Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Enya o Pisać trzeźwo o wyklętych…
  Yagiel o Wolne tematy (4 – 2…
  Krzysztof M o Co jedzą Polacy?
  Ale dlaczego? o Rozpętał kampanię przeciwko kr…
  Bezpartyjna o Co jedzą Polacy?
  Yagiel o Wolne tematy (4 – 2…
  bez podpisu o Szwecja: Wojsko rozlokowało si…
  kontra o Wolne tematy (4 – 2…
  do Bożydar o Kto zbluźni Allahowi?
  walthemar o Pisać trzeźwo o wyklętych…
  bez podpisu o Pisać trzeźwo o wyklętych…
  minka o Wolne tematy (4 – 2…
  kontra o Wolne tematy (4 – 2…
  kontra o Wolne tematy (4 – 2…
  Greg o Dziennik Apokalipsy: Każda nie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 584 obserwujących.

Komisja Europejska znowu atakuje Polskę. Timmermans zaciekle broni „nadzwyczajnej kasty”.

Posted by Marucha w dniu 2019-04-03 (Środa)

Komisja Europejska rozpoczęła kolejne postępowanie przeciw Polsce w związku z reformą sądownictwa.

KE wskazuje, że Polska narusza prawo w kwestii procedur dyscyplinarnych wobec sędziów, ponieważ nowy polski system dyscyplinarny nie gwarantuje niezależności i bezstronności Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego dokonującej przeglądu decyzji podjętych w postępowaniach dyscyplinarnych przeciwko sędziom.

Ta Izba Dyscyplinarna składa się wyłącznie z nowych sędziów wybranych przez Krajową Radę Sądownictwa, której sędziowie-członkowie są obecnie powoływani przez polski parlament – argumentuje KE.

Komisja wskazuje również, że Polska nie wypełniła swoich zobowiązań wynikających z art. 267 Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej, który gwarantuje prawo sądów do wnioskowania o wydanie przez Trybunał Sprawiedliwości UE orzeczeń w trybie prejudycjalnym.

O wszczęciu postępowania poinformował wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans, który oświadczył, że KE musi działać teraz, ponieważ sędziowie, którzy w Polsce biorą udział w debacie publicznej dotyczącej reformy sądownictwa, są systematycznie poddawani kontroli. Timmermans podkreślił, że KE musi chronić system pytań prejudycjalnych, tak aby sędziowie mieli dostęp do TSUE, i że działania polskich władz naruszają niezależność sądownictwa. Zaznaczył, że zagrożone są kariery sędziów krytykujących reformę, a nawet ich byt materialny. Polski rząd ma 2 miesiące na ustosunkowanie się do zarzutów KE.

Mój komentarz:
PiS ustąpił Komisji Europejskiej w sprawie ustawy o Sądzie Najwyższym i wycofał się zapisu o wieku emerytalnym dla sędziów. Jaki jest tego efekt? „Nadzwyczajna kasta” pod wodzą Małgorzaty Gersdorf jako I Prezes SN dokazuje w najlepsze, a Komisja Europejska ruszyła do kolejnego ataku. Tego należało się spodziewać i bardzo jestem ciekawa, czy Prawo i Sprawiedliwość po raz kolejny położy uszy po sobie i wycofa się rakiem pod dyktando Fransa Timmermansa.

Źródło informacji i cytatów: rmf24.pl

Przeczytaj też:
>https://wprawo.pl/2018/11/21/kolejny-krok-eurokolchozu-ke-chce-decydowac-o-sadownictwie-w-krajach-czlonkowskich/

Katarzyna TS
https://wprawo.pl

Komentarzy 21 do “Komisja Europejska znowu atakuje Polskę. Timmermans zaciekle broni „nadzwyczajnej kasty”.”

 1. Co!!! said

  Co Timermans? Przecież on o niczym nie wie!

 2. JerzyS said

  Prowokuje Polexit

 3. swojak said

  Na żyda to on mi nie wygląda. To swój chłop, ale chyba ma nadajnik od nich?

 4. swojak said

  Re 3
  Jak publikacja w toku jak to 8 dni temu wrzucone?

