Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o Koniec świata
  Maverick o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Marcin o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Wielka Kopa Tatry o Wpieriod – do socjalizmu
  Wielka Kopa Tatry o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Izrael nie chce Irvinga w Polsce

Posted by Marucha w dniu 2019-03-22 (Piątek)

Izraelski minister diaspory i oświaty Naftali Bennett domaga się, aby polskie władze nie wpuszczały Davida Irvinga do naszego kraju.

Brytyjski historyk polemizujący z oficjalną wykładnią dziejów II wojny światowej, a zwłaszcza z zagadnieniem komór gazowych, ma bowiem przyjechać do Polski wraz z wycieczką, która zwiedzi pozostałości po niemieckich obozach koncentracyjnych.

Irving o swojej podróży do Polski informuje na prywatnej stronie internetowej, poprzez którą można zgłosić się, aby po uiszczeniu opłaty w wysokości 3650 dolarów odbyć tę podróż wraz z nim. Brytyjczyk planuje przyjechać do naszego kraju we wrześniu tego roku, zaś jego wizyta ma potrwać dziewięć dni, podczas których będzie on odwiedzał byłe niemieckie obozy koncentracyjne w Treblince, Sobiborze, Bełżcu oraz w Majdanku.

Histerycznie na te zapowiedzi zareagował rząd Izraela, dlatego wspomniany Bennett wystosował oficjalny list do Marka Magierowskiego, ambasadora Polski w państwie syjonistycznym. Szef izraelskiego resortu diaspory i oświaty twierdzi, że Irving „głęboko urazi pamięć ofiar Holokaustu i wszystkich Żydów, jak również podsyci szalejący już ogień nienawiści i antysemityzmu, którego doświadczamy obecnie na całym świecie”. Właśnie z tego powodu polskie władze powinny więc zakazać mu wjazdu.

Zwolennikiem takiego rozwiązania jest również Piotr Semka, znany publicysta związany od lat z centroprawicą i środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości. Jego zdaniem wizyta Irvinga w Polsce powinna być zakazana, ponieważ nasz kraj ma nie mieć z niej żadnej korzyści, natomiast może ona „w razie jakiegoś incydentu” doprowadzić do ogólnoświatowej awantury. [! sic ! – admin]

Irving za swoje poglądy, zwłaszcza na temat komór gazowych zainstalowanych w obozach zagłady, był wielokrotnie represjonowany. W Austrii spędził więc chociażby trzynaście miesięcy w więzieniu, bo miał dopuścić się tzw. „negowania Holokaustu”, a karały go również sądy w jego rodzinnej Wielkiej Brytanii. Same publikacje Irvinga ukazały się również na terenie naszego kraju.

Na podstawie: wprost.pl, dorzeczy.pl, twitter.com
http://autonom.pl

Przewiduję oczywistość.
Admin

Komentarzy 18 do “Izrael nie chce Irvinga w Polsce”

 1. Moher49 said

  Wylazło żydło z Semki. Zawsze mi się nie podobał, taki dupa-cipa-chłop. Ile takiej syjonistycznej hołoty jeszcze się ukrywa ?. Wizyta Irvinga może doprowadzić do ogólnoświatowej awantury, dobrze, niech doprowadzi, może inne kraje się ruszą.

 2. andzia said

  Ciaputowicz oświadczył, że nie wpuści historyka do Polski: https://wprawo.pl/2019/03/22/izrael-postawil-na-swoim-polska-nie-wpusci-brytyjskiego-historyka-oskarzanego-o-negowanie-holokaustu/
  I kto tu rządzi> Pluj świni w oczy…
  A Gadowski dalej popiera pisss

 3. Jmac said

  Sprawa już nieaktualna https://wprawo.pl/2019/03/22/ Ciaputowicz już zameldował ze nie będzie żaden antysemita i negator holokaustu stąpał po ziemi polin. Pzdr.

 4. Jack Ravenno said

  Żenujące swołocze – krótko tytułem komentarza. A dłużej – jak to będzie tak miało dalej wyglądać to w końcu zacznie się w Polsce PRAWDZIWY antysemitniczyzm. Rzydy robią wszystko aby ukręcić bat na swoją dupę. Żałosne.

