Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  włodo o Przejściowe trudności z ostate…
  Liwiusz o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Bezpartyjna o Łukaszenka wyciąga rękę do skr…
  Bezpartyjna o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Bezpartyjna o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Piotr B. o Polskość czarnych Polaków na…
  Listwa o Przejściowe trudności z ostate…
  Zbigniew Kozioł o Nieukiem Polska stoi
  misio o Przejściowe trudności z ostate…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Liwiusz o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Listwa o Przejściowe trudności z ostate…
  Bezpartyjna o Polskość czarnych Polaków na…
  Zbigniew Kozioł o Nieukiem Polska stoi
  Listwa o Przejściowe trudności z ostate…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Majówka w cieniu.

Posted by Marucha w dniu 2019-05-01 (Środa)

W odróżnieniu od Polski Wielka Brytania nie była nigdy okupowana ani przez Niemców ani przez Sowietów, ani tym bardziej przez obu strategicznych partnerów jednocześnie i dlatego też Wyspy nie popadają w nirwanę 1 maja, ale poczynając od soboty też mamy tu długi weekend, będzie więc słoneczna majówka, tyle, ze jako zwolennik Konfederacji będę zapewne stale w cieniu … Kremla, przynajmniej według coraz bardziej żarliwie obiektywnej TVP.

Ten sam żarliwy obiektywizm nie pozwoli zapewne rządowej telewizji na uczciwe poinformowanie o dzisiejszym Marszu Suwerenności w Warszawie, zwłaszcza, że władze warszawskie z wielka pompą obchodzić dzis będą erozję naszej suwerenności zapoczątkowaną przystąpieniem do UE 15 lat temu. Skretyniała opozycja (POKO) oskarża skrajnie proeuropejski PiS o chęć „Polexitu” (to tak jakby oskarżać bliźniacze gazety Wyborczą i Polską o dbałość o polski interes narodowy), a ci odpowiadają infantylnymi akcjami typu

Rusza międzynarodowa kampania wizerunkowa PFN. Obywatele 9 państw zobaczą, co dzieci mówią o Polsce. (normalnie cukierki od Stalina dla dzieci) czy plandekami „jesteśmy Europą” dla polskich przewoźników (kogo ma to przekonać do czego?), zaś tęczowy lider PSL naciska, by członkostwo w UE wpisać wręcz do polskiej konstytucji, por. Kosiniak-Kamysz.

Myślę, że chłopom zmuszonym sprzedawać swoje produkty zachodnim supermarketom poniżej kosztów wytwarzania, zapis o UE w konstytucji jest równie pilnie potrzebny, jak prowadzenie LGBT-RTV-AGD pod wiejskie strzechy.

Tymczasem pojawienie się po raz pierwszy na naszej zabetonowanej scenie politycznej autentycznej alternatywy, w dodatku nie będącej efemerydą, wywołało w dotychczasowym establisz-męcie efekt przeczyszczający, a na szczególna sraczkę cierpi partia rządząca z podległymi jej mediami.

[Wielu może nie spodoba się to przypomnienie, ale ja doskonale pamiętam, jak dzięki Radiu Maryja doszło do rozszczelnienia rynku medialnego w Polsce, co zapoczątkowało upadek niepodzielnie przez 20 lat rządzącej michnikowszczyny (chodzi o rolę Radia Maryja w wygraniu przez PiS wyborów w 2005). Dziś sytuacja jest całkowicie odmienna, ale tak to wówczas wyglądało. Konfederacja to szansa na podobne rozszczelnienie partyjniackiego betonu, stąd coraz ostrzejsza sraczka].

O ile oskarżenia o prorosyjską agenturalność są niejako chlebem powszechnym propolskiej Konfederacji (kto jak kto, ale agentura żydowska i banderowska w Polsce znają się na agenturach najlepiej), o tyle zdarzają się ataki wyjątkowo podłe, a jednocześnie prymitywne i łatwe do sfalsyfikowania (jak np. oskarżenia wobec prof. Włodzimierza Osadczego).

Wszystkich myślę tradycyjnie już przebił red. Tomasz Sakiewicz i niestety, to nie jest ani ironia, ani hakerzy, którzy włamali mu się na konto, ani szydera na Prima Aprilis, tylko autentyczne przemyślenia tego Michnika PiS-u:

Tomasz Sakiewicz w nowym numerze „Gazety Polskiej” kreśli „Scenariusz przyszłej wojny”:

„Z Królewca wyruszają grupy „ochotników” na motocyklach na pomoc protestującym w Suwałkach. Grupy „ochotników” uzbrojone są w lekką broń. Rozbrajają straż graniczną. Polska próbuje zmobilizować wojska, ale cyberatak paraliżuje łączność i znaczną część logistyki” – taki prawdopodobny scenariusz przyszłej wojny kreśli w najnowszym numerze „Gazety Polskiej” w swoim felietonie redaktor naczelny „Gazety Polskiej” oraz „Gazety Polskiej Codziennie” Tomasz Sakiewicz. Numer już dziś trafił do sprzedaży!

W Suwałkach nieznany osobnik na peronie dworca kolejowego atakuje Rosjankę. W jej obronie staje kilku rosyjskich pasażerów pociągu. Wywiązuje się bójka. Policja próbuje rozdzielić walczących. Z pociągu wypada kilkudziesięciu Rosjan. Biją funkcjonariuszy i ich rozbrajają. Policja ściąga posiłki. Okazuje się, że setki Rosjan przybywają na dworzec, żeby bronić swoich. Niektórzy mają broń. Protestujący okupują dworzec i ogłaszają się ofiarami Polaków. Rosyjski ambasador składa ostry protest w MSZ i żąda natychmiastowego wypuszczenia protestujących. Rosja stawia w gotowości bojowej swoje wojska w Królewcu.

W tym czasie zaplanowane wcześniej demonstracje moczarowców przeciwko mieszaniu się Izraela w polskie sprawy przeradzają się w serię ekscesów. Dochodzi do podpaleń budynków sakralnych i znieważenia symboli żydowskich. Na ekscesy reaguje ambasada USA, a kongres Stanów Zjednoczonych zwołuje specjalne posiedzenie. Do czasu opanowania sytuacji przez polski rząd wstrzymana jest wszelka pomoc wojskowa USA.

itd itd.

[Polactwo to kupi. – admin]

Zwracam uwagę na ten fragment:

„W tym czasie zaplanowane wcześniej demonstracje moczarowców przeciwko mieszaniu się Izraela w polskie sprawy przeradzają się w serię ekscesów” – owi „moczarowcy” to wg zasłużonego dla banderowskiej bezpieki red. Sakiewicza: konfederaci, uczestnicy dzisiejszego Marszu Suwerenności oraz planowanego na 11 maja Marszu NIE dla 447 (w Warszawie oraz w USA), do owych moczarowców zalicza się też większość autorów i czytelników neon24.

Czasem myślę, że red. Sakiewicz i jemu podobne bezmyślne przydupasy architektów Judeopolonii to jakiś koszmarny eksperyment psychologiczny na wielką skalę, cos w rodzaju doświadczenia Asha czy stanfordzkiego eksperymentu więziennego Zimbardo, ale niestety, to się dzieje naprawdę. I dlatego nasza reakcja i zaangażowanie w zachowanie suwerenności też muszą być prawdziwe.

PS
Myślę, że za tydzień red. Sakiewicz dotrze do tajnego nagrania, na którym konfederaci grillują niekoszerne kiełbasy ku czci Putina w krzakach niedaleko siedziby TV Republika.

http://macgregor.neon24.pl

 

Komentarzy 18 do “Majówka w cieniu.”

 1. Sarmata said

  Powiem za Józefem Mackiewiczem – nic tak nie otwiera oczu jak prawda!
  Przeczytaj co w A.D. 1938 – w takiej sytuacji – zaleca ks. dr Stanisław Trzeciak w książce „„Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż«:cyt. str. 348
  „Tymczasem dopóki żydzi z Polski nie wyjdą, konieczną jest rzeczą, w imię hasła „walka ekonomiczna i owszem”, przeprowadzić następujące ustawy:
  1. Bezwzględne zniesienie uboju rytualnego, jako barbarzyńskiego zabobonu, nie mającego nic wspólnego z prawem Mojżeszowym, ani religią Mojżeszową, przy pomocy jednak którego żydzi wyciągają ze społeczeństwa polskiego około pół miliarda zł rocznie przez zmonopolizowanie handlu mięsem, bydłem, skórami, wyprawą skór i odpadkami rzeźnianymi.
  2. Do Dekretu o zniesieniu masonerii, dodać należy surowe kary za należenie do tej międzynarodowej antypaństwowej i antykościelnej mafii, oraz konfiskatą majątków tak prywatnych masonów, jak i majątków lóż, oraz zastosowanie tychże kar do pomocniczych organizacji masońskich.
  3. Pozbawienie komunistów praw obywatelskich.
  4. Rewizję praw obywatelskich, nabytych po 11 listopada 1918 roku.
  5. Zakaz zmiany nazwisk czy imion żydowskich na polskie i chrześcijańskie, powrót do dawnych nazwisk i imion. Oraz surowy zakaz używania przez żydów imion chrześcijańskich.
  6. Pozbawienie tych wszystkich żydów praw obywatelskich, którzy kiedykolwiek piórem, słowem czy zachowaniem się swoim działali na szkodę moralną lub materialną czy ujmę dla imienia polskiego w kraju lub za granicą, lub też w przeciągu 2 lat przebywając zagranicą nie odnowili paszportu.
  7. Żydzi nie mogą wybierać, ani być wybierani do Sejmu, Senatu czy gminy, nie mogą być urzędnikami państwowymi ani gminnymi, ani też nie mogą być w sposób jawny lub ukryty zatrudnieni, ani nie mogą być udziałowcami w gałęziach życia gospodarczego, które decyduje o obronności państwa.
  8. Żyd z natury tchórz, skłonny do dezercji i zdrady, jako materiał wojskowy, małowartościowy lub szkodliwy i niebezpieczny, jeszcze za czasów królestwa żydowskiego od króla Jana Hirkana 135-104 r. przed Chr. do wojska nie brany, zastępowany zaś przez wojska najemne z obcych narodów w królestwie żydowskim, przeto i w Polsce Armia Polska nic nie straci, a przeciwnie bardzo wiele zyska, jeśli się odżydzi. A zatem żydzi nie mogą służyć w wojsku, ani posiadać pod żadnym warunkiem broni, natomiast odbywają pracę podwójną co do czasu na robotach publicznych i płacą progresywny podatek na Armię stosownie do zamożności.
  9. Żydzi nie mogą być nauczycielami w szkołach czy na wyższych uczelniach.
  10. Ponieważ działają demoralizująco na młodzież polską i szerzą wywrotową propagandę, przeto nie mogą uczęszczać do szkół polskich razem strona 349 z młodzieżą polską. Na wyższe zaś uczelnie tylko procentowo do ludności żydowskiej. Ponieważ zaś adwokatura i stan lekarski są zanadto przeżydzone, przeto do adwokatury i na wydziały medyczne nie przyjmuje się żydów, dopóki liczba żydów w tych zawodach nie zrówna się procentowo z procentem ludności żydowskiej.
  11. Żyd nie może leczyć chrześcijanina, ani też adwokat żyd nie może występować w sądzie w obronie chrześcijańskiego klienta.
  12. Żydzi nie mogą być ani dziennikarzami, ani wydawcami pism przeznaczonych dla ludności polskiej, nie mogą pełnić żadnych funkcji w teatrze, w urzędzie radiowym, w dziale filmowym.
  13. Nie mogą nabywać ziemi ani żadnych nieruchomości. Ziemia, którą już posiadają jako własność ponad 100 ha, przechodzi do parcelacji, poniżej zaś 100 ha, tak samo jak i domy po miastach podlegają podwójnemu opodatkowaniu. Ponieważ to wszystko pochodzi z lichwy, oszustwa i wyzysku ludności rdzennej, do niej zatem wraca.
  14. Żydzi wyjeżdżający z Polski, mogą wywozić swe kapitały tylko w formie obligacji renty wieczystej, czy też w formie polskich wyrobów przemysłowych.
  15. Kobiety do lat 40, mężczyźni do lat 20 nie mogą u żydów służyć.
  16. Za pożycie z żydem czy żydówką kara więzienia.
  17. Ponieważ żyd demoralizująco działa na ludność wiejską, wyzyskuje i oszukuje ją, przeto wstęp żydowi do wsi najsurowiej wzbroniony.
  18. Ponieważ żydzi celowo i planowo urządzają sztuczne bankructwa i na nich się bogacą, a do ruiny doprowadzają swych wierzycieli, wypłacając im trzecią część wierzytelności lub wcale nic, przeto prawo o niewypłacalności należy poddać ścisłej rewizji, a kupiec, który raz zbankrutował nie może zajmować się handlem, nie tylko samodzielnie, ale i w cudzym imieniu.
  19. Ponieważ giełda jest głównym terenem oszustwa i szachrajstwa żydowskiego, przeto na giełdzie żydzi nie mogą występować.
  20. Zemsta należy do charakteru duszy żydowskiej, a żydzi, jak doświadczenie zbyt częste wykazuje, mordują skrycie i podstępnie tych, którzy broniąc swój naród, przeciw nim występują.”

  Przeczytaj książkę „„Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” a poznasz prawdę.
  Pamiętaj: i Ty możesz być jak ks. dr Stanisław Trzeciak!

 2. Marucha said

  Re 1:
  Powiem za Józefem Mackiewiczem – nic tak nie otwiera oczu jak prawda!

  Jest to jedna z zupełnie fałszywych pseudomądrości
  Inną pseudomądrością jest to, że „Prawda sama się obroni”.

  Otóż prawda otwiera oczy bardzo nielicznym. Tym, którzy prawdy poszukują i się jej nie boją.
  Czy prawda otworzyła oczy polactwu?

 3. Katarzyna T said

  Ad.2 Szanowny Panie Gajowy. Wiem ,że prawda to antonim kłamstwa, ale proszę mi wyjaśnić co to jest wg. Pana Prawda Z góry dziękuję.

  ——-
  Bawi się Pani w Piłata?
  Ma Pani jeszcze jakieś ciekawe pytania?
  Np. czym się różni kanarek?
  Admin

 4. Troll Polonii said

  1
  Sarmata
  Pan proponuje rewolucje i wojne zydowska.
  Jakos Polacy dziwnie nie potrafia sie nauczyc strategii w polityce..
  A na razie brak nam sily i srodkow i …jednosci w narodzie.

  My nawet dra Piskorskiego nie mozemy uwolnic.

 5. Kapsel said

  Czy rebe Sakiewicz już wi ,że ruskie to nawet wieloryby tresują, musi aby Polskę od Bałtyku najechać !

  Norwegowie natrafili na białuchę w uprzęży. Mogła być tresowana przez Rosjan

  U wybrzeży Norwegii natrafiono na wielkiego morskiego ssaka – białuchę arktyczną – który miał na sobie specjalną rosyjską uprząż i prawdopodobnie był wytresowany przez rosyjską marynarkę wojenną – informuje na swym portalu BBC, powołując się na norweskich ekspertów.

  https://www.tvp.info/42416022/norwegowie-natrafili-na-bialuche-w-uprzezy-mogla-byc-tresowana-przez-rosjan

 6. Zenon K. said

  TVPolin ani nie zająknęła się o Marszu Suwerenności który przeszedł ulicami Warszawy.

 7. Ale dlaczego? said

  Czyli Sakiewicz to nie tylko banderowski agent, ale potrójny, bo jeszcze Mosadu i CIA.
  Wygląda na to, że to taki agent-idiota dla częsci zidiociałego polactwa.
  Coś jak partia Palikota była ofertą dla nieco innych idiotów, zwolenników platfusów.
  Ciekawe kim są inteligentni agenci SBU-Mosadu-CIA?
  A co, jeśli jakiś agent-idiota będzie próbował sprowokowanie prawdziwej wojny???
  Bo wzmiankowany powyżej co rusz (za często) o niej wspomina…

 8. Moher49 said

  Tak mówili dzisiaj na Marszu Suwerenności:

  30 lat temu, Chińczycy byli w rozwoju 30 lat daleko za nami. nie wstąpili do UE i teraz w rozwoju są 20 lat przed nami.

  Głosuję na KONFEDERACJĘ.

 9. Katarzyna T said

  Ad. Admin „Czy prawda otworzyła oczy polactwu?”
  Dał mi Pan wymijająca odpowiedź..Zapytałam w imieniu polactwa.

 10. www said

  sakiewicz usraelski agenciak

 11. Rokitnik said

  Pisalem – nie przeszlo? Szkoda…

 12. Maverick said

  Sakiewicz to psychol bez żadnych wątpliwości.
  Soviet Union był kreacja żydowska, wdrażana poprzez żydowskich bankierów z zachodu przy pomocy ateistycznego lewackiego żydostwa, ponad milion żydów w NKWD wybiło 60 milionów Słowian, gdzie są filmy na ten temat i Oscary?

  Dlatego napad na Polskę był napadem żydowskim, a nie rosyjskim. rozkazy wydaje ten co rządzi a nie robotnik, czy dojąca krowy w żydowskim kołchozie. Stawianie bram powitalnych i wydawanie polskich patriotów w ręce Czekistów i Enkawudzistów było odwdzięczeniem się za lata gościnności. Dzisiaj ich dzieci znowu chcą nas poświecić na ołtarzu lucyfera jako ofiary podżegania poprzez ciołków jak Duda. Mądre narody nie mieszają się do wojen, stoją z boku i się przyglądają. Cały świat się śmieje z Polski i jej prezydenta, Każdy chce wyrolować Whore of Babylon a szczególnie żydowskie państewko w Palestynie. Więc dzisiaj w USA wszyscy myśleli że usłyszeli ” Polish Joke” jak nasz kundel kabały obiecał płacić Stanom jak wasalski kraj haracz na pokrycie kosztów 2 miliardy dolarów rocznie za stacjonowanie ich żołnierzy w naszym kraju i uczynienia z niego celu rakiet termo nuklearnych.

  A pseudo katolicy czytający Gazetę Polską i Frondę wysługują się Lucyferianom.

  Zagłada Polski

  Okryci tajemnicą, dziesięciu okrutnych, bezlitosnych mężczyzn tworzy „ukryte koło” (Inner Circle) spisku iluminatów. Michehva nawiązał do sytuacji w Polsce.

  – Nie chcę narzucać moich metod w niszczeniu naszych wrogów – ciągnął dalej Michehva – ale wiedzą wszyscy, czego moi ludzie dokonali w narodzie polskim. Trzy wielkie mocarstwa przez pokolenia nie mogły złamać ducha tego narodu. Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego, że naród ten – pod naszym dyktandem – idzie do Unii Europejskiej jak nasza zawszona hołota szła (też pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich.

  W ciągu jednego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi. Już nawet wielu z Polaków wierzy w to, że to ich ojcowie mordowali naszą hołotę. Polacy, dopóki mają czym napchać swoje zwierzęce żołądki, to nic nie robią, tylko jak bezmyślne cielęta patrzą w nasze okienko, w którym widzą świat i siebie takimi, jakich my im przedstawiamy. A jak już nie mają za co kupić żarcia, to się wieszają, trują, skaczą z pięter na bruk.

  Nie minie wiele czasu, a świat zapomni, że istniał kiedyś naród polski. Wroga trzeba najpierw uśpić, a później niszczyć go szybko, z całą bezwzględnością, aby nie zdążył się obudzić i zerwać do walki” -zakończył triumfalnie Michehva.

  – Wiemy, że znajomość historii swoich przodków czyni naród – ciągnął dalej Zoran. Wielki Mistrz Michehva doprowadził do tego, że np. Polacy nie znają swojej historii nawet sprzed 50 lat. Ale znajomość katolickiej doktryny i zasad postępowania czyni katolików. A moi ludzie doprowadzili do tego, że obrzędy katolickie zamieniają się w teatry i to gorszego gatunku. A co u nich z Dekalogiem, który jest podstawą postępowania wierzących? Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię I eutanazję. Już nic u nich nie ma stałego, obowiązującego. Katolicy masowo połykają przynętę nazywaną „reformą soborową”, „wyzwoleniem człowieka”.

 13. Ad 1

  Takie były plus minus przepisy prawne w stosunku do jahwistów w Bizancjum, i zapewne dlatego przyżyło ono Imperium Romanum o prawie 1000 lat.

 14. emeryt said

  Ad : 12 „Maverick”

  Zapodaję pełny tekst :

  Z polonijnej prasy niezależnej (archiwum)

  Zagłada Polski

  Okryci tajemnicą, dziesięciu okrutnych, bezlitosnych mężczyzn tworzy „ukryte koło” (Inner Circle) spisku iluminatów. Michehva nawiązał do sytuacji w Polsce. ;Nie chcę narzucać moich metod w niszczeniu naszych wrogów – ciągnął dalej Michehva – ale wiedzą wszyscy, czego moi ludzie dokonali w narodzie polskim. Trzy wielkie mocarstwa przez pokolenia nie mogły złamać ducha tego narodu. Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego, że naród ten – pod naszym dyktandem – idzie do Unii Europejskiej jak nasza zawszona hołota szła (też pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich. W ciągu jednego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi. Już nawet wielu z Polaków wierzy w to, że to ich ojcowie mordowali naszą hołotę. Polacy, dopóki mają czym napchać swoje zwierzęce żołądki, to nic nie robią, tylko jak bezmyślne cielęta patrzą w nasze okienko, w którym widzą świat i siebie takimi, jakich my im przedstawiamy. A jak już nie mają za co kupić żarcia, to się wieszają, trują, skaczą z pięter na bruk. Nie minie wiele czasu, a świat zapomni, że istniał kiedyś naród polski. Wroga trzeba najpierw uśpić, a później niszczyć go szybko, z całą bezwzględnością, aby nie zdążył się obudzić i zerwać do walki” -zakończył triumfalnie Michehva. „Wiemy, że znajomość historii swoich przodków czyni naród – ciągnął dalej Zoran. Wielki Mistrz Michehva doprowadził do tego, że np. Polacy nie znają swojej historii nawet sprzed 50 lat. Ale znajomość katolickiej doktryny i zasad postępowania czyni katolików. A moi ludzie doprowadzili do tego, że obrzędy katolickie zamieniają się w teatry i to gorszego gatunku. A co u nich z Dekalogiem, który jest podstawą postępowania wierzących? Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię I eutanazję. Już nic u nich nie ma stałego, obowiązującego. Katolicy masowo połykają przynętę nazywaną „reformą soborową”, „wyzwoleniem człowieka”.
  Genialność moich ludzi doprowadziła do tego, że nasi wrogowie sami się wyniszczają. Nie musimy zadawać sobie trudu, jak to robiliśmy w Rosji i wszędzie tam, gdzie zdobyliśmy władzę pod hasłem wyzwolenia ludu. A czyż ślepa wiara Polaków w Unię Europejską nie jest w dużej mierze także dziełem moich ludzi na stanowiskach kościelnych? Czy Wielki Mistrz Michehva nie widzi, że zniszczenie w Polakach instynktu samoobrony nie jest tylko dziełem jego ludzi? Czy muszę tu przypominać, że moi ludzie we władzach kościelnych w Polsce przez swoje genialne nauczanie niszczą w Polakach wolę walki? Nasi niepoprawni ortodoksi – na rozkaz rabinów szli bez oporu do obozów śmierci. Polaków już nie musimy wysyłać do obozów zagłady. My im tylko odbieramy wolę walki, a nasi mędrcy stwarzają im takie warunki, że sami nie chcą dłużej żyć. Odbierają życie swoim dzieciom i sami popełniają samobójstwo. To jest niesłychane w historii. To jest mądrość, aby naszych wrogów doprowadzić do takiej depresji i braku wiary w siebie. Takiej mądrości brakowało naszym mędrcom przez tysiące lat.
  …Nawiązując do swoich obaw, Zoran mówił dalej: „W narodzie polskim ciągle zauważamy tu i owdzie odruchy, które mogą spowodować wybuch wulkanu. Są to objawy buntu jako skutek gwałtownego wyniszczenia narodu, w którym ciągle drzemią ogromne ukryte siły. Nasi ludzie ciągle rozładowują te odruchy buntu. Ale dopiero wejście tego bydła do Unii Europejskiej obezwładni ich całkowicie. W Unii Europejskiej Polacy będą jak wynędzniała mysz w pazurach wielkiego kota. Po ich wejściu do Unii Europejskiej będzie zależało tylko od naszego humoru, jak długo pozwolimy im konać w jękach w śmiertelnym przerażeniu.
  Niebezpiecznych dla nas patriotów można „kupić”. Zależy tylko, za ile, co też ciągle robimy. A których nie możemy „kupić”, mamy dzisiaj wypróbowane sposoby, że tacy umierają „na zawał serca” albo w „wypadkach”. Tacy ciągłe znikają z tej ziemi i z ludzkiej pamięci. Bezmyślne masy przyjmują to jako naturalne” – mówił dalej Zoran.
  „…Moi ludzie doprowadzili do tego, że masowe sprowadzenie do Polski niezdrowej żywności z krajów Europy Zachodniej uważane jest za gest dobrodziejstwa władz Unii Europejskiej. Żywność ta tak otępia i zatruwa Polaków, że nie są zdolni do żadnego zrywu, który zagrażałby władzy moich ludzi w tym kraju. A ostatnio „gwoździem do trumny” Polaków jest zakup przez władze szczepionki z zawartością rtęci. Za tę decyzję należy się wielka nagroda naszemu pełnomocnikowi na Polskę” – powiedział podniecony Michehva.
  „.. .Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfera – ciągnął dalej Michehva. – Dlatego moi ludzie wprowadzają tam genialne akcje, które złożą do grobu nawet pamięć o tym narodzie. Przez media zniszczyliśmy ducha tego narodu, a przez zaplanowany głód kierujemy myśli Polaków ku samobójczym sznurom.
  …A najważniejsze, że nasz pełnomocnik na Polskę wynajduje coraz to nowe sposoby obezwładnienia tego bydełka, które ciągle wierzy w swojego Chrystusa.”

  – (fragmenty) Kurier Codzienny, Chicago 3-5.10.2003

 15. Zbyszko said

  KatarzynT @9 tak się złożyło, że mam bardzo podobne zdanie o polactwie (a nawet o wiele bardziej przygnębiające) wynikające z doświadczenia.
  Podam tylko jeden przykład :
  Matka Boska od setek już lat przychodzi do Polski w przesłaniem „módlcie się i nawracajcie się, bo idzie na was ciężka kara”. Te ciężkie kary to :
  – Zabory z zsyłką panów na „Sybir”
  – I wojna z milionowymi ofiarami
  – II wojna z jeszcze większymi milionowymi ofiarami
  – tzw „odzyskanie” wolności po ’89 roku z jeszcze większymi milionowymi ofiarami

  Matka Boska nadal przychodzi z tym samym przesłaniem, ALE POLACTWO MA TO W DUPIE!!!

 16. Zbyszko said

  Katarzyna T@9
  A PODOBNO NAS POLAKÓW ZOSTAŁO JUŻ TYLKO (jak mówią co bardziej wtajemniczeni) KILKANAŚCIE MILIONÓW!!!!
  Ale polactwo oglądające z każdej strony telewizor (gdyby się dało to patrzeliby nawet z tyłu na ten telewizor, co i tak byłoby bez róznicy dla tej trwale już zahipnotyzowanej masy) wierzy, że ciągle jest nas… 38mln (jak za najlepszych czasów Gierka)

  Pierwotne NWO-owskie założenia zakładały że ma nas Polaków zostac 15mln, ale widać można nas wymienić całkowicie na inne nacje, co chyba się już właśnie dopina.

  Ale czy polactwo kiedyś w końcu zrozumie, że DLA NAS POLAKÓW NIE MA JUŻ INNEGO RATUNKU JAK TYLKO I WYŁĄCZNIE MASOWE ZWRÓCENIE SIĘ DO NASZEJ KRÓLOWEJ MATKI BOSKIEJ KRÓLOWEJ POLSKI…

  Nie pomogą żadne sterowane z zewnątrz różne partie kolejne garnitury tej samej władzy (teraz jakaś niby Konfederacja, na TOTALNE JUZ DOBICIE POLACTWA) a tylko i wyłącznie ZWRÓCENIE SIĘ DO MATKI BOSKIEJ.

  Z TYM TYLKO, ŻE NIE KLEZMERSKIMI TAŃCAMI LEDNICY, ŚWIATOWYMI DNIAMI MŁODZIEŻY I INNYMI NEOKATECHUMENALNYMI OBRAŻANIAMI PANA BOGA A… LEŻENIEM KRZYŻEM POKUTNYM W MODLITWIE I NAWRÓCENIU JAK NAKAZUJE NAM MATKA BOSKA…

  Tutaj jest przykład tej popieranej teraz teraz przez hierarchów pobożności neokatechumenalnej, która doprowadziła nas Polaków do totalnej juz eksterminacji :

  .https://www.youtube.com/watch?v=MpByIFqchYs
  O ZGROZO!!!!! ten zespół otwierał krakowskie Światowe Dni Młodzieży!!!!

 17. Marucha said

  Re 9:
  Pani nie interesowało, czym jest prawda. Pani chciała po prostu sprowokować do bezpłodnej, a agresywnej dyskusji.

  Ale jeśli Pani chce, to proszę sprawdzić, jak prawdę definiuje największy filozof wszechczasów, Św. Tomasz z Akwinu. Choćby tutaj:
  >https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawda

 18. WI42 said

  @3, 9 Katarzyna T
  Najkrócej: PRAWDA = Fakty, Myslenie i Sumienie

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: