Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  ? o Wolne tematy (39 – …
  Sebastian o McNamara’s Misfits: wojs…
  Sebastian o Zwi Migdal: Żydowska mafia spr…
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Liwiusz o Pod wieżami Włodzimierza
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  revers o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztof M o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

„Właśnie teraz macie szansę!” (wywiad z b. szefem służb specjalnych). „Lot nad kukułczym gniazdem” (5.1.)

Posted by Marucha w dniu 2019-04-30 (Wtorek)

1. Wprowadzenie

RescueBrain: – שָׁלוֹם. Szalom. Nie chcesz ujawnić naszym Czytelnikom swojego nazwiska. Jak zatem mam się do Ciebie zwracać?

R.E.D.: – (silny, zdecydowany, męski głos) Dzień Dobry. Czy wiesz, że po hebrajski „szalom” znaczy „witaj”, ale też „pokój”, który szybko może stać się „>wiecznym< pokojem”?

RescueBrain: – Zapewne chodzi Ci o zwrot, który dosłownie tłumaczony brzmi: „Pokój Twoim prochom” [szalom la-afarcha (שָׁלוֹם לַעֲפָרְךָ)].

R.E.D.: – Mów do mnie tak, jak uzgodniliśmy: „R.E.D.”*.

RescueBrain: – Wracając do uzgodnień. Czy „R.E.D.” należy rozumieć jak klasyfikację CIA jako: ‘radykalny – emerytowany – niebezpieczny’? Sugerujesz w ten sposób, że przez wiele lat pracowałeś w służbach specjalnych co najmniej jednego kraju. A zwrot o „wiecznym (s)pokoju” to taki ‘resortowo-służbowy’ żarcik? Jakie wiadomości chcesz przekazać?

R.E.D.: – Tak, tak można moje sugestie interpretować. Chcę, jak już kiedyś zrobił to Andrzej Kiełczyński – przekazać wszystkim Polakom ostrzeżenie!

RescueBrain: – To oznacza, że pomagasz Polakom „przepłynąć między niemiecką Scylla a rosyjską Charybdą”, czyli znaleźć rozwiązanie w sytuacji niemal bez wyjścia, gdy w tle są jeszcze żydowsko-amerykańskie zakusy na polski majątek narodowy oraz przejęcie struktur państwa!

R.E.D.: – Tak! Nie ma, jak dawniej, w Izraelu pro-polskiego sentymentu, gdy niemal cały rząd i Kneset porozumiewały się po polsku. Obecnie dominują anty-polskie postawy niecone głównie przez amerykańskich żydów, a popierane przez diasporę przybyłą z Rosji. [Rosjan narodowości prawniczej – admin]

RescueBrain: – Mateusz Lewi, gdy został Apostołem – nauczał: „Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć” (Mt 10, 26). I by nie stało się tak, jak przed samobójstwem mówił zrozpaczony pułkownik Walery Sławek: „Ja wiem, ja to czuję, że oni prowadzą Polskę do zguby i już nie wiem, jak mam przeciw temu reagować”.

R.E.D.: – Portal, gdzie publikujesz, jest, jak zapewne wiesz, pod stałą „obserwacją” różnych służb. W ramach ‘monitoringu’ w grę wchodzą zarówno szeroko rozumiane działania zaliczane do wywiadu oraz kontrwywiadu białego, prowadzonego na przykład przez organizacje zwalczające antysemityzm, dziennikarzy, blogerów, aktywistów antify, młodzieżówkę ‘Razem’, itd.; szarego – w postaci donosów, skarg do instytucji, wniosków do prokuratury, różnorodnych prowokacji, nękania, zastraszania (pocięcie opon, jawnie prowadzona obserwacja, „osobliwe” odwiedziny i telefony, etc.), pobić czy hejtu – prowadzonych przez np. celebrytów, agentów ‘pełniących’ różne role, „dyspozycyjnych” dziennikarzy oraz parlamentarzystów, itp.; oraz czarnego – np. niezgodne z prawem, czyli „dziwne” wyroki sądowe [np. „(…) nie ma znaczenia, czy (…) informacje były prawdziwe. Istotny jest kontekst i cel przedstawienia tych informacji”], podpalenia, pobicia, czy też w formie spotkania „trzeciego stopnia z seryjnym samobójcą”. Ostatnie znane przykłady, to Andrzej Lepper i Rafał Wójcikowski.

RescueBrain: – Ukazujesz nam niezwykle groźną rzeczywistość! Czym ci ludzie zawinili?

R.E.D.: – Trudno tu mówić o jakiejkolwiek winie. Dla ośrodków rządzących tacy ludzie są nikim. Gdy weszli w posiadanie cennych informacji dotyczących machlojek i przekrętów służb oraz byłych służb (NFOZZ, KGHM, Stare Kiejkuty CIA, umowy paliwowe z Rosjanami, karuzele VAT-owskie, Amber Gold, itd.) – stracili opanowanie i rozsądek, zaczęli nalegać, żądać, zachowywać się jak nawiedzeni, jak gdyby posiadali jakąś realną władzę.

Z osobami, które naruszają monopol władzy – służby nie negocjują! Znacznie tańsze oraz skuteczniejsze jest wysłanie „menedżera do spraw zarządzania ryzykiem” (risk management manager/expert), który „czyści problem” oraz „kasuje nośnik” niewygodnych informacji. Dawniej służby miały własne specjalne grupy uderzeniowe (task force), dzisiaj – ze względu na bezpieczeństwo, dyspozycyjność oraz wygodę – najczęściej jest to freelancer (nieetatowy „pracownik” służb), którego łatwo można się pozbyć.

RescueBrain: – A co ze zwykłym obywatelem w New Order World?

R.E.D.: – Obecnie przeciętny obywatel jest totalnie, prewencyjnie inwigilowany. „Donoszą” na niego jego własne: telefon, komputer, telewizor, kino domowe, kamera, pralka, wibrator, samochód, zabawki, roboty, system alarmowy, aplikacje GPS, itd. Zbierane są dane dotyczące przepływów finansowych na kontach, transakcji kartami płatniczymi, informacje o chorobach oraz ich leczeniu. Jest obserwowany w miejscach: pracy oraz tzw. publicznych (banki, bankomaty, lotniska, dworce, place, drogi, koleje, autobusy, systemy zarządzania ruchem w miastach, dochodzi do tego tzw. dokumentowanie udziału w manifestacjach czy protestach, itp.). Analizowane są wszelkie działania w Internecie (kto co czyta, słucha, ogląda, blogi, posty, zdjęcia, komentarze, media środowiskowe, zakupy, przeglądane witryny, itd.). Rządzący są zainteresowani posiadaniem możliwie pełnej wiedzy o obywatelach. Starają się, by rządzeni nie byli tego świadomi, by np. nie zmienili swojego postępowania, nie wyciągnęli wniosków co do kierunku zachodzących zdarzeń, by konsumowali i byli zdemoralizowani.

RescueBrain: – Czyli mamy do czynienia z ogłupiałym stadem, nieświadomym co się dzieje w otoczeniu. Co to daje rządzącym?

R.E.D.: – Pełnię realnej władzy. Uzyskane dane, po ich analizie, pozwalają na sporządzenie tzw. profili, czyli właściwe zakodowanie komunikatów oraz ich adekwatne zaadresowanie. Dzięki analizie big data można zidentyfikować poglądy poszczególnych grup i, używając odpowiednich sformułowań – pozyskać je, i w ten sposób wygrać wybory. Afera Cambridge Analytica dobitnie ten socjotechniczny mechanizm manipulacji pokazała. Wsparcie w postaci strategicznych doradców, programów informatycznych, przeszkolenia kandydatów PiS w „Szkole Liderów” przy Departamencie Stanu (m.in. Beata Szydło), fabryki trolli, eksploracja mediów środowiskowych – przełożyło się w 2015 roku na wyborcze zwycięstwo tej partii. Amerykańscy żydzi w ten sposób inteligentnie rozbudowują swoją agenturę dominującego wpływu w tubylczych, powolnych elitach politycznych – tworząc dyspozycyjnych szabesgoyów. Tyle mogę powiedzieć.

RescueBrain: – Elewami tejże Szkoły Liderów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności między innymi byli: oprócz Beaty Szydło – Donald Tusk, Bronisław Komorowski, Kazimierz Marcinkiewicz, Mieczysław Rakowski, Aleksander Kwaśniewski, Hanna Suchocka. A także Tony Blair, Gordon Brown, Margaret Thatcher, czy Edward Heath, gdyż W. Brytania też uległa amerykańsko-żydowskiej infiltracji. W Rosji i na Ukrainie około 90% oligarchów jest pochodzenia żydowskiego!

R.E.D.: – Portal, gdzie ukaże się wywiad, ma charakterystyczne logo: odcisk linii papilarnych. Każdy człowiek ma swój system wartości oraz rutyn postępowania, dominujące kanały percepcyjne oraz struktury intelektualno-poznawcze, niepowtarzalny zbiór wiedzy oraz doświadczeń, używanych słów oraz zwrotów. Ich analiza pozwala na sporządzenie tzw. indywidualnego profilu kognitywno-językowego. Jest on tak samo niepowtarzalny jak wzór dermatoglifów. Stąd w wywiadzie będę posługiwał się różnymi informacjami, prawdziwymi lub tylko autentycznymi kontekstowo, by utrudnić taką identyfikację. Ja, posługując się językiem polskim, kaleczę go. Zaś Twoje: korekta językowa oraz końcowe opracowanie edytowanego tekstu, powinno to skutecznie skorygować.

RescueBrain: – Chcesz powiedzieć, że będą serwowane tzw. szczury informacyjne.

R.E.D.: – Cały ten wywiad jest swoistym information rat. Ujawnię, jak J.J. Mearsheimer, S.M. Walt, czy N.G. Finkelstein, tyle Prawdy – w europejskim rozumieniu, a nie hagady – ile będę mógł. Bardzo jestem ciekawy kto i jak na ten wywiad zareaguje. Jak się domyślasz, żydowskie media celowo ujawniły, że ustawy o IPN były – tu doszło przecież do złamania prawa – ‘konsultowane’ z Izraelem, że Mo$$ad dyktował tekst jej nowelizacji. W ten sposób sami de facto przyznaliście żydom prawo do ingerencji w wasze sprawy wewnętrzne!

Było to też celowe „zarządzanie postrzeganiem” przeciwnika, czyli odzieranie społeczeństwa polskiego z resztek iluzji o suwerenności Polski. To jest proces uświadamianie stanu bezsilności i, jeśli nic nie zrobicie, pewnej nieuchronności przejęcia polskiego majątku narodowego oraz całkowitej władzy w Polsce – przez żydów. O związanych z tym pewnych planach jeszcze w latach 90-tych ubiegłego wieku mówił dr. Rafałowi Brzeskiemu – Andrzej Kiełczyński, funkcjonariusz CIA, a jednocześnie agent służb izraelskich i członek kilku bojówek. Były one oparte przede wszystkim na psychologicznej manipulacji oraz fałszowaniu faktów.

RescueBrain: – Arthur Schopenhauer wskazywał, że: „Są trzy fazy ujawniania się prawdy. Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywistość”. Starożytni zaś mówili: „Si veritatis requiris circumspice” – jeśli spojrzeć wokół prawdy (jeśli poszukujesz prawdy) – rozejrzyj się dokoła (wystarczy rozejrzeć się dookoła), i wtedy ją dobrze widać!

R.E.D.: – Właśnie tak! Jeśli chodzi o relacje żydowsko-polskie to prawdopodobnie jesteśmy w końcówce fazy drugiej. Trzeba jednak zauważyć, że masowo stosowane przez ośrodki władzy wobec rządzonych socjotechnik „znieczulania oraz ogłupiania” spowodowały jakościowo istotne zmniejszenie skali społecznego oporu wobec zachodzących przeobrażeń. Rosjanie mówią: „тише едешь, дальше будешь” („cicho/wolno jedziesz – dalej będziesz/ zajedziesz”), co jest polskim odpowiednikiem: „śpiesz się powoli”. Tu mamy kilka poziomów sterowania: elit w Izraelu oraz w diasporze, elit w USA oraz, najniższy, dyspozycyjnych i filosemickich, a nawet judeolatrycznych szabesgoyów w Polsce.

RescueBrain: – Mao Tse-tung mówił: „Chcąc osiągnąć zwycięstwo, musimy uczynić przeciwnika ślepym i głuchym, zatkać jego oczy i uszy oraz wpędzić jego przywódców w rozterki powodujące zamieszanie w ich umysłach”. Realnie rządzący winni więc dysponować środkami oraz umiejętnością „zarządzania postrzeganiem” przeciwnika. Amerykański homoseksualny (czyli: pedał!) pisarz oraz polityk Eugene Luther Gore Vidal cynicznie pisał: Geniusz klasy rządzącej polega na tym, że powstrzymała ona większość ludzi przed kwestionowaniem niesprawiedliwości systemu. Czy chcesz powiedzieć, że rząd RP, będąc nie tak dawno in corpore w Izraelu, uzgodnił z żydami przekazanie majątku narodowego, ale nie ujawni tego przed wyborami polskiemu społeczeństwu?!

