Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o 3:0 dla Łukaszenki
  Głos Prawdy o Wolne tematy (41 – …
  Listwa o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o Koniec świata
  Maverick o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Marcin o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

To państwo to nie atrapa suwerena a bękart Magdalenki

Posted by Marucha w dniu 2019-03-24 (Niedziela)

Nie wspieram żadnej partii, bo wszystkie one są produktem systemu, który karmi nas mieszanką mitu demokracji, fałszu, cynizmu i kłamstwa.

Przez 4 lata obecny rząd nie naruszył żadnej patologii IIIRP, nie przywrócił nam poczucia dumy, godności, czy choć poczucia sprawiedliwości. Nie ma racjonalnego powodu,by uwierzyć,że II kadencja rządów tej partii może cokolwiek zmienić..

Ludzie! Tylko spokojnie. I tak dotej pory tylko sitwy się wymieniały!

Motto: „trzeba zmieniać szybko i dużo, aby wszystko zostało po staremu”.

Wybory to absolutna kompromitacja państwa, społeczeństwa i narodu, wszem wobec i każdemu z osobna ogłosił swego czasu nadredaktor Adam Michnik. Czy powiedział prawdę?

Jak na razie główna zmiana jaką zauważyłem polega na tym że spotkania na pogaduszki mają się odbywać już nie w restauracji „Sowa i Przyjaciele” ale „Ewa i Przyjaciele”. To tam teraz zapraszają aby rozmawiać o 8 latach rządów PO i PSL. Tam pokażą Ci „patologię której symbolem są afery” (cytat z oryginalnej reklamy na stronie
>http://wybierzpis.org.pl).

Zamiast POPiS-u – mamy PiSPO.

O życiu, zdrowiu i śmierci 37 milionów ludzi w dalszym ciągu decyduje poparcie 5 mln, ale faktycznie decyduje partia do której należy mniej niż 1% mieszkanców.

Mamy więc sytuację jak w globalnej wiosce NWO gdzie 1% jest multimiliarderami i włada całym światem.

Polski nie czekają żadne zmiany systemowe ale kolejna karuzela stanowisk, kosztujących miliardy zł odprawy dla odchodzących i kolejne miliardy na osadzenie swoich.

Teraz będzie tak samo. Kolejny POPiS. Prezes jak widać już wysyła desant do Brukseli.

Zbytecznym jest powtarzanie tych samych prawd w coraz inny sposób:

 • Jak rządzili socjaldemokraci [? – admin], tak będą rządzić. Służb zdrowia, edukacja i ubezpieczenia społeczne jak były państwowe, tak będą.
 • Podatki i wydatki państwa pozostają nadal na tym samym poziomie.
 • Wszystkie ustawy jakie obowiązują będą obowiązywać. Będą narastać w tym samym tempie. I będą coraz głupsze.
 • Liczba urzędników i biurokracja nie zmaleje.O redukcji nikt nawet nie wspominał.
 • Państwo pozostanie bez zmian – będzie się nam ciągle wtryniać w nasze życie w najdrobniejszym aspekcie tak jak dotychczas.

Rządy POPiS będą trwać. Rządy partii, które się od siebie prawie niczym nie różnią. Obie świetnie wykonują większość socjaldemokratycznych postulatów. PO wprowadzała i utrwalała socjalizm metodami aferalnymi, zakulisowymi, oszukańczymi to teraz PiS zrobi to samo uczciwie, solidarnie i ” faryzejsko – bogobojnie”.

Nam tłumaczy się, że znowu zwyciężyła demokracja.

Demokracja – system rządów – reżim polityczny – forma sprawowania władzy, w których źródło władzy stanowi wola większości obywateli (sprawują oni rządy bezpośrednio lub za pośrednictwem przedstawicieli.

Ale w Polsce źródło władzy stanowi wola partyjnych kacyków (opłacanych z naszej kieszeni) a sprawują oni rządy za pośrednictwem nie naszych w swoich przedstawicieli.

Czy to w końcu do was dotrze?

