Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JW o O śp. Janie Ciechanowiczu słów…
  Greg o Dziennik Apokalipsy: Każda nie…
  Enya o Pisać trzeźwo o wyklętych…
  Ale dlaczego? o Kotka każdego miesiąca rodziła…
  Boydar o Wolne tematy (4 – 2…
  Ale dlaczego? o Kotka każdego miesiąca rodziła…
  bryś o Wolne tematy (4 – 2…
  NC o Dziennik Apokalipsy: Każda nie…
  bryś o Wolne tematy (4 – 2…
  Piskorz o Szwecja: Wojsko rozlokowało si…
  Enya o Co jedzą Polacy?
  Jacek o Kolejny sukces przewoźnika lot…
  Zenon_K o Wolne tematy (4 – 2…
  bryś o Co jedzą Polacy?
  bryś o Co jedzą Polacy?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 584 obserwujących.

Nie żartuj z geja ani z Kim Il Dzonga

Posted by Marucha w dniu 2019-04-09 (Wtorek)

Oj nie żartuj z Kim Il Dzonga kiedy znajdziesz się w Korei Północnej, nie żartuj! Kim w Korei robi za bóstwo i ma tylko cechy wywołujące szacunek u poddanych. Pamiętaj (potencjalny) turysto: w Korei Północnej Kim jest bogiem, a z Boga się nie żartuje.

W naszej demokratycznej wolnej Polsce jest całkiem inaczej. Możesz żartować z księdza, posła, premiera, policjanta. Ale, ale…. inaczej, ale nie do końca. Z jednej kategorii społecznej żartować nie wolno. Nie wolno żartować z homoseksualistów, czyli jak to dawniej mówiono: pedałów. Oj już samo to słowo: „pedał” – dzisiaj należy do surowo zakazanych.

Dzisiaj Jerzy Stuhr nie mógłby wygłosić w filmie „Seksmisja” (podczas „kolczykowania”) słynnej kwestii: „Nie róbcie z nas pederastów!” Uj, uj toż to czysta mowa nienawiści i dzisiaj taki film na sto procent by nie przeszedł.

Dzisiaj o homoseksualistach nie wolno mówić: „pedały”, nie wolno wspominać o jakichkolwiek dziwactwach tego środowiska, a broń nas Materio Nieożywiona przed sugerowaniem, że jakoby są to zboczeńcy, osoby nienormalne, wykazujące chorobliwe zainteresowanie seksem, niepotrafiące opanować swojego popędu i to nienaturalnego, bo skierowanego do osobników tej samej płci. Nie wolno – i ja piszę to jako przestrogę, proszę geje i lesbijki nie ciągać mnie po sądach. To są przestrogi (może na kogoś podziałają).

A to, że taką prośbę kieruję do gejów to nie przypadek. Bo właśnie Stowarzyszenie Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksualnych, Osób Transpłciowych Oraz Osób Queer „Pracownia Różnorodności” naskarżyło na mnie do Sejmowej Komisji Etyki i żąda ukarania mnie za kawały, które miesiąc temu opowiedziałem posłowi Budce, przed posiedzeniem Komisji Sprawiedliwości – jeden o rozmnażaniu gejów przez indoktrynację i drugi o rzucaniu granatem przez geja.

Nie było w tych kawałach nic obscenicznego, ten o granacie to kawał z brodą, opowiadaliśmy go dobrych kilkadziesiąt lat temu w czasach głębokiego PRL. Wtedy nie groziła za to żadna kara, a dzisiaj – choć wywalczyliśmy ponoć wolność – grozi mi, że będę pierwszą ofiarą prześladowań ze strony ruchu LGBT czyli tych tam – gejów, lesbijek, transwestytów i innych dziwaków (queer – to dziwak).

No, co zrobić? W Korei nie wolno śmiać się z dyktatora Kim Il Dzonga, w wolnej Polsce jak się okazuje, ani się waż pożartować z homosi, czyli po dzisiejszemu – gejów. [… ani z rzydów – admin]

Dlaczego nie wolno? Skąd taki pomysł tych ludzi, żeby ścigać współobywateli za tak niewinna formę reakcji na otaczający świat jakim jest opowiadanie kawałów? Skąd pretensja do bycia jakąś kategorią wyłączoną z krytyki, z której nie waż się żartować i skąd żądanie statusu „nietykalnych”?

To ciekawa reakcja i nie trudno zauważyć, że zmierza ona do zastraszenia ludzi, tak żeby nikt nie odważył się zauważyć dziwactw homoseksualistów, ich nienormalnego zachowania, odchyleń od normy. Sukces środowisk LGBT (Lesbijki, Geje, Transeksusaliści) zależy bowiem właśnie od tego czy uda im się zastraszyć resztę ludzi – dziennikarzy, obserwatorów, polityków czy po prostu wszystkich, którzy obserwują ten świat – tak, żeby nikt nie odważył się ich skrytykować.

Nietrudno zauważyć, że mamy do czynienia z próbą stworzenia nowej dyktatury – która w wielu społeczeństwach zachodnich już się udała. W jakiejś Anglii czy Stanach już pewnie nikt nie odważy się opowiedzieć kawału o tym jak gej rzuca granatem. [„A masz ty wstrętny wrogu!” – admin]

U nas na szczęście chyba jeszcze dyktatura gejowska nie wygrała, chociaż właśnie widzimy jak przystępuje do ataku na normalną większość społeczeństwa. Pewnie znów się jacyś geje oburzą za określenie „normalna większość społeczeństwa” ale – obiecuję – nikt mnie nie przekona, że jak facet przyprawia sobie sztuczne cycki to mam się za nim oglądać z zainteresowaniem i nie wolno mi przynajmniej się pośmiać?

Tak jak nikt mnie nie przekonał, że normalnym ustrojem był komunizm, w którym własność prywatna była ledwie tolerowana, a „normalne” były kołchozy [czy tak? – admin]. „Normalne” jak chłop z przyszytym biustem. Fuj, fuj!

Janusz Sanocki
Autor jest posłem na Sejm RP
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 13 do “Nie żartuj z geja ani z Kim Il Dzonga”

 1. Gość said

  A kto to toleruje i propaguje jak nie wyjątkowo ohydne żydostwo? Ich trzeba przynajmniej zamknąć w ZOO. Są niebezpieczni dla normalnych ludzi. Czyli: „Wszelka ohyda bierze się od żyda”. W ich szpony nie może się nic dostać bo wszystko zniszczą te zboczone psychole. Niszczą świat od początku jak się tylko pojawili a my zamiast ich unicestwić to jak barany oddajemy im władzę. To błąd niewybaczalny!!! Będziemy tego żałować kiedyś.

 2. Easy Rider said

  Pan poseł jest już w takim wieku, że nie powinien udawać, że w PRL-u „normalne były kołchozy”, a w ogóle – że był komunizm, bo posłowi po prostu nie wypada opowiadać takich bzdur.

  W Polsce nie było kołchozów w ścisłym tego słowa rozumieniu, a PRG-y – to odpowiednik sowieckich sowchozów. Jedyną rzeczą, która kojarzyła się wówczas z kołchozami, to były takie charakterystyczne urządzenia radiofonii przewodowej, zwane „kołchoźnikami”, instalowane również w akademikach, co zapewne część z Państwa pamięta.

 3. NyndrO said

  Myślę, że zwykłe pedały umieją se z siebie żarty robić. Gejowie ni uja. Oczy wiście nomen omen.

 4. Zbyszko said

  Easy Rider @2 dzięki takiemu kołchoźnikowi (bo nie wszystkich było stać na radio) słuchałem, będąc u babci na wakacjach, festiwalu w Opolu. Pamiętam stamtąd takie przeboje jak np „Te opolskie dziołchy”… To były czasy!…. cały czas na podwórku, w polu, w lesie na jagodach i zbieraniu ziół z babcią i herbata z malwy rosnącej za oknem…
  Wielka Chwała Panu Bogu że nie było wtedy komputerów a telewizor był w okolicy jeden i dzieci schodziły się tam tylko na „Czterej pancernych i psa”
  Spotkało mnie nieprawdopodobne błogosławieństwo wychowywania się w tamtych czasach

 5. troll Polonii said

  Zamordyzm poprawnosci.
  A dr.Piskorski siedzi.

  Na tym polega kapitalizm!! Zamordyzm biurokracji i poprawnosci politycznej, spolecznej, kulturowej i dziejowej.
  A wszystko w imie wolnosci slowa i… niezaleznosci od Moskwy.
  Ja pamietam lepsze czasy.. sprzed rewolucji zydowskiej.

  Pamietam w czasie Juwenaliow w Krakowie, w noc poetow, pod pomnikiem Adama Mickiewicza na Rynku, w czasach Gomulki , nasmiewalismy sie z Gomulki, Nasladowalismy przemowienia Gomulkii i nasmiewalismy sie z Motyki – pierwszego sekretarza Komitetu Wojewodzkiego PZPR.
  Mrozek nasmiewal sie ze wszystkich. Teatr Studencki STU i Salamandra wystawial sztuki Mrozka; pamietam takie opowiadanie o lepieniu balwanow i czekaniu na odwilz. Do niestopionych balwanow mozna bylo strzelac z dwururki. Lepil te balwany i potem do nich strzelal pan hrabia ze sluzacym.
  Opowiadalismy kawaly o zydach.
  Pederasty siedzialy cicho i w ukryciu ale mozna bylo glosno sie nasmiewac:
  „Czym sie rozni Zwiazek Literatow Polskich od roweru?”
  – Iloscia pedalow.
  Pod „Adasiem” glosno i publicznie przedrzeznialismy przemowienia Gomulki. (Gomulka stanowil znakomity material do przedrzezniania)
  Pamietam takie zdanie:
  „Przywodca obskurantyzmu swiatowego, papiez Jan XXIII wyrazil sie niejako slowami, cytuje: Gomulka! Ty skurwysynu!”
  Rosiewicz spiewal o chlopcach radarowcach, a wszystkie kabarety nasmiewaly sie i z cenzury i z biurokracji i z pierwszych sekretarzy.
  Nasmiewalismy sie z radzieckich przywodcow; kawaly o Stalinie, bajki Zoszczenki i kawaly o Leninie bily rekordy popularnosci.
  Ja jeszcze pamietam o tym jak Lenin kochal dzieci:
  „Lenin sie wlasnie golil, a za oknem darly sie rozbawione dzieci. Lenin nie wzial brzytwy i nie poszedl poderznac dzieciom gardla. Bo tak kochal dzieci!.”

  Na rynku w Krakowie wywieszono ogromny plakat z pomnikiem Lenina.
  Na plakacie widnial ogromny napis:” Lenin w Poroninie”
  Pod afiszem doklejono wielki arkusz z napisem: „A koty w marcu”.
  Calymi tygodniami sterczal ten napis naprzeciwko bramy obok Jaszczurow. Przez te brame sie wchodzilo do …Klubu Przyjazni Polsko-Radzieckiej.

  Nasmiewalismy sie i z armii i z administracji i imiennie z politykow. O Chruszczowie, Gorbaczowiei ( i pierestrojce) i Rosjanach Sztyrlicach, Klossach chodzily legendy. Szargalismy swietosciami i jakos za kawaly nikt nie siedzial.
  (Teraz Facebook powsadzal juz wielu ‚zartownisiow”)
  Rosiewicz w obecnosci Gorbaczowa spiewal kuplety o pierestrojce i Gorbaczowie.