R.E.D.: – Potwierdzam! Właśnie tak! Są już przyjęte wiążące ramowe oraz proceduralne ustalenia. De facto dotyczą one nie tylko majątku narodowego. Po to, po decyzji o przeniesieniu Izraela do Europy, wywindowano sumę roszczeń do 300 mld $, by Polska NIE była ich w stanie spłacić w gotówce. Zresztą, suma żydowskich roszczeń wzrośnie co najmniej jeszcze o należne odsetki. Nadto kwota roszczeń – po ponownym oszacowaniu – może znowu wzrosnąć. Obecnie trwają starania, by rząd RP uznał i przekazał jakąkolwiek sumę – to jest punkt zaczepienia, legalizacji uzurpacji. A później, po przejęciu władzy, gdy braknie majątku narodowego – własność będzie odbierana także obywatelom trzeciej kategorii, czyli zwykłym Polakom. Nadto, z tego co wiem, są plany finansowego rugowania Polaków z pewnych obszarów, a do tego między innymi ma zostać wykorzystany podatek katastralny.

RescueBrain: – Czy to prawda, że nowa administracyjno-wywiadowcza stolica POJLIN ma być zbudowana wokół Centralnego Portu Komunikacyjnego? Tam ma między innymi mieścić się siedziba Szin Bet oraz Mo$$adu. Gdy powiem, że państwo, myślę tu przede wszystkim o Izraelu – to największy złodziej, terrorysta oraz bandyta stosujący przemoc wobec rządzonych – co odpowiesz?

R.E.D.: – Że to wszystko prawda. Na pewno zostały okradzione banki szwajcarskie z wielokrotną przebitką! Zaś początki państwa izraelskiego nierozerwalnie są związane z organizacjami terrorystycznymi, z napadaniem oraz mordowaniem sąsiadów. Ten „grzech założycielski” zaciążył na kształcie oraz sposobie funkcjonowania tak skrajnie rasistowskiej, policyjno-militarystycznej oraz ekspansjonistycznej struktury.

Generalnie, państwo samo sobie przyznaje wyłączny monopol na legalne stosowanie siły. Jego istotnymi ośrodkami są: wojsko oraz służby specjalne. Uzupełniają je organizacje związane z „obróbką i praniem mózgu”, czyli edukacją, mass-mediami, rozrywką, religiami oraz różnymi ideologiami. Tzw. demokracja parlamentarna – to fasadowa konstrukcja, służąca do zwodzenia nosicieli syndromu „pożytecznych idiotów”. Polski przypadek dobitnie pokazuje, że doszło do demontażu oraz rozbrojenia armii, a także społeczeństwa, zaś służby specjalne już od 1944 roku wysługują się obcym ośrodkom władzy. (widząc moją minę) Tak! O kulisach zamachu w 1943 na gen. W. Sikorskiego w Gibraltarze chcę powiedzieć w ostatniej części. Będzie też o wielu innych zamachach, np. na J.F.K., World Trade Center, w Smoleńsku, etc.

RescueBrain: – Dobrze! Czy chcesz powiedzieć, że tzw. „resortowe dzieci” to…

R.E.D.: – Właśnie tak! Żydzi sprowadzeni jako POP-y (Pełniący Obowiązki Polaków) – to obecnie ich trzecie i czwarte pokolenie, kolokwialnie zwane „resortowymi dziećmi”.

RescueBrain: – Plus wysługujący się im filosemiccy, a nawet judeolatryczni szabesgoye!

R.E.D.: – Tak! Prawem chazaki (własności przez zasiedlenie) „zawłaszczyli” struktury państwowe w Polsce. „Żydowskie lobby” skutecznie opanowało administrację centralną, a później także samorządową, media, prawo, kulturę i naukę, sferę polityki. Wasze elity przez to stały się skrajnie kompradorskie, czyli realizują interesy obcych ośrodków władzy – i ich za przyzwoleniem eksploatują resztę społeczeństwa. I co najważniejsze: większość własności byłych polskich przedsiębiorstw produkcyjnych oraz usługowych jest w ręku kapitału zachodniego oraz żydowskiego. Można więc zasadnie mówić tylko o symbolicznym funkcjonowaniu tzw. Państwa Polskiego. Stąd w mediach opozycyjnych z lubością jest używane pojęcie: „państwo z dykty i paździerza”.

RescueBrain: – Używasz brutalnie bezwzględnej logiki! Co do wywiadu, proponuję po części wstępnej wywiadu – resztę wypowiedzi podzielić na trzy zasadnicze części.

R.E.D.: – Zgoda. Pierwsza, wstępna zostanie poświęcona ogólnie rozumianej geo-strategii na początku XXI wieku, a druga i trzecia – wynikającym z globalnych uwarunkowań – szansom i zagrożeniom dla istnienia polskiego narodu oraz jego państwa w kontekście agresywnych planów Niemiec i Rosji. Ostatnia, będzie poświęcona zagrożeniu amerykańsko-żydowskiemu. Dodam, że prezentowane tu poglądy oraz stwierdzenia mają przede wszystkim charakter jakościowy. To znaczy, że odwołują się (w pierwszej warstwie) do zestawu aksjologicznych wartości znamiennych dla wybranych cywilizacji oraz do (w poziomie drugim) zdiagnozowanych istotnych nisko-frekwencyjnych komunikatów, by przez ich pryzmat (trzeci szczebel) sformułować w zarysie geostrategiczne scenariusze (opisać tendencje oraz kierunki działania) grupy globalnych mocarstw i/lub państw mających realne podstawy do takiej aspiracji.

RescueBrain: – Odnotowałem widoczną zmianę stylu wypowiedzi. Jaki jest punkt widzenia prezentowanych rozważań?

R.E.D.: – Czuję się zobowiązany uprzedzić (i jest to ważne ograniczenie), że materiał jest istotnie skażony optyką europo-, czy szerzej: swoiście atlantycko-centryczną. Analizując czy to geo-polityczne koncepcje ‘Heartland versus Rimland’, czy też „Wielką Szachownicę” Zbigniewa Brzezińskiego (nota bene: Żyda, który w walce z ZSRR chciał cynicznie poświęcić naród polski i doprowadzi do jego zagłady) – można zauważyć, że dla strategicznych rozstrzygnięć przyszłości są ważne dwa obszary: Bliski Wschód oraz Europa Środkowo-Wschodnia, a dokładniej Pomost Bałtycko-Czarnomorski. Oznacza to, że władanie terenem Polski ma kluczowe znaczenie dla biegu dalszych wydarzeń. Zauważ, że i w jednym, i w drugim miejscu – strategicznie ważne pozycje zajmują żydzi.

RescueBrain: – Rozwijając twoją myśl: plan jest taki – wskutek amerykańskiej egzekucji ustawy JUST 447 dojdzie do wrogiego przejęcia polskiego majątku narodowego oraz struktur Państwa, a tym samym do powstania na tym obszarze żydowskiego okupacyjnego państwa POJLIN.

R.E.D.: – Tak! Spotka Was taka sama ludobójcza eksterminacja, jak Palestyńczyków. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – za dwieście lat nikt nie będzie nawet pamiętał, że istniał taki naród, jak Polacy. O tym powiem w ostatniej części wywiadu. We wstępie chcę wskazać, że udział w rozgrywce bierze udział kilka podmiotów i, w zależności od przyjętych przez nie rozwiązań, wynik ostatecznej rywalizacji będzie zmienno-wypadkową kilku wektorów o różnej sile oraz kierunku działania. Dodam też, że wstrząsy oraz tarcia, towarzyszące wyłanianiu się pentagonalnego modelu politycznego świata, tworzą pewne niedookreślone przestrzenie „szarości” (the shadow line and space), które są szansami do rozegrania.

RescueBrain: – Nawiązujesz tu do literacko-kulturowego znaczenia zwrotu: the shadow line, jako do procesu przechodzenia ku dojrzałości, eksploracji nowych przestrzeni, przekraczania symbolicznej granicy, poza którą nic nie jest już tak oczywiste, jednoznaczne oraz pewne.

R.E.D.: – Tak! Na zgliszczach obecnego – żydzi intensywnie budują Nowy Porządek Świata, ‘Tikkum Olam’, nowe społeczeństwo. Ich celem jest zniszczenie cywilizacji białego człowieka, całkowite unicestwienie chrześcijaństwa, jako że judaizm rabinistyczny jest w ostrej opozycji wobec niego. Liczne zamachy w Europie Zachodniej, migracja z Bliskiego Wschodu, sponsorowanie przez żydowskich banksterów sodomii i LGBTQ – to uderzenia w cywilizację białego człowieka, w chrześcijaństwo, a za tym wszystkim w tle stoją służby specjalne Izraela.

RescueBrain: – Rozumiem, że są to jakościowe konstatacje na poziomie aksjologicznym.

R.E.D.: – Tak! Nieżyjący już lider Chabad Lubawicz – Menachem Mendel Schneerson, miał powiedzieć: „Zepsuj młodych i zrób z nich zboczeńców – a zdobędziesz naród! (…) Pozbawimy wasze społeczeństwo młodych ludzi, degradując ich seksem, muzyką rockową, przemocą, alkoholem, paleniem papierosów, narkotykami, czyli wasze społeczeństwo pozbawimy przyszłości. Uderzymy w rodzinę, niszcząc ją, zmniejszymy wskaźnik urodzeń (…) Najważniejszy jest pieniądz. Pieniądz robi wszystko. Pieniądz to władza. Pieniądz to siła. Człowiek posiadający pieniądze ma broń, najbardziej zaawansowana broń, i armię najemników. Pieniądz posiada media, które ogłupiają miliardy ludzkiego bydła. Pieniądz przekupuje ludzi, których potrzebujemy. Pieniądz eliminuje tych, którzy nie chcą nam ulec. Pieniądz ‘wysadza’ w powietrze tych, którzy się nam sprzeciwiają. O wszystkim decyduje kapitał i przejmowanie władzy. Ćwiczymy nasze umiejętności w gromadzeniu kapitału i przejmowaniu władzy od ponad 3.000 lat, i nikt nas w tym nie pokona. Wy (bydło) nie macie pieniędzy. Wy (bydło) nie macie władzy. I wy (bydło) nigdy nie będziecie mieć pieniędzy i władzy. Nie damy wam żadnych pieniędzy, ani żadnej władzy!”

RescueBrain: – Czyli celem tych działań jest inwersja społecznie respektowanych systemów wartości, anomia, demoralizacja, zniszczenie tożsamości jednostki oraz rodziny, rozkład więzi między ludźmi oraz zatomizowanie społeczeństwa, by nie stawiało oporu podczas – jak to się w sposób nie budzący negatywnych emocji mówi: post-humanistycznej eko-depopulacji Ziemi. Ma zostać tylko pół miliarda ludzi. Takie przeznaczenie, taki smutny los czeka cywilizację białego człowieka?!

R.E.D.: – Tak! Mistyczne przeświadczenie o tym nieuchronnym fatum jest wśród części funkcjonariuszy służb specjalnych odczuwane jako niemal namacalne! Kiedyś chorał gregoriański unosił słuchającego na metafizyczne poziomy, niemal do nieba, zaś chór śpiewający „Swiatyj Boże, Swiatyj Kriepkij, Swiatyj Biezsmiertnyj” doprowadzał mury cerkwi do wibracji. Dzisiaj w kościele można usłyszeć co najwyżej smętne zawodzenie kilku staruszek!

RescueBrain: – Wiesz dobrze, że to Polacy, jak żaden inny naród, masowo ratowali żydów podczas II. wojny światowej!

R.E.D.: – Powiem makiawelicznie: i to był ich olbrzymi błąd! Żydzi mają mentalność oraz system wartości – ukształtowane przez despotyczne imperia Azji. Wielbią brutalną siłą, płaszczą się przed najeźdźcami! Pełna miłosierdzia pomoc odbierana jest jako słabość, jako znajdowanie się w sytuacji podobnie uciskanych. Mogą poprawić swoją sytuację, gdy napadną i obrabują drugiego biednego oraz słabego. Ale wtedy będę już mocniejsi!

RescueBrain: – To jakaś mentalna oraz moralna aberracja!

R.E.D.: – Nie! To egoistyczna i rasistowska logika plemienia uciskanego przez wieki, które przetrwało, a teraz właśnie staje się Rasą Panów! To Menachem Begin, czyli Mieczysław Biegun, żołnierz Armii Andersa, dowódca terrorystycznych bojówek Irgun oraz Stern Gang, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, premier Izraela w latach 1977 – 1983, miał szczerze powiedzieć: „Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie (…) Naszym przeznaczeniem jest rządzenie (…) niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą (…) służyć nam jako nasi niewolnicy”.

RescueBrain: – Plany są więc precyzyjnie jednoznaczne.

R.E.D.: – Na koniec tej części wywiadu opowiem najnowszy dowcip, który krąży wśród służb. Wiesz dlaczego żydzi celowo rozbili sondę na Księżycu? Póki co, jedynym znanym mieszkańcem Księżyca jest szlachcic Twardowski. Gdyby Polacy wybronili się przed roszczeniami „holocaust industry” – będzie to podstawa do dochodzenia „bez spadkowych roszczeń” o kosmicznej wielkości!

RescueBrain: – To równie absurdalnie pokręcona logika, jak ta, która legła u tzw. podstaw prawnych uroszczeń „holocaust industry”.

R.E.D.: – Ależ Departament Stanu USA doskonale wie, że roszczenia „holocaust industry” są całkowicie bezprawne i bezpodstawne! Mimo to Stany Zjednoczone popierają je oraz podejmą próbę ich wyegzekwowania! To jest brutalna i bezlitosna walka żydów o istnienie oraz dominację. Pamiętajcie! Traktujcie ich tak – jak oni Was traktują! Nie dajcie się wmanipulować w wojnę oraz nie przyjmujcie imigrantów! Dzięki temu macie szansę wyjść obronną ręką z tych perypetii.

RescueBrain: – Dobrze wiedzieć. To dlatego kardynał Armand Richelieu mawiał: „Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradzę”. Dziękuję za rozmowę. Do zobaczenia wkrótce! !להתראות בקרוב (Lehitraot be-karow!). Tą wypowiedzią kończymy część wstępną wywiadu z byłym szefem służb specjalnych.

(2019.04.24, 11:35).

* Nazwisko i imię rozmówcy zastrzeżone do wiadomości Redakcji.

https://wprawo.pl/

Komentarze 23 do “„Właśnie teraz macie szansę!” (wywiad z b. szefem służb specjalnych). „Lot nad kukułczym gniazdem” (5.1.)”

 1. Wieloimienny said

  „Spotka Was taka sama ludobójcza eksterminacja, jak Palestyńczyków. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – za dwieście lat nikt nie będzie nawet pamiętał, że istniał taki naród, jak Polacy.”

  Mikołaj I Romanow o Polakach:
  „Nie wiem, czy będzie jeszcze kiedy jaka Polska, ale tego jestem pewien, że nie będzie już Polaków”

 2. Rokitnik said

  Bez wspomozenia Bozego, znikniemy z map Swiata. Ale podobno nie dzisiejsi prorocy – inny scenariusz nam wieszczyli !!?

  Wedlug moijego wyczucia spelnia sie DWA scenariusze. I OBA beda dotyczyly NAS – albowiem w Narodowej Martyrologi – jestesmy najlepsi….
  Pierwszy, o ktorym mowi przytoczony wywiad w ktorym Szydy przeniosa sie z dalekiego wschodu na tereny Polsko -Ukrainskie ( z dostepem do morza Czarnego ) – tworzac tam swoje POLIN. Prace sa daleko zaawansow i KOSZTOWNE dlatego jest skok na nasze DOBRA Naturalne wyceniane juz na 330 miliardow $ / ale znajac ichne upodobania kalalistyczno szatanskie – skonczy sie na 666 miliardowym haraczu / !!!!
  Glupawe polaczkowo ( o czym wciaz przypomina nasz Gospodarz ) poniesie w daninie ofiare krwi, – tak jak z rak Zydow poniesli ich wspolbracia ortodoksyjni zwani chalaciarzami, a ktorych jako g o r s z y ch i b i e d n i e j s z y c ….po prostu zlikwidowali. ?!!
  Jednoznacznie rozmowca podkresla, ze z czasem Szydowsie PANY dobiora sie takze do prywatnych majatkow tubylczych Polakow. Przedtem beda inne szykany i selekcje. Zacznie sie od czipowania szabesgojow pelniacych sluzbe niewolnicza, oraz pozostalych gdzie powszechnym bedzie brak zatrudnienia a wiec bieda, glod, choroby, brak perspektyw + oczywiscie Katolicki Kosciol z Msza Trydencka – przesladowany i istniejacy jedynie w Katakumbach ( w konspiracji)…

  Drugi scenariusz jest taki, ze z tych Chazarskich planow zostanie tylko popiol i smrod. Obiecala Przenajswietsza Panienka, ze NAS nie zostawi i to ONA zetrze na proch glowe Lucyfera? Ba, ale KTO z wyznawcow wiary Chrystusa jeszcze sie ostanie? Pewna nikla nadzieja istnieje albowiem jak powiadaja bardziej swiatli w wierze; Narod w ostatniej chwili gremialnie PADNIE NA KOLANA przed Stworca widzac PARUZJE (ponowne zstapienie Mocy Bozej na ziemie) i wreszcie po oddzieleniu PRAWYCH od Lucyferanow, na samym koncu dziejow – ziemskie scenariusze zostana skasowane a gorszyciele poniosa KLESKE uniecystwienia, za sprawa Interwencji Boskiej ?!! Od owych wydarzen – do SADU nad Swiatem ma minac wiek?
  A poniewaz wasz ” Rokitnik ” nie ma telefonu do nieba ( jak.Ks. Piotr Natanek ) – to moze polegac tylko na scenariuszu, zapisanym ponad 2000 lat w Apokalipsie Sw.Jana? Wspolczesnie t a k z e Maryja Matka Nasza – ostrzega, napomina i prosi o opamietanie Ludzkosci. Beznadziejnie bo GRZECH jest motorem tego Swiata !!!

  Ps. Jest takie powiedzenie; CZLOWIEK PLANUJE- PAN BOG KRZYZUJE Czy bedzie mi dane to wszystko doswiadczyc?

 3. Re: Artykul…
  Jak zyd „wyjawia” niektore aspekty zydowskiej dominacji I uzurpacji, to „pot zalewa”, albo „ciarki przechodza po ciele”…, ale jak jasiek pisze co te zydowskie k…rwy nam przygotowuja, to „wlatuje” jedynym uchem a wylatuje drugim…Totalna ignorancja n/t lichwiarskiego procederu finansowego, ktory DE FACTO FINANSUJE WSZYSTKIE ZYDOWSKIE „operacje” od demoralizacji do rewolucji I wojen…
  POWTORZE JESZCZE RAZ: „Kto kontroluje system kredytowy (finansowy) ten KONTROLUJE (I ustala) WSZYSTKO !!!!!

  Ponadto: Gdyby dzisiaj jakikolwiek zyd mowil prawde I lezal 7 dni krzyzem w kosciele, to I tak mu nie uwierze…, a ten „agent” w zasadzie niczego nowego nie powiedzial o czym bym nie wiedzial…kojarzac fakty…
  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 4. Rokitnik said

  Ba ! Ten facet na zdieciu przypomina Mosze Dajana? Pamietacie dowcip z czasow PRL.? W warszawskiej prasie po wojnie 6 letniej ukazal sie platny anons ” zamienie Mariana ( Spychalski) na Dajana / tez general / DOPLACE…w podpisie Wl.Gomolka !!!
  Oczywiscie pomaganie zydom w czasie wojny to BYL blad Polakow, – co facet TERAZ potwierdza. Ale co on bredzi o nie wpuszczaniu emigrantow? To od NAS zalezy?.
  Albo inny passus: ” traktujcie ich tak, jak oni was trakuja” ? W O L N E Z A R T Y.- panie Generale !!!????
  MY naszych s.synow nawet nie oplujemy…a co tu mowic o postawieniu sie Szydostwu? Czekam na dalsze wynurzenia Agenta….

  Ps. Ja tez ze strzepow informacji budowalem swoje przemyslenia. Moze sie myle.albowiem w Swiecie dzialaja tez inne sily niz US i ISRAHELL ?
  Dalem temu wyraz w innym felietonie.. Pozdrawim

 5. galicyja said

  Scenariusz będzie taki jaki zapowiedziała Matka Boża oraz wielu Mistyków i Świętych a mianowicie.
  Ucisk będzie się wzmagał przez najbliższe lata. Najbliższe lata to zainstalowanie jednej światowej religii. Bergoglio antychrystem na tronie piotrowym. Jak mówił przed śmiercią Malachi Martin pod absolutna kontrolą szatana. bergoglio bez wątpienia jest nim. Tradycja zejdzie do przysłowiowych katakumb.We Francji, Wloszech. Hiszpanii i Anglii dojdzie ro rewolucjii. Spalenie Katedry Notre Damme to wstęp.Benedykt będzie uciekał z Watykanu. Zapewne wiecie, że zbliża się do Ziemi obiekt kosmiczny, który uderzy w nas.Watykańscy masoni o tym wiedzą, podobnie nasa. Cisza w tej kwestii naturalnie. Liczba naturalnych katastrof i tych wytwarzanych przez człowieka zwielokrotni się w najbliższych latach. Marsylia ma być pod wodą .Podobnie część Włoch i sporo innych obszarów naszego globu. 3 dni ciemności będą ostatnim sprzątaniem świata przez Boską Sprawiedliwość. W konsekwencjii tego wydarzenia 3/4 ludzkości zostanie unicestwiona. szatan przez mosków pozornie ma władzę nad światem. Bóg na to przyzwala. Nie zapominajmy o tym.Przed 3 dniami ciemności być może będzie tzw „wielki ubój” . Co dokładnie się wydarzy nie wiadomo ale…prawdopodobnie „spryskają” nas czymś. W ciągu nocy zniknie pare narodów. Matka Boża radzi pozostanie w Tradycjii i schronienie się w Jej Niepokalanym Sercu.Radzę to Wam wszystkim. Wejdź cie na youtube i wpiszcie sobie tradcatknight . Jest tam sporo materiałów odnośnie naszych czasów i analizy ekspertów różnych dziedzin a przede wszystkim Katolickie Objawienia i Tradycja jako drogowskaz jak się przygotować.
  Niestety. stety zbieramy zbierzemy żniwo deprawacji ostatnich stuleci tj rewolucjii protestanckiej, relatywizmy z niej wynikającego, modernizmu i dzisiejszego satanizmu. Pytanie dlaczego my? Nie ma sensu. Wola Bożą….

 6. peacelover said

  ….przypomnijcie sobie jak to hitlerowcy byli arogantni w polskiej Gdyni w momencie rozpoczecia IIwojny !!!!!
  i….co sie stalo piec lat pozniej jak ci sami hitlerowcy wiali poprzez lod na Zalewie Wislanym do statkow, by dostac sie
  do reichu, a czujac sie juz bezpiecznie na tych statkach , znalezli sie na dnie Boltyku w wyniku sowieckich torped !!!!

  To samo bedzie z tym zydowskim G**WNEM !!!!!!!!!!!!!! wlasnie ta niepohamowana niczym beszczelnosc ich wykonczy !!!!

  Obecnie zyjemy na kredyt i wspolistniejemy z BRONIA ATOMOWA, a w czasie IIwojny jej jeszcze nie bylo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ta wlasnie bron atomowa NAPEWNO tych parchatych pol-glowkow przekona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. p said

  …..innymi slowy : ty smierdzacy parchu syjonistyczny !!!

  NIE STRASZ !! NIE STRASZ !!
  BO SIE ZES R <<<ASZ !!!!!!!!!

 8. emeryt said

  Ad : Jasiek z Toronto

  „POWTORZE JESZCZE RAZ: „Kto kontroluje system kredytowy (finansowy) ten KONTROLUJE (I ustala) WSZYSTKO !!!!!”

  Tylko Ty jeden powtarzasz z uporem maniaka – gdzie tkwi prawdziwe źródło nieszczęść ludzkości i za to Cię szanuję.

  Pozdrawiam – emeryt

  P.S.

  Tylko kiedy ludzie przejrzą na oczy i zaczną się bronić?

  Jak się ma ta pieśń do współczesnej lichwiarskiej niewoli świata ?

  Międzynaródówka

  Wyklęty powstań, ludu ziemi!
  Powstańcie, których dręczy głód!
  Myśl nowa blaski promiennymi
  Dziś wiedzie nas na bój, na trud.
  Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata,
  Przed ciosem niechaj tyran drży!
  Ruszymy z posad bryłę świata,
  Dziś — niczym, jutro wszystkim my!

  Bój to jest nasz ostatni,
  Krwawy skończy się trud,
  Gdy związek nasz bratni
  Ogarnie ludzki ród.

