Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JanuszT o Wolne tematy (41 – …
  JanuszT o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Siekiera_Motyka o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  bryś o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Witold o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Chyba jakieś inne Pi… o Wolne tematy (41 – …
  JanuszT o Wolne tematy (41 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Amerykański scenariusz wojny NATO z Rosją: tylko Polska zdoła powstrzymać zagrożenie

Posted by Marucha w dniu 2019-03-26 (Wtorek)

[Polskie tępe bydło będzie zachwycone prymitywną podpuchą naszych, chwd, „przyjaciół” – admin]

Amerykańskie czasopismo National Interest, powołując się na dane Centrum Ocen Strategicznych i Budżetowych USA, zaprezentowało scenariusz wybuchu wojny między krajami NATO i Rosją.

Według amerykanskiego scenariusza wszystko zacznie się od zajęcia przez Rosję państw bałtyckich – Estonii, Łotwy i Litwy.

Zgodnie z wizją nakreśloną przez dziennikarza, jeśli NATO nie uda się zorganizować wspólnego i skoordynowanego ataku odwetowego, Zachód czeka rozłam geopolityczny.

Jedność sojuszu będzie zagrożona, ponieważ kraje bałtyckie nie są w stanie przeciwstawić się Rosji – pisze autor artykułu Michael Peck. Atutem Rosji jest nie tylko potęga wojskowa, ale także lokalizacja baz. Moskwa od razu spróbuje utworzyć korytarz lądowy przez Litwę do Kaliningradu, żeby obwód nie został odizolowany – zaznaczył.

Jednak w regionie ogromną rolę w walce z Rosją może odegrać Polska – tylko jej wojska są w stanie powstrzymać w porę rosyjskie zagrożenie. Jak podkreślił dziennikarz, kraj nie obędzie się jednak bez pomocy USA, ale nie jest pewien, czy wojskom, wspomaganym nawet przez jedną amerykańską dywizję, uda się odeprzeć rosyjską agresję.

Chociaż „Polska nie jest najmłodszym członkiem NATO, to stanowi klucz do obrony Europy Wschodniej” – pisze gazeta. Co prawda Polska musi szybciej modernizować swoje zbrojenia – dopiero wtedy Polacy będą gotowi “zneutralizować” Rosję w “Kaliningradzie i na Białorusi”.

https://pl.sputniknews.com/

Amerykańskie kurestwo wlazło jak świnie na cudze gospodarstwo i teraz się zastanawia, jak się „bronić przed agresją” gospodarza…
Admin

Komentarzy 31 do “Amerykański scenariusz wojny NATO z Rosją: tylko Polska zdoła powstrzymać zagrożenie”

 1. sanning said

  Sami dobrowolnie, bez przymusu bandytów i świnie zaprosili, a ci rozpanosili się na całego. Robią co chcą.
  We wszystkie kąty gdzie się tylko da srają i na Rosję zganiają.
  Wszędzie cuchnie i śmierdzi, a oni mówią że są bezpieczni.

 2. Jeśli (lub kiedy) stanie kobyła u płotu, NATO będzie zażarcie bronić Polski do ostatniego Polaka.

 3. baczność ! bagnety na ostro, marsz, zyda ratować, stal hartowac - na sobie - zniewoleni idiots, potem banditen. said

  Zastanawia mnie jedynie fakt czy Polacy zostali na tyle zbydlęceni- ugojowani – przez wiekowy współbyt żydów, że po raz trzeci odegrają przypisana im rolę – durnia na wielka skale.. Poprzednio robili to na froncie zachodnim teraz wschodnim. Żyd ma problem, bo ludzie mogą nie chcieć mordować się nawzajem – biali. Dlatego Chiny błyskawicznie urosły w potęgę. Zaczyna się od Damaszku i Teheranu a kończy na Podolu. Naprawdę, czy jest wśród białych głupszy naród w samym centrum Europy, który za pieniądze hoduje sobie żywego morderce nadając mu przywileje i po wymordowaniu własnych obywateli stawia mu mauzolea i muzea oraz wpada w egzaltacje nad własnym skretynieniem- z zydami poprzebieranymi za Księży na czele.

 4. Andy said

  Żydzi, jak to mają w zwyczaju, ujdą po norach. Mniej znaczni par-chowie wraz z negrami oraz żółtkami przy znacznej pomocy zbydlęconych i podzielonych Słowian rusza na krucjatę przeciwko Niemcom i Anglosasom z Japońcami na czele. Mniej więcej taki scenariusz talmudyści planują sobie na ABC. Ale bez Damaszku nic nie zrobią, bo muszą postępować w/g Biblii. A ta wyraźnie powiada, iż Damaszek musi upaść, by otworzyć wrota do Iranu i wielkiego ISIS. Ale parchy naciskają od Wzgórz Golan i Wenezueli. Ameryka stała się małym krowim dingo, przy Mamonie, szczuta i dojona, radośnie przytupująca w tańcu śmierci i samozagłady. [ aka Rzeczpospolita ]
  Rosja odwleka gehennę narodów i chwała jej za to, by wróciła do roli muru obronnego chrześcijaństwa przeciwko satanistom i lucyferianom.

 5. peacelover said

  …..NIE BOJ ZABY !!!!!!!!!!!!! jak BOG chce kogos ukarac , to mu rozum odbiera !!!!!!

  …..ta gadka o tych walnietych US jeneralach , co to chca zajechac Rosje i jeszcze Polakow podpuszczaja …..!!!!!!!!!!!!!!

 6. abcdef said

  Chłopcy się bawią w gry wojenne na kilku superkomputerach. Mają wiele zmiennch wejściowych, z których każda jest jak np temperatura w przewidywaniu pogody. Po wielu iteracjach programu — teoria chaosu — który sobie napisali, dostają całą przestrzeń stabilności, z której wybierają jeden lub dwa warianty, o których wiedzą, że spodobają się Departamentowi (ahem) Obrony i przyniosą kolejne dolary na tzw. badania.

  Nie można poważnie traktować takich zabaw wojennych. Te poważne są tajemnicą (rosyjską, chińską, amerykańską……polską?) i z pewnością nie trafiają na łamy jakiegoś pisma.

  PS
  Pan Bolton, albo Pan Pompeo — nie pamiętam już który z nich i nie chce mi się sprawdzać, jest nadzwyczajnie zaniepokojony „ingerencją rosyjską w wewnętrzne sprawy Wenezueli.” Kolejny dowód imperializmu rosyjskiego: jakiś desant 100 żołnierzy w Caracas + S-300. Sam nie rozumiem, jak tak można.

 7. abcdef said

  Zapomniałem dodać: Dr Strangelove (Peter Sellers) tłumaczący Doomsday Machine (Maszynę końca świata?):
  .https://www.youtube.com/watch?v=-mUCLHzWiJo

 8. ibrachim ibn jakub said

  No…to teraz co większe lemingi niech poskładają do kupy pewne fakty i „zrozumiejo” jak się dziś organizuje wojnę.
  1. 500+ aby urodziło się odpowiednio dużo Polskiego mięsa armatniego.
  2. Wysyp pseudopatriotycznych stron internetowych i powolna zmiana programu nauczania w szkołach. No trzeba to nowo urodzone mięso armatnie odpowiednio umysłowo ukształtować, żeby poszło na rzeź, bo obecne pokolenie ma do w głębokiej dvpie. Dlatego zuważcie:
  -jesteś przeciwko żydom – to jesteś antysemitą-do pierdla z tobą;jesteś przeciwko u.s.a – to jesteś przeciwko wolności i demokracji- do pierdla z tobą;
  – jestes przeciwko rosji ……a to ty jestes super „patryjota polsky”.
  Tak…obecnie lansuje sie WYŁĄCZNIE patriotyzm antyrosyjski. Innym patriotą nie wolno być. A już nie daj Panie Boże, żebys był Polskim patriotą kochajacym po prostu Rzeczypospolitą i ten biedny ogłupiony Naród Polski. Kochającym tak zwyczajnie po ludzku, z szacunkiem dla bliźniego swego i nienawidzącym wrogów RP. Ooooo. …panie to wtedy to ty jesteś już faszystą.
  No chyba, że jesteś pedałem, ciotą, lachociągiem lub innych cwelem…no to wtedy jesteś swój komuch; wyprostujemy ci umysł i będziesz już chwalił unię jewropiejskom, usa i co tam jeszcze ci każemy.
  Więc Panie i Panowie szykujta się za kilkanaście latek na powtórkę z krainyU. Bo przeciez normalni ludzie od dawna widzą, że wojny prowadzi się tylko w jednym celu:
  – coby szatańskie usa znów mogło położyć łapę na ropie, diamentach, złocie i innych bogactwach przepastnych ziem matuszki rosji.
  Ciekaw jestem, czy wtedy w końcu wyjdą z prawdziwego patriotycznego podziemia Polacy i zaczną napierdalać w jankesów, żydów i niemców – odwiecznych wrogów normalnych ludzi….

 9. ibrahim ibn jakub said

  No…to teraz co większe lemingi niech poskładają do kupy pewne fakty i „zrozumiejo” jak się dziś organizuje wojnę.
  1. 500+ aby urodziło się odpowiednio dużo Polskiego mięsa armatniego.
  2. Wysyp pseudopatriotycznych stron internetowych i powolna zmiana programu nauczania w szkołach. No trzeba to nowo urodzone mięso armatnie odpowiednio umysłowo ukształtować, żeby poszło na rzeź, bo obecne pokolenie ma do w głębokiej dvpie. Dlatego zuważcie:
  -jesteś przeciwko żydom – to jesteś antysemitą-do pierdla z tobą;jesteś przeciwko u.s.a – to jesteś przeciwko wolności i demokracji- do pierdla z tobą;
  – jestes przeciwko rosji ……a to ty jestes super „patryjota polsky”.
  Tak…obecnie lansuje sie WYŁĄCZNIE patriotyzm antyrosyjski. Innym patriotą nie wolno być. A już nie daj Panie Boże, żebys był Polskim patriotą kochajacym po prostu Rzeczypospolitą i ten biedny ogłupiony Naród Polski. Kochającym tak zwyczajnie po ludzku, z szacunkiem dla bliźniego swego i nienawidzącym wrogów RP. Ooooo. …panie to wtedy to ty jesteś już faszystą.
  No chyba, że jesteś pedałem, ciotą, lachociągiem lub innych cwelem…no to wtedy jesteś swój komuch; wyprostujemy ci umysł i będziesz już chwalił unię jewropiejskom, usa i co tam jeszcze ci każemy.
  Więc Panie i Panowie szykujta się za kilkanaście latek na powtórkę z krainyU. Za amerykańską i żydowską ropę. Ciekaw jestem, czy wtedy w końcu wyjdą z prawdziwego patriotycznego podziemia Polacy i zaczną napierdalać w jankesów, żydów i niemców – odwiecznych wrogów normalnych ludzi….

 10. Polska GÓWNIANYM kraikiem JEDNORAZOWEGO użytku, jako papier TOALETOWY dla żydków . . . said

  Polscy obywatele zostali ogłupieni żydo-niemicką propagandą i zostało uczynione jako głupiutkie państewko JEDNORAZOWEGO użytku, które znowóż zniknie z mapy Świata, ale tym razem w ciągu 5 minut . . . spalona w głąb ziemi kilkanaście metrów !

  Właśnie po to jest budowana potężna żydo-amerykańska SKŁADNICA amunicji jądrowej jako PROWOKACYJNE miejsce w kraiku przeznaczonego do ZNISZCZENIA czyli spalenia WYKOŁOWANYCH głupich Polaczków, aby chamsko sprowokować Rosje, która w pierwszej kolejności wykona POTĘŻNE atomowe uderzenie uznając za NAJWAŻMIEJSZY punkt rażenia w Polsce do zniszczenia za WSZELKĄ cenę.

  Wykonanie pierwszego zmasowanego atomowego uderzenia Rosji w tą składnice amunicji żydo-amerykańskiej wybudowanej w OGŁUPIAŁEJ wykołowanej III RP, będzie oznaczało KONIEC istnienia Polski i tej JEDNORAZOWEGO użytku „polskiej armi”.

  Taką rzeźnie dla Polaków wyreżyserowali ograniczeni umysłowo PSYCHOPACI żydo-ukraińscy jak Kaczyński, Tusk, Duda, Komorowski, Schetyna, Macierewicz, Błaszczak . . . itp. którzy są przewidziani też do JEDNORAZOWEGO użytku przez żydo-imperialistów, którzy oni wszyscy są OPĘTANI chorą obsesyjną nienawiścią do wszystkiego co rosyjskie . . . i innych bezpośrednich sąsiadów Polski.
  Oni inters etnicznych Polaków i instytucje Państwa Polskiego mają głęboko w DUPIE !

  Tym to sposobem „polskie WOJSKO” też jest traktowane przez żydo-neokonów jak jakaś makieta czyli „wojsko JEDNORAZOWEGO” użytku, wykorzystanego zaczepki, przeznaczonego na SPALENIE !

  Pytam:
  Z jakiego to niby właściwie konkretnego powodu Rosja miałaby „zajmować” jakąś tam teren Estonii, Łotwy i Litwy, przecież tu GÓWNIANE skorumpowane wybiedniałe TYMCZASOWE państewka nie mają żadnych analogii z tą sztuczną tzw. „ukrainą” , która posiada 5 elektrowni atomowych wybudowanych przez ZSRR, w których obecnie te opętane nienawiścią banderowskie „ukry” małpiszony w nich majstrują usiłując sfabrykować BRUDNĄ broń atomową, którą się też odgrażają Polakom !

  Te gówniane malutkie państewka jak Estonia, Łotwa czy Litwa też są uważane za JEDNORAZOWEGO URZYTKU przez rządzących złodzieji żydo-nekonów z USA, które w obrachunkach mafii żydowskiej też są traktowane bardzo instrumentalnie do całkowitego WYDRENOWANIA finansowego, a następnie spłukania do kloaki lub spalenia.

 11. Zbyszko said

  Myślę, że gospodarze „goszczący” te wojska „pokojowe” powinny zmówić się i razem ogłosić dzień przyjaźni z wojskami „pokojowymi”. W tym dniu zaproponować by w tych tysiącach baz tych wojsk na świecie były zorganizowane otwarte drzwi a okoliczna (i nie tylko okoliczna) luność powinna w darze sprezentować tym wojskom piękne duże konie trojańskie, itd, itp…
  Myślę, że byłby to dobry pomysł na zaprowadzenie pokoju na świecie a więc i ustanie wszelkich konieczności utrzymywania tych wojsk „pokojowych” w tych wszystkich zaszczyconych nimi państwach

 12. JerzyS said

  Tylko Polska mogła pokonać Turków pod Wiedniem ,
  ale jak to się skończyło!

  Co zrobi Polska ?

  Czy powinna bronić Litwy i Zachodniej Ukrainy?

 13. revers said

  O nie tylko Polska, Rosja rowniez miala swoje sukcesy z zaatrzymaniem Ottommanskiej Imperii.

  A tlumaczac slowa innego wybitnego stratega od calowania w palec przez papiezy watykanskich, Kissingera „bydlo wojenne” dojrzalo i mozna wyslac na rzez tam gdzie sie chce i nic sie nie rozumie.

  Przybedzie organow ludzkich z odzysku, jak cos zostanie po zolnierzu najemniku, czy obcym zoldzie bo przeciez panstwa polskiego nie ma, nie bylo w 1968 gdy splaty wobec rozszczen zydow z NY zaspokojono, i trzeba odnowic haracz bezpadkowy, panstwo Polskie jest jak ma zabezpieczyc interesy zydowskie, w tym bezspadkowe.

  Na raszie turecki przywodca Erdogan pyta sie w ONZ jakim prawem Izrael zajal wzgorza Golan.

  A w Gazie i West Banku trwaja operacje wojskowe, czyli izraelski Hamas wystrzeliwuje na siebie rakiety, a pacyfikuje niezwyciezona armia moskow.

 14. hulajdusznik said

  Tak już wszędzie nasrane, że normalnie przejść się nie da, żeby butów nie upaskudzić.

 15. Barbara Chojnacka said

 16. Irek said

  Dobry materiał p. Z. Kękusia

 17. revers said

  O nie tylko Polska, Rosja rowniez miala swoje sukcesy z zaatrzymaniem Ottommanskiej Imperii.

  A tlumaczac slowa innego wybitnego stratega od calowania w palec przez papiezy watykanskich, Kissingera „bydlo wojenne” dojrzalo i mozna wyslac na rzez tam gdzie sie chce i nic sie nie rozumie.

  Przybedzie organow ludzkich z odzysku, jak cos zostanie po zolnierzu najemniku, czy obcym zoldzie bo przeciez panstwa polskiego nie ma, nie bylo w 1968 gdy splaty wobec rozszczen zydow z NY zaspokojono, i trzeba odnowic haracz bezpadkowy, panstwo Polskie jest jak ma zabezpieczyc interesy zydowskie, w tym bezspadkowe.

  Na razie turecki przywodca Erdogan pyta sie w ONZ jakim prawem Izrael zajal wzgorza Golan.

  A w Gazie i West Banku trwaja operacje wojskowe, czyli izraelski Hamas wystrzeliwuje na siebie rakiety, a pacyfikuje niezwyciezona armia moskow.

 18. Jack Ravenno said

  „tylko Polska zdoła powstrzymać zagrożenie”

  czym?

  Godnościom osobistom?

  Rosjanie przejdą przez Polskę jak po swoim.

 19. Marek said

  Jak już Rosja w odwecie pokryje Polin nuklearną kołderką, to pytam się, co z tego będą mieli żydowie, ich miejscowi szabesgoje, żydojankesi, a nawet żydoszkopy z Germanii?

  Co tu pozostanie, fosa z goownem? I co z tego powyżej wymienieni będą mieli? Poczekają 1000 lat, aż promieniowanie opadnie i wreszcie wezmą teren w posiadanie z jego bogactwami? I kto będzie go zaludniał i na nim pracował, płacąc swojemnu panu procent, vaty i inne sraty?

  Ktoś w ogóle o tym pomyślał – wypisując swoje proroctwa eschatologiczne?

  Wam się wydaje, że żydowskie Monsanto wykupiło hektary na upadlinie po to, by tam też przeszła nuklearna nawałnica? I po co żydy wykupują Polin? Żeby to wszystko zaorać?

 20. Marek said

  Palestynizacja Polin raczej jest w scenariuszu, a nie Hiroszima i Nagasaki

 21. morgan said

  Ad. 19
  Alez, Panie Marku, to przeciez malo dyskretna sugestia pod adresem pana Blaszczaka, czy Plaszczaka, aby zakupil wiecej, wiecej amerykanskich zabawek!
  Tylko amerykanskich! Zmusic nawet pani Moszebacher nie moze, ale zasugerowac przeciez wolno…

 22. Boydar said

  Dopóki Putin nie potwierdzi że są w Polsce amerykanskie nuki nie wierzyłbym w ani jedno słowo pisdupowiczów.

 23. Carlos said

  Panie Marku, nie bedzie nuklearnej kolderki, ale bedzia wojna jak w Donbasie, zeby Putina zajac- aby nie mieszal w Syrii i Wenezueli.

 24. Troll Polonii said

  20
  Marek
  Palestynizacja Polski?
  Znaczy bomby fosforowe i bombardowanie szkol i szpitali?
  Wylewanie na ludzi ochodow z zydowskich kibli i calkowita blokada mieszkancow?

  Hamas jest dalej traktowany jako organizacja terrorystyczna – IDF, armia izraelska -nie jest.

  Tymczasem, Hamas zostal skreslony z listy terrorystycznej przez Europejski Trybunal

  http://rt.com/news/215143-hamas-off-terror-list/

  Wladze izrelskie zalewaja domy Palestynczykom smierdzacymi odchodami:
  Israel sprays „skunk water” into Palestinian homes | The Electronic Intifada

  http://electronicintifada.net/blogs/patrick-strickland/israel-sprays-skunk-water-palestinian-homes

  THE ISRAELI ‘STINKYFADA’ | Desertpeace

  https://desertpeace.wordpress.com/2014/11/17/the-israeli-stinkyfada/

  Poparzenia spowodowane bialym fosforem, ktorym Izrael bombarduje Gaze.
  Burns caused by white phosphorus used by Israeli occupation in Gaza. – 12160

  http://12160.info/profiles/blogs/burns-caused-by-white-phosphorus-used-by-israeli-occupation-in

  Bron chemiczna uzywana przeciwko ludnosci cywilnej Palestyny
  Chemical Weapon Use in Gaza Cited – YouTube

  Gazowanie Gazy?
  Powodem ludobojstwa w Gazie sa ogromne zasoby gazu u wybrzezy Gazy, ktore Izrael pragnie zachowac dla siebie.
  Is The Control of Gaza’s Offshore Gas Reserves A Factor In Israeli Military Operations? | InvestmentWatch

  http://investmentwatchblog.com/is-the-control-of-gazas-offshore-gas-reserves-a-factor-in-israeli-military-operations/

  …Butchers Of Gaza – YouTube
  W Gazie jest pelno naturalnego gazu, ktory Izrael chce ukrasc I dlatego jest wojna bo Gaza nie chce dac tego gazu Izraelowi..
  Kiedy w 2008 roku Hamas podpisal umowe z Anglia o wydobywanie gazu – Izrael napadl na Gaze i zbombardowal co sie dalo. Zrzucali bomby fosforowe i mordowali dzieci
  14 stycznia, ub. roku, Putin podpisal umowe z Hamasem na wydobywanie gazu i naturalnie trzeba bylo napasc na Gaze, zbombardowac, wymordowac kupe cywilow i dziatwy szkolnej i potem na caly swiat w mediach sie uzalac jak to islam gnebi wszystkie narody.
  W Gazie mieszkaja tez Polacy!!!!!!!! I sa dwa koscioly katolickie,.

  Israel…Butchers Of Gaza – YouTube

  Zamordowano 1000 (tysiac) mieszkancow Gazy w obawie przed …infekcja
  MSF: 1,000 Gazans shot by Israel at risk of fatal infection

  https://israelpalestinenews.org/msf-1000-gazans-shot-by-israel-at-risk-of-fatal-infection/

  Milosnikow Trumpa zapewnie ucieszy wiadomosc, ze prezydent USA rozdaje prezenty w Izraelu niczym swiety Mikolaj: Zabral Palestynczykom i chrzescijanom Jerozolime, dal w prezencie Wzgorza Golan, ktore naleza do Syrii a teraz jeszcze obiecal, ze wybije wszystkich Palestynczykow do nogi, zeby nie przeszkadzali Amerykanom i Izraelitom w podboju Bliskiego Wschodu.
  Ambicje Trumpa:

  Palestnczycy musza byc calkowicie podbici:
  Trump to Netanyahu: Palestinians Must be Completely Conquered

  https://www.globalresearch.ca/trump-to-netanyahu-palestinians-must-be-completely-conquered/5650773

 25. Obce wojska w Polsce pod płaszczykiem sojuszników – to szyderstwo historii – warto przypomnieć – „wizytę przyjaźni” pancernika Schleswig Holstein w Gdańsku w 1939 r., który zaczął II wojnę światową od „przyjacielskich” salw na Westerplatte – a polscy żołnierze Westerplatte prosto do nieba czwórkami szli

  Rządy w Polsce to rządy marionetkowe – kolaborujące z okupantem – to rządy Quislinga

  Vidkuna Quislinga Pojawił się na arenie politycznej w momencie wybuchu II wojny światowej i właściwie bardzo wcześnie, jeszcze w czasie wojny, o zdrajcach zaczęto mówić „quislingowcy”.

  Pomógł III Rzeszy w zajęciu Norwegii – 3 kwietnia 1940, na 6 dni przed atakiem niemieckim na Norwegię, przekazał III Rzeszy informacje o jej systemie obronnym.

  Jego ludzie, wraz z bojówkami mniejszości niemieckiej, pomagali Niemcom w inwazji na Norwegię. Zajmowali oni gmachy ministerstw i innych ważniejszych instytucji, opanowanych już zresztą częściowo przez grupy volksdeutschów.

  Quislinga stanął na czele rządu marionetkowego

  24 października 1945 w Oslo rozstrzelano byłego kolaboracyjnego premiera Norwegii Vidkuna Quislinga. Jego nazwisko stało się symbolem zdrady narodowej.

  Ministerstwo Obrony Narodowej – to takie żydowskie Gestapo – tzw. 13

  Kilka zamachów na dowódców wojsk okupacyjnych na pewno pokazałoby, co społeczeństwo sadzi o okupacji – zamach na Kutscherę

  Zamach na Franza Kutscherę – rekonstrukcja zdarzeń

  Zamach na szefa Gestapo w Mińsku Mazowieckim

 26. MatkaPolka said

  POLSKA JEST PRAKTYCZNIE BEZBRONNA

  Obce wojska w Polsce pod płaszczykiem sojuszników – to szyderstwo historii – warto przypomnieć – „wizytę przyjaźni” pancernika Schleswig Holstein w Gdańsku w 1939 r., który zaczął II wojnę światową od „przyjacielskich” salw na Westerplatte – a polscy żołnierze Westerplatte prosto do nieba czwórkami szli

  Raport w sprawie możliwości obronnych Wojska Polskiego 2018 A. D. oraz reform w latach 2004 – 2018

  https://adarma.pl/2019/03/01/raport-w-sprawie-mozliwosci-obronnych-wojska-polskiego-2018-a-d-oraz-reform-w-latach-2004-2018

  Aktualnie Wojsko Polskie jest częścią składową Sojuszu Północnoatlantyckiego. Warto pamiętać, że poza korzyściami z tego wynikającymi (wspólne szkolenia, bycie częścią najsilniejszego sojuszu wojskowego) istnieją również konsekwencje innego typu. Ze względu na znaczącą unifikację Sojuszu możliwość samodzielnego, niezależnego od rządzących Sojuszem Amerykanów dowodzenia i zarządzania własnymi siłami zbrojnymi jest znacznie utrudniona. Co szczególnie ważne, próby osiągnięcia własnej kompetencji w produkcji jakiegokolwiek rodzaju uzbrojenia, w której musimy zakupić nową linię technologiczną dostępną u naszych sojuszników są często blokowane przez dyplomację USA. Jest to wygodne zarówno dla Stanów w celu utrzymania zależności nowych krajów NATO, jak i dla Rosji ze względu na utrzymywanie “bliskiej zagranicy” w stanie słabego przedpola na linii granic Federacji, zgodnie z umową Rosja – NATO, na temat budowania zdolności wojskowych nowych krajów NATO. Brak przywiązania do niepodległości (czy też zwykłe lenistwo intelektualne) ze strony rządzących Polską polityków widać po decyzjach i próbach uzależnienia kraju od wsparcia zagranicznego w zakresie rozpoznania i produkcji uzbrojenia.

  Polski przemysł zbrojeniowy – oddany w ręce Niemców – tradycyjnego wroga Polski – przemysł lotniczy
  Zakłady Huta Stalowa Wola – w rękach Chińczyków (cywila produkcja), a zbrojeniówka produkuje buble dla Indii, zaś Polska Armia kupuje złom od Niemców i Amerykanów

 27. MatkaPolka said

  Sprzeciw społeczeństw przeciw NATO jest jasny – ale okupanci się nie przejmują – dalej okupują i rabują

  Czeski weteran pokazuje goły tyłek amerykańskiemu konwojowi

 28. MatkaPolka said

  USTAWA 447 to bezpośredni dowód na to, że USA JEST ZACIEKŁYM WROGIEM POLSKI
  KONSPIRACJE CZAS ZACZĄĆ

  Raźny: Ustawa 447 – triumf rasizmu

  Ustawa obnaża prawdziwe oblicze nie tylko roszczeniowych środowisk żydowskich, ale również Kongresu USA. Oblicze wrogie wobec Polski. Posiadając gwarancję militarną Stanów Zjednoczonych, ustawa mówi nam wyraźnie: nie miejcie żadnych złudzeń!.

  Tymczasem udokumentowane zarzuty służenia interesom amerykańsko-izraelskim można postawić tysiącom osób z rządzącego Polską układu politycznego i jego zaplecza intelektualnego, medialnego, biznesowego. To rzesza wyznawców – z obecną władzą na czele – tej samej ideologii, która zniewoliła amerykański establishment polityczny i będący jego emanacją Kongres USA.

  To oni, a nie Amerykanie pilnują ideologicznego status quo w Polsce i nie dopuszczają do przyjęcia zgodnej z polskim interesem narodowym i naszymi normami cywilizacyjnymi polityki zagranicznej.

  Oni odpowiadają za zwasalizowanie Polski wobec tandemu USA-Izrael i za wyobcowanie jej w UE, gdzie odgrywamy rolę konia trojańskiego tego tandemu. Obecnie odpowiadają za to, że Unia Europejska nie staje po naszej stronie i nie stanie w konfrontacji z ustawą 447.

  Także za to, że nie stanie po naszej stronie nade wszystko Rosja, mająca środki nacisku zarówno na USA, jak i Izrael. Działający w Polsce bez żadnych przeszkód obóz amerykańsko-izraelski uczynił z nas bowiem jej największego w Europie wroga. A tak niewiele trzeba było zrobić, aby teraz uzyskać przychylność Moskwy. Wystarczyło nie wychodzić przed unijny szereg w sferze militarnej i budować własną defensywną armię. Wystarczyło odrzucić rolę podżegacza wojennego i ideologa euromajdanu w Kijowie, zostawić w spokoju pomniki czerwonoarmistów, które przypominały Moskwie, że była i być powinna gwarantem zachodniej granicy Polski.

 29. Marucha said

  Re 28:
  „USA jest zaciekłym wrogiem Polski”

  Oczywiście.
  Ale przecież nam nic nie obiecywali (tylko zapewniali o swej przyjaźni, ale kto by to brał na poważnie…)
  Skoro nic nie obiecali, to mają prawo wyszlamować Polskę na 330 miliardów… a co tam, mają prawo nas zbombardować, wymordować ludność itd. A my nie możemy się nawet poskarżyć. Bo przecież nic nie obiecali. A zwłaszcza nie obiecywali, że będą postępować, jak istoty ludzkie.

  Więc spyerdalać z pretensjami.

 30. MatkaPolka said

  Raźny: Ustawa 447 – triumf rasizmu

  https://konserwatyzm.pl/razny-ustawa-447-triumf-rasizmu/

  Wszystkie aspekty ustawy 447 Kongresu USA mają charakter negatywny. To rażąco zła ustawa pod każdym względem – nie tylko prawnym, moralnym i politycznym, ale również cywilizacyjnym. Jej determinantą jest teza o nierówności ofiar niemieckiego nazizmu i II wojny światowej zarówno w sferze prawa i sprawiedliwości, jak i prawdy oraz moralności – czynników kształtujących nie tylko politykę oraz relacje społeczne, ale również kulturę i cywilizację. Ustawa mówi o zadośćuczynieniu finansowym jedynie dla ofiar holokaustu – również w sytuacji, gdy nie pozostawiły one spadkobierców – a więc o mieniu bezspadkowym.

  Trzeba, więc mocno podkreślać, że mówi jawnie o haraczu, gdyż roszczenia spadkobierców żydowskich – w tym wypadku z USA- zostały zaspokojone już w 1960 roku, kiedy Polska wypłaciła na ten cel 40 milionów dolarów rządowi amerykańskiemu na mocy umowy międzypaństwowej. (A USA zobowiązały się wypłacać ŻYDOM jakiekolwiek roszczenia – MP)

  Bezzspadkowe mienie w postaci rekompensaty finansowej miałyby przejąć organizacje żydowskie z USA i Izraela. Pytania nie tylko Polaków, ale także uczciwych Żydów – również w Izraelu i USA – wyrażające sprzeciw, są oczywiste: a co z ofiarami ludobójstwa innych narodów – np. z Polakami zamordowanymi przez Niemców czy banderowców na Wołyniu i we Wschodniej Małopolsce? Na jakiej podstawie Kongres USA dokonał segregacji ofiar hitlerowskich Niemiec według narodowości i podzielił te ich miliony na lepszych i gorszych?

  Lepszym czyli reprezentującym naród żydowski należy się wszystko – nie tylko cześć i nimb wyjątkowości, ale również bezspadkowe mienie, które dla pamięci o nich mają przejąć nieuprawnione do tego instytucje. Cała reszta ofiar – z polskimi na czele – jest gorsza tylko dlatego, że jest innej narodowości. Skalę tego rasizmu powiększa nałożony ustawą 447 na „gorsze” ofiary- a nade wszystko na ich spadkobierców – obowiązek finansowego zadośćuczynienia lepszym ofiarom. Polacy mają, więc płacić żydowskim instytucjom za to, że są gorszymi ofiarami. To triumf rasizmu w sferze nie tylko prawa, ale również moralności i kultury, a co za tym idzie – cywilizacji. Jest on zaprzeczeniem podstawowych elementów cywilizacji chrześcijańskiej, które Feliks Koneczny niezwykle trafnie ujął, jako quincunx – prawda, dobro, piękno, zdrowie i dobrobyt. Wszystkie te kategorie współtworzą dobro wspólne, Wszystkie wykluczają wszelkie formy rasizmu.

  Przyjęta przez Kongres USA ustawa 447 jest absurdem w sferze historii i polityki: wbrew prawdzie i faktom wskazuje, jako winnego, – który ma zapłacić za holokaust – nie Niemcy, lecz Polskę. Wskazuje nie sprawcę, lecz ofiarę. Ten rewizjonizm historyczny jest antyaksjologicznym precedensem w historii światowej.

  Oparty jest, bowiem nie tylko na antywartościach: niesprawiedliwości, fałszu moralnym i historycznym, odrzuceniu zasad demokracji i obowiązującego w naszej cywilizacji prawa, – ale również na stojącej za ustawą potędze militarnej USA. Stany Zjednoczone zdecydowały się temu precedensowi patronować, gdyż uległy ideologii głoszącej nie tylko wyjątkowość holokaustu, degradującą wszystkie ludobójstwa innych narodów i wywołane nimi ich cierpienia, ale również uznać wyjątkowość narodu żydowskiego i jego państwa Izrael, zwalniającą go z odpowiedzialności za zagrażającą światu zbrodniczą politykę na Bliskim Wschodzie. Istotę tej polityki wyraża najpełniej pojęcie rasizmu. Rasizmu totalnego, eksponowanego w ustawie 447 na płaszczyźnie ekonomicznej. Oto Polacy, jako naród, społeczeństwo, wspólnota obywatelska stają się w majestacie amerykańskiego prawa nie tylko gorsi, zasługujący na poniżenie, ale również na ograbienie.

  Ustawa obnaża prawdziwe oblicze nie tylko roszczeniowych środowisk żydowskich, ale również Kongresu USA. Oblicze wrogie wobec Polski. Posiadając gwarancję militarną Stanów Zjednoczonych, ustawa mówi nam wyraźnie: nie miejcie żadnych złudzeń!.

  Dla polskiego społeczeństwa – zniewolonego mitem Ameryki, jako imperium dobra z czasów zimnej wojny, utrzymywanego do tej pory w politycznym posłuszeństwie dla tej iluzji – to poznawczy szok. Przeciętni polscy obywatele boją się prawdy o największym „sojuszniku” Polski. A tymczasem prawdziwe oblicze Ameryki narzucającej światu ateistyczną cywilizację rasizmu, zostało szeroko opisane już w latach 90. przez autorów zachodnich i rosyjskich różnych opcji politycznych.
  (***) CZYTAJ DALEJ

 31. […] MatkaPolka said 2019-03-28 (Czwartek) @ 16:45:01 […]

Sorry, the comment form is closed at this time.