Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Transplantacje: Goje na części zamienne dla Żydów

Posted by Marucha w dniu 2019-04-21 (Niedziela)

«Simone Veil – Żydówka i syjonistka – zajmując we Francji stanowisko ministra zdrowia – podpisała tajny protokół, który zmuszał Francję do przesyłania organów obywateli francuskich do Izraela…»

Elena Dorian na stronie http://www.altreinfo.org pisała kilka dni temu:

Znany od dawna problem międzynarodowego przemytu organów ludzkich – których odbiorcą jest Izrael – nie został do tej pory rozwiązany i prawdopodobnie nigdy nie nadejdzie taka chwila, w której zniknie on całkowicie.

Wszystko wskazuje na to, że bazą przemytu organów (z Europy) do Izraela jest Kosowo.

W perwszym rzędzie, w sprawę zaangażowani są Palestyńczycy, którzy bezustannie oskarżają Izrael o pobieranie – bez jakichkolwiek pozwoleń – organów ich młodych współrodaków, zmarłych w Izraelu.

W praktyce, Izraelczycy oddają rodzinom ciała ich bliskich pozbawione organów wewnętrznych, nie podając żadnych wyjaśnień, co do motywacji ich czynów. Krótko mówiąc, Palestyńczycy otrzymują od Żydów wypatroszone i byle jak zaszyte zwłoki ich krewnych.

To samo odnosi się do Syryjczyków:
>https://nworeport.me/2017/07/26/israel-caught-harvesting-organs-from-dead-syrians/

Dylemat, który od lat dręczy Palestyńczyków uczestniczących w tego rodzaju sytuacjach, to pytanie, czy ich bliscy w momencie patroszenia żyli jeszcze, czy też odbyło się to po ich śmierci?

W Internecie można znaleźć wiele fotografii pustych zwłok. Korzeniem sprawy są 3 żydowskie kwestie religijne, które warto poznać.

Według religii żydowskiej «nie wolno rozlewać krwi Żyda by ocalić życie» – nawet gdy chodzi o ratowanie innego Żyda. Jako że pobraniu organu z ciała Żyda towarzyszyłby «rozlew krwi» – zabieg ten w przypadku Żydów nie wchodzi w rachubę.

Drugim aspektem jest fakt, iż Źydzi twierdzą, że nie dysponują własnymi ciałami, a są jedynie ich kustoszami, więc z tego względu nie mogą pozwolić na pobieranie z nich organów.

Trzecim, wielkim problemem uniemożliwiającym Żydom tak dawstwo organów, jak i akceptacje organów pochodzących od innych Żydów jest żydowska definicja śmierci. Według religii żydowskiej, człowiek umiera, gdy przestaje bić jego serce, a nie wtedy, gdy przestaje funkcjonować jego mózg. Według Żydów, ten, kto pobiera z ciała bijące jeszcze serce, popełnia morderstwo.

Te 3 kwestie – tj. zakaz «rozlewania krwi Żyda», żydowski obowiązek trzymania pieczy nad własnym ciałem oraz śmierć serca jako jedyny wskaźnik śmierci uznawany przez Żydów – uniemożliwiają Żydom tak oddawanie organów do przeszczepu jak i otrzymywanie ich od swych współziomków.

Zwróćmy uwagę także na fakt, iż sprawa przemytu organów nie dotyczy wyłącznie przeszczepów. Zwłok, części ciał ludzkich oraz organów potrzebują również uniwersytety, kliniki izraelskie, itp. w celu prowadzenia szkoleń w autopsjach i chirurgii. Oczywiście, Izraelczycy nie wycofują się z tych fundamentalnych procederów jedynie dlatego, że brakuje im zwłok czy organów ludzkich.

Jako że w Izraelu istnieje duży popyt na zwłoki i funkcjonujące organy ludzkie – tak w celu przeszczepów jak i pozostałych przeznaczeń – powstał ich przemyt nielegalny, którego zasięg jest trudny do określenia.

Sprawa ta dobrze znana jest Palestyńczykom, ale nie tylko im. Co roku tysiące dzieci znika bez śladu, również we Włoszech. To samo dotyczy młodocianych imigrantów oraz osób przebywających w kraju nielegalnie.

W sytuacji, gdy, jedynym krajem na świecie mającym problemy opisane powyżej jest Izrael – staje się on pierwszym podejrzanym. Ale kwestia nie kończy się wyłącznie na podejrzeniach.

Sprawa znana jest od dawna. Dla przykładu, w latach 1974 – 1979, Simone Veil – Żydówka i syjonistka – zajmując we Francji stanowisko ministra zdrowia – podpisała tajny protokół, który zmuszał Francję do przesyłania organów obywateli francuskich do Izraela, by tam zostały przeszczepiane Żydom. Przez wiele lat porozumienie i proceder były utajnione przed Francuzami, co więcej, umowa dalej obowiązuje.

>https://en.wikipedia.org/wiki/Simone_Veil

W związku ze śmiercią (30 czerwca 2017 roku) Żydówki Veil, Maurizio Blondet pisał: Rzecz nie do uwierzenia, gdyby nie fakt, że informację opublikowała Francusko-Izraelska Izba Handlowa.

Daniel Ruach z Tel Avivu napisał:

«Simone Veil, prawdziwa Żydówka, wspierająca bezustannie Izrael i syjonizm, zmarła w piątek rano, w wieku 89 lat. Niewiele osób wiedziało o tym, że, będąc ministrem zdrowia, Simone Veil podpisała porozumienie francusko-izraelskie w sprawie dawstwa organów. Faktycznie, w Izraelu straszliwie brakowało dawców organów. Ta jak najprawdziwsza umowa, choć realizowana była z wielką dyskrecją, pozwoliła wielu Izraelczykom na uratowanie ich życia».

Disparition de Simone Veil. Beaucoup d’Israéliens lui doivent la vie
>http://www.israelvalley.com/2017/06/30/disparition-de-simone-weil-beaucoup-disraeliens-lui-doivent-vie/

Za prezydentury Giscard’a d’Estaing i François’a Mitterrand’a – Veil, kilkakrotnie bardzo silnie wpłynęła na życie polityczne Francji, w szczególności zaś, gdy chodzi o ustawę o aborcji.

Ta sama minister, która w tajemnicy przekazywała organy Francuzów na przeszczepy dla Żydów – jednocześnie legalizowała aborcję we Francji. Jedna ustawa była przeznaczona dla «wybranych», a druga dla «mówiących zwierząt» – substancji ludzkiej, pojmowanej jako materiał biologiczny, przeznaczony dla rasy panów.

Ustawa o aborcji została przegłosowana w Zgromadzeniu Narodowym dzięki głosom masonerii.

Sekularyzm Veil – jak się dziś okazuje – odnosił się jedynie do noachitów i gojów, jako że co do eksplantacji organów, Veil miała taką samą opinię jak rabbi Schneeson, nauczyciel i mesjasz lubaweiczerów:

«Ciało Żyda wygląda na podobne do ciała nie-Żyda, jednakże podobieństwo tkwi wyłącznie w tworzywie materialnym, aspekcie zewnętrznym i jakościach powierzchownych. Różnica jakości wewnętrznych, natomiast, jest tak duża, że ciała te powinny być uważane za należące do dwóch całkowicie różnych gatunków.

Oto dlaczego Talmud ustanawia zróżnicowanie halachiczne (prawne) pomiędzy ciałami nie-Żydów i Żydów. Żyd nie został stworzony jako środek służący celowi: on sam w sobie jest celem, jako że cała substancja świata powstała po to, by służyć Żydom.

Sformułowanie z Księgi Rodzaju, mówiące «na początku Bóg stworzył niebo i ziemię» oznacza, że wszystko zostało stworzone dla dobra Żydów, którzy nazwani są «początkiem». Oznacza to, że wszystko inne jest marnością w porówaniu z Żydami».

Następnie Schneerson stwierdza:

«Życie Żyda ma wartość nieskończoną. Gdybyś widział, że topią sie 2 osoby, tj. Żyd i nie-Żyda, Torah nakazuje ci ratować najpierw Żyda».

Israel Shahak komentuje wypowiedzi Schneersona w książce «Jewish fundamentalism in Israel» (Londyn, 1999) i pisze:

«Wystarczy w miejsce słowa «Żyd» wstawić «Niemiec», lub «Aryjczyk» i mamy do czynienia z doktryną, która umożliwiła powstanie Auschwitz».

Dodajmy jeszcze, że izraelskie ministerstwo zdrowia zwraca koszty podróży zagranicznych Żydom udającym się do krajów III świata lub Rumunii, Ukrainy czy Mołdawii, skąd wracają z nową nerką, lub innym organem, kupionym od miejscowego nędzarza.

Fragmenty:

>https://www.altreinfo.org/israele/23454/israele-la-religione-ebraica-non-ammette-la-donazione-di-organi-e-questo-genera-traffico-illegale-di-organi-umani-elena-dorian/
>https://www.maurizioblondet.it/simone-veil-firmo-un-accordo-segreto-cedere-organi-francesi-israele/

*                        *                         *

>https://www.israelvalley.com/wp-content/uploads/2017/06/simone-veil-800×400.jpg
>https://www.egaliteetreconciliation.fr/Un-accord-de-dons-d-organes-avec-Israel-mis-en-place-par-Simone-Veil-46559.html
>https://www.wrmea.org/009-november/israeli-organ-trafficking-and-theft-from-moldova-to-palestine.html
>https://www.theguardian.com/world/2009/dec/21/israeli-pathologists-harvested-organs
>https://www.voltairenet.org/article161760.html

http://ram.neon24.pl/

 

Komentarzy 57 to “Transplantacje: Goje na części zamienne dla Żydów”

 1. john.l said

  Polecam uwadze wszystkich zanim zostanie wykasowany lub ocenzurowany – teraz ładnie schowany ale niewątpliwie ze względu na wagę treści zostanie potraktowany jako antysemicki i zniknie prędzej czy później:

  „Przekleństwo_Chama#Słowianie_jako_Kananejczycy_–_niewolnicy_Żydów”

  >http://pl.wikipedia.org/wiki/Przekle%C5%84stwo_Chama#S%C5%82owianie_jako_Kananejczycy_%E2%80%93_niewolnicy_%C5%BByd%C3%B3w

 2. Damy Radę! said

  Damy radę? https://menway.interia.pl/historia/news-klamstwo-966-roku-czy-to-boleslaw-chrobry-ochrzcil-polske,nId,2946174

  Damy radę! https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/04/22/poczet-krolow-lechii-kosciol-w-polsce-od-1050-lat-ukrywa-przed-polakami-ze-jestesmy-starozytnym-antycznym-wielkim-imperium/

  ———–
  Ciekawe, dlaczego Kościołowi miałoby zależeć na ukrywaniu prawdy?
  Admin

 3. Adrem said

  „Dylemat, który od lat dręczy Palestyńczyków uczestniczących w tego rodzaju sytuacjach, to pytanie, czy ich bliscy w momencie patroszenia żyli jeszcze, czy też odbyło się to po ich śmierci?”

  No to ten dylemat może ich już przestać dręczyć.
  Narządy ze zwłok nie nadają się do przeszczepu. Z wyjątkiem rogówki oka, bo ta jest nieunaczyniona.

  Aby narząd nadawał się do przeszczepu, musi być u dawcy zachowane krążenie.
  Krążenie naturalnie istniejące, lub wymuszone sztucznym sercem.

  W tym celu jakiś czas temu zmieniono def. śmierci……itd ale to dłuższy temat.

 4. J 8 said

  42 Rzekł do nich Jezus: «Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. 43 Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. 44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. 45 A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. 46 Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? 47 Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście».

 5. RomanK said

  W polsce nigdy do tego nei dojdzie , zeby ktos taki zostal jakimkolwiek ministrem…..

 6. On said

  42 Rzekł do nich Jezus: «Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. 43 Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. 44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. 45 A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. 46 Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? 47 Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście».

 7. Zbyszko said

  Należy tutaj dodać, że organy pobiera się od osób jeszcze żyjących, bo od zmarłych są już bezwartościowe.
  Swego czasu w tzw dniu transplantacji w którymś z polskich(?) radio był z tej okazji wywiad z lekarzem transplantologiem, który w tej pysze wygadał się, że praca lekarza transplantologii jest bardzo ciężka, bo… pacjenci (dawcy organów) się bronią

 8. RomanK said

  Panie John polecany przez pana art Wikipedii to jest jezuicko-zydowski gniot- pelen falszu i vbzdur..

 9. john.l said

  @RomanK – skąd ta pewność? a może mamy taka samą tajną umowę z Izraelem już teraz? Skoro Niemcy (Fundacja DKMS) mogą budować u siebie bazę danych DNA Polaków, skoro firmy takie jak izraelski MyHeritageDNA pozyskują DNA Polaków a rząd zobowiązany do dbania o bezpieczeństwo także cennych danych DNA… Twierdzę że od 1989 roku rządzą nami ludzie którzy nie maja dobrych intencji w odniesieniu do Polski i Polaków, twierdze ze Żydzi sprawdzają nasze DNA by ustalić kto jest a kto nie jest Żydem… znaczna ilosc neofitów żydowskich wskazuje na to że coś się dzieje, ludzie którzy kilka lat temu byli ateuszami albo katolikami nagle biegają w kipach i wrzeszczą coś o zbrodniach Polaków… Rzad PiS współpracuje z Izraelem w kwestiach cyberbezpieczeństwa – to oznacza że kontrole nasz nasza wrażliwa infrastruktura maja już w Izraelu…
  Właśnie w tej chwili na TVP Info jakiś żydowski popłuk kalecząc polski mówi mi o moralności… on potomek handlarzy niewolników, rasista utrwalany w swej ksenofobii od dziesiątek generacji…

 10. john.l said

  Pan RomanK – gniot pełen fałszu i bzdur – czytaj pan fragmenty poświęcone Słowianom, przede wszystkim zwróć pan uwagę na bibliografie – dla mnie odkryciem jest „The Man Farthest Down” B.T. Washington z takimi smaczkami:

  „The singular thing about it all was that this
  Jew who had shown himself so humble toward
  me looked down upon and despised the Polish
  peasants among whom he trades. He referred
  to them as ”ignorant and dirty creatures.”
  For all that, he seemed to have learned their
  ways of expressing himself to those to whose
  power or influence he looked for help or pro-
  tection.

  Ciekawa lektura – dostępny bez problemu archive.org/details/manfarthestdownr00wash/page/n10

 11. revers said

  re3, W Polsce juz 2 lekarzy decyduje kto ma zostac dawca organow, a bylo 3 w tym jeden anastazjolog.

  Coraz czesciej do osob w stanie krtycznym, najczesciej po wypadku samochodowym daje sie propozycje nie do odrzucenia, z zwiazku z smiertelna diagnoza w stylu zostalo ci 3 dni zycia, podpisuj umowe o „dobrowalnym dawcy organow”, a my w nagrode zajmiemy sie kosztami pogrzebowymi.

  Tak juz wyglada dowod na organy, ktory forsuje niemiecki minister zdrowia Spahn.

  a w miare rozwoju gromadzenia danych biometrycznych na jedenej karcie z duza pamiecia lub polaczenia z centralna baza danych przez ACTA2, juz nie dlugo takie nowczesne dowody moze miec kazdy goj z kolejnymi rekordami w bazach danych, pacjent-goj gotowy i pasuje imunologicznie do transplatacji.

 12. NICK said

  Panie Revers i inne moiściewy.
  Świadectwo.
  Miałem bardzo niemiłą okazję przebywać w pewnej klinice szpitala uniwersyteckiego w pewnym mieście.
  Klinika ta, ma w nazwie chirurgię, m.in. transplantacyjną.

  Człowiek nie jest tam pacjentem.
  Gorzej.
  Bo pacjent człowiekiem nie jest.

  Wypisałem się na własne żądanie. Tak, ja, którzy mnie znacie.
  Lekarze tam występujący to cyborgi wypasione.
  Ich fizjonomia mówi wszystko a ja wszystkiego nie mogę napisać.
  Oni wchodzą do sali chorych, patrzą.
  Widząc narządy.

  Nie mogę napisać więcej… .

 13. peacelover said

  ….to doskonale, ze istnieje genetyczna metoda identyfikacji zydow !!!!!

  Ludzkosc bedzie sie bronic przeciwko takim makabrycznym poczynaniom,
  a metoda identyfikacji bedzie wykozystana do kompletnej eliminacji zagrozenia !!!!

  I TO JUZ NIE DLUGO !!!!! W TYM MOJA I INNYCH LUDZI NADZIEJA !!!!!!!!!!!!!!!!

 14. NICK said

  P. peace.
  Geny, geny.
  Nieco sciemy.
  Charakterki vel, ratlerki.

  Są geny i jest, nie naturalna skłonność do bycia chujem.
  (nie obrażając członka wydarzeń wielu)

 15. Boydar said

  Gów.no ! Nie wolno iść w tą stronę, stalibyśmy jak oni.

  Jeśli Chrystus powiedział – „twoja wiara cię uzdrowiła”, to Mu wierzymy czy nie ?

  To teraz odwróćmy słowa; „wasz brak wiary was zabije”.

  Nie potrzeba nic więcej. A jeśli są wśród nich tacy którzy uwierzyli, to jakim prawem mielibyśmy ich eksterminować ? A czy uwierzyli prawdziwie to wie tylko ON.

  Natomiast, przy obsadzaniu stanowisk i powierzaniu funkcji, oczekiwałbym deklaracji, kim jesteś ? I losowo albo i nie, weryfikował.

 16. PISKORZ said

  re 9 Twierdzę że od 1989 roku rządzą nami ludzie którzy nie maja dobrych intencji w odniesieniu do Polski i Polaków, ” TO PROSTE JAK LUFA SZTUCERA…nie trzeba nam przypominać..

 17. maasteer said

  http://www.poltransplant.pl/Download/Sprzeciw_CRS.pdf

  Centralny Rejestr Sprzeciwów

  Już dawno każdy z nas powinien to wypełnić i przesłać. Moja rodzina dostała potwierdzenie o wpisaniu do rejestru sprzeciwu.
  Pewnie będą to mieli w doopie, ale zawsze to jakieś utrudnienie.

 18. ami said

  Żydzi alias sataniści robią z nami co chcą od dawien dawna. To, że nie wiemy o tym wcale nie znaczy, że tego nie ma. Dziś mając powszechne środki komunikacji, o których można było pomarzyć jeszcze paręnaście lat temu, wciąż niewiele wiemy na ich temat. To co się do nas przebija przez ich cenzurę jest zaledwie ułamkiem prawdy o ich działalności względem nas. Dążymy do systemu w pełni lucyferianskiego, czy nam się to podoba czy nie. Oni mają w ręku wszystkie karty. Nas jest wciąż więcej ale to powoli się zmienia na ich korzyść oraz nasza wiedza, o nich, jest wciąż fałszywa. Jesteśmy pilnowani, jeśli widzą realne zagrożenie niszczą je, włącznie z fizyczna likwidacja. Jeśli Bóg nie zainterweniuje Pismo się wypełni.

  ——
  Jakie znowu „Pismo” ma się wypełnić? Co będzie oznaczać owo „wypełnienie”?
  Admin

 19. ami said

  Bogaty żyd – miliarder na swym super luksusowym jachcie, z kolegami po fachu, w asyście 100 majtek obsługi, robi wypad, np. z florydzkiego apartamentu z widokiem na Miami – jakiego drugi bogaty żyd nie ma – [ bo o to im chodzi ] po fiordach Arktyki, by zażyć świeżego powietrza, zjeść lunch na pokładzie, będąc obsługiwanym jak KROL. Modnie mu tez ostatnio zejść pod wodę, zajrzeć gdzie ludzka stopa nie dotknęła, dac nura.

  W trakcie swego voyage en dehors de la ville zwraca się on do swych gości podając jowialnie następującą sentencję ” gdyby ludzie – w domyśle goim czyli niewolnicy – wiedzieli jak my żyjemy, to by nam, od razu, wystawili gilotyny francuskie, hahaha.

  ===
  Wywrotowcy, za grzech jest kara. Szydzi to wielcy grzesznicy. Choćby pod nikami się kryli, byli i będą karani. Nie ma ucieczki przed kara, chyba że do piekła.

 20. Troll Polonii said

  Nie po to Polski rzad poSolidarnosciowy popieral wojne w Jugoslawii i utworzenie zbrodniczego Kosowa – centrum ‚skupu’ ludzkich czesci zamiennych – zeby wybrancy narodow latali po swiecie z chorymi nerkami.
  Do tej pory polskie wojsko i policja w Kosowie pilnuje geszeftu nerkowego.
  To juz nie wystarczy czekac az ktos umrze.
  Cale transporty zywych dzieci serbskich transportowali na „czesci zamienne” do „osrodka medycznego ” na granicy Jugoslawii z Albania.
  Nie ma statystyk na wywozenie dzieci z Ukrainy i z Polski ..
  Ale tez nikt jak dotad nie prowadzi dochodzenia…nikt nie sciga zbrodniarzy…

  A Kosowo pozostanie na kartach historii Europy ciemna plama skurwienia (niegdys !!!) chrzescijanskich narodow.

  Zaden kraj w Europie nie powinien akceptowac kanibalizmu!

  Nakladamy sankcje na suwerenne kraje z gownianych, wydumanych powodow: „Highly likely”: otrucie Skripali, ktorzy podobno zyja; ‚highly likely’ mieszanie sie w wybory USA, highly likely prowadzenie wojny w Donbasie, czy ‚zbrojna aneksje’ Krymu.
  Highly likely zagrozenie nuklearne ze strony Iranu …czy highly likely produkowanie broni bakteriologiczno -chemicznej w Iraku.
  Naklada sie sankcje na suwerenne kraje, ktore bronia wlasnego panstwa: Rosja, Syria, Iran, Wenezuela, Kuba… a nawet zaprzyjaznione kraje jak Kanada czy Poludniowa Korea..Nikt nie naklada sankcji na Arabie Saudyjska czy USA…

  10 lat zbrodniczych sankcji na Irak spowodowalo smierc pol miliona dzieci, ktore umarly z glodu.

 21. Gość said

  Żydzisko z genami z narządów Goja nie jest już żydem tylko gojowskim mutantem, miszlingiem genetycznym. Tak się kończy żydostwo. Tylko te psychopaty o tym nie wiedza albo udaja, że nie wiedzą bo ważniejsza dla tych potworków jest kasa. Resztę udają.

  ——
  Niestety, tak nie jest.
  Niektóre rzydy miały serce wymieniane sześć razy – i wciąż są rzydami, z takim samym psychopatycznym mózgiem i z szatańską duszą.
  Admin

 22. Adrem said

  peacelover ad: 13
  2019-04-21 (Niedziela) @ 19:48:35

  ….to doskonale, ze istnieje genetyczna metoda identyfikacji zydow !!!!!

  Jasne, że istnieje.

  Ale pewien Rosjanin wymyślił też metodę identyfikacji na podstawie krwi a właściwie osocza.

  Kilka reakcji barwnych , mających na celu identyfikację podwyższonego poziomu miedzi w żydowskiej krwi. Dysponując kilkoma odczynnikami, można to we własnej kuchni zrobić.

  No ale trzeba mieć też chociaż kilka ml tej żydowskiej krwi do pozyskania osocza.
  Jak niepostrzeżenie pobrać żydowi krew, to już nie wiem.

  Poza tym są zaszłości…

  Wielu z nich ma tylko niewielki procent żydowskiej krwi a niektórzy wcale.
  Ich przodkowie kiedyś tam przeszli na judaizm i oni tez uważają się za żydów, a są ludźmi.
  Niestety, zachowują się tak samo źle, jak żydzi.

  Moim zdaniem holokaust dotyczył ok 300 tys. tych właśnie mało genetycznie żydowskich żydów.
  Taki był plan. Syjoniści chcieli się ich pozbyć ( zwłaszcza tych starszych ) a młodych nagonić na Bliski Wschód do budowy Izraela, który w 1948 r tam został utworzony.

  A poza tym:
  Jest wielu całkiem nie-żydów, czasem gorliwych z pozoru katolików, którzy doskonale wiedzą co robią.
  Działają przeciwko ludziom , wysługują się żydom za pieniądze i władzę.
  Żydzi, swoim zwyczajem, starają się jak najmniej brudzić sobie rąk.
  Właśnie im zlecają najpodlejsze działania na szkodę ludzkości.
  Ja ich nazywam szabas-goje.
  To najpodlejszy typ ludzi.

  A dodatkowo : W zeszłym roku rabin Szudrich chwalił się ( słyszałem w radiu ) że nie ma miesiąca, aby nie prowadził kilku konwersji na judaizm młodych Polaków…..

  I co z tym wszystkim zrobić, ja nie wiem.
  ,

 23. hulajdusznik said

  Według unych jesteśmy nikim więcej, tylko zwierzętami do zabicia i złożenia w ofierze ychniemu „bogu” – Lucyferowi. Mamy być i jesteśmy wykorzystywani [dosłownie dojeni] przez „wybrańców boga”, tych „starszych braci w wierze” (jak chciał pewien… brak mi słów) ze wszystkiego co mamy i tak długo jak żyjemy… Wszystko bowiem co posiadamy nie jest naszą własnością – to ychnia własność! Tak uważają, tak nauczają, święcie w to wierzą. A oto ychnie główne osiągnięcia:
  – lichwa
  – handel niewolnikami
  – rewolucja „francuska”
  – komunizm
  – nazizm
  – inne „-izmy”
  – rewolucja „rosyjska”
  – I wojna światowa
  – II wojna światowa
  – grypa „Hiszpanka” (przedtem zwana „Rockefellerówką”)
  – FED
  – bomba atomowa
  – „Holocaust”
  – „państwo” Izrael
  – Hollywood
  – WTC
  – „antysemityzm”
  – teorie spiskowe
  – multi-kulti
  A oto czym się przede wszystkim trudnią:
  – kolekcjonowaniem złota i innych kosztowności
  – banksterstwem
  – „odpoczywaniem” (bżydzą się pracą fizyczną)
  – ściąganiem danin
  – ludobójstwem na wielką skalę, w tym tzw. „depopulacją”
  – rabunkiem na jeszcze większą skalę
  – fałszerstwami
  – wszelkim pozostałym szwindlem o zasięgu globalnym
  – praniem mózgów
  – porywaniem dzieci i… (słowa uwięzły mi w gardle)
  – pozyskiwaniem ludzkich narządów i ich handlem
  – tzw. „namiestnictwem bożym na Ziemi”
  – polityką
  – narkomanią
  – pornografią
  – prostytucją
  – hazardem
  – propagowaniem wszelkich zboczeń i wynaturzeń
  – szeroko pojętą „kulturą”, „rozrywką” i „sportem”

  Nie sieją, nie orzą, nie żniwują ale dożynkują przez cały rok, dniem i nocą na okrągło. Szydzą i żydzą z nas do rozpuku.

  Dożynkowaniem zajmują się dla unych głównie pindosy a przez nich inne pomniejsze parchate filie przyssane do „dawców” po całym niemalże świecie.

 24. anne said

  Wpis niejakiej Aliny został usunięty ze względu na duże natężenie złej woli i głupoty.
  Ale zamieszczam go poniżej komentarza p. Anne
  Admin
  —————-

  Ad. Alina
  PT Gajowkowiczow przepraszam za język, ale on powinien odpowiednie dać rzeczy słowo.
  Qurwa, pierdolisz szmato jak potłuczona.
  Jak czytasz krowo „Pieśń o Rolandzie” , słyszysz „Bogurodzicę”, albo inne utwory średniowieczne, to one mają taką dopracowaną formę, bo z nieszczęścia powstały? Nie zachowało ich się tak wiele, ale dlatego, że pergamin swoje kosztował. A kościoły, katedry i zamki to z głodu budowali? Ile kobieto przeczytałaś w swoim życiu książek o życiu w średniowieczu, o literaturze, filozofii i muzyce? Ale nie mam tu na myśli jakieś sagi z Harlequin a albo romansów pisanych w xx w, tylko POWAZNYCH książek. Artykuły że stron internetowych, które nie podają bibliografii też się nie liczą. Najpierw poczytaj, potem podaj co czytałaś i można zacząć dyskusję.
  Jest wiele artykułów poświęconych ludziom że Stanów, którym chciano pobrać organy, bo w śpiączce byli i już nawet odłączono aparaturę, ale osoba się wybudziła w końcu i do dzisiaj żyje.
  Z podpisaniem sprzeciwu, to dobry pomysł, też to zrobiłam, ale jeszcze rodzinie truję, żeby się nie dali nabrać na psychomanipulacje, że taka dobra i szlachetna za życia byłam, zawsze się dzieliłam, to i organami się podzielę.
  A swoją drogą to takie niekoszerne organy nie szkodzą? Czy się je wcześniej w mleku jak mięso moczy? Czy żyd z niezydowskim sercem dalej jest żydem? Bo może żydowskość to stan umysłu albo członka???

  ——————–
  Oryginalny wpis „Aliny”:

  @2 Ciekawe, dlaczego Kościołowi miałoby zależeć na ukrywaniu prawdy?

  Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
  George Orwell

  Przejmując kraj, jego religię, zawsze niszczy się ślady przeszłości, na tyle na ile istnieje taka możliwość. Taka jest metoda.

  Pięćset lat później w Ameryce Środkowej i Południowej Hiszpanie całkowicie zniszczyli kulturę Azteków i Inków, narzucili im obcą religię właśnie w celu przejęcia władzy politycznej i wprowadzenia zaawansowanych form wyzysku. Przecież starzy bogowie mogliby wzywać Indian do buntu.

  Tysiąc lat temu w sąsiednim Kijowie niszczenie starej kultury było tak dogłębne, że chrześcijańskie politruki nawet pozmieniały nazwy dni tygodnia. Domyślam się że była tam stara nazwa niedzieli a przy okazji chrztu narzucili nazwę „zmartwychwstanie”, co chyba sensu nie ma.

  To chrześcijaństwo przyniosło Słowianom ówczesną odmianę systemu niewolniczego, feudalizm. Bez wsparcia nowych bogów system niewolniczy raczej by się nie utrzymał. Aby się utrzymał, trzeba było zniszczyć starą kulturę, stare tradycje. Zresztą system długo się nie utrzymał, nastąpiła reakcja pogańska utopiona we krwi przez niemieckich rycerzy. Dla mnichów faktycznie była to walka o śmierć i życie.

 25. anne said

  Pan Gajowy chyba usunął komentarze niejakiej aliny, o tym, jak przed Chrztem Polakom było dobrze, a potem to feudalizm i nieszczęścia. I teraz nikt nie będzie wiedział do czego się odnoszę z tymi bluzgami…

  ————–
  Poprawiłem to.
  Dawno takiej szmaty nie było w gajówce, jak ta „Alina”.
  Bluzgi są nieraz konieczne, w braku pały do przywalenia w durny łeb.
  Admin

 26. hulajdusznik said

  Ad: Alina, Anne i Gajowy Marucha.

  Nie bronię tu, ani nie oskarżam nikogo. Zaatakowały mnie tylko takie oto pytania?
  1. Czy publiczne nazwanie kogoś „szmatą” i przypisanie jej „durnego łba”, zwłaszcza w drugi dzień Wielkanocy jest iście chrześcijańską projekcją dwóch najważniejszych przykazań?
  2. Czy Alina wam w czymkolwiek ubliżyła? Czy urągała waszym przekonaniom?
  3. Czy w historii kształtowanej przez namiestników chrześcijaństwa nie ma nic, co mogłoby urągać naukom Jezusa Chrystusa?

  Jeśli wy, czy ktokolwiek inny poczuliście się tak głęboko urażeni wpisem Aliny to pokażcie, gdzie tkwi błąd w jej rozumowaniu. Podyskutujcie z nią jak na chrześcijan przystało. Jeśli ktokolwiek zamierza przyczepiać sobie etykietkę „chrześcijański”, to warto by poświęcić nieco czasu, żeby odkryć, co to słowo rzeczywiście oznacza.

  Proszę, aby nikt nie interpretował moich słów ponad to, co napisałem. Nie mam zamiaru nikogo obrażać, strofować, pouczać, a tym bardziej z nikogo kpić. Życzę wam trojgu pojednania.

  „Jak bowiem w jednym ciele mamy wiele członków, a nie wszystkie członki spełniają tę samą czynność – podobnie wszyscy razem tworzymy jedno ciało w Chrystusie […] i mamy według udzielonej nam łaski różne dary.” (List do Rzymian 12,4-6).

  ——
  Tak. W bezczelny sposób urągała nie tylko naszym „przekonaniom”, ale ubliżyła Kościołowi.
  Wykazywać po raz stutysięczny „błąd” w jej rozumowaniu?
  Kurwa mać!
  Admin

 27. revers said

  Uczeni kuwejcy pisza o uzyciu krwii dzieci chrzescianskich do wypiekow macy

  https://pl.sputniknews.com/swiat/2019041810232262-Sputnik-uczony-kuwejt-zydzi-krew-chrzescijanskie-dzieci-wypieki-wideo/?fbclid=IwAR3QWAIFNPjWNBXMpi0wyvPlqRUGvjMsit7PbV4pyG-7DAQbOjZl0I5QOqM

 28. Adrem said

  Ad 25 Revers

  Nie tylko kuwejscy tak mówią.
  Jak byłem mały i bywałem u dziadków w wakacje, to całymi dniami włóczyliśmy się całą grupą dzieciaków po okolicy, nie zwracając uwagi na terminy posiłków w domach.

  Babcię bardzo to denerwowało, straszyła nas mówiąc: nie odchodźcie się za daleko od domu , bo nas żydzi na mace porwą.

  Skądś wiedziała !

 29. Jack Ravenno said

  @3 ADREM – tu wystarczy krótko – Narządy mogą być pobrane tylko od żyjącego, a nie od zmarłego. A to czy jakaś „komisja” orzeknie śmierć to wyłącznie kwestia interesu…

 30. anne said

  ad Hulajdusznik
  Mam OBOWIĄZEK bronić swojej wiary i nauk Kościoła Katolickiego. Mam dosyć nadstawiania drugiego policzka i ekumenicznego „dialogu”
  Jeśli ktoś swoje przekonania buduje na memach z FB albo Demotywatorów, to nie jest dla mnie partnerem w dyskusji i został potraktowany tak, jak na to zasługuje. Podejrzewm, że p. Alina pisząc swój komentarz bazowała na informacjach z książek E. Cherezińskiej, która napisała taką polską Grę o Tron o Piastach i rozbiciu dzielnicowym. I tu mój wniosek: jeśli ktoś bierze się za czytanie, to dobrze byłoby, gdyby odróżniał prawdę od fikcji.

  Cherezińska napisała/ redagowała również „Byłam sekretarką Rumkowskiego”, w której ten człowiek jest przedstawiony niemalże jak drugi Hamlet, lub inny bohater tragedii antycznej, który robi niemalże wszystko, by jak najwięcej żydów uratować. Równie dobrze mogę się odnieść do „Kodu Leonarda” i napisać, że Kościiół niszczy pierwiastek żeński i temu podobne bzdury, w które tylko ktoś, kto nie zna naszej religii może uwierzyć. I właśnie to mnie boli, że wypowiadają się ludzie, którzy nie wiedzą NIC na dany temat. Proszę podać tytuły artykułów z bibliografią, lub książek na podstawie których uważa Pan, że wpis Aliny był merytoryczny. I jeszcze przypomnę (a propos Świąt), że Pan Jezus wyrzucając kupców ze świątyni, pokazał, jak należy bronić wiary.

  ————
  Mam wrażenie, że z Hulajdusznika spada maska…
  Admin

 31. Adrem said

  Ad 29

  Tak.

  Termin ” śmierć mózgowa” jest bałamłutny.

 32. andzia said

  re:29
  Dwóch łatwiej przekupić niż trzech. Toteż „dobra” rzydowska zmiana zmieniła ustawę o transplantacji.
  Poczciwie i głupio uśmiechający się Duda stał się agresywny odpowiadając na pytanie w sprawie szczepień. Treść odpowiedzi była żenująca (sam rozmawiał z jakimś lekarzem, szczepienia są prowadzone dla dobra dzieci) Przekupiony ignorant, wróg Polaków działający na rzecz koncernów, wyciągający łapy po pieniądze od Polaków.

 33. anne said

  Ad Hulajdusznik
  Tak mnie naszło przy obieraniu szparagów. Kościół Katolicki jest naszą MATKĄ
  Jakby kto powiedział, że pańska rodzicielka to kurwa, to z okazji drugiego dnia Świąt podjąłby Pan merytoryczną dyskusję, czy z miejsca w ryj strzelił????

  Słusznie, Pani Anno.
  Istnieje pewien poziom, poniżej którego dyskusja staje się niemożliwa, pozostaje tylko pałka i gaz.
  Admin

 34. hulajdusznik said

  Słusznie, Panie Marucha. „Istnieje pewien poziom, poniżej którego dyskusja staje się niemożliwa, pozostaje tylko […]”.

  Prosiłem, żeby nikt nie interpretował moich słów ponad to, co napisałem. Nic to nie dało. Nie zabronię przecież tu nikomu wszczęcia dochodzenia w sprawie powstałej u kogoś samorzutnie przy obieraniu szparagów , czy też każdej innej, będącej czyimś olśnieniem. Nie mam też cudownego lekarstwa na różnorakie uczulenia. Nie broniłem przecież Aliny, ani też nie wyrażałem mojego uwielbienia dla jej błyskotliwych wynurzeń. Nie interesuje mnie tym bardziej kwestia spisu jej lektur ani miejsc, skąd kopiuje „swoje mądrości”. Czyżby pod tą spadającą maską z hulajdusznika miała pojawić się właśnie następna? Bardzo mi przykro. Tym bardziej, że nie lubię żadnych balów ani parad maskaradowych.
  _________________________
  Śmigus! Dyngus! Na uciechę
  z kubła wodę lej ze śmiechem!
  Jak nie z kubła, to ze dzbana,
  śmigus-dyngus dziś od rana.
  Staropolski to obyczaj,
  żebyś wiedział i nie krzyczał,
  gdy w Wielkanoc, w drugie święto,
  będziesz kurtkę miał zmokniętą.
  __________________________

  Życzę wszystkiego dobrego! 🙂
  __________________________

  PS
  Przepraszam szanownych czytelników i sztab generalny Gajówki, że przyczyniłem się do odbiegnięcia od tematu artykułu.

 35. anne said

  Ja jeszcze raz, tym razem w sprawie artykułu.
  Mówcie o tym zwłaszcza swojej rodzinie i najbliższym, bo nawet jeśli tak jak ja, podpiszecie, że nie zgadzacie się na transplantację organów, to szpital, lekarz, ktokolwiek odpowiedzialny, może się zawsze tłumaczyć, że on nie wiedział, zgubiło się, system się zawiesił… W razie Waszego (nie daj Boże) wypadku, to Wasze rodziny (dzieci, żona…) zostaną poddani olbrzymiej presji. To nie jest tak, że ktoś przyjdzie i spyta: można wątróbkę? Najpierw przedstawią Was jako osoby niezwykłej szlachetności, każą rodzinie myśleć, jak dobrymi byliście ludźmi, jak wiele od siebie dawaliście. Potem powiedzą, że Wy na pewno byście sobie tego życzyli, że dobrze by było, by coś po Was zostało, jakaś cząstka itd. I dopiero teraz przywalą z grubej rury. A rodzina, często w szoku, nie jest w stanie trzeźwo myśleć i oni w szpitalach to najczęściej wykorzystują.

 36. kura domowa said

  Taki scenariusz: osoba, ktora nie zgodziła sie pisemnie na pobranie organow…ma nieszczesliwy wypadek. Jedynym ratunkiem jest transplantacja. Czy taka osoba ma mniejsze lub zadne szanse na dawce, bo sama jest przeciw pobieraniu organów?

 37. Jack Ravenno said

  @36 KURA DOMOWA – rób sobie jak chcesz. Ja osobiście nie chciałbym żyć z taka świadomością, że ktoś inny MUSIAŁ przestać żyć. Wiesz dlaczego ciało po śmierci powinno spoczywać przez trzy dni w kostnicy? To ci napiszę – to taki test aby się upewnić, że człowiek umarł. Znasz przypowieść o wskrzeszeniu Łazarza? No to sobie sama odpowiedz.

  Nie rozumiem – jesteś z koczowników czy jak?

 38. NICK said

  Anne.
  Bravo.
  Za oceny/wpisy.

  A rzeczywistość jaka una jest, wiemy.

 39. anne said

  Ad Kura Domowa
  Jak ma nieszczęśliwy wypadek, to nikt jej nic nie przeszczepia. Nie ma takiej opcji. Osoba po wypadku albo jest przytomna i nic jej nie trzeba przeszczepiać, albo jest nieprzytomna i przedstawia sobą wartość iluś tam dziesiątek tysięcy dolarów. Osób oczekujących na przeszczep są bardzo długie listy i nikt nie „wepchnie” kogoś tylko dlatego, że miał wypadek. Jeśli ktoś ma DUUUŻĄ kasę, to sobie organ kupuje na czarnym rynku- stąd właśnie zbrodnie na Ukrainie/ Doniecku, w byłej Jugosławii i w każdym innym zakątku świata.

 40. anne said

  Ad Kura Domowa
  Jak ktoś miał wypadek, to są 2 opcje: albo jest przytomny, więc mu się nic nie przeszczepia, albo jest nieprzytomny i wtedy jest potencjalnym dawcą. Taki człowiek to wartość iluś tam dziesiątek/ setek tysięcy dolarów (nie znam aktualnych cen). Lista osób oczekujących na przeszczep jest b, długa, więc nikt tam nie wepchnie człowieka z ulicy. Natomiast, jeśli ktoś ma DUUUŻĄ kasę, to sobie dany organ kupuje na czarnym rynku i to właśnie dla nich popełnia się te zbrodnie w Doniecku, byłej Jugosławii i wszędzie, gdzie są konflikty zbrojne i 100 osób w tę czy w tę nie robi różnicy, bo zawsze można powiedzieć, że to ofiary czystek etnicznych.

 41. anne said

  Wolno się ładuje, stąd przepraszam za 2 komentarze. Myślałam już, że pod pierwszym nie wcisnęłam opcji „opublikuj”. Przepraszam

 42. Adrem said

  Anne ad 40

  Oczywiście.
  Tak było w Serbii, tak było na Ukrainie, tak było w Izraelu z uchodźcami.
  Znajdowano wykrwawionych młodych ludzi na pustyni bez narządów ( nerek, serca, wątroby, oczu).

  Przez kilka dni pisali, że to jakieś żydowskie gangi i że kogoś złapali i będą procesy.
  A potem raptem wszystko ucichło i do dziś cisza.

 43. Kura domowa said

  Chyba Państwo nie zrozumieliscie mojego pytania. Kwestią mniej ważną są pieniądze na przeszczep i czas oczekiwania. Pytanie brzmi czy osoba po wypadku gdzie konieczny jest przeszczep ma szanse dostać czyjś organ, mimo iż sama podpisała, że nie zgadza się na przeszczep własnych organów. Krotko mówiąc: nie zgadzam się na przeszczepienie swoich organów a w razie wypadku ja też nie mam prawa do otrzymania organu od kogoś.
  Pytanie hipotetyczne. Nie koczownicze

  ——
  Ja nie wiem.
  Admin

 44. anne said

  Ad Kura Domowa, Ja zrozumiałam, Organy, to nie krew. Zwłaszcza te, co podwójne nie są. No i krwinki się odnowią, a nerka nie odrośnie. I na tym polega problem.
  Nie ma osoby na liście biorców=nie dostanie organów!!!
  Czy osoba, która jest przeciwna przeszczepom wpisałaby się SAMA/ DOBROWOLNIE na listę oczekujących na przeszczep?
  Czy jeśli Pani NIE złoży wniosku o kredyt, to go Pani dostanie???
  Jak się Pani nie wpisze na listę oczekujących na przydział mieszkania, to urzędnik je Pani wciśnie???
  Jest lista, BAAARDZO długa, bo na organ w normalnej ‚kolejce’ można kilka lat czekać, można i nie doczekać. Nie każdy pasuje, bo o zgodność trudno. NIKT tam nie wrzuci kogoś „z ulicy”.
  Natomiast MOŻE być ktoś zakłamany, kto się wpisze na listę do przeszczepów, ale TRZEBA być osobą zdrową, by zostać dawcą czegokolwiek (tzn nie jestem pewna rogówki, szpiku i chyba jeszcze coś z koścmi można zrobić- ale tak, jakmówię- nie jestem pewna), więcjest to sytuacja raczej nieprawdopodobna. Dawcy organów, to najczęściej ludzie młodzi i w pełni sił, dzieci, ofiary wypadków ( ma uszkodzoną wątrobę, ale serce 100% sprawne).

 45. Marucha said

  Re 44:
  Czy osoba, która jest przeciwna przeszczepom wpisałaby się SAMA/ DOBROWOLNIE na listę oczekujących na przeszczep?

  Ja sobie to mogę wyobrazić.

 46. NICK said

  Krew to tkanka, Anne.

  Ty jesteś komórką na Gajówce.

  Tak, tak.
  A, jednak.

  Dziwny tekst. (44).

 47. NICK said

  Chciałem zapodać ś.p. Grzegorza z Ciechowa. (46).https://www.youtube.com/watch?v=li08yjCFmHA

 48. Ale dlaczego? said

  Nie jestem specjalistą od historii, średniowiecza tym bardziej.

  I bardzo ubolewam, że tak mało wiemy o kulturze i historii przedchrześcijańskiej.
  Na pewno była jakaś walka ideologiczna między ludźmi Kościoła a ludźmi „starej religii”.
  Jednak to zdaje się Mieszko i inni władcy polskich i nie tylko Słowian chcieli chrześcijaństwa. Ze względów co najmniej polityczno-strategicznych.
  A o przodkach przed chrześcijańskich głównie tak mało wiemy, bo po pierwsze nie znali pisma (zdaje się) i materiałów piśmiennych, a architektura była oparta na nietrwałym materiale drewnianym. Terytorium dzisiejszej Polski było przecież porośnięte nieprzebytą puszczą, a nie kamienną pułpustynią, gdzie kamienne budowle stały się oczywistym świadectwem minionych kultur.

  W pobliżu Szczecina niemieccy archeolodzy odkryli pobojowisko po bitwie między Słowianami a ludem północy sprzed 3200 lat

  http://www.paranormalne.pl/topic/42546-wielka-bitwa-w-dolinie-rzeki-tollense-sprzed-3200-lat/

  Więc historia Słowian na tych ziemiach jest dużo starsza, niż uczą w szkołach. Dosłownie w podstawówce dzieciakom wciskają, że Słowianie przywędrowali koło VI wieku na tereny Polski…

 49. anne said

  Wszystkim zainteresowanym polecam:
  https://www.wprost.pl/47489/Zmartwychwstanie-mozgu
  Artykuł z Gościa Niedzielnego, który przeczy temu poprzedniemu, ale wypowiada się osoba, która przeszczepami zarabia na życie
  https://www.gosc.pl/doc/2093653.Gdy-mozg-umiera
  Strona dr nauk medycznych, który krytykuje transplantologię organów
  http://jacek.norkowski.info/

 50. NN said

  Będę wredny, ale się zapytam, dlaczego Polacy tak chętnie jeżdżą samochodami. Nie lepiej pociągiem albo autobusem? Przecież to zmniejsza ilość potencjalnych dawców narządów (wypadki z udziałem autobusów czy pociągów to ułamek wypadków)
  PS. Pomijam kompletne pustkowia tzn. kilkanaście wsi i brak czegokolwiek innego, bo tam inaczej jak własnym autem się nie da.

  ——-
  Może dlatego, że wygodniej jest jechać z rodziną samochodem? Zatrzymywać się tam, gdzie się chce. Dojechać od drzwi do drzwi (niemal). Nie czekać na połączenia… itd.
  Admin

 51. Troll Polonii said

  Ja tu czegos nie rozumiem
  Sa Swieta Wielkiej Nocy.
  Prowadzimy rozne dyskusje na katolickim blogu.
  Rozumiem, ze po to sa te bardzo wazne dla nas Swieta, zeby troszke podumac, pomodlic sie i przede wszystkim podziekowac Bogu opieke nad nami i naszymi rodzinami i prosic o blogoslawenstwo i wsparcie. A przede wszystkim cieszyc sie, ze Bog Umarl i Zmartwychwstal, dla naszego zbawienia. Chwalmy Pana i dziekujmy za milosierdzie Boze.
  Mamy Wielkanoc i katolickie swieto na katolickim blogu.

  I zupelnie nie rozumiem dlaczego w czasie naszych swiat Wielkiej Nocy , nalezy nas wciagac w dyskusje przed-chrzescijanskie i kazac nam zgadywac w co wierzyli nie-chrzescijanie?
  Ja bardzo lubie historie, szczegolnie historie antyczna i lubie czytac o innych religiach, ale na Boga, w tak wiekie Swieto mamy sie zastanawiac nad tym, czy byc moze Slowianie mieli lepsza religie???
  Przeciez NIKT nie wie jaka religie mialo wiele ludow, w tym Ilirowie, praSlowianie, czy ludy z epoki kamienia jeszcze nie rozlupanego.; my nawet nie wiemy kto budowal te setki wspanialych swiatyn w Indiach czy Pakistanie; sami Hindusi opowiadaja, ze kiedys zyly tam giganty, czy tytany,,

  Mozna sobie pobajac i pospekulowac; traktowac jako hobby czy przedmiot rozhoworow w czasie towarzyskich konwektykli.
  Ale w czasie naszych swiat, odrobina przyzwoitosci, szacunku i tolerancji dla osob wierzacych w gajowce i ich religii bylaby mile widziana przez osoby, ktore maja wlasny swiat pojec Stworzenia a sa goscmi na katolickim blogu.
  Bardzo chetnie podejme temat starozytnych wierzen.
  Ale w Swieta mam inne obowiazki.
  I mam prawo i obowiazek obchodzic swieta katolickie bez tlumaczenia sie ludziom , ktorych nie znam, dlaczego to robie.
  I nikt mnie w swieta nie zmusi do porownywania wiary moich przodkow do religii jainow czy pradawnych mieszkancow Wysp Wielkanocnych.

 52. Marucha said

  Re 51:
  Co tu rozumieć…
  Jak zawsze, z okazji wielkich świąt Kościoła, wyłażą spod kamieni różne takie… istoty niższego rzędu…

 53. anne said

  ad 40
  Pan sobie ściągnie z gajówki „Ziemia gromadzi prochy”.
  B. lubię cytaty typu:” Na pewno była jakaś walka ideologiczna między ludźmi Kościoła a ludźmi „starej religii”. Na stronie https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2015/03/10/tajemnice-watykanu-imperium-slowian-i-zakazana-wymazana-historia-polski/
  znalazłam jeszce fajniejsze kwiatki, ale już mi się nie chce pisać, bo to jak rozmowa z moim dziadkiem, tyle, że on ma 88 lat i zaawansowaną demencję.

 54. ami said

  W zażydzonej rzeczywistości, w nieoficjalnym jeszcze systemie satanistycznym, pomieszanie pojęć i zmysłów jest ewidentne. Jak wyżej. Nie ma zgodności niemal w każdej kwestii. To objawy dzisiejszego psychiatryka po niebem zaordynowane żydem. Nam jako pacjentom wydaje się, że nie żyjemy w matrixie. To jest zagubienie owieczek.

  ==

  Eg. Eustace Mullins, True Historicity warrior – antysyjonista, twierdzi, iż my, jako biała cywilizacja, nigdy nie byliśmy „poganami”, mieliśmy różnych bogów, jak obecnie mamy w Chrześcijaństwie; Archaniołów, Aniołów, Wszechwładce i Stworzyciela, przed którym jedynie uginamy kolana. Po przyjściu i zmartwychwstaniu Jezusa przyjęliśmy go za Mesjasza, Boga, człowieczego Syna w Bogu Trójcy Jedynym.

  Oczywiście, podobnie występowały siły zła idące strukturalnie w odwrotnym kierunku, jako, że diabeł ma swe królestwo na wzór i podobieństwo.

  Gdyby nie „żydzi”, o których Chrystus Bóg powiadał, iż nie są z niego, to znaczy, nie są Jego dziećmi, nie byłoby nieporozumienia. Lecz jeśli jest powiedziane, iż są to dzieci diabła, przez naszego Ojca, to należy brać to dosłownie i nie pozwalać na rzady żydów. Bowiem Bóg się nie myli. My owszem, jesteśmy omylni, jako ludzie, szczególnie ludzie pod wpływem szatana.

  Warto również wiedzieć, iż większość naszego rozumowania została spacyfikowana przez złego – żyda. W jego realiach się poruszamy. Eustace całe życie miał pod górkę. Ezra Pound, który wyprowadził go z „Matrixa” – czytaj zaszydzenia, jako znany powszechnie poeta, anty syjonista, był przetrzymywany przez żydów w psychiatryku, ponieważ nie zgadzał się z oficjalną doktryna holokitu,.. najbogatsi amerykanie jak; John Jacob Astor IV,…. H.Ford,… zostali potopieni na Tytaniku, bo byli przeciwni powstaniu żydowskiego FEDu, a ich bogactwa przejęte przez żydów, itd, etc. A to zaledwie ułamek naszej historii.

  To zaledwie pewne aspekty realiów, dzięki którym żyjemy dziś w takim a nie innym świecie, gdzie występuje ogólny brak zrozumienia, bo tak ma być.

 55. ami said

  Biała Cywilizacja składająca się z białych narodów, które niejednokrotnie, pod wpływem sił ciemności, walczyły ze sobą, jesteśmy takim Titanikiem. Topimy się w odmętach satanizmu wprowadzanego na siłę w nasze narody i nasza cywilizacje.

  Pasożyt, jak pisał H. Ford przejął żywiciela i nadaje mu ton. Czy organizm potrafi pozbyć się choroby i ozdrowieć, choćby częściowo, stając się wydolnym samodzielnie żyć, okaże się wkrótce. To prawdopodobnie może być nasz ostatni wysiłek, by żyć wolnym lub żyć zniewolonym.

 56. peacelover said

  ….wszysko ulegnie zmianie o ile wyeliminujemy glupcow, najrozmaitszych idiotow, ktorzy bronia zydow !!!
  Kazda bandycko-kryminalna akcja zydow tylko zmniejsza ilosc tych idiotow , (ludzie sie budza !!!!!)
  A ze teraz zydzi sa w definitywnej ofenzywie, to tylko napawa optymizmem, gdyz ludzkosc zjednoczy sie szybciej !!!!!!

 57. Ad 54 i 55

Sorry, the comment form is closed at this time.