Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kobiety upajają się „toksyczną męskością”

Posted by Marucha w dniu 2019-03-30 (Sobota)

[W normalnych czasach taki artykuł byłby niepotrzebny, niczym wyważanie otwartych drzwi – admin]

Męskość u mężczyzny przeszkadza jedynie obrzezanym gejom lub „rąbniętym” femininazistkom, ale czy trzeba było aż badań naukowych aby się o tym przekonać?

Wielokrotnie pisałem o tym, że ludzkość marnuje miliardy na badania naukowe które do niczego, nikomu, nigdy nie są potrzebne.

Study: Most Women Like ‘Manly’ Men, Don’t Worry About ‘Toxic Masculinity’

Potrzebne były badania, aby to powiedzieć? Rozejrzyj się wokół siebie, zobacz, kto ma powodzenie u kobiet, a kto jest niezauważany. Następne badanie pewnie będzie dotyczyło osób, które chodząc boso zimą mają odmrożone stopy.

Modnym stało się, aby szczególnie środowiska uniwersyteckie potępiały tradycyjną męskość jako „toksyczną” – ale okazuje się, że kobiety są „kobieco władcze” jak mężczyzna męski. To potwierdzają badanie na Florydzie. Badania to właśnie także wykazały.

Badacze śledzili 70 małżonków w ciągu dwóch tygodni, podpytując kobiety jak oceniają ich poziom satysfakcji z mężem. Tymczasem mężczyźni zostali poproszeni o ocenienie „męskości behawioralnej”, kategorii, która obejmowała poczucie dominacji, siły i asertywności – wszystkie cechy, które w kampaniach wyborczych libertyni (zwani „demokratami”) uznają za „toksyczne” i niebezpieczne.

Pewien niedouczony z Uniwersytetu Maryland twierdził ostatnio w swoim blogu, że „społeczne definicje męskości (takie jak seksualność, dominacja, stabilność finansowa, podejmowanie ryzyka i „Man Card”) tworzą środowisko, które zachęca – lub przynajmniej biernie objawia się poprzez: seksualną przemoc wobec kobiet, wyizolowywanie się i zanik męskości poprzez użycie przemocy seksualnej”.

Inny geniusz z Uniwersytetu Stanowego w San Francisco (idę o zakład że tęczowy jak pstrąg) sięgnął także po te cechy, aby w swoim poście „wyżyć” się na zdrowiu mężczyzn twierdząc że: „Kiedykolwiek się mówi o stawaniu się męskim, czy też twierdzi, że mężczyzna powinien być żywicielem rodziny, nasze społeczeństwo mówi, że mężczyzna powinien stosować siłę. Choć większość mężczyzn nigdy nie popełnia aktów przemocy seksualnej, badania wykazują, że ci, którzy dokonują gwałtów, mocno wierzą w takie postawy”.

Równie dobrze można twierdzić, że ci którzy w ogóle piją alkohol są przestępcami drogowymi, bowiem ci co powodują wypadki pod wpływem alkoholu uważają że on nie szkodzi bezpieczeństwu.

Fakty są takie że tak jak mamy mężczyzn „alfa”, istnieją tez kobiety „alfa”, ale są tylko dwie płcie, mężczyźni i kobiety. Mężczyźni chcą kobiety, która będzie stała wiernie u ich boku. Kropka.

Wszystkie te poglądy to głupota… dobrze wiemy, że zarówno kobiety jak mężczyźni, podejmują się odpowiedzialności? Boże… kto by pomyślał…

Tak, kobiety lubią mężczyzn, którzy biorą na siebie obowiązki i odpowiedzialność za dobrobyt małżeństwa, aby kobiety mogły siedzieć przed telewizorem, jeść śliwki w czekoladzie, podczas gdy mężczyzna zapracowuje się na śmierć. Nie potrzebujemy wyzwolenia, ani wyzwolonych kobiet.

