Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Roszczenia żydowskie w skali kosmicznej

Posted by Marucha w dniu 2019-04-22 (Poniedziałek)

Niedobrze, niedobrze… Kilka dni temu izraelski satelita Bereszit rozbił się o powierzchnię Księżyca, na którym miał wylądować i rozpocząć eksperymenty.

Jakie to miały być eksperymenty – to nie jest do końca jasne, zważywszy na ładunek, jaki tam wysłano.

Zawierał on bowiem Biblię, pomnik ocalałych z holokaustu, izraelski hymn narodowy, flagę i deklarację niepodległości tego państwa.

Pewnej wskazówki co do charakteru eksperymentów dostarcza informacja, że głównym sponsorem misji byli państwo Adelsonowie, właściciele kasyn w Las Vegas w stanie Newada, miliarderzy znani tego, że wywierają spory wpływ na amerykańską scenę polityczną i na inne sceny też. Jestem pewien, że do uchwalenia przez amerykański Kongres ustawy nr 447 JUST może by nie doszło, gdyby pan Adelson nie sypnął złotem, podobnie jak mogłoby nie dojść do uchwalenia ustawy o zwalczaniu antysemityzmu w Europie.

Jestem w związku z tym też pewien, że pan Adelson potrafi grać jednocześnie na wielu fortepianach, co dowodzi, że ma niebywały dryg do interesów. No a teraz zasponsorował wyprawę izraelskiej rakiety na Księżyc. Na jakie korzyści liczy tym razem?

Ponieważ nie wiemy, jakich eksperymentów z Biblią, czy pomnikiem ocalałych z holokaustu miano tam dokonywać, na przykład – jak zachowuje się Biblia w stanie nieważkości, czy wielokrotnie zmniejszonej grawitacji – więc jesteśmy skazani na domysły. Ale skoro już jesteśmy skazani i gorzej nie będzie, to nie żałujmy sobie i przynajmniej się domyślajmy.

Ja na przykład uważam, że należy wyciągnąć wnioski z faktu, że satelita się rozbił. Ponieważ misja była finansowana przez osoby prywatne i inne, to natychmiast pojawia się kwestia, do kogo właściwie należą szczątki statku. Trudno ich własność przypisać jakiejś konkretnej osobie, zatem, przez analogię do innych mas majątkowych, można by je uznać za „własność bezdziedziczną”, o której wspomina amerykańska ustawa nr 447 JUST.

Jak wiemy, na podstawie tej ustawy Stany Zjednoczone zobowiązały się do dopilnowana, by „własność bezdziedziczna” została przekazana stronie żydowskiej przez każdy kraj, na którego terytorium się znajduje i który lekkomyślnie wziął udział w konferencji „Mienie ery Holokaustu” w Pradze, w czerwcu 2009 roku. Wprawdzie Księżyc we wspomnianej konferencji udziału nie wziął, ale to nie jest do końca pewne, bo przecież światło z niego w czasie wspomnianej konferencji do Pragi docierało, więc można na tej podstawie powiedzieć, że jednak był tam obecny, chociaż oczywiście – pośrednio.

W tej sytuacji nie można wykluczyć, że również Księżyc jest obowiązkiem restytucji „mienia bezdziedzicznego” objęty, a Stany Zjednoczone zobowiązane są do dopilnowania, by takiej restytucji dokonał. No dobrze, ale kto właściwie miałby takiej restytucji w imieniu Księżyca dokonać?

Wydaje się, że mamy dwie możliwości. Pierwsza jest taka, że prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump uzna suwerenność Izraela nad Księżycem, na tej samej zasadzie, na której niedawno uznał suwerenność Izraela nad Wzgórzami Golan.

W tej sytuacji wszystkie inne państwa, ze Stanami Zjednoczonymi włącznie, które pragnęłyby wykonywać na Księżycu jakieś misje, albo – tym bardziej – pragnęłyby przystąpić do eksploatowania tamtejszych zasobów mineralnych, to – po pierwsze – musiałyby uzyskać od rządu Izraela stosowne koncesje – oczywiście nie za darmo, co to, to nie, a po drugie – zwłaszcza w przypadku pobrania od Izraela koncesji na prowadzenie na Księżycu działalności gospodarczej – wnosić do izraelskiego skarbu stosowne podatki, ustalane, ma się rozumieć, według stawek kosmicznych, to znaczy – w astronomicznej wysokości.

Zważywszy, że Stany Zjednoczone już teraz płacą Izraelowi regularny haracz w wysokości 4 miliardów dolarów rocznie, to najwyżej ta kwota wielokrotnie by wzrosła, natomiast w samej zasadzie nic by się nie zmieniło. Inaczej z innymi państwami, które odtąd musiałyby taki haracz Izraelowi płacić, bo w przeciwnym razie USA, na podstawie ustawy nr 447 JUST, obróciłyby je w perzynę.

Z punktu widzenia Polski takie rozwiązanie wydaje się stosunkowo bezpieczne, bo nasz nieszczęśliwy kraj żadnego podboju Kosmosu nie zamierza dokonywać, koncentrując się raczej na przekupywaniu obywateli ich własnymi pieniędzmi, które rząd – uprzednio wydarłszy je podatnikom – przeznacza a to na dzieci, a to na emerytów, a to na mieszkania plus, a to na krowy, a to na świnie, no i oczywiście – na młodych rolników – żeby w ten sposób skaptować obywateli, by głosowali na Prawo i Sprawiedliwość.

Jest całkiem prawdopodobne, że tak właśnie będzie – ale nie możemy zapominać, że zaraz po wyborach rząd będzie musiał w stachanowskim tempie przeforsować „kompeksowe ustawodawstwo”, którego nie może się doczekać sekretarz stanu USA pan Mike Pompeo z uwagi na to, że najpóźniej w październiku bieżącego roku będzie musiał złożyć amerykańskiemu Kongresowi stosowne sprawozdanie. To „kompleksowe ustawodawstwo” ma nadać żydowskim roszczeniom co do „mienia bezdziedzcznego” przynajmniej jakieś pozory legalności, których obecnie nie ma.

Niestety jednak Polska, wbrew zapewnieniom pana premiera Mateusza Morawieckiego, wcale nie jest bezpieczna, bo możliwe jest jeszcze inne rozwiązanie. Gdyby Stany Zjednoczone, nie chcąc poświęcić wszystkich swoich interesów państwowych dla bezcennego Izraela, nie zdecydowały się jednak na rozwiązanie pierwsze i dzięki temu zachowałyby zdolność do współpracy międzynarodowej, to na horyzoncie powyborczym rysuje się możliwość obciążenia Polski obowiązkiem restytucji pozostawionego na Księżycu „mienia bezdziedzicznego”.

Rzecz w tym, że według legendy, na Księżycu wylądował w swoim czasie Mistrz Twardowski, niewątpliwie Polak, co do którego nie wiadomo, czego się tam nie nawysysał z mlekiem matki. Obowiązkiem zrekompensowania stronie żydowskiej wartości owego „mienia bezdziedzicznego” można by obciążyć właśnie jego, a ponieważ trudno by wyegzekwować ten obowiązek bezpośrednio od niego, można by tym obowiązkiem obarczyć Polskę, ponieważ Twardowski był przecież polskim obywatelem.

Takie obciążenie obowiązkiem „restytucji mienia bezdziedzicznego” Mistrza Twardowskiego a w konsekwencji – Polski – odbyłoby się na tej samej zasadzie, co obciążenie Polski obowiązkiem zrekompensowania Żydom „własności bezdziedzicznej”, więc precedens jest.

W tej sytuacji nie jest wykluczone, że pan Adelson, który ma niewątpliwy dryg do interesów, zwęszył kolejną okazję i chociaż izraelski satelita się na Księżycu rozbił, to właśnie dlatego można będzie ciągnąć z tego kolejne zyski. Jeszcze raz na naszych oczach potwierdza się trafność porzekadła, że bogatemu diabeł dzieci kołysze.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Tu się naprawdę nie ma z czego śmiać…
Admin

Komentarzy 20 to “Roszczenia żydowskie w skali kosmicznej”

 1. Jack Ravenno said

  @ Admin – bo to nie jest śmieszne. Tak wygląda rzeczywistość. To tak a’propos przypieprzania się rzydów do kukły judasza w Próchniku

 2. kapujecie teraz said

  Halina Zamel mówiła to na POważnie: https://vimeo.com/331759543

 3. Stefan said

  Niedługo żydochazarskie prostytutki będą karać za antychazarskie spojrzenia. Będziemy musieli chodzić w ciemnych okularach. Ale… Koniec wasz bliski mendy chazarskie.

 4. andzia said

  re:3
  Skoro goim posłusznie przyjęły kreowanie pieniądza i zagarnianie majątków wszystkich krajów za nadrukowany papier a ostatnio za elektroniczne cyferki rzyda, posłusznie płacą haracz za powietrze ku uciesze rzyda, za wodę z własnej studni itp. to nie dziwi nic
  ” Koniec wasz bliski mendy chazarskie.” Wątpię. Prawdopodobnie nikt się o to nawet nie modli. Bo że nikt nic nie robi, to widać.

 5. Maverick said

  Jacek Międlar ostrzega że Konfederacja już infiltrowana agentami.

  Chyba nie unikmniemy wypłaty roszczeń, bo wiele szuj robi wszystkie dla judaszy za te same srebniki. Za ktore skazali Jezusa.

  >https://www.youtube.com/watch?v=pwdiV5DXKPA

 6. Kula said

  POLACY
  Bez zadnego zachamowania WYPOWIEDZMY wszelkim pseudo politkom ktorzy rzadza POLSKA .
  WOJNE TOTALNA .
  MY POLACY nie oddamy POLSKI zydom .Oni nas okradaja namierzaja juz .A my spimy DOSC POLACY WOJNA WOJNA.
  Ale inteligentna wojna bez FAJERWERKOW .Ale jucha zydowska PLYNIE CALYMI STRUMIENIAMI..NIE BAC SIE NIE BAC SIE NIE BAC niech sie boja politycy I zydy

 7. Piotr Podgórni said

  Mienie bezspadkowe to mienie ludzi, którzy nie pozostawili spadku, a nie pozostawili spadku bo nic nie mieli.
  Ta izraelska sonda została zapewne wysłana w poszukiwaniu antymaterii. Bo tak jak istnieje mucha to nie istnieje antymucha, istnieje murzyn ale nie istnieje antymurzyn, istnieje semita ale nie istnieje antysemita. Jedyny antysemita jaki mógł by istnieć to taki zbudowany z antymaterii gdyby antymateriia istniała.

 8. andzia said

  re:5
  Przed linkiem trzeba postawić kropkę. Pan tak specjalnie wkurza Gajowego i nas?

 9. Marek said

  Ja nie wiem, z jakiej piersi ssał Michalkiewicz, ale niech On już przestanie podpowiadać żydom scenariusze 🙂

 10. anne said

  Za wodę muszę zapłacić. Jak jadę gdzieś na wczasy, to za powietrze czasem też. Za ziemię płacę. Czy teraz będę musiała płacić podatek za patrzenie na księżyc i czy opłata będzie się różniła w zależności czy to pełnia czy nów???

 11. Jurek said

  To co zrobił Zięba, jest majstersztykiem, który się jeszcze w Polsce nie przytrafił. Będzie szaleństwem tego nie widzieć i nie wykorzystać. .
  Jak mu – p. Ziębie i nam Polakom się nie uda, za 4 lata będziecie mogli se głosować na żyda – każdy na swojego ulubionego. do końca tego swojego usranego żywota. 🙂

  .https://www.youtube.com/watch?v=llaVPEKUbps&t=446s&fbclid=IwAR15hLQYTdm3NvWmEtsD7LydV4imGUPoYXkUj5_1kyFkjsFrZ_MOclkEqU8

 12. NICK said

  Chodźcie dalej na tzw. wybory.
  To w nawiązaniu do Kuli. (6).

  Marzy mi się aby dawna Polska była pierwszym krajem na świecie totalnie bojkotującym „wybory”.
  No ale nawet S.M. do tego nie nawołuje.
  Ja to rozumiem i jego też ale mi wolno?

