Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o 3:0 dla Łukaszenki
  Głos Prawdy o Wolne tematy (41 – …
  Listwa o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o Koniec świata
  Maverick o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Marcin o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Pompeo o Trumpie: Bóg zesłał go, aby uratował Żydów

Posted by Marucha w dniu 2019-03-23 (Sobota)

Podczas wizyty w Jerozolimie sekretarz stanu USA Mike Pompeo udzielił w czwartek (21.03.2019) wywiadu telewizji Christian Broadcasting Network.

Zapytany o to, czy prezydent Trump jest niczym biblijna Estera, która z boską pomocą uratowała Żydów przed Hamanem, Pompeo stwierdził, że jako chrześcijanin wierzy, że to możliwe. „Jestem pewien, że tu działa Bóg” – oświadczył Pompeo.

Wywiad dla CBN odbył się podczas żydowskiego święta Purim upamiętniającego biblijną historię opisaną w Księdze Estery. Wezyr perskiego króla Kserksesa, Haman, chciał wymordować wszystkich Żydów, ale sprytna Estera namówiła Kserksesa, żeby skazał wezyra na śmierć. W konsekwencji Haman został powieszony, dziesięciu jego synów spotkała śmierć, a w całej Persji Żydzi zabili 75 000 ludzi.

Święto Purim jest więc nie tylko upamiętnieniem uratowania Żydów, ale również masakry, jakiej dokonali na Persach. Zatem wypowiedź Pompeo to sygnał, że prezydent Trump jest gotów na wojnę z irańskim Hamanem w obronie potomków Estery, a cała sprawa ma wręcz wymiar religijny. Powiało grozą.

Źródło informacji: thehill.com
https://wprawo.pl/

Mam nadzieję, że Bóg ukarze podwójnie tych łotrów, którzy bezczelnie i świętokradczo powołują się na Niego w swych plugawych poczynaniach.
Admin

Komentarzy 57 do “Pompeo o Trumpie: Bóg zesłał go, aby uratował Żydów”

 1. Piotr Podgórni said

  Historia Estary jest tak samo jest wymyślona jak wszystkie żydowskie historie. Zydzi jako przybysze wymordowali tubylców a tak działają najeżdżcy lub zaraza. Dudowa to też taka Estara a banderowiec Duda to taki Kserkses. Purim to satanistyczne święto masowego mordu.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Jest nieistotne, czy historia Estery jest prawdziwa, czy zmyślona.
  Ważne, że Rzydzi ją czczą.

 3. RomanK said

  Jak wygladalaby nasza polska historia …gdyby Polacy- podczas slynnej dysputy rabinow ortodoxyjnych z Frankistami..jaka zostawil nam w prototokolach ks, Gaudenty Pikulski… dali wiare ortodoxyjnym rabinom, ostrzegajcym uczciwie kim sa Frankisci??????i Jakob Frank Dobrudzki.
  Jak potoczylyby sie losy swiata????

 4. jasiekztoronto said

  Re: 5 RomanK

  Wlasnie tak losy swiata wygladaja, jak k…rwy rabiniackie „ostrzegaja” przed sk…rwysynami „frankistami” i jak s…syny „frankisci” „ostrzegaja” przed k…rwami rabinami… I tak w „kolko Macieju”…
  Ot taka zydowska „mantra” w „te i we te…”

  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 5. Troll Polonii said

  To jakies nieporozumienie:
  To Bog zeslal zydow, zeby ratowali Trumpa jak mu bedac portki sciagac przez glowe.

 6. Olo said

  Plugawe robactwo nie potrafiło pokonać Asada ani dać sobie rady z proirańskim Hezbollahem, a szykuje się na Iran? To będzie ich ostatnie purim na ziemi. Następne obchody będą już w piekle.

 7. Miet said

  No…. zaczęło się.
  Media prawie o niczym innym nie nadają, jak tylko o raporcie Muellera dotyczącego dochodzenia w sprawie Russia-Trump probe, który dzisiaj został doręczony do Department of Justice.

  Jeszcze nie ogłoszono co tam w tym raporcie jest, ale w New York pod wieżowcem Trump Tower potężny tłum zwolenników Prezydenta Trumpa demonstruje swoje poparcie dla niego.
  Niestety za daleko dla mnie aby się do tłumu dołączyć.:-)))

  Ciekawe jak to wszystko się potoczy.

 8. Boydar said

  Ja też nie wiem jak, Panie Miet, ale ruscy szachiści wiedzą na pewno 🙂

 9. Jabo said

  Ależ Panie Boydar,wszystko jest bardzo proste! Putin zmanipulował wybory w USA, żeby Amerykanie wybrali Trumpa. Dzięki temu Trump uratował Żydów, a oni z wdzięczności powieszą go za „jaja”.

 10. Boydar said

  Ja nigdzie nie napisałem (ani tak nie sądzę), że te wybory zostały zmanipulowane; było tak jak pisze Kolega Kafel – każdy głosował jak uważał.

  A Sztuką było doprowadzić do uważania. Trochę to musiało potrwać i kosztować. A i pogoda sprzyjać.

 11. Maverick said

  Taką narrację pociskają ciemnocie Of course żydki, Trump to niby nowy Cyrus, który nie lubi wojen a kocha pokój, i ponad wszystko pokocha żydków i parchów, da im wszystko czy to Jerozolimę bez zgody ludzi tam mieszkających, dam im wzgórza Golan, a może nawet Krym i spełni roszczenia wobec głupich polskich gojów.
  Im bardziej w imadle przykręcą mu jajka tym bardziej im posłuszny, rozmawia językiem ulicy i brakuje mu finezji, i elokwencji mowy. Zachowania ma ulicznika i rzezimieszka. Gdy do wyboru była lucyferianka Clinton i Bush wydawał się być alternatywą ludziom specjalnie podobała się jego przebojowość, której brakowało innym aby pokonać kandydatów żydowskiej hucpy. Jak do tej pory żadnego bagna w Waszyngtonie nie osuszył, nikt nie wylądował w więzieniu, a cały czas to on był właśnie poprzez żydków z frakcji lewaków. Ludzie mają krótką pamięć i już zapomnieli że za ścianę czy mur graniczny miał zapłacić Meksyk. To były puste frazesy jak mowa naszego Bolka. Mogę śmiało stwierdzić że etyka i moralność Trumpa ma niewiele wspólnego z etyką chrześcijańską.
  To on poprzez swojego zięcia Kushnera prowadzi ekspansję budowania domów na świeżo ukradzionej ziemi palestyńskiej. To Kushner buduje tam ponad 25 000 nowych domów dla wyznawców Lucyfera. Podwoił bezzwrotną pomoc dla Izraela, i odciął pomoc humanitarną dla Palestyny. Amerykańskie media w rękach żydowskich nawet się nie zająkną na temat bestialskiej eksterminacji Palestyńczyków. Brak wody powoduje że muszą pić ścieki, to jest okropne i lucyferiańskie, gdzie jest miłość bliźniego swego?

 12. Moher49 said

  Obudź się Amerykański narodzie. Oni się bardziej boją niż Polacy za Stalina.
  Żydzi tych świętych morderczyń trochę mieli. W naszym katolickim kościele nawet śpiewamy … Judyt wojująca, ja już nie wiem co o tym sądzić. Jestem coraz większym „niedowiarkiem”, został mi tylko Całun Turyński i objawienia Maryjne. Reszta to pomieszanie z poplątaniem. Miłować nieprzyjaciół nie potrafię.
  Na wyspach Polinezji, kiedy rządzili Kahuni nie było morderstw, kradzieży, więzień.Kiedy przypłynęli misjonarze, się zaczęło.

 13. Ale dlaczego? said

  Śmieszny ten Pompeo. Że próbuje ludziom wmówić, że chodzi o tego samego Boga (boga?).

  Chrześcijański Bóg w Trójcy z Jezusem to Bóg miłosierny i sprawiedliwy. Przemawiający ustami Jezusa o miłości do Boga i do bliźnich, nawet wrogów.
  Bóg eskimosów to zawistny bożek mordujący każdego, kto był przeszkodą dla jego narodu wybranego.

  Co jest prawdą a co legendą???

  W Apokalipsie św. Jana jest mowa o 2 bestiach. I smoku przekazującym swą władzę 1 bestii.
  Nigdy nie myślałem poważnie o Apokalipsie.
  Jednak coraz częściej mam wątpliwości co do tego mojego lekceważenia tej księgi…
  Co jest prawdą, co tylko legendą. A co się wydarzy…

  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1101

 14. Ale dlaczego? said

  Polski kurdupel, „zbawca Polski”, podobny w swym zbawianiu do „zbawcy Ameryki” też coś bluźnił o:

  „Tą wielkość (Izraela) musimy traktować jako dowód, że gdzieś tam nad nami jest siła, ta najwyższa, ta boska, która o wszystkim decyduje. Bo bez niej Izrael nie mógłby istnieć”. (Uwielbienie (dla Izraela) i wzniosłość w tym zdaniu „zbawcy Polski” poraża…). I dalej:
  „Jest to, swego rodzaju, cud naszych czasów”.

 15. Carlos said

  https://www.paulcraigroberts.org/2019/03/23/trump-is-americas-first-zionist-president/ czy Szanowany Miet wreszcie sie obudzi?

 16. Carlos said

  naprawde warto -dla nieznajacych angielskiego- wlaczyc tlumacza google, on jest coraz lepszy…

 17. gość said

  A od kiedy to dzicz chazarska mieni się żydami??? To koczownicze mendy i nic więcej. Dla nich to rabunek i ‚peniąc’ jest ponad wszystko. Grabią skurwysyny cały świat pod różnymi barwami. Ato syjonki, ato żydki, ato aszkenazi i ch***j wie co jeszcze. I zawsze jebane bidne i sholokauszczone (same przez siebie, byle by ynteres zrobić). A kurwy wywołali wszystkie wojny i rewolucje świnie jebane i na wszystkich to zwalają i zawsze niewinne są i biedne.
  ‚Żydać’ mi się chce jak o tym szambie koszernym słyszę i czytam.

 18. Maverick said

  w ten weekend w wielu miastach w USA Poalcy rozpoczynają protesty przeciwko hucpie ustawy 447, gdy nasze kundle przy władzy tego nie robią a Polakom nawijają makaron na uszy.

 19. Anucha said

  Pompeo robi za pompkę do powiększania penisa,kto jest penisem nie trzeba dodawać

 20. Boydar said

  Gościu (17), czy zdajesz sobie sprawozdanie, że pływasz pieskiem rozpaczliwcem ?

  „… od kiedy to dzicz chazarska mieni się żydami??? …”

  Najpełniejsza historia żydowskich rodzin mafiijnych to Stary Testament, nawet une specjalnie nie kwestionują – Tora.
  I tam nie ma miejsca na „chazarstwo”. A było tak samo albo gorzej. Oficjalnie zaczęli od zrabowania Egiptu. A potem co się trafiło. Nie kończący się ciąg mordów i grabieży.

  Chazar był tylko doskonałym materiałem na żyda, i szkoda było żeby się zmarnował. Pewności też nie ma, czy aby to w rzeczywistości nie któreś z „zaginionych” plemion. Dla nas bez różnicy, jednym ch. robione.

 21. Jacek said

  Nowa tradycja…

  https://macgregor.neon24.pl/post/148187,purim-zamiast-marzanny-w-tarnowie

 22. sowa said

  Ad.15 Nasi słuchają anty Craiga. Po Majdanie Robert Craig głośno ostrzegał iż powstaje pierwszy w Europie rząd nazi.
  Tu kilka cytatów „proroka” George Friedmana. (ur. 1949) – amerykański politolog żydowskiego pochodzenia.

  Uwierzcie w to, co widzicie. Macie rozwijającą się gospodarkę, F-16, pieniądze. Budujcie armię – Ameryka wam w tym pomoże. Bo jeśli jest jakaś nauczka, którą bym na waszym miejscu wyciągnął z historii, to że nikt was nie obroni, jeśli sami tego nie zrobicie. I najważniejsze: przyzwyczajcie się do wolności, bo inaczej znowu ją stracicie. Sami ciągle będziecie widzieć siebie jako ofiarę. Przestańcie być jak anorektyczna nastolatka, której ciągle wydaje się, że jest gruba. Kiedy rozmawiam z Polakami o Polsce, to nie mogę oprzeć się wrażeniu, że mówimy o dwóch innych krajach. Rosjanie się was obawiają, Amerykanie się z wami liczą, a wy nie zdejmujecie kostiumu ofiary, zupełnie jakbyście czekali, aż znowu wkroczy Wehrmacht.
  Opis: o Polsce.
  Źródło: Dziennik https://pl.wikiquote.org/wiki/George_Friedman
  Ps. Cudzych słuchacie swego nie znacie.https://www.youtube.com/watch?v=WYVkUaUAtMo&t=15s

 23. Marucha said

  Re 20:
  Całkowita racja.
  Nie ma najmniejszego znaczenia, czy dany Rzyd jest Chazarem, czy Semitą, czy jeszcze czymś innym.
  Żydzi potrafią swojego precyzyjnie zidentyfikować i równie precyzyjnie odróżnić od obcego. Możemy na nich pod tym względem polegać.

 24. Boydar said

  https://i2.wp.com/assets.forward.com/images/cropped/rabbi-090508-1425726254.jpg?zoom=2

  https://marucha.wordpress.com/2015/11/29/zydowska-promocja-dewiacji-i-roznorodnosci-6-plci-w-talmudzie/#comment-531758

 25. revers said

  Premierowka Anglosyjonu rownierz przejeta Izraelem i szuka mu z Bibim nowej Palestyny w Europie, a jak juz w Tarnowie siweto Purim urzaadzaja z opcja masowej rzezi Tubylcow, przez szczepionki, podatki, coaraz bardziej trudniejszy dostep do sluzby zdrowia, zatruta zywnosc, to jak najbardziej za inside Izrael unijny.

  https://jewishnews.timesofisrael.com/israel-to-hold-referendum-on-replacing-britain-in-eu/?fbclid=IwAR11ceXDRQ75oE10VkNP83CK77q5-rStYxIwDvaYhmvafSWCYXCMLi303xE

 26. Zerohero said

  Chazar jako zły Żyd jest wyrazem tęsknoty gojów za dobrymi Żydami. No wiecie. Żydzi są OK, ale my nie lubimy Chazarów, Reptiliian i Iluminatów.

  ———–
  Hmmm… coś chyba jest na rzeczy.
  Dla mnie to ganz egal, czy Chazar, czy Semita, czy Aszkenazi, czy Sefardyjczyk…
  Admin

 27. Maverick said

  ŻYDOWSKIE intrygi;

 28. Boydar said

  @ (26)

  100% !

 29. revers said

  re 27

  ze jak? moze za przebieglejszymii od siebie, a goim szczegolnie, wystarczy wspomniec strzelanine w NZ, okazuje sie ze bron uzyta w Kosowie przeciwko Serbom, byla rowniez uzyta w masakrze muzulmanow w Nowej zelanddii, przy czym zamachowiec byl przed akcjaa masakry w Izraelu i na Balkanych musial przejsc nie tylko strzelanke gierkowa na na joystikach ale oddzialow izraelskig alfy w Izrealu i sealu w Bazie us army w Kosowie, by z taka precyzja wykonac egzekucji muzulmanow robiac za chrzecianina.

 30. revers said

  ad29

  https://mightynose.wordpress.com/2019/03/19/the-new-zealand-massacre-as-a-weapon-against-serbs/

 31. andzia said

  re 26 komentarz P. Gajowego
  Całkowicie podzielam stanowisko, diabeł czy czarny, czy bury, czy szary to jest diabeł..

 32. NC said

  Poprawiam jedno zdanie i prosze Gospodarza o usnięcie wpisu 32.

  Pompeo jest Pezbiteriańskim Ewangelikiem. Oni wierza w niebowzięcie (Rapture), kiedy wszyscy żywi i umarli wyznawcy Chrystusa zostaną wzięci z Ziemi do Nieba, spotykając Chrystusa po drodze i wstąpująć tam razem z Nim. Potem nastapi na Ziemi siedmioletni okres meki i cierpienia (Tribulation), zakończony powrotem Chrystusa na Ziemie razem ze swymi wyznawcami (Second Comimg), którzy przeczekali okres męki w niebie. Wtedy Chrystus zniszczy zło, pokona antychrysta, usunie z Ziemi niewiernych i ustanowi Tysiącletnie Królestwo.

  Warunkiem tego wszystkiego jest zgromadzenie wszystkich Żydów w Ziemi Świętej. Dlatego Prezbiteriańscy Ewangelicy (i podobne im sekty protestanckie) są zadeklarowanymi, fanatycznymi syjonistami, popierajacym Izreal jako dający nadzieje na zgromadzenie tam wszystkich Żydów, co zapoczątkuje sekwencję wyżej opisanych wydarzeń.

  Cwani syjoniści skutecznie wmówili to protestantom przez ostatnie 70 lat, sami rzecz jasna uważajac Rapture, Tribunulation i Second Coming za brednie, ale bardzo przydatne dla syjonistycznych planów, i nie przejmują się tym szczegółem, że Ewangelicy chca ich tam zgromadzić, by wreszcie skończył sie ten świat i nastało Królestwo Boże bez Zydów. Z punktu widzenia syjonistów ewangelicy sa użytecznymi idotami gotowymi umierać za Izrael, i o to chodzi.

  Ewangelicy są potężną siła polityczną (około 40 milionów wyborców), więc AIPAC dwoi się i troi, by ich kultywować.

 33. Carlos said

  re 26 a co zydami takimi jak: z Israel Shahak, Israel Shamir, Hannah Aredt ?

 34. Peryskop said

  Premier Malezji dr Mahathir Mohamad podczas wizyty w Pakistanie określił Izrael jako państwo rabusiów.

  I jest to jedyne panstwo, z którym Malezja nie ma przyjaznych stosunków.

  https://www.presstv.com/Detail/2019/03/23/591727/Malaysia-Israel-Golan-Heights-occupation-Trump-Netanyahu

 35. Peryskop said

  Admin : „…Dla mnie to ganz egal, czy Chazar, czy Semita, czy Aszkenazi, czy Sefardyjczyk…”

  Do tej zbiorowości dodać by nalażało szabesgoim, poznanych po czynach i po owocach.

  Natomiast wyjątki, o które pyta Carlos – te pozytywne – są w każdym zbiorze. Co tylko potwierdza regułę i nakazuje rzetelność w ocenach każdego przypadku.

 36. Peryskop said

  „jak pisze Kolega Kafel – każdy głosował jak uważał.”

  Ale czy napisał, że wbrew wynikom powszechnych wyborów, Trumpka mianowało Kolegium Elektorów.

  Oczywiście w ramach PSEUDO DEMOKRACJI.

 37. Peryskop said

  Moher49
  „… W naszym katolickim kościele nawet śpiewamy … Judyt wojująca, ja już nie wiem co o tym sądzić. Jestem coraz większym „niedowiarkiem”, został mi tylko Całun Turyński i objawienia Maryjne. Reszta to pomieszanie z poplątaniem. Miłować nieprzyjaciół nie potrafię…”

  Niestety, pomieszanie z poplątaniem obejmuje całość.

  Tej promocji w pakiecie, którą nas i naszych przodków staro-zakonni przez nowo-zakonnych mamili i mamią.

  Ale Apokalipsa tuż tuż …

 38. Lily said

  Kochani moi,to sie nazywa potocznie
  „cywilizacja szwindla”.Moja najukochansza Mama,kiedy mialam 7 lat,powiedziala do
  mnie tak.
  „Dziecko,sa tacy ludzie,ktorzy jak kogos
  oszukaja to mowia,ze maja szczescie,a
  jesli NIE,to uwazaja dzien za stracony”.
  W pozniejszym,wieku na wlasnej skorze
  przekonalam sie,kim sa owi ludzie.
  Oczywiscie,ze sa wyjatki od normy,ale to
  jest znikoma czesc.

 39. Boydar said

  @ Pan Carlos

  Polecam Arnauda Amaury

 40. Peryskop said

  Andzia :
  „… diabeł czy czarny, czy bury, czy szary to jest diabeł.”

  A ten biały to nie ?

  … różowy, zielony i granatowy – też.
  Admin

 41. Bogusz said

  ad.17 dokładnie tak w 100%

 42. Dictum said

  A nam zesłał pana Stasia:

 43. hulajdusznik said

  Popatrzcie dokładnie na to zdjęcie przyklejone do artykułu.
  Pompeo (ten z prawej strony zdjęcia) mówi:
  – Bóg zesłał go, aby uratował Żydów.
  Trump (ten z lewej strony zdjęcia) myśli:
  – Tak, on mnie tu zesłał!
  _______________________________________________
  Marucha często komentuje takie sytuacje: „I co im zrobicie?”. Ma rację. Odpowiedź jest oczywista – nic. Niby nic. Ale czy na pewno nic?

  Pisałem to nie raz i powtórzę jeszcze: z nimi nie ma sensu i to najmniejszego jakakolwiek dyskusja, perswazja, błaganie, edukacja, działania prawne, pseudodemokratyczne wybory. Nic nie dadzą również książki, artykuły i komentarze ukazujące prawdę. Nic nie pomogą modły. Oczywiście, żeby to wszystko pomogło, przy założeniu, że ludzie się obudzą i jak jeden mąż staną w szeregu, dając skuteczny opór parchatej machinie, która ich powoli i coraz szybciej unicestwia. Sami, prędzej czy później dojdziecie do odpowiednich i oczywistych wniosków, jak można rozwiązać problem przetrwania ludzkości wraz z jej dorobkiem kulturowym i materialnym. Ratować żydów? Bóg go zesłał? Patologia umysłowa sięgnęła zenitu. Przecież ten cały Pompeo razem z tym całym Trumpem nic nie znaczą. Rozumiecie? Nic! Ciągle patrzycie tylko na pacynki, podniecacie się fabułą, zapominacie, że jesteście w teatrze. Zmusza was ktoś do oglądania tych coraz bardziej marnych przedstawień? Przecież to kulturowe i moralne szambo! Wszelkie stęchłe rodzaje gówna wymieszane z sobą w przypadkowych proporcjach. Macie zamiar dochodzić, ileż to więcej jest w tym gówna śmierdzącego bardziej od tego śmierdzącego troszkę mniej? Zajmijcie się życiem. Niewiele możecie, bo jesteście bezsilnymi niewolnikami. Zjednoczenie, z tego, co widać, na razie wam nie grozi, więc czy możecie cokolwiek zrobić? Tak. Możecie pisać prawdę i przez to uświadamiać pozostałych. Być może jest wielu do uratowania. Możecie wypierdolić telewizory, nie kupować gazet, wypłacić wasze oszczędności z ychnich banków, ociągać się z płaceniem haraczu (tj. wszelkich podatków), nie dawać złamanego grosza na wszelkie podejrzane tzw. zbiórki pieniędzy na tzw „szczytne cele”, bojkotować ychnie produkty, wypierdolić smarkfony a w to miejsce kupić zwykłe komórki z wyjmowalnymi bateriami, wypierdolić z komputera Windows 8 i nowsze a w to miejsce zainstalować Windows 7, zlikwidować (jeśli macie) wszelkie konta na tzw. stronach „społecznościowych”, leczyć się ziołami, na ile to możliwe, dbać o zdrowie waszych rodzin, nie szczepić waszych dzieci, ani siebie ychnimi szczepionkami, robić wszelką możliwą dywersję i sabotaż. Dbajcie o wychowanie własnych dzieci – nie oddawajcie ich na ychnią pastwę. Czy to mało? Czy to wystarczy? Trudne pytania, nieprawdaż? Ja myślę, że to za mało, i że nie wystarczy, ale my, prości ludzie niewiele więcej możemy uczynić. Dość, abyśmy to pojęli i na wszelkie możliwe sposoby przyczynili się do osłabienia tych zwyrodniałych, popierdolonych, rozpasanych, rozzuchwalonych pasożytów. Wiem… trzeba ych wszystkich i wszystko oraz wszystkich, co wokół nych się kręci, co liże ychnie żopy, co zdradza, co knuje, co szmąci, co szmaci rodzaj ludzki – w pizdu! W końcu ktoś to zrobi. Dlaczego tak myślę? Bo pokusa na dostąpienie zaszczytu bycia likwidatorem tej gadziny i przez to zostania zbawcą [Może zesłanym przez odpowiedniego Boga?] jest bardzo duża – to raz; i tych, co tym całym bandyckim procederem sterują nie ma wcale tak wielu – to dwa. Tych pobudek i podniet znalazłoby się oczywiście więcej, ale te dwie na początek wydają się wystarczające.

 44. Boydar said

  Pan Hulajdusznik stara się wziąć sprawę logicznie. Zapomina jednak, że w tej sprawie nie ma logiki. Są tylko odruchy na wzór tasiemca. Zna Pan pełny zestaw ?

  Logika jest dopiero dwa poziomy wyżej.

 45. Birton said

  Ten Trump bardzo wszechstronny: „i żniec, i kuzniec, i piewiec, i na dudzie igriec „

 46. NC said

  Re 36, Peryskop: Tak przewiduje Konstytucja.

 47. RomanK said

  Tego wymaga..wymaga…. Konstytucja….:-)) mala roznica!
  Wlasnie tylko i wylacznie po to , zeby stado przygarnietych owiec nie przeglosowalo i nie zjadlo psow, juhasow i bace:-)))]
  Stad takie parcie demokratycznych neoconow na zmiane tego zapisu o elektorch.
  I po tym poznajemy ich sympatykow udajacych….ze nimi ….nie sa:-0)))

 48. Jeśli tak to TYSIĄC ataków żydowskich ogierków na Wandaluzję nie powiodło się. Trumpf – jako Drugi Mojżesz – poprowadzi żydów pod Żydowski Stalingrad czyli Troję na Złotym Rogu, dziś Stambuł. Jak mawiał mój profesor Historii Starożytnej to Turcy zadali sobie dużo trudu by zmienić Rzymską nazwę Konstantynopola na Grecką.
  Jest sztampowe pytanie żydologiczne: DLACZEGO, gdy poskrobie się Żyda to wyjdzie BENIAMIN? Na to odpowiada Żydowski Stalingrad: BO POD STALINGRADEM BENIAMINITÓW NIE BYŁO, gdyż pilnowali Złota Egiptu. Największa w historii Orda Habirska przez 30 lat prowadziła na Bliskim Wschodzie wojnę Hybrydową, polegającą na Rekwirowaniu Kobiet: Niedziewice mordowano a Dziewice wcielano do haremów żydowskich, co wywoływało Wojny Domowe o Kobiety.
  Ten proceder trwał do Żydowskiego Stalingradu, a ponieważ Troja na Złotym Rogu była potężnie ufortyfikowana to oblężenie jej trwało 10 lat – aż przypłynęli Ariowie i Słowianie, przed którymi Hebirowie schowali się w Obozie, choć Mojżesz zaklinał ich, że to Pewna Śmierć.
  Tak się stało, bo Ariowie i Słowianie obóz zdobyli i Największych WROGÓW Niedziewic wymordowali, że został tylko ród Beniamina.
  Według śledztwa króla Stanisława Augusta Poniatowskiego to Żydzi są nam WINNI 589.015,00 ton złota/(1720ton/pociąg) = 342 pociągi. Ja o tej spraw rozmawiałem z Doktorem Szwagrzykiem, który mówił, że WŁACZENIU DO ŚLEDZTWA WIERZYTELNOŚCI MIAST W BANKACH ŻYDOWSKICH, które dawały Większy procent przez wywiezienia kapitału do Niemiec, ZAPROTESTOWALI protektorzy dysydentów: Rosja i Prusy. Dane tego miały się znajdować w Skomasowanym Archiwum Skarbowym, które spalili ZŁOŚLLIWIE Niemcy.
  Aby Ukoić jego BÓL powiedziałem mu, że dane w tej sprawie MUSZĄ znajdować się w Tajnym Archiwum Watykańskim, więc ja ŻAŁATWIĘ mu wejście do niego – co go Zainteresowało. To awansuje Żydów na Czwartego Zaborcę.
  Tu chciałbym przypomnieć, że z powodu zlikwidowania przez Donalda Tuska Armii Polskiej i sprzedania mego Aerobusa (Nowej Techniki Lotniczej) mafii sycylijskiej powstał Plan granicy izraelsko-niemieckiej na Wiśle, która miała być zrealizowana 70 dywizjami rosyjskimi z użyciem taktycznych bomb atomowych na Warszawę, Toruń i Gdańsk, oraz 40 dywizjami Bundeswehry na HELIKOPTERACH. To jest ABSURD, gdyż helikopter bierze 7 marinersów lub komandosów, ale MÓJ Aerobus bierze STU z oporządzeniem.
  Kaczyńscy jednak SKONTROWALI Plan 2008 płacąc USA i Izraelowi PO 750 tysięcy ton złota ze skarbca Włastów w Modlinie, co ujawniła Izba Lordów.
  Chińczycy, Japończycy, Brazylijczycy i Rosjanie produkują Aerobusa na Prawie Wojennym a tylko Południowokoreańczycy PRODUKOWALI na Prawie Handlowym, co dawało im całą awiację światową. Przypominam, że Saddam Husajn zlecił Swissairowi reformę bliskowschodniego rynku lotniczego – najlepszego na świecie – na moim Aerobusie wykładając na to sto miliardów USD. Swissair zamówił Aerobusa u Pięknej Julii, która zleciła to ANTONOWOWI w Dniepropietrowsku, który zrobił z tego Majstersztik. Holokaust Bush-Junior skontrował to SKATOWANIEM mego pełnomocnika w NASA, co Złamało doktrynę imperialną Teodora Roosevelta, co powtórzyły Siostry Avarado z doktryną Monroe’go zamawiając Aerobusa u KAMAZA.
  Jeśli MOJŻESZ-Trumpf uderzy na Żydowski Stalingrad to Erdogan Bez Aerobusów nie da rady.

 49. revers said

  zapewnil swiatynie salomona i wladze nad swiatem lub opcja salomona i apokaliptyczny end time po zydowsku.

  https://sputniknews.com/world/201903231073479183-mike-pompeo-jerusalem-third-temple-model/?fbclid=IwAR3pf_z8C8YhzhmWHRRZWucIUC1OgwjdqQtzro62PaX6haXJCX6s_7VimaE

 50. revers said

  mistycyzm anglosyjonu

 51. Lily said

  Wpiszcie sobie w wyszukiwarke,”rzady zyda
  Kaczynskiego w Polsce”.

 52. Andzia said

  Re: 12
  Mordy były tylko takie inne. Jak Kahunom podpadli sąsiedzi, to umieli takie czary wysyłać, że wymierały całe wioski.

 53. Marek said

  wypierdolić z komputera Windows 8 i nowsze a w to miejsce zainstalować Windows 7
  ===
  Że się wtrącę – nikt tu nie słyszał o dystrybucjach gnu linux, za darmo?
  Po co opłacać takich gejtsów i jego firmę. Już lepiej te kilka stówek dać biedakom, co pchają wózek ze złomem.
  Po kilka złotych ze sto razy darowane – przynajmniej ktoś Wam podziękuje i będzie to szczere podziękowanie.

 54. Ale dlaczego? said

  AD. 53
  Niestety większość ludzi jest zachowawcza.
  Bo przecież podświadomość jest zachowawcza 😉
  Jak mają się czegoś nowego nauczyć, np. obsługi nieco innej DARMOWEGO linuksa, to jest to problem OLBRZYMI.
  Od lat siedzę na linuks Ubuntu, chyba najbardziej popularna i dopracowana dystrybucja linuksa.
  Windows 7 tylko do sporadycznych okazji, gdy potrzebuję czegoś, co na linuksie nie działa. Ale to tylko specjalistyczne oprogramowanie. No i gry, choć to też się zmienia. Jest coraz więcej też w wersji na linuksa.
  Do domowego użytkowania linuks jest wystarczający, a na dodatek nie potrzebuje zamulaczy antywirusów.
  No i system zarządzania oprogramowaniem, tzw, pakiety i dystrybucje jest naprawdę wygodniejszy.
  Nie mówiąc o tym, że system „nie ukrywa” tego co robi przed użytkownikiem. I szpiegów nie ma 😉

 55. hulajdusznik said

  Re: Marek

  Nie będę się tu rozpisywał, co, jak i dlaczego. Dla starych komputerowych wyjadaczy pewne rzeczy są oczywiste.

  I dla starych „wyżeraczy” też

 56. revers said

  To juz koniec Palestyny, apetyty rosna w miare jedzenia, po aneksji wzgorz golan telaviv zarzadal od trampkow aneksji zachodniego jordanu, ostaniej enklawy palestynczykow.

  szalom

  https://alles-schallundrauch.blogspot.com/2019/03/trump-entpuppt-sich-schlimmer-als.html

 57. NC said

  Re 56, Revers: „…apetyty rosna w miare jedzenia”

  Nic nie rośnie, cel jest od wieków ten sam.

  „Potomstwu twemu dam tę ziemię od rzeki Egipskiej aż do rzeki wielkiej Eufratu, Kenijczyków i Kenezejczyków, i Kedmonejczyków, i Hetejczyków, i Ferezyjczyków, Rafaimów też, i Amorejczyków, i Chananejczyków, i Gergezyjczyków, i Jebuzejczyków” (Księga Rodzaju 15, 18–21)

  „Wszelkie miejsce, na które stąpi noga wasza, wasze będzie. Od puszczy i od Libanu, od rzeki wielkiej Eufratu aż do morza Zachodniego będą granice wasze” (Księga Powtórzonego Prawa 11, 24).

  Rabbi Fishman, członek Agencji Żydowskiej w Palestynie, w swoim testamencie politycznym dla ONZ napisał: „Ziemia Obiecana rozciąga się od Nilu do Eufratu, wraz z częścią Syrii i Libanem”

Sorry, the comment form is closed at this time.