Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wdowa po Adamowiczu chce walczyć z mową nienawiści w…Polsce!

Posted by Marucha w dniu 2019-03-29 (Piątek)

Idiotka, ale nie taka znowu głupia.

Wdowa po Adamowiczu – Magdalena Adamowicz wraz ze swoją córką odwiedziła ostatnio Kongres w USA. [A pies? – admin]

Nazwała go sercem amerykańskiej demokracji i światowej wolności.

Zapewniła także, że będzie walczyć z mową nienawiści zarówno w Polsce jak i Stanach Zjednoczonych.

[Kiedyś modne było wstawianie się za głodującymi dziećmi w Afryce albo walka o pokój – admin]

„Wczorajsze spotkanie w Kongresie USA było bardzo dobre. Dziękuję Marcy Kaptur oraz Danielowi Friedowi.” – napisała na swoim oficjalnym koncie na Twitterze Magdalena Adamowicz.

Za https://prawy.pl/

Komentarzy 35 do “Wdowa po Adamowiczu chce walczyć z mową nienawiści w…Polsce!”

 1. Moher49 said

  Boże, czegoś nas opuścił. Większość tych co Polską i światem rządzą, to debile.

 2. Gość said

  Żonka gangstera i aferzysty, będącego w układach kryminalnych, chce żebyśmy pokochali gangsterów. To idiotka.
  Gdzie my brniemy? Rządzą światem bandyci, godność i honor idzie do lamusa. Bronić się ludzie jak się da, przed przestępczym, genetycznym kurestwem chazarskim.

 3. NICK said

  „Wesoła wdówka”.
  Dokładnie.

 4. peacelover said

  …..nie boj zaby !!!! W wenazueli im sie plany pokickaja …!! i jej tez !!!!

 5. Parapsychopatolog said

  jacy debile???? w polityce jest selekcja negatywna. Tylko skorumpowane, umoczone, psychopatyczne osobniki są dopuszczane do w miarę realnej władzy.
  Przyszedł by jakiś uczciwy i zrobił porządek, co oczywiście beneficjentom tego systemu byłoby bardzo nie na ręke.

 6. revers said

  no ma swoj plac Adamowicza, bodajze w Szczecinie moze tam urzadzac z Krystkiem obecnym preziem m.Sz-na, lub Podeszwikiem zloty czubow europy i lbtqplus w paradach, zrob sobie dobrze.

 7. Alina said

  George Orwell był prorokiem:

 8. PISKORZ said

  re art Nazwała go sercem amerykańskiej demokracji i światowej wolności.” NO NIE MOGĘ…trzymajcie mnie..dałbym takiego kopa w tłuste dupsko, żeby Twardowskiego zobaczyła..ps …i jeszcze ma czelność walczyć.!!

 9. NICK said

  Operetka.

  Raczej tragifarsa kołtuńska.
  Np. Zapolskiej „Moralność…”.

 10. Roman B said

  Do jądra szatana pielgrzymowała ostatnio też Fabiana Rosales, żona masona Juana Guaido-osobnika,który ot tak obwieścił światu że jest prezydentem niepodległego kraju jeszcze wolnego czyli Wenezueli (a podobno demkratyczne państwa) to uznały-demolud Polska również. Podziwiam Panią Magdalenę Adamowicz że troszczy się tak bardzo o nasz los i los świata że zapomniała o…własnej żałobie!!! !!! !!!
  Może powinna jednak w ciszy przejść ten trudny czas a nie w blasku fleszy w kampanii do Parlamentu Europejskiego a teraz na wycieczkach demokratycznych…

 11. Maverick said

  Gangsterzy i złodzieje tego świata, lubią się przymilać kabale kontrolującej kongres USA, ci ludzie to również gangsterzy, którzy z terenu USA uczynili okupowaną poprzez żydowskie interesy placówkę, która z wolnością i demokracją nie ma nic wspólnego.

 12. brukowiec said

  Metodyczność. A jakby tak za nią wypuścić stadko dyskretnych paparazzich? Tak by nie odstępowali ani na krok!

 13. Olo said

  To jest wojna k u r e w z ludźmi. Wojna na śmierć i życie. Czas się obudzić i przygotować do samoobrony.

 14. czarna wdowa said

  Ta wojna trwa od upadku raju na ziemi. Ta dziatwa, to piekło w ludzkiej skórze – żydzi. Od 12 wieku zapuścili, po wielkich wojnach – antagonizmy – korzenie w Europie. Guelph vs/ Giblin – Italia ostoja Rzym. Od tego czasu napuszczają Narody Europejskie przeciw sobie – białych goim, antagonizują wewnątrz nich, ostatecznie asymilują wpływowych i bogatych – gojów.
  Z Afryki przez Azję do Europy. Włochy i Hiszpania, Portugalia. Polska i Holandia. Anglia i Francja oraz Niemcy. Kolonie. To jak demony w ludzkiej skórze, trąd grzechu człowieczego. Przeklęci i gonieni z kąta w kąt. Parchy genetyczne, zakała świata. Potomstwo szatana i demonów. Mieszanka wszystkich zboczeń i kolorów na ziemi, niestety od tego czasu również białego.
  To rodowód „czarnej wdowy” – żydówki polskojęzycznej, ku zgubie waszej i naszej. Hitler wiedział co z nimi robić. Polacy tego nie rozumieli i pomiotu bronili, dlatego mają diabła pod skóra. Za te niegodziwość stajemy się bezwolnymi wyznawcami demonicznymi.

 15. @Moher49.RZĄDZĄ DEBILE?!
  Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ opisał jak doskonali się sztukę wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać.
  Z „Przedwczesnego Świtu” : „W kolejnej UTOPII,to jest z wiara w WOLNY RYNEK,liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI”.

 16. Joannus said

  Ad 2
  ”w polityce jest selekcja negatywna. Tylko skorumpowane, umoczone, psychopatyczne osobniki są dopuszczane do w miarę realnej władzy.”

  W dopuszczaniu wyselekcjonowanych do w władzy niestety uczestniczy głosując na nich lud pracujący i niepracujący z miast i wsi.

  Po 1989 r. zasmakowawszy upragnionej demokracji i wolności, już zawsze według własnego widzimisię głosuje na ulubieńców.
  Począwszy od dzielnej drużyny Bolka, po prezydentów w Łodzi, Gdańsku czy Warszawie.

 17. NICK said

  I na nic apele, Janie Panie, o zwyczajny bojkot.
  Miast gawiedzi dywagować lepiej dzieci dopilnować.

 18. SiniorGelo said

  //W dopuszczaniu wyselekcjonowanych do w władzy niestety uczestniczy głosując na nich lud pracujący i niepracujący z miast i wsi.//

  Tak oczywiście jest. I żaden wyraźny postęp się nie dokonuje, ciemny lud był, jest i zapewne pozostanie kompletnie ciemny i głupi.
  Nowym zbawcą dla części ciemnego narodu jest Grzesiu Braun (obok Biedronia). POPIS ich zdradził, teraz zagłosują na Brauna.

  A dlaczego POPIS ich zdradził? Bo obiecał np. zakaz GMO i złamał obietnicę, bo obiecał zakaz imigracji i złamał obietnicę, bo obiecał zakaz promocji pedalstwa i złamał obietnice, itd. A Grzesiu Braun tak pięknie obiecuje…

  Podobno niemieccy historycy obliczyli kiedyś czas trwania Rzeszy Niemieckiej na tysiąc lat. Demokracja może naprawdę trwać tysiące lat…

 19. andzia said

  Najlepiej babę zamilczeć. Chce na trupie małżonka zrobić karierę.

  ——
  I zrobi. Znając Polaków i ich masowy, tłumny żal po jej mężu.
  Admin

 20. revers said

  tak jak wielu zrobilo kariere na trumnach smolenskich , lacznie z „dobra zmiana”. Za duzo latwo sterowalnych emocji i 5 minutowych niby pozytywnach EMO, do tego codzienne wulgaryzmy.

  Bardziej trafne jest spostrzezenie Orwella, czyli nie liczenie sie z zadnym zdaniem adwersarzy i latwe zamienia koszernych polciemnych geszeftow w mowe nienawiesci lub antysemityzm.

 21. Wieloimienny said

  Alina @

  Orwel (Eric Blair) nie był prorokiem. Był członkiem masońskiego Golden Dawn.

  Kto siedzi bardzo wysoko w kręgach masonerii ten wie na wiele lat do przodu jaki będzie świat i co się wydarzy.

 22. Wieloimienny said

  Andzia @

  Jeśli chodzi o truchło to może ono wcale nie jest takie zimne, a Kulczyk ma z kim pić drinki na Hawajach.

  Kiedyś w berlińskim Spandau siedział Rudolf Hess, o którym żona mówiła po spotkaniu mniej więcej tak: „on nie ma blizny w takim, a takim miejscu. Niski głos. To nie jest Rudolf Hess.”

 23. Dictum said

  ad. 9.
  Panie Nick – w „Moralności pani Dulskiej” przedstawiona została hipokryzja, która na tle tego, co dziś się wyprawia, jawi się jako coś o wiele uczciszwego. Złe i niemoralne czyny należało zakryć przed ludzkim okiem i udawać, że ich nie było, czyli jakieś takie koślawe, ale niedopuszczenie do ogólnego zgorszenia. Dzisiaj zło i niemoralność podniesione zostało do rangi najwyższych wartości, zepsucie wywalone ze wszystkim na wierzch, a Prawda i Dobro nazwane przejawami nienawiści. Diabeł miesza, ale chyba najbardziej ma sam namieszane w głowie (a mówiło się, że jest inteligentny) i wszyscy ci, którzy mu służą albo mają zanik rozumu, albo dla szmalu zaprzedają swoją duszę (czy jej resztki).

 24. Dictum said

  Dzieci w Wielkiej Brytanii będą uczyć się w szkołach o rodzinach LGBT i tożsamości płciowej

  Uczniowie szkół podstawowych w Wielkiej Brytanii będą uczyć się o różnych modelach rodziny, także tych jednopłciowych. Uczniowie szkół średnich dodatkowo także o orientacji seksualnej i tożsamości płciowej. Wprowadzenie takiej zmiany do lekcji z edukacji seksualnej poparł właściwie cały parlament. A media i politycy piszą o „historycznym dniu”.
  Są sprawy, w których Brytyjczycy potrafią się wciąż zjednoczyć. Jedną z nich jest równouprawnienie ze względu na orientację seksualną i dostęp dzieci do naukowej wiedzy. 538 deputowanych Izby Gmin poparło rządową nowelizację ustawy o edukacji seksualnej. Przeciwnych było jedynie 21 posłów. Nowe przepisy przygotował minister edukacji, Damian Hinds z Partii Konserwatywnej, jednak są one chwalone także przez przeciwników politycznych. – Historyczny dzień dla edukacji seksualnej – stwierdziła posłanka Zielonych, Caroline Lucas.
  Jeśli nowelizację poprze Izba Lordów, to przepisy wejdą w życie od przyszłego roku szkolnego, czyli od września 2020 roku.
  W zależności od regionu Wielkiej Brytanii dzieci rozpoczynają naukę w szkołach podstawowych już od 5 roku życia. W tym wieku mają dowiedzieć się od swoich nauczyli, że istnieją różne modele rodziny, które są równe. Do nich należą także rodziny jednopłciowe. Natomiast uczniowie szkół średnich, w których edukacja zaczyna się w wieku 11 lub 12 lat, otrzymają wiedzę na temat orientacji seksualnych, które są równoprawne, a ich posiadanie reguluje natura, nie wybór człowieka. W tym kontekście uczniowie dowiedzą się także o tożsamości płciowej, która może być inna niż fizyczne cechy płciowe.
  Nowe regulacje są poniekąd odpowiedzią na protesty w niektórych regionach Anglii. Kilka szkół w Birmingham, w centrum kraju, ze względu na sprzeciw rodziców przestało uczyć dzieci o prawach osób LGBT. Z podobnym problemem spotkała się aglomeracja Manchesteru, gdzie jak poinformował burmistrz Andy Burnham, w kilku szkołach podstawowych wpłynęły skargi na treści przekazywane na lekcjach z edukacji seksualnej. – To właściwe, że dzieci otrzymują wiedzę, że wszyscy są równi, że równe są także każde związki. To wsparcie dla homoseksualnych uczniów, nauczyciel i rodziców, które pomaga budować silną, zjednoczoną i trwałą społeczność – stwierdził burmistrz Burnham.
  Według badań dwoje na pięcioro homoseksualnych uczniów nie ma dostępu do wiedzy o swojej orientacji seksualnej. Połowa homoseksualnych uczniów w Wielkiej Brytanii spotyka się z dyskryminacją.
  Wielka Brytania wprowadziła małżeństwa jednopłciowe z prawem do adopcji dzieci w 2013 roku. Inicjatorem zmian w prawie był konserwatywny premier David Cameron i Torysi, którzy w Parlamencie Europejskim tworzą jedną frakcję z Prawem i Sprawiedliwością.
  [Marcin Antosiewicz]
  msn wiadomości

 25. MatkaPolka said

  DZISIEJSZA POLSKA i ZACHÓD TO SPEŁNIONA WIZJA i KRAINA ORWELLA

  https://sciaga.pl/tekst/59711-60-rok_1984_george_orwell_opracowanie

  Wojna znaczy Pokój
  Okupacja znaczy Przyjaźń
  WOLNOŚĆ TO NIEWOLA
  IGNORANCJA TO SIŁA

  Wielki Brat – jest umiłowanym przywódcą – Atlantystów

  Zwycięskie ideologie: w Oceani – AngSoc

  Rząd to orwellowska Partia Wewnętrzna – marionetki Okupanta
  – w Posce – Partia Zjednoczona Partia Renegatów i Złodziei – PZPRiZ znana jak POPiS

  Rząd Polski – to powszechnie szanowani kryminaliści i złodzieje

  Kradzież i oddanie okupantowi przemysłu polsiego – nazywa się „Skokiem Technologicznym”

  Skok na Banki – jest bohaterskim czynem

  Prezydent Polski to namiestnik Wielkiego Brata – Wielki Gubernator Guberni (Wschodnia Flanka)

  MINIPAX – Ministerstwo Pokoju – zajmuje się podżeganiem do Wojny
  MINIOBFI – Ministerstwo Obfitości – zajmuje się Okradaniem obywateli – Urząd skarbowy , Ministerstwo Finansów , Zachodnie Banki– wysyła łupy i profity na Zachód do okupantów

  MINIMIŁO – Ministerstwo Miłości (pilnuje ładu i porządku) – wiesza lub więzi oponentów, organizuje tajemnicze zgony, używa obcych służb specjalnych

  MINIPRAWD – Ministerstwo Prawdy (podlegała mu prasa, rozrywka, oświata i sztuka) zmienia fakty, wprowadza fikcję -> Media Głównego nurtu zajmują się fałszowaniem historii, deprawacją społeczeństwa i KŁAMSTWEM

 26. Nie_wiem said

  Fizjonomia jak u grossa. Może to jego córka albo siostra?

 27. oszustwo said

  Dodam, że czasy złego dobra i dobrego zła nadeszły w pełnej krasie. Czasy gdzie nauczyciel – zwykle bezwiednie – uczy kłamstwa, prawnik broni bandytów, lekarz morduje i truje, farmaceuta podaje trucizny nazywając je lekami, etc.

  Od czasu jak żyd przejął Wielką Amerykę, owładnął ją za pomocą jej bogactw i potęgi zbudowanej na Imperium Anglii i poprzednich mocarstwach, jak Rzeczypospolitej, świat został postawiony dosłownie na głowie. Technologicznie mordują i trują nas na potęgę wmawiając nam, że to dla naszego dobra. Niestety skutecznie, mając za władcę mass-media i rządy marchewkowe.

  Właśnie obchodzimy 100 lecie tego bezpośredniego procesu implikującego to zło w nasze życie. Mającego w planach dalsze wojny i podboje, już słusznie nazywane wnoszeniem demokracji. Jakby to miało jakieś cudowne znaczenie – Raju na ziemi. Kiedy wiemy, że to horror i wielkie zwiedzenie, by zaprowadzić zło na piedestał.

  Horror wprowadzany za pomocą szantażu i gwałtu, pozorowanego na wolna wolę, zdezorientowanego tłumu, któremu wmawia się prawa, których w razie potrzeby, sam nie może wyegzekwować. Bo od kogo, od samych siebie, wprowadzonych do kurnika gdzie grasuje lis – żyd w przebraniu owieczki. I to wybranej przez Boga. Kto jak nie sam Diabeł wymyśliłby lepsze zwiedzenie, perfidniejsze oszustwo, zapewniające mu ostateczne ujawnienie swego potwornego ludu na ziemi – żyda, jak i siebie samego.

 28. Boydar said

  A Kain zupełnie bezwiednie zaje…ał Abla. A potem intuicyjnie ciął głupa „czyż jestem stróżem ?”, też bezwiednie.

  „Bezwiednie” to ja bym Oszustwu wepchnął to z powrotem w gardło, i przydeptał; też bezwiednie.

 29. rycho08 said

  Panie Boydarze, niestety Oszustwo ma rację.
  Rozmawia Pan z ludźmi?! Przecież to bezwolna masa sterowana jak cyborgi przez TV. Oni już zesrać się idą jak im to powie pani w telewizorze.
  TAK to jest w większości kupa g…. żyjąca BEZWIEDNE.

 30. Boydar said

  „… Przecież to bezwolna masa sterowana jak cyborgi przez TV …”

  Pan mi łaskawie przypomni, jak się nazywały te stacje TV dwieście lat temu …

 31. ad.30. ponad 200 lat temu to sie nazylo – Narodem Polskim I nim byl w zupelnosci, bo mial structure spoleczna w oparciu w Prawo Naturalne, gdzie byla Elita, mieszczanstwo, chlopsto, armia.

  Dzis nie ma Narodu Polskiego rozbita spolecznosc jego pozbawiona wlasnej elity, bo zeby byc narodem, to trzeba miec :
  1. Ducha Narodowego, ktorym dla Polakow jest Duch katolicki
  2. Geny, ktore Polacy traca…
  3. ziemie, z ktorej jestesmy eliminowani, wyrzucani

  a process sie nasila z dnia na dzien a my nawet nie potrafimy miec jednego zdania o PRL a coz o tym kim I czym jest Polak I Polska.

 32. Boydar said

  Panie JO, nie wqurwiaj mnie Pan; mogę zaakceptować żeś Pan niespełna rozumu; ale dywersji na podwórku tolerował nie będę, nawet jeśli nie moje, tym bardziej nawet.

  Żyd i jego agendy robiły Polakom wodę z mózgów od czasów Cyryla i Metodego. Nie mieli (jeszcze) telewizji to używali innych metod. Telewizja tylko sprawę wybitnie ułatwiła, nic więcej.

  Pan permanentnie jeździsz po bandzie; i gdyby w każdym temacie to bym powiedział – wariat. Ale Pan tak dość wybiórczo, i to mi CUCHNIE !

  ———
  Nie inaczej.
  Admin

 33. rycho08 said

  „Żyd i jego agendy robiły Polakom wodę z mózgów od czasów Cyryla i Metodego. Nie mieli (jeszcze) telewizji to używali innych metod. Telewizja tylko sprawę wybitnie ułatwiła, nic więcej.”

  wqurwienie odświeża pamięć…. na cos się przydał pan JO 🙂

 34. Boydar said

  A coście się tego kawałka tak czepili, nihil novi – „kto spotyka Chrystusa, spotyka (i) judaizm”.

 35. Zbrodnicze Plemię said

  Re28
  Nie ma co drżeć onucy P. Boydar, jak Pan Bóg zechce, to i z kija wystrzeli, nawet samego żyda – wypełnionego wiaderkami „czekolady”, latającego z rozwidlonym ozorem, pod widłami lub łopata – do nieba żydowskiego na Amen..

  Nie zaprzecze, ludzie establisz-mentu demono-kracji, to karykatury arystokracji chrześcijańskiej.

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zbrodnicze-plemie-jan-polak-2-2019-04

Sorry, the comment form is closed at this time.