Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Krzysztof M o O szkodliwości demokracji…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  niepostepowyoszolom o Kto rządzi światem?
  Carlos o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Kto rządzi światem?
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Anzelm o Wykład internetowy profesora N…
  Krzysztof M o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  Jack Ravenno o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  Krzysztof M o Podłość nad podłościami
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Wielce zdziwiona Żydówka i holokaustowe perpetuum mobile

Posted by Marucha w dniu 2019-04-06 (Sobota)

Postanowiłam sprawdzić, co portal społeczności żydowskiej w Polsce, czyli jewish.pl, ma do powiedzenia na temat niedzielnego protestu Polonii amerykańskiej przeciw ustawie 447 legitymizującej żydowskie roszczenia do mienia bezspadkowego.

Zakładałam, że będą sugerować, iż ów protest to przejaw antysemityzmu. I nie pomyliłam się. Oto cytat:

„Protestowi w Nowym Jorku przyglądała się pisarka Molly Crabapple, która relacjonowała go na Twitterze. (…) Crabapple zamieściła zdjęcia z protestu oraz kopie obraźliwych wpisów, jakie z tego powodu skierowano pod jej adresem. Przyznała, że nigdy nie spotkała się z taką falą antysemityzmu”.

Zajrzałam na profil Molly Crabapple, żeby zobaczyć, jak wygląda „fala antysemityzmu” według tej żydowskiej pisarki. Okazuje się, że Crabapple usłyszała kilka słów prawdy, które jej uprany propagandą mózg natychmiast uznał za antysemityzm i wielce zdziwiona Żydówka nie może pojąc, jak to możliwe, że taka „antysemicka demonstracja” odbyła się w sercu Nowego Jorku.

Co zatem jest antysemityzmem według Molly Crabapple? Jest nim np. przypominanie o żydowskich zbrodniarzach w UB i nazywanie Franka Bleichmana „mordercą etnicznych Polaków”. Oburzona Crabapple nazywa Bleichmana partyzantem, który poprowadził kilkusetosobowy oddział do walki z nazistami i zabijał nazistowskich kolaborantów. Oto poziom wiedzy, a raczej poziom ignorancji żydowskiej pisarki, którą dzieli się ona ze światem.

Według Crabapple antysemityzmem jest również negowanie polskiego udziału w Holokauście oraz transparent z napisem „Zatrzymać przedsiębiorstwo holokaust”.

Wielce zdziwiona Żydówka otrzymała od uczestników protestu listę książek żydowskich autorów z zaleceniem, żeby je przeczytała, to wtedy zobaczy, że Żydzi brali udział w zabijaniu Żydów podczas Holokaustu. Oczywiście to też jest antysemityzm szerzonym przez „polskich nacjonalistów”, jak Crabapple nazywa uczestników protestu.

Zapewne żydowska pisarka dostałaby zawału, gdyby obejrzała dokumentalny film dr Ewy Kurek o zakonnicach ratujących żydowskie dzieci, ponieważ w tym filmie jedna z uratowanych Żydówek mówi, że jej babcia wyrwała ją z rąk żydowskiego policjanta i poszła zamiast niej na Umschlagplatz. Ale to zapewne nie przechodzi do żadna rubryka i tropiąca polski antysemityzm pisarka uznałaby tę opowieść za konfabulację. Tym bardziej, że uznała za antysemityzm wypowiedzi uczestników protestu na temat roli Judenratów i żydowskiej policji w zagładzie Żydów. Mówienie o roli Żydów w zagładzie Żydów jest antysemityzmem według żydowskiej pisarki oburzonej „antysemicką” demonstracją w Nowym Jorku.

Nie obyło się bez Jedwabnego i tzw. pogromu kieleckiego. Jak zapewne się domyślacie, zaprzeczanie kłamstwu jedwabieńskiemu i twierdzenie, że pogrom w Kielcach był komunistyczną prowokacją, jest dla Crabapple antysemityzmem. Przykładem polskiego antysemityzmu jest również rysunek Cezarego Krysztopy z Polakiem jako ofiarą, do której mierzy postać oznaczona swastyką i postać oznaczona czerwoną gwiazdą. Antysemityzmem jest też stwierdzenie, że „Polacy doświadczają szalonego antypolonizmu ze strony Żydów”.