Demokracja powszechna to faktycznie oligarchia. Podatki nadal płaci klasa średnia, ale o ich wydawaniu decyduje oligarchia, która obiecuje motłochowi, że zabierze obywatelom owoce ich pracy i odda za darmo pasożytom. Motłoch oczywiście nic na tym nie zyskuje, bo ktoś, kto nie zna zasad gry, nie może wygrać i pełni rolę popychadła. Obietnice są puste, bo mogą być bezkarnie łamane.

Demokracja powszechna prowadzi do zaniku świadomych obywateli. Nieskrępowana niczym marksowska oligarchia może do woli grabić klasę średnią ogromnymi podatkami, powodując w końcu jej zniszczenie. Część bankrutuje i zasila motłoch, cześć odrzuca ideał wspólnego państwa i wkupuje się do czerwonej oligarchii. Taki proces zachodzi obecnie w cywilizacji zachodniej. W jego efekcie zmniejsza się liczba pracujących, w jego efekcie upada gospodarka i cała cywilizacja.

Czy zauważyliście że przez 4 lata rządów PiS nie ukarano nikogo za Aferę Amber Gold, nikogo za pucz w Sejmie, nikogo za bandycką reprywatyzację – nikogo z niedotykalnych!

Nie dokononano żadnej strukturalnej reformy państwa, nie uchwalono żadnej pożytecznej Ustawy. Zrobiono kpinę z Ustawy o IPN i zdeformowano wymiar sprawiedliwości (więcej sędziów i wyższe koszty, ale sądy mamy wolne a nawet wolniejsze niż żółw).

Clint Eastwood w kampanii wyborczej Republikanów kilka lat temu mówił tak:

„Politicians are our employees. When someone doesn’t do the job, we have to let them go,”
„Politycy są naszymi pracownikami. Jeśli ktoś nie wykonuje swojej pracy, wyrzucamy go za drzwi”

Rząd nie może wydawać więcej niż zbiera na wspólne potrzeby. Na wspólne potrzeby, a nie na potrzeby swoje i własnych kolesiów. Nie można zadłużać przyszłych pokoleń, ludzi, którzy się jeszcze nie narodzili, a kiedy przyjdą na świat, będą od razu dłużnikami, Nie można ich zadłużać po to, aby dziś napchać portfele kolesiów budujących autostrady i stadiony najdroższe na świecie, którzy budują za miliony zbędne muzea – na bagnach – bo są to pieniądze podwójnie wyrzucane w błoto.

Musimy pamiętać o tym, że wszyscy jesteśmy dziećmi tego samego Boga. Wszyscy rodzimy się nadzy i bosi . Nie może być tak, że chwilę potem władza i bogactwo należy wyłącznie do niektórych. I nie chodzi tu o komunistyczną zasadę wszystkim po równo. Owszem wszyscy powinni mieć równe szanse awansu, kariery. Dzisiaj znowu jest to zarezerwowane dla nomenklatury, nawet niespecjalnie innej od tej sprzed 1980 roku i nie ma znaczenia która opcja spod kiecki Magdalenki rządzi.

Człowiek nie może rodzić się jak zwierzę w klatce przeznaczone do tresury. Każdy człowiek rodzi się wolny, musi mieć prawo bez szykan dotrzeć tam, gdzie go talent i praca może doprowadzić. Bo to Bóg – nie partia rządząca – jest źródłem wszystkiego. To, co ma nas przez życie prowadzić, mieści się w trzech słowach:

BÓG, HONOR, OJCZYZNA

a nie w wytycznych dla klubów parlamentarnych przygotowanych przez partyjnych kacyków.

Nasze życie musi być oparte na solidnych postawach. Nasze wyobrażenia o starości na emeryturze, jakie mamy w pierwszym dniu pracy, gdy wpłacamy pierwszą składkę emerytalną, muszą być takie same, jak rzeczywistość pierwszego dnia po zakończeniu pracy zawodowej. Nie może być tak, że są inne niż te, o których mówiono nam kilka dni temu.

Nie może być tak, że po ukończeniu szkoły, studiów przez lata nie ma dla ciebie pracy w kraju, który wyłożył pieniądze na twoje kształcenie. Nie może być tak, że – gdy udało ci się rozpocząć karierę, gdy pełen nadziei zakładasz rodzinę, dom – nagle lądujesz z długami swoimi i rządowymi na bruku i nawet nie widzisz światła w tunelu, do którego cię wepchnięto. Że mieszkanie, które sprzedali ci spekulanci, jest warte mniej, niż zapłaciłeś, a pożyczka kosztuje więcej, niż myślałeś.

Jeszcze całkiem niedawno, gdy chowałeś dowód babci, myślałeś inaczej. Ale za chwilę, gdy twoje dzieci staną się starsze, zaczniesz rozumieć lepiej, co się stało. Twoi rodzice mieli nadzieję, że będziesz miał w życiu lepiej niż oni.

Dlaczego twoja nadzieja polega na tym, że marzysz, aby twoje dzieci nie miały gorzej niż ty?

Dlaczego Polska nie miałaby być krajem w którym spełniają się marzenia. I to nie marzenia, jakie mają ci młodzi ludzie, którzy ciułają na ich realizację przy angielskim czy irlandzkim zmywaku ?

Czy Polska nie może być krajem, w którym nasze dzieci dziedziczą nasze marzenia zamiast krajem, w którym dziedziczą nasze długi? I to nie te, które my zaciągnęliśmy na nasze potrzeby?

Życie człowieka musi być oparte o prawa, jakimi Bóg go obdarzył, a nie te, którymi człowiek gnębi innych. Te prawa, których nigdy nikomu nie powinniśmy pozwolić nam odebrać, to:

 • władza należy do ludzi, nie do rządów
 • rząd jest po to, by bronić naszych praw i nam służyć

Inaczej sami będąc ludźmi wolnymi, czynimy się niewolnikami własnej bezczynności.

P.S. A teraz popatrzcie, jak łatwo manipulować ludzkim mózgiem:

http://nathanel.neon24.pl

Zgadzam się z wymową artykułu. Z jednym zastrzeżeniem: nie nazywajmy kleptokracji „socjalizmem”.
Admin

Komentarzy 10 do “To państwo to nie atrapa suwerena a bękart Magdalenki”

 1. RomanK said

  …wlasnie nie nazywajmy…. bo.kleptokracja to rzady patologicznych lepkopalczastych…socjalizm zdecydowanych bandytow..groznych i uzbrojonych….
  I ine zapominajmy nasi milusinscy, ze to co ogladcaie to poprostu zewoluowany PRL…i zawdzeczacie mu ..q,,rwa WSZYSTKO to co sie wam najbardziej nie podoba:-)))))

 2. Rafal Cz. said

  Demokracja to rzady ludu. Z greckiego Demos to po polsku Lud.Nie arystokracja, nie elita ale Lud. A partie wymyslono po to zeby
  okielznac Lud.

 3. Kojak said

  Panstwo ? To jednostka zarzadzana na przez syjonistycznych lajdakow sterowanych prez krymimnalistow z Usraela i Izraela ! Ich wytyczne sa wylacznym i nadrzednym celem rzadzacych ! Ostatnio bandyci z Izraela zazdali zeby nie wpuszczac Irwinga i stalo sie to blyskawicznie na zyczenie bandziorow z Izraela ! A IPN gdzie bandyci z Usraela i Izraela wysuneli zadania i zadania obu bandytow zostale spelnione blyskawicznie z tzw Polin jak mawia odrazajacy banderowiec DUDA !

 4. RomanK said

  Panie Rafal Cz…demokracja musi byc trzymana we flaszce szczelnie zakorkowana..bo to zwiazek silnie aktywny i hydroskopijny…. Otworzy pan..swizddd , gwizdddd, sruu bzdziuuuu… i juz pan ma ..okowite ,czyli erzatz opium dla ludu:-))) I lud narabany poza granice logicznej reakcji…,:-)))
  Stad poszlo powiedzenie greckie ..nabici w butelke…

 5. Ad. 2

  „Demokracja” to rządy ludu – to dawno temu, gdzie lud MÓGŁ rządzić. Dziś, gdy nie mieszkamy w polis, lud rządzić nie może, bo jest zbyt duży, obszarowo i liczebnie. Dlatego lud rządzi przez swoich przedstawicieli. I dziś wybory powszechne tych przedstawicieli nazywamy demokracją.

 6. Rafal Cz. said

  Ad 5
  Wybory przedstawicieli parti a nie Ludu bo innej opcji nie ma.A tak nawiasem mowiac jesli niewielki stosunkowo procent
  obywateli glosuje to znaczy ze wiekszosc obywateli nie wierzy w skutecznosc wyborow a to z kolei odznacza niewiare w system.

 7. https://marucha.wordpress.com/2019/03/23/pompeo-o-trumpie-bog-zeslal-go-aby-uratowal-zydow/
  Pompeo o Trumpie: BÓG ZESŁAŁ GO, ABY URATOWAŁ ŻYDÓW

  Jeśli tak to TYSIĄC ataków żydowskich ogierków na moją Wandaluzję nie powiodło się. Trumpf – jako Drugi Mojżesz – poprowadzi żydów pod Żydowski Stalingrad czyli Troję na Złotym Rogu, dziś Stambuł. Jak mawiał mój profesor Historii Starożytnej to Turcy zadali sobie dużo trudu by zmienić Rzymską nazwę Konstantynopola na Grecką.
  Jest sztampowe pytanie żydologiczne: DLACZEGO, gdy poskrobie się Żyda to wyjdzie BENIAMIN? Na to odpowiada Żydowski Stalingrad: BO POD STALINGRADEM BENIAMINITÓW NIE BYŁO, gdyż pilnowali Złota Egiptu. Największa w historii Orda Habirska przez 30 lat prowadziła na Bliskim Wschodzie wojnę Hybrydową, polegającą na Rekwirowaniu Kobiet: Niedziewice mordowano a Dziewice wcielano do haremów żydowskich, co wywoływało Wojny Domowe o Kobiety.
  Ten proceder trwał do Żydowskiego Stalingradu, a ponieważ Troja na Złotym Rogu była potężnie ufortyfikowana to oblężenie jej trwało 10 lat – aż przypłynęli Ariowie i Słowianie, przed którymi Hebirowie schowali się w Obozie, choć Mojżesz zaklinał ich, że to Pewna Śmierć.
  Tak się stało, bo Ariowie i Słowianie obóz zdobyli i Największych WROGÓW Niedziewic wymordowali, że został tylko ród Beniamina.
  Według śledztwa króla Stanisława Augusta Poniatowskiego to Żydzi są nam WINNI 589.015,00 ton złota/(1720ton/pociąg) = 342 pociągi. Ja o tej spraw rozmawiałem z Doktorem Szwagrzykiem, który mówił, że WŁACZENIU DO ŚLEDZTWA WIERZYTELNOŚCI MIAST W BANKACH ŻYDOWSKICH, które dawały Większy procent przez wywiezienia kapitału do Niemiec, ZAPROTESTOWALI protektorzy dysydentów: Rosja i Prusy. Dane tego miały się znajdować w Skomasowanym Archiwum Skarbowym, które spalili ZŁOŚLLIWIE Niemcy.
  Aby Ukoić jego BÓL powiedziałem mu, że dane w tej sprawie MUSZĄ znajdować się w Tajnym Archiwum Watykańskim, więc ja ŻAŁATWIĘ mu wejście do niego – co go Zainteresowało. To awansuje Żydów na Czwartego Zaborcę.
  Tu chciałbym przypomnieć, że z powodu zlikwidowania przez Donalda Tuska Armii Polskiej i sprzedania mego Aerobusa (Nowej Techniki Lotniczej) mafii sycylijskiej powstał Plan granicy izraelsko-niemieckiej na Wiśle, która miała być zrealizowana 70 dywizjami rosyjskimi z użyciem taktycznych bomb atomowych na Warszawę, Toruń i Gdańsk, oraz 40 dywizjami Bundeswehry na HELIKOPTERACH. To jest ABSURD, gdyż helikopter bierze 7 marinersów lub komandosów, ale MÓJ Aerobus bierze STU z oporządzeniem.
  Kaczyńscy SKONTROWALI jednak Plan 2008 płacąc USA i Izraelowi PO 750 tysięcy ton złota ze skarbca Włastów w Modlinie, co ujawniła Izba Lordów.
  Chińczycy, Japończycy, Brazylijczycy i Rosjanie produkują mego Aerobusa na Prawie Wojennym a tylko Południowokoreańczycy w Indiach na Prawie Handlowym, co daje im całą awiację światową. Przypominam, że Saddam Husajn zlecił Swissairowi reformę bliskowschodniego rynku lotniczego na Aerobusie wykładając na to sto miliardów USD. Swissair zamówił Aerobusa u Pięknej Julii, która zleciła to ANTONOWOWI w Dniepropietrowsku, który zrobił z mego Aerobusa Majstersztik.
  Holokaust Bush-Junior skontrował to SKATOWANIEM mego pełnomocnika w NASA, co ZŁAMAŁO doktrynę imperialną Teodora Roosevelta. To powtórzyły Siostry Avarado z doktryną Monroe’go zamawiając Aerobusa u KAMAZA.
  Jeśli MOJŻESZ-Trumpf uderzy na Żydowski Stalingrad to Erdogan Bez Aerobusów nie da rady.
  *******
  Polski goim czyli Bydło Wyborcze nie dorosło do Ciołka Stanisława Augusta Paniatowskiego, który podarował Katarzynie Wielkiej WC z Tronu Kazimierza Wielkiego. Gdy ta w nocy siadła nań to wyskoczył Bagnet, który przeciął jej woreczek zółciowy – jak orzekła komisja lekarska.

 8. Andzia said

  re:2
  Tylko, że motłoch to nie był lud i nie miał prawa głosu. Idiotes tak nazywali ich z grecka.

 9. Andzia said

  Elyty w Polsce: UW nie widzi problemu w tym, że ich adiunkt obalał pomnik ks. Jankowskiego: https://prawy.pl/101106-uw-nie-widzi-problemu-ze-pomnik-ks-jankowskiego-obalal-ich-adiunkt-wydzialu-fizyki/

 10. RENAM said

  >jak nie „magdalenka’ to ‚okres zniewolenia i braku wolności” (1945-89 ale pp. Kaczyńscy, JK Mikke, Michalkiewicz, Balcerowicz, Kwaśniewski, Michnik++, Biedroń-ten w kołysce jak niejaki mec. Taylor) a potem znowu ‚zniewolenie’ przez TW, exkomuchów, esbeków. Trzecie pokolenie esbeków walczy z trzecim pokoleniem ‚obalaczy komunizmu/patriotów”. A za wszystkim stoi masoneria dr Krajskiego (no bo prem. Olszewski był-należał do jakiejś loży>razem z Wildsteinem seniorem, JJ Lipskim). I klasycznie, brak jeszcze cyklistów.
  .
  Świetnie-teraz macie „możliwość”: KONFEDERACJA (Braun-Jk Mikke, Winnicki) i znowu SYMBOLE – a konkretów jak nie było to nie ma.
  .
  Konfucjusz powiedział, naprawę państwa trzeba zacząć od naprawy pojęć
  i czy ta naprawa pojęć jaką przekazuje Konfederacja jest drogą do naprawy państwa?
  .
  Smutne bo chyba uzasadnione jest wielokrotne narzekanie Gajowego, o jakości ‚elektoratu-suwerena’ chociaż mi jest trochę głupio bo ja staram się być elektoratem-suwerenem-patriotą.
  Dziękuję za uwagę-op…l jeżeli będzie przyjmę z pokorą ale……tylko w jeden policzek bo drugiego nie zdąży się zadać.

Sorry, the comment form is closed at this time.