 5. no said

  No ale jak to gadał to chyba trzeźwy był?

 6. hulajdusznik said

  Kolejne marne widowisko dla gawiedzi. Będzie tego więcej, że nie zdążycie wstawiać, czytać i analizować. Przecież to są tylko marne aktorzyny. Że niektóre tak dalece wczuły się w swoje role, iż uwierzyły w soje posłannictwa? No cóż… Świat został zmieniony tak bardzo, że gdyby wszystkich czubków zaczęto leczyć w zakładach odzysku sprawności umysłowej, to musieliby oni czekać w kolejce przez jakieś sto lat z okładem, i to przy bardzo wytężonej pracy całego personelu, i to pod surowym warunkiem, że ów personel sam terapii psychiatrycznej nie wymaga.

 7. Sarmata said

  Józef Mackiewicz – Droga donikąd (fragment “na czasie”)

  “Otóż bolszewicy doszli na podstawie studiów bardziej praktycznych niż teoretycznych, że skoncentrowane kłamstwo ludzkie posiada siłę, której granic na razie nie znamy, że można dokonać przewrotu gruntownego w takich dziedzinach, jak mowa ludzka, znaczenie słów itd. – Tadeusz zatrzymał się pośrodku pokoju, uniósł głowę i wskazał palcem sufit:
  – Jeżeli ty albo ja, albo ktoś z normalnych ludzi w normalnych warunkach zechce na przykład zełgać, że sufit jest nie biały, a czarny, to rzecz wyda się nam zrazu bardzo trudną. Zaczniemy od kołowania, chrząkania, wskazywania na cienie po jego rogach, będziemy tłumaczyć, że w istocie swej nie jest on już tak zupełnie czysto biały… Jednym słowem, będziemy się posługiwać skomplikowaną metodą, która zresztą nie doprowadzi w końcu
  do celu, bo nikogo nie przekona my, że sufit jest czarny. Co robią natomiast bolszewicy? Wskazują sufit i mówią od razu: “Widzicie ten sufit… On jest czarny jak smoła”. Punkt, dowiedli od razu. Ty myślisz, że to jest ważne dla ludzi, że prawda jest odwrotna? Zapewne tak myślisz. A oni się przekonali na podstawie praktyki, że to wcale nie ważne. Że wszystko można twierdzić i że twierdzenie zależy nic od jego treści, a od sposobu jego wyrażenia. I oto widzimy jak dochodzą do następnego etapu, powiadając do ludzi tak: “A teraz wyobraźcie sobie, że istnieją podli kłamcy, wrogowie wszelkiej prawdy naukowej, postępu i wiedzy, którzy tak nisko upadli w swym nikczemnym zakłamaniu za pieniądze kapitalistów, że ośmielają się łgać w żywe oczy, że sufit jest biały!” I zebrany tłum wyrazi swe oburzenie, wzgardę, a nawet śmiać się będzie i wykpiwać tak oczywiste kłamstwa tych wrogów prawdy… My sądzimy dotychczas, że oni mogą wyczyniać takie seanse zbiorowej hipnozy tylko u siebie po uprzednim zmaltretowaniu swoich obywateli. Nic podobnego. Oto przychodzą do nas i wydają na przykład broszurkę o tym, co u nas się działo. Dla nas o nas samych. Ja tobie zaraz pokażę. – Wyjął z podręcznej teczki małą, szarą książeczkę.
  – Co to jest? – spytał Paweł, który wpółleżąc na kanapie i słuchając Tadeusza zabawiał się gładzeniem kota, a teraz wyciągnął rękę po broszurę. Dziełko wydane zaraz po wkroczeniu armii czerwonej w granice wschodniej Polski w r. 1939, nosiło tytuł “Zapadnaja Biełaruś”. Na odwrocie okładki: “Państwowe wydawnictwo literatury politycznej. 18 drukarnia moskiewskiego trestu politgrafiki. Nakład 100 tysięcy”. – Widziałem to – rzekł Paweł zwracając.
  – Czytałeś?
  – Nie.
  – To posłuchaj: “W Polsce istniało takie prawo, że gdy zaskrzypi koło u wozu chłopskiego, niepokojąc sen obszarnika, chłop musiał płacić 7 złotych sztrafu. Obszarnik miał prawo bić chłopa aż do utraty przytomności, zabrać odeń ziemię i cały inwentarz za długi – zupełnie bezkarnie i bez żadnego sądu… Robotnik pracował więcej niż 20 godzin na dobę… W armii panował system kar cielesnych, bito pałka mi… żydzi mogli chodzić tylko po niektórych ulicach, po innych nie mieli prawa…” Paweł roześmiał się szczerze.
  – Ty się śmiejesz? Śmieje się może jeszcze kilku, do słownie. Ci, którzy jeszcze rozumują starymi kategoriami, kiedy to twierdziliśmy, że podobna lektura byłaby lekturą humorystyczną. W tym tkwił właśnie nasz błąd. To nie jest literatura humorystyczna. Oni to kolportują u nas masowo i… ludzie się nie śmieją. Nie do pomyślenia? – mówisz. – Owszem, to jakby na przykład wydać w Londynie książkę, że przechodnie nie mieli prawa mijać pałacu królewskiego inaczej, jak na przykład na klęczkach albo coś w tym rodzaju. Zaręczam lobie, że też nie będą się śmiali, gdy zostaną zagarnięci przez bolszewików. Zaręczam. “Nie do pomyślenia” może być coś jedynie póty, póki istnieje możliwość wytknięcia tego kłamstwa palcem. Z chwilą Jednak gdy palec zostanie sparaliżowany, wszystko staje się do pomyślenia. Oni o tym właśnie wiedzą.
  – No, ale poza granicami…
  – Co poza granicami? Zaprzeczenie każde stwarza jedynie sporność sprawy. I wiele milionów powie sobie: “Ostatecznie, nie ma dymu bez ognia”… Otóż bolszewicy stworzyli: dym bez ognia. To są rzeczy genialne, mój drogi! Sto tysięcy nakładu dla rozpowszechnienia w naszym kraju, który jeszcze pół roku temu wiedział, jak było naprawdę!
  -Schował broszurę i wyjął inną książeczkę, w czerwonej, płóciennej okładce.
  – Co ty za bibliotekę wozisz ze sobą? – zażartował Paweł.
  – A to, dla pewnych celów… misyjnych – odpowiedział Tadeusz tym samym tonem. – Ty może myślisz, że oni tak piszą tylko na najniższym szczeblu propagandy? – Ciągnął dalej. – Więc posłuchaj wielkiego pisarza Maksyma Gorkiego, jak on pisze o świecie niesowieckim: “…I cóżbyście robili, gdybyście nie umieli łgać?!… Ogromną zasługą władzy sowieckiej jest stworzenie takiej prasy, która szeroko zaznajamia ludność z życiem całego
  świata i demaskuje kłamstwa tego życia… Fakt znamienny tego świata, to wrogi stosunek do myśli…”
  – Oj, dosyć – Paweł zrobił ruch ręką.
  – Ty możesz sobie na to pozwolić, żeby przerwać, ale miliony i miliony muszą słuchać podobnych rzeczy, muszą. W głowie zaczyna się kręcić. Jakaż może być dyskusja, gdy wszystko postawione jest właśnie do góry nogami. Słowa mają tu znaczenie odwrotne albo nie mają żadnego. Odbierz ludziom pierwotny sens słów, a otrzymasz właśnie ten stopień paraliżu psychicznego, którego dziś jesteśmy świadkami. To jest w swej prostocie tak genialne, jak to zrobił Pan Bóg, gdy chciał sparaliżować akcję zbuntowanych ludzi, budujących wieżę Babel: pomieszał im języki.
  – Więc jakiż jest, twoim zdaniem, sposób przełamania tego zbiorowego paraliżu, wywołanego hipnozą kłamstwa?
  – W każdym razie nie można go szukać na drodze polemiki. Sam fakt bowiem polemiki wciąga w orbitę i prze nosi nas w płaszczyznę bolszewickiego absurdu.
  – Więc jaki? Powiedz.
  – Należy go szukać na drodze równie prostych odruchów psychicznych: strzelać!
  Paweł usiadł i oderwał rękę od kota:
  – Jak to, strzelać? Do kogo?
  – Zwyczajnie. Po prostu. Do bolszewików.”

 8. czerwona zaraza said

  Koszt wyzwolenia Polski przez Czerwona Zarazę przekracza najśmielsze oczekiwania przeciętnego Polaka nieświadomego wywłaszczenia i strat na rzecz wyzwolicieli, których nikt nie chciał. W skrócie, tysiące sztuk bydła powypędzanych do ZSRR z terenów zajętych przez Armię Czerwoną. Żuków nadaje do Stalina o zajęciu niemal nie uszkodzonych fabrykach,,cukrowniach, gorzelniach etc., mających w/g traktatów zostać pod auspicjami PRL w zamian za utracone ziemię na wschodzie i wkład krwi wojska polskiego na froncie wschodnim. Niestety, te wytyczne zostały niedotrzymane, a Polacy pozbawieni żywotnych gałęzi gospodarki, jak i Niemcy wschodni.
  Grigorij Malenkow ze swoim Komitetem Specjalnym centralnie koordynuje wywóz zdobyczy wojennych i rozdzielanie na terenie ZSRR.
  Trofiejne Otriady w 1945 Rada Komisarzy Ludowych wydaje rozporządzenie o tym, jak postępować ze zdobyczami wojennymi.

  Wojsko konfiskowało, demontowało, zabezpieczało i przekazywało łupy wojenne odpowiednim Komisarzom Terytorialnym, a Ci wywozili je do ZSRR.

  Wywozowi podlegało praktycznie wszystko. Płk N. Bulgahin tym mianem określa; zakłady, majątki ziemskie, dwory, magazyny, spichlerze, sklepy, maszyny, artykuły spożywcze, paliwo, pasze, bydło, sprzęt, słowem wszystko na terenie nieprzyjaciela.
  Żołnierze Stalina w efekcie zamordowali dziesiątki tysięcy Polaków oraz setki tysięcy Niemców. Patriotów wykańczali w mordowniach i katowniach NKWD. Zamykano ich w obozach. Kobiety były dla nich zdobyczą i jako takie traktowane gwałtem i często uśmiercanych. O żydowskiej NKWD prowadzącej te zmiany, zwane do dzis wyzwoleniem, napisano niewiele i małym drukiem. Tak straszne rzeczy przyniósł światu Żydowski Komunizm pod talmudycznym natchnieniem.

  Aby dokonać tak ogromnej kradzieży powołano „trofiejne otriady”. Tzw. bataliony robocze od 50 do 500 osób służących za poganiaczy bydła i gromadnych wywożących łup.
  Największe spustoszenie surowcowe uczynili oni na południu przejmując kopalnie i węgiel na setki ton wywożonych latami, w związku z czym rozbudowano nawet sieć kolejowa do ZSRR.

  Huty, walcownie, stalownie i elektrownie stały się ich łupem oraz ich produkty. Surowce o znaczeniu strategicznym. Katastrofalne dla kraju było skradzenie zakładu W Miechowicach, Zabrzu, Mikulczycach, Blachowni Śląskiej i Chełmsku Śląskim. Dla przykładu aby wywieźć cała aparaturę z Miechowic, potrzeba była aż 834 wagonów. Zakład rozebrano do ostatniej śrubki. Po wojnie wszystko trzeba było odbudowywać od podstaw.
  Te ostatnio wymienione należały przed wojna do Niemiec ale w kolei zabrano się za tereny i przedsiębiorstwa czysto polskie w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Częstochowie, Zgodzie, Chorzowie, Siemianowicach, Poznaniu, Bydgoszczy, Grudziądzu, Inowrocławiu, Toruniu, Włocławku, Łodzi, Dziedzicach, Oswiecimiu, Chorzowie,..

  Dla przykładu z samej Bydgoszczy wywieziono 30 dużych zakładów. 250 jednostek pływających flotylli samego kanału Bydgoskiego. Toruń 46 wagonów włącznie z miejscowymi młynami – brak chleba oraz skonfiskowanie 4 mln spirytusu, nie pogardzając nawet śmieciarkami.

  Z Blachowni Śląskiej, zakładu poniemieckiego, mimo próśb, zarekwirowano 10 tyś wagonów, to zakład o mocy produkcyjnej 350 tyś ton paliw rocznie – podstawa egzystencji.

  Z Polic zakładu benzyny syntetycznej wywieziono 14 tyś wagonów. Podobnie postąpiono z koleją i trakcja kolejowa. Sowieci zabierali wszystko co mogli rozmontować, parowozownie, wagonownie, warsztaty, trakcje itd. Z terenów polski zniknęło 5500 tyś km kolei, gdzie dla porównania dziś jest 22000.

  Wieś na rozporządzenie Stalina została okradziona na 506 tyś sztuk bydła, 114 tyś owiec oraz 206 tyś koni. Płody rolne oraz ich przetwory, to 72 tyś cukru, z samego toruńskiego zabrano 14 tyś ton zboża, 20 tyś ton ziemniaków, 21 tyś ton buraków pastewnych. Niezależnie od łupów rząd polski zobowiązał się dostarczyć 150 tyś ton zboża, 250 tys ton ziemniaków oraz 100 tyś t. słomy i 25 tyś t. mięsa.

  Do tego następował terror i szaber prywatny prowadzony przez czerwonoarmiejcow. W końcu ten prywatny proceder zalegalizowano na 1 trofiejna paczke od 5 – 10 kg w zależności od stopnia żołnierskiego. Generałowie na kradzież nie mieli limitów.

  Starsi oficerowie w efekcie słali zdobyczne wagonami do domów. Kradli nawet sedesy. W tamtym czasie handlowcy prowadzili z czerwonoarmiejcami lokalne wojny o towar, jako że rabowane były nawet stragany.

  Ilość strat spowodowanych grabierza była monumentalna. Z terenów podbitych do stycznie 1948 roku wyjechało za wschodnia granice, 239 tyś wagonów załadowanych surowcami, maszynami i innym łupem wojennym. Samych przedsiębiorstw według danych sowieckich wywieziono 1119.

  Łącznie grabież z byłych i aktualnych terenów Polski została wyceniona według ówczesnych walut z 1938 roku na 2 mld 675 mln. Dzisiejszą wartość dolarowa, to kwota od 11 do 54 mld, nie licząc odsetek. To jest suma wyzwolenia i 40 letniej niewoli w zamkniętym gułagu pod nazwa Polin.

  Nie wspominając likwidacji polskiej inteligencji oraz w związku z wyzwoleniem przejęcia zarządu nad krajem w 100 % przez żydów, bo to rozliczenie jest bezcenne. Cena Nienarodzonych światłych Polaków, straconych 40 lat dla Polski oraz miliony zaszczutych bez perspektyw, zniewolonych, wyrzuconych z ograbionego kraju patriotow polskich, itd.

 9. zle licho said

  Należy pamiętać, iż historia jest pisana pod dyktando żyda. Nie ma tam prawdy, o jego rzeczywistej roli jako deprawatora i niszczyciela. A jest ona ogromna, bez zrozumienia której żyjemy i komunikujemy się jak głuchy ze ślepym, wierząc w każda historię wykuta nam w szkołach, wykonując to, co nam jest nakazane, wbrew nam.

  Oni Obcy chcą uchodzić za świętych lub ma ich nie być – takie sobie żydzie UFO. „Materializują” się w dobrych sobie chwilach, których ma się rozumieć jest mało, a znikają w złych, które produkują w nadmiarze, posługując się szabas-gojami lub robiąc pod nami, jako swym fałszywym ID.

  Sama Biblie uszlachetnili pouczając o swych diabelskich możliwościach, zarazem przestrzegając przed nimi.