„Każdy, kto jest przeciwny ustawie 447, ale nie jest oszalałym hejterem Żydów, powinien edukować swoją społeczność i przeanalizować, dlaczego przyciąga ona taki rodzaj obłąkanych antysemitów” – napisała Crabapple na Twitterze. Taki wniosek wyciągnęła żydowska pisarka wielce zdziwiona tym, że „polscy nacjonaliści” urządzili „antysemicką” demonstrację na Manhattanie.

O czym świadczą wpisy Crabapple? Świadczą o tym, że Żydzi mają bardzo poważny problem, z którego najwyraźniej nie zdają sobie sprawy. [Zdają sobie sprawę, zdają, nie są niedoinformowanymi ofiarami… – admin]

Tym problemem jest żydowska wiara w dogmaty religii Holokaustu zbudowanej na zafałszowanym obrazie II wojny światowej i całkowitym wyparciu z żydowskiej świadomości żydowskich zbrodni na Żydach i Polakach. Każdy, kto próbuje Żydom wyjaśnić, że było inaczej, niż im się wydaje, jest natychmiast nazywany antysemitą.

Oczywiście musi to prowadzić do negatywnych odczuć wobec Żydów i tak się dzieje. To normalne, że nie lubi się osób, które na kilka słów prawdy reagują histerycznym wrzaskiem o antysemityzmie i domagają się ukarania tych rzekomych antysemitów. Święty by tego nie wytrzymał i w końcu wytargałby Żydów za ucho. Ale takie wytarganie oczywiście natychmiast zostałoby uznane za antysemityzm i kółko się zamyka.

Domagając się specjalnego traktowania, zaprzeczając faktom i lejąc wszystkich wokół pałką antysemityzmu, Żydzi generują coraz większą niechęć i jest to niechęć jak najbardziej usprawiedliwiona. Ale Żydzi nie rozumieją, że ta niechęć jest rezultatem ich działania, dlatego domagają się, żeby penalizować negatywne uczucia wobec nich oraz przeznaczać gigantyczne kwoty z pieniędzy podatników na walkę z antysemityzmem, co oczywiście budzi jeszcze większą niechęć do Żydów.

Jakie zatem będą konsekwencje żydowskiej religii Holokaustu i walki z antysemityzmem? OCZYWISTYM jest, że będzie to dalszy wzrost negatywnych emocji wobec Żydów, wobec czego Żydzi będą jeszcze głośniej krzyczeć o antysemityzmie i domagać się jeszcze większych pieniędzy na walkę z antysemityzmem, skutkiem czego będzie jeszcze większy wzrost negatywnych emocji wobec Żydów.

To jest perpetuum mobile, którego konsekwencją będzie powszechna nienawiść do Żydów i zamiast opcji „Nigdy więcej” może dojść do kolejnej odsłony „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”. A wielce zdziwieni Żydzi będą oczywiście twierdzić, że to rezultat antysemityzmu. I tak w koło Macieju.

A teraz pytanie najważniejsze: czy mamy traktować Żydów jak dzieci specjalnej troski, którym można pozwolić na więcej? NIE! To, że zachowują się jak potłuczeni nie znaczy, że mamy to zachowanie tolerować i spełniać ich absurdalne żądania. Wprost przeciwnie. Musimy im uświadamiać, że żadnej taryfy ulgowej nie będzie. Nie będzie też żadnego płacenia haraczu dla „przedsiębiorstwa holokaust” i żadnych pieniędzy na walkę z antysemityzmem.

Mogą się nawet zapluć ze złości i walić głową w ścianę. Nic z tego! Na każdy kwik o „polskich antysemitach” musimy mówić o kolaborujących z Niemcami Judenratach i żydowskiej policji wysyłającej Żydów na Umschlagplatz. Musimy mówić o żydowskich ubekach mordujących Polaków i o żydowskiej kolaboracji z sowietami. Niestety, tego nie robi rząd RP, więc musimy to robić my, zwykli Polacy.

I jeszcze jedno. Nie wolno nam głosować na polityków, którzy mówią o konieczności walki z antysemityzmem. Tacy politycy to chłopcy na posyłki „przedsiębiorstwa holokaust”. Pamiętajcie o tym przy urnach wyborczych!

Katarzyna TS
https://wprawo.pl/

Komentarzy 31 do “Wielce zdziwiona Żydówka i holokaustowe perpetuum mobile”

 1. osoba prywatna said

 2. Boydar said

  „… może dojść do kolejnej odsłony „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”. A wielce zdziwieni Żydzi będą oczywiście twierdzić, że to rezultat antysemityzmu. I tak w koło Macieju …”

  Brakuje tu logiki; albo „ostateczne rozwiązanie” albo „w koło Macieju”.

