Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

  • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


    Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
    Antoni Słonimski, poeta żydowski

    Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
    Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

    Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
    Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
    Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
    Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
  • Kategorie

  • Archiwum artykułów

  • Kanały RSS na FeedBucket

    Artykuły
    Komentarze
    Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

  • Wyszukiwarka artykułów

  • Najnowsze komentarze

    Leo o Na Suwalszczyźnie odkryto cmen…
    Leo o Na Pomorzu istnieją megality z…
    Salcie o Wolne tematy (64 – …
    wanderer o Zmarł Adam Słodowy
    NICK o Zmarł Adam Słodowy
    Marucha o Czas wprowadzić pełne równoupr…
    NICK o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
    Bili de kid o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
    Mietas o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
    Bili de kid o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
    Mietas o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
    Marucha o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
    jasiek z toronto o Czas wprowadzić pełne równoupr…
    Troll Polonii o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
    Birton o Pancerny kontratakuje
  • Najnowsze artykuły

  • Najpopularniejsze wpisy

  • Wprowadź swój adres email

    Dołącz do 500 obserwujących.

Trump oświadczył, że najwyższa pora, by USA uznały Wzgórza Golan za część Izraela

Posted by Marucha w dniu 2019-03-22 (Piątek)

Trump oświadczył na Twitterze, że najwyższy czas, by USA uznały zwierzchnictwo Izraela nad Wzgórzami Golan.

„Po 52 latach nadszedł czas dla Stanów Zjednoczonych, aby w pełni uznać zwierzchnictwo Izraela nad Wzgórzami Golan, które mają nadzwyczaj strategiczne znaczenie, a także znacznie w sferze bezpieczeństwa dla państwa żydowskiego i stabilności w regionie!” – czytamy we wpisie prezydenta USA.

Z kolei premier Izraela Binjamin Netanjahu podziękował prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi za gotowość uznania suwerenności państwa żydowskiego nad Wzgórzami Golan, do których pretenduje Syria.

„Podczas gdy Iran dąży do wykorzystania Syrii w charakterze bazy wypadowej do niszczenia Izraela, prezydent Trump odważnie uznaje zwierzchnictwo Izraela nad Wzgórzami Golan. Dziękuję, Prezydencie Trump” – napisał Netanjahu na Twitterze.

Do 1967 roku Wzgórza Golan były częścią Syrii. W czasie wojny sześciodniowej izraelskie wojska zajęły ten obszar. W trakcie wojen izraelsko-arabskich państwa Układu Warszawskiego dostarczały broń i sprzęt w szczególności do Syrii i Egiptu. Po wojnie Jom Kippur (1973 rok) strony zawarły porozumienie w sprawie rozejmu i rozłączenia wojsk. W 1974 roku na Wzgórzach Golan pojawiły się stanowiska sił pokojowych ONZ.

Po agresji terrorystów w 2013 roku ONZ zakończyło swoją misję w tym rejonie. W 2018 roku syryjska armia ustanowiła kontrolę nad sąsiadującą z Izraelem prowincją Al-Kunajtira, po czym rosyjska policja wojskowa wystawiła stanowiska obserwacyjne wzdłuż linii „Bravo” – syryjskiej części granicy. W tym samym roku siły pokojowe ONZ zaczęły powracać do patrolowania strefy zdemilitaryzowanej.

https://pl.sputniknews.com

Panie Trump, powinien Pan wiedzieć, że ponieważ goje nie mają prawa do żadnej własności, należy uznać ich zwierzchnictwo nad całym światem. A poza tym caly świat ma dla Izraela niezwykle ważne znaczenie strategiczne i jest niezbędny dla bezpieczeństwa Żydow.

Tak na serio… Co za kurewska logika! Izraelowi coś się należy, bo on tego potrzebuje! Zatem gajowemu należy się 1 miliard dolarów, bo ich potrzebuje i są one niezbędne dla zapewnienia mu bezpieczeństwa i stabilności.
Admin

Komentarzy 48 to “Trump oświadczył, że najwyższa pora, by USA uznały Wzgórza Golan za część Izraela”

  1. hulajdusznik said

    A ja oświadczam tutaj, na gajówce że nadszedł czas i to najwyższy, żeby przyznać wszystkim rzeczonym z tej bandy zwierzchnictwo nad Marsem i niezwłocznie ych tam wyekspediować wraz z ychnimi marionetkami, lizidupami, przydupasami, normalnymi i nienormalnymi zboczeńcami, wszelkimi pasożytami, papierowymi pieniędzmi, papierami „wartościowymi”, akcjami, obligacjami, księgami, książkami, modlitewnikami, protokołami, wynalazkami i ynnym badziewiem, co poprawi znacznie reszcie ziemian bezpieczeństwo, stabilność i dobre samopoczucie.

  2. Moher49 said

    Mr Trump, you are very sick men on your mind.
    Mr Trump, pazerność zgubi koszerną Iwankę i jej żydowskiego męża. Był wielki Egipt – nie ma, był Czyngis Chan – nie ma. Było imperium rzymskie – nie ma, Była Polska od morza do morza – nie ma. Żydzi mają USA, Rosję, Polskę, Europę. Przyjdzie czas, że żydowska władza się skończy i będzie w siedzibie babci klozetowej.

  3. peacelover said

    ….. i bardzo dobrze !!!! …. pomalenku swiat zaczyna poznawac zasady talmudu !!!! ….i dobrze, bo swiat teraz juz bedzie wiedzial
    jaka czesc ludzi i ich tzw „dorobku ” nalezy unicestwic , by nareszcie na swiecie zapanowal spokoj !!!!!!

    Wiec przyszykujcie sie ….”wybrancy” , bo juz nie dlugo psy was beda zarly na ulicach….. i… nikt wam nie pomoze !!!!!!!!!!!!!!!

    nawet wlasna rodzina, ……a tem bardziej BOG , ktorego wy nie znacie !!!!!!!!!!!!!!!!!! przeklete scierwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. Olo said

    Zgadza się panie Peacelover. Czas ścierwa jest policzony. Nie ma takiego miejsca na świecie, gdzie ścierwo będzie bezpieczne. Czy ścierwo ukradnie obraz Dziewczyna z gołębiem czy Wzgórza Golan, za wszystko przyjdzie im zapłacić najwyższą cenę. Będą ścierwa prosić o litość na kolanach, ale litości nie będzie…

    ——
    To są pobożne życzenia. Nic na to nie wskazuje.
    Admin

  5. Jano1944 said

    Najwyższa pora, aby Trump uznał USA za część Izraela.

  6. Peryskop said

    Agencje :

    UE nie uznaje suwerenności Izraela nad Wzgórzami Golan – podkreśliła w piątek rzeczniczka Unii w reakcji na sugestię prezydenta USA Donalda Trumpa. Także rzeczniczka rządu Niemiec odrzuciła pomysł amerykańskiego prezydenta…

    ===

    Wiadomo, że Trumpek plecie chutzpy, a bezczelność nie ma granic.

    Oficjalnie nie ma też ustalonych granic kraina Mosza Martfego.

    Mosze dlatego mosze organizować konkoors Eurowizji leżąc w Azji.

    Mosze dlatego gra z Azji o miszczostwo Europy w piłce nosznej.

    Pooki co jest niby REMIS.
    Bo Golan zamieszkuje 20k syryjskich Druzów oraz 20k nielegalnych,
    a okolice patrolują już Rosjanie, więc zamieszki nieuniknione.

  7. jasiekztoronto said

    Re: Artykul…
    Poprzedni premier i-sra-hell’a sharon dawno uznal USA kolejna zydowska republika…(calkowicie podlegla syjonizmowi zydowskiemu)…
    Tak wlasnie wyglada, jak ogon „wywija” na wszystkie strony psem…
    =======================
    jasiek z toronto

    http://polskawalczaca.com

  8. Swarożyc said

    Idąc tym tokiem rozumowania, USA powinne uznać inkorporację Krymu do Rosji za działania kosher i halal…

  9. Zbyszko said

    I niech mi ktoś powie, że kapitalizm (panie RomanieK) błyszczy cnotami. Ta wielka kasa rzeczywiście bije na łeb. Jak widać na załączonym obrazku, juz chyba po raz kolejny milionowy w historii świata, mamy jaskrawy przykład, że człowiek nie może mieć wielkiej kasy, bo mu od razu ta kasa bije na łeb…
    Polski socjaliźmie, wróć! (nie wróci, bo niestety nie zasłużyliśmy na taką łaskę)

  10. Maverick said

    Trump zaczyna się okazywać największym bandytą i działa jak szef i bonzo mafii a nie prezydent wiarygodnego państwa. Mafia żydowska trzyma go bardzo mocna za jaja, od czasu jak uratowalii go od bankructwa. Rubunkiem innych państw chce ratować upadające Stany. Tak więc już przywłaszczyli sobie złoto syryjskie skradzione z banków syryjskich poprzez ISIS, odebrali rezerwy złota zdeponowane poprzez Wenezuelę w Nowojorskich bankach, twierdząc że to prywatne rezerwy dyktatora. A Polactwo z niskim IQ się łudzi że ustwka 447 to nic takiego. Pewnie już mają zablokowane nasze rezerwy złóta w Londynie.

  11. Olo said

    Admin (4)

    Bo na razie są chronione przez Szatany Zjednoczone, ale to się niedługo może skończyć, a wtedy marny będzie ich los. Ważne tylko, żeby ludzie się nad nimi nie litowali i nauczyli się ich dobrze rozpoznawać.

  12. Marucha said

    Re 11:
    Na jakiej podstawie sądzi Pan, że ochrona Żydolandii przez USA może się skończyć, i to niedługo? Wszyscy w USA nagle zmądrzeją i ujrzą nareszcie to, co leży od dawna w pełnym słońcu?
    Jak na razie władza Izraela nad USA wzrasta, a nie maleje.

  13. andzia said

    Posługują się fałszywym, wirtualnym pieniądzem, na który ukradli monopol i morderstwami. Lichwa to ciężki grzech, ale skoro ludzie błagają Boga o wybaczenie im grzechów, to są wysłuchiwani.

  14. Olo said

    Re. 12: Admin

    To proste, na podstawie rekordowo rosnącego długu publicznego USA. Rosnące wydatki i coraz mniejsze wpływy do budżetu. Dlatego właśnie Szatany kombinują, żeby kogoś szybko okraść. Ale to im się nie udaje. Bogaty w surowce Iran trzyma się twardo, a raczej jego przedmurze czyli Syria Asada, tak jak i Wenezuela. Ostatnio nawet próbowali wziąć się za bogatą w surowce Algierię, ale też bez sukcesów, po ustąpieniu Buteflika z kandydowania na kolejną kadencję sytuacja uspokoiła się i nie będzie algierskich fosforytów czy uranu. Jedynie Polskę mogą jeszcze ograbić, ale czy to wystarczy? Na pewno nie na długo. Żyd będzie płakał i prosił o litość.

  15. RomanK said

    Zbyszko…moze zacznimy od tego , ze uzgodnimy- co to jest kapitalizm….a czym jest socjalizm…
    BO akurat tu nie ma zadnego zastosowania …tu poruszany jest temat geopolityki i tzw, tertorialnych przynaleznosci.
    Takich zakatkw jest wiele ,,zawze byly,,i zwsz beda…. czy to Kosovo , czy Krym, czy Golan Holls, czy Okreg Krolewca- Prusy Wschodnie. czy Ziemie Odzyskane….czy tez Malopolska Wschodnia…Wystarczy poruszyc temat i powstaje Konflikt..w danym miejscu….
    Dlatego Rosjanie maja dobre powiedzenie …Nie tiebia jebiot….zopoj nie trohaj….sami kontroluja granice na Wzgorzach Golan….Wole dac Zydom Golan Hills niz Pogorze Dynowskie… A Syryjczycy jak chca niech se sami wezma…co ich….

    ——-
    Niech sobie amerykańskie kurwy uznają Przemyśl częścią Ukrainy.
    Admin

    .

  16. Troll Polonii said

    Od samego poczatku tej tragedii Syryjczykow jest awantura o rope i gaz we Wzgorzach Golan a takze rzeka Litani.
    W 1967 roku Izrael wydumal, ze im sie nalezy ropa i gaz a poniewaz z rzeki Jordan zrobili zydowski sciek i woda nie nadaje sie do picia – to przy okazji miala do nich nalezec i rzeka.
    Na wszelki wypadek Izrael juz wzial pieniadze od roznych oligarchow za … zezwolenie ydobwania ropy i gazu we Wzgorzach Golan.
    Od tego czasu udalo sie okrasc Gaze z gazu, podpinac sie pod gaz z Kataru i marzenia Izraela ida w kierunku …zaopatrywania Europy w gaz …z Izraela.

    Globalista i wujaszek Sam to wyjatkowo niebezpieczny pajac ; podarowal syjonistom Jerozolime a teraz mu sie zdrowo popierd… bo Wzgorza Golan nie sa na terytorium Nowego Jorku i zaden kowboj nie ma prawa zabrac terytorium Syrii i dac w prezencie facetowi ktorego wlasny wydzial sprawiedliwosci oskarza o zlodziejstwo.

    Zdumiewajace jak kowboje rozporzadzaja cudzym terytorium; ukradli Kosowo a domagaja sie od Rosji „zwrotu” Krymu.
    Kowboj to blazen i handlarz nieruchomosciamii z mafii nowojorskiej i z cala rodzina okrada amerykanskiego podatnika a sam sie z podatkow nie moze wyliczyc,
    Pracuje ten oszust na pelnym etacje jako biznesman i na pelnym etacie hjao prezydent. Widac jakis geniusz!!
    Taka korupcja jest mozliwa tylko w USA!! I taka blazenada tez.

    New Book Details Jared Kushner, Ivanka Trump Misusing Their Power | WHAT REALLY HAPPENED

    http://www.whatreallyhappened.com/node/752981#axzz5iRbuSm25

  17. Troll Polonii said

    Co za banda zlodziejska: Zniszczyli caly kraj i zbombardowali zabytkowe miasta; wymordowali cywilnych mieszkancow; zniszczyli infrastrukture i wytrenowali tysiace terrorystow, a na koniec chca ukrasc Syryjczykom terytorium.
    Mongoly!!

    Oil profits grease Trump administration’s move to recognize Israeli annexation of Golan — RT Op-ed

    https://www.rt.com/op-ed/454231-golan-heights-oil-recognise/

    US Duplicity over Golan Demolishes Posturing on Crimea
    http://www.informationclearinghouse.info/51299.htm

    Izrael oddal prawa do wydobywania ropy w Syrii Murdochowii i Rotszyldowi.
    Israel Grants Oil Rights in Syria to Murdoch and Rothschild – Craig Murray

    https://www.craigmurray.org.uk/archives/2013/02/israel-grants-oil-rights-in-syria-to-murdoch-and-rothschild/

    Israel’s Gas Pipeline to Europe Too Punny and Too Expensive to Really Worry Gazprom

    https://russia-insider.com/en/israels-gas-pipeline-europe-too-punny-and-too-expensive-really-worry-gazprom/ri25548?ct=t(Russia_Insider_Daily_Headlines11_21_2014)&mc_cid=6977161664&mc_eid=3eab40c2c5

  18. Marek said

    Jano1944 said
    2019-03-22 (Piątek) @ 12:31:27

    Najwyższa pora, aby Trump uznał USA za część Izraela.
    ===
    hehe

  19. Jan said

    tu jest odpowiedz , co nas czeka w najbliższej przyszłości.

  20. revers said

    re16

    przetlumacz to p.Troll na polski, bo ciaputowicze i ziobry, niektor Romany z minsterwa kriminalow pisanych inaczej, nie rozumieja

    ❝ The ICTY Tribunal in Hague serves 3 purposes as a propaganda tool firstly, to demonise and discredit the Yugoslav government and its leaders, secondly to justify the Nato aggression against Yugoslavia and thirdly to cover up the war crimes committed by Nato leaders and military officers. Russia must use the residual mechanism to replace the Nato supported prosecutor, appoint a truly independent prosecutor, review all the cases “tried” under Nato agents Arbour, Del Ponte and Brammertz, and lay charges against Nato for the war crimes it committed in the wars to break up Yugoslavia. The ICTY and ICTR are fascist tribunals because they serve western corporate-military interests and they operate outside all civilized norms of law. No one can get a fair trial at these kangaroo courts. Defence lawyers can only try to use them to show the truth of the wars and disrupt the attempt by Nato to stage these show trials. Russia and China must use their influence to stop the abuses that take place on a daily basis at these tribunals and try to establish a real international justice serving the interests of the people of all the world not just the USA and its puppets. ❞
    Christopher Black
    International Criminal Lawyer

    https://mightynose.wordpress.com/2013/03/08/nato-and-hague/?fbclid=IwAR3bxUAaLZYwO19il1-K6Q8G542CUl6qGJWp5ZzGGtZyEU3nGejydyIQbqc

  21. Peryskop said

    Musi być trwoga, bo jest to Boga.

    Pompeo właśnie zaśpiewał stary refren neokonów w nowej aranżacji:

    – To Bóg zesłał Trumpa, aby uratował Izrael !

    https://www.bbc.com/news/world-us-canada-47670717

    A mosze zaczesany to Mesjasz zapowiedziany w Pi$mie ?

  22. Peryskop said

    Tak panie RomanieK – maski opadają.

    Bydlęta klękają,
    Cooda niewida nam wciskają.

    Nadaremno.
    Bo w ciemno.

    Ale proszę się nie krępować,
    „order tzw patryjoty” zobowiązuje.
    Nie dla idioty, brońbosze.

    Wyglansować bambosze,
    I do boju,
    Gieroju.

  23. abcdef said

    No przecież, na Jowisza, sprawa Wzgórz Golan jest sprawą bezpieczeństwa Izraela, jedynej demokracji na Bliskim Wschodzie. I nie tylko Trump, ale także wielu senatorów amerykańskich wnosiło o zatwierdzenie administracji izraelskiej tymi wzgórzami.

    Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii tutaj — podejrzewam jakąś głęboko wrodzoną niechęć Gajówkowiczów do tego świetnego kraju i jego przemiłych mieszkańców.

    Sam Szef Izraela powiedział, że decyzja Trumpa to „history in the making” — że Trump tworzy swą decyzją historię. Być może nawet Historię.
    /s

    Szkaradne plemię.

  24. Marek said

    Mundrego Romusia przeczytać, to mleko i mniód.

    „Wole dac Zydom Golan Hills niz Pogorze Dynowskie… A Syryjczycy jak chca niech se sami wezma…co ich….”

    Ty im oddaj swoją ziemię w Teksasie trampkowy fanboju.

  25. Maverick said

    Muszę przyznać ze sam głosowałem na Trumpa, ale coraz bardziej udowadnia że pracuje dla mafii NWO, a dla naiwnych były obiecanki nie interweniowania w innych i suwerennych krajach. Nam też bajek naopowiadał, a 447 podpisał przegłosowaną poprzez 3 senatorów jakby to było legalne prawo. Izrael najpierw musi zwrócić na odszkodowania, które otrzymał od Niemiec bo Żydzi którzy zginęli w II wojnie światowej byli obywatelami Polski a nie Izraela. Te żądania mafii żydowskiej poprzez wyjątkowo upośledzonych umysłowo jak Pimpeo musi dostać stanowczą odpowiedzieć. NIE i wyjaśnić dlaczego nie i wyśmiać nieuków jak Trump i Pimpeo od głupków. Jednak podstawione chazarskie wasale tego nie zrobią bo wspólnie z nimi knują przeciwko Polsce. To są zwykle kundle kabały i Lucyfera.

    Celowo nazywam Pompeo Pimpeo bo po angielsku pimp to „alfons” wykorzystujący kurwy.

    Dlaczego Caputowicze, Dudki bez IQ milczą gdy nas oczerniają.
    A Dudek bez IQ pod niebiosy wynosi Polin, i oskarża Polaków.

    Czas im dać kopa i postawić przed trybunałem stanu.

  26. Ad. 9

    mamy jaskrawy przykład, że człowiek nie może mieć wielkiej kasy, bo mu od razu ta kasa bije na łeb…

    To wracamy do średniowiecznych barier na drodze do nieograniczonego bogacenia się? (Feliks Koneczny „Dzieje Polski” – legiści i Jagiellończyk).

  27. jasiekztoronto said

    Re: 15 RomanK
    „Kapitalizm” czy „socjalizm” to dokladnie taki sam zydowski chu…j. W obu przypadkach (systemach politycznych) kapital (czlowiek) wraz jego praca i wlasnoscia jest OPODATKOWANY !!!
    Znowu co pan niedobrego zazywal???

    =======================
    jasiek z toronto

    http://polskawalczaca.com

    P. S. Nie po to zydzi wymyslili rozne systemy polityczne, by uszczesliwiac „gojow”, ale po to, aby pasoZYDowac na nich… Slepy by to zauwazyl…

  28. RomanK said

    O …a coz to tak gula podskoczyla -panie Macieju???
    Marek:
    W Texasie dupku robi sie ogrodzenie…zeby nie deptali melonow i nie srali w pomidory….
    A neoconom nie jest potrzeby Israel …wcale…o czym zdaje sie wy statysci i tegie polityki od siodmych bolesci poprostu nie wiecie….jak nie wiecie dlaczego Iraelici znalezli sie na Golan Hills:-))) cymbaly…..
    I niech tam siedza, bo jak nie beda siedziec tam…. to was pogonia….boscie wieksze dupki niz Syryjczycy..kurduple i tchorze…mimo, ze w furazerkach i oficerkach:-))) Troszke pokory…..zasrancen:-)))))

    Panie Jasku ,,jedyna rzecza, jaka mozna opodatkowac to ludzka praca….tylko ludzka praca….to powinien pan wiedziec dawno…

  29. Troll Polonii said

    Jest problem;
    USA i te kowbojskie gangstery poprzebierane za prezydentow nie uznaja zadnego prawa: ani wlasnego ani miedzynarodowego.
    Kazdy kowboj u wladzy w USA ma bardzo seksualny stosunek do Konstytucji, I te Konstytucje pierd..li w kazdej mozliwej pozycji; i az dziw bierze ilu seksualnych zboczencow popiera imperializm zbukow.
    Przeciez niemal kazdy prezio w USA jest zboczonym seksualnie.
    Im ‚wsio ryba” – moze byc i konstytucja i ONZ i International Court of Justice.

    Jak to jest mozliwe, ze taki zboczony prezydent USA nazywa Putina dyktatorem a Maduro- komunista i terrorysta?.

    Trump wprowadzil w USA socjalizm dla oligarchii – a kapitalizm dla reszty spoleczenstwa.

    Bo jak nazwac takiego multimilionera, ktory zyje z kasy panstwowej? A swoj palac na Florydzie wynajmuje roznym panstwowym oficjelom i zbiera pieniadze do kieszeni bo wynajmuje panstwowe wizyty …prywatnie.
    Tak bezczelnej korupcji historia swiata nie widziala!!.
    Jego TRZECIA zona – z domu Knaus- to paskudnie ubrane bezguscie- prowadzi prywatny biznes z panstwowego domu (Bialego). Podobnie coreczka…i prywatny doradca prezydenta USA i ziecioszek – tez koszerny, prywatny doradca Trumpa.
    Nikt Kushnera nie wybieral na doradce.

    Na tym polega cud polityki USA: Prowadzic prywatny biznes za panstwowe pieniadze!
    Genitalny pomysl!

    Tak wyglada kowbojska demokracja: ogier i karabin.
    Cala rodzina Trumpa zyje z socjalu!!!!
    Podobnie jak banki. I prywatny przemysl zbrojeniowy.
    No bo jak to jest mozliwe, ze panstwowy budzet , czyli podatnik, oplaca prywatne firmy zbrojeniowe, ktorych wlascicielem jest sam pan prezydent!!! A sam prezydent ma klopoty z udowodnieniem, ze placi podatki.
    Double, tripple dipping?
    Nawet nie. To sie w USA nazywa: osuszanie bagien.

    A tymczasem, hoi polloi, zwykly Amerykanin, leci do Meksyku ratowac uzebienie bo go w kraju nie stac na dentyste.

    Trump to Recognize Israeli Control over Syria’s Golan Heights? Bypassing the UN Security Council – Global ResearchGlobal Research – Centre for Research on Globalization

    https://www.globalresearch.ca/trump-recognize-israeli-control-syrias-golan-heights/5672312

  30. Troll Polonii said

    26
    Jasiek z Toronto.
    Socjalizm i kapitalizm – to sa dwa rozne systemy.
    Miedzy Dania, Finlandia a USA – jest ogromna roznica.
    Socjaizm – jak sama nazwa wskazuje – dotyczy panstwowych zobowiazan wobec podatnika, bo socjalizm zaklada, ze budzet panstwowy wypracowany przez podatnika – nalezy do PODATNIKA.
    Kapitalizm – jak sama nazwa wskazuje – polega na akumulacji pieniadza w rekach prywatnych; bez zadnych zobowiazan wobec narodu, ktory ten kapital uzbieral.
    W czystej formie, kapitalizm to system niewolniczy gdzie 1% populacji zgarnal 99% majatku narodowego.
    W Kapitalizmie panuje kult Zlotego Cielca; i troche tak jak z komedii Moliera: Bogacz zakopuje pieniadze do ziemi, chowa po komyszach i rajach podatkowych zeby nikt nie widzial gdzie zachomikowal wydrenowane ze spoleczenstwa pieniadze. Inwestycje sie nie oplacaja bo jest za maly zwrot nakladow czyli zysk. Dlatego USA sie wali.
    W socjalizmie, wypracowany pieniadz jest w obiegu, co zapobiega kryzysom ekonomicznym.

    Moze podam przyklad:
    Najlepiej roznice miedzy zakopanym pieniadzem a pieniadzem w obiegu widac na przykladzie Haiti, Puerto Rico i np. Krymu.
    Polecam obejrzenie nowego lotniska w Symferopolu i kierczenskiego mostu

  31. jasiekztoronto said

    Re: Troll Polonii..
    Widze, ze jest pan uparty jak przyslowiowy osiol i wogole nie rozumie co ja publicznie pisze.
    A ja sie pytam: Jaki dlug wobec IMF (MFW) ma Haiti i jaki dlug wobec IMF (Miedzynarodowego Funduszu Walutowego – zydowskich lichwiarzy) ma Puerto Rico???…

    Czy w zapodanych panstwach jest WYPLACANA Narodowa Dywidenda (w formie podzialu zysku narodowego netto) kazdemu obywatelowi ????…

    Kto w tych panstwach kto kontroluje system cyrkulacji monetarnej???…

    Jaki w tych w zapodanych przez pana panstwach funkcjonuje system podatkowy??? Czy ich obywatele sa opodatkowani wraz z ich wlasnoscia (nieruchomoscia)???…

    I moze na zakonczenie: W kazdym zydowskim systemie politycznym obywatel (goj) bedzie opodatkowany wraz z jego wlasnoscia, a jesli obywatel nie bedzie obciazany ZADNYM podatkiem (ani lichwiarska „obsluga” finansowa) i bedzie otrzymywal miesieczna Dywidende, to znaczyc bedzie, ze takie panstwo jest w/g zydostwa „nie-demokratyczne”…, a wiec pozbawione zydowskiej jurysdykcji polityczno-finansowej…

    Czy teraz sie rozumiemy???…

    (z grzecznosci pominalem system kredytowy…, by nie uwypuklac az nadto panskiej ignorancji z najwazniejszego problemu jakim jest system cyrkulacji srodkow platniczych o ktorym pisze od ponad 25 lat publicznie)…

    ===============================
    jasiek z toronto

    http://polskawalczaca.com

  32. Ale dlaczego? said

    Trump to tylko żydowska kukiełka.
    Jak ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, to jest to tylko choroba umysłowa.
    Amerykanie wybrali ryżego wystawionego przez neokonów, bo pan Kuszn3r ich zbajerował, żd Trump jest antysystemowcem.
    Teraz ci sami Amerykanie powinni obalić syjonistyczny „amerykański” rząd i wygnać okupującà ich nację…

  33. Marucha said

    Re 28:

    A neoconom nie jest potrzeby Israel …wcale…o czym zdaje sie wy statysci i tegie polityki od siodmych bolesci poprostu nie wiecie….jak nie wiecie dlaczego Iraelici znalezli sie na Golan Hills:-))) cymbaly…..

    …. a rzydy rzadzą USA, jak chcą.

  34. Marek said

    nie wiecie….jak nie wiecie dlaczego Iraelici znalezli sie na Golan Hills:-)))
    ===
    Dobrze wiemy dlaczego, żeby Romuś się z tego cieszył, a zasrancen z Polski siedzieli cicho i spijali mundrości romusiowo parchate.

  35. jasiekztoronto said

    Re: 28 RomanK
    pisze: „…(…)…Panie Jasku ,,jedyna rzecza, jaka mozna opodatkowac to ludzka praca….tylko ludzka praca….to powinien pan wiedziec dawno…”

    No i dlatego jestem m.in., takiemu podatkowi przeciwny, bo skoro Bog, Ktory wszystko stworzyl nie opodatkowal Czlowieka, by z tego korzystal, to Czlowiek NIE ma zadnego prawa nalozyc jakikolwiek podatek na swoje rece (ludzka prace)…o czym powinien pan wiedziec od baaaardzo dawna…
    A jak widze, to nie chce pan nawet dopuscic do swej swiadomosci…No bo jakze to tak, aby „goj” (jego praca) nie byl opodatkowany…???…

    No super, coraz lepiej sie pan „produkuje”… (No jasne…Sa „rowni” i „rowniejsi”…)

    =========================
    jasiek z toronto

    http://polskawalczaca.com

  36. jasiekztoronto said

    Re: 35 cd.
    To jeszcze panu „doloze” n/t podatkow…

    Czy wie pan czym rozni sie podatek od „dziesieciny???”…

    To panu powiem: podatek jest przymusowy, a „dziesiecina” jest dobrowolna plynaca z milosierdzia do (dla) blizniego swego za dobrze wykonana prace, za dobra prase, za dobre zarzadzanie, za dbalosc, za gloszenie prawdy itd. itd.,

    I podobnie bedzie z polskim rzadem, ktory bedzie zyl (funkcjonowal) z „dziesieciny” …jak m.in., wiele polskich internetowych portali: „co laska”…, bo k…rwa NIENAWIDZE PRZYMUSU…ani JAKIEGOKOLWIEK ZNIEWOLENIA (finansowego, kredytowego, podatkowego, politycznego, produkcyjnego czy uslugowego)…

    =======================
    jasiek z toronto

    http://polskawalczaca.com

  37. Troll Polonii said

    31
    Jasiek z Toronto
    Skad panu przyszlo do glowy, ze pan wie wiecej ode mnie?
    Narcyzyzm?

  38. jasiekztoronto said

    Re: 37 Troll Polonii
    Uzylem kilku argumentow przeciwko panskiemu wyobrazeniu (wyobrazni) na temat Puerto Rico i Haiti . Nic wiecej.
    Cos wiecej ma pan do dodania za wyjatkiem „podreperowania” wlasnej ambicji???…
    Nie? No to na „bamus” i banany prostowac…!!!…
    Do ksiazek. Uczyc sie…
    ===================
    jasiek z toronto

    http://polskawalczaca.com

    http://polskawalczaca.com

  39. RomanK said

    Marek ..nie wiesz butzu…..:-)))))) popostu nie wiesz…

    =====
    Panie Gajowy…nie nie rzadza….. swiadczy o tym zamkniecie w koncu sledztwa Millera…i sprawa McCaina….. Oraz wiele innych spraw- jakich nikt nie naglasnia, bo dzieja sie na szczebu stanowym….i nizej…
    Widze, ze poslugujac sie tylko i wylacznie narracja neoconskiej prasy i mediow nie potrafi pan oddzielic plew od ziarna..ale wali garsciami- jak leci ..a noz sie cos przylepi:-)))

    Tacy wojujacy antyamerykansci..z ideologia z googi:=-)))) podbudowani taimi teoriami ekonomicznymi jak cyt”..
    To panu powiem: podatek jest przymusowy, a „dziesiecina” jest dobrowolna plynaca z milosierdzia do (dla) blizniego swego za dobrze wykonana prace, za dobra prase, za dobre zarzadzanie, za dbalosc, za gloszenie prawdy …..
    Jakiej prawdy”””:-)))))przeciz to wierutne bzdury:-))))))
    Moze napijemy sie zimnej wody????? i lodem oblozymy krocza?????

  40. jasiekztoronto said

    Re: 39 RomanK

    A panscy synowie placili panu podatek za to ze mieszkali z panem, wyrzucali smieci itp?
    Nie? A to dlaczego? A co to oni sa lepsi od synow i corek Ojczyzny?
    Jaka Matka wlasne dzieci moglaby opodatkowac???
    No tylko „macocha”…
    No i dlatego USA zarzadza zydowska macocha…a „bekarty” tona w niesplacalnych dlugach…
    Ot co…

    Mam powyzej dziurek w nosie panskich „teorii” i „sympatii”…

    Bog „teoretycznie” nie stworzyl wszystkiego dla Czlowieka, ale stworzyl to na prawde…po to, by Czlowiek z tego korzystal bez zadnych podatkow i „oprocentowan”… No wlasnie PO TO…

    Skoro Bog stworzyl Czlowieka wolnego (z wolna wola), to KAZDY przymus jest przeciwko Niemu Samemu.
    Czy to tak trudno pojac???
    =======================
    jasiek z toronto

    http://polskawalczaca.com

  41. Troll Polonii said

    38
    JasiekzToronto
    Uczyl Marcin Marcina…

    Dywagacje na temat kredytow i bankow nie maja zadnego znaczenia jesli nie sa rozpatrywane w kontekscie polityki.
    Jugoslawia nie miala banku Rotszylda i dlatego zostala zniszczona. Libia tez sie nie pchala do zlodziejskiego systemu i zostala ukarana.

    Haiti zostalo rozkradzione przez Clintonow – i NIE mialo zadnego znaczenia jaka mieli walute czy banki.
    Ale mialo trzesienie ziemi i fundusz dla ofiar trzesienia ziemi. I ten fundusz w calosci wypchal kieszenie rodziny Clintonow.
    Dlatego gadanie o kredytach, systemie podatkowym i ‚rozrzutnosci’ mieszkancow Haiti itp,. ma sie tak jak opowiadanie o lekcjach fortepianu w zakladzie gluchoniemych.
    Wlazl panu do mozgu drukowany dolar i powtarza pan jak zdarta plyta w kolko to samo.
    Pieniadz nie jest UFO latajacyn nad krajem. I nie jest celem gospodarki. I nie jest jedyna wartoscia w systemie gospodarki kraju. Ani nie jest celem. Ani nawet nie jest wykladnikiem ekonomii. Jest srodkiem wymiany. Rownie dobrze moga byc koraliki czy guziki z roznymi dziurkami.
    Kiedys, w Sredniowieczu srodkim platniczym byly glowy cukru, w a wczesniej- wczesniej wielkie kamienie na wzor mlynskich.
    Sredniowiecze to byl najbardziej dynamiczny okres w dziejach naszej cywilizacji. Miasta byly samodzielne i same rozporzadzaly srodkami platniczymi, ktore uzyskiwaly z roznych oplat: rogatkowe, myto, dziesieciny, i nadania krolewskie, itp.
    W obecnej, blazenskiej polityce kapitalizmu pieniadz stal sie towarem. I to jest najwiekszy grzech w gospodarce. Jest to zamach na gospodarke narodowa , ktora jest najwiekszym wrogiem globalizmu.
    Przestepstwem jest tez narzucanie obcego systemu w kraju, ktory sie chce zagarnac, wiec wlasciwie dyskusja na temat idealnego systemu na naszej planecie moze nie przyniesc zadnych korzysci.
    Reszta to tylko wszawe konsekwencje bankowych przestepstw, narzucanych na suwerenne panstwa. Tylko w kapitalizmie ktore tylko w kapitalizmie maja carte blanche..
    A kazdy kraj powinien miec prawo stworzyc sobie taki system handlowy i wymienny jaki mu najlepiej odpowiada. Niestety, kraje o zdrowej ekonomii padaja ofiarami systemu , ktory celowo zostal stworzony zeby rujnowac gospodarki swiata.
    I nie wazne jaki system wymiany towarowej mieli na Haiti; przyszli jankesi i kanadyjczycy i zburzyli gospodarke, a potem przyszli Clintonowie i okradli Haiti z funduszu pomocy
    Tylko Clintony ukradly Haiti 5 miliardow a w sumie okradziono Haiti od 1995 roku na sume 40 miliardow dolarow.

    $5b stolen by Clintons from Haiti / $40 Trillion stolen since 1995 / Corporate rights vs human rights | paulthepaperbear

    5 miliardow ukradzionych przez Fundacje Clintonow z Haiti ( a 40 miliardow skradzionych od 1995 roku)

    Swiadek, byly haitanski urzednik panstwowy , Klaus Eberwein, ktory mial wlasnie (22 lipca 2017 ) swiadczyc przeciwko Clintonom zostal zabity. Eberwein mial 50 lat i zglaszal swoim przyjaciolom i znajomym, ze obawia sie o swoje zycie.
    Mial skladac zeznania przeciwko Fundacji Clintonow .
    Jego cialo zostalo znalezione w Miami z przestrzelona glowa.
    Eberwein mial zeznawac przed komisja Senacka Etyki antykorupcji na Haiti.
    Chodzi o to, ze Eberwein, jako wysoki urzednik panstwowy wiedzial o tym, ze pieniadze zebrane z dotacji dla ofiar trzesienia ziemi na Haiti zostaly sprzeniewierzone przez Clintonow.
    Fundacja Clintona zajmowala sie zbieraniem funduszy na ofiary tego trzesienia.
    Nedzne 0.6 % z tych funduszy dotarlo do organizacji haitanskich. 9.6% otrzymal rzad Haiti a 89.8 % dotarlo do pozarzadowych organizacji – nie wiadomo gdzie.

    W ubieglym roku odbyl sie wielki protest przeciwko Clintonom na Manhattanie. Eberwein, ktory bral w nim udzial glosno powiedzial do prasy:
    „Fundacja Clintonow to przestepcy, zlodzieje, to skandal i hanba.
    Jerome Corsi wyjawil, ze teraz bardziej niz kiedykowliek Bill and Hill (Bill i Hillary) sa wspolnikami w przestepstwie.

    CLINTON FOUNDATION WITNESS FOUND DEAD
    Swiadek w sprawie Fundacji Clintonow znaleziony martwy

    https://paulthepaperbear.wordpress.com/2017/07/22/5b-stolen-by-clintons-from-haiti-40-trillion-stolen-since-1995-corporate-rights-vs-human-rights/

    Catherine Austin Fitts: My chcemy z powrotem nasze skradzione 40 miliardow:
    Catherine Austin Fitts – We Need Our $40 Trillion In Stolen Cash Back – YouTube

    W 2004 roku’ pod koniec lutego sluzby USA i Kanady uprowadzily i deportowaly demokratycznie wybranego prezydenyta Jeana Bertranda Arystydesa

    US Sponsored Coup d’Etat. The Destabilization of Haiti – Global ResearchGlobal Research – Centre for Research on Globalization
    https://www.globalresearch.ca/us-sponsored-coup-detat-the-destabilization-of-haiti/5323726

    Oczywiscie platna zbrojna opozycja wspierana i oplacana przez NED i CIA.
    Dokladnie te same organzacje, ktore przygotowaly i oplacaly KLA (Armie wyzwolencza Kosowa (od1995 roku)

    Miedzynarodowy Fundusz Walutowy i Swiatowy Bank wprowadzaja celowo ekonomiczna i polityczna destabilizacje kraju w ramach tzw. reform gospodarczych i finasowych.. Z tej destabilizacji naturalnie korzysta USA.

    Ten sam wzorzec ‚gospodarki wolnorykowej’ zastosowano pod przymusem a nawet zbrojnie w Somalii, Rwandzie, Jugoslawii (The Globalisation of poverty- Globalizacja nedzy)

    I w paru innych miejscach:

    Puerto Rico “New Data” Suggests On Verge of Complete Economic Collapse – InvestmentWatch
    http://investmentwatchblog.com/puerto-rico-new-data-suggests-on-verge-of-complete-economic-collapse/

    Nikarague trzeba ukarac bo sobie wymyslila, ze zbuduje kanal wiekszy, i nowoczesniejszy od Kanalu Panamskiego:
    Nicaragua gives Chinese firm contract to build alternative to Panama Canal | World news | The Guardian

    https://www.theguardian.com/world/2013/jun/06/nicaragua-china-panama-canal

    I Grenade trzeba bylo zbombardowac

    Grenada 1983: On This Day in History, Reagan’s USA Invades Tiny Island Nation | Veterans Today
    https://www.veteranstoday.com/2017/10/25/grenada-1983/

    A coreczka Clintonow, Chelsea, mogla za skradzione na Haiti pieniadze – mogla sobie urzadzic huczne wesele:

    Chelsea Clinton, who used embezzled Haiti disaster funds to pay for her wedding, lectures Trump on Haiti — Puppet Masters — Sott.net

    https://www.sott.net/article/373943-Chelsea-Clinton-who-used-embezzled-Haiti-disaster-funds-to-pay-for-her-wedding-lectures-Trump-on-Haiti

    Rozdziobia nas kruki, wrony?

    The Coup Against President Aristide 15 Years Later: The Clintons, the Canadians, and Western NGOs all Complicit in a Never-Ending Tragedy – Global ResearchGlobal Research – Centre for Research on Globalization

    https://www.globalresearch.ca/the-coup-against-president-aristide-15-years-later-the-clintons-the-canadians-and-western-ngos-all-complicit-in-a-never-ending-tragedy/5670262

  42. Marek said

    nie wiecie….jak nie wiecie dlaczego Iraelici znalezli sie na Golan Hills:-)))
    ===
    Wiemy, wiemy – gaz i woda – przecież nie kamienie i piasek.
    Żadna tajemnica od dawna.

    Proszę zwrócić uwagę na parcharty język romusiowy, w kółko, do wielu w Gajówce:
    ty butzu, dupku, pajacu, tchórzu, ubeku, kurduplu, wszystko jest powyżej, a w innych miejscach jeszcze więcej.

    Ulżyj sobie Romuś, ulżyj.

  43. Maverick said

    Według praw Boga pracy nigdy nie powinna być opodatkowana bo jest równą wymianą, coś za coś. Czy wiedzę i umiejętności za wynagrodzenie do takich się nie zaliczają?
    To politycy, którzy powinni służyć społeczeństwu za swoje własne pieniądze wymyślili podatki za pracę , aby samemu się wynagradzać naszym kosztem. Więc jak najbardziej legalnym według praw bożych jest unikanie płacenia podatków. Podatki powinni tylko ci co tworzą biznesy w celu wypracowania zysków, i tylko wypracowany zysk powinien być opodatkowany, po odliczeniu kosztów prowadzenia biznesu.

    Roman USA jest pod totalnym dyktatem żydowskim, nawet TX wprowadził zakaz bojkotowania i krytykowania Izraela, ale ty nie musisz tego tak poważnie brać. Tutaj można go krytykować, a ja bojkotuję wszystko co żydowskie 30 lat. Tak nakazuje mnie sumienie.

    Sieczka jaką w mediach w USA przekazują żydy, które są w ich rękach są lepszą propagandą od komunistycznych żydków.

    Całkiem możliwe że ten fałszywy kaznodzieja Hagee z San Antonio wyznawca Lucyfera wpoił ci bez-kondycyjną miłość do parchów.

  44. RomanK said

    No zadna tajemnica ….ale nie wiesz pacanie….bos poprostu niedouczony…typowy Sarmata…. ciemny z ambicjami:-)))
    Wzieli to Izraelici w 1967 roku, kiedy zaatakowali ich Syryjczycy…i uciekli… Ze Wzgorz mieli wglad na caly polnocny Israel…to prawie 1200km2…dosc miejsca na wszystkich , ktorym w Polsce jest zle.

    ——-
    Izrael nie powinien istnieć.
    Admin

  45. revers said

    Ale to juz nie aktualne teraz unjne wzgorza sa w zasiegu Izraela i ich najemnikow z us army, wrazie wiekszej draki

    https://jewishnews.timesofisrael.com/israel-to-hold-referendum-on-replacing-britain-in-eu/?fbclid=IwAR11ceXDRQ75oE10VkNP83CK77q5-rStYxIwDvaYhmvafSWCYXCMLi303xE

    Juz robia druga Palestyne w uni w porozumieniu z premierowa Anglosyjonu May, jesli brexit wyjdzie to Izrael wchodzi za Angoli do uni. No hotele hiltony juz zajete w Szwajcarii, bylo by na podkarpaciu jeszce troche odziedziczyc bezspadkowo, oraz caly Wawel, Zamek warszawki na letnia rezydencje nowego kroola ubu z wzgorz golan lub z gorki mojrzesza..

  46. Marucha said

    Re 44:
    Panie Romanie…
    Dlaczego Pan coraz częściej obrzuca oponentów wyzwiskami – pacan, butz, dupek, pajac, tchórz, ubek, kurdupel, psihujus…
    I nie chodzi o osoby, które są ewidentnymi prowokatorami, ale o normalnych uczestników dyskusji, którzy po prostu mają inne zdanie na jakiś temat?,

  47. Kapsel said

    Rosja: Wzgórza Golan są syryjskie
    13:07 22.03.2019

    Rosja niezmiennie uznaje Wzgórza Golan za terytorium Syrii. Takie oświadczenie na antenie radia „Kommiersant FM” złożyła rzeczniczka rosyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych Maria Zacharowa.

    Przypomniała, że ​​przynależność Wzgórz Golan do Syrii potwierdza rezolucja 497 Rady Bezpieczeństwa ONZ z 1981 roku.

    Zmiana statusu Wzgórz Golan z pominięciem Rady Bezpieczeństwa jest bezpośrednim naruszeniem postanowień ONZ – powiedziała.

    https://pl.sputniknews.com/polityka/2019032210098290-sputnik-rosja-syria-izrael-wzgorza-golan/

  48. NyndrO said

    Pytanie tendencyjne, Panie Kierowniku. I Pan zna odpowiedź doskonale. I niech Pan nie robi mojemu pupilowi holokaustu.

Sorry, the comment form is closed at this time.