Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Toni o Dudo-maniacy w akcji
  Carlos o Krajobraz po bitwie
  Ewelina Anna (@AnnaK… o Wolne tematy (48 – …
  Listwa o Wolne tematy (48 – …
  AlexSailor o Dudo-maniacy w akcji
  Marek o Wolne tematy (48 – …
  Kar o Krajobraz po bitwie
  Jack Ravenno o Wolne tematy (48 – …
  Alina@Warszawa o Dudo-maniacy w akcji
  Kwal o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Krajobraz po bitwie
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Ale dlaczego? o Arcybiskup Andrzej Szeptycki w…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Żydzi w kosmosie! Izraelski lądownik podejmie próbę lądowania na Księżycu.

Posted by Marucha w dniu 2019-04-10 (Środa)

[Nie ma się na razie co cieszyć. Żydzi wprawdzie będą w kosmosie, ale nie wszyscy… – admin]

Izraelska sonda kosmiczna Beresheet (hebr. „Na początek”) jutro podejmie próbę lądowania na Księżycu. Jest to pierwsza taka misja kosmiczna Izraela, przygotowana na dodatek przez prywatną firmę SpaceIL, dofinansowaną jednak min. przez rząd Izraela.

Celem projektu jest lądowanie na Księżycu, co jest planowane na 12 kwietnia.

Do tej pory tylko trzy kraje zdołały wysłać lądowniki na Księżyc – USA, Rosja i Chiny. Jeśli uda się faza lądowania i SpaceIL będzie mieć kontakt z lądownikiem, Izrael dołączy do ekskluzywnego klubu mocarstw kosmicznych.

Sonda Beresheet jest własnością izraelskiej organizacji SpaceIL. Jest to pierwsza prywatna inicjatywa, zakładająca wysłanie sondy na Księżyc. Inżynierowie, którzy skonstruowali ten lądownik, otrzymali wsparcie finansowe ze strony rządu Izraela oraz miliardera Morrisa Kahna.

SpaceIL została założona w 2011 roku, aby konkurować w ramach wyścigu technologicznego Google Lunar XPrize, gdzie ufundowano nagrodę w wysokości 30 mln dolarów, dla pierwszego zespołu finansowanego ze środków prywatnych, którzy mogliby zbudować statek kosmiczny i wylądować z powodzeniem na Księżycu.

Poza lądowaniem statku kosmicznego, albo łazika, musiał on przebyć dystans 500 metrów lub więcej i wysłać na Ziemię wysokiej rozdzielczości obrazy środowiska wokół miejsca lądowania. Termin konkursu, do którego miał się rozstrzygnąć Google Lunar XPrize zakończył się w 2018 roku bez zwycięzcy.

Beresheet podejmie próbę przemieszczenia się na Księżycu. Co ciekawe nie dokona tego za pomocą kół tylko silnika rakietowego, który zostanie uruchomiony w celu „przeskoczenia” do kolejnego miejsca oddalonego o ponad pół kilometra, co było wymogiem nagrody.

Izraelska firma nie przewiduje się, aby pojazd Beresheet miał kiedykolwiek powrócić na Ziemię, jednak oczekuje się, że wypełni całość wymagań nagrody Google Lunar XPrize, czyli przemieści się po czym zbierze dane, w tym wysokiej rozdzielczości zdjęcia, i wyśle je na Ziemię.

W Izraelu rozkręcono już dużą kampanię promocyjną dla tego lądowania co rozbudziło oczekiwania narodu żydowskiego. Niewątpliwie udane lądowanie będzie nie tylko sukcesem firmy SpaceIL, ale i propagandowym zwycięstwem całego Izraela i pokazem technologicznej siły narodu żydowskiego.

https://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 29 to “Żydzi w kosmosie! Izraelski lądownik podejmie próbę lądowania na Księżycu.”

 1. Sarmata said

  Wszyscy 12 kwietnia: Gagarin Columbia i jeszcze żydzi na Księżycu.

 2. NICK said

  „Izraelska sonda kosmiczna Beresheet (hebr. „Na początek”) jutro podejmie próbę lądowania na Księżycu”

  Że CO?

  Ziemskich prób ‚lądowania’ zanad-TO.

 3. andzia said

  Gajowy
  -:)))

 4. Kojak said

  Dofinansowana przez rzad Izraela ? Przeciez te zydowskie bandziory z Izraela nie maja pieniedzy ! Te panstwo zbrodniarzy i bandytow utrzymuje sie wylacznie z rabunku miliardow dolarow rocznie z USA ! Co najmniej 10 MLD $ nie liczac rabunku sprzetu wojskowego !!! Gdyby nie ten rabunek bandziory i zbrodniarze z Izraela znikneliby blyskawicznie z mapy swiata ! Oni zeruja na USA jak tasiemic na czlowieku ! Zreszta zycie na cudzy koszt to zelazna i podStwowa zasadA egzystencji zydowstwa ! Oni ngdy nie beda zyli na wlasny koszt tylko na cudzy ! tak maja i juz !

 5. peacelover said

  ….to chyba dalszy ciag tego filmu : ” O dwoch takich co ukradli KSIEZYC ”

  …tylko zeby cos i dla nas zostalo !!!

 6. Kapsel said

  Pan Bóg rozdaje przykazania… trafił do Polaków:
  – Daję Wam przykazanie…
  – Jakie?
  – Nie kradnij…
  – NIE CHCEMY!
  Pan Bóg wzruszył ramionami i poszedł dalej. Spotkał Holendrów:
  – Daję Wam przykazanie…
  – Jakie?
  – Nie cudzołóż…
  – NIE CHCEMY!
  Pan Bóg wzruszył ramionami i poszedł dalej. Spotkał Żydów:
  – Daję Wam przykazanie….
  – Za ile?
  – Za darmo.
  – Dawaj dziesięć…

 7. narożniak said

  Ciekawe czy ów lądownik jest w stanie wbijać paliki geodezyjne?

 8. Zerohero said

  Ci kosmiczni Żydzi to, o ile pamiętam, fragment filmu Żyda Mela Brooksa „Kosmiczne Jaja”.
  Proszę zobaczyć jak Żyd przedstawia tu Żydów:

  – nie wadzą nikomu, ale są dumni
  – ktoś nadlatuje (zapewne goj) i od razu do nich strzela
  – Żydzi zabijają go
  – Żydzi cieszą się

  nawet w komedii musiał wsadzić swój bezdennie głupi szowinizm. Żydzi to taka sekta która na ołtarzu postawiło lustro i do niego się modli.

 9. Piotr Podgórni said

  Ci, którzy rzeczywiście badają kosmos twierdzą, że rzeczywiesta trajektoria lotu sondy kosmicznej jest zawsze inna niż ta obliczona. To oznacza, że w Księżyc nie da się trafić. Wynika to z prostego powodu. Przestrzeń kosmiczna nie jest pusta lecz zbiorem punktów, w których wektor grawitacji jest zmienny, ciągle się zmienia. Oddziaływania grawitacyjne są wprawdzie oddziaływaniami słabymi lecz prze dużych odległościach wpływają na poruszającą się masę. Kosmiczni bajkopisarze z nauką nie mają nic wspólnego.

  ———
  Co Pan ale pisze…
  Admin

 10. Wizerunek Księżyca będzie teraz zarejestrowany i zastrzeżony w sądzie, a samo patrzenie na Księżyc będzie opodatkowane. Niedużo – wystarczy grosz miesięcznie od każdego patrzącego. 🙂

  No masz… podsunął im Pan pomysł…
  Admin

 11. Kar said

  ..jest cicha nadzieja (mowia, ze matka glupich), ale trzymajmy kciuki, moze juz im zb Żydło i wyniosa sie ..

 12. hulajdusznik said

  Księżyc to za blisko! Na pewno będą stamtąd kombinować z zaćmieniami. Na Marsa! Wszystkich! Razem z innemi pasożytami wszelkiej maści i kalibru, ychnimi sługusami, szabesgojami, zdrajcami ludzkości, zbokami i pomnikami. A przed odlotem:

 13. Voodoosch said

  No to popcorn, cola i czekam na kolejne hiper-zaawansowane zdjęcia i filmy z tego lądowania przy użyciu conajmniej 20 kamer w najnowszej technologii, gdzie jak se zrobię zooma razy 80 to rozróżnie ziarenka piochu na powierzchni. Wszystko oczywiście na żywo.

 14. emeryt said

  Może jednak lepiej podyskutować o najważniejszych przyziemnych sprawach :

 15. Piotr Podgórni said

  Panie Gajowy. Dr. Szostek, którzy budowali swoją teorię eteru (jednego układu odniesienia) do jej potwierdzenia ściągali dane z różnych instytutów naukowych, z różnych krajów min. z NASA. To właśnie te dane i naukowcy mówią, że trajektoria lotu sondy jest zawsze inna niż ta obliczona. Ta obliczona to cel, do którego ona ma trafić a rzeczywista jest zawsze inna, stąd wniosek, że w daleki cel w kosmosie nie da się trafić. Sputniki latają blisko, ok. 200 – 500 km od pow. ziemi. Tak samo lądowanie przy pomocy jednego silnika umieszczonego na dole jest wbrew zasadom fizyki. Taki układ zawsze się odwróci. Fizyka i jej poznane prawa mówią nam, że coś jest możliwe a coś nie jest możliwe. Pewnie dlatego tworzy się instytuty fizyki kosmicznej bo w tej wymyślonej fizyce wszystko będzie możliwe. Einsten wielkim oszustem był i namieszał strasznie.

 16. emeryt said

  A prawda jest szokująca…

  https://himywaylee.wordpress.com/2010/11/14/nowoczesne-technologie-free-energia-%E2%80%93-ukrywaja-przed-nami-nowe-technologie/pp

 17. emeryt said

  A prawda jest szokująca…

  Może tym sposobem link się otworzy :

  https://eu0.proxysite.com/process.php?d=RZvt5Gw%2FHxTLbOTP%2BioxZs7n6ONPoxAFetDpcEGAJAZgbR05YfP7SGI7eFKeA5zluMU68fbYJKKHCWNJWYd8QXu24NQSm%2BkKUM1A2UWRtDceslGV43jsDS1%2BGpAcKJ3TvpnhIjuiX358SaPr2aT%2Fr5CDRz%2BIeN%2BXUrmN&b=1&f=norefer

  ————-
  ???
  Admin

 18. emeryt said

  Do Admina

  Ktoś bardzo nie chce aby ta wiedza docierała do szerszych kręgów czytelników tego blogu

  Zatem może ten link się otworzy :

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/08/nowoczesne-technologie-free-energia-przeglad-encyklopedyczny/

 19. Witek said

  Dziadku, dziadku, żydy w kosmos polecieli!
  – Wszystkie?
  – Nie, tylko jeden.
  – To ci mi głowę zawracasz?!

  ( stare, przerobione)

 20. A może zróbmy zrzutkę i wyślijmy tam ich wszystkich?

 21. MatkaPolka said

  https://www.sadistic.pl/zydzi-w-kosmosie-vt160182.htm

  Stało się: Izrael stworzył swój własny program kosmiczny..

  No i polecieli ci dzielni astronauci w swej koszernej rakiecie. Nowoczesna technologia, lecą niebywale szybko, mijają kolejne planety, gwiazdy, czasem zdarzy się jakaś mgławica…

  W pewnym momencie są już tak daleko, że pojawiają się masy antymaterii. Nic to, lecą dalej, mijając antygalaktyki, antygwiazdy… antyksiężyce

  Patrzą- antyplaneta. Lądujemy- pada decyzja. I wylądowali na antypolanie. Rozglądają się, a na skraju antypolany, pod antylasem stoi sobie antydomek. Antydym leci z antykomina, pewnie zamieszkany.

  Podchodzą bliżej, zaglądają przez antyokno- pustka. Chwytają antyklamkę, otwierają antydrzwi, a w antysalonie, przy antystole siedzą antysemici.

 22. JO said

  ad. 20. och..usmialem sie…Dziekuje!

 23. Moher49 said

  A ja myślę, że oni nowego miejsca na osiedlenie w kosmosie szukają. Na Ziemi źle, goje wydojeni do ostatniego centa. Może kosmitów da się podoić ?.

 24. jebudu said


  (https://www.youtube.com/watch?v=e80qhyovOnA)

 25. jebudu said


  or

 26. Nc said

  Sonda rozbiła się przy lądowaniu…

 27. Wieloimienny said

  Zerohero @

  „Ci kosmiczni Żydzi to, o ile pamiętam, fragment filmu Żyda Mela Brooksa „Kosmiczne Jaja”.”

  A nie czasem z filmu „Historia świata”. Filmu w którym bardzo obrażano Kościół.

 28. Wieloimienny said

  Bere shit się rozbiła!

  http://xportal.pl/?p=34441

 29. jebudu said

  A jednak to węgrowskie lustro działa nie tylko w karczmach

Sorry, the comment form is closed at this time.