  ———–
  Nie. Po prostu „ostateczne rozwiązanie” nie będzie ostatecznym rozwiązaniem. Jak poprzednio. A wystarczy jedno kłącze perzu, aby się odrodził…
  Admin

 3. Pani Molly Crabapple,wielce zdziwiona Żydówka,obywatelka USA i Izraela(2-3 paszporty),oszukująca wydział finansowy w USA,ma odwagę krytkować Polaków?hahahah

  Zapominała o orzeczeniach podatkowych w Izraelu?hahahaha
  Za cichą aprobatą administracji USA ta Pani tak jak miliony w USA,w EU,w Polsce, posiadających na wszelki wypadek, paszport izraelski, oszukują, kantują wydziały skarbowe w państwach swojego zamieszkania.
  Izrael z 8 834 700 mieszkańców?Znacznie więcej.Wszyscy żydzi w EU w Polsce,w Rosji mają również paszport izraelski.O tym wiedzą muzułmanie.Z automatu,kochani.

  O tym nawet informują sami żydzi lub jak to woli…hebrajczycy.Obywatele USA w USA,żydzi de facto…podlegają przepisom prawnym w Izraelu.Lojalność do USA?hahahhaah.Tak samo na Ukrainie.Holokaustowe perpetuum mobile to są gigantyczne zyski.Tak jak Kibuc (połączenie syjonizmu z socjalizmem)….Sorry ale Izrael to już jest małe imperium na bliskim wschodzie…Pani Molly Crabapple ….broni Izraela i jego przepisy prawne.

 4. Leo said

  @Boydar – nie zgadzam się. Żadne z wielu rozwiązań „kwestii zydowskiej” nie przyniosło ze sobą ostatecznego efektu. Wiele państw i nacji jest już pyłem historii zaś Żydzi istnieją i działają jak zawsze od prawie 3 tysięcy lat! W mojej ocenie to niesamowita zdolność, równa niemalże zdolnościom wirusa grypy. BTW tym, co zmiotło łuski „edukacji” z moich oczu było natknięcie się na pisma opisujące żydowskie sprawki, pochodzące z Aleksandrii z czasów „przed naszą erą”. Zrodziło się wtedy pytanie – jak to jest, że tyle ludów, na przestrzeni tylu wieków i kontynentów, było dotkniętych tą samą „chorobą antysemityzmu” wobec zawsze niewinnych niczemu Żydów? Statystycznie niemożliwe, więc…

 5. hulajdusznik said

  „Antysemitą” nie jest ten, który nie lubi żydów, tylko ten kogo nie lubią żydzi. Żydzi to naród „wynaleziony”. Nie ma naukowej definicji Semitów. Nie ma naukowej definicji „antysemityzmu”. W każdym razie wynalezieni żydzi nie są Semitami. Mało – sami nienawidzą i prześladują oraz mordują Semitów, którymi są Palestyńczycy. Ludy semickie to ludzie używający języków semickich, bez konotacji etnicznych, jak chce Ychpedia. Gdyby nawet, to czy współczesny język hebrajski, sztucznie utworzony na wiadome potrzeby, można do tej grupy zaliczyć? A co z historycznym ychnim językiem – Jidysz? Przecież to odmiana języka „niemieckiego”! Arabski jest językiem semickim. To „żydzi” są największymi antysemitami na świecie. Mówmy o żydowskim antypolonizmie i żydowskich zbrodniach na Narodzie Polskim oraz ich długach u nas i oszustwach, szwindlach, rabunkach, przekrętach, manipulacjach, jakich się dopuścili. Ich długi w Polsce są szacowane na biliony, a po angielsku tryliony USD. Holocałst? Unych? Dlaczego ych zatem po ostatniej światowej przybyło? Gdzie są wiarygodne listy zholocałstowanych ychnich ofiar? A kto stoi za najstraszniejszymi wojnami na świecie? Kto odpowiada za największe w historii ludobójstwa liczące się w setkach milionów ludzi? Kto odpowiada za zagarnięcie 90% wszystkich ziemskich dóbr? Kto odpowiada za wszelkie formy pasożytnictwa i demoralizacji? Wrzeszczą o depopulacji a sami transplantują sobie wyrwane żywym jeszcze ludziom narządy. Trują, co się da, potem to reklamują, potem to sprzedają bądź wciskają na siłę, jak „szczepionki” i „lekarstwa”, ale sami wtranżalają zdrowe żarcie i nie zażywają produkowanych przez ychnie firmy „medykamentów”. Niewolnictwo, w tym to współczesne, hazard, prostytucja, pornografia, narkomania, alkoholizm, etc. – kto za tym stoi? A porywanie i handel dziećmi, używanych do ychnich zboczonych praktyk seksualnych i rytualnych? Wiecznie ym się coś należy, zresztą zgodnie z ychnią pojebaną rasistowską „religią”. A co najważniejsze, dlaczego jest tak, że notorycznie wymaga się od nas ciągłego samobiczowania, okazywania współczucia wobec naszych najeźdźców i pasożytów, którzy nieustannie mordują i upokarzają nas, którzy niszczą nas, nasze dzieci, nasze dziedzictwo, naszą historię, i dlaczego, w jakim celu wciąż musimy się grubo tłumaczyć z naszych rozpaczliwych prób samoobrony?! Odmawiają nam miana „człowieczeństwa”, podczas gdy to ychni nóż wbija się głęboko w nasze serca, podcina nasze gardła? Nie ma dla nych tu na Ziemi miejsca. Uny som bowiem nosicielami najgorszej choroby, jaką jest zło wcielone. Uny to powinny wreszcie udowodnić ludzkości, że loty na Księżyc są możliwe i tam sobie wyemigrować wraz z całym dobytkiem, jaki im się przynależy, czyli z wszystkimi zdrajcami ludzkości i człowieczeństwa, będącymi w ychniej służbie oraz wszelkim innym parchem tego świata, jak inne pasoży i zboczeńcy. Zaś to, co zrabowali, złupili, nakradli, zawłaszczyli, zajebali i splagiatowali winno być zwrócone ludzkości.

 6. Maverick said

  Żydowskie zakłamane media karmią i informują fałszywkami przygłupione amerykańskie społeczeństwo. Tą fałszywkę powtarzają w Polsce miejscowe kacapy jako prawdę objawioną.
  https://www.thejc.com/news/us-news/protesters-carry-antisemitic-signs-at-anti-holocaust-law-demonstration-in-new-york-1.482453?fbclid=IwAR1VPtoDOOxqlgeYGq2w4XIB-FTZ7qPFrq04e_L-poKFnEf0HKh2GMedYFk

  To są ich urojenia bo karmieni kłamstwami nie znają prawdy. Jednak nasze władze im w tym pomagają i dlatego musimy oczyścić z badziewia i tam zakorzenionych chwastów żydowskich nasze pozycje społeczne, bo oni nam ślubują bronienie dobrego imienia Polski i naszego bezpieczeństwa a nie interesów żydowskich lucyferianów. Pewnie niedługo Natanjahu oznajmi światu że to Polacy zamordowali Jezusa, jak tak dalej będą się sprawy posuwać.

 7. sanning said

  Żydowski Instytut Historyczny.
  Koleny artykuł:

  .http://www.jhi.pl/psj/Judenrat

 8. NC said

  „..dokumentalny film dr Ewy Kurek o zakonnicach ratujących żydowskie dzieci, ponieważ w tym filmie jedna z uratowanych Żydówek mówi, że jej babcia wyrwała ją z rąk żydowskiego policjanta i poszła zamiast niej na Umschlagplatz. Ale to zapewne nie przechodzi do żadna rubryka i tropiąca polski antysemityzm pisarka uznałaby tę opowieść za konfabulację.”

  1) Kłopoty Romana Polańskiego nagle odżyły po zrobieniu przez niego filmu „Pianista” gdzie pokazał żydowską policję w akcji na Umschlagplatzu. Czyli antysemita.

  2) Molly Crabapple urodziła sie z żydowskim getcie w Queens (dzielnica Nowego Jorku) w 1983 roku, więc nie wie, co działo sie w okupowanej Polsce 80 lat temu, ale za to świetnie wie, jak ma pisać. Wyssała to z mlekiem matki?

 9. peacelover said

  ….obserwujac reakcje ludzi na zachowanie tego zydowskiego g*wna dochodzi sie do praktycznego wniosku :
  ze to scierwo juz bardzo nie dlugo doigra sie zaplaty za swoje czyny !!!!
  Beda raptowne i zaskakujace zmiany przepisow a potem …..
  bedzie lanie jakiego swiat jeszcze nie widzial…..az mi ich zal bedzie !!!!!
  ale wtedy trzeba sobie powiedziec ……… TO IM SIE NALEZY i………… dokonczyc dziela dla dobra ludzkosci !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. Dictum said

  Już to ktoś z Państwa na Gajówce umieścił, ale może komu umknęło

 11. dymilustra said

  Ps. Należałoby chyba sprostować że te „sowiety” zostały stworzone przez żydów a nie przez Rosjan.

 12. hulajdusznik said

  Naszła mnie kiedyś pewna refleksja, która wraca codziennie, jak parcie moczu na pęcherz i gazów jelitowych na zwieracz odbytniczy. Normalni ludzie, ich troski, sukcesy, historie, zeszły niemalże w niebyt, W to miejsce pojawia się przekaz o zboczeńcach, kryminalistach, psychopatach, wszędobylskich unych i związanej z nimi patologii wszelakiej. Tym niby normalnym pozostają tylko komentarze i to w bardzo ograniczonym zakresie. Mnóstwo komentarzy (nie mam tu na myśli „Gajówki”) przedstawia żałosny poziom intelektualny zarówno komentujących, jak i cenzorów z żydowskiej łaski. A artykuły? Takoż. Na przykład ten tu powyżej, Potrzebny, zasadny. Ale… Może by tak trochę o organizatorach tego protestu? Może by tak ociupinkę o jego uczestnikach? I… Pani Katarzyno TS, pal diabli te powtarzane jak mantra „antysemityzmy” i „holokausty”, pal licho bezmyślne powtarzanie ychniego słownictwa dla gojów, lecz… to Pani ostatnie zdanie: „Pamiętajcie o tym przy urnach wyborczych!” rozwaliło mnie osobiście doszczętnie.

 13. Olo said

  Żydowiny dobrze znają prawdę, tylko udają że jej nie znają.

 14. Isreal said

  „które jej uprany propagandą mózg natychmiast uznał za antysemityzm” – no nie!

  to geny, które są obce rasom ludzkim, decydują co robią …

  autor myli się co do istoty zasobów wiedzy „pisarki” , chyba , że chce ja tłumaczyć jako ofiarę prania mózgów , manipulacji …
  to tacy jako ona są od prania mózgów, a prawda g…no ich obchodzi, a durnie im biją brawo ….

  diabeł musi posiąść ziemię we władanie – taki mają cel i realizują …..

 15. Olo said

  Re. Peacelover (9)

  Jeśli Panu będzie ich żal, to tak jakby Pan sam sobie wbijał gwóźdź do własnej trumny. Widać, jeszcze Pan się nie przebudził…

 16. Boydar said

  Żal bo żal, bo punkt dla diabła; ale co mus to mus.

 17. Isreal said

  kwintesencja

  Nie wolno nam głosować na polityków, którzy mówią o konieczności walki z antysemityzmem.

 18. Olo said

  Cywilizacja talmudyczna nie zna takich pojęć jak wdzieczność, żal czy miłosierdzie. Ona na nich tylko żeruje, tak jak robactwo żeruje na trupach…

 19. Birton said

  jakiś żydowski uczony ostatnio wydumał, że „gen holocaustu” jest przekazywany wszystkim Żydom w ramach narodu, niezależnie od wieku czy pokrewieństwa z ofiarami, stąd jego twierdzenie, że obecnie, mimo upływu lat, wszyscy Żydzi są uprawnieni do odszkodowań (od kogo się da, oczywiście)

 20. john.l said

  Dlatego Polska musi przyjąć prawo że:
  – z zasady nie wydaje się obywatelstwa polskiego, obywatelom innych państw którzy odbywali służbę wojskową w siłach zbrojnych innych państw,
  – z zasady nie wydaje się obywatelstwa polskiego państwom w których obywatelstwa nie może otrzymać każdy posiadacz obywatelstwa polskiego.
  Prywatnie uważam ze Polska powinna wprowadzić zasadę o zakazie posiadania obywatelstwa innego kraju równolegle z obywatelstwem polskim (posiadanie obywatelstwa innego państwa automatycznie skutkuje utratą obywatelstwa polskiego). Równolegle stosowałbym tę zasadę również w przypadku gdy osoba posiadająca obywatelstwo polskie może automatycznie otrzymać obywatelstwo innego państwa (np w oparciu o kryteria etniczne, narodowościowe itd).
  Oczywiście uderzy to w Polonię ale utratę obywatelstwa można byłoby zrekompensować wprowadzając Kartę Polaka (tak, wiem że już istnieje – po prostu trzeba ją rozszerzyć) która przyznawałaby status zbliżony z obywatelstwem (oczywiście to wszystko do doprecyzowania).
  Oprócz tego przyznając obywatelstwo polskie (naturalizacja) należy odbierać przysięgę (archaiczne ale wiążące w sensie prawnym). Wprowadziłbym również identyczną przysięgę przed uzyskaniem dowodu osobistego (tj po osiągnięciu 18 roku życia)