Nastały czasy, w których potrzebujemy męskiego wyzwolenia, taki ruch powstanie. Wszystkie te kobiety, które chcą zarządzać, nie będąc odpowiedzialnymi za cokolwiek, muszą dowiedzieć się, jak to jest, jak to będzie gdy mężczyźni przestaną się im podporządkowywać i nie zechcą ponosić trudów jakie wiążą się z koniecznością dbania o nieodpowiedzialne kobiety. Drogie (nomen omen) panie, nic wam nie zawdzięczamy… czas to zrozumieć.

Są mężczyźni i kobiety. Tak wszechświat jest stworzony. Yin & Yang. To mężczyźni zbudowali nasz świat. Mężczyźni mają swoje mocne strony, kobiety mają swoje. Kobiety płaczą, mężczyźni (jeszcze) nie.

Kobiety rzadko interesuje technika. Czy kiedykolwiek przyszło im do głowy, że kobiety są stworzone inaczej i po prostu nie są techniką zainteresowane? Z polityką jest tak samo. Podobnie jak z wojskiem, strażą pożarną i innymi tradycyjnymi męskimi zawodami.

Nieszczęście zaczęło się wtedy, gdy komuniści wybili mężczyzn na wojnie i wsadzili kobiety na traktory.

[Nie, nie wtedy, drogi autorze. Ta zaraza nie przyszła że wschodu. – admin]

Nie ma nic złego w prawdziwych mężczyznach i prawdziwych kobietach. Uzupełniamy się wzajemnie i przyznają to wszyscy ci którzy mówią, że są najszczęśliwsi.

Prawdziwa kobieta potrzebuje prawdziwego mężczyzny, a nie egzemplarza biologicznego, który używa więcej produktów do pielęgnacji skóry i włosów, niż ona. Nie chce mężczyzny, którego musi chronić. Kobieta chce dorównać mężczyźnie i dlatego nosi torebkę. Ale ona nosi ją w odróżnieniu od faceta w ręku i tę różnicę płci widać jak na dłoni.

http://nathanel.neon24.pl/

Komentarzy 48 do “Kobiety upajają się „toksyczną męskością””

 1. PB said

  Ruchy na rzecz praw mezczyzn juz powstaja i sa coraz silniejsze oraz znajduja coraz wieksze zrozumienie u innych. Emancypacja kobiet sie juz dokonala i teraz mamy do czynienia z sytuacja, kiedy to meska strona jest dyskryminowana i sprowadzona do parteru. Sadze, ze z czasem sie to wyrowna i bedziemy mieli do czynienia z nawiazywaniem duzo bardziej partnerskich relacji, poniewaz nie ma zadnego racjonalnego powodu, by dla kobiet stawac sie partnerem, ktory sie zaharowuje na smierc, gdy one jedza sobie czekoladki. Potrzeba nam prawdziwej rownosci i wzajemnego szacunku.
  Bedzie to jednak bardzo trudne, poniewaz biologiczne cele mezczyzn i kobiet sa inne, wiec trudno tu o kompromis, szczegolnie kiedy jedna strona jest roszczeniowa.

 2. Dziadzius said

  Takie badania jak te tu opisane, jak tez wiele podobnych innych, co do spraw ludzkosci, sa robione NIE DLA REZULATU ale dla zamglenia wolnej mysli u ludzi jeszcze nie pokonanaych.
  Te badania daja pozor ze ktos, gdzies o cos ludzkiego dba, i ze rzad w swojej dobrotliwosci i przezornosci tez dba o dobroc narodu — Nie prawda!!!.
  Celem wszystkich, tak wszystkich, obecnych rzadow w Zachodniej Kulturze jest pomieszanie i zniszczenie mozliwosci wolnej mysli i zdrowego rozumu i wolnej opinii u ludzi zeby kiedy juz sa umyslowo poddani zalozyc im wieczysty kaganiec .
  Popatrzcie tylko na obecna tak zwana immigracje .
  Jezeli byla kiedys wieksza bzdura to chyba przed stworzeniem swiata bo dzis zamiast tego problemu [ jezeli naprawde jest to naturalny problem ]pomocy uciekinierom ze stref wojenych to rozwaizanie tego probelmu jest proste.
  POPROSIC Ameryke [ladnie] zeby nie sluchala iwreji i zeby nie atakowala bezbronne biedne kraje [ co maja rope naftowa albo maki ] to nie bedzie immigrntow– a jezeli mimo tego beda immigranci,to dawac im pomc jak najblizej ich kraju zeby mogli do kraju po wojnie wrocic a nie wysylac ich 10,000 kilomewtrow w snieg i w obce obyczaje i placic im pienidze za bezrobocie.
  Z tego widzimy ze immigracja to nie humanistyczne rozwiazanie probelmu ale humanistyczne pranie mozgu i zabijanie Kultury Zachodu.–i mierzenie na kaganiec.

