Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Liwiusz o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Peryskop o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

W dwa tygodnie ubogacił 11 Szwedek. Sąd odrzucił wniosek o deportację imigranta zboczeńca i skazał go na prace społeczne.

Posted by Marucha w dniu 2019-05-02 (Czwartek)

Szwedzki sąd karał pracami społecznymi imigranta, który dokonał 11 seksualnych ataków na kobiety. Nie zgodził się także na jego deportację.

W ciągu zaledwie dwóch tygodni imigrant Said Rendi dokonał w szwedzkiej Uppsali 11 ataków o podłożu seksualnym na kobiety. Dwa z nich prokuratura kwalifikowała nawet jako próby gwałtu. Napadał na nie od tyłu mając twarz zasłonięta maską chirurgiczną.

Jak informuje „Nyheter Idag” imigrant miał do dyspozycji samochód należący do miasta. Poruszał się nim by doglądać autystycznego chłopca. Policja po informacjach sprawdziła w GPS zapis tras, po których poruszał się imigrant. Okazało się, że był on na miejscu każdego z 11 ataków.

Sąd nie sklasyfikował czynów imigranta jako ataki seksualne i skazał go jedynie na 60 godzin prac społecznych. Rendi ma również zapłacić grzywnę na rzecz ofiar. Sąd odrzucił również wniosek o jego deportację.

Według prokuratora Pontusa Melandera sąd nieprawidłowo sklasyfikował czyny imigranta, więc prokuratura odwoła się od wyroku.

Według raportu szwedzkiej państwowej telewizji SVT imigranci, bądź mężczyxni pochodzący z imigranckich rodzin odpowiadają aż za 85% przypadków gwałtów w Szwecji. W tym roku rząd zadeklarował, że po raz pierwszy od 2005 roku przeprowadzi badania mające pokazać jakie są związki pomiędzy imigracja a wzrostem przestępczości. Wyniki badań mają być znane dopiero w 2021 roku.

W ostatnich 3 latach Szwecja zanotowała prawdziwą eksplozję przestępczości na tle seksualnym i tej najbardziej brutalnej.

https://nczas.com

Komentarzy 8 do “W dwa tygodnie ubogacił 11 Szwedek. Sąd odrzucił wniosek o deportację imigranta zboczeńca i skazał go na prace społeczne.”

 1. Co to, udział imigrantów w ubogacaniu Europejek „na amora” wedle obyczaju pustyni i buszu, wynosi „tylko” 85%? Brzmi to po trosze jak skiepszczony (też po trosze) spirytus. Ale dziennikarze w laniu wody są dobrzy. Podobnie jak politycy, acz media to dziś faktycznie DRUGA władza. Druga, czyli ta… ważniejsza, albowiem pierwszą jest KAPITAŁ!

  Natomiast co do tych „%85WTF?!” Pan Monopol wskaże uczciwie, iż z brakujących niespełna 15%, jak przypuszcza, pewnie gdzieś blisko 14,8 dokonuje drugie pokolenie „nowych Szwedów”, na ziemi wikińskiej zrodzonych, jako mysz na ściółce stajennej. Przy czym podana cyfra-odsetek brakujący trunkowo, brzmi jak paragraf za pewien czyn, nieprzypadkowo. Inny ale też ohydny Popełniany nader często akurat po spożyciu i gdzie ĆWIARA jest pewnym kluczem do zrozumienia… A którego to uczynku następstwem bywa poruszający sumienia czas, spędzany w określonym z góry terminie i miejscu, na ogół, sprzyjając głębszej refleksji… w TAKIM WŁAŚNIE wymiarze! – A czego raptem 60 godzin prac społecznych NIE ZAPEWNI owemu jegomościowi ze zdziczałą powszechnego obejścia kuśką. Nie mylić z dziką kózką, obchodzącą rewiry w gajówce lub gdzieś na stokach gór.

 2. Co to, udział imigrantów w ubogacaniu Europejek „na amora” wedle obyczaju pustyni i buszu, wynosi „tylko” 85%? Brzmi to po trosze jak skiepszczony (też po trosze) spirytus. Ale dziennikarze w laniu wody są dobrzy. Podobnie jak politycy, acz media to dziś faktycznie DRUGA władza. Druga, czyli ta… ważniejsza, albowiem pierwszą jest KAPITAŁ!

  Natomiast co do tych „%85WTF?!” Pan Monopol wskaże uczciwie, iż z brakujących niespełna 15%, jak przypuszcza, pewnie gdzieś blisko 14,8 dokonuje drugie pokolenie „nowych Szwedów”, na ziemi wikińskiej zrodzonych, jako mysz na ściółce stajennej. Przy czym podana cyfra-odsetek brakujący trunkowo, brzmi jak paragraf za pewien czyn, nieprzypadkowo. Inny ale też ohydny. Popełniany nader często akurat po spożyciu i gdzie ĆWIARA jest pewnym kluczem do zrozumienia… A którego to uczynku następstwem bywa poruszający sumienia czas, spędzany w określonym z góry terminie i miejscu, na ogół, sprzyjając głębszej refleksji… w TAKIM WŁAŚNIE wymiarze! – A czego raptem 60 godzin prac społecznych NIE ZAPEWNI owemu jegomościowi ze zdziczałą powszechnego obejścia kuśką. Nie mylić z dziką kózką, obchodzącą rewiry w gajówce lub gdzieś na stokach gór.

 3. Majster said

  Dziwi mnie, że nikt takich nie ubogaca suplementami diety z zawartością żelaza i innych mikroelementów. Szwedzi chyba nie są zbyt szczodrzy.

 4. ami said

  Re3 Dziwi mnie, iż żydzi uchodzą za szwedów, polaków, niemców, francuzów, amerykanów, itd oraz normalnych ludzi, mając swój zydoland. Częściowo juz samo odgrodzony, przykryty żelazną kopułą. Tak jak z Czarnobylem, bo to i czarny i bylejaki. A, że biali ludzie zatracili rozsądek i dają sobą pomiatać, przebranym bandytom za świętych i umęczonych, to juz inna rzecz. Ale kto z kim,..

 5. Europejczyk ogolony said

  @ Majster – a nie lepiej ołowiu? Bo to żelazo czasem może pójść komuś w jaja, przykładowo za pancerzyk…

 6. abcdef said

  Nie rozumiem tego: Pierwszy na świecie rząd feministczny i cieć nie został poćwiartowany na rynku? No, chyba, że to uczennice żydowskiej feministki Susan Sontag: (cytuję z pamięci) Biały człowiek to rak ludzkości, niezależnie od tego, że stworzył algebrę, architekturę, wydał Beethovena i Mozarta…

 7. ami said

  Parchy wiele się nie kryją z okazaniem białej rasie swej wrogości. W telewizorniach bywa głośno na ten temat. Uważają, że mając nasze finanse w ręku, mogą nas spokojnie wymordować. To my nie rozumiemy, że oni są ludzkości największymi niszczycielami.

 8. Majster said

  Re4. Oni nie pójdą do siebie, bo musieliby na siebie sami pracować. W innych krajach mogą rządzić.
  Re5. Żelazo jest podstawą, potem dodaje się ołów, czasem wzmocniony żelazem, mosiądz i inne dodatki lecznicze.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: