Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (64 – …
  I*** o Duchowa przestrzeń Polski?
  wanderer o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Sebastian o Facet o ksywce „Margot”
  wanderer o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Instytut Rodła we Wrocław…
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  revers o Segregacja pacjentów. Koronawi…
  I*** o Duchowa przestrzeń Polski?
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Prokuratura będzie miała pełne ręce roboty – okazuje się, że sąd nad Judaszem to nie tylko Pruchnik

Posted by Marucha w dniu 2019-04-24 (Środa)

I patrzcie no, mili Państwo, jakimi bzdetami zajmują się nie tylko „polskie władze”, ale i Wszechświatowa Komisja Wyższości i Wyjątkowości Rasy Żydowskiej…
Admin

Ciężkie zadanie czeka policję i prokuraturę, która otrzymała bojowe zadanie rozprawienia się z panującą w naszym kraju judaszofobią. Wszystko to za sprawą „świętego oburzenia”, które rozbrzmiało u naszych strategicznych partnerów, gdy dotarła do nich wieść, w jaki sposób w podkarpackim Pruchniku rozprawiono się z kukłą wyobrażającą ich szanowanego przez nich ich rodaka.

Organa władzy w Polsce zadziałały, jak należy, zapowiadając, że w Polsce nie ma miejsca na tego rodzaju barbarzyńskie zwyczaje i że zostanie przeprowadzone drobiazgowe śledztwo, które wyjaśni, kto stał za takim potraktowaniem człowieka, który 2000 lat temu wykazał się obywatelską postawą.

Wydaje się jednak, że zadanie nie będzie takie proste, bowiem – jak się okazuje – zwyczaj ten, wbrew sugestiom, jakie się pojawiły, wcale nie ogranicza się do Pruchnika i można wręcz odnieść wrażenie, iż – rozpowszechniając tego rodzaju tłumaczenia – chciano po prostu pomniejszyć skalę tego zbrodniczego procederu.

Tymczasem z miejsca zaczęły pojawiać się w internecie zdjęcia i filmiki, które jednoznacznie wskazują, że mamy do czynienia z niewyobrażalną wręcz falą zbrodni.

Wychodząc przed szereg, związana ze środowiskiem ślązakowskim, prof. Małgorzata Myśliwiec, zaczęła szydzić, iż na Śląsku dla tego rodzaju zwyczajów nie ma i nie było miejsca, pisząc na twitterze: „Zanim ktoś znów postraszy Ślązakami niech zauważy, że u nas nie pali się kukły Żyda”.

Szybko okazało się jednak, że na Górnym Śląsku jak najbardziej zwyczaj ten nie tylko występował, ale wciąż występuje, co wykazał jej jeden z internautów, zamieszczając stosowny link.

„W Krośnicy na Opolszczyźnie przetrwał do dziś dawny zwyczaj palenia Judasza. W ten sposób rozprawiano się ze złem, które ta postać symbolizuje” – donosiła 20 kwietnia 2019 roku TVP3, prezentując relację filmową z tego wydarzenia.

Ale nawet w rodzinnym mieście prof. Myśliwiec, czyli w Chorzowie, rozprawiono się kilka dni temu z Judaszem. W zapowiedzi tego wydarzenia mogliśmy przeczytać:

Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” zaprasza w niedzielę, 13 kwietnia, na imprezę plenerową „Wielkanoc na Śląsku”, podczas której pokazane będą zwyczaje wiosenne i wielkanocne: chodzenia z goikiem, palenia Judosza i procesję konną z Pietrowic Wielkich.

O godzinie 14.10 miał miejsce wykład „Palenie Judasza – o zwyczaju wiecznie żywym”, a sam obrzęd rozpoczął się o godzinie 14.30. Sprawę opisał portal chorzowianin.pl:

>http://www.chorzowianin.pl/wielkanoc-na-slasku-w-skansenie,e-96.html

Współczujemy śledczym, którzy będą teraz musieli prowadzić dochodzenia – jak Polska długa i szeroka – sprawdzając, kto i gdzie dopuścił się takowego aktu nienawiści…

[Muszą sprawdzić, kto trzymał kij, kto ile razy uderzył, kto podżegał, kto patrzył się z aprobatą, kto nie zapobiegał… kto piardnął z uciechy… itd. – admin]

Wojciech Kempa
https://www.magnapolonia.org

Komentarzy 56 do “Prokuratura będzie miała pełne ręce roboty – okazuje się, że sąd nad Judaszem to nie tylko Pruchnik”

 1. Deparchator I said

  I dlatego zamiast podpuszczać dzieci do brania udziału w czymś czego rozumieć nie mogą należy UCZYĆ JE czym jest i jak funkcjonuje bank, czym jest pieniądz i skąd bierze się jego wartość. Zrobić warsztaty o tym „jak założyć bank i przy jego pomocy zniszczyć gospodarkę wroga” itd itp.

  Podtrzymuję to co pisałem wcześniej: to była ustawka/prowokacja pod zamówienie wrogich Polsce ośrodków.

  ——–
  Coś pełno tych ustawek w Polsce – od wieluset lat…

  PS. A umiejętność założenia banku się przyda. Jednemu na 10 milionów.
  Admin

 2. Moher49 said

  Ot i dobry biznes policja podpowiedziała. Po co robić jakieś tam zajączki, które nijak do Wielkanocy nie pasują, lepiej produkować Judaszki. Policja będzie pilnować aby ich ogień nie strawił.
  Panowie policjanci Wywalcie swego szefa na zbity pysk, bo wstyd polskiej policji przynosi.
  Kościół Katolicki w Polsce, zamiast zło potępiać, nad złem się użala i swoje owieczki na złą drogę prowadzi, grzech i wstyd.