  ———–
  Nie zacznie się.
  Admin

 5. gość said

  A niech się menda żydochazarska pocałuje w napletek i odpierdoli się od Polski. Polska nie może się podporządkowywać kaprysom chazarskiej dziczy.
  Won na azjatyckie stepy mendy tam skąd przyczołgaliście się do nas złodzieje.
  Choć nie wiadomo co te rządowe półgłówki ala polskie zrobią. (półgłówek to nie obraza tylko diagnoza).

 6. Jack Ravenno said

  @4 ADMIN – „Nie zacznie się. Admin”

  Trochę racji w tym jest – może nie w Polsce bo zacznie się najpierw na oświeconym „zachodzie”, co już zresztą zaczyna się dziać. I tak trzeba będzie z czarcim pomiotem się napie….lać niestety. Niezależnie od tego czy się tak komuś podoba czy nie.

  No chyba, że zrobią kolejny globalny „reset” do czego uporczywie dążą.

 7. peacelover said

  …..cenzura uszczelnia kociol, a w nim cisnienie bedzie roslo TEM BARDZIEJ !!!
  …..koncowy wybuch bedzie tym grozniejszy !!!!

  …..to dobrze !!!!……… niech wreszcie scierwo zniknie z tego swiata !!!!!!!!!!!…. a to tylko przyspiesza proces…!!

 8. abcdef said

  Naftali Benett, „Szef izraelskiego resortu diaspory i oświaty twierdzi, że Irving „głęboko urazi pamięć ofiar Holokaustu i wszystkich Żydów, jak również podsyci szalejący już ogień nienawiści i antysemityzmu, którego doświadczamy obecnie na całym świecie”.

  Ach, ten patologiczny, nieusprawiedliwiony, przerażający szalejący ogień antysemitzmu.

  A według planu miało być tak cacy: zalanie kultury zachodniej mniejszościami, wśród których rzydzi będą czuli się bezpiecznie, jako jedna z mniejszości. I nigdy nie dojdzie do powstania jakiejkolwiek nat-soc grupy i kolejnego holohohoho.

  I k. się nie udało. I k. koło się urwało jedno, albo i dwa, i bryka nie jedzie. K!!! WTF!!!

 9. Birton said

  najnowsza polityka populacyjna Żydów : wydawać Żydówki za mąż za zdrowych , inteligentnych , silnych gojów – i tak oto otrzymujemy na porodówce Judego małego

 10. Olo said

  Polska jest pod chazarską okupacją i dzięki takim właśnie sytuacjom możemy sie o tym przekonać. Co prawda my o tym dobrze wiemy, ale niech się dowie wiecej Europejczyków.

  Ogień antysemityzmu to z kolei nieustannie płonie w Palestynie, gdzie antysemiccy chazarowie codziennie przeprowadzają egzekucje i czystki etniczne na semickich Palestyńczykach, buldożerami niszczą palestyńskie domy, piłami wycinają palestyńskie gaje oliwne, zarzynają palestyńskie zwierzęta, nie oszczędzają starców, kobiet i małych dzieci. Mordują także obcokrajowców sprzeciwiajacych się ludobójstwu Palestyńczyków.

 11. jasiekztoronto said

  Re: Artykul
  Irwing zrobil publiczne doswiadczenie (chyba w sadzie – nie pamietam)
  Do szczelnej klatki szklanej umiescil (wsadzil) szczura po czym wpuscil do niej Cyklon „B”… Szczur przezyl…
  (bez dalszego komentarza)..
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Irwinga oskarzalo 8 adwokatow (zydowskich), a on bronil sie sam…(no i poszedl do „mamra” na kilkanascie miesiecy…

 12. Jerry Roberts said

  Cytat – fakty nie kłamią
  (…)
  Długi żydów wobec Polski to kwota 25,06 bilionów dolarów
  Wyobraźcie sobie 342 pociągi z 40 wagonami pełnymi złota – tyle są winni żydzi Polakom !! To nie żart to realne pieniądze jakie żydzi pożyczyli od Polaków w złocie !

  Maksymalnie długi pociąg towarowy według obecnych przepisów może zawierać 43 wagony. Jeśli użyjemy czteroosiowych wagonów towarowych o ładowności 40 ton, to taki pociąg może być załadowany 1720 – tonami złota. Ile takich pociągów jest niezbędnych do przywiezienia tego złota do Polski:
  N= 589015,00 ton złota/(1720ton/pociąg) = 342 pociągi
  Suma 25,06 bilionów USD obejmuje jedynie krótki okres polsko – żydowskich kontaktów finansowych.
  Ile są obecnie Żydzi winni Polsce i Polakom z racji wzajemnych nieuczciwych relacji pożyczkowych od początku ich osiedlania się w Polsce do chwili obecnej? Wielkość ta jest trudna do oszacowania i wymagałaby tytanicznej pracy historyków. Według oceny jednego ze współczesnych historyków amerykańskich przyczynę rozbiorów Polski stanowił brak środków finansowych na utrzymanie armii. Stosując obecne praktyki bankowe wprowadzające karne odsetki bankowe za niespłacanie długu zgodnie z umową suma długu żydowskiego byłaby tysiące razy większa.

  Powyższe dane rzeczowe wynikają z tego, co doliczyła się komisja sejmowa, wybrana do określenia skali niespłaconych przez żydów długów w roku 1764. Ileż pożyczek nie zarejestrowało się ?! Drobniejsze wierzytelności zamożniejszej szlachty wiejskiej pozostały zapewne poza spisem; drobniejsze szczegółowo, lecz tak liczne, iż w sumie złożyłyby się również na jaki milion czyli cały dług z roku 1764 wynosił 3,5 miliona (trzy i pół miliona ówczesnych złotych polskich. (Por. F. Koneczny: „Cywilizacja żydowska”, Londyn 1974, s. 344). Wypożyczone żydowskim kahałom pieniądze ostatecznie nigdy nie zostały przez nie spłacone. Obecnie według fachowych wyliczeń eksperta realny dług wynosi 25,06 bilionów USD. W ten sposób niespłacone długi kahalne okazały się dla Żydów świetnym sposobem na okradzenie Polaków (głównie magnaterii i duchowieństwa), czymś w rodzaju dzisiejszych piramid finansowych.

  Zadłużenie Żydów wobec Polski to bilionowe kwoty wyrażone w dolarach USA, których żydzi nigdy nie zwrócili – obecnie ci grabieżcy za pomocą swoich zakonspirowanych ziomków chcą okradać Polaków; Żydowskie kahały okradły polskie duchowieństwo i magnaterię na kosmiczną skalę. Historyk Ludwik Glatman pisał w wydanych w 1906 r. „Szkicach historycznych”, iż z zapisków z 1739 r. widać, że Żydzi koronni wnosili do skarbu z pogłównego tylko 220 tys. zł rocznie, mogli zaś wnieść bez najmniejszego przeciążenia wraz z litewskimi Żydami 4 mln zł polskich. Wynika z tego, że przez wiele dziesięcioleci Żydzi dzięki swej nadzwyczaj skutecznej walce o zachowanie bardzo niskiego pogłównego okradli skarb Rzeczpospolitej Obojga Narodu na wiele milionów złotych.
  Jak żydowskie kahały okradły polskie duchowieństwo, magnaterię i szlachtę ?