  Gdyby „wyklęci” spod prawa żydzi [ nie nasi patrioci ] napisali prawdziwa historię o swych poczynaniach względem nas, czystych gatunkowo ludzi łaski Bożej, to pospadalibyśmy ze stołków, łapiąc się za tarczę i miecz, wypatrując zle licho.

 10. hulajdusznik said

  Re: 9

  Jakie „Licho” Pana tu przyniosło? ):
  Dobrze napisane, Panie.

 11. Minus said

  @ 7.Sarmata, 8.Czerwona Zaraza,
  Dobrze, że i takie głosy można u Maruchy znaleźć. Być może w ramach rozwadniania pojawi się linia obrony Trolla Polonii- komuniści po wojnie odbudowali Polskę, analogicznie do koronkowych subtelności spod znaku młota i sierpa, obrony Rosjan jakiś czas temu w gajówce,- ja piszę o kłopotach ze znalezieniem śladu po dziadku zamkniętym w XI 39 w Wilejce, a ten wali, a u was biją murzynów- że w obozach jenieckich IIRP po 1920 umarło kroć bolszewików (oczywiście słowem się nie zająknie o tych, którzy dobrowolnie osiedlili w Polsce i wyłapani zostali po39 r. przez ‚swoich”), że car wybudował w Warszawie kanalizację i uniwersytet, więc „my” ( uwielbiam tę tajemniczą formę my, w ogóle, a u Maruchy w szczególności) mu w ramach wdzięczności odbudujemy w stolicy rozebraną przez polskich barbarzyńców cerkiew. Takie pod siusiu mocne jak wozduch Stalina. Oczywiście bez cara nie byłoby kanalizacji, uniwersytetu w Pierdziawce, tak jak bez komunistów odbudowy kraju. No ale to subtelności. Tyle, że polecam gajówkę Maruchy znajomym. Rekomenduję znajomym- ja, Minus, więc czasami ze zdziwieniem czytam, jak się wylewa dziecko z kąpielą, i co to za brygada- kolesie Gajowego?

 12. GZN said

  Chyba jestem za mało inteligentny … ale co ma komentarz 8 i 10 do artykułu?

 13. rafal said

  Kaja Godek (Konfederacja) – W UE nie realizuje się polskiego interesu narodowego:

 14. Minus said

  @GZN, ma Pan rację, nie ma. Przepoczwarzony komunizm też ma fundamenty z kłamstwa, kradzieży, ale to kiepska racjonalizacja do prywatnych wycieczek. Przepraszam.

 15. Maverick said

  Pobudka podaj poinformuj niedoinformowanych i głupich.

 16. RomanK said

  ad11//Panie Minus….pan stanowczo za daleko odbiega od obiegowej definicji Prawdy….:-)))))

  Czym jest Power- Sila..mniej wiecej kazdy sie dowiedzial:-))) niktorzy czuja to do dzis dnia:-))))
  SIla moze istniec….bez prawdy….moze opierac sie na klamstwie… opierajca na uzurpacji…..jak objawia w metodach stosowanych.,…wtedy leje sie krew i lud topi we lzach i pocie….
  SIle moze zwyciezyc tylko Prawda…..
  bo tylko Sila oparta na Prawdzie staje sie ……Autorytetem…..

 17. RomanK said

  Panie Zle Licho…. zdecydowana wiekszosc tajemnic tzw.” Zydow” zostala ujawniona przez tzw ” Zydow”. Jednym z lepszych przykladow jest protokolowana przez polskiego ksiedza Pikulskiego Zlosc Zydowska…czyli protokoly dysputy we Lwowie…. Dzis po praktycznie 300 latach..okazuje sie ze tzw rabini ortodoxyjni , nie tylkko mowili prawde na temat Jakoba Franka i jego sekty…ostrzegali Chrzecijan i Polakow…wyrazne wskazujac co stoi za ich frazesami Falszu i Klamstwa. Ocywiscie Polacy nie dajac wiary rabinom , przyjeli do rodow i herbow 30ci tys Frankistow obdarzajac przywilejami….

  POlecam panu niedawno ( miesiac temu) wydana ksiazke Zyda Davida Horowitza….Dark Agenda

 18. Boydar said

  „… – Więc jakiż jest, twoim zdaniem, sposób przełamania tego zbiorowego paraliżu, wywołanego hipnozą kłamstwa?
  – W każdym razie nie można go szukać na drodze polemiki. Sam fakt bowiem polemiki wciąga w orbitę i przenosi nas w płaszczyznę bolszewickiego absurdu.
  – Więc jaki? Powiedz.
  – Należy go szukać na drodze równie prostych odruchów psychicznych: strzelać! …”

  Protestujecie przeciwko reakcjom Gajowego Maruchy, moim również, innym też się dostaje. A co to jest, jak nie obrona przed chucpą ? W pewnych sytuacjach miejsca na na dyskusję po prostu nie ma. Albo się wie albo nie wie.

 19. Maverick said

  Dzisiaj chciałem się podzielić linkami z obywatelami Polinu i je blokuje na pejsbooku, a z Polakami w innych krajach już nie. Chyba hucpa wprowadziła już Acta 2. Wyskakuje udowodnij że nie jesteś robotem a gdy link jest zakazany lucyferiańską cenzurą twierdzi że nie można uzyskać połączenia do linku.

  Mam nadzieję jak tych antypolskich skurwysynów będziemy rozliczać za zbrodnie przeciwko Polsce to nie zabraknie latarni. Kończą się czasy normalniej rozmowy do nich nie docierają argumenty, i obywatelski obowiązek, to sprzedawczyki i męty społeczne. A tak swoją drogą Trumpowi odbiera zmysły pod kontrolą chazarskiego badziewia, podpisując S 447 gdzie górą biorą związki plemienne nad rodzinnymi, udowadnia że Ameryka należy do Indian, i wszystko będą musieli im zwrócić. Oczywiście kabała i wyznawcy Lucyfera stworzyli to aby gnębić Słowian. Trump mimo słowiańskiej żony pozostaje bardzo antysłowiańskim pachołkiem chazarskich lucyferianów.

 20. Jorge said

  Re17 Siła żydowska oparta jest na KŁAMSTWACH, które sukcesywnie ustaliły kolektywne autorytety, wyrosłe z Talmudu i uwarunkowań dzikich chord żydowskich. Na tym doświadczeniu Marks i Engels potrafili skolektywizować ideologicznie nasz świat w myśl ducha lucyferianizmu Alistaira Crowley, w oparciu o nauki faryzejskie i rabiniczne.

  Nie ma tu więcej miejsca na żadne prawdy, bo nie ma tu BOGA. Pozostały jego prawa naturalne ale pretorianie szatana śpiesznie niszczą zastany porządek Boży zmierzając pośpiesznie do kolejnego resetu cywilizacyjnego, o czym pisał niezastąpiony George Orwell.

  Żydów znam pośrednio i bezpośrednio – wielu. Żaden, powtarzam żaden z nich nie jest normalny. To zło na dwu kończynach, bezduszne lub z bardzo ograniczona aura – to przeklęta dusza. Tam nie ma duchowości, poza taka na pokaz, dla interesu. Chrześcijanin z żydem zwykle zastanowi się, zanim się skoliguje, zrobi z nim biznes, itd. Dlatego kryją się z czym mogą, by nas wykorzystywać, znając naszą naiwność, wywodząca się z naszej gorliwości bożej, jako naturalnych właścicieli ziemi i budowniczych Cywilizacji w jak Bog przykazał. Jeśli wielu żydów czyta i się nie zgadza, to niech odpowie sobie, ilu ludzi skrzywdził w swym życiu, czy miał w związku z tym wyrzuty sumienia oraz czy im zadość uczynił. Gwarantuje, że to opowieść fantastyczna.

 21. arondo said

  Czy wy też blokujecie moje zdanie. Jeżeli tak, to znaczy, że wszystko jest pod kontrolą cenzury internetu.
  Partie polityczne są jak ekskrementy, które należy spuszczać do kanalizacji. Jeżeli nie robi się tego, to cuchnie to coraz bardziej. I tak jest u nas.

  ———–
  Wszystko.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: