Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Siekiera_Motyka o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Maciejasz o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Jabo o Vucic jako model współczesnej…
  Kar o Myśleć trzeba. Myśleć!
  JOIGNAC o Wolne tematy (48 – …
  Adrem o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Sakiewicz merda, szczeka, ale nie gryzie.

Posted by Marucha w dniu 2019-04-17 (Środa)

[Nie żebym tam był zwolennikiem Konfederacji, ale warto na ogół poczytać – admin]

KONFEDERACJA zaczyna pomału przyprawiać Naczelnika Państwa o ból głowy, więc poszczuł na nią swojego nadwornego „ciaputowicza”, tzn. redaktora Sakiewicza.

Konfederacja KORWIN Braun Liroy Narodowcy (najnowszy konfederat to dr Hubert Czerniak) nie pasuje do pookrągłostołowego du(o)polu z wielu względów, choćby z tego zasadniczego powodu, że zamiast podwiesić się pod bezalternatywnego sojusznika (Wielki i Mały Szatan alias Usrael, Czwarta Rzesza Europejska Narodu Niemieckiego, Rosja Ojczyzna Słowian [skąd pewnie taka sztama z Izraelem i ciągłe wizyty premiera Nachuja w Moskwie]), ale stawia na suwerenność Polski.

Zamiast Polin = Rzeczpospolitej Obojga Braci (Starszego i głupszego) stawia na Polskę, zamiast wschodniej flanki NATO i prężenia cudzych muskułów stawia na Wojsko Polskie, zamiast przekupywania Polaków zabranymi im samym pieniędzmi wierzy w naszą zdolność do samodzielnego wypracowania własnego dobrobytu.

Równie zasadnicza jest przepaść cywilizacyjna. Jeśliby nie daj Boże stan chorego kolanka Naczelnika Państwa uległ pogorszeniu i wymagał hospitalizacji (chorego od ciągłego klęczenia przed Żydami, jak w starym i znów aktualnym dowcipie „co się dziś nosi w Warszawie? – Żydów na rękach”), to członkowie zakonu PiS będa równie bezradni jak ćwierćinteligenci po zabraniu im dostępu do Wyborczej czy wyłączeniu TVN-u – nie wiadomo, co myśleć.

Takie są nieodłączne skutki turańszczyzny (brak prawdy obiektywnej) i etyki sytuacyjnej. PiS jest ręcznie sterowaną partią wodzowską i wystarczy uderzyć w pasterza, żeby rozproszyły się owce (proszę mi wybaczyć tę ewangeliczną parafrazę).

Tymczasem nawet jeśli zabrakłoby obecnych liderów Konfederacji, ta rosłaby dalej. Ani wolnościowcy ani narodowcy ani żaden inny konfederat nie musi na bieżąco sprawdzać mądrości etapu, bo takowej po prostu nie ma – prawda jest obiektywna (różnice wynikają tylko ze stopnia jej rozpoznania), etyka jest bezwzględna, a celem dobro wspólne. To sprawia, że Konfederacja jest trudno sterowalna z zewnątrz – można nasłać krety, nękać przez policję, można zamilczać w gównomediach, można wreszcie opłacić Sakiewicza, żeby obsikał nogawki, ale nic więcej.

Media Sakiewicza alarmują dziś:
Bosak udzielił wywiadu Sputnikowi: „Powinniśmy starać się mieć poprawne relacje z Rosją”

(A przecież jak przekonują nas obce agentury , nasze relacje z Rosją powinny być jak najgorsze. Izraelski premier Nachuj może spotykac się z Putinem co tydzień, ale Polakom wara!)

Na okładce najnowszego numeru „Gazety żydowsko-banderowskiej” jest zajawka: Narodowcy w służbie lewactwa Jest to tytuł prop-agitki samego naczelnego („autora bajek dla Marysi i Alicji”), który pisze w jakże charakterystycznym dla siebie stylu:

„CIEŃ KREMLA: Pseudonarodowcy stają się dzisiaj wielką nadzieją liberalnej lewicy. W USA prowokując konflikt pomiędzy Polakami i Żydami, mogą doprowadzić do zwycięstwa demokratycznego kandydata. W Polsce odbiorą PiS-owi parę procent i dzięki temu powstanie pierwszy po 1989 roku rząd liberalno-lewicowy. Z punktu widzenia światowego lewactwa – marzenie”.

“Pseudonarodowcy” … swego czasu Dawid Wildstein pisał Uwaga na pseudokresowe portale. Odebrać Kresy rosyjskim agentom, mając na myśli https://kresy.pl/, popierane przez takich „pseudokresowian” jak prof. Włodzimierz Osadczy, dr Lucyna Kulińska, dr Andrzej Zapałowski, Stanisław Srokowski, ks. Isakowicz i in.

Dyskusja z wyznawcami Sakiewicza nie ma jakiegokolwiek sensu – nawet gdyby objawiła im się Matka Boska wzywając do politycznego opamiętania, napisaliby w swoich prop-agitkach „Objawienie w cieniu Kremla?”

Ich sztucznie dziś utrzymywane przy życiu z budżetowej kroplówki media coraz pełniej pokrywają się z żydowską gazetą dla Polaków (scil. Wyborczą), zaś pod względem cywilizacyjnym, stosunku do prawdy a nawet stosowanej retoryki od dawna są od niej nie do odróżnienia.

Na szczęście Sakiewicz szczeka, a Konfederacja maszeruje dalej.

https://macgregor.neon24.pl

 

Komentarzy 26 to “Sakiewicz merda, szczeka, ale nie gryzie.”

 1. Lolek said

  Kiedyś czytałem Gazetę Polską. Gdy były w niej felietony Waldemara Łysiaka…

 2. RomanK said

  NO wlasnei ..gdzie jest pan Lysiak??????

  Chyba nie jest już aktywny.
  Admin

 3. Kwal said

  Do tego szmatławca pisywał jeszcze ks. Isakowicz-Zaleski ale Szabes goj Sakiewicz zerwał z nim współprace…i pomyśleć, że takiej świni podałem rękę na Balu Niepokornych w Krakowie w Lutym 2013 roku. Wielu ludzi się zawiodło…Pan Graf Pruszyński na pewno też…

  ———–
  Na początku GP była trochę inna… legendowała się.
  Admin

 4. Przemko said

  jeśli nie Konfederacja, to co; panie gajowy? mnie wkurzyli do czerwoności przyjęciem jakubiaka (pseudonim – „100 mln na chazarski cmentarz”) – ale są tylko dwie możliwości – albo głosować na Konfederację albo nie iść na żadne głosowania….

  Nie wiem.
  Jesteśmy głęboko w czarnej doopie i znikąd nie widać ratunku.
  Admin

 5. Barbara Chojnacka said

 6. Podrzucają Polakom pseudo-wartości, pseudo-autorytety, a oni bidni połapać się nie potrafią? 🙂 A KTO się w szkole naśmiewał z filozofów? 🙂

 7. Ad. 4

  jeśli nie Konfederacja, to co

  To pytanie o to, co DZIŚ? 🙂 Dziś, to NIC. Do tego, żeby jutro było COŚ, to trzeba się przygotować. Trzeba pracy i nie przez tydzień, a przez 4-8-12-16… lat.

  Są chętni? 🙂

 8. Rokitnik said

  Jesli Konfederatom chodzilo by o POLSKE, to olali by tzw. w y b o r y do Hujni Jewrejskiej, przerzucajac cala sile na Polskie WYBORY ktore moglyby, przynajmniej z m n i e j s z y c bezwarunkowe zwyciestwo PiS dzielcow ??!!!!

  Gdyby byli p r z e w i d u j a c y, w stopniu zblizonym do „Ruskich szachistow „- to tylko kilku z nich by startowalo do Brukseli, – ktora i tak nie cenia ? Odnosze wrazenie, ze to jest UCIECZKA… z tonacego okretu p. Grzegorzu Braun? A Pan majacy odpowiednie KORZENIE doskonale wie, ze pobratymcy malymi kroczkami nas zniewolili, – a nie frontalnym atakiem?

  Podejrzewam, ze powszechna bolaczka Konfedrratow jest brak KASY na dzialalnosc? Kilku z nich po wygraniu elekcji mogloby (?) zasilic KASE Konfedreratow swoimi dietami? To bylby jakis tam wymierny sukces? Bo ja NIE wierze, ze ich obecnosc w wielkiej hucpie Jewrejskiej, bedzie mialo jakiekolwiek znaczenie dla Polski?
  Natomiast zaistnienie jako KLUB Parlamentarny…to moglby byc pierwszy KROK do przelamania naszej polskiej SMUTY?
  Dlatego zloszcza mnie te napinania sie do wyscigow ludzi, ktorzy byc moze bardziej beda potrzebni na miejscu w Warszawie, a nie w Bruklesli !!

 9. Sarmata said

  Dlaczego PiSiory rozdają wszystko na pniu i w pośpiechu nawet na świnie, wie ktoś?!
  Odpowiem: dlatego, że muszą przetrwać do wyborów w październiku i je wygrać! aby bezprawnie! oddać żydom polski majątek o wartości 1 biliona zł (1 000 000 000 000 zł)!
  To jest jedyna przyczyna. Po tych wyborach ma nie być Polski! PiSiory już o tym wiedzą, bo posyłają swoje dzieci do szkół żydowskich jak Morawiecki czy Ogórek.
  To jest jedyna przyczyna!
  tu dowód zdrady: https://www.youtube.com/watch?v=p3tJmF_4yik

  Panie Michalkiewicz, może Pan dołączy to spostrzeżenie do swoich wystąpień w tej dziedzinie?

  ———–
  Córka Magdaleny Ogórek nie chodzi do szkoły żydowskiej, natomiast zapisała się na kurs hebrajskiego.
  Admin

 10. Kwal said

  Słyszałem że Szabes goj Morawiecki kształci swoje dzieci w Szkole Laudera w Warszawie ale Ogórek ? Ona też ?

  ———-
  Ona nie.
  Jej córka sama (?) zapisała się na kurs hebrajskiego.
  Admin

 11. Wieloimienny said

  Przemko i Rokitnik @

  Eurowybory to dla Konfederacji i dla nas test. Listy są mieszane. Jeśli do PE dostaną się przez to sami tylko korwinowcy to ile będzie warta ta koalicja jesienią? A tymbardziej jeśli w maju w ogóle nie przekroczy progu.

 12. Hava nagila! said

  Kończy się PiSowska trucizna sączona do czujących po polsku i cały postmagdalenkowy żydostsyem łapie turbulencje.Ruch Narodowy był niebezpieczny, bo kształtował się w znacznym stopniu oddolnie, dlatego został przez konfidenta Winnickiego i resztę ukręcony, bo potrzebna była żydoczapa. I ją stworzono. To tzw Konfederacja z rebe Braunem coraz bardziej przypominającym rebe Geremka.

  Żydosystem za wszelką cenę musi zniewolić serca i umysły myślących i czujących po polsku, to jest dla żydosystemu być-albo-nie-być. Posunięcie mające zwekslować nastroje antyżydowskie na rzecz żydosystemu palce lizać, bo barany znowu pobiegną do urn i pomogą rzeźni przetrwać kryzys.

 13. Lily said

  Widze,ze Braun ma juz krawet w odpowiednim kolorze.
  Do kompletu,brakuje biala koszula.
  „To nie slowa,a symbole rzadza Swiatem”.
  Co by nie powiedziec,p Braun ma gadane,
  jedynie J.K.M,moze Jemu dorownac.

 14. Martusia said

  PO takich bolesnych niespodziankach jakich nie szczedzili nam demokratycznie wybrane wladze , to nie nie dziwota, ze obecnie kazdy kandydat do wladz wydaje sie podejrzany. Ciezko wyjsc z tej zapadni ale trzeba, trzeba komus zaufac bo kraj bez wladz to jak open border. Wiekszosc czlonkow Konfederacji jeszcze nie rzadzila, nie biesiadowala, nie gruchala nad zguba kraju przy przekletym stole. Nalezy w koncu skonczyc z mitem zmarnowanego glosu, bo mozna zmarnowac wszystkie nadzieje, nawet plonne . Nalezy wiary nie tracic i glosowac na ludzi, ktorzy nigdy nie skalali sie konszachtami z tymi co bezwstydnie pelzna przed uroszczeniowcami. A teraz tacy sa do wyboru, glosza niewygodna sprzedajnym tchorzom prawde a potwierdza ich wiarygodnsoc nieslychany atak sciekowych mendow. Zreszta w obecnej sytuacji mamy jeden wybor, hamletowski „byc albo nie byc.” Wybieram byc i Konfederacje. I kazdemu rodakowi trzeba ta alternatywe w pale wsciskac.

 15. Lily said

  Re10;Kwal
  Moze,kiedys zaoferuja etat po mamusi,
  to i jezyk sie przyda.”Polska jest Ojczyzna
  dwoch narodow”,jak to oswiadczyl niejaki
  Jaroslaw Gowin.

 16. Hava Nagila! said

  @13 Bo tylko to wam zostało – wciskanie konfidentów do pustych pał, byle bydło pogonić do urn.

 17. Psy szczekają,a karawana jedzie dalej.O jakie wartości CYWILIZACYJNE chodzi?!
  Obronić POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ. W obliczu dramatu śmierci,co na to Prezydent RP?! Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE wyeksponował ŻYDOWSKĄ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.Jaki zatem wpływ tych wartości w obliczu tragicznej śmierci mojego brata Janusza,która pokazał jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA?!
  Biskup pomocniczy w Kurii Metropolitarnej we Wrocławiu ksiądz Andrzej profesor Siemieniewski w bezpośredniej rozmowie dotyczącej tej właśnie śmierci ponad PRAWO KANONICZNE postawił PRAWO KOBIET.Zatem KOBIETA ma PRAWO do :
  1.Śmiertelnego podżegania?!
  2.Organizowania pochówku w zakłamaniu o rodzaju poniesionej śmierci,jaka zatem jakość modlitwy?!
  3.Dewastacji nagrobka,który wybudowałem dla moich Rodziców?!
  Kto administratorowi katedralnego cmentarza księdzu proboszczowi Pawłowi kanonikowi honorowemu Cembrowiczowi dał prawo do wydania dyspozycji o usunięciu napisu z płyty nagrobnej :”Janusz zmarł tragicznie o modlitwę prosi brat Mieczysław.Brat,bo zabrakło akceptacji,że „prosi Rodzina”.
  Skargi dotyczące braku profesjonalizmu w postępowaniu dochodzeniowo-śledczym do ministra Zbigniewa Ziobro kierowane są na „ścieżkę zdrowia” poprzez hierarchiczne struktury PROKURATURY,aby trafić do miejsca,którego SKARGA dotyczy,t.j.Prokuratur Rejonowych.,wobec których został postawiony zarzut odpowiedzialności karnej za brak podjętych działań?!

 18. Ale dlaczego? said

  Dziś, a właściwie wczoraj, Morawiecki podczas wizyty robienia „łaski” w Usraelu stwierdził, że kupowanie gazy od Rosji to dawanie pieniędzy na broń dla Putina. Dlatego Polska ma terminal gazowy, baltic pipę ( 😉 ) i kupuje gez od Amerykanów, z Kataru itd. I Europa powinna zrobić to samo.

  Choroba umysłowa to czy agentura CIA/Mosadu? Stawiam na to drugie. Przecież został „wybrany” na premierka podczas kolacji szabasowej u Danielsa…
  Szmata ta sama, co „bohater” niniejszego artykułu.

 19. Ad.18 w Kwietniu 2019 r.PGNiG poinformowało odbiorców o kolejnej podwyżce ceny gazu.Zgodnie z informacją szefa min. gospodarki Austrii, która przedłużyła kontrakt z Rosją do 2040 roku,gaz amerykański jest 40% droższy od rosyjskiego.Koszty transportu i rozprężania!!
  To dopiero początek lawiny podwyżek ceny gazu, dla polskich odbiorców!

 20. Marek said

  Braun na filmiku ad5)
  Wystarczy pierwsze 2 min obejrzeć. Komentarz Brauna o spalonej Katedrze w Paryżu – przecież on się podśmiechuje, wręcz walczy, by nie parsknać śmiechem. Cedzi te swoje słówka poprawne, ale wyraz gęby mówi, co innego.

 21. osoba prywatna said

  UJAWNIAMY! Odgórne naciski na media państwowe. Mają promować PiS, Kukiz’15 i Wiosnę
  https://nczas.com/2019/04/16/ujawniamy-odgorne-naciski-na-media-panstwowe-maja-promowac-pis-kukiz15-i-wiosne/

 22. Alina said

  Morawiecki nie jest szabesgojem. Skąd taki pomysł?

  https://www.jta.org/2017/12/08/global/poland-appoints-ex-banker-with-jewish-roots-as-prime-minister

  Pewnie jeszcze Kaczyński jest szabesgojem, co?

 23. Voodoosch said

  Panie Rokitnik, a po to do Unii, bo to reklama i jak zdobędą ileś tam mandatów w eurowyborach to później w parlamentarnych ludzie pomyślą, że ich głos nie pójdzie na marne i wejdą do sejmu skoro w PE im się udało.
  Z tego co widziałem (acz pewien nie jestem) to główne mordki nie kandydują do PE.

 24. reneta said

  Strona główna Wydarzenia Aktualności / Oświadczenie
  Oświadczenie
  17 kwietnia 2019

  [sojusz-partii-polskiej-prawicy.png]

  Lublin, dn. 17.04.2019 r.

  OŚWIADCZENIE

  Szanowni Państwo!

  Od kilku tygodni w całym kraju prosiliśmy o Państwa poparcie dla kandydatów startujących do Parlamentu Europejskiego z list Ruchu Prawdziwa Europa – Europa Christi. Łącznie uzyskaliśmy blisko 100 tys. podpisów. Chcieliśmy Państwu za nie bardzo serdecznie podziękować. Zbieraliśmy je z Prawicą Rzeczypospolitej i Zjednoczeniem Chrześcijańskich Rodzin, ugrupowaniami, z którymi tworzyliśmy wspólny blok wyborczy. Niestety, nie zdołaliśmy zarejestrować list w całym kraju, ze względu na dywersję części aktywistów Prawicy RP, którzy na kilka dni przed rejestracją odeszli do Komitetu Kukiz ’15, rozbijając nasze listy. Nie udało nam się odzyskać części podpisów. Lojalnie, do końca, pozostał z nami dr Krzysztof Kawęcki, prezes Prawicy RP i inni działacze tego ugrupowania.

  Pomimo zaistniałych przykrych okoliczności nadal podtrzymujemy wcześniejsze uzgodnienia o wspólnych działaniach politycznych w przyszłości. Cały czas bowiem przyświeca nam idea budowania ładu społecznego, w Europie i w Polsce, opartego na zasadach chrześcijańskich.

  Wszystkim Państwu bardzo serdecznie dziękujemy za zaufanie, wyrazy sympatii, ciągłe zainteresowanie, a przede wszystkim za udzielone poparcie. Jesteśmy przekonani, że zaowocuje ono w przyszłości.

  prof. Mirosław Piotrowski,
  prezes Ruchu Prawdziwa Europa – Europa Christi

  dr Krzysztof Kawęcki,
  prezes Prawicy Rzeczypospolitej

  dr Bogusław Rogalski,
  prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin

  https://piotrowski.org.pl/oswiadczenie,2331.html

 25. Rokitnik said

  P.Voodoo Wydaje mi sie ze p.Korwinn Mikke juz zasiadala w PE? Cos mi sie obilo o uszy, ze za swoje pomysly byl KARANY finansowo i w koncu SAM, porzucil te intratna posade? Prawda to azaliz?

  PS. w s z y s t k i e wybory sa manipulowane na najwyzszym ( elektronicznym ) podliczaniu glosow !! Dlatego sluzba „obseratora” z ramienia Partyi, w nizszych szczeblach NIJAK sie ma do WYNIKOW koncowych.

 26. wt82 said

  Zastanawia mnie kto w 2019 r. na poważnie bierze jeszcze gazpol albo należy do „klubów „?? Jakieś totalne szury czy emeryci bez internetu?

Sorry, the comment form is closed at this time.