Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Administrivia

Posted by Marucha w dniu 2019-04-22 (Poniedziałek)

Mam zamiar WYWALAĆ wpisy, które składają się wyłącznie z linku do Youtube – bez słowa komentarza ani wyjaśnienia: co to jest i po co to jest.

Szczególnie zaś cięty będę na linki do Youtube bez kropki „.” lub „>”. A jeszcze bardziej na wklejanki wideo nie mające żadnego związku z tematem.

Proszę Boga, aby udzielił mi daru konsekwencji.

Poza tym – pozdrawiam w drugi dzień Świąt.

Gajowy Marucha

 

Komentarzy 13 to “Administrivia”

 1. Ksenofob said

  Fora polikwidowali i nie ma gdzie tematów zapodawać, a te co zostały to z zagranicy ocenzurowali. Nie będzie niczego…

 2. Acha said

  (…)

 3. Ksenofob said

  Ad 2
  Ten goguś z ‚Grupy’ miał zlecenie na mnie, ale zadowolił się moim zapozowanym zdjęciem w knajpie którym uwalił Posła Kononowicza. Zrobił to podstępem razem z moimi „przyjaciółmi” i z użyciem broni psychotronicznej i chemicznej.

  ????
  Admin

 4. Zerohero said

  Popieram pomysł. Sam czasem marnowałem czas na zapoznanie się z nieopisanym filmikiem. Niedawno obejrzałem nawet 10 minut feministycznego bełkotu, bo ktoś go tu wkleł i liczyłem, że film ma jakas wartość.

 5. Odtrutka said

  Teraz chemię puszczają chemtrailsem. Polecam na odtrucie preparaty: DMSO, MSM, MMS, cholinę i jej adaptory. Oraz siatkę metalową (Klatka Faradaya) na ściany.

 6. andzia said

  Słusznie. Treści w linkach, które nadawca traktuje jako godne uwagi, bardzo często, o ile nie najczęściej stanowią stratę czasu i irytację kogoś, kto ze zwykłej ciekawości zajrzał. Taki nadawca nie szanuje innych, jest po prostu chamem.

  re: 2
  Czy ty rozumiesz słowo pisane?

 7. Marucha said

  Re 4:
  No właśnie.

 8. Grzesiek said

  Gejowy – ty je.bany dewocie. (… )

  ——
  Obelga przeciwko Chrystusowi została usunięta.
  Admin

 9. revers said

  Jezusa to widziano nawet w ogniu Notre Dame, lub nie dymanych prz Makrona dymach w Paryzu.Moze zabraklo p.Wursta z Eurowizji?

  A tak po zatym strony gajowki dlugo laduja sie na kompkach i smatfonkach, jesli w ogoole laduja sie np. proxy posrednikow z mobilnych wifi i spotach w galeriach handlowych.

  jesli mowa o wideo z youtube, to wazne jest podanie bierzacej minuty filmu z waznym przekazem lub trescia, Film z lat 30 tych u.w. „Ewige jude” i tak nie do znalezienia w sieci bez blokady filmu.

  ————–
  Gajówka niestety ładuje się wolniej, niż przeciętna witryna.
  Ale to jest zrozumiałe ze względu na jej b. obszerną zawartość.
  Admin

 10. RomanK said

  Panie Gajowy..
  przesylam link do ciekawej strony, jaka informuje o czyms , co praktycznie nie ma zadnego naglosnienia..mimo ze powinno, bo jest evenementem na skale swiatowa…
  Jest to Ruch Odrodzenia Catholicyzmu we Francji…. Ruch Potezny i masowy…w chwili obecnej wspomagny przez rzesze malodych i bardzo mlodych ludzi z calego swiata zwlaszcza z Canady i USA.
  Moze malo ktowie ,ze na dzien dzisiejszy 20% wszystkich wyswiecanych ksiezy we Francji to ksieza trdycjonalisci…ze juz istnieje potezny Ruch Pielgrzymkowy, ktory tak- jak w Polsce organizuje masowe pielgrzymki z udzalem wielitysuiecznych tlumow….idacekilometrami przez pola Francji dazac do stanktuariow na tradycyjne swieta….
  Tych mlodych ludzi Francuzow zczyna byc widac wszedzie…w pociagach , na ulicch miast..na szlakach…zwracajcie uwage niosa flagi Francji z emblematem gorejacego Serca na srodkowej barwie trojkolorowej flagi…WIelu z nich przypomina ze wzorcem dla nich byli POlacy..ktorych jan na teraz wsrod nich nei widc …a powinno. W sumioe neidaleko i udzial grup z POlski syanowilby piekny wpis w Dzielo Boze….
  W tej chwili istnie cala masa roznych organizaji…ale wiekszosc dla farancophones…ten link jest do anglojezycznego informatora….

  https://www.catholicworldreport.com/2015/11/23/frances-catholic-revolution/

 11. piwowar said

  Panie Gajowy, Piwowar zwykle prosi pana o pozostawianie kretyńskich wpisów, a to dla podkreślenia kompromitacji ich autorów. Ale tym razem usilnie apeluje o wywalenie szabesgoja pod tytułem grzesiek, albowiem intencją jego jest nie tyle obraza Gajowego, ile Kogos nieskończenie większego niż my wszyscy razem wzięci. Piwowar przeprasza że się znów wymądrza, ale czuje ze musi.

 12. Marucha said

  Re 11:
  Piwowar ma chyba rację…
  Wpis „Grześka” zostanie skrócony,

 13. piwowar said

  Już jawnie i oficjalnie zaczyna się mówić o płatnej instytucji trolla – ciekawe, skąd ten nagły zryw…

  https://kobieta.wp.pl/moja-kuzynka-wrocila-zaplakana-ze-szkoly-tak-manipuluje-nami-armia-trolli-6373759249852033a

Sorry, the comment form is closed at this time.