 3. Zbyszko said

  Myślę, że w Chorzowie powinna się w tej sprawie zebrać rada miasta i stanowczo odciąć miasto Chorzów od tego typu faszystowskich ekscesów. Skansen do wyjaśnienia sprawy zamknąć, kierownictwo przykładnie ukarać.
  Nie ulega wątpliwości, że obrzędy Triduum Paschalnego także są co najmniej rasistowskie.
  Zresztą w te sprawie rząd najważniejszego państwa na świecie zmienił już Dekalog :
  .https://www.youtube.com/watch?v=lsDjL_eI0GE
  więc czekamy na wprowadzenie w życie przewidzianych tam kar za takie ekscesy

 4. Zbyszko said

  Admin @1 przyda się przyda ta wiedza jak założyć bank. Po polskich drogach jeszcze gdzieniegdzie jeżdżą maluchy, więc wystarczy tylko pomalować je na czerwono i przykręcić do dachu budę z napisem chwilówki i jest pomysł jak wyprowadzić Polskę na 10-te miejsce na świecie w sensie potencjału gospodarczego?

  Bank, panie Deparchator, to powinien być państwowy tak jak kiedyś w Polsce. Pracownicy banku powinni być urzędnikami państwowymi a nie bankierami. Powinien ten bank (centralny) być jedynym emitentem waluty w tzw parytecie gospodarczym, na potrzeby rządu, zaś tzw banki detaliczne jak kiedyś np państwowe PKO powinny dla obywateli udzielać nisko oprocentowanych kredytów, bądź w celu pobudzenie tzw społecznej gospodarki rynkowej w ogóle nieoprocentowanych bądź nawet w wypadkach szczególnie uzasadnionych, bezzwrotnych

 5. Piotr Podgórni said

  Judasz nie był żydem lecz podjął współpracę a żydami, zdradził Prawdę za pieniążki. Można go, moim zdaniem, nazwać pierwszym szabesgojem dlatego współcześni szabesgoje tak zaciekle bronią Judasza. Ta wspomniana w artykule prof. M. Myśliwiec to też taki Judasz, który zdradził Prawdę za tytuł naukowy.
  Jeśli uznamy, ża zdrada Prawdy za iluzoryczne i fałszywe wartości z tego świata jest cechą żydów to wówczas zarówno Judasz jak i prof. Myśliwiec są żydami bo czynią to samo.

  ——
  Skąd ta informacja, że Judasz nie był żydem?
  Admin

 6. Bogusz said

  Ad.4 ……” w wypadkach szczególnie uzasadnionych, bezwzwrotnych ” . Panie na taką herezję żydom nóż się w kieszeni otwiera

 7. Troll Polonii said

  Judasz to nie tylko biblijny symbol zdrady.
  To uniwersalny symbol grzechu wobec Boga i wobec ludzkosci. Za to Adam i Ewa zostali wypedzeni z Raju.
  A zydom wolno celebrowac wystepek i postepek Estery i masakre Persow, jako wielkie swieto religijne!.
  Niewatpliwie obchodzenie Purim „rani religijne uczucia Iranczykow”.

  Obecna walka z chrzescijanstwem, zdrada narodow, wciskanie sie do rzadow roznych panstw jako V-ta kolumna; w polityce, sztuce, edukacji powinno postawic na nogi rozne narody.

  Na 4-ch kandydatow na prezydenta Francji…3ch bylo zydami.
  Na Ukrainie na trzech kandydatow na prezydenta – cala trojka byla zydowska i wszyscy mieli – i dalej maja- poparcie ‚naszych’ oligarchow.

  Podobnie w Warszawie, Brukseli, Londynie…Warszawie..
  Mielismy Pilsudskiego, ubecje, ktora zdradzila polski narod i ubecje, ktora obecnie rzadzi Polska. Weszli nam konie trojanskie do religii i kosciolow; do dowodztwa armii, do sejmu i na uczelnie.
  Wolno bylo nielegalnie zagarnac Jerozolime??? Nigdy nie byla stolica Izraela.
  Wielkim przestepstwem jest palenie kukly biblijnego przestepcy sprzed 2ch tysiecy lat. – Ale mozna palic zywcem dzieci na Bliskim Wschodzie, w Jemenie, Sudanie i Somali?

  Judasz jest symbolem zdrady narodow … juz od czasow biblijnych.
  Bush kochal Saddama Huseina, z ktorym sie calowal, Obama ofiarowal dozgonna przyjazn Kadafiemu, Amerykanie posadzili na stolek zaprzyjaznionego Miloszewicza, pomogli przywrocic tron w Iranie i posadzic na nim Shah-in-Shaha , Reze Pahlawi, ktorego potem tez obalili,
  Kochali kowboje Jelcyna, Gorbaczewa…wbrew interesom rosyjskiego narodu..
  Ufundowali Polsce ubecka Solidarnosc..i zrabowali kraj.
  Pocalunki Judasza.

  No i Amerykanie maja Patriot Act, przy ktorym stalinowskie pomysly byly sennym marzeniem oseska..
  A teraz wolnosc slowa i wyznania, prawo do praktyk i tradycji religijnych, podobnie jak wolny rynek, nalezy sie tylko wybrancom.
  Mozna wyrzucic katolickie zakonnice i kaplice z terenu polskiego muzeum w Oswiecimiu.

 8. Kojak said

  To jawny zydowski hitleryzm ! Zyd jest rasa nadczlowieka i jest pod bezwzgledna ochrona ! Z Polaka mozna szydzic , swobonie pluc na niego, z Zyda nie bo to przetepstwol ! Jawnie kryminalna bezczlniosc i zydowskich band ! Prawo bez zasad moralnych jest kryminalnym wynturzeniem ! Takie prawa stosuje zydowstwo rzadzace POlska !

 9. hulajdusznik said

  Schizofrenia

  http://www.psychiczne.objawy.net/Objawy+schizofrenii

  http://online.synapsis.pl/Schizofrenia-podstawowe-informacje/Objawy-i-rozpoznawanie-choroby.html

  https://marucha.wordpress.com/2016/11/09/lekarz-twierdzi-ze-zydzi-sa-nosicielami-schizofrenii/

  https://wolna-polska.pl/psychopatologia-judaizmu/czy-choroba-umyslowa-to-zydowska-przypadlosc

  Evidence that Jews are carriers of schizophrenia.

  http://www.bing.com/search?q=Evidence+that+Jews+are+carriers+of+schizophrenia&src=IE-SearchBox&FORM=IESR02

  http://www.renegadetribune.com/jews-prone-schizophrenia-non-jews/

  Евреи – больной народ.

  https://wowavostok.livejournal.com/14054485.html

  А.И.Дикий (https://ru.wikipedia.org/wiki/Дикий,_Андрей_Иванович) w swojej książce „Евреи в России и в СССР” zawarł taki oto fragment:
  „Zgodnie z definicją słynnego psychiatry, profesora Lombroso (https://pl.wikipedia.org/wiki/Cesare_Lombroso) różne szaleństwa i choroby psychiczne występują u „żydów” 6 razy(!) częściej niż u innych ludzi. Ale… Lombroso sam był włoskim „żydem”. Był potomkiem długiej linii rabinów i talmudystów, tak że trudno go chyba oskarżyć o wymyślony przez nich samych «antysemityzm». To ta choroba psychiczna powoduje szereg kompleksów, które bardzo często występują u ludzi dorywających się nagle do władzy. Są to: chory kompleks władzy nad innymi ludźmi oraz kompleks przewodzenia innym i wiąże się to, zdaniem większości ekspertów (uwaga!), z sadyzmem i homoseksualizmem”.

 10. Deparchator I said

  @4 Wszystko prawda, co jednak nie zmienia faktu, że raz: ktoś musi go założyć/powołać od życia, dwa: LUD musi rozumieć tą potrzebę.

  @1 Mam pokazywać palcem co jest ustawką, a co nie? Biorę 10zł od sztuki, także taniej pomyśleć samemu.

 11. kacper said

  Czy było takie państwo na świecie jak Polska , które tak traktowało żydów przed wojną i w jej czasie , pokazali że nie zasługują na szacunek i tolerancję , to oni szantażują finansowo skłaniają do uległości a to dla przypomnienia https://opinie.wp.pl/stany-zjednoczone-nie-przyjely-zydowskich-uchodzcow-z-iii-rzeszy-6126041495422593a

 12. Waldemar Bartosik said

  I ZNÓW WAM PODPADNĘ….

  Z Egiptu wyszło 12 plemion Izraela pod wodzą Mojżesza. Wędrówka do ziemi obiecanej przez Jahwe – Kanaan, trwała 40 lat.
  Ale ta obiecana ziemia była zamieszkała przez tubylców, których Jahwe nakazał bezlitośnie wybić.
  Tak więc początkiem Izraela zgodnie z tradycją zapisaną w Biblii był mord i ziemia, przesiąknięta krwią pomordowanych.
  Innym, obchodzonym po dziś dzień żydowskim świętem jest Purim, na znak upamiętnienia wymordowania 75 tysięcy Persów, opisany w księdze Estery.

  Teraz słowo o Judaszu Iskariocie. Zdrajcy, który wydał Jezusa Chrystusa w ręce Sanhedrynu.
  Którego piętnowanie, w dwatysiące lat po wydarzeniu – wciąż żyje w tradycji ludycznej.
  Niewątpliwie czyn moglibyśmy uznać za haniebną zdradę, gdyby….scenariusz ukrzyżowania Chrystusa – nie był zapisany w Niebie.
  Wszak narodziny Jezusa, jego życie, nauki i cuda których dokonywał – wszystko zmierzało do męczeńskiej śmierci, która miała przynieść odkupienie grzesznej ludzkości.
  Taki był ziemski los Jezusa Chrystusa, taki też los Iskarioty, takie jego przeznaczenie.
  Czyn, za który potępiana jest, lżona i karana kukła, nie ma nic wspólnego z jego wolną wolą.
  Wiedział o tym Jezus, wspomniał o tym, przy ostatniej wieczerzy

  Tyle tytułem tła historycznego.
  O ile za historię a nie fikcję uznamy biblijne zapisy.

  Przeminął szmat czasu, ludzkość sięga do gwiazd, buduje sztuczną inteligencję, a życiem wciąż kierują zabobony.
  Wiadomo : chcesz psa uderzyć – kija zawsze znajdziesz….

  Są tacy, którzy legendę, baśń, mistyfikację biorą za prawdę objawioną, i na tym budują celebryckie kariery.
  A czasem by wywołać konflikt, którego konsekwencją ma być zabór.
  Tych, którzy jak Brudziński, ze śmiertelną, acz udawaną powagą – wszczynają śledztwa „w sprawie” po prostu mam za idiotów i tutaj pominę.

  Do pierwszych należy Gross, Daniels a ostatnio Śpiewak, do drugich, tyle że w przeciwnym obozie należy Krystyna Pawłowicz, Jakimowicz i inni.

  Więc odpowiem na pytanie o przyczyny obecności i aktualności historycznych nadinterpretacji i mistyfikacji w naszym zyciu codziennym :

  Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie utrzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.
  99% populacji to „owce” przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny.
  Zaś politycy,propagandysci i biurokraci to „owczarki”.

  Właścicielem tej farmy jest światowa finansjera

 13. Marucha said

  Re 10:
  Panie Deparchator… Pan sobie życzysz po 10 zł od pokazania, co jest ustawką?
  A ja, kurwa,. od kilkunastu lat za darmo prowadzę niniejszą witrynę, powięcając na to codziennie kilka godzin, w świątek i piątek,. nawet gdy jestem chory…

  Ja się zresztą nie pytałem, co jest ustawką – tylko wskazałem, że tych „ustawek” to jest dość dużo w różnych miejscach Polski od kilkuset lat.

  A ten pomysł z bankami, to Pan sobie wsadź nie powiem gdzie,

 14. Marucha said

  Re 12:
  Panie Bartosik,
  Judasz miał wolną wolę. Wolna wola nie stoi w sprzeczności z wszechwiedzą Boga.

  Nb. Gnostycka sekta ofitów (II wiek) czciła Judasza jako aktywnego uczestnika Bożego planu zbawienia. Bez zdrady Judasza nie doszłoby do ukrzyżowania Jezusa, a co za tym idzie, nie byłoby Zmartwychwstania.
  Czy Pan aby nie oscyluje w jej kierunku?

 15. Maverick said

  Ja jestem pewny że polskie wasale kabały i Lucyfera tak w podskokach wykonujące zalecnia koszernej mafii lucyferiańskiej rozciągającej swoje macki na całej planecie to współczesni Judasze. Do takich można zaliczyć wszystkich pseudo prokuratorków nigdy nie wybranych.

  ——
  Judasz miał przynajmniej wyrzuty sumienia…
  Admin

 16. Po pierwsze nie palono kukły żyda. Palono kukłę Judasza. A to, że Judasz był żydem, nie ma żadnego znaczenia.

  A poza tym… Jeśli można sądzić palenie kukły Judasza, to może można także sądzić krzyżowanie Chrystusa?

 17. Olo said

  Wszystko idzie w tym kierunku, że niedługo za polską flagę, czyli tak jak za flagę palestyńską, a więc największy możliwy przejaw antysemityzmu, będzie żydowska kula w łeb.

  ———–
  Reakcja polactwa:
  Co ty jebany agencie Putina tu pieprzysz? Ile ci dają rubli za szczucie nas na Żydów?
  Admin

 18. MatkaPolka said

  PALENIE JUDASZA

  Z okazji Świąt wielkanocnych palenia Judasza to zwyczaj w kościołach ortodoksyjnych i katolickich w całej Europie również w środkowo wschodniej.

  Spalanie Judasza było niegdyś szeroko praktykowane w całej Europie i nadal praktykowane jest w niektórych częściach Grecji, Meksyku, Brazylii, Portugalii, Polsce, Hiszpanii, Urugwaju, Wenezueli, Cyprze gdzie nazywa się „lambratzia”, [9] Filipiny, Paragwaj, gdzie nazywa się „Judas kái” i gdzie indziej.

  Wypalenia Judasza miały również miejsce w dzielnicy Dingle, w Liverpoolu, w Anglii, na początku XX wieku dopóki nie zostały zakazane przez władze. Spalanie Judasza nie jest tradycyjne w Anglii, chociaż istnieje bardzo podobny zwyczaj palenia katolickiego buntownika Guya Fawkesa.

  Organa władzy w Polsce zadziałały, jak należy, zapowiadając, że w Polsce nie ma miejsca na tego rodzaju barbarzyńskie zwyczaje i że zostanie przeprowadzone drobiazgowe śledztwo, które wyjaśni, kto stał za takim potraktowaniem człowieka, który 2000 lat temu wykazał się obywatelską postawą.

  ORGANA WŁADZY W POLSCE – będą miały pełno roboty ścigając palenie słomianych kukieł na całym świecie

  Żydzi palą kukłę of Haman i jego 10 synów w czasie święta Purim.

  Żydzi palą świątynie Katolickie – ostatnio Notre Dam i meczety – W TYM SAMYM CZASIE ZACZĄŁ SIĘ POŻAR PRZY MECZECIE AL-AKSA.

  Może lepiej przestać palić słomiane kukły, a zacząć palić SYNAGOGI – w rewanżu za palenie kościołów i meczetów

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/antychryst-zniszczyl-notre-dame-de-paris-2019-04

 19. Maverick said

  Matka Polka:
  Jestem w 100% pewny że pożar Notre Dame to sprawka koszernych lubią czcić swojego Lucyfera krwią chrześcijan, niszczyć ich historię i wiarę.

  U nas też wszędzie gdzie mogą instalują swoich Judaszy, oczywiście przy aaprobacie naszych Judaszy i zdrajców inaczej nazywanych kundlami Lucyfera.

 20. PILNE – BREAKING NEWS
  Ambasada Izraela oczekuje zwrotu 30 srebrników znalezionych u poszkodowanego Judasza z Pruchnika.
  „Majątek ten jest własnością narodu żydowskiego” czytamy w notatce.

  autor: MacGregor

 21. Listwa said

  @ 12 Waldemar Bartosik

  … chyba niezrozumieniem.

  „Tak więc początkiem Izraela zgodnie z tradycją zapisaną w Biblii był mord i ziemia, przesiąknięta krwią pomordowanych”
  – nieprawda. Poza tym posoborowe nauki wkuły wam do głów że Pan Bóg to tylko miłosierdzie. A jest też sprawiedliwością.

  „Zdrajcy, który wydał Jezusa Chrystusa w ręce Sanhedrynu. Niewątpliwie czyn moglibyśmy uznać za haniebną zdradę, gdyby….scenariusz ukrzyżowania Chrystusa – nie był zapisany w Niebie.”

  – słowo to pan moze dopiero powiedzieć, bo stanął pan w pół slowa i stoi. Czyn Judasza był haniebną zdradą.

 22. Listwa said

  @ 1 Deparchator I

  „I dlatego zamiast podpuszczać dzieci do brania udziału w czymś czego rozumieć nie mogą”
  – pan ma takie tępe dzieci w rodzinie?

  ” należy UCZYĆ JE czym jest i jak funkcjonuje bank, czym jest pieniądz i skąd bierze się jego wartość”

  – ja pana mogę poduczyć, Ale nie za 10 zł.

 23. Wieszać może wybrany naród, narodu wybranego nie wiesza się – Episkopat żydo-katolickiego Kościoła to potwierdzi.


  Mord na Saddamie Husajnie

 24. galicyja said

  Gdybym wiedział, że będzie taki rozgłos sam chętnie bym się tam udał…..Może na drugi rok jak doczekam….

 25. Żeby tylko świat się o tym nie dowiedział! Grecy, Hiszpanie i Wenezuelczycy też palą kukły Judasza. WIDEO

  https://wpolityce.pl/swiat/443906-grecy-hiszpanie-i-wenezuelczycy-tez-pala-kukly-judasza

 26. Sarmata said

  Jak byście do tej pory nie wiedzieli, jacy głupcy i tchórze Wami rządzą, to teraz już wiecie.
  Łobuz Tusk to przynajmniej kazał pałować kibiców w sile wieku a ten wziął się za dzieci i polską katolicką ludową tradycje.
  No, ale jak to mówią Rosjanie – „każdyj durak po swojemu z uma schodzi”.
  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

  P.S. Ciekawszy przypadek miał miejsce w miasteczku Mordy (100 km na wschód od Warszawy) w okresie odrodzonej II Rzeczpospolitej, kiedy to żydzi zatłukli kijami wynajętego przez nich za pieniądze goja który grał Hamana.
  W tradycyjnym ich pochodzie w krwawe święto Purim wynajmowali zawsze za swoje pieniądze jednego z biednych mieszkańców miasteczka Mordy, który to człowiek odgrywał postać Hammana. Pewnego roku w okresie międzywojnia żydki tak się rozochociły w biciu i tak pobiły kijami w tymże pochodzie tego człowieka-aktora, że zmarł.
  Teraz mośki udają niewiniątka i „protestują” przeciw topieniu KUKŁY Judasza w Pruchniku.
  Co za wstrętny narodek.

  Obecnie w żydowskie święto Purim wiesza się kukły Hamana i jego synów w Borough Park w Nowym Jorku. Tu łącze: https://www.youtube.com/watch?v=7fFtUxqT5O4

  Tak więc pierwszy holokaust zrobili żydzi Hamanowi, jego dzieciom i jego zwolennikom, który miał miejsce w połowie V w. przed Chrystusem. Na cześć tego mordu/rzezi żydzi obchodzą hucznie co roku Święto Losów (Losowania) zwane Purim. Jest to radosne święto żydowskie podczas którego dzieci wieszają na szubienicy historycznego Hamana.
  Był to zatem pierwszy holokaust zrobiony przez żydów. Wynalazcą holokaustów są żydzi.

  Drugi holokaust zrobili Niemcy żydom jednak nie obchodzą tego jako święto a co więcej, żydzi uważają, że za ten drugi, niemiecki holokaust zapłacić mają Polacy.

  To samo z komunizmem. Komunizm jest wyłącznie żydowski jeśli chodzi o sprawstwo organizacyjne.
  P.S. Haman – najwyższy urzędnik króla Persji, Achaszwerosza.

  Opublikowany 21 kwi 2019
  Katolicy z Pruchnika pobili i spalili kukłę Judasza z pejsami. „Dołóż mu z pięć, bo chcą odszkodowań!”:
  https://natemat.pl/270577,w-pruchniku….
  Dzięki za obejrzenie, zasubskrybuj więcej filmów:
  https://www.youtube.com/channel/UCGY6
  W podkarpackim Pruchniku mieszkańcy wrócili do zakazanej tradycji palenia kukły Judasza. Jak podaje „Ekspres Jarosławski”, ten wielkanocny rytuał zgromadził setki mieszkańców miasta w tym dzieci, które dostały kije, żeby móc wymierzyć Judaszowi tradycyjne 30 ciosów. Następnie kukłę zawleczono nad rzekę, odcięto jej głowę i spalono. A wszystko to w Wielki Piątek, który w tym roku przypadał w rocznicę powstania w Getcie Warszawskim. Słomiana kukła Judasza zdrajcy, przyozdobiona stereotypowym kapeluszem z pejsami zawisła w Wielki Piątek w centrum miasta na latarni przy ulicy Jana Pawła II. Mieszkańcy tłumnie stawili się na tradycyjne widowisko. Przyprowadzili nawet swoje dzieci. Jak podaje „Ekspres Jarosławski” niektórzy z nich zachęcali je do uczestnictwa w rytuale. trwa ładowanie postu… Zobacz oryginał Wiele z nich uległo namowom, więc dostało do ręki kij, którym miało wymierzyć karę Judaszowi – trzydzieści ciosów. Potem kukłę zawleczono na sznurze nad rzekę, odcięto jej głowę i spalono. Z relacji lokalnego medium wynika, że podczas rytuału słychać było z tłumu antysemickie okrzyki dotyczące ostatnich wydarzeń odnośnie roszczeń żydowskich wobec pozostawionego w Polsce mienia. „Do bicia kukły kijkami przystępują dzieci pod przewodnictwem jednego dorosłego. – Jeszcze pięć za to, że chcą odszkodowań od Polski – krzyczy ktoś z tłumu, kiedy pada trzydzieste uderzenie. No to jeszcze pięć za te odszkodowania. Dzieci biją ochoczo” – czytamy na stronie gazety. Zwyczaj ukarania Judasza zdrajcy jest archaiczny i pochodzi z XVIII wieku. Często miał charakter antysemicki. Nie mniej odbywał się w Pruchniku niemal co roku. Kilka lat temu zakazano go jednak. Wychodzi na to, że burmistrz Wacław Szkoła, wieloletni członek Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego, spojrzał na kontrowersyjną tradycję bardziej łaskawym okiem. A wszystko w rocznicę powstania w getcie warszawskim… Przypomnijmy, że dwa lata temu we Wrocławiu tłum zwolenników skrajnej prawicy także przyniósł ze sobą kukłę Żyda. Została ona publicznie spalona przez Piotra Rybaka, który za ten czyn został skazany na 10 miesięcy więzienia. źródło: „Ekspres Jarosławski”
  Dzisiejsze zwycięstwo marionetki ruchu Chabad Lubawicz na Ukrainie dało napęd naszym rodzimym odszczepieńcom i uwolniło ich żarliwe myśli. Antychrześcijańskie.

 27. revers said

  To malo bo na te wszystkie wschechswaitowe ustawki o antysemtyzm beda goje musialy placic wg. Katlogu jak w linku nizej, po 0.1% PKB i 1 % od organizacji prawnych dla wszchpoteznych, wszechwladczych semitow. Bo kiedy semita byl arab lub palestynczyk?

  https://anendtoantisemitism.univie.ac.at/fileadmin/user_upload/p_anendtoantisemitism/PDF/Catalogue_FINAL_webversion_short.pdf?fbclid=IwAR3qPSEnR758xcQm5XIwJYx6y8jKhBCtTJR0YJWsk4fMeiUM2FGN4lBXAiY

  Click to access Catalogue_FINAL_webversion_short.pdf

  Spis skatalogowanych poborow za antysemityzm od czasoow wiekiej biblijnej ucieczki z Egiptu.

 28. A gdybyśmy tak mieli polską narodową organizację rozj…byśmy każdą syjonistyczną prokuraturę i każdy syjonistyczny sąd w IIIŻydo-RP/Polin.
  Jesteśmy w sytuacji absurdalnej i jest w tym także nasza wina, że we własnym kraju to my boimy się syjonistycznej bandy, a nie syjonistyczna banda nas. Czas ten absurd likwidować.

 29. I jeszcze jedno: czy nie dziwi nikogo fakt, że Ruch Narodowy Winnickich, Bosaków i pozostałych organizuje Marsze Niepodległości, a nie podejmuje zorganizowanej walki z żydowskim, syjonistycznym, reżimem IIIŻydo-RP/Polin ?
  A może właśnie o to chodzi, o grę do jednej bramki. Żydowska czapa RN organizuje Marsze Niepodległości tworząc znakomity asumpt dla powszechnych światowych żydo-mediów do nazywania nas, Polaków, faszystami (?).

 30. Antymon said

  ad 1 – Też uważam, że to na 90% ustawka. Zwyczaj został porzucony 10 lat temu, więc miasteczko już chyba trochę o nim zapomniało. Oddolna inicjatywa jest mało prawdopodobna, ponieważ współcześni ludzie, zwłaszcza smartfonowa młodzież, nie są skorzy do organizowania takich akcji, nie chce im się. Za to dla Eskimosów każdy incydent, do którego można przylepić łatkę polskiego antysemityzmu, jest dziś na wagę złota, czy raczej 330 miliardów dolarów. No i tak się złożyło, że akurat przechodzili tam z tragarzami reporterzy, którzy nagłośnili sprawę na cały świat. W Grecji i Hiszpanii co roku płoną setki kukieł Judasza, ale jakoś to Eskimosom nie przeszkadza.

  Zgadzam się z @Deparchatorem I, że w walce z Eskimosami najważniejsza jest solidna edukacja ekonomiczna. Od czasu, gdy Bismarck stwierdził, że „bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów”, nic się nie zmieniło. Większość Polaków wciąż ma „magiczne” podejście do ekonomii, dlatego jesteśmy rąbani przez wszystkich naokoło, nie tylko Eskimosów. Gdyby było inaczej, to lud polski zastanowiłby się na przykład, skąd Morawiecki bierze pieniądze na pińcetplus, na jaki procent je pożycza i kto będzie musiał te długi spłacać. Tymczasem Polacy w swojej masie traktują pińcetplus jako cud, łaskę z nieba daną przez Matkę Boską za to, że „do kościoła chodzim, nie to co jakieś francuzy bezbożne, więc należało nam się”. W podzięce za ten cud wybiorą usraelskich sprzedawczyków na drugą kadencję, aby umożliwić im spokojną realizację ustawy 447.

 31. Marucha said

  Re 30:
  Może ustawka, a może nie ustawka. Nic nie wiemy.
  Poza tym to właściwie NIEISTOTNE, czy to była ustawka, czy nie.
  Szwiatowe Rzydostwo powinno trzymać mordę na kłódkę.

  Co do „edukacji ekonomicznej”… przypomina mi to propagowanie kursów samoobrony dla kobiet, zamiast dać im do ręki pistolet.
  Na kurs trzeba chodzić wiele lat, aby móc stawić czoła bandziorowi, a i to niepewne. Pistolet – to jednodniowe szkolenie. Efektywne.

 32. Marcin said

  Bez usłużnych szabesgojow żydostwo nie miało by tu nic do powiedzenia.
  Same jest bezsilne jak diabeł co posyła babę tam gdzie sam nie może.

 33. Do pierdla z gojowskimi smarkami!!
  .https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_cPVgpJSVj79OkGZy10L8gZDndxVrJZJz.jpg
  za wykop.pl

 34. andzia said

  re:16
  „Po pierwsze nie palono kukły żyda. Palono kukłę Judasza. A to, że Judasz był żydem, nie ma żadnego znaczenia”
  Ma znaczenie, czego dowodzi ta histeria, w którą zostały zaangażowane organa ścigania. Judasz to nie tylko pochodzenie, ale cechy charakteru. Wspólne. Macherzy ze Skoku Wołomin nie są niepokojeni przez prekuratorów, bo Ziobro nie dał polecenia, a temu kaczor odpowiednio pociągnięty za sznurki. Aż nagle pojawiła się afera z polską tradycją. Iście dar z niebios.

 35. Antymon said

  Re 31:
  „Na kurs trzeba chodzić wiele lat, aby móc stawić czoła bandziorowi, a i to niepewne. Pistolet – to jednodniowe szkolenie. Efektywne”.

  Tak, na umocnienie słabego państwa i narodu potrzeba wielu lat, a nawet pokoleń. Pistolet, czyli armia, też oczywiście ma znaczenie, ale żeby słaby naród nauczył się produkować dobrą broń i stworzył silną armię, musi nabyć umiejętności techniczne, organizacyjne i – last but not least – poczucie wspólnego interesu. A na to potrzeba jeszcze więcej czasu niż na edukację ekonomiczną.

  Ponadto ci, o których mowa, nie podbili świata pistoletem ani mieczem, lecz podstępem i przebiegłością, czego najlepszym przykładem jest historia stojąca za świętem Purim (zresztą, naszemu Kazimierzowi Wielkiemu też podstawili Esterę). Walka z takim wrogiem wymaga przede wszystkim znajomości stosowanych przez niego metod, a więc zasad funkcjonowania świata finansów, sposobów manipulowania opinią publiczną czy praktyk wywiadowczych. Na przykład dla mnie wartościową lekturą w tym względzie był „Żyd międzynarodowy” Henry’ego Forda.

  Jeśli zaś Szanowny Pan pisząc o pistolecie miał na myśli fizyczne pozbycie się takich wrogów (oczywiście nie poprzez ich, broń Boże, wymordowanie, ale wydalenie z kraju), to po pierwsze, trudno będzie ich znaleźć, bo są dobrze zakamuflowani, a po drugie, jeśli naród polski będzie nadal słaby i głupi, szybko wrócą.

 36. Maria said

  Ad 5 Odp. dla Admina na pyt.:
  Skąd ta informacja, że Judasz nie był żydem?
  Admin
  To oczywiste Panie Adminie. w tamtych czasach nie było żydów. tylko hebrajczycy, izraelici, judejczycy (judahici), beniaminici, galilejczycy i Bóg jeden wie kto jeszcze, ale jewrei niet.
  Wyraz jew pojawił się w słown. ang. w XVIII wieku na oznaczenie jewellery, czyli handlarzy drogimi kamieniami, a ci pochodzili z przekabaconych w VIII wieku przez faryzeuszy, na babiloński judaizm talmudyczny i kabałę, Chazarów.

 37. Zerohero said

  Żydzi na Purim wieszają kukły Persów. Każdy żydzior to wie, a tu prują pi..dy jakby byli ch wie jak delikatni.

 38. Boydar said

  O co bić pianę

  „… Judasz był Żydem …” Forum Żydów Polskich

  https://wpolityce.pl/polityka/443563-kontrowersje-wokol-tzw-sadu-nad-judaszem-w-pruchniku

  chyba FŻP nie może się mylić w takiej sprawie, a jeśli nawet się myli, to przecież uważa go jak swego. Różnica żadna, żyd to charakter.

  Pan Gajowy napisał – „Judasz miał przynajmniej wyrzuty sumienia”; ci co strzelali w Katyniu, Miednoje, Ostaszkowie, też podobno mieli. Chyba tylko jeden Vidro nie popełnił samobójstwa.

 39. ami said

  Fałszywy jak żyd lub faryzeusz – Judasz, to jedno i to samo znaczenie. Cała ta mieszanina pojęć i znaczeń wywodzi się z jakiegoś źródła. Kto trzyma na nim łapę ? Pomieszane z poplątanym, bez logiki, jak wiara Judeo – Chrześcijańska. Wulkan gorącej lawy w kontakcie z woda, Niebo z Piekłem. Tego nie ma, poza naszymi czasami. Najpewniej chytry diabeł z pomocą żyda, judasza, Chazara itp. podczepił się pod Boga Prawdziwego i udaje, że nim jest, resztę sami musicie wyedukować.

 40. Boydar said

  „… a gdybyśmy tak mieli polską narodową organizację rozj…byśmy każdą syjonistyczną prokuraturę i każdy syjonistyczny sąd w IIIŻydo-RP/Polin …”

  To już Kopernik sobie nie radzi ? Czy może palestra się zlisiła ? Proszę ich zrozumieć; opuścili ręce i mogli warunkowo odejść od ściany.

 41. Troll Polonii said

  UWAGA
  UWAGA

  Arabia Saudyjska, ktora zasiada w Radzie Praw Czlowieka w ONZ ( Human Rights Council) przy ONZ wlasnie dokonala masowej egzekucji przez obciecie glowy 37 obywatelom podejrzanych, ze sprzyjaja terroryzmowi – w tym 16 letni chlopak).
  Zeby uswietnic to wielkie wydarzenie jednego podejrzanego powiesili na krzyzu.
  Warto wspomniec, ze ofiarami sa glownie szyici. (Szyici sa glownie w Iranie i Syrii. Sa tez w Iraku)

  Oczywiscie do Arabii Saudyjskiej nikt nie ma pretensji; nie ma sankcji i nikt sie nie upiera, zeby oskarzyc Arabie Saudyjska o „obrazanie uczuc’ religijnych ani o religijne przesladowania.
  Przypominam, ze Arabia Saudyjska jest sztucznym panstwem zalozonym przez wywiad brytyjski w 1920 roku. Obecna nazwa panstwa pochodzi od nazwiska zyda Wahaba, ktory zalozyl bardzo sztuczna dynastie wahabitow i przy pomocy USA podbil Polwysep Arabski. Chodzilo o to, zeby wahabici kontrolowali Mekke – religijna stolice muzulmanow, miejsce dorocznych pielgrzymek muzulmanow z calego swiata..dlatego wahabici udaja muzulmanow.
  Na podobnej zasadzie krewni Wahaba kontroluja Jerozolime, stolice religijna trzech religii.
  Tak sie wygodnie usadowili zeby kontrolowac i religie i rope.

  Z tego wynika, ze kukla Judasza z Pruchnika ma wiecej humanitarnych praw niz zywi ludzie na Polwyspie Arabskim.

  Mr. Trump jest wielkim przyjacielem wahabow bo maja duzo wspolnych interesow.
  Przypominam, ze wahabici brali czynny udzial i fundowali calutka wojne w Czeczni, w Bosni, Kosowie i Syrii.. Teraz dobijaja Jemen.

  37 ludzi ukarano obcieciem glowy (beheaded) a jednego ukrzyzowano publicznie w Arabii Saudyjskiej
  37 People Beheaded, One Publicly Pined to a Pole for Terrorism Crimes in Saudi A
  https://www.theepochtimes.com/37-people-beheaded-one-publicly-pined-to-a-pole-for-terrorism-crimes-in-saudi-arabia_2892511.html

  W czasie masowych egzekucji 23 kwietnia biezacego roku , Arabia Saudyjska publicznie, na oczach widza !, obciela glowy 37 obywatelom Arabii Saudyjskiej. a jednego ukrzyzowano. Ma to byc ostrzezenie dla innych.
  In a mass execution around the country, Saudi Arabia publically beheaded 37 Saudi citizens and as a warning to others, pined the severed body and head of one convicted to a pole on April 23.

  Most of those beheaded were minority Shiites and the one pinned to the pole was a Sunni extremist.

  Arabia Saudyjska powinna byc wywrzucona z Rady Praw Czlowieka przy ONZ.
  Saudi Arabia should be dropped from UN Human Rights Council, say British lawyers | The Independent

  https://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/saudi-arabia-human-rights-council-un-yemen-lawyers-shrouded-in-secrecy-a8188511.html

  W jaki sposob Arabia Saudyjska moze byc czlonkiem rady Humanitarnej w ONZ po tych wszystkich zbrodniach w Jemenie?
  How Saudi Arabia Kept its UN Human Rights Council Seat | Human Rights Watch

  https://www.hrw.org/news/2016/11/01/how-saudi-arabia-kept-its-un-human-rights-council-seat

 42. Deparchator I said

  @Marucha13 >A ja, ku*wa,. od kilkunastu lat za darmo prowadzę niniejszą witrynę…

  Rozumiem, że przyznaje mi Pan w ten sposób rację.

  ———
  Gówno.
  Admin

 43. jabadu said


  mata co wybraliśta

 44. Marucha said

  Re 36:
  Pani Mario, te wszystkie ludy to były plemiona tej samej gadziej nacji. Nazwa – to tylko nazwa.
  Nie widzę potrzeby ich rozróżniania, chyba że do celów naukowych

 45. Marucha said

  Re 35:
  Panie Antymonie,
  Z mojego wpisu jasno wynika, że chodzi mi o obronę jednostki przed napastnikiem – czyli samoobronę – a nie o państwo.

 46. Moher49 said

  Nadgorliwcy z policji i sądu w Jarosławiu powinni się podać do dymisji.

  Wielkanocny rytuał palenia kukły Judasza jest wciąż praktykowany w rejonie Pardubic w środkowych Czechach. Postać zdrajcy Jezusa, ubrana głównie w słomę i nosząca spiczastą czapkę na głowie, jest prowadzona przez całą wieś, a na końcu topiona lub palona. W 2010 r. tradycja została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO.

  Z kolei w 2015 r. Mennica Czeska wyemitowała serię sześciu kolekcjonerskich złotych monet. Na rewersie jednej z nich znalazł się słomiany Judasz w eskorcie czwórki dzieci. Napis, który zamieszczono na momencie po czesku brzmi: „OBYČEJ VODĚNÍ JIDÁŠE”, czyli Obyczaj Topienia Judasza.

 47. JerzyS said

  Polska przeprasza, a Czesi „sąd nad Judaszem” wpisali na listę UNESCO
  Polska przeprasza, a Czesi

  Przedstawiciele polskiego rządu oraz zwierzchnicy Kościoła negatywnie wypowiadali się o „sądzie nad Judaszem”, będącym lokalną tradycją w miejscowości Prusznik. Tymczasem jak informuje portal dorzeczy.pl, w czeskich Pardubicach wpisano ten zwyczaj na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO.

  Postać Judasza przygotowana w formie słomianej kukły nosi spiczastą czapkę na głowie. Mieszkańcy prowadzą ją przez całą wieś, a na końcu topią lub palą. Wielkanocna tradycja została w 2010 roku wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Jak czytamy, w 2015 roku wyemitowano nawet serię sześciu kolekcjonerskich złotych monet, które przedstawiają słomianego Judasza w towarzystwie czwórki dzieci.

  W Polsce, tradycyjnym „sądem nad Judaszem”, po nagłośnieniu przez media i reakcjach organizacji żydowskich – zainteresowała się prokuratura. Szczególnie krytycznie odnosił się do sprawy szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński.

 48. JerzyS said

  Vodění Jidáše / Marching Judas

  a może by tak europejski nakaz aresztowania do Czech wysłać

 49. JerzyS said

  Nu, jak to tak?
  w Pruchniku Żydom patrona patroszą

 50. re1truth2 said

  Dobra – ludowa mądrość.

  [„Hej, kaj ześ to Judosie, kaj ześ to bywowoł?
  Hej, w tom świotom łogrodzie Jezusak całowoł.
  Hej, coś dostoł Judosie za to całowanie?
  Hej, worecek piniozków, śnurek na wiysanie.
  Hej, kaj ześ się powiesił chłopie bezkurcyjo?
  Hej, stary babie w chlywie śnureckiem za syjo!”.[13]

  Gdy płomienie objęły kukłę Judasza, obecni z krzy­kiem uciekali do domów. Nie wolno się było obejrzeć za siebie, groziło to bowiem pomieszaniem zmysłów.

  I TO SIĘ CHYBA PRZYTRAFIŁO „NASZYM JEWREJOM” i POLITYKOM 🙂 ]
  http://ziut.neon24.pl/post/148624,mozna-palic-judasza-az-sie-pierze-bedzie-sypac

 51. Maria said

  Odp 44 Marucha

  ? A imię jego 44, już wiemy kto to 🙂

  Do jakich naukowych celów? Sami 7ydzi, jak np. pastor Eli James mają dość utożsamiania ich z Kainitami>Ezawitami>Edomitami [Idumejczykami, jak ród Heroda], faryzeuszami i innymi gadami. Pastor pięknie pokazał historię podmiany plemion wybranych przez Boga, by nieśli ludom religię objawioną i zagarnięcie władzy religijnej (świątynia) oraz politycznej od prawowitych potomków tychże (królów Chirkanów I i II) przez tych wymienionych wyżej 120 lat przed narodzeniem Chrystusa (Eli James: Od Kaina do Chazarii).

  W Ewangeliach są tego ślady: My mamy Abrahama za ojca. Gdybyście byli dziećmi Abrahama wierzylibyście moim słowom, wy macie diabla za ojca… [cytat z pamięci]

  „Oto prawdziwy Izraelita, w którym nie ma podstępu” – Chrystus do Nathanaela później apostoła Bartłomieja.

  O fałszowaniu przez 7ydów Biblii w ciągu wieków [dziś wydają Biblię ekumeniczną] pisało wielu Judahitów, potomków Judy Młodego Lwa, syna Jakuba-Izraela: „Nie zostanie odjęte berło od Judy aż przyjdzie Ten, do którego ono należy”, czyli Jezus syn Józefa z Nazaretu. To proroctwo Jakuba prawie się spełniło nie licząc tych 120 lat. Chazarzy przejęli tożsamość plemion biblijnych i robią wszystko, żeby się uwiarygodnić (np wymyslili termin antysemityzm, choć Semitami, potomkami Sema nie są), wszystko, żeby naiwni goje uwierzyli, że krzywdzą rodaków Chrystusa.

 52. jabadu said

  no comments
  ,https://dzienniknarodowy.pl/b-redaktor-slowa-zydowskiego-okazji-wielkanocy-polsce-jestesmy-gospodarzami/

 53. Marucha said

  Re 52:
  W takich przypadkach miałbym chęć chwycić takiego skurwiela za łeb i tak długo walić jego ryjem o ścianę, żeby w krwawej masie nie dało się odróżnić oczu, ust i nosa, a miernik głośności jego wycia wyszedł poza skalę…

 54. jabadu said

  po co on i tak dziwnie wygląda

 55. Deparchator I said

  @53 „Gospodarze” co to żyją z tego co ukradną „gościom”. W Egipcie nigdy nie byli, w każdym razie nie ma ANI JEDNEJ wzmianki o piramidach w ich całej historiografii nie wyłączając Biblii, czy to możliwe? Nie, w żadnej „niewoli” tzw żydzi/Żydzi nie byli.

 56. Deparchator I said

  Grecy palą figurę Judasza (na wodzie) zgodnie z wielowiekowa tradycją Świąt Wielkanocnych.

Sorry, the comment form is closed at this time.