Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

„Jest zgoda na zabijanie Amerykanów”. Tak Iran reaguje na uznanie Strażników Rewolucji za organizację terrorystyczną.

Posted by Marucha w dniu 2019-04-09 (Wtorek)

Irańskie władze reagują na pisanie przez Stany Zjednoczone na listę organizacji terrorystycznych Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej. Odgrażają się rewanżem i uznaniem za organizację terrorystyczną całego Pentagonu, a także zabijaniem Amerykanów.

Od okrzyków „śmierć Ameryce” rozpoczęły się obrady irańskiego parlamentów. Część posłów przyszła ubrana w mundury Strażników Rewolucji. Ta paramilitarna organizacja jest de facto częścią irańskich sił zbrojnych. To pierwszy przypadek w dziejach USA, by oficjalna instytucja jakiegoś państwa została uznana za organizację terrorystyczną.

Iran szuka teraz odwetu za uznanie ich Korpusu Strażników za organizację terrorystyczną. Przewodniczący parlamentu nazwał decyzje administracji Trumpa „szczytem głupoty i ignorancji”.

Najwyższa Rada Bezpieczeństwa Narodowego już uznała dowództwo amerykańskie CENTCOM za terrorystów. Keivan Khosravi, rzecznik Rady zapowiedział, że każde nietypowe zachowanie sił amerykańskich w regionie będzie uznawane za działanie terrorystyczne.

Jeden z anonimowych wysokich dowódców Korpusów przekazał poprzez irańska gazetę „Kayhan” ostrzeżenie, że strażnicy odpowiedzą na każdą próbę ataku na nich, czy ich placówki. Dziennik podkreślił to pisząc, iż Irańczycy „dostali zgodę na zabijanie amerykańskiego personelu wojskowego”. Taki ma być efekt „idiotycznej decyzji Trumpa”.

Mohsen Rezaei, jeden z najwyższych dowódców Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej za pośrednictwem agencji ISNA ostrzegł, by amerykańskie jednostki nie zbliżały się do statków Korpusu. Prezydent Iranu Hassan Rouhani oskarżył zaś Stany Zjednoczone o chronienie terrorystów ISIS.

[Zob. wideo w oryginalnym artykule – admin]

https://nczas.com/

Komentarzy 7 to “„Jest zgoda na zabijanie Amerykanów”. Tak Iran reaguje na uznanie Strażników Rewolucji za organizację terrorystyczną.”

 1. PISKORZ said

  re art… czyli…w jęz. farsi MAKBAR AMRIKA..Brzmi nawet ładnie..

 2. Maverick said

  Znowu spadło cudo amerykańskiej F 35. Na wschód od Japoni. Nie dziwota, Ameryanom szybko spada IQ od fluoride w paście do zębów czy w wodzie pitnej. GMO dodaje to tego swoją działkę głupoty. Spadają samoloty pasażerskie i wojskowe.

  https://v.wpimg.pl/MjgzNDY1YgsGGDh3dkpvHkVAbC0wE2FIElh0ZnZ-YlxTTjZwagZiDkkNPi00VmMaC1V_dG0JelNeT3xwdBx5U1FCenNuBX1FAVd9cXdbPQ1FBw==

 3. jasiekztoronto said

  Re: 2 Maverick
  zydowskie s…syny „zalatwily” Sudan jak Wenezuele…Zaczyna sie zydowski proces do III zydowskiej wojny swiatowej.
  Prosze zwrocic uwage na Electromagnetic pulse (device)…, a zwlaszcza gdzie zydostwo go uruchamia jako „nie-prawomyslnosc” wobec zydowskiego syjonizmu…
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 4. Kompletny UPADEK kompetecji USA w produkowaniu wysoko technologicznych produktów ! said

  @ wpisu 2 , Maverick:

  Żydo-mafijna MASOŃSKA władza w USA wyprowadziła i już uniecestwiła czynnik ludzki w USA zdolny do opracowania produkcji wysokotechnologicznej tzn. skomplikowanych technicznych, chemicznych itp. produktów.

  Instytuty naukowe w których kiedyś opracowywano w USA nowe skomplikowane rozwiązania techniczne w USA zostały ZLIKWIDOWANE przez rządzacych żydów w USA.

  Rządzące żydostwo w USA nie identyfikuje się z amerykanskim interesem państwowym instytucji USA, dlatego oni zgodnie z dyrekcjami żydowskiej mafii AIPAC w USA też podjęli decyzję o LIKWIDACJI rozwojowych biur konstrukcyjnych np. firmy Intel, produkującej i opracowującej nowe generacje procesorów do komputerów.
  Firma Intel faktycznie została prawie ZAMKNĘTA w USA i PRZENIESIONA z USA do Izraela, tak aby żydostwo ciągneło zyski z produkcji wysoko-technologicznych procesorów do komputerów wcześniej tylko produkowanych w USA.

