Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kar o Waszyngtonu powrót do Eur…
  Lily o Wolne tematy (43 – …
  I*** o Wolne tematy (43 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (43 – …
  Tadeusz o Przepisy o sygnalistach coraz…
  Pozytywne wiadomości o Wolne tematy (43 – …
  Pozytywne wiadomości o Wolne tematy (43 – …
  Pozytywne wiadomości o Wolne tematy (43 – …
  Voodoosch o Wolne tematy (43 – …
  Lily o Wolne tematy (43 – …
  Lily o Wolne tematy (43 – …
  Lily o Wolne tematy (43 – …
  osoba prywatna o Dr Reiner Füllmich o rzekomej…
  Voodoosch o Wolne tematy (43 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (43 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Jesteśmy przeciążeni pracą

Posted by Marucha w dniu 2019-03-29 (Piątek)

Ponad połowa pracowników musi spędzać w swojej pracy więcej niż czterdzieści godzin tygodniowo, ponieważ jest niezadowolona ze swoich podstawowych zarobków.

Z tego powodu Polacy cierpią nie tylko na choroby, ale dodatkowo mają niewiele czasu na podtrzymywanie nie tylko relacji towarzyskich, lecz przede wszystkim rodzinnych.

Badania przeprowadzone przez firmę Hays Poland zostały zawarte w raporcie „Nowa era motywacji”, według którego Polacy spędzają w pracy niezwykle dużo czasu, dlatego czterdziestogodzinny tydzień pracy jest tak naprawdę mitem.

Polscy pracownicy poświęcają na swoje życie zawodowe większość czasu, ponieważ są niezadowoleni ze swoich podstawowych wynagrodzeń, stąd są przeciążeni pracą.

„Na taki stan rzeczy wpływa w dużej mierze środowisko pracy wymagające wykonywania obowiązków służbowych podczas choroby, urlopu oraz w nadgodzinach. Dlatego też wśród aspektów, których poprawa miałaby największy wpływ na ulepszenie równowagi, zatrudnieni wymieniają rozwiązania pracy elastycznej, czas dojazdu oraz godziny pracy” – powiedziała portalowi Pulshr.pl, Agnieszka Czarnecka z Hays Poland. Tymczasem blisko 34 proc. badanych bierze nadgodziny z powodu presji pracodawcy.

Brak czasu ma szczególnie negatywny wpływ na samopoczucie Polaków, lecz również na ich relacje z innymi ludźmi. Średnio poświęcamy więc czas 2-3 osobom, dlatego partnerom życiowym jesteśmy w stanie wygospodarować 6 godzin tygodniowo, natomiast dzieciom tylko 9 godzin.

Na podstawie: nowyobywatel.pl, plushr.pl
http://autonom.pl

Komentarze 4 do “Jesteśmy przeciążeni pracą”

 1. Marcin said

  https://www.google.com/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fcdn.polubione.com%2F2016%2F07%2F15671-253×189.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fpolubione.com%2Flol%2F18080%2Feugen-sandow-najsilniejszy-czlowiek-wszech-czasow.html&docid=3UbJVEXgbjY-xM&tbnid=bmisu0HXKniofM%3A&vet=1&w=253&h=189&source=sh%2Fx%2Fim

 2. Alina said

  No cóż, premier Morawitzky mówił, że trzeba lud przekonać, aby „zapierdalał za miskę ryżu”. Morawitzky sam tego nie wymyślił, tylko uczestniczy w przygotowaniu świata na nadejście mesjasza.

  Oto prognoza Izajasza dotycząca między innymi warunków pracy dla gojów:

  13 Dlatego tak mówi Pan Bóg:
  Oto moi słudzy jeść będą,
  a wy będziecie łaknąć.
  Oto moi słudzy pić będą,
  a wy będziecie cierpieć pragnienie.
  Oto moi słudzy weselić się będą,
  a wy będziecie wstyd odczuwać.

  14 Oto moi słudzy śpiewać będą
  z radości serdecznej,
  a wy jęczeć będziecie z bólu serdecznego
  i zawodzić będziecie zgnębieni na duchu.

  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=537

 3. Pani Alino, nie mesjasza, tylko moshiacha. Nie znam się co prawda na tych kosmicznych nomenklaturach i mondrościach, tak jak Bolesław Wielgi Myślyciel, ale mam cichą nadzieję, że to jest jakaś różnica…

 4. Alina said

  Jeśli się Pan „nie zna na tych kosmicznych nomenklaturach i mondrościach”, to uprzejmie wskazuję, gdzie można zacząć (http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=473).

  Kopiuj-wklej (http://opoka.giertych.pl/owk74.htm):

  W roku 1962 amerykański magazyn Look (16.I.1962) zwrócił się do premiera Izraela, Dawida Ben-Guriona, z pytaniem, jak sobie wyobraża świat po ćwierćwieczu. Oto jego odpowiedź: „Obraz świata w roku 1987 w mojej wyobraźni wygląda tak: Zimna wojna będzie już tematem przeszłości. Wewnętrzna presja rosnącej inteligencji w Rosji, domagająca się więcej wolności, oraz ciśnienie mas o wzrost standardu życia, może doprowadzić do stopniowej demokratyzacji Związku Radzieckiego. Z drugiej strony wzrost wpływu robotników i farmerów, oraz wzrost znaczenia ludzi nauki może zmienić Stany Zjednoczone w państwo opiekuńcze z gospodarką planową. Zachodnia i Wschodnia Europa ustanowią federację autonomicznych krajów z socjalistycznym i demokratycznym ustrojem. Z wyjątkiem ZSRR, stanowiącym euroazjatyckie państwo federacyjne, wszystkie pozostałe kontynenty połączą się w światowy związek dysponujący międzynarodową policją. Wszystkie armie będą zlikwidowane i nie będzie już więcej wojen. W Jerozolimie Organizacja Narodów Zjednoczonych (prawdziwie zjednoczonych narodów) wybuduje Świątynię Proroków mającą służyć unii federacyjnej wszystkich kontynentów; będzie to siedziba Sądu Najwyższego Ludzkości do załatwiania kontrowersji między sfederowanymi kontynentami tak, jak to przepowiedział prorok Izajasz. Wyższe wykształcenie będzie prawem każdej osoby na świecie. Pigułka przeciwdziałająca ciąży spowolni eksplozję ludnościową w Chinach i Indiach. A w roku 1987 średnia życia człowieka przedłuży się do lat 100”.

  Ben Gurion powołał się na proroka Izajasza i nie jest to przypadek. Nieśmiało proponuję przyswoić sobie to proroctwo. Nie tylko premier Morawitzky je realizuje.

Sorry, the comment form is closed at this time.