  Wyjątkowy, jak na owe czasy samorząd żydowski, łącznie ze słynnym Sejmem Czterech Ziem – waadem załamał się w połowie XVIII wieku na skutek całkowitego gospodarczego i finansowego krachu kahałów. Zadecydowały o tym ogromne, niespłacane przez kilkadziesiąt lat długi kahałów (pełniących rolę banków) wobec polskich wierzycieli, głównie duchowieństwa i magnatów. Sprawę długów kahalnych szczegółowo opisał słynny naukowiec, historyk i historiozof profesor Feliks Koneczny w książce „Cywilizacja żydowska”. Według Konecznego dla żydowskich kahałów było „złotym interesem dla, żeby zapożyczać jak najwięcej u zamożniejszych Polaków; zadłużano się tak, aż strunka nareszcie pękła (..) W roku 1764 wyniosły długi organizacji żydowskich w ogóle bajeczną na owe czasy sumę półtrzecia miliona (tj. 2,5 miliona ówczesnych złotych), z czego około półtora miliona przypadło na pretensje duchowieństwa (przeważnie Jezuitów, Dominikanów i Franciszkanów), a około 900 tys. złotych polskich na pretensje magnaterii.
  Obiegowe złote polskie były równoważne polskim złotym czerwonym w proporcji w zależności od okresu od czterech do sześciu złotych obiegowych za jeden polski czerwony. Każdy polski złoty czerwony zawierał 3,5 grama złota. Przyjałem średnią wartość jednego złotego czerwonego jako pięć złotych obiegowych. 2500000 złotych obiegowych jest równoważne 500000 polskich złotych czerwonych. Zawartość złota w 500000 polskich złotych czerwonych wynosi:
  500000złpc x 3,5g/(złpc) = 1750000 [g]. Jedna uncja zawiera 31,1 [g]
  Liczba uncji w 1750000 gramach złota: 1750000 [g] /(31,1g/unc) = 56270 uncji
  Cena złota 11 maja 2018 o szóstej rano wynosiła 1320 USD/za uncję co odpowiada sumie 74 276 527,00 USD. Pieniądze te pracowały dla Żydów przez (2018-1764) = 254 lata.
  Wykorzystując te pieniądze Żydzi udzielali biednej szlachcie kredytów na wysokie odsetki. Przyniosło im to fortuny.
  Żydzi najlepiej wiedzą, że pieniędzy nie pożycza sie za darmo. Polacy tego doświadczyli po 1989 roku kiedy to odsetki wynosiły 30-40 % a w jednym z lat po 1989r. około 80%.
  Obciążmy ukradzioną kwotę odsetkami wynoszącymi tylko 5%, co obecnie daję sumę do spłacenia: 74276527x(1,05)exp254=1,79x10exp13 = 17,9x10exp12 = 17,9 bilionów . Natomiast ogólne długi wynikające z kwoty 3,5 miliona z roku 1764 stanowią z odsetkami na dzień 12.maja 2018r.; 103.987.138 x (1,05) exp 254 = 25,06 biliona $ USD
  Reasumując ogółem wyliczone długi żydów i organizacji żydowskich wobec Polaków to kwota 25,06 bilionów dolarów USA
  (…)

 13. jasiekztoronto said

  Re: 11 Jerry Roberts.

  Prosze laskawie sobie policzyc 6% od 3 BILIONOW ZLOTYCH – kazdego roku – od zadluzenia TYLKO „panstwowego”, a gdzie jeszcze karty kredytowe, hipoteki, biznesy, miasta, gminy, szkoly, zaklady pracy, szpitale itd., itd. itd. ,

  Moge jedynie szacunkowo okreslic , ze lichwiarski zydowski syndykat „kroi” nas Polakow rok rocznie na conajmniej 200 miliardow zlotych…NO i CO? NO i NIC…
  Jak dlugo jeszcze bedzie trwal lichwiarski proceder?

  I jeszcze na „dokladke” zydzi chca nas „przekrecic” na kolejny 1 Bilion zlotych… No i k…rwa super…
  Ktos sie „ruszyl???”…Wyglada na to, ze bedziemy pluc krwia i w ciszy zydowskich terrorystow splacac…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 14. RomanK said

  Irwing to Anglik..i jak narazie moze bez zadnej wizy, bez zaproszen podrozowac po UE, jak chce i gdzie chce….

