Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Żydowski pasztet wielkanocny, czyli Polacy przed Sanhedrynem

Posted by Marucha w dniu 2019-04-23 (Wtorek)

„Spokojnych, radosnych i rodzinnych świąt” – takie życzenia składają sobie Polacy podczas najważniejszego święta chrześcijańskiego, przy czym jedni stawiają kropkę po słowie „święta”, inni dodają „świąt wielkanocnych”, a są i tacy, którzy podkreślają, co jest istotą tych świąt i życzą „radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego”.

W obecnej sytuacji, wobec zmasowanego ataku na chrześcijaństwo, zarówno w sferze propagandowej jak też fizycznej, uważam, że jako przedstawiciele cywilizacji łacińskiej musimy podkreślać, co jest sednem tych świąt. Jeszcze niedawno wydawało się, iż jest to oczywiste, ale niestety, dziś już takie oczywiste nie jest. Święto Zmartwychwstania Pańskiego powoli staje się świętem czekoladowego zajączka i wesołego jajka.

A czy zajączek i pisanka to źródło cywilizacji łacińskiej? Czy chrześcijanie to „czciciele Wielkanocy” (Easter worshippers), jak napisali Barack Obama i Hilary Cliton odnosząc się do zamachów w Sri Lance? Nie! Chrześcijanie to nie są czciciele zajączka i pisanki, ale wyznawcy Chrystusa, który „umęczon pod Ponckim Piłatem, ukrzyżowan, umarł i pogrzebion, zstąpił do piekieł, trzeciego dnia ZMARTWYCHWSTAŁ”. To jest fundament cywilizacji łacińskiej i jeśli ten fundament zostanie naruszony, to nasza cywilizacja upadnie!

To jest tak oczywiste, jak konstrukcja cepa i każdy ateista powinien zrozumieć, że może korzystać z dobrodziejstw cywilizacji łacińskiej właśnie dzięki temu fundamentowi. Mówiąc łopatologicznie, ateista walczący z chrześcijaństwem kręci sznur na własną szyję, bo – prędzej, czy później – doczeka się albo prawa szariatu, albo powrotu morderczej komuny i wtedy dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Wracając do życzeń świątecznych, miały być te święta Zmartwychwstania Pańskiego „spokojne, radosne i rodzinne”. Ale nie były. Prawie 300 ofiar i ponad 500 rannych to krwawe żniwo zamachów w Sri Lance w Wielką Niedzielę. Terroryści uderzyli w chrześcijan podczas najważniejszego święta. Nadal nie podano, kim byli mordercy, ale wiceminister obrony Ruwan Wijewardene określił zamachowców jako „religijnych ekstremistów”.

Czy byli to muzułmanie? Nie wiem i może to, co powiem, wyda się Wam kontrowersyjne, ale to nie jest najważniejsze, kim byli ci zamachowcy. Dlaczego? Dlatego, że chrześcijanie są dziś brutalnie i bez pardonu atakowani przez wszystkich: przez muzułmanów, Żydów, marksistów, homopropagandzistów, genderowców, brukselskich politruków i tzw. obrońców praw człowieka. I każdy z nich chętnie wymazałby chrześcijan z powierzchni Ziemi. (PS. 23 kwietnia podano informację, że zamachowcy to muzułmanie).

Na odcinku polskim najsilniejszy atak na chrześcijaństwo prowadzą ramię w ramię Żydzi i „postępowi demokraci”. W te święta Zmartwychwstania Pańskiego Żydzi zafundowali nam nagonkę, jakiej jeszcze nie było. Niestety, do tej nagonki już przyłączyła się „dobra zmiana” w osobie ambasadora RP w Szwajcarii Jakuba Kumocha. Oto wielkanocny pasztet, jaki Żydzi upiekli Polakom, żeby nas postawić przed Sanhedrynem i skazać jako winnych bluźnierstwa. Jako pretekst posłużyła tradycyjna ludowa zabawa, czyli tzw. Judaszki.

„W piątek w Pruchniku spalono kukłę Żyda. Odciętą ze słupa kukłę tłum wlekł na sznurze przez miasteczko, zatrzymując się na placu przed kościołem oraz na skrzyżowaniach ulic, gdzie wymierzano kukle po 30 uderzeń. To nie ruskie boty. To naród Sprawiedliwych” – napisała w Wielką Niedzielę na Twitterze Katarzyna Markusz, redaktor naczelna portalu jewish.pl i załączyła link do artykułu opisującego ludowy zwyczaj sądu nad Judaszem. „Pruchnik mógłby słynąć ze swoich drewnianych domów podcieniowych, a może stać się symbolem antysemityzmu” – czytamy w artykule. Przekaz poszedł w świat i został ochoczo podchwycony przez izraelskie media. I rozpoczęła się antypolska jatka.

„Wielki przyjaciel Polski” Jonny Daniels natychmiast zażądał, aby Judaszki zostały zakazane. Forum Żydów Polskich poparło ten postulat. Światowy Kongres Żydów wydał komunikat, w którym określił Judaszki jako „jawnie antysemicka demonstrację” oraz „upiorne odradzanie się średniowiecznego antysemityzmu”.

W poniedziałek do nagonki przyłączył się ambasador RP w Szwajcarii Jakub Kumoch pisząc na Twitterze: „Mam szczerą nadzieję (i jest to moja prywatna opinia), że organizatorzy tego, co się stało w Pruchniku, dostaną szansę na wytłumaczenie się ze swoich intencji przed sądem”.

Prywatna opinia? Niniejszym informuję ambasadora Kumocha, że opinia urzędnika państwowego przestaje być opinią prywatną, gdy zostaje wyrażona w przestrzeni publicznej i do tego na piśmie. Prywatnymi opiniami ambasador Kumoch może dzielić się z rodziną przy świątecznym stole, a nie na Twitterze. Jeśli ambasador Kumoch tego nie wie, to znaczy, że taki z niego dyplomata, jak – za przeproszeniem – z koziej dupy trąba. Przypuszczam jednak, że on doskonale o tym wie, a jego wpis to po prostu ukłon w stronę Żydów i to ukłon wykonany w imieniu „dobrej zmiany”, która posadziła go na ambasadorskim stołku. Pamiętajmy o tym przy urnach wyborczych! Pamiętajmy, że ambasador z nadania „dobrej zmiany” chce stawiać Polaków przed sądem za to, że kultywują wielowiekową tradycję Judaszków!

Co ciekawe, Judaszki, czyli wieszanie i palenie kukły Judasza jako zdrajcy i symbolu zła, jest zwyczajem praktykowanym w całej Europie. Dlaczego zatem zorganizowano nagonkę na Polskę? To akurat jest oczywiste: 300 miliardów dolarów piechotą nie chodzi, więc Polaków trzeba gnoić przy każdej okazji, żeby usprawiedliwić ten żydowski, gangsterski skok na polską kasę. Dlatego Sanhedryn czujnie węszy, gdzie tu jeszcze można znaleźć jakiś kamień, którym rzuci się w Polaków. A wszelkiej maści szabesgoje usłużnie ów kamień podają, lub cieszą się, gdy zostanie znaleziony.

Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy, czyli żydowskie święto Purim, podczas którego Żydzi wieszają kukłę Hamana. W ten sposób upamiętniają biblijną opowieść Estery o ocaleniu Żydów przed masakrą, jaką miał planować Haman, czyli pierwszy minister króla Persów i Medów. Estera podstępem namówiła króla do powieszenia Hamana, a w całej Persji Żydzi zamordowali 75 000 ludzi. Podczas święta Purim Żydzi radośnie celebrują egzekucję Hamana, który symbolizuje dziś nie tyle perskiego ministra, ale po prostu nie-Żydów.

Lecz gdy internauci oburzeni nagonką na mieszkańców Pruchnika wskazali, że Żydzi również mają w swojej tradycji zabawę w „mordowanie kukły”, Forum Żydów Polskich wyjaśniło sprawę następująco: „Porównywanie tego z wieszaniem Hamana w Purim jest nie do końca uczciwe. Haman był z rodu Amaleka – był Amalekitą – biblijnym, odwiecznym wrogiem Żydów. Amalekitów od tysięcy lat już nie ma. Nie istnieją. Judasz był Żydem. Żydzi istnieją. To jest poważna różnica”.

Tak wygląda kłamstwo grubymi nićmi szyte. Jeśli Forum Żydów Polskich chce nam wmówić, że Żydzi wieszają kukłę symbolizującą Amalekitę, to niech poszuka głupszych od siebie. Według ustaleń prof. Andrzeja Żbikowskiego z Żydowskiego Instytutu Historycznego „jeszcze w XIX wieku zarzucano Żydom, że naigrywają się po prostu z chrześcijan, gdyż szopkowy Haman ubrany jest zawsze jak ksiądz”. Zwracam uwagę, że napisał to człowiek, który systematycznie atakuje Polaków jako antysemitów odpowiedzialnych za Holokaust! I ten człowiek wskazuje jasno i wyraźnie, że Żydzi nie wieszali kukły symbolizującej Amalekitę, ale chrześcijanina.

A teraz relacja opublikowana przez dr Alinę Całą, która również atakuje Polaków jako antysemitów odpowiedzialnych za Holokaust, a więc nie można jej zarzucić „faszyzmu, antysemityzmu i nacjonalizmu”. Oto opis obchodów Purim w II Rzeczpospolitej: „[Żydzi] W święto Hamana wynajmowali człowieka i wyganiali go z miasta. […] W żydowskie Zapusty parobkowi płacili, żeby go potem szturgać i trzcinami bić, jak Jezusa. […] Żydzi płacili wtedy chrześcijaninowi, żeby go rózgami bić, pluli na niego. Takiego wynajętego chrześcijanina nazywali Hamanem. […] Prowadzili go popychając i bijąc trzcinkami – jak Pana Jezusa” (A. Cała, Wizerunek Żyda w polskiej kulturze ludowej, Warszawa 1992).

Jak zatem wygląda ten pasztet, którym zostaliśmy uraczeni przez Żydów w Wielką Niedzielę? Wygląda on tak: Polakom nie wolno bawić się w Judaszki, chociaż w pozostałych krajach europejskich jakoś to Żydom nie wadzi. Ale w Polsce ma to być zakazane! Polacy mogą robić tylko to, na co im Żydzi w swojej łaskawości pozwolą, bo jak nie, to zostaną postawieni przed Sanhedrynem i spałowani jako antysemici. A „dobrozmianowy” ambasador Kumoch już „prywatnie” zgłosił się jako chętny do wyegzekwowania tej zasady.

Powtarzam: pamiętajmy o tym przy urnach wyborczych, bo skończy się zamykaniem Polaków w więzieniach na podstawie oskarżeń typu „on się na mnie tak antysemicko spojrzał”.

Prawo i Sprawiedliwość najwyraźniej nie rozumie, lub nie chce zrozumieć, że spełnianie żydowskich zachcianek to droga donikąd. Jeśli po prawej stronie nie wyrośnie im konkurencja w postaci partii, która nie trzęsie portkami przed Sanhedrynem, to marny nasz los.

[Przecież PIS to agentura rzydowska, więc jak niby mają występować przeciwko swoim?? – admin]

Katarzyna TS
https://wprawo.pl/

Komentarzy 35 to “Żydowski pasztet wielkanocny, czyli Polacy przed Sanhedrynem”

 1. Plausi said

  Kiedy żydzi usiłują Polaków ukrzyżować

  jedyna forma życzeń świątecznych to: „radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego” .

  Od paru tysiącleci rozpowszechniają sami żydzi wieści, że są społecznością sadystycznych zbrodniarzy

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  czas aby to dotarło przynajmniej do części Polaków, sokoro nie do każdego, z racji pustogłowia i parobczańskiej osobowości. Polacy mogą wybierać jedynie między dwoma postawami antyjudaizmem albo zaprzaństwem, to ostatnie jest licznie reprezentowane, nie tylko w administracji i tzw. partiach, wielu tępych wierzących daje się też wodzić za nos szubrawcom

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Antyjudaizum jest niezbędnym atrybutem patriotyzmu, nie ma innej możliwości.

 2. NICK said

  „Powtarzam: pamiętajmy o tym przy urnach wyborczych…”
  Że gdzie i kiedy?
  Q-rna.

 3. sanning said

  To wszystko jest naprawdę chore, kur.. a ma…
  Wszystkich co mają, czas na pisanie takich bredni wysłać trzeba by do psychiatry.
  A dawne tradycje z dziada pradziada wszyscy mają pełne prawo dalej podtrzymywać.

 4. katopol said

  Pani Katarzyno, a co powiedzieć o „polskim sanhedrynie” (czyt. episkopacie)? Żałosne, prawda? Doczekaliśmy się pokolenia JP II rządzącego polskim Kościołem?

 5. Adrem said

  Nigdy nikogo nie najechaliśmy.
  Nigdy nie mieliśmy żadnych kolonii.
  Nigdy nie żyliśmy na koszt innego narodu.

  Nie mamy się czego wstydzić, ani nie mamy nic do ukrycia.

  Możemy mieć gdzieś żydowskie kłamliwe wrzaski i rzucane na nas kalumnie.
  I w ogóle się tym nie przejmować.

  Jest jednak jeden warunek.
  Trzeba wyrzucić z kraju (a i powsadzać do więzień tych najgorszych) żydów, żydłaków i szabas-gojów Wszystkich.

  To oni robią po piętach ze strachu, gdy jakikolwiek żyd zmarszczy brew.
  My nie musimy.

  Róbmy swoje.

 6. Rokitnik said

  Gdyby polactwo mialo JAJA, to za rok o tej porze kazda wioseczka i kazde miasteczko ,powinno okladac palami kukle JUDASZA, z zapowiedzia, ze ponad 30 srebnikow – nalezy sie dodatkowe razy, za probe beszczelnego WYSZLAMOWANIA NAS na sume 330 miliardow $ jako ” mienia bez spadkowego, po obywatelach Polski, wyznania mojrzeszowego !!!

 7. Maverick said

  Ten Kumoch to chyba kolejny ambasador syjonistyczny a nie polski. Ci idioci zapominają jakie mają obowiązki.

 8. p. Katarzyno bardzo dobrze ze Pani zacytowala jeszcze raz „objasnienie sprawy kukly Hamana” ..przez Forum Zydow Polskich
  ………„……Porównywanie tego [ t.j. palenie kukly Judasza] .. z wieszaniem Hamana w Purim jest nie do końca uczciwe.
  ..Haman był z rodu Amaleka – był Amalekitą – biblijnym, odwiecznym wrogiem Żydów. Amalekitów od tysięcy lat już nie ma. Nie istnieją. Judasz był Żydem. Żydzi istnieją. To jest poważna różnica”…..
  Te wypowiedz ( w imieniu Sanhedryny) nalezy by NAROD POLSKI zapamietal do konca swoich dni. To jest nie tylko bezsporny przyklad na PRZEWROTNOSC „LOGIKI TALMUDYCZNEJ” ale i dowod na ogrom wrecz genetycznej i przekraczajace wszelkie granice SHIZOFRENICZNEJ NIENAWISCI z jaka to lucyferanskie plemie zmijowe traktuje CZLOWIEKA. To ANUS MUNDI HUMANITY z ktorym nie ma i nigdy nie bylo mozliwosci wiarygodnej koegzystencji osadzonej na prawie naturalnym i tez nigdy nie bedzie.

 9. maximus7 said

  447 Wszystko jest już gotowe ZOBACZ:
  >https://www.youtube.com/watch?v=sjtXTMe-u8o

 10. Maverick said

  Im to wolno wieszać inne nacje i nawet tańczyć.

 11. Marcin said

  „..pamiętajmy o tym przy urnach wyborczych…”
  Autorka jaja sobie robi?
  Jedyną rzeczą o jakiej polactwo pamięta przy urnie to kiełbasa wyborcza.

 12. Re: 10 Maverick
  zydom wszystko wolno, tylko dlatego ze kontoluja caly system monetarny… Tak wiec jak mawial najwiekszy zydowski lichwiarz a.rotschild: „dajcie mi wladze nad kredytem, a wszystkie (I wszystkich) prawa bede mial za nic…”…

  No I kto lichwiarzom „podskoczy???… Tylko ten, kto dokladnie zna ich kurewsko-lichwiarski przekret finansowy…
  =====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 13. MJ said

  Kwota 62 500 PLN, która może być zagrabiona Polakom jest dopiero początkiem mega grabieży.

  ——
  Ile? Ile???
  Admin
  ——

  a. Beneficjenci (organizacje żydowskie) mogą powołać zamknięte fundusze nieruchomości, gdzie wygenerują kolosalne zyski, chociażby z tego powodu, że przejecie nieruchomości w trybie odszkodowania jest bez kosztowe.

  b. Beneficjenci (organizacje żydowskie) mogą powołać fundusze inwestycyjne, które za kwoty roszczeń będą skupywać majątek poza roszczeniowy (fabryki, firmy rodzinne, nieruchomości, złoża naturalne) znajdujący się na terenie Polski.

  c. Beneficjenci (organizacje żydowskie) mogą powołać bank prywatny, wyposażony w olbrzymie (pochodzące z roszczeń) fundusze własne, dzięki którym będzie można wygenerować nawet 12 krotnie większą ilość pieniądza kredytowego (zgodnie z tzw. współczynnikiem wypłacalności). Za pomocą takiego instrumentu finansowego, w obcych rękach, będzie można wykupić lub zniszczyć każdy rodzimy majątek lub firmę. Przy założeniu, że roszczenia są na poziomie 1 bln PLN to można w ten sposób uzyskać nawet kwotę 12 bln, co stanowi 6 krotność polskiego PKB i 27 krotność aktywów PKO BP.

  Realizacja bezpodstawnych roszczeń żydowskich jest jak atak parazytoida – pasożyta, który zawsze powoduje śmierć.

  Więcej: https://niss.org.pl/roszczenia-zydowskie-syndrom-osy-zielonooka/

 14. gosc po raz pierwszy said

  — Polacy stali sie polactwem . gdy uznali przywodztwo duchowe inteligentnego , ale bardzo zlego dla Polakow osobnika . Jego slynne
  – Nie Lekajcie Sie – , obsadzenie swoimi naczelnych wladz kosciola , dlugo bedzie nam Polakom szkodzilo . Ostatnie stanowisko episkopatu , to bezkarne ublizanie Narodowi Polskiemu .

 15. Jerry Roberts said

  Pikantne wiadomości od 10:30 o:
  – przedstawicielu żydokomuny Jacku Chodorowiczu knującym na polecenie rządu PiS za plecami Narodu Polskiego z przedstawicielem przedsiębiorstwa holokaust,
  – o Bartoszewskim, który go rekomendował w kompromitujących okolicznościach,
  – Chodorowicz wystąpił o udzielenie polskiego obywatelstwa dla szefa Mossadu,
  – teść Chodorowicza jest kuzyn Geremka prof. St.Herbst historyk PAN i ŻIH oraz WAP i wykładowca WSNS przy KC PZPR

  Stanisław Michalkiewicz. Niech Pan prezydent Duda przejdzie na judaizm i nie zawraca nam głowy + 447

 16. Troll Polonii said

  5
  Adrem
  napisal:

  „Nigdy nikogo nie najechaliśmy.
  Nigdy nie mieliśmy żadnych kolonii.
  Nigdy nie żyliśmy na koszt innego narodu.

  Nie mamy się czego wstydzić, ani nie mamy nic do ukrycia.”
  Bingo!

  Akurat to nieprawda!
  Najezdzalismy na Rosje, Czechoslowaje a i wczesniej na rozne plemiona slowianskie i mniej slowianskie.
  To juz nie pamietamy slynnej wyprawy na Kijow? Na Moskwe?

  Pomagalismy zniszczyc Jugoslawie, pomagalismy mordowac Hiszpanow broniacych swojego kraju, wyruszylismy z Napoleonem na Rosje..
  Polecielismy az na Haiti bo nam Napoleon kazal, a niedawno na Mali pomagac krasc zloto – bo nam Francuzi kazali,
  Pomagalismy niszczyc Libie – sam wielki wodz polskich globalistow, Radek kumal sie w Bengazi z bandytami
  Teraz sie wybieramy na Moskwe.

  Prawda jest, ze nie mielismy kolonii bo jestesmy na to za glupi.
  Z malymi wyjatkami, Polacy pomagali najezdzac na inne kraje jako najemnicy obcych mocarstw.
  Juz 18 lat pomagamy okupowac Kosowo i mordowac Afganow- i co Polska ma z tego?
  Gowno.
  Utrzymujemy obce wojska, i wlasne wojska w Afganistanie i w Donbasie. I polska policje i wojsko w Kosowie.

  Z Polski nalezy przede wsystkim wyrzucic ‚historykow’ falszujacych nasze dzieje i zrewidowac podreczniki do historii.
  Co z tego, ze bedziemy zydow wyrzucac jak caly ‚majatek historyczny’ po nich zostanie.

 17. Moje życzenie to doświadczeń życiowych,które mogą potwierdzić,że CHRYSTUS PAN PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ.
  DEPRESJA jest CHOROBĄ!!!Komu służy ZAKŁAD MEDYCYNY SĄDOWEJ w wyjaśnianiu dramatu śmierci?!O jakie wartości CYWILIZACYJNE chodzi?!
  Obronić POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ. W obliczu dramatu śmierci,co na to Prezydent RP?! Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE wyeksponował ŻYDOWSKĄ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.Jaki zatem wpływ tych wartości w obliczu tragicznej śmierci mojego brata Janusza,która pokazał jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA?!
  Biskup pomocniczy w Kurii Metropolitarnej we Wrocławiu ksiądz Andrzej profesor Siemieniewski w bezpośredniej rozmowie dotyczącej tej właśnie śmierci ponad PRAWO KANONICZNE postawił PRAWO KOBIET.Zatem KOBIETA ma PRAWO do :
  1.Śmiertelnego podżegania?!
  2.Organizowania pochówku w zakłamaniu o rodzaju poniesionej śmierci,jaka zatem jakość modlitwy?!
  3.Dewastacji nagrobka,który wybudowałem dla moich Rodziców?!
  Kto administratorowi katedralnego cmentarza księdzu proboszczowi Pawłowi kanonikowi honorowemu Cembrowiczowi dał prawo do wydania dyspozycji o usunięciu napisu z płyty nagrobnej :”Janusz zmarł tragicznie o modlitwę prosi brat Mieczysław.Brat,bo zabrakło akceptacji,że „prosi Rodzina”.
  Skargi dotyczące braku profesjonalizmu w postępowaniu dochodzeniowo-śledczym do ministra Zbigniewa Ziobro kierowane są na „ścieżkę zdrowia” poprzez hierarchiczne struktury PROKURATURY,aby trafić do miejsca,którego SKARGA dotyczy,t.j.Prokuratur Rejonowych.,wobec których został postawiony zarzut odpowiedzialności karnej za brak podjętych działań?!

 18. Adrem said

  Mazurekjanek ad 8

  Mam prośbę.
  Jakby Pan mógł podrzucić mi coś o tych Amalekitach to byłbym wdzięczny.
  Nie wiem kto był.
  Wiem, że Mojżesz wychodząc z Egiptu wybrał trasę bardziej na południe, bo nie chciał się z nimi spotkać. Oni wtedy podążali wybrzeżem na zachód Afryki, chyba do Egiptu.

  Znalazłem takie stwierdzenie o nich, że to ” ludzie morza”.
  Ale tym terminem określano też Greków, a ci Amalekici z pewnością grekami nie byli.

 19. Adrem said

  Troll Polonii ad 15

  Jasne, że przez wieki różne sytuacje miały miejsce.
  Proszę zwrócić uwagę, że to inni poprzez własną agenturę najczęściej nas w rózne awantury wciągali. Tylko że to nie były nasze wojny.
  W dymitriady Watykan nas wepchnął, chcąc mieć swojego człowieka na tronie.

  Dawaliśmy się manipulować , bo byliśmy słabi.
  Pora z tym skończyć.

 20. jasiekztoronto said

  Re: Artykul.
  Polecam wypowiedz p. Zieby dotyczacej wywlaszczenia Narodu Polskiego ze wszystkiego…
  (prosze nie domniemywac, ze popieram p Ziebe czy jestem przeciwko niemu. Nie posiadam o nim az nazbyt duzo informacji).

  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. jasiekztoronto said

  Re: 10 Maverick

  zydom wszystko wolno, tylko dlatego ze kontoluja caly system monetarny… Tak wiec jak mawial najwiekszy zydowski lichwiarz a.rotschild: „dajcie mi wladze nad kredytem, a wszystkie (I wszystkich) prawa bede mial za nic…”…

  No I kto lichwiarzom „podskoczy???… Tylko ten, kto dokladnie zna ich qurewsko-lichwiarski przekret finansowy…
  =====================
  jasiek z Toronto
  http://polskawalczaca.com

  (P.S. powtorzylem bez „miesa”)

 22. AlexSailor said

  ad 5 @Adrem

  Może jesteśmy po prostu nieporadnymi idiotami.
  I na prawdę nie ma się czym chlubić, w sytuacji, gdy byliśmy okupowani, najeżdżani, mordowani, okradani,
  w tym Potop Szwecki i Najazd Hitlera (wybity co trzeci razy dwa).

  To jest tak, jakby poszedł Pan na wiejską zabawę ludową, i po powrocie z niej chlubił się, że nikomu nie dał w
  mordę, nikomu nic nie ukradł, nic nie zjadł, nie wypił, ani nawet nie zatańczył.
  A przy okazji zgwałciliby Panu narzeczoną, wybili zęby, obili mordę, połamali łapy, zrabowali portfel z kasą na przeżycie następnego
  kwartału, na na koniec olali moczem.

  Nie wiem skąd się to bierze, to chyba jakaś aberracja związana z wykoślawieniem cywilizacji łacińskiej.
  Proszę Pana.
  Wszyscy do okoła i dalej mają W DUPIE, to że nie napadaliśmy i nie rabowaliśmy.
  Nikogo to dziś nie obchodzi, a jeśli już się nad tym ktoś zatrzyma, to stwierdzi, że jesteśmy safandułami
  wybitnie nadającymi się do strzyżenia, golenia, dojenia, obdzierania ze skóry, a na koniec przerobienia na karmę
  dla psów.
  Bo nie mamy pazurów, kłów i nie jesteśmy groźni.

  Jeszcze raz.
  NIKOGO TO NIE OBCHODZI, a w szczególności naszych wrogów.
  I tak będą wobec nas wszelkie roszczenia, i tak obwinią nas o „zbrodnie kolonializmu” wystawiając
  w Brukseli arcyzbrodniarzowi Leopoldowi pomnik.

  Niestety, tak jak Pan napisał myśli zdecydowana większość rodaków, do tego chwaląc się jeszcze,
  jak ratowali ludzi w czasie II WŚ.
  Nikogo to dziś nie obchodzi, nawet potomków uratowanych.
  No, może jednego na 100.

  Ja wiem, że Panu trudno zaakceptować, com napisał, bo myśli Pan w kategoriach
  cywilizacji łacińskiej.
  Ale są jeszcze inne cywilizacje, o czym łacinnicy zawsze pamiętali, aż naraz zapomnieli.

 23. Olo said

  Re. (5) Adrem

  Powsadzać do wiezień? Szkoda pieniędzy na utrzymywanie ścierwa przy życiu. Nawet ołowiu szkoda. Tylko sznur lub ścięcie łba jak u muzułmanów.

 24. Adrem said

  AlexSailor ad 22

  „Ja wiem, że Panu trudno zaakceptować, com napisał, bo myśli Pan w kategoriach
  cywilizacji łacińskiej.
  Ale są jeszcze inne cywilizacje, o czym łacinnicy zawsze pamiętali, aż naraz zapomnieli.”

  Wcale nie jest mi trudno.
  A do cywilizacji łacińskiej mam stosunek ambiwalentny.

  Zadam zatem retoryczne pytanie:
  Co czy kto sprawił, że z dzielnego, honorowego narodu, staliśmy się stadem baranów?

  Dlaczego, jak część Polaków strajkuje, bo nie chce już pracować za miskę ryżu, druga część narodu szczerze ich za to nienawidzi ?

  Dlaczego uwięźliśmy umysłem po dwóch końcach tego samego kija PIS-PO ?

  Dlaczego pozwoliliśmy na kradzież całego majątku narodowego ?

  Itd…. Itp….

  Ja wiem , kto/co to sprawiło, a Wy ?

 25. Marucha said

  Re 24:
  A do cywilizacji łacińskiej mam stosunek ambiwalentny.

  Może Pan to bliżej wyjaśnić?

 26. NICK said

  Gospodarzu.
  Adrem po prostu się wqrvił.
  Liczę, że miał napisać:
  bo z naszej, łacińskiej cywilizacji, winniśmy wyławiać to co nie jest na rękę cywilizacjom obcym i skutecznie stosować.

  Cywilizacja łacińska nie powinna być stadem baranów i niemot spolegliwych.
  Nikt Nam nie broni sięgać po narzędzia ostateczne, dozwolone w Naszej cywilizacji.
  Dozwolone Chrystusem, etyką i prawem.

  I, nawet, nie dla czystej samoobrony.
  To wmówili tzw. zydzi.

 27. Troll Polonii said

  2
  AlexSailor
  Pan wie i ja wiem, ze nikogo nic nie obchodzi dopoki nie mozna tego wykorzystac i komus zaszkodzic.
  Pamietam, jak Kosinski napisal te swoja ksiazke , Painted Bird, w ktorej rozne rzeczy opisywal o polskim chlopie… Kosinski uciekl do USA, od razu sie przyznal, ze byl zydem co mu pomoglo te ksiazke wydac, jakas stara zydowka sie nim zaopiekowala… ale smrod o polskiej wsi komus bardzo sie przydal, zeby opowiadac o Polakach rozne glupoty.
  Ksiazka Grossa bardzo sie przydala wybrancom narodow.

  Polska miala rozne ‚wypady’ na rubieze; krolowa Jadwiga osobiscie prowadzila hufce na Rus.
  Bralismy udzial i w wojnach obronnych z Turkami i ofensywnych nie tylko z sasiadami..

  Mozna miec pretensje, ze po Czechoslowacji polecielismy z calym poparciem opinii publicznej mordowac Serbow.
  A po wojnie mordowalismy ‚podejrzanych o komunizm”.
  Nie mozna w zaden sposob usprawiedliwic napadu na Serbow , bo Wegrzy i Czesi, ktorzy tez sa czlonkowie NATO odmowili wjechania do Jugoslawii. Muy poparlismuy islamskie Kosowo a obecne wladze Kosowa sa dalej na liscie organizacji terroystycznych.

  Ja nie odpowiadam za bledy i swinstwa Pilsudskiego.
  Szkoda tylko, ze od czasow Pilsudskiego i Rydza Smiglego – niewiele sie nauczylismy, bo wolimy o przykrych rzeczach nie dyskutowac…. albo zwyczajnie: zmyslac.
  I tak z Polakow spod Samosierry zrobilismy bohaterow podobnie jak ze zbrodniarzy , zolnierzy przekletych, rabujacych Polakow, ktorzy dopiero co odetchneli po okrutnej wojnie. To taki prawie Prawy Sektor.
  Polska brala udzial w roznych bitwach- i w takich z naszej inicjatywy tez. Nie wszystkie byly we wlasnej obronie i nie wszystkie byly napastliwe.
  Ale mamy prawo wiedziec i dyskutowac o wszystkich naszych wzlotach i upadkach.
  To nasza historia.

  Za te nieznajomosc i misinterpretacje historii wlasnie placimy cene; zydy nas beda wiecznie oskarzac o cokolwiek a my nawet nie wiemy jak sie bronic!! Nie umiemy wlasnej historii i nie mamy zadnych argumentow.
  Natomiast powtarzamy zaslyszane bzdury.
  Dlaczego budujemy pomnik Churchillowi a niszczymy pomniki polsko-rosyjskich zolnierzy, ktorzy walczyli z armia hitlerowska??
  Teraz powtarzamy za Ukrami i: Slawa Ukrainie!

  To wyzwolenie spod okupacji niemieckiej dla nas NIC nie znaczy??
  Zachod juz nas dawno rozszyfrowal. Doskonale wiedza, ze Polske najlepiej napuscic na Wschod bo mamy kompleks pro zachodniego snoba.

  Moskwa, St. Petersburg byly zawsze prozachodnie – a jednak sa bardzo rosyjskie.
  Cala rosyjska arystokracja plynnie mowila po francusku, czego nie mozna powiedziec o calej polskiej arystokracji.
  A Moskwa juz dawno przegonila Zachod i wiekszosc stolic nie tylko europejskich.
  St. Petersburg jest teraz stolica kultury europejskiej; prosze porownac z jakakolwek europejska stolica ilosc wydarzen kulturalnych, i wielkosc nakladow na odremontowane i unowoczesnione budynki teatralne, Szkole baletowa i jakosc przedstawien i upowszechnianie rosyjskiej kultury wsrod dzieci i mlodziezy.
  A my mamy Rosjan za kacapow i rabow!
  A tak rabami i ofiarami ( Zachodu) jestesmy my i nasze dzieci.

  A najlepiej o naszym poziomie „kultury europejskiej” swiadczy strajk nauczycieli!!
  Jest to wielki skandal !!! Wielki skandal.
  Nauczyciel to najwazniejsza grupa zawodowa, ktora ksztaltuje narod i madrosc nastepnych pokolen..
  Zaniedbanie oswiaty i ksztalcenia nauczycieli jest zwyczajnym barbarzystwem jaskiniowym.
  W glowie sie nie miesci, ze nauczyciele musza strajkowac o srodki do zycia!!

  To skandal wszechczasow!.
  Jakiniowcy mieli wiekszy szacunek dla przekazywania wiedzy i umiejetnosci mlodszej generacji.
  W Polsce, zamiast wiedzy, oferuje sie mlodym ludziom albo emigracje albo pilnowanie pol makowych w Afganistanie i pomaganie islamistom zwalczac suwerenne narody.

  Im mniej wiedza mlodzi Polacy- tym latwiej nimi manipulowac i robic z nich najemnikow obcych panstw i tube zydowskiej propagandy,

 28. Adrem said

  Ad 25

  Mógłbym.
  Ale nie bardzo chcę.
  Nie lubię wzniecać sporów, z których nic nie wynika, zwłaszcza nic dobrego.

  Czytając moje posty, pewnie jakieś swoje zdanie na temat moich poglądów Pan ma.
  Zawsze piszę szczerze, co myślę, starając się szanować cudze poglądy.
  I tak czynić będę, póki mnie Pan nie zbanuje za wpisy nie za bardzo po linii bloga.

  Pozdrawiam.

 29. Adrem said

  Warto zobaczyć ten filmik.
  Jak daleko sięgają plany władców świata.

 30. Marucha said

  Re 26:
  Panie NICK, cywilizacja łacińska – której piękną realizacją była Polska Złotego Wieku – nigdy nie robila z nas stada baranów i nigdy nie zakazywała się bronić.
  To, co różni półinteligenci nazywaja „cywilizacją łacińską”, nie ma z nią prawie nic wspólnego. To zatruta żydowskimi miazmatami rzeczywistość liberalno-antychrześcijańska.

  Re 28:
  Jeśli Pan nie chce „wzniecać sporów” z których „nic nie wynika”, to w takim razie po jaką jasną cholerę napisał Pan zdanie:
  „A do cywilizacji łacińskiej mam stosunek ambiwalentny.”. ?
  Ja właśnie chciałbym, aby z Pana odpowiedzi coś wynikało, aby świadczyło iż Pan sprawę przemyślał. A Pan unika odpowiedzi… to co ja mam szanować?

 31. Adrem said

  Re 30.
  Panie Marucha
  Napisałem:” A do cywilizacji łacińskiej mam stosunek ambiwalentny.”.

  A teraz jeszcze napiszę: A co Pana tak w tym zdaniu ubodło ?

  ————
  Ubodło, nie ubodło… niech Pan nie sprowadza tematu na płaszczyznę osobistą.
  Pytam jasno:
  Dlaczego ambiwalentny? Co się Panu nie podoba w cywilizacji łacińskiej?
  Admin

 32. NICK said

  Napisałem nie o łacinie jako takiej lecz o tym czym teraz jest.
  A tym? „Cywilizacja łacińska nie powinna być stadem baranów i niemot spolegliwych.”
  Być nie powinna.

  To dla wyjaśnienia innym ponieważ ‚de facto’ piszemy o tym samym.

  Inaczej.
  Broniąc, niby, P. Adrem.
  Współczesna Cywilizacja Łacińska jest sqrviona żydami i zanika przez żydów.
  Tak jak Polska.
  Skoro Polacy to polactfo – prawda; to kim są inne narody tej odchodzącej, najlepszej cywilizacji.

  Pozostanie, niektórym, wspominać.
  Tak jak Polskę tak cywilizację, na której Polska wyrosła.

  Co oczywista upada ostatecznie wpływem „cywilizacji” żydowskiej.
  [m.in. F. Koneczny]

 33. Listwa said

  @ 24 adrem

  „A do cywilizacji łacińskiej mam stosunek ambiwalentny.

  Zadam zatem retoryczne pytanie:
  Co czy kto sprawił, że z dzielnego, honorowego narodu, staliśmy się stadem baranów?”

  – no wyjaw korzystając z tego ambiwalentnego stosunku.

 34. re1truth2 said

  No i mamy „perłę”…konkurencję dla Swetru.

  ” Odnowiona w Duchu Świętym prof. HGW dała wykład o Chrystusie wjeżdżającym wraz z apostołami na baranku do Jerozolimy, co też zirytowało nawet Ryśka, wielkiego fana święta Sześciu Króli: – To niemożliwe! – rzekł. – Aż tylu na jednym baranku?

  — Radosław Rzepka🇵🇱 (@aw_rzepka) April 24, 2019″
  https://nczas.com/2019/04/24/gronkiewicz-waltz-znow-sie-kompromituje-chrystus-wjechal-do-jerozolimy-na-baranku-internet-bezlitosny-video/

 35. Maverick said

  Nie zgadzamy się na rabunek zuchwały
  bandytów kabały i lucyfera.

Sorry, the comment form is closed at this time.