Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Novy o Nasza demokracja po „operacji…
  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  brys o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Wywrotowiec o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Boydar o Tragedia Ukrainy
  Krzysztof M o Tragedia Ukrainy
  Krzysztof M o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Boydar o Modliłem się w intencji E…
  Wywrotowiec o Modliłem się w intencji E…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Europą rządzą nieroby i ignoranci! Przerażająca prawda o Parlamencie Europejskim.

Posted by Marucha w dniu 2019-04-29 (Poniedziałek)

Latający Cyrk €uro-Parlamentona Dobromira Sośnierza. / foto: SośnierzTV

Latający Cyrk €uro-Parlamentona Dobromira Sośnierza. / foto: SośnierzTV

[Przerażająca prawda? O tym całkowicie zbędnym gremium pierdzistołków, ignorantów i psychopatów piszemy od wielu lat. – admin]

Dobromir Sośnierz wypuścił do sieci kolejny odcinek ,,Latającego Cyrku €uro Parlamentona” czyli serii dokumentów ukazujących niekompetencję brukselskich posłów. W nagraniu zadaje pytanie: „Czy to możliwe, znać tysiące poprawek na pamięć? Lub głosować bez spoglądania w dokumentację?”.

Cóż, po obejrzeniu zamieszczonego na YouTube materiału, można by stwierdzić, że faktycznie jest to możliwe. A jak to możliwe?

Europoseł Wolności nagrał „pracę” socjalistki Iratxy Garcíi Pérez – cudzysłów został użyty dlatego, że nie można z czystym sumieniem nazwać pracą, tego co wyprawia europosłanka Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej.

Rozstrzygnięcia głosowań są często zależne od jednego, czy dwóch głosów „za” lub „przeciw” – nie przeszkadza to jednak dużej części europosłów głosować na tzw. „wyczucie”. Podnoszą ręce tak jak ich koledzy z ław, lub zupełnie losowo – przecież to tylko prawo dotykające milionów Europejczyków, prawda? Po co w ogóle się do tego przykładać?

Do pracy z półgodzinnym spóźnieniem? W Europarlamencie to przejdzie!

Bezczelność niektórych europosłów dobrze obrazuje postawa koleżanki przywołanej już wcześniej socjalistki, która na godzinne posiedzenie spóźnia się prawie pół godziny, a później biorąc przykład z ławowej sąsiadki, zamiast zająć się pracą, bawi się telefonem i zajmuje rozmową.

Filmiki dokumentalne, takie jak te, które zamieszcza poseł Sośnierz, są potrzebne aby ludzie w końcu zrozumieli, że nie rządzi nimi żadna nadzwyczajna kasta, żadni specjaliści tylko bardzo często ignoranci i osoby niechętne uczciwej pracy.

[Ludzie niczego nigdy nie zrozumieją, drogi autorze. Na zrozumienie mieli kilkadziesiąt lat. I co? – admin]

https://nczas.com/

Komentarzy 9 do “Europą rządzą nieroby i ignoranci! Przerażająca prawda o Parlamencie Europejskim.”

 1. Deparchator I said

  Tak dla przypomnienia… ojciec pomysłowego Dobromira zajmował się służbą zdrowia za SLD, PO i PiS. Pomysłowy Dobromir wyrywał po ok. 40kzł/mies. przez ostatnie cztery lata i szykuje się na kolejne cztery, a wszystko dzięki kilku filmikom na Youtube. Kiepełe ma nie od parady.

 2. revers said

  Nie nierobby tylko lobystow wtyki w Brukselii, a jest juz 25 tys, bylo przed 10 latami 17 tys. lobbystow eu, obojetnie czy lewi poslowie, czy prawi poslowie dwie trzecie tych europoslow systematycznie pracuje dla koncenow europejskich lub swiatowych. Po co im wiedza jak wystarczy link do lobujacego koncenu, skad kopiuje sie to co trzeba i wypuszsza w aktach prawnych eu lub poddaje dyskusji, co juz wczesniej zostalo zakontraktowane personalnie.

  https://www.lobbycontrol.de/2019/04/eu-lobbyreport-konzerne-haben-zu-viel-macht-in-europa/

 3. emeryt said

  Do tematu z netu :

 4. hulajdusznik said

  Wszystkich nierobów do akcji oczyszczania świata z niedających się zutylizować odpadów. Każdy z pięciuset najwyższych rangą właścicieli złodziejskich banków, firm i koncernów produkujących takie odpady, a także wszelkie trucizny depopulacyjne zabierze ze sobą równowartość wagową tego, co ukradł ludziom oraz tego, co przeciw nim wyprodukował i jako nadczłowiek zostanie z tym śmieciowym zdobytkiem wysłany ku Słońcu. 5 tysięcy przydupników tych pierwszych na wcześniejszą emeryturę w zaświatach, jako specjalnych wybrańców ychniego boga z rogami, po uprzednim przejściu przez wszystkie kręgi „Piekieł Dantego”. Pół miliona następnych w hierarchii na Antarktydę, jako potwierdzenie efektu cieplarnianego. Pięć milionów wysługusów tych ostatnich na dożywotnie „survivalowe wczasy na bosaka” w Afryce Północnej. Kierunek wskażą im nachodźcy w drodze powrotnej do uwolnionych od wojen i terroryzmu ojczyzn. Mówił mi jeden Angol, że mają tam podobno wyjebane plaże. Powinno się je tylko otoczyć gniazdami karabinów maszynowych, żeby zapewnić spokój plażowiczom. Pozostałych pasożytów i zjeboków na dobrowolną sterylizację w ramach poparcia walki ze zmianami klimatycznymi i przeludnieniem.

 5. Ale dlaczego? said

  EU pomijając plany komunistów od Spinellego i globalistów od Sorosa/Rothschildów, to połączenie Mrożka z Kafką…
  Jednak 95% polskich „intelektualistów” i innych oduraczonych propagandą „dotacji” unijnych równie słabo zna tych pisarzy co prawdę o unii…

  Np. to, że wspomniane dotacje Polska nie dostaje za darmo, ale za otwarcie swojego rynku i gospodarki na złupienie przez silniejsze kraje „starej unii”. Poza tym już jesteśmy na etapie wyrównywania się dotacji i składki do „wspólnej kasy” unii.
  Oraz to, że Polska będąc na wspólnym rynku unijnym na zawsze zostaje skazana na rolę marginalnej prowincji dostarczającej taniej siły roboczej.
  A co gorsze, czeka nas los szykowany przez globalistów dla całej eu.
  T.j. likwidacja narodów, tożsamości narodowej, religijnej, rodzinnej, a nawet seksualnej.
  Do czego to zmierza?
  Do zapowiedzianego wielkiego ucisku jakiego nie znał świat? I takiegoż ludobójstwa?
  Bandyci mają już większość własności tego świata. Praca ludzka ani gospodarka nie są już IM niezbędne do życia.
  Robotyzacja i informatyzacja z jednej strony wyeliminuje większość populacji z rynku pracy, a z drugiej daje wprost nieograniczoną władzę UZURPATOROM.
  Pytanie, czy owczy pęd za Sztuczną Inteligencją oraz Autonomicznymi Broniami nie jest końcowym etapem „zrzucenia” przez szatańskie „elity” zależności od społeczeństw…

 6. Marcin said

  Bez przesady.
  Europą rządzi kto inny i na pewno nie jest/są ignorantami.
  To co tu siedzi na filmiku to tylko błąd matrixa.

 7. ami said

  „Socjalizm jest filozofią porażki, wyznania ignorancji i ewangelii zawiści. Jest to wrodzona cnota równego dzielenia się nędzą”.

                                                           – Winston Churchill

  Zrozumcie, że socjalizm jest w dzisiejszych czasach odurzonym imieniem dla komunizmu, tak jak aborcja jest odkażoną nazwą morderstwa dla dzieci. Komunizm został napisany przez Karola Marksa i Fryderyka Engelsa w książce Manifest komunistyczny,
  (pierwotnie Manifest Partii Komunistycznej) i finansowany w 100% przez rodzinę Rotszyldów, wybrane dzieci demona szatana.

  Jest to planowane zniszczenie każdego kraju, do którego jest ono przystosowane. Jest to kradzież całej własności przez „Phony” rząd i całkowite ubóstwo dla ludzi w kraju, którzy głosowali na niego, z wyjątkiem żydów, którzy prowadzą go na szczycie i kilku kupionych i opłaconych zdrajców, którzy zdradzają swoich rodaków i kobiety.

  Jest to 100% Kłamstwa i oszustwa, oprócz kradzieży i morderstwa ludzi. Jest to w 100% czyste zło dokonane przez dzieci szatana.

  Jest to przeciwieństwo 10 przykazań YHVH. Wszystkie 10 desek komunistycznego manifestu jest mocno osadzonych w Ameryce kontrolowanej przez Żydów.

  Rosja i Rzeczpospolita oraz wiele kolejnych białych pierwotnie krajów sa tego satanistycznego zboru manifestem cyrkla i węgielnicy pod sierpem i młotem.

 8. jasiekztoronto said

  Re: Artykul
  Wszystkie systemy polityczne tzw. „…izmy” sa nacechowane indoktrynacja (talmudyzacja) spoleczenstw i sa calkowicie kontrolowane tj. ukierunkowane na okradanie poprzez lichwiarski system finansowy („kredytowy” dogmat „boga pieniadza”), ktory doprowadzic (i doprowadza) ma do calkowitego zniewolenia nie tylko panstw, ale calych kontynentow poprzez spekulacyjny system „gieldowych wartosci”…(wyssanych z brudnego lichwiarsko-zydowskiego pasozytniczego palucha).

  Wniosek: systemy polityczne sa jedynie zydowska przykrywka (podobnie jak masoneria) pod ktora jest ukryty lichwiarski system okradania i zadluzania kazdego „goja” i sila rzeczy bezkarnosci lichwiarskiej miedzynarodowki w doslownym tego slowa znaczeniu.

  =================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Caly ten „jewRopejski parch-lament” jest jedynie cyrkiem na kwadratowych kolach dla oglupionej gawiedzi, ktora uwierzy nawet w to, ze banany sa warzywem a krewetki rybami..

 9. Okadwa said

  I tak ma właśnie być…
  Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
  Na faszyzm Unia ma kredki a na nadgorliwość parlament.
  Towarzyszka z Hiszpanii wie że zabawa z telefonem niczym jej nie grozi.
  To bezpieczny seks i dozwolona orientacja… a na orientacje Unia posiada środki i przyzwolenie.
  A na faszyzm przyzwolenia nie ma… bo od faszyzmu tylko krok do nadgorliwości.
  Nadgorliwość zaś może przerodzić się w uczciwość i katastrofa gotowa.
  I któż by, panie Sośnierz, udźwignął taki ciężar wtenczas?
  … no chyba że PiS.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: