Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Niepełnosprawne wojsko USA

Posted by Marucha w dniu 2019-04-11 (Czwartek)

W ostatnich latach USA ma problemy z kompletowaniem jednostek. Don Bacon, kongresman i generał brygady USAF-u w stanie spoczynku, jednym z kluczowych czynników decydujących o gotowości sił zbrojnych uważa nieustanny dopływ wartościowych ochotników.

Tymczasem szacuje się, że aż 71% z 32-milionowej części populacji w wieku od lat siedemnastu do dwudziestu czterech nie nadaje się do służby w wojsku w związku ze zbyt małą sprawnością fizyczną, nadwagą lub nieodpowiednią postawą moralną.

W celu rozwiązania problemu rząd oraz kierownictwo resortu obrony podjęło decyzję złagodzić warunki medyczne – to znaczy rekrutować do wojska żołnierzy z zaburzeniami psychicznymi w tym z dwubiegunowością, schizofrenią, depresją, zaburzeniami seksualnymi, alkoholizmem i narkomanią.

No i to jest wojsko przesłane do Polski, aby nas bronić.

To zły pomysł, żeby sprowadzać do nas wojska amerykańskie. To chichot historii, że znów zabiegamy o obecność obcych żołnierzy na naszym terytorium. To przecież są „najeźdźcy” i „okupanci”.

Kilkuset Amerykanów nie zwiększy naszego bezpieczeństwa. Jesteśmy w NATO i jeśli wierzymy w sojusz, to przylot grupy wojskowych nie ma większego znaczenia dla obronności naszego kraju. Jednak jeśli nie wierzymy w NATO, to tym bardziej będziemy narażeni na samotne działanie w razie agresji płynącej ze Wschodu.

https://dziennik-polityczny.com

Komentarzy 7 to “Niepełnosprawne wojsko USA”

 1. Nina said

  Nie tylko „żołnierze” amerykańscy posądzani są o niepełnoprawność. Już w 2016 roku media (nie te w III RP) informowały o tym, że wzrasta liczba chorób psychicznych wśród żołnierzy izraelskich

  .https://wolna-polska.pl/wiadomosci/choroby-psychiczne-w-izraelskiej-armii-2016-03

 2. RomanK said

  Panie Gajowy- co to za organizacja….. ten niezalezny dziennik -polityczny???? na ktorego materialach pan ostatnio bazuje…..pardon buzuje:-)))))
  Pan zasugeruje redaktorom ,zeby zwrocili uwage na fakt ulomnosci amerykanskich zolnierzy i wystraszyli ich z Poski…straszac mokrym worem:-)0) Pan wie i kazdy prawdiwy Polak wie ,ze gupka mozna:-)))

 3. Marucha said

  Re 2:
  Drobna poprawka. Nie bazuję ani nie buzuję na materiałach „Dziennika Politycznego”. Artykuły z niego zamieszczam dość rzadko.
  Mniejsza o to.
  Niech Pan napisze, z miedzianym czołem, że żołnierze amerykańscy w Polsce to elita wojskowa, inteligentne i zrównoważone chlopaki, socjalne, przyjazne… NO NIECH PAN TO NAPISZE!

 4. RomanK said

  Zara… zara ..ja nie jestem fake news:-)))
  Zolnierze amerykanscy w Polsce sa, jak wszedzie- gdzie sa. Posluszni swojemu dowodztwu. I gotowi do wykonania ich rozkazow. I to sie tylko liczy. I z tego ich rozliczaja ich dowodcy.
  To wszystko co mozna na ten temat powiedziec.
  Dywagacje na temat zostawiam kazdemu jednemu dywagantowi:-)))))) jak autorowi powyzszego, ktory tez sie stydzi podpisac.

  ———
  W odpowiedzi na powyższe : chuj im w dupę, bandziorom.
  Admin

 5. RomanK said

  Zaraz zaraz ..tak bez buzi???????

 6. Bogusz said

  ad.5 Roman K, złośliwy, zarozumiały durniu spie***laj z Gajówki

 7. RomanK said

  Te Bogusz..twoja Gajowka??? nie rzadz sie…. bo toba zetra posrane i zawiesza- jako sztandar…przechodni:-)))

Sorry, the comment form is closed at this time.