 21. hulajdusznik said

  Re: Birton

  To jest tylko część większego planu. To jest w porównaniu z tym planem „pikuś”. Oto, co napisał o tym żyd Israel Shamir:

  Ameryka poparła to roszczenie, i kilka dni temu, S. 447, ustawa “sprawiedliwość dla niewypłaconych ocalonych dzisiaj (JUST) z 2017”, stała się prawem, ponieważ prezydent Trump podpisał ją po przegłosowaniu w Izbie Reprezentantów i Senat przegłosował w solidarności ponadpartyjnej. Teraz Polacy nie mogą po prostu lekceważyć tych roszczeń. „Muszą” przenieść każdą własność która KIEDYKOLWIEK (!!!) należała do Żyda, w ręce amerykańskich organizacji żydowskich.

  Jeśli i kiedy podobne prawo zostanie wprowadzone w życie w USA, amerykańskie organizacje żydowskie odziedziczą po Chomskym i Unz, mnie i Giladzie Atzmonie, Amazon i Soros Fund. Jest to jawne szaleństwo: za kilka lat organizacje żydowskie staną się bogatsze niż Rothschild i Rockefeller.

  Organizacje żydowskie zbierające haracz są również bardzo bogate. Mają brudną historię oszustwa z dziesiątkami wyroków skazujących; wydają znacznie więcej pieniędzy na swoje pensje niż na potrzebujących którzy przeżyli. Norman Finkelstein napisał dobrze znaną książkę Przemysł holokaustu, pełną ostrej krytyki i oburzenia, o Władcach Holokaustu z ich pensjami pół miliona dolarów rocznie i wspaniałymi hotelami na konferencje.

  Wolałbym, żeby wydali cały swój nieuczciwy majątek na swoje pensje i hotele, bo wykorzystują to co zostało (a mówimy o miliardach dolarów), żeby odnowić żydostwo i promować ich narrację, zbudować Muzeum Holokaustu w każdym mieście, udzielać grantów malarzom, pisarzom, reżyserom, redaktorom w mediach. Przekupują całe społeczności. Utrzymają potomków Żydów razem przez stypendia, darmowe szkoły, darmowe posiłki. I de-emancypują Żydów.

  Najważniejszy i najgorszy element tego planu (czy oszustwa?) nie jest finansowy. Jest to przywrócenie porządku feudalnego, kiedy Żydzi byli poddanymi żydostwa, quasi-państwa w wielu krajach. Tak o tym napisałem:

  “Samo istnienie korporacyjnej jednostki znanej jako “naród żydowski” (lub żydostwo czy Żydzi) jest często negowane. Około 200 lat temu żydostwo istniało tak jednoznacznie, jak Francja czy Kościół. Nasi przodkowie byli poddanymi tego ekstra-terytorialnego państwa, autorytarnego pół-kryminalnego porządku, rządzonego przez bogatych ludzi i rabinów. Jej przywództwo, zwane Kahałem (hebr: wspólnota), podejmowało ważne decyzje, a zwykli Żydzi wykonywali ich wskazówki. Przywództwo mogło rozporządzać życiem i własnością Żydów, tak jak każdy feudalny władca. W murach getta nie było wolności słowa. Zbuntowany Żyd mógł zostać ukarany śmiercią. Nastała emancypacja, i siła Kahału została przerwana od wewnątrz i od zewnątrz. Żydzi zostali uwolnieni i stali się obywatelami krajów zamieszkania”.
  Ta wolność Żydów nie trwała zbyt długo: teraz Żydzi są na drodze do stawania się poddanymi żydostwa, rządzonymi przez żydowsko-amerykańskie organizacje. Chcą z mocą wsteczną ze wszystkich Żydów zrobić członkami Światowego Żydostwa, żeby ich własność pozostała w rękach żydowskich, jeśli umrą bez testamentu. Jest to prawo państwa, a nie kościoła ani wspólnoty, ani diaspory.

  Tak więc, ponad dwoma żydowskimi państwami, Izraelem i USA , powstaje trzecie, żydostwo, quasi-państwo, którego istnienie często się neguje, ale gdy chodzi o pieniądze, zaciemnianie jest nie na miejscu. Stany Zjednoczone zdecydowały, ogłaszając Akt 447, że polski Żyd nigdy nie był obywatelem Polski; był członkiem żydostwa, i jego własność powinna wrócić do żydostwa, a nie do gojowskiego państwa polskiego.

 22. Okadwa said

  Najsampierw niech będą pozdrowieni bracia Żydzi…
  A tak… trzeba przyzwyczajać ogół do tego co niedługo wejdzie mu w krew.
  Gladiatorzy też mieli te swoje „morituri te salutant”… a prawa areny są ponadczasowe.
  Rothschild Polska sp. z o.o. wymaga szacunku i zdjęcia czapki kiedy akurat praca na ulicy przy miotle.
  Polacy dostali duże sklepy z dużymi wózkami… toteż ładują je do pełna i są szczęśliwi a komórkowo rozgadani.
  Rozgadani o niczym… a karczma u Jankiela zaopatrzona jak nigdy: pijemy o wiele więcej niż w Peerelu.
  Niedługo nic nie będzie… ni osobowości ni tożsamości… pustka w duszach i sercach.
  Tedy nikt nie zrobi przykrości pisarce Molly.
  … bo i czym?

 23. RomanK said

  ad12…”pal licho bezmyślne powtarzanie ychniego słownictwa dla gojów, lecz… to Pani ostatnie zdanie: „Pamiętajcie o tym przy urnach wyborczych!” rozwaliło mnie osobiście doszczętnie.
  ====================

  Przeciez to jest tylko……… po to:-))))))

  KTo czytal Apel pana Franka Spuii przewodnicacko KPA????

 24. Bogusz said

  Ad.2 Admin ma rację aby perz nie odrósł musi być zlikwidowany ostani jego kłącz i wydaje mi się, że czas pielenia nadchodzi, wielkimi krokami

 25. Isreal said

  ad20
  tak dokładnie

  zawsze uważałem , ze sposób na wizy do hameryki to wizy dla hamerykanów na wjazd do Polski …

  ale sporo nam brakuje, a może wszystkiego …..

 26. john.l said

  @23 Brakuje czy nie musimy spróbować – ludzie się obudzą tylko że boję się że Gajowy Marucha może mieć racje ze przebudzenie będzie spóźnione – ale to jest nieuniknione użyję dwóch cytatów z mojej ulubionej „Dune” – „The Sleeper Must Awaken” i „The Sleeper Has Awakened” .

 27. john.l said

  @25 nie @23 (czemu zmieniła się numeracja w międzyczasie?) – nie rozumiem dlaczego nie wprowadziliśmy wiz dla USA – to elementarna zasada wzajemności w relacjach międzynarodowych – mam nadzieję że jeszcze będzie okazja (rzecz osoby z Karta Polaka będą w ruchu bezwizowym).

  ——-
  Pewne komentarze, jakie system wrzucił do moderacji, zostają wpuszczone na forum.
  Admin

 28. john.l said

  @21 – Polska co do zasady nie powinna rozmawiać z żadnymi organizacjami żydowskimi – należy wymóc że rozmawiamy tylko z państwami – tj Izraelem który musi na siebie wziąć reprezentowanie Żydów i ewentualnie z państwami których obywatelami są poszczególni Żydzi – natomiast co do zasady nie prowadzić żadnych rozmów – łatwo można to uzasadnić – aferami jakie nękały to środowisko na przestrzeni ostatnich dekad – są zwyczajnie niewiarygodne i co do zasady nie będące strona w negocjacjach na poziomie międzynarodowym.

 29. Birton said

  rząd z warszawki praktycznie milczy na temat 447, albowiem jest to od czasu Złodziejskiego Okrągłego Stołu rząd żydowski i antypolski , kwalifikujący się pod ścianę

 30. DArt said

  Amen.

 31. Polska_Racja_Stanu said

  STOP holocaust inc. !!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: