Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

W szponach zachodniego intelektu

Posted by Marucha w dniu 2019-03-29 (Piątek)

Cóż może mały Wielki Naród Węgierski w szponach zachodniego „intelektu”?

W miarę rozchodzenia się w szwach zachodniego imperium zła, coraz bardziej groteskowo wyglądają zarówno działania jego władców, jak i ich poddanych.

Kilka dni temu, imperator Trump podarował Izraelowi syryjskie wzgórza Golan. I nie jest to wynikiem jego wątpliwej znajomości „Potopu” Henryka Sienkiewicza, w którym to Pan Zagłoba podarował królowi szwedzkiemu Karolowi Gustawowi Inflanty, ale działań intelektu żydowskiego zięcia imperatora, który ukazał mu transcendentalne znaczenie takiego czynu.

Bez zbędnego owijania w bawełnę wyartykułował to niejaki Pompeo podczas wizyty w Izraelu:
>https://news.antiwar.com/2019/03/22/pompeo-possible-god-sent-trump-to-be-savior-of-israel/
stwierdzając że „Bóg zesłał Trumpa w charakterze zbawcy Izraela”.

Trump, w bardziej praktycznym wymiarze, poprzez gorliwe wysługiwanie się żydowskiemu lobby, ma nadzieję na zachowanie swego stołka prezydenckiego. Nie zna on jednak prawdziwej natury plemienia żmijowego, która nie zna uczucia wdzięczności w stosunku do swych lokai. Cecha ta udokumentowana została zaraz po „akcie”, stwierdzeniem amerykańskich (żydowskich) mediów, że uczynił on to na polecenie swego szefa Putina, by dać tym samym precedens do późniejszego uznania przez USA „aneksji Krymu”.

Zapewne na niewiele zda się Trumpowi wydane Kremlowi polecenie
>https://russia-insider.com/en/here-we-go-again-trump-warns-putin-russia-has-get-out-venezuela/ri26645
usunięcia rosyjskich wojskowych z Wenezueli i niezwłoczne uznanie „prawomocnego prezydenta” tego kraju, niejakiego Guido, mianowanego przez USA, miast „uzurpatora” Maduro.

Poleceń imperatora nie wypełniają już nawet najbliżsi wasale USA, tacy jak Włochy, Francja, czy Niemcy, którzy jawnie „spiskują” z Chińczykami za plecami swego amerykańskiego suwerena:
>https://russia-insider.com/en/china-flexes-its-power-europe-countries-lining-do-business/ri26647 .

Truizmem jest stwierdzenie, że wielki międzynarodowy biznes zawsze ignorował „sankcje”, beż żenady rozwijając współpracę gospodarczą z Rosją, Chinami, oraz innym „wrogami wolności i demokracji”.

Gorliwie wypełniają je jedynie najpodlejsze kolonie zachodu, takie jak III RP, czy kraje bałtyckie, rujnując do reszty swe gospodarki. Te ostatnie w swym serwilizmie posunęły się tak daleko, że pozwalają nawet amerykańskim żołdakom okupującym ich kraje obsikiwać swe najważniejsze pomniki narodowej chwały:
>https://journal-neo.org/2019/03/21/s-that-ok-to-take-a-piss-on-ones-national-pride/.

Kundle administrujące III RP szykują się natomiast do wypłat wymaganych przez Waszyngton rekompensat za „mienie żydowskie”, a także w trosce o zwiększenie liczby potencjalnych celów dla rosyjskich rakiet na naszym terytorium (ponad budowane już instalacje rakietowe), postanowili wyciąć 38 hektarów lasów w Powidziu:
>https://www.defensenews.com/global/europe/2019/03/28/nato-foots-bill-for-massive-us-combat-depot-in-poland
dla planowanego tam składu amerykańskiego szmelcu wojskowego.

Zachodni poddani, których intelekt oscyluje pomiędzy debilizmem a imbecylizmem, zachowują się równie groteskowo. We Francji wiele już miesięcy rozwija się ruch protestu przeciw Macronowi, pomimo że obecny prezydent Francji, jako jedyny z zachodnich władców nie czyni nic ponad to co obiecywał w swej kampanii wyborczej, to jest zacieśnia „integrację europejską”, oraz umacnia „wolny rynek”.

Jeszcze dziwniej zachowują się „światli” obywatele brytyjscy, których przestraszyła propaganda medialna, ostrzegająca przed nieuniknionym brakami papieru toaletowego w momencie Brexitu. Wielotysięczne demonstracje „uświadomionych” Brytyjczyków, domagają się ponownego referendum, by tym razem mogli zagłosować „prawidłowo”, czyli za pozostaniem Zjednoczonego Królestwa w Unii Europejskiej.

Na tym tle jedynym poczytalnym społeczeństwem w Europie może chlubić się Republika Węgierska ze swym premierem Orbanem na czele. Ale cóż może mały Wielki Naród Węgierski w szponach zachodniego „intelektu”?

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 10 to “W szponach zachodniego intelektu”

 1. Zenon K. said

  Niderlandy, nie Inflanty…

 2. Maverick said

  Co tutaj dużo gadać zbawiciel lucyferiańskiego Izraela, w swojej roli.

 3. Maverick said

  Jeszcze jedna próba, można się pośmiać:

  https://www.facebook.com/groups/pan.nikt/?ref=bookmarks

 4. Maverick said

  Facebook blokuje fotkę jak Trump pucybutem dla Natenjahu.
  Pociągnij w dól stronce facebookowej Pana Nikt.

  A nasz naczelnik państwa znowu opowiada głupotki.

 5. Kojak said

  ZAchodni intelekt ? To zydowska zdegenerowana i odrazajca zgnilizna moralna ! Te kryminalne wynaturzenia zydowstwo bezczelnie i z maniakalnym uporem celowo szerzy ! Oni wiedze ze tylko zdenerowanie spolczenstwa jest podstawa ich kryminalnej egzystencji ! Gdzie jest czystosc moralna to zydowstwo zdycha jak robactwo posypane srodkiem dyzenfekcyjnym !Gdzie brud to choroby ! Gdzie zydowstwo to zgnilzna , wszelkie wynturzenia i zboczenia seksualne ! Zydowastwo jest propagatorem bowiem wszelkich zboczen i wynaturzen seksualnych ! Bandziory za nic na swiecie nie potrafia zdefiniowac pornografi ale krymninalny i obsejny pelen wscieklizny belkot zwanym antysemityzmem w srodku nocy i to z predkoscia dziewku hieny potrafia !

 6. peacelover said

  ….zydostwo to nie narod ani religia , tylko CHOROBA!!!! …..ciezka, dziedziczna, umyslowa CHOROBA !!!!!!

  …W momencie, gdy ludzkosc zda sobie z tego w pelni sprawe , zaistnieje potrzeba izolacji tego chorego elementu…lub

  jego zupelna eliminacja !!!!!

 7. Ale dlaczego? said

  „Trump, w bardziej praktycznym wymiarze, poprzez gorliwe wysługiwanie się żydowskiemu lobby, ma nadzieję na zachowanie swego stołka prezydenckiego. Nie zna on jednak prawdziwej natury plemienia żmijowego, która nie zna uczucia wdzięczności w stosunku do swych lokai.”

  Noż przecież pisiory twierdzą inaczej.
  Ale uważam, że Kaczor i okolice za to oczywiste kłamstwo pobiera apanaże z jakiegoś mosadu lub innej rozdziałki…

 8. SiniorGelo said

  Kaczor może to robić totalnie za darmo, dla idei. Mamusia Kaczora to żydówka, koleżanka matki Michała Boniego (tak mówił Albin Siwak). Oni to robią dla idei, Polacy to dla nich nie są nawet ludzie.

  To tak jakby AleDlaczego? poszedł do rzeźni sprzedać cielaka którego od małego trzymał, a cielak żyłby iluzjami że na pewno nie idzie do rzeźni bo oni się lubią z właścicielem, bo właściciel go karmił i drapał za uszkiem. To są tego rodzaju iluzje.

 9. Z „Przedwczesnego Świtu” : „W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK,liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI”.

 10. Przemko said

  nie wiem jaki to POTOP czytał autor artykuliku ale Zagłoba nic nie oferował królowi szwedzkiemu i nie chodziło o Inflanty (co by akurat miało jakiś sens) tylko podpowiadał Zamoyskiemu, żeby zaoferował KG – Niderlandy….
  i tak zawsze u Nowopolskiego – jak u dziadka Bredzisława Jaśkowskiego – trochę bredni, trochę prawdy, trochę sensu (najmniej)

  ——
  Recenzent się znalazł… Półgłówek…
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.