  Nie nam wyglądać zmiłowania
  Z wyroków bożych, z carskich praw.
  Z własnego prawa bierz nadania
  I z własnej woli sam się zbaw!
  Niech w kuźni naszej ogień bucha,
  Zanim ostygnie — przekuj stal,
  By łańcuch spadł z wolnego ducha,
  A dom niewoli — zniszcz i spal!

  Dziś lud roboczy wsi i miasta
  W jedności swojej stwarza moc,
  Co się po ziemi wszerz rozrasta,
  Jak świt łamiący wieków noc…
  Już się zmieniła krzywda krwawa,
  Gdy równość tworzy nowy ład,
  Bez obowiązków nie ma prawa,
  Dla równych — równy szczęścia świat!

  Na koniec zacytuję ulubione powiedzenie pani profesor docent psychologii – wykładowczyni na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie :

  „Biedny ty jesteś człowieku i CO TY Z TYM TERAZ ZROBISZ ?”

 9. Wieloimienny said

  Jasiek i RokitNICK @

  Bo ten jenerał żydowski tak gada jakby chciał unym robotę przyśpieszyć.
  Polacy mają zwalczać żydów ich metodami? Jak Polacy ani wpływów na świecie, ani broni, ani rządu polskiego nie mają. Ni chuja!

 10. Voodoosch said

  Oczywiscie w artykule/wywiadzie stoi cala prawda ale sam wywiad raczej fake’owy. Nikt by sie tak nie podlozyl, nawet incognito, bo i po co ryzykowac, a co wazniejsze, po co przyznawac sie do oczywistej oczywistosci?

 11. Piotr Podgórni said

  „Lot nad kukułczym gniazdem” – kukułki nie budują gniazd a jaja podrzucają. Określenie „kukułcze gniazdo” oznacza cudze gniazdo, wybudowane przez niekukułkę na której pracy kukułki żerują. Takimi kukułkami są inwestorzy zagraniczni. To oprawcy mordowali Polaków i żydów, hitlerowcy też byli „rasą panów” a ten jenerał też należy do oprawców i zachęca nas abyśmy stali się takimi jak oni. „Właśnie teraz macie szansę” zostać nowymi „żydami”.

 12. Sarmata said

  Powiem za Józefem Mackiewiczem – nic tak nie otwiera oczu jak prawda!
  Przeczytaj co w A.D. 1938 – w takiej sytuacji – zaleca ks. dr Stanisław Trzeciak w książce „„Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż«:cyt. str. 348
  „Tymczasem dopóki żydzi z Polski nie wyjdą, konieczną jest rzeczą, w imię hasła „walka ekonomiczna i owszem”, przeprowadzić następujące ustawy:
  1. Bezwzględne zniesienie uboju rytualnego, jako barbarzyńskiego zabobonu, nie mającego nic wspólnego z prawem Mojżeszowym, ani religią Mojżeszową, przy pomocy jednak którego żydzi wyciągają ze społeczeństwa polskiego około pół miliarda zł rocznie przez zmonopolizowanie handlu mięsem, bydłem, skórami, wyprawą skór i odpadkami rzeźnianymi.
  2. Do Dekretu o zniesieniu masonerii, dodać należy surowe kary za należenie do tej międzynarodowej antypaństwowej i antykościelnej mafii, oraz konfiskatą majątków tak prywatnych masonów, jak i majątków lóż, oraz zastosowanie tychże kar do pomocniczych organizacji masońskich.
  3. Pozbawienie komunistów praw obywatelskich.
  4. Rewizję praw obywatelskich, nabytych po 11 listopada 1918 roku.
  5. Zakaz zmiany nazwisk czy imion żydowskich na polskie i chrześcijańskie, powrót do dawnych nazwisk i imion. Oraz surowy zakaz używania przez żydów imion chrześcijańskich.
  6. Pozbawienie tych wszystkich żydów praw obywatelskich, którzy kiedykolwiek piórem, słowem czy zachowaniem się swoim działali na szkodę moralną lub materialną czy ujmę dla imienia polskiego w kraju lub za granicą, lub też w przeciągu 2 lat przebywając zagranicą nie odnowili paszportu.
  7. Żydzi nie mogą wybierać, ani być wybierani do Sejmu, Senatu czy gminy, nie mogą być urzędnikami państwowymi ani gminnymi, ani też nie mogą być w sposób jawny lub ukryty zatrudnieni, ani nie mogą być udziałowcami w gałęziach życia gospodarczego, które decyduje o obronności państwa.
  8. Żyd z natury tchórz, skłonny do dezercji i zdrady, jako materiał wojskowy, małowartościowy lub szkodliwy i niebezpieczny, jeszcze za czasów królestwa żydowskiego od króla Jana Hirkana 135-104 r. przed Chr. do wojska nie brany, zastępowany zaś przez wojska najemne z obcych narodów w królestwie żydowskim, przeto i w Polsce Armia Polska nic nie straci, a przeciwnie bardzo wiele zyska, jeśli się odżydzi. A zatem żydzi nie mogą służyć w wojsku, ani posiadać pod żadnym warunkiem broni, natomiast odbywają pracę podwójną co do czasu na robotach publicznych i płacą progresywny podatek na Armię stosownie do zamożności.
  9. Żydzi nie mogą być nauczycielami w szkołach czy na wyższych uczelniach.
  10. Ponieważ działają demoralizująco na młodzież polską i szerzą wywrotową propagandę, przeto nie mogą uczęszczać do szkół polskich razem strona 349 z młodzieżą polską. Na wyższe zaś uczelnie tylko procentowo do ludności żydowskiej. Ponieważ zaś adwokatura i stan lekarski są zanadto przeżydzone, przeto do adwokatury i na wydziały medyczne nie przyjmuje się żydów, dopóki liczba żydów w tych zawodach nie zrówna się procentowo z procentem ludności żydowskiej.
  11. Żyd nie może leczyć chrześcijanina, ani też adwokat żyd nie może występować w sądzie w obronie chrześcijańskiego klienta.
  12. Żydzi nie mogą być ani dziennikarzami, ani wydawcami pism przeznaczonych dla ludności polskiej, nie mogą pełnić żadnych funkcji w teatrze, w urzędzie radiowym, w dziale filmowym.
  13. Nie mogą nabywać ziemi ani żadnych nieruchomości. Ziemia, którą już posiadają jako własność ponad 100 ha, przechodzi do parcelacji, poniżej zaś 100 ha, tak samo jak i domy po miastach podlegają podwójnemu opodatkowaniu. Ponieważ to wszystko pochodzi z lichwy, oszustwa i wyzysku ludności rdzennej, do niej zatem wraca.
  14. Żydzi wyjeżdżający z Polski, mogą wywozić swe kapitały tylko w formie obligacji renty wieczystej, czy też w formie polskich wyrobów przemysłowych.
  15. Kobiety do lat 40, mężczyźni do lat 20 nie mogą u żydów służyć.
  16. Za pożycie z żydem czy żydówką kara więzienia.
  17. Ponieważ żyd demoralizująco działa na ludność wiejską, wyzyskuje i oszukuje ją, przeto wstęp żydowi do wsi najsurowiej wzbroniony.
  18. Ponieważ żydzi celowo i planowo urządzają sztuczne bankructwa i na nich się bogacą, a do ruiny doprowadzają swych wierzycieli, wypłacając im trzecią część wierzytelności lub wcale nic, przeto prawo o niewypłacalności należy poddać ścisłej rewizji, a kupiec, który raz zbankrutował nie może zajmować się handlem, nie tylko samodzielnie, ale i w cudzym imieniu.
  19. Ponieważ giełda jest głównym terenem oszustwa i szachrajstwa żydowskiego, przeto na giełdzie żydzi nie mogą występować.
  20. Zemsta należy do charakteru duszy żydowskiej, a żydzi, jak doświadczenie zbyt częste wykazuje, mordują skrycie i podstępnie tych, którzy broniąc swój naród, przeciw nim występują.”

  Przeczytaj książkę „„Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” a poznasz prawdę.
  Pamiętaj: i Ty możesz być jak ks. dr Stanisław Trzeciak!

 13. Adrem said

  Sarmata ad 12

  Oni z Polski nie wyjdą.

  Trzeba nam stawiać duuuużo latarni, tak dużo, gdzie się tylko da.
  Będziemy ich potrzebować.
  Może jeszcze po wrześniu b.r.

 14. Rokitnik said

  Wypisy ks. Stanislawa Trzeciaka z 1938 roku – w zasadzie nic nie stracily na aktualnosci?! Jest tylko w tym szkopol, ze TERAZ to sa jedynie mrzonki…Mamy pozamiatane ze wzgledu na absolutny BRAK wladz sluzacych Polsce i spoleczenstwu polskiemu …

  Jakikolwiek bedzie scenariusz wiem ze parszywce swego dopna / czyli stworza POLIN / na terenach naszej Ojczyzny. Oni nie uciekaja sie do wrozen, przepowiedni ale krok po kroku daza do SWOJEGO.! Tej konsekwencji w dzialaniu mozna im zazdroscic, chociaz wiemy, ze sukcesy osiagaja ZERUJAC na przywarach ludzkich i lucyferjanskiej beszczelnosci ! Tak p.Adrem – oni z POLSKI nie wyjada – oni u nas ZGINA – za sprawa Boska i zadne wieszanie nie bedzie potrzebne, chociaz panu sie zdaje ze to prosta sprawa?
  Natomiast obudzenie spoleczenstwa dopiero wowczas nastapi, gdy naocznie zobacza jak NIC nie znacza we wlasnej Ojczyznie !!? Zarna Boskiej sprawiedliwosci miela powoli…ale konsekwennie. !! Dokona sie naturalny WYBOR za ktoras ze stron. I wszystko bedzie TAK, jak MA BYC.

 15. jasiekztoronto said

  Re: 8 Emeryt.
  Nie chce byc szanowany, ale zyczylbym sobie, abym byl zrozumiany, a jest to bardziej wazniejsze od osobistych peanow.
  Co w zwiazku z tym, ze ktos mnie szanuje, skoro w dalszym ciagu na horyzoncie nie widac poprawy???…
  Szacunek i wiara zazwyczaj nie chodza w parze z uczciwoscia…, ale sa jednak wyjatki…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Jesli obecnie w Polsce rzadza troje zydow, to jakiz jest problem, aby Polska rzadzilo 10 Polakow???..
  Ja nie widze…

 16. hulajdusznik said

  T o jest „balon próbny”. Ten artykuł.

 17. Ale dlaczego? said

  Pomijając sam wydźwięk tego… wywiadu (z którym się zgadzam), to takie spowiedzi tajniaków z oczywistych względów budzą moje mieszane uczucia.
  Bo z jednej strony to mogą być bardzo ciekawe informacje inaczej niedostępne. Ale też ta osoba nie może się ujawniać, więc z drugiej strony, cały tekst może być wyssany z kciuka…

  No i nie ma żadnej informacji odkrywczej.
  Z trzeciej strony, taka informacja była by zdradzeniem się agenta i może wyrokiem dla niego i dziennikarza…
  😉
  No, mieszane uczucia…

 18. Jack Ravenno said

  @13 ADREM – latarni ci u nas dostatek, nowoczesne takie, LEDowe 🙂 A na serio – wierzę, że szlag trafi te ychnie knowania.

 19. RomanK said

  He,,heh..hehheheheh…heheheheheh……to komentasz po hehehehebrajsku:-))))))))
  Panie Gajowy ……powie pan Autorowi…ze mi siem bardzo podoba wywiad:-)))))
  Buuuuuuuuuuuuuuuuuu…jcie sieeeeeee…..!!!!!!!

 20. Boydar said

  Za tymi trzema, Panie Jaśku, stoi (przynajmniej w teorii) 10 -15 mln. tutejszych i wszystkie zagramaniczne. Murem stoi.

  Na szczęście opoka chyba się jakby nieco zmieniła, bazując na powyższym schemacie; albowiem „lepsze jest wrogiem dobrego” 🙂

 21. revers said

  Zapisac sobie wg. Gowina UE w konstytucji na 3 Maja, jak by to byla unijna konstytucja, czyli nareczcie sowiecka., z rozszerzeniem na globalna konstytutke, bo przeciez wszyscy sa rowni, a nawet rowniejsi z afro kolorem na czele, nie liczac bialych uszatek Brezniewa i Gorbaczowa.

  https://wpolityce.pl/polityka/444898-zapis-o-ue-w-konstytucji-gowin-zapowiada-wlasna-propozycje

 22. Listwa said

  Ściema. Pan Międlar chyba się zachłysnął.

 23. Wywiad artykuł dokonał konkluzji tego co się działo, dzieje się na naszych oczach oraz opisuje przerażającą dla naszych dzieci przyszłość. Kto nie odczuł strachu czytając artykuł, ten oznacza, że nie rozumie rzeczywistości.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: