Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Krzysztof M o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Której medycyny potrzebujemy?
  Marcin o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Lekarz czy zbrodniarz?
  UZA o Lekarz czy zbrodniarz?
  UZA o Której medycyny potrzebujemy?
  Maverick o Lekarz czy zbrodniarz?
  Maverick o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  . o Wpieriod – do socjalizmu
  Boydar o Wolne tematy (41 – …
  Maverick o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  ? o Czy tzw. „paszport szcze…
  NICK o Koniec świata
  NICK o Lekarz czy zbrodniarz?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Purim zamiast Marzanny w Tarnowie.

Posted by Marucha w dniu 2019-03-24 (Niedziela)

Strach być przedszkolakiem, bo jak nie masturbacja, to radosne świętowanie Purim, jak nie osoba z dokumentami zarejestrowanymi na nazwisko Anna Grodzka, to wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej, w dodatku z partnerem.

I zamiast „Pójdź dziecię! Ja cię uczyć każę” grozi nam „Pójdź dziecię, pokaż mi siusiaka, a pokażę ci, jak się nim bawić”.

I dawniej zboczeńcy i pedofile mieli chrapkę na nasze dzieci (wchodzi Trynkiewicz do sklepu i prosi o małego „Kubusia”), ale nawet za czasów PRL-u prawo pilnowało, żeby rzeczeni zboczeńcy i pedofile nie wychowywali naszych dzieci (tak jak syfilitycy do dziś nie mogą pracować przy żywności).

Dziś tymczasem wchodzimy w okres terroru, kiedy sprzeciw rodzica wobec demoralizacji własnego dziecka będzie karany więzieniem, jak to się już dzieje na rzeczywiście przegniłym Zachodzie.

Naczelnik Państwa zapowiedział wprawdzie podczas konwencji PiS-u na Podkarpaciu, że „będziemy bronić naszych dzieci”, ale istnieje poważna obawa, że ta obrona będzie równie zaangażowana, jak przed żydowskimi uroszczeniami rozbójniczymi. Prawnicy z „Ordo Iuris” przygotowali wzrór pisma, które rodzic będzie mógł złożyc w szkole by zwolnić dziecko z zajęć brandzlowania na wesoło (jest szansa, że w stolicy zajęcia takie zainicjuje na własnym przykładzie prezydent Trzaskowski – gratulujemy jego wyborcom, że tak trafnie zidentyfikowali prawdziwe potrzeby mieszkańców miasta stołecznego), ale jest to stawianie sprawy na głowie.

Jak podkreśla Krzysztof Karoń, mniejszości to ostatnie paliwo marksistowskiej rewolucji (po zdradzie robotników, którzy zamiast mordować burżujów i kułaków, sami wolą do nich dołączyć, co stało się możliwe dzięki wykształceniu i zdobyciu przydatnych kwalifikacji). Zaś w nauczaniu bradzlowania w szkołach nie chodzi nawet o demoralizację (co samo w sobie woła o pomstę do nieba), ale o będące jego skutkiem takie obniżenie poziomu wiedzy, że nauczeni natychmiastowej i darmowej gratyfikacji absolwenci walenia gruchy z elementami obsługi smartfona nie będą w stanie sami na siebie zarobić, a więc zostaną zdani na kradzież … do czasu, aż zostaną wzięci za mordę przez cwańszych i chytrzejszych i zagonieni do niewolniczej pracy.

Por. Francja wycofuje obowiązkową maturę z matematyki. a na słodką Francję już patrzą Polacy: Najwyższa Izba Kontroli przygotowała raport, w którym przekonuje, że egzamin maturalny z matematyki nie powinien być dla uczniów obowiązkowy.
– Egzamin maturalny z matematyki jest istotnym obciążeniem (czas i koszty korepetycji, stres) dla prawie jednej trzeciej osób kończących ten typ szkoły – podaje NIK. [Dałbym ja im korepetycje, za darmo, tyle, że pasem].

W to miejsce prezydenci dużych miast (Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Łódź analnie, tylnymi drzwiami) wprowadzają zalecenia WHO (której obecny prezydent związany był z marksistowsko-leninowskim Etiopskim Ludowo-Rewolucyjnym Frontem Demokratycznym – kiedyś była Aleksandra Kołłontaj [niestety, Polka z pochodzenia], a dziś jest Tedros Adhanom Ghebreyesus z Etiopii).

A wracając do wydarzenia tytułowego, w ramach oswajania przedszkolaków z obyczajami przyszłej szlachty Polin, w Tarnowie zamiast topienia Marzanny (może wykryto u niej eskimoskie pochodzenie?) obchodziły one „purim czyli najweselsze święto żydowskie”. Co więcej, „do zabawy spontanicznie dołączyli się także młodzi Izraelczycy, którzy przyjechali do Tarnowa śladami swoich przodków”. Pewnie, że spontanicznie, wszak cała nasza młoda demokracja to jeden wielki spontan.

A jak to święto nie ma być najweselsze, skoro jak czytamy w księdze Estery, najpierw podłożono żydowską konkubinę królowi Kserksesowi, a ta jak go ścisnęła odpowiednio udami i dojechała jak trzeba, to potem namówiła go do powieszenia złego Hamana i jego dziesięciu synów, a w całej Persji Żydzi zabili 75 tysięcy osób. I do dziś żydowskie dzieci wieszają na domowych szubieniczkach i biją kukłę Hamana.

Myślę, że jak tylko eskimosi pod czujnym okiem ambasadoressy Mosbacher wydymają głupich polskich gojów na 65 czy 300 miliardów dolarów czyli po zupełnie bezkosztowym przejęciu polskiego terytorium, to zaraz ustanowią święto jeszcze weselsze od purim – święto duraczenia.

>https://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/w-pierwszy-dzien-wiosny-w-tarnowie-swietowano-purim/
https://macgregor.neon24.pl

Komentarzy 18 do “Purim zamiast Marzanny w Tarnowie.”

 1. Birton said

  rząd żydowski, zasiedlony żydostwem sejmosenat , czego oczekiwać bez wymiany okrągłostołowych złodziei i antypolaków, bezwzględnie wraz z ich potomstwem ?

 2. gnago said

  Brak danych inicjatorów tego przedsięwzięcia. Należy im się ciutka publicznej niesławy. W dodatku świętowanie masowego mordu jest wysoce niestosowne. Takiego starożytnego holokaustu

  A co to Polaków obchodzi?
  Admin

 3. Olo said

  Żydowski terror to jeszcze nie wszystko co nas czeka. Szykuje się także terror rowerowy. Włącznie z wsadzaniem Polaków krytykując rowery do więzienia. Kto wie, być może następny etap to masowe eksterminacje osób heteroseksualnych i ich dzieci. Niemożliwe? Bardzo prawdopodbne…

  https://www.tvp.info/41888288/partner-biedronia-kazdy-homofob-zostanie-ukarany-z-wiezieniem-wlacznie?fbclid=IwAR3NMyu09HUN0kfVGxefjhxEWF6dgIwOJ3NeV4jvycVQyRUwiU69Z8QhRFo

 4. Grzechonauta said

  POLACY powstac z tych kolan.
  I wypedzic te zwierzeta zydowskie z NASZEJ SWIETEJ ZIEMI.
  Gadaniem machaniem charagiewkami nic tu nie wskuramy.ICH POPROSTU TRZEBA SILA.
  Nie perswazja miloscia przebaczaniem itp.SILA SILA.Oooo wyborami bhaa haaaaa mozecie sobie glosowac I wyborami Smiechu warte Jesli ktos w ten sposob mysli.
  SILA SILA SILA.

 5. Olo said

  Re. 3 Grzechonauta

  Właśnie po to do Polski zostały ściągnięte okupacyjne wojska USA, żeby nas pacyfikować, gdy przyjdzie nam korzystać z SIŁY. Wydaje się, że jest już na to za późno. Pederaści będą brali nasze dzieci jak swoje zabawki seksualne, a kto się sprzeciwi, ten trafi do więzienia lub pod lufy karabinów jankeskiej soldateski.

 6. W Tarnowie było dużo tego ….niektórzy są w Londynie, w Polsce mają po 3 mieszkania .Tam pojechali z bachorami i wnusie z Downem. tam się już porodziły. Dziadzie robią w hasbarze z kierunkiem na Polskę.Teraz chcą reaktywować tradycję swoich dziadełe z Tarnowa.

 7. Moher49 said

  KK odprawia msze ku czci Polaków ratujących żydów, żydzi ani jednej mszy nie odprawili, ani jednego pomnika tym ofiarom nie postawili. Obchody Purim, Chanuki to już przesada. Polaki są ślepe i coraz bardziej głupie. Czas najwyższy reaktywować Narodowe Siły Zbrojne. Tym „aktywistom” na początek ogolić głowy i 100 nahajek na dupę.

 8. Piotr Podgórni said

  Wspominąc jakieś krwawe historyczne zdarzenia wspominamy ofiary tych zdarzeń, purim natomiast jest świętem oprawców.

 9. Propaganda hebrajska w Polsce pokazała zęby,kły pseudo narodu wybranego dla którego tylko Izrael jest najważniejszy.Z powodu państwa Izrael,bomb atomowych i zysków czytaj dotacjji z EU i z USA.nigdy nie będą uznawać autentycznej administracji w Polsce. Dialog nie ma znaczenia.Rodzicom odbiera się dzieci,sprzedaje się dzieci handlarzom dzieci, białych,grzywny w Polsce wzrastają tak jak za protesty w Niemczech.Tam jeszcze neo nazi próbują protestować ale są za słabi gdyż banki są pod ścisłym patronatem FED w USA.Mamy takie czasy,w których Chiny,Rosja jeszcze mają szanse na przetrwanie.Blok wschodni,radykalnie jest neutralizowany poprzez makabryczną depopulację ,w tym w Polsce.Co robić? Protestować? Zamkną.Pisać?O.K.Do czasu.Czy też załadać jak sunici ugrupowania 2-3 osobowe i poznawać struktury chemiczne starego chleba,poznawać karate i uczyć się biologii?Obrzydzenie mnie bierze jak czytam o wyrokach śmierci w Polsce,na chorych dzieciach.

 10. yogi said

  >>„Pójdź dziecię, pokaż mi siusiaka, a pokażę ci, jak się nim bawić”.
  E tam pobawić. Już niedługo będzie „Oooo, trzeba cię obrzezać!”
  Już Min. Zdrowia uzasadni ten zabieg w związku z OCIEPLIENIEM KLIMATU.

 11. podlasie said

  Kolłontaj nie była Polką z pochodzenia- ojciec Domontowicz był Rosjaninem-carskim generałem, matka-nazwisko rodowe Masalin-była Finką.

 12. Nina said

  Grzegorz Braun wyjaśnił – jasno i klarownie – co to jest za święto.
  Przestrzegł przed plemiennymi rytuałami.

 13. Po liście rozwodowym opisanym przez Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM dalej się toczy ŻYDOWSKA MONOLATRIA jako klasyka RASIZMU.

 14. Gość said

  Purim to święto podstępu i zbrodni i powinno być zakazane w Polsce. Gówno mamy z tym wspólnego. Rządzę się w Polsce te żydo-chazarskie mendy jak chcą. Kiedy oni się w końcu skończą… Oby jak najszybciej to nastąpiło. Jak taki podły gość może cokolwiek nam Polskom narzucać? Ren podły rządek w Polsce powinien zniknąć.

 15. lewarek.pl said

  Musimy się przyzwyczajać, i do Purim jako święta państwowego, i do Chanuki, i do Kuczek.

 16. Tatuś said

  Jeżeli do Ciebie w ten sposób trafia rzeczywistość to tylko współczuć.Musisz być człowiekiem bardzo nieszczęśliwym,a wrogowie i tzw.Żydzi wychodzą Ci pewnie z szafy.
  Jedna rada:Jeżeli w ten sposób postrzegasz Świat, uważaj aby Cię tramwaj nie przejechał.

 17. Marucha said

  Re 16:
  Tatełe, my ten tekst już znamy.

 18. Boydar said

  Ja się tylko zastanawiam, do czego musi Putin podpuścić tych ch., żeby otrzymać wreszcie realne wsparcie od normalnych. Obawiam się o Jego zasoby cierpliwości.

Sorry, the comment form is closed at this time.