  Obecne USA absolutnie NIE jest w stanie wyprodukować telefonu komurkowego, wysokiej jakości TV i innych produktów elektronicznych. Prawie wszystkie silniki do rakiet nośnych NASA były kupowane w ZSRR, a potem Rosji, a ta informacja jest ukrawana w USA !
  Przecież prezydenci USA, czyli ci KLAUNI pod-żydowscy i cała administracja państwowa chodzą ubrani w chińskie gacie, skarpetki, koszule i garnitury . . . oraz w włoskie buty i krawaty !

  Rządzące żydostwo w USA kierując się tylko SWOIM prywatnym ZYSKIEM materialnym też polikwidowali w USA zakłady badawcze nad nowymi technologiami w USA, które przenieśli do Chin, Indii, Singapuru, a nawet Vietnamu lub Tajlandii tzn. tam gdzie jest TANSZA siła robocza, nie biorąc pod uwagę, że taka „polityka” doprowadziła UTRATY niezależności rozwojowej USA oraz do ZANIKU nauk inżynieryjnych w USA, likwidacje kierunków technicznych czy inżynieryjnych na uniwersytetach w USA oraz całkowitej KASACJI kadry technicznej w naukach technicznych w USA.

  Żydostwo rządzące w USA zrobiło z Ameryki KARŁA technicznego, które już NIE jest w stanie wyprodukować samodzielnie BEZPIECZNEGO samolotu w firmie Boening.
  W USA pozostał już tylko szyld z nazwą „Boening Company”, który NIESTETY już NIE jest w stanie samodzielnie nawet poprawić technicznie lub ulepszyć stare konstrukcje lotnicze, stad takie problemy z samolotem Boeing 737 Max, które spadają NAGLE na ziemię jak „ulegałki” z drzewa . . .

  Niestety ale nowe amerykanskie konstrukcje lotnicze w skutek autentycznego BRAKU wykfalifikowanej własnej kadry inżynierskiej już NIE są w stanie NICZEGO wnieść do wysokotechnologicznych rozwązań lotniczych i amerykańska „technika lotnicza” NIE gwarantują bezpieczeństwa !

  USA przemysł kompletnie STARCIŁ kompetencje w produkowaniu wysokotechnologicznych produktów, gdyż rządzący żydzi w USA doprowadzili do UPADKU cały amerykanski przemysł po likwidacji przez nich instytutów technicznych opracowujących nowe technologie.

  Szarogęszące się żydostwo w Polsce z anty-polskich gangów „Unia Wolności, AWS, Porozumienie Centrum i ich mutacji jak gangi złodzieji mafiozów PiS-PO-PSL-SLD po 1990r za brane łapówki od niemców (za pośrednictwem BND) też ZLIKWIDOWAŁO instytucje badawcze w Polsce i też ZLIKWIDOWALI badania techniczne oraz instytucje naukowe też w III RP !

  Rządzący żydzi z amerykanskim obywatelstwem UDUSILI nauki techniczne w USA. Identycznie też ZAMORDOWALI badania oraz prace w Polsce nad opracowywaniem wysokotechnologicznych produktów po 1990r.

  Żydo-masońska tępa władza w USA autentycznie UTOPIŁA wysokotechnologiczne nauki i przemysł lotniczy w USA i na 100% żydy w USA też doprowadzą firmę Boeing do BANKRUCTWA, gdyż ta firma bezpowrotnie UTRACIŁA KOMPETENCJE jako wiarogodnego producęnta sprzętu lotniczego !!!

  „Boeing faces another lawsuit in relation to Ethiopian Airlines crash” :

  https://globalnews.ca/video/5142789/boeing-faces-another-lawsuit-in-relation-to-ethiopian-airlines-crash

 5. JerzyS said

  Jak likwidowano rzeszowskie WSK,
  to na pierwszy rzut poszła zakładowa biblioteka techniczna!

 6. RomanK said

  NO a po co biblioteka ..jak i tak nikt nie czyto:-)))))) WSK to czytelnia… czy co????
  F-35 to jest cudo….wykorzystania srodkow publicznych na prywatne potrzeby tysiecy ludzi….
  BUduje sie w Polsce elektrownie Atomowe???? no..przytajmniej ta nigdzie nei spadnie:-)))))))

 7. RomanK said

  ad4. Te calozdaniowy po kursach ORMOitsu:-)))),,,,,..i dopisz, ze wszyscy wstaja rano doopa do gory, ze im smierdzi z portek, jedza ze swiniami, oczy maja zakisniete……a psy doopami szczekaja….::-)))))..napisz to po hiszpansku i rozdaj na granicy Mexyku z Gwatemala…licz ilu nawrocisz… bo od kazdegio nawroconego na poludnie liczy ci sie poglowne:-))))

Sorry, the comment form is closed at this time.