 3. Ad. 2

  To teraz poczekajmy na badania naukowe, które wykażą wyższość męskiego racjonalizmu nad kobiecą histerią w małżeństwie. Bo na razie mamy tzw. równouprawnienie. Które to równouprawnienie kończy się często rozwodami.

 4. mk said

 5. Funia said

  Re 4

 6. emeryt said

  Do tematu z netu :

  http://www.fundacjaojcow.org.pl/co%20pisze%20prasa.html

 7. Kobiety upajają się „toksyczną męskością”?Stanowcze:Tak.Szczególnie w seksie.

  Mam 14 biologicznych dzieci, z różnymi kobietami. Oficjalnie.Z testami na ojcostwo.Pomimo tego, w przyszłości będę korzystać z domu seniora lub z usług pielęgniarki z Tajlandii.Tam jeszcze tak jak w krajach arabskich,tak jak w Japonii,w Chinach,Panowie mają szanse przeżyć godnie, koniec swojego życia. Bez łaski i poniżania się przed żoną, kobietą, rodziną,przed pseudo sadystyczną emancypacją,która była i jest wykorzystywana przeciw białym facetom ale nie przeciw kolorowym Panów.

 8. Mała Mysz said

 9. emeryt said

  Jeszcze jeden link do tematu :

  http://agnieszka.com.pl/forum/viewtopic.php?t=11149

  ———-
  Warto zauważyć tragiczny poziom komentarzy.
  Admin

 10. Do 6.Niemieca wersja:
  vaeteraufbruch.de/index.php?id=startseite

 11. emeryt said

  Jeszcze taki „rodzynek” z netu :

 12. Sarmata said

  Kobieta przed wyjściem z domu szykuje się na spotkanie z rywalką.
  Ewidentnie kobiety mają nierówno pod sufitem.

 13. Jacek said

  Re 12
  Bez przesady, są kobiety i „kobiety”, nie ma sensu z patologii tworzyć reguły. To nasze matki i żony, w zdecydowanej większości pracowite i zaradne osoby.godne najwyższego szacunku.

 14. Przemko said

  kobiety NIE SĄ równe mężczyznom, rasy nie są równe, Słowianie (niestety!) nie są równi Germanom czy Romanom (chociaż walczymy dzielniej) – po prostu LUDZIE NIE SĄ SOBIE RÓWNI. a dyskryminacja mężczyzn idzie na całego – np. u mojego pracodawcy – płaca jest równa ale faceci mają przynajmniej o połowę większe obowiązki. i co z tego że ONA nie jest w stanie wykonać moich obowiązków bo jest za ciężko, za wysoko, za gorąco – a JA jej obowiązki w pracy wykonam bez trudu – stawka ta sama! to jest dopiero dyskryminacja! no ale Angole promują kobietów, pedałów, kolorowych – aż się pewnego dnia biali faceci naprawdę porządnie wk…ią

 15. Wieloimienny said

  „Nieszczęście zaczęło się wtedy, gdy komuniści wybili mężczyzn na wojnie i wsadzili kobiety na traktory.”

  Ha, właśnie dzisiaj na mieście jeden facet też mi tak powiedział.
  Zgasiłem go tekstem, że na zachodzie Europy nie byli komuny, a pedalstwo i feminizm jest.

 16. PISKORZ said

  re 12 Proponuję poczytać Weiningera…dobrze je opisał…a potem strzelił sobie w łeb..

 17. piwowar said

  Stety, panie Przemko, stety. Germaniena ten przykład to w większości Słowianie, choć z domieszką. Janusz Peszk (Słowiańscy królowie Lechii) udowadnia, że większość europejskich nacji jest zdominowana przez słowianskie geny.

  Ale do rzeczy, bo nie o tym Piwowarowi się zachciało mówić. Piwowar jeździł wielkim traktorem, czyli ciągnikiem naczepowym zwanym w Polsce tirem. Najpierw w 1992 roku i skrewił ucząc sie na błędach. Potem od 1994 roku aż do 1997, na stałej trasie, a czasami okazjonalnie do Kaliforni. Potem w 2004 do 2006 roku już na własnym sprzęcie. Regionalnie. Podczas tych wątpliwych wojaży siedział na CB żeby nie zasnąć, a na Midweście kanał polski to 15 (o ile pamięć go nie zawodzi), w Kanadzie kanał 27. I w eterze porobił trochę znajomości i doskonale poznał środowisko polonijnej braci truckerskiej.

  Dość typowy syndrom polskiej rodziny, np. w Chicagu. Chop zapieprza na siapie (we fabryce znaczy się), albo u koń-traktora, żona zrzędzi, że wiecznie umordowany i za mało pieniędzy i że go boss wiecznie na czekach rucha (excuse my French). Więc biedak idzie na kurs, albo angażuje się u znajomego właściciela ciągnika i uczy się na truckera. Wreszcie zaczyna pracę, najpierw na najgorszych kursach (np. ciągnąc kontenery kolejowe), potem na lepszych nieco, lokalnie albo dla linii lotniczej, wreszcie na timie (w parze) na długich dystansach od wybrzeża do wybrzeża, albo nawet w samej truckarskiej elicie, dedicated linehaul drop and hook i robi wreszcie przyzwoite, a jak nie siedzi po kasynach, to naprawdę bardzo przyzwoite pieniądze. I co, czy teraz żona zadowolona? Ależ skądżesz, ona teraz niezadowolona, że nie ma go w domu przez cały tydzień do trzech tygodni. Nierzadko wchodzą w grę rogi.

  Cholewa, i jak tu żyć normalnemu chopu?

 18. Biskup pomocniczy w Kurii Metropolitarnej we Wrocławiu ksiądz Andrzej profesor Siemieniewski na okoliczność tragicznej śmierci mojego brata Janusza ponad PRAWO KANONICZNE postawił PRAWO KOBIET.

 19. abcdef said

  Gdzieś czytałem, że kobiecie potrzebny jest mężczyzna tak jak rybie potrzebny jest rower. Powiedziała to (chyba) Gloria Steinem, nieustraszona i nieprzekupna femnistka.

  Prawda to, czy nie? W Dublinie zrobiono nawet instalację:

 20. jasiekztoronto said

  Re: 17 Piwowar…
  Poznac kobiete i wszechswiat, to zycie chlopa stanie sie nieciekawe…

  „Chlopie, przechowuj skarby i zloto, ale nie mow nawet najlepszej kobiecie, gdzie je przechowujesz…”..

  (przez ostatnie dekady, babom sie we lbach popier…olio od tej „emancypacji”..i „szczegolnych praw” jaki zydowski system prawny im gwarantuje…Wogole nie sluchaja sie swoich facetow i wszystko robia „po swojemu”…I zazwyczaj g..no im wychodzi i „szlochaja” w rekaw nowemu „przytulajacemu”…

  Z mlodzieza nie jest inaczej: nie chca pracowac, ale zadaja szybkich samochodow, szybkiej gotowki i dziewicy z…doswiadczeniem..

  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. emeryt said

  Dla :”Jasiekztoronto”.

  – „(przez ostatnie dekady, babom sie we lbach popier…olio od tej „emancypacji”..

  Masz rację oto dowód na Twoje twierdzenie :

 22. Marucha said

  Re 19:
  Znałem kilka kobiet, które nigdy nie znalazły mężczyzny…
  Godne politowania osoby. Chora psychika. Jakiś żal do życia… Choćby nie wiem jak udawały same przed sobą.