 13. nikt said

  @NICK: mi tez marzy sie taka sytuacja z bojkotem wyborow i natychmiasyowym wsadzeniem tam swoich + zmiana w prawie umozliwiajaca ich kontrolowanie i ewent. usuwanie. Bez tego mozna sie w d.. cmoknac albo cos podobnego.

 14. nikt said

  by the way: musial sie rozbic — bere SHIT.

 15. Rokitnik said

  Taka sytuacja jak sie p.NIKT-owi marzy zaistniala w New Yorku w latach 1985-1987 gdy OPOZYCJA na Walnym Zebraniu odeslala caly Zarzad Polsko Slowianskiego Centrum w odstawke !
  Dokonano natychmiastowego jawnego WYBORU nowego Zarzadum i po ukonstytuowaniu sie NOWJ EKIPY, zarzadano wydanie kluczy do pomieszczen Biurowych ?!
  Wyrzucone ” bonzy o szemranej prowiniencji ” wezwaly POLICJE a ta, nie rozpedzila Walne Zebranie.
  W tej sytuacji Opozycja oddala sprawe do Sadu Arbitrazowego na Manhattanie – a Sad, bez wnikania w szczegoly oznajmil, ze takie natychmiastowe w y b o r y nie sa zgodne z paragrafami albowiem na Sali nie zgromadzono w s z y s t k i c h Czlonkow Uni ? Bagatela 75 000 osob???????

  Po trwajacych z rok przepychankach, „starzy ” powsadzali na swoje stanowiska znanych poplecznikow i…zorganizowana OPOZYCJA zlozyla bron…albowiem jakiekolwiek zmiany – okazaly sie w czolowej amerykanskiej demokracji, po prostu, FIKCJA.

  ——
  Pan RomanK zaraz sprostuje, że USA to nie demokracja, tylko republika i chuj komu do tego, jak stosują czy nie stosują własne prawa.
  Admin

 16. NICK said

  Pan RomanK ma demento-krację.
  (może być cuś gorszego?)
  We Paszoł.
  Paszport jest?

  Oznacza to nic innego niż.
  Walczył. TAK.

  Przegrał.
  TAK.

 17. zapiniotodement said

  A o cóż tu właściwie chodzi?
  Przecież już dawno temu Księżyc został ukradziony przez te dwa kurduplaste bliźniaki jednojurtowe…

 18. jasiekztoronto said

  Re: Artykul…
  Jak rowniez w skali kosmicznej zydzi swoimi rozczeniami wywala na ulice rodziny z dziecmi i dziadkow z wnuczkami, ktorych rodzice pracuja poza granicami i wtedy rozpocznie sie na „calego” eksterminacja…
  Dzieci pozbawione dachu nad glowami zostana przekazane „sortowni” (tzw. „opieki nad dzieckiem”), gdzie jedne pojda do adopcji poza granice kraju, a drugie na „czesci zamienne”, a dziadkowie wprost na „zastrzyk”..(na „skory” do „abazurow”..)…

  Pozostale rodziny (mlode) albo uciekna (jesli beda mieli pieniadze) poza granice, a te ktore pozostana, zostana przez zydowski system talmudycznego prawa rozbite i zdemoralizowane…

  I tak mniej wiecej skonczy taka wlasnie „zaplata” za dzisiejsze nasze narodowe lenistwo pt: „tu mi wisi”, „a ch…j mnie to obchodzi Polska”, „a mnie jest dobrze…”, „mam dobra prace”…itd. itd

  Co robic? NIC…Czekac, az zydzi nas Polakow po koleji wymorduja… To juz jest juz kwestia czasu…
  Radze kazdemu dobrac sobie „kolor jesionki”, by pasowala do odpowiedniej pory roku…
  (lub wiaderko na niechodliwe „czesci zamienne”..).
  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 19. revers said

  Dziwne ale w tym samym czsasie bo 21 kwietrnia w swieta zydowskie Purim w Izraelu wiesza sie goim, i czci sie farezeuszy.

 20. Birton said

  izraelski satelita, który rozbił się o powierzchnię Księżyca, zamiast na nim wylądować, posłużyłby zapewne jako urządzenie przerzutowe Żydów na Księżyc, bowiem hasło „Żydzi na Madagaskar” nie wypaliło

Sorry, the comment form is closed at this time.