  Przewidywalismy smutne nastepstwa kapitalizmu:
  Juz 50 lat temu w Polsce ostrzegalismy przed zanieczyszczeniem srodowiska:

  Jan Kaczmarek (Kabaret Elita) – Do serca przytul psa – YouTube

  I bylo tez o rownowadze w przyrodzie:

  Jan Kaczmarek – Pero, pero (Opole 1979) – YouTube

 6. Zbyszko said

  Zbyszko @4 zobaczmy jak ałtorytety rozprawiają się z przebojem „Te opolskie dziołchy”. Wypasieni w PRL-u, plują teraz na tamten nieprawopodobnej wartości okres w Historii Polski. Dzisiaj wychodzą te wszystkie ówczesne szczury- sabotażyści na odcinku kultury, na wierzch. Tutaj akurat pastwią się nad wyjątkowo sympatycznym zespołem No To Co
  .https://www.youtube.com/watch?v=TGQpibYuJbE

 7. Bogusz said

  Ad. 4 nie zazdroszczę bo sam przeżyłem te czasy, nasza młodość miała niesamowity urok której nigdy nie doświadczą dzisiejsze młodsze pokolenia

 8. Voodoosch said

  Bo dzisiaj jest malo ludzi inteligentnych, ktorzy podczas np. oficjalnej rozmowy, wywiadu umieliby „przemycic” zart.
  Dzisiaj walna cos prosto w ryj dla prowokacji i czesc gawiedzi zaklaska, a zartujacemu juz przypna odpowiedni ludzie, odpowiednia latke i po zartownisiu.

 9. anne said

  A ja jeszcze z racji wieku pozwolę sobie zaprotestować przeciwko kawałom w stylu „przychodzi baba do lekarza”. Z racji płci też protestuję. I proszę nie używać słowa kobieta, bo ma ten sam źródłosłów co kobyła i było już kiedyś uważane za obraźliwe. I to jest mowa nienawiści i mnie tak strasznie boli buu…

 10. Troll Polonii said

  9
  Anne
  I jeszcze do tego, wiadomo, ze czlowiek pochodzi od malpy….ale malpa jest jakiego rodzaju??

 11. RomanK said

  Plecie Troll …”Pamietam w czasie Juwenaliow w Krakowie, w noc poetow, pod pomnikiem Adama Mickiewicza na Rynku, w czasach Gomulki , nasmiewalismy sie z Gomulki, Nasladowalismy przemowienia Gomulkii i nasmiewalismy sie z Motyki – pierwszego sekretarza Komitetu Wojewodzkiego PZPR.
  Mrozek nasmiewal sie ze wszystkich. Teatr Studencki STU i Salamandra wystawial sztu…..
  Mysmy siem nasmiwalismy…KTO???kooorva ///KTO??????
  Ten drugi WOlnej Europy sluchal w kolchozniku:-)))))

  Spasione dziolchy .,…. w PRL-//////to jest kabaret:-)))))))))

  bi.gazeta.pl/im/a2/9e/12/z19523234V,Po-pierwszych-striptizach-w-PRL-tancerki-byly-okla.jpg

 12. RomanK said

  Ciekaw jestem tyko ..zczego to sie nasmiewli towarzysze holysze..troll ze zbyszkiem ….?????
  W ustroju tak doskonlym , tak oplakiwanym, ..nasmiewali sie z…. ?????? i jeszczem siem chwalom???:-0))) Co za Qooorvy…podle:-)))) wszystko zawndzienczajom Tow Wieslawowi i prosze…plujom na cycek , ktory ssali z czerwonym mleczkiem:-)))) Tfuje…….:-))))

  Pamietam takie zdanie:
  „Przywodca obskurantyzmu swiatowego, papiez Jan XXIII wyrazil sie niejako slowami, cytuje: Gomulka! Ty skurwysynu!”

  Oczywiscie za to wartasz kopa w fdupe..ale niech cie ksiadz goni:-))))

 13. Troll Polonii said

  12
  Z takich debilow zaczadzialych zza oceanu juz sie w PRL-u nasmiewali:

  A jeden taki tez sie zalapal ‚na gape’: musi co byl pejsaty

  Kowboj Zuzia – YouTube

  47) ♥♥♥♫ Kabaret Dudek – Ballada o dzikim zachodzie – YouTub

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: