Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Mosbacher naciska na restytucję mienia żydowskiego

Posted by Marucha w dniu 2019-03-22 (Piątek)

Georgetta Mosbacher, ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce, potwierdziła w najnowszym wywiadzie, że jej państwo domaga się od naszego kraju wypłacenia odszkodowań Żydom za mienie utracone przez nich w czasie II wojny światowej.

Kontrowersyjna [kontrowersyjna, he he – admin] dyplomatka nawiązała przy tym do słów amerykańskiego sekretarza stanu Mike’a Pompeo, który mówił o tej kwestii w ubiegłym miesiącu podczas konferencji bliskowschodniej w Warszawie.

Amerykańska ambasador udzieliła wywiadu stacji Polsat News, w którym jednoznacznie wypowiada się na temat kwestii żydowskich roszczeń majątkowych. „Doceniamy znaczenie rozwiązywania niezałatwionych spraw związanych z przeszłością i namawiam moich polskich kolegów do pójścia naprzód w sprawie kompleksowej restytucji prywatnej własności – stwierdziła więc Mosbacher, która nawiązała też do słów Pompeo.

[Pisdupowicz twierdzi, że 447 to wewnętrzna sprawa USA i Polski nie dotyczy. Możemy spać spokojnie. – admin]

Jej zdaniem amerykański sekretarz wyjaśnił się w tej kwestii jasno, dlatego ona sama nie jest w stanie jeszcze wyraźniej zaakcentować żądań Stanów Zjednoczonych. „Wszystko czego chcemy to, by rodziny i ci, którzy doświadczyli Holokaustu, byli traktowani uczciwie. Tylko tego chcemy” – dodała dyplomatka. [Osławiona żydowska „uczciwość” – admin]

Jednocześnie Mosbacher nie chciała odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie, czy porusza tę kwestię podczas rozmów z przedstawicielami rządu Mateusza Morawieckiego.

Sam premier odniósł się do całej sprawy w rozmowie z Polską Agencją Prasową. Według Morawieckiego sprawa żydowskich roszczeń majątkowych została już uregulowana ze względu podpisaną w tej sprawie z Amerykanami umowę indemnizacyjną, zwalniającą nasz kraj z tej odpowiedzialności.

Na podstawie: dziennik.pl, pap.pl
http://autonom.pl

Komentarze 42 do “Mosbacher naciska na restytucję mienia żydowskiego”

 1. RomanK said

  Emmmpstrem bzdremmm..pani Ambasador ma raportowac..o braku praw jakie b uniemozliqwialy ofiarom Holokosy odzyskanie odszkodowan… Niesty w Polsce czego stakiego nie znajdzie…t obowiazuja prawa i kazdy kto cos mial moze odzyskac dfroga cywilna w trybie przyspieszonym bojazia psadzenia o opieszalosc:-))))
  Kto nei mial nic to moze sie domagac ofszkodowan od tych co mu ukradli… bo pPolacy kazdemu za to ze jest placa po 4 stowki na miesiac obojetnei gdzie sie zanjduja…za nic…
  ddali odbudowane synagogi, mykwy , mimo …ze ci do ktorych to nalezalo nei mieli nic wspolnego z tymi ktorzy teraz z tego korzystaja…plus muzea, domy kultury i inne….
  DlaczegO Rzad Polski nei pomoze [ani Ambasador napisac Raprtu do pana Pompeo po angielsku wielkimi literami????
  Pani Ambasador nie slucha co mowi pan Pompeo, ale poczyta co pisze ustawa 447….

 2. gość said

 3. Adrem said

  Pani Belfegor powinna się raczej zająć historią tych roszczeń.
  Z niej wynika, że nie ma do nich żadnych podstaw.
  A skoro tak, to może Polacy powinni złożyć skargę do Trybunału Sprawiedliwości na próbę wymuszenia tych nienależnych roszczeń Przeciwko również i pani Belfegor.

 4. Moher49 said

  Są podobno dokumenty, z których wynika, że żydzi są winni Polsce więcej niż wart cały Izrael. Amerykanie też nie święci, zagarnęli majątki Kościuszki i Pułaskiego. Nie ma polskiego rządu, tylko jakieś Ciapowicze, któż się za nami ujmie ?.

 5. Sarmata said

  Żydki zachowały się w sposób obżydliwie bżydki i nasrały do michy PiS-iorom.
  Czy ci co nasrali do talerza dla PiS, to są ci „dobrzy i szlachetni żydzi” używając słów Szef Gabinetu Prezydenta?
  To, że Polska nie pojedzie na szczyt V4 w Izraelu to jest działanie pod publikę.
  Po co oni się tam umówili? Co ma Izrael do Grupy Wyszehradzkiej?
  W chuja lecą z Polakami i tyle.
  Terapię należy zacząć od tego jednego punktu:
  1. ustanowić dyrektorem Muzeum AUSCHWITZ prawdziwego Polaka – najlepiej potomka „Wyklętych” – ochrzczonego od 3 pokoleń (sprawdzić to w księgach metrykalnych).
  Reszta Pójdzie z górki.

  Korwin-Mikke:
  „Izrael otrzymał osobowość prawą w roku 1948 i nie ma żadnych podstaw do choćby nawet komentowania wydarzeń IIWS, które przetaczały się na polskich terytoriach. Izraelowi nic do tego – morda w kubeł!
  Politycy izraelscy czy żydowscy w świecie, którzy prowadzą agresję przeciw Polsce powinni mieć wystawione listy gończe i otrzymać kary więzienia w Polsce – z oskarżenia o terroryzm międzynarodowy.
  To samo dotyczy wymagań spadkowych – kary więzienia „spadkobiercom” wyciągającym rękę do masy spadkowej, bo żądania odszkodowawcze żydowskie w Polsce są terroryzmem ekonomicznym.
  Polska winna jest zmusić Izrael do zwrotu „odszkodowań”, które Izrael otrzymał od NRF, bo są to środki należne Polsce, a nie żydom w Izraelu.
  „Żydzi” nie są stroną prawną i nie przysługują im jakiekolwiek odszkodowania od Niemiec – bo nie byli stroną prawną w czasie II WS.
  Są to prawdy oczywiste, ale „władze polskie” są i skorumpowane, i zastraszone i nikczemne do tego stopnia, że nie ważą się tego wyartykułować.”

  Dodam, że Konferencja-Narada Wojenna jest to Wielki Sukces rządu piątej klepki:
  – nawoływanie do III Wojny Światowej;
  – 300 000 000 000 $ uroszczenia żydowskie;
  – współpraca II Rzeczpospolitej z nazistami w getcie żydowskim w Warszawie;
  – nowa wizytówka Polski – żydowski zbrodniarz-komunista Blajchman z UB jako wzór.
  I w ten sposób już wiecie drodzy Państwo jak wygląda żydowska wdzięczność w tym przypadku żoneczki Alana Greenspana (żyda Grynszpana) niejakiej żydowinki Andrei Mitchell.
  Wyciągnijcie, proszę z tego wnioski.
  Wiarygodność PiSu wraz z mitem silnego naczelnika prysły. Jeśli bowiem nie są oni w stanie obronić siebie przed przyjaciółmi i sojusznikami, to jak zamierzają obronić nas przed wrogami?

  To państwo to patologia stworzona przez wywiad sowiecki w latach 1984-90. Wszyscy rządzący w PiS mają dusze nasiąknięte socjalizmem i komunizmem a ich kręgosłupy są przetrącone przez komunizm i jego operacyjne metody. To są chodzące szkielety i kompromisy z wszelakim złem. Dlatego nie nadają się do niczego poza wymianą. Trzeba nam Polaków – najlepiej tych od Brauna, z Ruchu Narodowego, ONR i Wolność JKM.
  To wszystko to żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez ostatnie 30 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją naiwniacy jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
  Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkimi tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

  Barierą w zapewnieniu Polsce dobrobytu i bezpieczeństwa jest ulokowana na szczytach państwa 6 000 000 spuścizna po żydokomunie. To są beneficjenci i zstępni IW, UB, KBW, SB, MO, ORMO, PZPR, LWP, wywiadu PRL i WSI a nawet ZNP. PO to szajka dzieci i wnucząt UBowców, milicjantów, LWP, sędziów, prokuratorów, czerwonych nauczycieli z ZNP, PZPRowców i tym podobnego szajsu.
  Dopóki nie wymrze ten sowiecki twór to zawsze będzie maił 15 – 20% tzw. poparcia społecznego.

 6. Waldi said

  parchy, jak to leży w unych parszywej naturze i spapranych ,świńskich genach ( powielanych wsobnie ) usiłują w bandycki sposób bezczelnie okraść Polaków.
  A ja mam tylko jedno skromne pytanie DLACZEGO NIKT NIE PYTA parchów JAK WYLICZYLI KWOTĘ 1 BILIONA ZŁOTYCH ?.

 7. peacelover said

  …..Trump i…cala jego klika rzydoparchata jest coraz bardziej beszczelna na arenie swiatowej !!!!!!!!!!!!!
  …im sie wydaje , ze moga kazdego smiechem zatluc !!!!!!!!!! …..u nich POLSKA to teraz pikus !!!!!!!!!!!!!!
  Ciekawe jak im pojdzie z Ruskumi !!!!! …..I tutaj sprawy sie definitywnie wyjasnia !!!! …….tylko czekac !!!!!!!!!!!!!

 8. abcdef said

  Nie bardzo wiadomo, kto robi politykę zagraniczną USA. Z pewnością jednak można powiedzieć, że CFR (Council of Foreign Relations — powinno być w potrójnym nawiasie, nie pojedynczym) jest głównym rozgrywającym. Pan M. jest — eh, im mniej o niej, tym lepiej.

  Kongres jest kupiony i przegłosuje co mu się każe. Spuszcza z łańcucha ujadliwe kanalie od czasu do czasu, aby obszczekać tego lub owego. Choćby III Wojna, ale „sprawiedliwość musi być po naszej stronie.”

  Co stało się z tym światem w ciągu ostatnich 60. lat? I kto jest za to odpowiedzialny? Coraz więcej ludzi wie i chyba stąd to nasilenie absurdu i propagandy. Nigdy nie myślałem, że będę przeżywał kolejne wcielenie bolszewizmu. Cloaca maxima.

  https://yandex.com/collections/card/599ec1652321f28e26f57c38/

 9. Birton said

  suka

 10. plausi said

  Skończmy paplać o jakiejś restytucji

  chodzi o wyłudzenie pod presją szantażu a nie żadną restytucję.

  Nawet Wikipedia prostuje: „Restytucja mienia – zwrot w formie ekwiwalentu (np. pieniężnego) lub w naturze mienia bezprawnie skonfiskowanego przez rząd lub władze samorządowe. ”

  Organizacje żydowskie przemysłu holokaustu i administracja Izraela nie mają żadnego tytułu prawnego do jakiegokolwiek mienia w Polsce, żadna z nich bowiem nie ma prawa do jakiegokolwiek spadku po zmarłych w czasie II Wojny, zarówno przemysł holokaustu jak i administracja Izraela powstały wiele lat po śmierci spadkodawców. Żydostwo chce nakłonić (wymusić od) obecnie sprawujących urzędy w Warszawie, nazywanych żądem, do przestępstwa wobec narodu polskiego i stwoerzenia przez nich fikcji prawnej do egzekucji wspomnianego wyłudzenia.

 11. gość said

  #NieDlaRoszczeń — USA żąda wypłaty (u)roszczeń dla Żydów. | R. Bąkiewicz

 12. andzia said

  re:9
  Ale oni naciskają na pisiorów, aby ci zmienili prawo.

 13. Maverick said

  Dodam: zachodzi poważna obawa, że nasi wybrani nie reprezentują nas, tylko jako podstawieni i zatwierdzeni poprzez kabałę powolutku przygotowują nas na takie odszkodowania, czy zapłacimy to w naturze, jak lasy czy złoża mineralne. Dlatego musi być zrobiona poprawka do konstytucji że dobra wspólne Polski nie mogą być sprzedane w obce ręce, mają być wydobywane i przetwarzane poprzez Polskę. Żadnych koncesji dla hucpy. Muszę przyznać ze sam głosowałem na Trumpa, ale coraz bardziej udowadnia że pracuje dla mafii NWO czyli kabały żydowskiej, sam zadecydował że im należy się Jerozolima i Wzgórza Golan, a jakość nie potrafi pojąc że na Krymie mieszkają Rosjanie i Tatarzy a nie Ukraińcy. Dla naiwnych były obiecanki nie interweniowania w innych i suwerennych krajach. Nam też bajek naopowiadał, a 447 podpisał przegłosowaną poprzez 3 senatorów jakby to było legalne prawo. Izrael najpierw musi nam zwrócić odszkodowania, które otrzymał od Niemiec bo Żydzi którzy zginęli w II wojnie światowej byli obywatelami Polski i innych państw a nie Izraela. Te żądania mafii żydowskiej poprzez wyjątkowo upośledzonych umysłowo jak Pimpeo musi dostać stanowczą odpowiedzieć. NIE i wyjaśnić dlaczego nie i wyśmiać nieuków jak trump i Pimpeo od głupków.
  Pompeo nazywam celowo Pimpeo bo ten jest wyjątkowo odporny na wiedzę a po angielsku pimp to „alfons” utrzymujący się kosztem pracujących na niego prostytutek.

 14. Sarmata said

  Przypomnieć Mickowi Pompeo o Testamencie Pułaskiego!
  Powracając do sprawy testamentu, to następną zagadka jest to, że w tym czasie nikt w Polsce nie używał tytułu prefekta, wprowadzonego dopiero w okresie wojen napoleońskich. Można jedynie przypuszczać, że albo dokument sfabrykowano na polecenie obydwu zainteresowanych, lub też Augustyn Bogatko urzędował poza krajem, ale w zasięgu przyjaciół.
  Tekst tego dokumentu odkrył we wspomnianym już archiwum, amerykański korespondent „Wieczoru Warszawy”. Opublikowano go w numerze z dnia 18 .05.1947 roku. Znał również ten testament komisarz miasta Perth Amboy, pan Antoni Gradek, który z ramienia rodziny Kozłowskich jako ich adwokat, próbował przed II Wojną Światową ów spadek odzyskać.
  O jaki to spadek chodzi?
  Otóż Pułaski zginął pierwszy. Cały więc jego majątek przeszedł w ręce Kozłowskiego. Majątek ten nie był wcale taki mały. Dokument sukcesyjny opiewa go na kwotę… 84 000 000 $ USA! Aby sprecyzować to nieco wyjaśnię, że jest to kapitał od amerykańskich darowizn na rzecz bohaterów, wartość ich majątków osobistych i… odsetki od kwot za ponad 200 lat!
  Wyjaśnię również, że Kozłowski i Pułaski otrzymali od Amerykanów za położone przez nich zasługi wojenne po około 450 akrów ziemi, tzn. kilkadziesiąt hektarów. Dla informacji dodaję, że jest to obszar na którym dziś stoi Chicago i prawdopodobnie Filadelfia! Wspomniana wyżej kwota dotyczy kapitału i odsetek zdeponowanych w waszyngtońskim banku. Za ziemię nikt nigdy nie zapłacił! Jej wartość jest dziś niebotyczną! Wszystko to dziedziczy po Pułaskim rodzina Kozłowskich, domagająca się od rządu Stanów Zjednoczonych stosownej rekompensaty.
  Droga do wykonania testamentu była bardzo długa. Wieloletnie starania Antoniego Gradka, występującego w tej sprawie przed Kongresem Stanów Zjednoczonych, który miał rozstrzygnąć czy majątek ten będzie zwrócony Kozłowskim, spełzły na niczym, bowiem choć Kongres w 1939 roku rozpatrzył sprawę na korzyść rodziny Kozłowskich, to wybuch wojny przekreślił jak na razie, realizację tej decyzji.
  Do sprawy powrócono w 1945 roku. Przeciągała się nieco, ponieważ w tym czasie rząd Stanów Zjednoczonych zajęty był m.in. wieloma powojennymi sprawami dotyczącymi zwrotu zagarniętych przez okupanta majątków i to nie tylko polskich. Rzecznik rodziny Kozłowskich, wspomniany już Antoni Gradek zginął w wypadku samochodowym na początku lat pięćdziesiątych. Śmierć jego jest doprawdy spektakularną…
  Niestety, wojenne przemiany uniemożliwiły prawne przejęcie spadku, bowiem testament zawierał klauzulę zabraniającą wypłacenia kwoty, jeżeli Polska nie będzie w pełni wolna W okresie międzywojennym było to możliwe, po zakończeniu wojny, niestety już nie…
  Ponieważ majątek ten zarządzany jest przez bank waszyngtoński na podstawie tzw. prawa starokrajskiego które mówi, że spadek nigdy nie ulega przedawnieniu, w zamian czego Stany Zjednoczone mają prawo nim zarządzać, przeto rządowi Stanów Zjednoczonych nie spieszy się zbytnio do zakończenia sprawy. Mógłby to bowiem być precedens…
  Spadek ten jest również obwarowany kilkoma zastrzeżeniami, m. in. „ … pozostaje on jako fundusz żelazny nieruchomości w Waszyngtonie, którego odsetki przeznaczone na potrzeby miasta a przede wszystkim na potrzeby rodziny Kozłowskich, rodaków i na potrzeby ogólne Polski”.
  Gdyby ów spadek udało się spadkobiercom odzyskać, muszą oni część uzyskanych w ten sposób środków przeznaczyć na wiele celów publicznych, m. in. na rzecz Polski, na fundację teatrów i ich utrzymanie, na formowanie wojska i szkół wojskowych oraz na ich szkolenia, na dzieci osierocone i pochodzące z nieprawego łoża. W sumie 33 000 000 $ USA plus około 5 000 000 $ USA na rzecz potomków Kazimierza Pułaskiego. Pozostaje więc około 50 000 000 $ USA do wzięcia, nie licząc wartości ziemi należnej Kozłowskiemu, bowiem do dziś nie wiadomo co się z nią stało. Chicago i Filadelfia stoją na gruntach Pułaskiego! http://www.instytut-genealogii.com.pl/index.php?mod=artykuly&id=2&itemid=107

  Spadek Kazimierza Pułaskiego uratuje polski budżet?
  Biedny Polak z nadbużańskiej wsi stanie się właścicielem największej fortuny w Polsce i jednym z najbogatszych ludzi na świecie? Polski rząd negocjuje z bezrobotnym mieszkańcem nadbużańskiej wsi. Skąd pochodzi fortuna Albina K.?
  Spadek Kazimierza Pułaskiego uratuje polski budżet?
  Renomowana firma prawnicza Johnson and Cox z Nowego Yorku od dłuższego czasu dyskretnie szukała w Polsce potomków Kazimierza Pułaskiego. Pozostawiony przez uczestnika polskiej Konfederacji Barskiej oraz amerykańskiej wojny o niepodległość majątek warty jest setki milionów dolarów.
  Jak Pułaski doszedł do tak ogromnych pieniędzy? Niestety dopiero pośmiertnie, gdyż po jego bohaterskiej śmierci Jerzy Waszyngton nadał mu olbrzymie dobra ziemskie w stanie Virginia (obecnie DC). Miało to zachęcić innych Europejczyków do walki po stronie zbuntowanych kolonii amerykańskich. Kazimierz Pułaski zmarł jako bezdzietny kawaler. Jednak akt nadania 10 000 akrów ziemi nadal obowiązuje.
  Już na początku XIX wieku do Polski przyjechała amerykańska komisja rządowa w sprawie odnalezienia spadkobierców Pułaskiego, ale zgłosiło się tak wielu chętnych, że sprawę odłożono. Założono wtedy specjalny fundusz na wykup ziemi od potomków Pułaskiego. Fundusz inwestował w papiery wartościowe. Skromna początkowo kwota w wyniku umiejętnych i prawie 200 letnich inwestycji urosła do ogromnych rozmiarów. Obecnie na koncie funduszu zgromadzono już kwotę 99 345 345 123 i 33 centy, czyli prawie 100 miliardów dolarów, co przekracza wielkość polskiego budżetu.
  W zeszłym miesiącu do Polski przybyli specjaliści z firmy prawniczej Johnson and Cox wyposażeni w pełnomocnictwa oraz sprzęt do badań genetycznych. Przyjazd prawników z USA poprzedziły badania genealogiczne zlecone jednej z polskich firm. Wytypowali najbliższego członka rodziny Kazimierza Pułaskiego – Albina K. ze Ślepowron pod Ostrowią Mazowiecką (gmina Nur). Badania genetyczne potwierdziły, że Albin K. (46 lat) wywodzi się w prostej lini od stryja Kazimierza Pułaskiego, mieszkającego w wiosce Pułazie skąd pochodził ród Pułaskich.
  Jak nieoficjalnie dowiedział sie Humbug.pl, w zeszłym tygodniu do Ślepowron przybył dyskretnie sam minister finansów oraz premier Tusk. Rozmawiali na osobności z Albinem K i jego prawnikiem. Według niepotwierdzonych informacji chodzi o sprawy budżetu państwa. Część 100 miliardowej fortuny (prawie 300 miliardów złotych) mogłaby uratować nasz budżet w czasach kryzysu. O sprawie będziemy Państwa informować.

 15. jasiekztoronto said

  Re: 13 Maverick
  Panski „koncert zyczen” moglby byc spelniony, pod warunkiem, jesli wiekszosc w Sejmie bylaby pro-polska, a ministrem Skarbu Panstwa bylby Polak o podobnych zdolnosciach „jaska z toronto”…To wtedy a i owszem moznaby pokazac lichwiarskiej finansjerze i calemu „i-sra-hell’owi” „srodkowy palec”…I to bez zmruzenia oka…

  Ale jak na razie, jest jak jest i Polakow czekaja bardzo dotkliwe cierpienia… No coz, tylko jesli czlowiek cierpi Pan Bog moze przywrocic rozum do glowy…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Jesli Polacy na terenie bogatej Gminy nie potrafia zorganizowac szkolnej stolowki dla wlasnych dzieci, to ja nie jestem w stanie sobie wyobrazic, aby byli w stanie zlikwidowac wlasne finansowe zadluzenie, a juz poza moja wyobraznia jest to, aby pomysleli jak wywalic zydow z wlasnej Ziemi… To jest rzeczywistosc… I dlatego bedzie cierpienie, a pusty brzuch stanie sie najlepszym uniwerytetem swiata…

 16. Wieloimienny said

  Maverick @

  „Muszę przyznać ze sam głosowałem na Trumpa, ale coraz bardziej udowadnia że pracuje dla mafii NWO czyli kabały żydowskiej”

  A czego pan się po Trumpie spodziewał do kurwy jasnej??

  ——————
  Pan od razu wszystko wiedział?
  Ja też liczyłem na Trumpa.
  Admin

 17. jasiekztoronto said

  Re: 2 Gosc
  Smiem domniemywac, ze Gadowski moze byc idiota albo krypto-kolaborantem…
  Co on k…rwa nie wie, kto jest w „kneSejmie” i kto kontroluje system finansowy???…
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Jakie k…rwa „polskie wladze???”..

 18. Martusia said

  Ta baba musi naciskac na splate uroszczen, gdyz inaczej szef Pompon ja rozliczy, na pewno surowo za zaniechanie. On musi nadzorowac biznesu, bo broni wlasnej skory, bo jego tez beda w kongresie rozliczac za realizacje skoku najwyzszej rangi , a jak Kongres nawali to „spadkobiercy” rozlicza kongres . To nie zarty to sprawa na ostrzu na noza. i kazdy z nich z tego ostrza stara sie wywinac. I koleczko sie zamyka, kazdy z tych mezow stanu jest zobowiazany do aktywnego, nie cierpiacego zwloki dzialania, bo „spadkobiercy” tak dadza nieudacznikom do wiwatu, ze tylko cienie z nich zostana.

 19. EKONOMIA ŻYDOWSKA?!,jak ją opisał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI?!

 20. Birton said

  Coś z Panem nie w porządku ostatnio, Szanowny Panie Marucha, stosuje Pan wybiórczą cenzurę, aby zachować linię, zwaną dawniej partyjną. Popraw się Pan, chyba, że jest to portal towarzystwa wzajemnej adoracji rusofilskiej. Mnie na przykład co roku latem odwiedzają przyjaciółki – Rosjanki, z którymi jeździmy po Polsce, ale rusofilem wcale nie jestem.

  ——–
  O co Panu chodzi?
  Mam puszczać do gajówki byle prowokatorów?
  Cenzurowałem Pana?
  Admin

 21. Olo said

  Żydzi niech się najpierw rozlliczą za hokolaust na Palestyńczykach. Niech przeprowadzą restytucję mienia palestyńskiego. Niech zwrócą co ukradli i wypłacą rodzinom odszkodowania za wymordowanych Palestyńczyków.

  Z kolei państwo USA niech przeprowadzi restytucję mienia należącego do okradzionych i wymordowanych Indian północoamerykańskich. Niech zwróci bezprawnie zagrabione tereny i wypłaci odszkodowana za indiańskie ludobójstwo. To samo doatyczy wszystlkich państw, które doświadczyły agresji amerykańskiej, jak państwa Ameryki Południowej, Wietnam, Jugosławia, Afganistan, Irak czy ostatnio Syria.

 22. Marucha said

  Re 14:
  Ja mam lepszą nowinę, niż „spadek Pułaskiego”.

  Według obliczeń astronomów na tereny Polski, a konkretnie Beskidu Niskiego, ma spaść za 8 miesięcy ogromny meteor składający się z czystego złota w postaci równo przyciętych cegiełek, sklejonych butaprenem. Jego wartość jest oceniana na 500 miliardów dolarów. Bedzie można więc opłacić i zydów i jeszcze zostanie dla banderowców.

 23. Wieloimienny said

  Marucha @

  „Pan od razu wszystko wiedział?
  Ja też liczyłem na Trumpa.
  Admin”

  Jasne! W masońskim państwie, gdzie tylko dwie masońskie partie wystawiają kandydatów to kto mógł wygrać?

  Wybór między Hilary a Trumpem to jak między Dudą a Tuskiem.

  A ludzie się nabierają na Solidarności, PiSy, Kukiza i chuj wie co jeszcze.

  Jak Trump zanim został preziem nadstawił dupy to tu to tam, to czego się po nim spodziewać? Podobnie było z Dudusiem i wcześniej zimnym Leszkiem Smoleńskim.

  ———————-
  Jak ja Panu zazdroszczę inteligencji i zdolności przewidywania… zwlaszcza po fakcie…
  Admin

 24. jasiekztoronto said

  Re: 22 Marucha.
  To jest bardzo ciekawe… Krzycza na nas Polakow wszem i wobec, ze jestesmy ‚anty-semitami”, idiotami, niewdziecznikami, mordercami itd. itd., a lgna do naszej Ojczyzny jak pluskwy bez opamietania calymi tabunami…
  Co za ku…rewsko-szatanska nacja…
  ================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 25. Marucha said

  Re 24:
  No bo gdzie Rzydy znajdą drugi taki naród, któremu można nasrać do kaszy, a on jeszcze za to podziękuje i zapłaci?

 26. jasiekztoronto said

  Re: 25 Marucha.
  Panie Gajowy, ten stan rzeczy to jakis k…rwa obled. Cos co sie w „pale nie miesci”…, co te zydowskie k…rwy z nami porobily… Gdzie jest wstyd? Gdzie zapodziala sie nasza Narodowa madrosc, gdzie zapodzialy sie zwykle ludzkie odruchy: etyka, morale, elementarna sprawiedliwosc??? Gdzie to k…rwa zginelo???…

  Jak czytam wpisy w Gajowce, to 80% wpisujacych jest totalnie zdemoralizowanych, oglupionych i „zaczadzonych” zydowskimi rzygowinami w wersji „blysniecia przekonaniami” bez zadnych argumentow…

  W dalszym ciagu wierze (powtarzam) wierze, ze Narod Polski, ktorego jestem malutka czastka jest jak „lawa wulkaniczna… z wierzchu zimna i twarda a pod spodem goraca i nieprzewidywalna…”.. (i jak znadziej (zobaczy) motyw i sens istnienia (przetrwania), to moze byc (stac sie) nieobliczalna…I biada tym wszystkim sk…wysynom okupujacym nasza Ojczyzne…
  Nie wiadomo…Moze i tak byc…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 27. Wieloimienny said

  Gajowy Marucha @

  „Jak ja Panu zazdroszczę inteligencji i zdolności przewidywania… zwlaszcza po fakcie…
  Admin”

  Zrażać do siebie ludzi to pan potrafi doskonale.

  Nie trzeba być inteligentnym, żeby przewidzieć kim jest Trump.

  I nic pan nie o mnie nie wie, więc proszę mi nie wciskać, że coś wiedziałem po fakcie, bo mnie pan obraża w tym momencie.

  Przewidziałem więcej niż to ogłupione przez tv polactfo jest w stanie sobie wyobrazić.

  Przykładowo: Polska podniecała się Kukizem, który zajął trzecie miejsce i obiecał po dwóch latach zrobić wielką zadymę na ulicach i obalić system. Nie ukrywałem, że on nic nie zrobi, nawet nie będzie o nim głośno, a ta „niby nie partia” będzie się rozlatywać. I tak jest.

  Trump to jankes. USA to Babilon i nierządnica. Z padliny nic dobrego nie wyjdzie tylko mady i trupie muchy. Pszczółka tam nie usiądzie.

  On od razu jawił się jako celbryta, medialny błazen i populista. Pierdolił o murze na granicy z Meksykiem za który zapłacą Meksykanie. Akurat! I co buduje? Meksykanie płacą?
  Media robiły z niego wielkiego przeciwnika systemu, a jego córeczka siedziała pod kołdrą z żydem. Drugi Duda = Kornhauser „zbawca prawicy i patriotów”. Jak ktoś z żydami się hajta, to widać, że ustawka! Marzę o dniu, kiedy te wszystkie telewizory na świecie wybuchną i będzie spokój.

 28. Marucha said

  Re 27:
  Kto się do mnie zraża, sam sobie szkodzi (trawestując red. Michalkiewicza).
  A poza tym niech Pan sobie nie wyobraża, iż jest najmądrzejszy z całej wsi…

 29. Wieloimienny said

  Marucha @

  „A poza tym niech Pan sobie nie wyobraża, iż jest najmądrzejszy z całej wsi…”

  Człowiek bez wyobraźni i małej wiary.

 30. revers said

  o aprda meksykanie kradana druty, ploty kolczaste na murze i robia prywatne ogrodzenia przed dilerami jankeskimi, lub jankesami na glodzie narkotycznym, lub wspopracujacymi z nimi gandami karteli narkotycznych, robiacych za turystow z bogatej w gringo ameryki.

 31. Marucha said

  RE 29:
  Świat jest wielki, Panie Wieloimienny i pełno w nim adminów o większej wyobraźni i wierze.

 32. Boydar said

  „… przewidziałem więcej niż to ogłupione przez tv polactfo jest w stanie sobie wyobrazić /…/ przykładowo: Polska podniecała się Kukizem …”

  Panie Wieloimienny, wyobraźni Panu nie odmawiam ale ostrości widzenia to jak najbardziej; jest Pan pewien, że to była Polska ? Bo np. ja, mimo swoich dioptrii, wyraźnie widziałem Polin i wspomniane wyżej polactfo. Jeszcze wsiowych chamów oderwanych granatem od gnoju i przeflancowanych na „miastowych” oraz kilka innych grup etnicznych i mafijnych. Polaków nie widziałem.

 33. NC said

  Re 5, Sarmata: Naiwny Pan jest, zalecajac czekanie, az wymra. Teraz rzadzi ich trzecie juz pokolenie, czwarte przygotowuje sie do przejecia paleczki, rozmnazaja sie, az milo, i za kolejne dwa pokolenia beda wiekszoscia a nasi potomkowie nie beda nawt komentowac zza granicy, bo juz nie beda znac ani polskiego jezyka, ani tym bardziej historii.

 34. Marucha said

  Re 32:
  A propos przewidywania… oto mem mojego autorstwa z roku 2015, który nawet trochę się:rozsiał po sieci…

 35. NyndrO said

  Miał Pan chyba na myśli pańtwo. Ale spoko. ameryka i kanada są jeszcze wspanialsze.

 36. NyndrO said

  Chyba, że z filmu. Ale to ” piękna kraj”.

 37. yogi said

  >https://youtu.be/3us3iy5IZmo
  Jak z założenia łamano prawo w USA przy uchwalaniu 447.
  Jak spłaciliśmy >100mln $ by nikt z USA nic od nas nie rościł.
  Itd.
  >https://youtu.be/NPr717oU0-8
  USA to mafia judo-jankeska.
  Pod rządami Trumpa USA stało całkowicie się krajem podporządkowanym celom syjonistów.

 38. yogi said

  Właśnie w Rzeczpospolitej wywiad Pompeo podczas wizyty w Izraelu:

  „Gdy szef stacji CBN, Chris Mitchell, poruszył sprawę Iranu, spytał Pompeo, czy jest możliwe, aby Donald Trump został, jak biblijna królowa Estera, powołany, by ocalić naród żydowski.

  – To możliwe, że Bóg zesłał na Ziemię Donalda Trumpa, by ocalił Żydów. Jako chrześcijanin głęboko w to wierzę – odpowiedział Pompeo.”

  WSZYSTO JASNE

 39. zofia said

  Pan R. Bąkiewicz
  Ze smutkiem musze powiedziec, ze pisanie do D Trampa to strata czasu i wysilku

  Jedyne co moga zrobic mlodzi patrioci to 10 tys rak przed „naczelnikiem panstwa” J Kaczynskim Nastepne 10 tys przed palacem prezydenckim prez A Duda. A trzecia grupa przed TVP Kurski
  To tym 3 osobom, tym 3 instytucjom trzeba zlozyc te podpisy!

  Na Polonijne organizacje nie ma co liczyc. Zgromadzeni przy parafiach razem z proboszczem dzialaja w ramach Klubu Gazety Polskiej i zrobia to co guru Sakiewicz sobie zyczy

  Owszem byla dobra akcja pisania emila do kongresmenow rok temu ale wiekszosc z nich nie pojawila sie na glosowaniu a ustawa i tak NIELEGALNIE zostala przeglosowana

  Petycje do prez D Trampa tez byly podpisywane choc tresc byla tak zalosna……I oczywiscie skutek zaden

  Uchwala 447 jest antypolska, antyamerykanska, bezprawna
  Mienie bezspadkowe jest wlasnoscia Skarbu Panstwa w USA , w Polsce i w wielu demokratycznych panstwach swiata.
  Oczekujemy takiej odpowiedzi od posla J Kaczynskiego, premiera M Morawieckiego, prez A Dudy i kazdego polityka

 40. NC said

  Re 19: Trump, a nie „Tramp”.

 41. NC said

  Mialo być Re 39, Zofia: Trump, nie „Tramp”.

 42. Lily said

  Re 25;Marucha
  „Mowia,Polska byla ZAWSZE Eldoradem”.
  Czy tylko byla?.
  „Mowia,wpadl w rece ….oznacza totalny koniec”

Sorry, the comment form is closed at this time.