 23. Kar said

  ..ciagle nie moge zrozumiec popularnego-skrotowego sloganu dzisiaj powszechnie klepanego przez mlode kobiety;..”mam to wyj**bane”.. jest to paskudnie naduzywane. Nawet jednej takiej zadalem pytanie, czy laskawie moglaby panienka „to” przetlumaczyc na polski….cisza…cisza..cisza..

 24. Zbyszko said

  Emeryt @11 … praktycznie szkoda słów. Ale nie z tego powodu, że dno moralne, intelektualne wynoszone jest mediach (i nie tylko) na piedestał, ale z tego powodu, że Polacy – poddani Matki Boskiej Królowej Polski ten skandal oglądają.
  Za komuny oboje od razu po tym programie wylądowaliby w areszcie

 25. emeryt said

  Dla gospodarza – Pana Gajowego Maruchy.

  „Znałem kilka kobiet, które nigdy nie znalazły mężczyzny…”

  Bo nie wiedziały jak powinny wyglądać prawdziwe i niczym nie skażone relacje intymne pomiędzy kobietą i mężczyzną…

  Opisał to w bardzo piękny i realistyczny sposób poeta, którego całokształt twórczości bardzo sobie cenię.

  Był z pochodzenia Żydem ale czuł się całym sercem Polakiem.

  Dziękuję, że pan jest dla nas i wykonuje nieocenioną pracę „pro publico bono” na swoim blogu.

  Pozdrawiam – emeryt

  A oto i wiersz :

  Tuwim Julian – Falliczna pieśń

  Dwudziestoletni bracia moi!
  Dwudziestoletnie moje siostry!
  Młodzi! Silni! Zdrowi!
  Którzy czujecie w sobie krew czerwoną,
  Gorącą, dumną, świeżą, pulsującą!
  Którzy czujecie rozkosz rozprężenia
  Muskułów twardych!
  Którzy stąpacie po ogromnej kuli:
  Po ziemi starej, mądrej i okrągłej!
  Którzy czujecie rozkosz słowa: żyję!
  Którym zalewa serca boskim szczęściem
  Myśl o rozkosznej fizjologii Życia! –
  – Hej, wam dziś śpiewam, piękni, mądrzy, moi!
  – Hej, wam dziś śpiewam, silni, zdrowi, młodzi!
  Pieśń, której niech się dziewczyna nie wstydzi!
  Pieśń, która młodzieńcowi skrycie
  Niechlujnych, głupich myśli nie nasuwa!
  Dwudziestoletni bracia moi!
  Dwudziestoletnie moje siostry!
  Śpiewam falliczną, tryumfalną Pieśń!

  Bo święte jesteś, Życie, w każdym calu!
  Bo cudne jesteś, rozkoszne i boskie,
  Kto jeno umie drżeć na myśl o tobie,
  Kto jeno umie nazwać cię wszędzie,
  Gdzie jesteś z Boga: pierwotne i ciepłe,
  Gdzie wytryskujesz jak nasienie ludzkie
  W ostatniej drgawce spełnionej rozkoszy!
  Gdzie jesteś świetlną, olbrzymią potęgą,
  Z którą się trzeba w Jedność mądrą stopić,
  Gdzie jest nad glebą wilgotną, zoraną,
  Ciepłe, łaskawe, miłościwe Słońce!
  O, chwała, chwała wszystkiemu, co żyje!
  Pójdźmy z Miłością w życie, pójdźmy z sercem,
  Co umie kochać! Co umie się cieszyć!
  Pójdźmy – „bezwstydni” dla sobaczej zgrai
  Kretynów, błaznów, chamów i kramarzy!
  Lecz czyści, święci, cudni i radośni
  Dla każdej młodej, kochającej duszy…

  Oto w południa skwarze, pod prostopadłymi
  Słońca promieńmi, w gorącu upalnym,
  W najbielszym, świętym słonecznym ognisku,
  Na polu złotym, cichym rozpalonym
  Leży Kobieta – naga, biała, silna,
  Leży Kobieta – jędrna, żądna, młoda,
  Leży Kobieta! Kobieta!! Kobieta!!!
  I oto idzie ku niej Mąż Ogromny,
  Silny i piękny, zagorzały zdrowy,
  Grzany słonecznym upałem południa,
  Idzie Mężczyzna! Mężczyzna!! Mężczyzna!!!
  I wyciągają się kobiece ręce,
  I rozwierają się kobiece nogi,
  Wznoszą się piersi głębokim oddechem
  I rozszerzają się okrągłe biodra,
  I patrzy w słońce Łono Kobiecości…

  Serce mężowi młotem tłuc poczyna,
  Święte wzruszenie ogarnia mu duszę
  I szybko kroczy, i ciężko oddycha,
  Jak Bóg radosny…
  I oto wznosi się w nim Duch Świetlisty,
  I oto żądza cudna go ogarnia,
  I zwierzę chutne, i instynkt odwieczny
  Ku niej go ciągnie…
  I pięknie, potężnie wznosi się do góry
  Fallus, męskości święta doskonałość!
  (- Precz, tępogłowe chamy!
  Precz, sobaki!
  Ani mnie chichot wasz podły przerazi,
  Ani zamglone oczy, ani wargi,
  Cuchnącą pianą sprośności zalane!)
  I oto łączy się ciało mężczyzny
  Z ciałem kobiety… Oto się splatają
  Ręce i nogi, a kobiece mleko
  Z zduszonych piersi tryska… Oto wargi
  Zwarły się w długi, słodki pocałunek…
  I drgają ciała, i w pośpiechu, w szale
  Czekają Przyjścia, czekają Spełnienia,
  I oto czują, jak się rozkosz zbliża,
  Jak się tumanią krwią zalane mózgi,
  Jak biją serca pod rytm ciał drgających,
  Jak dziko palą ciała razem zwarte,
  Jak się splecione zacieśniają więzy,
  Jak wargi wilgne szepcą urywane
  Słowa miłości…

  Aż wreszcie chwila okropna przychodzi,
  Kiedy ich rozkosz przeszywa jak strzała,
  Jak błyskawica, jasne szczęście bije
  I wytryskuje nasienie mężczyzny
  W kobiece łono…

  O, chwała, chwała wszystkiemu, co żyje!
  O, bądźmy czyści, mądrzy i radośni!
  O, idźmy w życie z miłością słoneczną,
  Z którą się trzeba w Jedność mądrą stopić,
  Gdzie jest nad glebą wilgotną, zoraną,
  Ciepłe łaskawe, miłościwe Słońce!

 26. Marucha said

  Re 25:
  Bywa, że kobiety (i mężczyźni) nie znajdują sobie drugiej połowy nie z własnej winy.
  Niestety, wygląd często decyduje…

 27. z sieci said

  No cóż, piszcie sobie co chcecie:
  .https://www.youtube.com/watch?v=HOAVjiI1JCc

 28. Nikt said

  Ad 9. cyt:” Jest rzeczą oczywistą, iż atrybuty, jakimi dysponuje kobieta posiadają niezwykle silną moc oddziaływania na psychikę mężczyzny, gdyż bezpośrednio oddziaływują na sferę jego życiowych motywacji i są podstawą budowy sensu jego życia”.

  tego stulejarstwa nie da się czytać.

  ————-
  Niech Pan nie czyta.
  Ale czy się to Panu podoba, czy nie – tak właśnie jest, co stwierdzono już dawno i co potwierdza się codziennie.
  Admin

 29. Ale dlaczego? said

  Proszę pań i panów.
  To rozdzielenie ludzi na mężczyzn i kobiety to tylko robota debili lub szubrawców siejących ferment dla swych psychopatycznych ciemnych celów.
  Przecież jesteśmy jednym, jesteśmy ludźmi.
  A to że przy poczęciu ten jeden jedyny plemnik miałto szczęscie być pierwszym i wpuszczonym do zagłębienia się w jajo… W sumie przypadek.

  Mężczyźni oczywiście różnią się od kobiet, ale to tylko dlatego, że biologia wymaga mieszania się genów. Dla tego mieszania potrzebne te różnice.
  Jednak nadal jesteśmy tym samym. Ludźmi.
  Dusza nie ma płci.
  Gdy oswobodzimy się z ciał, płeć pozostanie wraz z rozpadającą się powłoką. Jaka ona by swego czasu nie była.

 30. Marucha said

  Re 30:
  Czy Pan oszalał?

  To rozdzielenie ludzi na mężczyzn i kobiety to tylko robota debili lub szubrawców siejących ferment dla swych psychopatycznych ciemnych celów.

  Znaczy się Pan Bóg, który wyraźnie oddzielił obie płycie – był debilem? Czy może szubrawcem?

 31. Ale dlaczego? said

  😀
  Może nieprecyzyjnie się wyraziłem.
  Chodziło mi nie o sam fakt podziału ludzi na kobiety i mężczyzn, ale na stwarzanie ideologicznych podziałów międzypłciowych.
  😉

 32. emeryt said

  Do blogowych sceptyków i niedowiarków oraz zwyczajnych trolli – czapki z głów !

  Oto odbywa się misterium sztuki – duchowe porozumienie kobiety i mężczyzny.

  Zapodaję ten link dla przeciwwagi – jako element pozytywny i dowód na to,że jednak istnieje jeszcze ten lepszy świat – tylko należy rozejrzeć się bacznie wokoło siebie…

 33. NICK said

  Dziś prawdziwych kobiet to praktycznie nie ma.

  A jak chcesz, wszelkimi metodami, kobiecość obudzić to nici z tego. Piszę o nowych związkach.
  Mężczyzno; „puchu marny”.

  A Rodzin?
  Normalnych?
  Wkrótce nie będzie… .

 34. Do 29.Dlaczego komentujący,-ca kłamie?Człowiek (łac. Homo) – rodzaj ssaków naczelnych z rodziny człowiekowatych (Hominidae),Wszystkie ssaki opiekują się swoimi młodymi i karmią je mlekiem.Żeński układ rozrodczy składa się z parzystych jajników, jajowodów, macicy i pochwy. Męski układ rozrodczy składa się z jąder, najądrzy i nasieniowodów otwierających się do cewki moczowej. Jądra pierwotnie znajdują się w jamie brzusznej. Mam dalej pisać?Cytuję z komentarza.”Dusza nie ma płci”.Proszę o dowody.Rzeczą niemożliwą, by dusza przyoblekła się w ciało przeciwstawnej płci.

 35. Do 33,”A Rodzin?
  Normalnych?
  Wkrótce nie będzie… ”
  Są i będą…sunickie i chińskie.

 36. e said

  Dla „NICK”

  „Dziś prawdziwych kobiet to praktycznie nie ma.”

  A dlaczego ?

  Odpowiedź znajdziesz pod linkiem poniżej :

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jak-rockefellerowie-zmienili-wspolczesna-kobiete-2015-02

 37. z sieci said

  No gdzie te baby żyją na świecie …
  .https://www.youtube.com/watch?v=FkH6YCg3n0Q

 38. NICK said

  Tak.
  E.
  Dobre przypomnienie.

  P.Marku.
  A mnie się marzy normalna Rodzina białasów, Katolicka.
  Patrz Pan.
  Wyszło ze mnie marzenie… .
  Ale jaja.
  Czy to już tylko sfera marzeń?

  Ech.

 39. Troll Polonii said

  Dyskusja eunuchow na temat seksualnych safari.

  Mezczyzna sie zachowuje jak mezczyzna ale o tym nie gada jak baba w maglu.
  Baby sa bardziej przystosowalne do okolicznosci..
  Natomiast prawdziwe okazy obu plci sie sprawdzaja w sytuacjach trudnych, krytycznych i wrecz niebezpiecznych.
  I kiedy oba okazy sa w potrzebie i wymagaja pomocy i zrozumienia.

 40. Easy Rider said

  Ad 32 – Emeryt.

  Coś podobnego, a może nawet bardziej emocjonalnego, gdyż głos potrafi wyrazić znacznie więcej niż instrument. Ponadto – te niewerbalne, ale jakże duszoszczypatielnyje zachowania kobiece. Nachodzi mnie taka refleksja – czy prawdziwe kobiety (mężczyzn też) będziemy oglądać tylko jako wykonawców scenicznych?

 41. emeryt said

  Dla : „Easy Rider”

  Masz rację głosem można wyrazić więcej „duszoszczypatielnych” emocji :

 42. Tekla said

  Czaputova wygrala wybory..jednak to Czesi maja leb na karku, a Slowacy zejda na manowce..
  soros niezle zakrecil..Fico musial odejsc a teraz ta feminazistka..strach..

 43. Okadwa said

  Co tam kobity…
  Były i niech sobie będą… lepiej my napijmy się.
  Ot, i filozofia!… podsumowanie drwala Peresady ze stronic Stachury i wszystko w temacie.
  Żeż biadolić ni ma co… chuć jest chuć a czarownice spalamy namiętnością i zbyte.
  Co prawda na lekcjach LGBT o technikach takowych będzie cicho sza.
  Ale nic to… Polak takowe cudeńka z mlekiem matki wysysa.
  … i stąd nasza sława.

 44. Ale dlaczego? said

  AD. 34

  Dowody, dowody.
  Jakbym miał dowód, to miałbym dowód na istnienie duszy.
  Tak twierdzą źródła od chrześcijaństwa do religii Wschodu.
  Niestety, nie podam źródeł, nie pamiętam dokładnie, co przez życie zdarzyło mi się przeczytać i w którym wierszu…

  Płeć jest związana z ciałem, rozmnażaniem.
  Duch zdaje się nie rozmnaża się 😉
  Więc po cóż balast???
  A nawet więcej.
  Jeśli ciało jest czymś dalece niedoskonałym w porównaniu z duszą, na cóż owa dusza miała by trzymać się ciasnych ram płci? Albo wprost. Atrybuty płci to TYLKO ciało, tak jak pan raczył przytoczyć…

 45. Easy Rider said

  Ad 41 – Emeryt.

  Cóż, jak kiedyś mawiała młodzież męska, ta pani „ma czym oddychać”. Natomiast szkoda, że jej partner nie śpiewa, bo z tego powodu film jest cokolwiek bez sensu. Śpiewający duet męsko-damski daje jednak o wiele bogatsze wrażenia artystyczne.

 46. emeryt said

  Ad 45 easy Rider.

  Myślę, że ten duet powinien zadowolić Twoje wymagające gusta :

 47. Re 25:
  No jak Żyd, to musiał oczywiście pisać o cielesnych obrzydlistwach. Dla przeciwwagi św. Paweł z III Niedzieli Wielkiego Postu:

  Ephes 5:1-9
  „Bracia: Bądźcież naśladowcami Bożymi jako synowie najmilsi i postępujcie w miłości, jako i Chrystus umiłował nas i wydał samego siebie za nas na dar i na ofiarę, na wonność wdzięczności. A rozpusta i wszelka nieczystość albo chciwość niech nie będą nawet wspominane między wami, jak przystoi świętym. Podobnie też i bezwstyd albo głupie mowy lub nieprzystojne żarty, nie należące do rzeczy, ale raczej składanie dziękczynienia. Bo o tym powinniście być przekonani, że żaden rozpustnik albo nieczysty lub chciwiec (co jest bałwochwalstwem) nie ma dziedzictwa w Królestwie Chrystusowym i Bożym. Niechże was nikt nie zwodzi próżnymi słowy, bo za to nadciąga gniew Boży na synów niedowiarstwa. Nie wchodźcie więc z nimi w uczestnictwo. Niegdyś bowiem byliście ciemnością, ale teraz staliście się światłością w Panu. Postępujcie jako synowie światłości. Bo owoc światłości polega na wszelkiej dobroci, sprawiedliwości i prawdzie.”

 48. bebrave2019 said

Sorry, the comment form is closed at this time.