Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NyndrO o Wolne tematy (46 – …
  . o Przyczyny zwiększających się w…
  Marucha o Mądry głupiemu (niestety)…
  bryś o Wolne tematy (46 – …
  bryś o Wolne tematy (46 – …
  . o Przyczyny zwiększających się w…
  AlexSailor o Przyczyny zwiększających się w…
  bryś o Wolne tematy (46 – …
  bryś o Przyczyny zwiększających się w…
  . o Przyczyny zwiększających się w…
  UZA o Przyczyny zwiększających się w…
  bryś o Wolne tematy (46 – …
  brys o Przyczyny zwiększających się w…
  Yagiel o Wolne tematy (46 – …
  bryś o Przyczyny zwiększających się w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Od sukcesu do sukcesu

Posted by Marucha w dniu 2019-04-15 (Poniedziałek)

Polska, a właściwie chyba nie cała Polska, ale rząd „dobrej zmiany”, odniósł kolejny wielki sukces. Zainteresował się mianowicie nami sam Departament Stanu USA, Naszego Najważniejszego Sojusznika. A zainteresowanie swoje objawił w ten sposób, że przestrzegł tubylczych mężyków stanu, żeby nie urządzali ekshumacji w Treblince, ponieważ zakazuje tego „judaizm”, w którym od zakazów i nakazów aż się roi.

Chodzi o to, że Stwórca Wszechświata szalenie interesował się rozmaitymi szczegółami i w związku z tym na przykłd nakazał, by w tych samych naczyniach nie przyrządzać potraw mlecznych i potraw mięsnych. Czyżby Stwórca Wszechświata nie miał większych zmartwień? Trudno w to uwierzyć, skoro jeszcze przed wojną Maria pawlikowska Jasnorzewska pisała: „Kto liczy nasze pocałunki? Kto na nie zważa? Ludzie mają troski i sprawunki. Bóg światy stwarza.”

Dlaczego zatem jest to takie ważne? Tajemnica to wielka, podobnie jak z ekshumacjami, które czasami bywają przez judaizm dozwolone a czasami zakazane, w zależności od tego, czy to się akurat opłaca, czy nie.

Warto przypomnieć, że Departament Stanu interesował się nami już kilka razy, między innymi z powodu nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Słodszymi od malin („niech żyje nam towarzysz Stalin, co usta słodsze ma od malin!”) usteczkami swojej rzeczniczki ostrzegł Polskę, że jak się nie opamięta, to może zagrozić swoim interesom strategicznym.

A jakie Polska ma interesy strategiczne? To bardzo trudne pytanie, bo odpowiedź zależy od tego, do którego stronnictwa należy, albo z którym akurat sympatyzuje osoba odpowiadająca. Jeśli należy do Stronnictwa Ruskiego [kto należy? Gajowy Marucha? – admin], to odpowie, że naczelnym inreresem strategicznym Polski jest trzymać się spódnicy Carycy Leonidy, która raz jest rodzaj żeńskiego, a innym razem – męskiego. Jeśli odpowiadający należy do Stronnictwa Pruskiego, to z pewnością odpowie, że interesem strategicznym Polski jest trzymanie się nogawek spodni Naszej Złotej Pani i spełnianie bez szemrania tylko w podskokach wszystkich jej zachcianek. Z kolei sympatycy Stronnictwa Amerykańsko-Żydowskiego odpowiadają, że nie mamy innego wyjścia, jak trzymanie się nogawek prezydenta Donalda Trumpa, którego w stolicy naszego bantustanu reprezentuje nasza kochana pani Żorżeta.

Już z tego pobieżnego przeglądu widać, że udzielenie odpowiedzi na pytanie, na czym właściwie polegają strategiczne interesy Polski, nie jest sprawą łatwą i dlatego wypowiedziane słodszymi od malin ustami rzeczniczki Departamentu Stanu, że w braku opamiętania możemy zagrozić swoim interesom strategicznym zabrzmiało tak zagadkowo.

To już łatwiej odpowiedzieć na pytanie, na czym polegają strategiczne interesy USA w Polsce. Po pierwsze – żeby Polska w ramach NATO udostępniała Stanom Zjednoczonym swoje terytorium dla potrzeb amerykańskiej głobalnej rozgrywki z Rosją. Wychodzi to naprzeciw doktrynie elastycznego reagowania, sformułowanej jeszcze w pierwszej połowie lat 60-tych, którą można streścić tak: haratamy się – ale na przedpolach, taktownie oszczędzając nawzajem własne terytoria. Polska, podobnie zresztą jak Ukraina, jest takim przedpolem i dlatego posiadanie jej w strefie swoich wpływów można uznać za strategiczny interes USA, przynajmniej w niektórych momentach, kiedy np. nie urządzą jakiegoś „resetu” w stosunkach z Rosją, jak to miało miejsce 17 września 2009 roku, ani nie proklamują „strategicznego partnerstwa NATO-Rosja” – jak to miało miejsce 20 listopada 2010 roku na szczycie NATO w Lizbonie, gdzie Amerykanie ponownie sprzedali Rosji Europę Środkową [??? – admin], podobnie jak w 1945 roku w Jałcie.