  ————-
  Chyba jednak mogą go zatrzymać. Od kiedy to w UE rządzi prawo?
  Admin

 15. jasiekztoronto said

  Re: 13 RomanK
  Wciaz pan zapomina o najwazniejszym: „kto kontroluje kredyt, ten kontroluje wszystko…”…
  A k…rwy z „kneSejmu” calkowicie sa poddane zydowskiemu „sierzantowi” z „i-sra-hell’a” i zrobia wszystko, co ten zydowski terrorysta zazada… Czy to tak trudno pojac???…

  „demokracja, demokracja, „wolny rynek wolnym rynkiem” a „ktos” musi ta polska „gawiedzia” zarzadzac…dyktujac, kto i kiedy moze wyglaszac anty-zydowska talmudyczna propagande…

  A co w „Stanach Zjednoczonego zydostwa jest inaczej???”
  (przypomne tylko, ze 52 naocznych swiadkow kontrolowanego wyburzenia WTC (World Trade Center) zostalo pozbawionych zycia w „niewyjasnionych okolicznosciach”… Z grzecznosci pomine inne „niewyjasnione okolicznosci”…innych ciekawych postaci…)

  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 16. Irek said

  Orędzie z 2 lutego 2019r., Święto Ofiarowania Pańskiego.

  Matka Boża: „Polacy, wzywam was do modlitwy i ofiary, jako wasza Pani i Królowa. Polska w tej chwili znajduje się pod multiokupacją, inną niż do tej pory, dlatego o wiele dla was groźniejszą. Udało się złemu duchowi dostatecznie odciągnąć was od wiary, a zwłaszcza od modlitwy. Grzechy, które na co dzień popełniacie, przebijają sobą Niebiosa. Coraz więcej grzechów jest pośród polskiego duchowieństwa wszystkich szczebli. Coraz częściej upadają kapłani, biskupi oraz kardynałowie w coraz więcej i w coraz cięższe grzechy.
  Jeżeli się nie opamiętacie, jeżeli nie zaczniecie dostatecznie pokutować, to także w Mojej umiłowanej Polsce będzie to samo, co jest na Zachodzie. Można ratować Kościół i Naród, lecz do tego, potrzebna jest modlitwa, post o chlebie i wodzie oraz ofiary wielu, wielu modlących się i pokutujących.
  Cieszy Trójcę Świętą i Mnie Matkę Bożą fakt, że jest już mała grupka wiernych Bogu osób, które się modlą i ofiarują Bogu. Módlcie się do Boga o pomoc i o ratunek, bo niebawem zło zaleje wasz kraj, Moją umiłowaną Polskę nową, zwielokrotnioną siłą. Jest wiele, bardzo wpływowych osób, które walczą z wami, poświęcając w tym celu wiele pieniędzy, bo aż 2 000 000 000 000 (dwa biliony) zł. Niestety jest w Polsce zbyt wielu chciwych, którzy za odpowiednia ilość pieniędzy sprzedają swój kraj, za swoiste „srebrniki”.

  http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl

  Orędzie z 15.02.2019

  Matka Boża: „Polacy, jako wasza Królowa proszę was i błagam, ocknijcie się, nawróćcie, opamiętajcie się o biskupi i kapłani, odrzućcie daleko od siebie zniewalające jarzmo demonów, zacznijcie się uczciwie modlić z ludem, tak, jak jest w Medziugorie. Jeszcze tylko wy możecie zmniejszyć rozmiar karania, by przebiegał łagodnie. Niestety, grzechów ludzkich jest tak wiele, że nie jest już możliwe odwołanie kar na grzeszną ludzkość. Zastanówcie się dobrze, bo macie możliwość przetrwać, jako 40 000 000 (czterdziestomilionowy) naród, lub zostać zredukowanym do 8 000 000 (ośmiu milionów). Wybierajcie więc, to wasz jest wybór.”

  http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl

 17. Boydar said

  „… jako 40 000 000 naród …”

  Nie przypisywałbym takich bredni Matce Boskiej. ONA wie jak jest a liczyć umie.

 18. Pompeo o Trumpie: BÓG ZESŁAŁ GO, ABY URATOWAŁ ŻYDÓW

  Jeśli tak to TYSIĄC ataków ogierków żydowskich na Wandaluzję nie powiodło się. Trumpf – jako Drugi Mojżesz – poprowadzi żydów pod Żydowski Stalingrad czyli Troję na Złotym Rogu, dziś Stambuł. Jak mawiał mój profesor Historii Starożytnej to Turcy zdali sobie dużo trudu, aby zmienić Rzymską nazwę Konstantynopola na Grecką.
  Jest sztampowe pytanie żydologiczne: DLACZEGO, gdy poskrobie się Żyda to wyjdzie BENIAMIN? Na to odpowiada Żydowski Stalingrad: BO POD STALINGRADEM BENIAMINITÓW NIE BYŁO, gdyż pilnowali Złota Egiptu. Największa w historii Orda Habirska przez 30 lat prowadziła na Bliskim Wschodzie wojnę Hybrydową, polegającą na Rekwirowaniu Kobiet: Niedziewice mordowano a Dziewice wcielano do haremów żydowskich, co wywoływało Wojny Domowe o Kobiety.
  Ten proceder trwał do Żydowskiego Stalingradu, a ponieważ Troja na Złotym Rogu była potężnie ufortyfikowana to oblężenie jej trwało 10 lat – aż przypłynęli Ariowie i Słowianie, przed którymi Hebirowie schowali się w Obozie, choć Mojżesz zaklinał ich, że to Śmierć Pewna. – Tak się stało, bo Ariowie i Słowianie obóz zdobyli i Największych WROGÓW Niedziewic wymordowali, że został tylko ród Beniamina.
  Według śledztwa króla Stanisława Augusta Poniatowskiego to Żydzi są nam WINNI 589.015,00 ton złota/(1720ton/pociąg) = 342 pociągi. Ja o tej spraw rozmawiałem z Doktorem Szwagrzykiem, który mówił, że WŁACZENIĘ DO ŚLEDZTWA WIERZYTELNOŚCI MIAST W BANKACH ŻYDOWSKICH, które dawały Większy procent przez wywiezienia kapitału do Niemiec, ZAPROTESTOWALI protektorzy dysydentów: Rosja i Prusy. Dane miały się znajdować w Skomasowanym Archiwum Skarbowym, które spalili ZŁOŚLLIWIE Niemcy. Aby Ukoić jego BÓŁ powiedziałem mu, że dane w tej sprawie MUSZĄ znajdować się w Tajnym Archiwum Watykańskim, wobec czego ja ŻAŁATWIĘ mu wejście do niego – co go Zainteresowało. To awansuje Żydów na Czwartego Zaborcę.
  Tu chciałbym przypomnieć, że z powodu zlikwidowania przez Donalda Tuska Armii Polskiej i sprzedania mego Aerobusa (Nowej Techniki Lotniczej) mafii sycylijskiej powstał Plan granicy izraelsko-niemieckiej na Wiśle, która miała być zrealizowana 70 dywizjami rosyjskimi z użyciem taktycznych bomb atomowych na Warszawę, Toruń i Gdańsk, oraz 40 dywizjami Bundeswehry na HELIKOPTERACH, a MÓJ Aerobus bierze STU komandosów lub marinersów z oporządzeniem a Helikopter do 7. Otóż Kaczyńscy SKONTROWALI Plan 2008 płacąc USA i Izraelowi po 750 tysięcy ton złota ze skarbca Włastów w Modlinie, co ujawniła Izba Lordów.
  Chińczycy, Japończycy, Brazylijczycy i Rosjanie produkują Aerobusa na Prawie Wojennym a tylko Południowokoreańczycy PRODUKOWALI na Prawie Handlowym, co dawało im całą awiację światową. Przypominam, że Saddam Husajn zlecił Swissairowi reformę bliskowschodniego rynku lotniczego – najlepszego na świecie – na moim Aerobusie wykładając na to sto miliardów USD. Swissair zamówił Aerobusa u Pięknej Julii, która zleciła to ANTONOWOWI w Dniepropietrowsku, który zrobił z tego Majstersztik. Holokaust Bush-Junior skontrował to SKATOWANIEM mego pełnomocnika w NASA, co Złamało doktrynę imperialną Teodora Roosevelta, co powtórzyły Siostry Avarado z doktryną Monroe’go zamawiając Aerobusa u KAMAZA.
  Jeśli teraz MOJŻESZ-Trumpf uderzy na Żydowski Stalingrad to Erdogan Bez Aerobusów nie da rady. [/u]

Sorry, the comment form is closed at this time.