Drugim strategicznym interesem USA w Polsce jest to, by Polska kupowała w Stanach Zjednoczonych broń gwoli zapewnienia sobie większego bezpieczeństwa.

Trzecim interesem strategicznym USA w Polsce jest to, by Polska kupowała amerykański gaz. Jak kupuje amerykański gaz, to jest dywersyfikacja, a jak rosyjski – to dywersyfikacji nie ma. A dywersyfikacja jest dobra, a jej brak jest niedobry, podobnie jak to było w „Folwarku zwierzęcym” Jerzego Orwella, gdzie – jak pamiętamy – dobre były „cztery nogi”, a „dwie nogi” były złe.

Wreszcie kolejnym strategicznym interesem USA w Polsce jest to, by amerykański rząd mógł krok po kroku przekazywać Polskę Żydom, którzy w rewanżu będą amerykańskich prezydentów i innych mocarzy świata traktowali nieco łagodniej. Nawet nie sprzedawać, tylko przekazywać za darmo pod pretekstem „roszczeń”, które z kolei wynikają z jakichś zagadkowych tajemnic judaizmu.

Tym razem Departament Stanu objawił zainteresowanie Polską w taki sposób, że ostrzegł, by nie urządzać ekshumacji w Treblince, a jeżeli już – to tylko po „konsultacjach” z Żydami. Z którymi – ano chyba ze wszystkimi. Okazuje się, że zdaniem Departamentu Stanu Naszego Najważniejszego Sojusznika, Polska powinna uzgadniać i takie i wszelkie inne rzeczy z Żydami – bo przecież reakcja Departamentu Stanu na nowelizację ustawy o IPN pojawiła się po wszczęciu przez Żydów przeraźliwego klangoru, podobnego do tego, kiedy modlą się do Stwórcy Wszechświata o naprawdę duże pieniądze.

W tej sytuacji mężykowie stanu z rządu niezwłocznie skonsultowali się z Żydami przez tajny telefon („Dzwoni tajny telefon w warszawskiej bóżnicy” – pisał jeszcze przed wojną Julian Tuwim), a Żydzi kategorycznie ekshumacji zabronili. W tej sytuacji została ona natychmiast odwołana, o czym powiadomiła tubylczą opinie publiczną Prokuratura Krajowa.

Prokuratura bowiem, na mocy konstytucji, z którą Kukuniek sypia chyba częściej, niż Wielce Czcigodny Stefan Niesiołowski, któremu biznesmeni zarzucają bzykanie się z luksusowymi damami, prowadzi rozmaite śledztwa. Ale to tylko taka sobie rewolucyjna teoria, bo jak przychodzi co do czego, to konstytucja idzie w kąt, a jej miejsce zajmuje rewolucyjna praktyka, nakazująca wszystko uzgadniać z Żydami.

Ciekawe, że tacy płomienni szermierze konstytucyjności i praworządności, jak Kukuniek, tego słonia w menażerii jakoś nie zauważają. Pewnie skądś wiedzą, że w przeciwnym razie Nasz Najważniejszy Sojusznik przypomniałby im boleśnie, skąd wyrastają im nogi. Toteż i Kukuniek i ten cały – jak mu tak? – a, Paweł Kasprzak – siedzą cicho, jak myszki pod miotłą, a ośmielają się pyskować tylko wtedy, gdy wiedzą, że chroni ich Mocna Ręka.

W tej sytuacji niejasne jest tylko jedno – w jaki sposób rządowa telewizja i inne ośrodki rządowej propagandy przekują to w sukces – bo przed wyborami nie ma rady – rząd musi brnąć od sukcesu do sukcesu.

Stanisław Michalkiewicz
https://www.magnapolonia.org

Komentarzy 18 to “Od sukcesu do sukcesu”

 1. Kojak said

  Boze ,Boze ! To juz brak slow ! No coz ? Jest Usrael ,Izrael i Judepoland ! Ot i wszystko

 2. Waldemar Bartosik said

  ILE NAS KOSZTUJE PRZYJAŹŃ AMERYKI ?

  Donald Trump ma uświetnić swą obecnością 80 rocznicę wybuchu II wojny Światowej w Warszawie.
  Stanie się tak, :

  1) Jeśli nie dojdzie do jakichś wpadek, jak z ustawą o IPN (czytaj : pod warunkiem uległości wobec syjonizmu), a także jeśli nie nastąpią jakieś nadzwyczajne wydarzenia na świecie.
  Toteż PiS już w podskokach się wycofał z ekshumacji IPN w Treblince,

  2) Reperkusją przyjazdu, będzie spodziewane zwycięstwo PiS w jesiennych wyborach parlamentarnych (co bezwarunkowo traktuję jak pozycję kosztu), oraz umocnienie pozycji samego Trumpa w oczach opinii polonijnej w Ameryce,

  3) Podniesienie skali wymiany handlowej z USA ; nastąpi skokowy wzrost importu przez nasz kraj surowców energetycznych, a w szczególności gazu skroplonego, ale także plany budowy elektrowni jądrowych, oraz wielkie kontrakty na zakup amerykańskiej broni : rząd w szczególności negocjuje zakup kilkudziesięciu supernowoczesnych myśliwców F-35 (oby nie były tak supernowoczesne jak osławione Dreamlinery).
  A już 5 proc. amerykańskiego eksportu węgla i ropy trafia do Polski.

  A co w zamian ?

  Ukłon pod postacią obecności Trumpa na uroczystościach, oraz „wzmocnienie” sił USA w Polsce, do 6000 żołnierzy.

  MY TO ROBIMY INTERESY !!!

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/donald-trump-chce-dealu-z-rządem-pis/ar-BBVVRAO?ocid=spartandhp#page=2

 3. Plausi said

  Wieczni dywersanci w Polsce

  i jakoś do dziś ta prosta prawda nie dotarła do świadomości szerszych kręgów Polaków. I tak te biedactwa rozmyślają, jak by się tu wytłumaczyć z popłenionego tzw. „holokaustu”, który żadostwo wamwia im to dziecko w brzuch.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#HoloSamo

  żałosny to widok.

 4. Zerohero said

  Po pierwsze – żeby Polska w ramach NATO udostępniała Stanom Zjednoczonym swoje terytorium dla potrzeb amerykańskiej głobalnej rozgrywki z Rosją. Wychodzi to naprzeciw doktrynie elastycznego reagowania, sformułowanej jeszcze w pierwszej połowie lat 60-tych, którą można streścić tak: haratamy się – ale na przedpolach, taktownie oszczędzając nawzajem własne terytoria. Polska, podobnie zresztą jak Ukraina, jest takim przedpolem

  Pan Michalkiewicz ignoruje jeden ważny aspekt:
  USA mają te przedpole głebokie na szerokość UE + Atlantyk, a Rosja ma już zero przedpola. Oznacza to, że

  1. Rosjanie będą reagować bardziej nerwowo, bo w razie wojny ich rdzenne terytorium jest w zasięgu artylerii wroga i nie ma po prostu czasu na reakcję.

  2. Amerykanie mają inicjatywę i ponoszą moralną odpowiedzialność za eskalację. np. zerwanie przez USA traktatu INF o tym świadczy. USA zmierzają do wojny. Wspieranie USA to po prostu opowiedzenie się za wojną.

  Co do BREDNI o stronnictwie ruskim. Nikt w Polsce nie zyskuje na oparciu o Rosję. Ani finansowo, ani w karierze.
  Natomiast BREDNIE o stronnictwie pruskim opierają się na FAŁSZYWYM założeniu, że w Niemczech rządzą Niemcy. Czy niemiecki rząd drukowałby ulotki zachęcające murzynów do zapładniania Niemek? Wątpię.
  Jest tylko jedno stronnictwo w Polsce: stronnicy rządu światowego złożonego ze stolicą w Jerozolimie.

 5. Zerohero said

  edit: wycinamy „złożonego” z ostatniego zdania.

 6. Lily said

  Od 2005 r,zostaly zacisniete wiezi z USA
  i Izraelem.Czyli od przejecia calkowitej
  wladzy przez partie Kaczynskich.Polegalo
  to na,naprzemiennym lataniu braci do wyzej
  wymienionych panstw.O czym informowaly
  Zach, media. Musial byc jakis powod do
  takiego dzialania.Prawda?.A,od 2015 r,
  jest tego powtorka,czego jestesmy swiadkami.

 7. Deparchator I said

 8. Longinus said

  Z okazji swiat z martwychstania Panskiego Sle Najserdeczniejsze zyczenia wszystkim K….om z knesejmu
  BY JAK NAJSZYBCIEJ byscie ;;;;;;;;;;;pozdychali imitacje ludzkie skurwysyny I scierwa.
  Kaul wam na wasze groby …………….zdrajcy.By was wszystkich ;;;;;;;;;szlak trafil

 9. Bogusz said

  Ad 8 Panie Longinuś, w pełni dołączam się do tych życzeń, dodam abyście trafili na samo dno piekła o ile ono istnieje

 10. Andzia said

  re:7
  Kaczelnik się nie wychyla, murawicki (od kielni i fartuszka też). Posyłają pomniejszych ministrów, aby łgali, że ani guzika nie dadzą. Ostatnio Jaki się tak zarzekał. W ubiegłym tygodniu w Radiu Maryja występowało dwóch pisiackich ministerków startujących do PE. Ględzili tak, że trzeba było wyłączyć radio. Tematem była opinia o Polsce w świecie. Oczywiście chwalili się sukcesami polskiej dyplomacji w szerzeniu tej „dobrej” opinii. Np. w jakimś kraju coraz więcej dzieci nazywa się Karol Wojtyła. Na światowe dni młodzieży, dyplomacja instruowała młodych ludzi, że mają w miejscu nocowania zachwalać Polskę. Ubolewano, że Rosja i Niemcy niszczą nam opinię. O światowym żydzie nie wspominano.

 11. Salcie said

  No bardzo ciekawe, czy światowe rzymjaństwo pozwoli nam kiedyś zrobić ekshumacje w Jedwabnem?

  ————————————-
  Dr Ewa Kurek i Wojciech Sumliński o niemieckiej zbrodni w Jedwabnem! Polacy zasługują na prawdę!

 12. Birton said

  Teraz Josifa już nie ma, jest za to Morawer udający Polaka- patriotę i posyłający swoje dziecięta (żydzięta) do żydowskiej szkoły. On to razem z Judą i Kalksteinem Ciepłym Żoliborskim, kontynuującym linię Lecha Zimnego Smoleńskiego – realizują w sposób jawny i utajony 4 punkty Michalkiewicza. Trzeba to powiedzieć, myślę, że Michalkiewicz się kiedyś odważy: Izrael to obecnie wróg nr 1 Polski i Polaków .

 13. Plausi said

  Weźmy takie pojęcie „holokaust”

  Dlaczego pojawiło się w miejsce dotąd obowiązującego „szoah” słowo „holokaust” ?

  https://marucha.wordpress.com/2017/04/14/najemnik-holocaust-inustry-5/#comment-668564

  patrz od „Pikanteria terminu …”

  Pani Kurek w @11, Salcie zwraca uwagę na to, że przedsięwzięcie jakim jest przemysł holokaustu jest planowane w okresie obejmującym wiele dziesięcioleci, a jeśli to przedsięwzięcie zostało zaplanowane już przed wiekiem ? Jak widać Żydzi, szczególnie Aszkenazyjczycy są jedynie surowcem, z której wytapia się kruszec w przemyśle holokaustu.

  Zarządcy żydostwa znowu zebrali kanoniczne 6 milionów w Palestynie, ciekawe do czego przyda się TEN surowiec, jak trzeba będzie likwidować obóz na ziemi palestyńskiej.

 14. na fali said

  Na fali stojącej pola magnetycznego ziemi można rozmawiać przez telefony komórkowe na całym świecie przy pomocy kilkunastu masztów, lub conajwyżej trzech satelitów.

  Ale co wtedy by robili górnicy pozyskujący złoża żelaza?

 15. byli.by.na.fali said

  Jak to co – byli by na fali, a w wolnych chwilach rekreacyjnie plewili by ogródek.

 16. fotokomórka said

  Re 13
  Ależ oczywiście na Białorusi od lat 70-tych przy traktorach stosowana jest fotokomóraka która pilnuje grządki. Urządzenia same jeżdżą i zbierają plony, a garbatych od sochy już od 19 stulecia nie ma. Ludzie śpią spokojnie bo wiedzą, że jadła im nie zabraknie. A u nas co jest? Monsanto rozylane z ‚góry’.

  ———–
  Nie znudziło się Panu/i jeszcze zmieniać bez przerwy ksywki?
  Admin

 17. Maverick said

  Leszek Bubel znowu zaczyna działać:

 18. bebrave2019 said

  Tajna notatka MSZ, Morawiecki w USA, dezinformacje Sakiewicza | A. Cimoch

Sorry, the comment form is closed at this time.