Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jerzy o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Zbigniew Kozioł o Upadek nauki? W przyszłym roku…
  Lily o Wolne tematy (81 – …
  zen o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  JanuszT o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Boydar o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o Trzeci Rzym – czy Święta …
  Yah o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Yah o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o „Strajk Kobiet” chce ingerować…
  . o O JKM i nie tylko…
  . o O JKM i nie tylko…
  lewarek.pl o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  lewarek.pl o Trzeci Rzym – czy Święta …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 527 obserwujących.

„Nie ma tygodnia bez awantury”, czyli amerykańscy żołnierze w Polsce

Posted by Marucha w dniu 2019-05-08 (Środa)

Nie tylko rozjeżdżają nam drogi i powodują kolizje, ale też wszczynają bójki. Ale nikt się tym za bardzo nie przejmuje, bo przecież kazaliśmy im czuć się jak u siebie… Ale czara gniewu przelała się w Powidzu, gdzie powstaje Fort Trump.

Co prawda do realizacji docelowego projektu jeszcze daleka droga, na razie wkroczyły tam wojskowe ekipy, budujące wielki magazyn NATO. Mieszkańcy przez jakiś czas starali się znosić niedogodności w milczeniu, ale pod koniec kwietnia nie wytrzymali i poskarżyli się mediom na „najeźdźców”. Nie szczędzili słów krytyki.

Co im się nie podoba? Wszystko. Od dewastacji środowiska (wycinka lasów na ogromną skalę, zaśmiecanie, rozjeżdżanie dróg), przez niszczenie infrastruktury (kanalizacja nie wytrzymuje), aż po grubiańskie zachowanie wojskowych i budowlańców. „To jakiś koszmar” – mówią zgodnie.

– Nie ma tygodnia bez awantury, kolizji na drodze, skargi do wójta i złych emocji. Niedawno konwój Amerykanów nie wyrobił się na zakręcie i najechał na płot mieszkańca. Nikt nie powiedział przepraszam. Później nasi dorwali Amerykanina, jak pił piwo w Powidzu, no i… dostał w twarz – przyznał się jeden z mieszkańców w rozmowie z Wirtualną Polską.

Ale nie tylko w Powidzu Amerykanie nieźle sobie poczynają. Nie dalej jak w październiku ubiegłego roku w Skwierzynie w województwie lubuskim, gdzie również stacjonują żołnierze USA, doszło do głośnego pobicia polskiego lekarza stomatologa i jego dwóch synów. Według świadków trzej poszkodowani usłyszeli, że ktoś dobija się do ich klatki schodowej, więc wyszli przed blok. Zobaczyli tam trzech czarnoskórych mężczyzn mówiących po angielsku. Agresorzy mieli zaatakować Polaków, a następnie uciec w stronę koszar. Dentysta i jego synowie zostali dotkliwie pobici. Sprawa otarła się nawet o rzecznika amerykańskiego Mission Command Element w Poznaniu sierżanta Nathana Hoskinsa.
[Otarła się. I na tym się skończyło. – admin]

W ubiegłym roku w Żaganiu aresztowano dwóch wojskowych zza oceanu. Usiłowali zgwałcić nastolatkę, która wracała z dyskoteki. Amerykanie usiłowali zaciągnąć ją do ciemnej uliczki. W obronie 19–letniej Justyny M. stanął przechodzień, 28–letni Mirosław R., który został pobity przez napastników. Na szczęście w międzyczasie jeden z mieszkańców pobliskiego bloku wezwał policję. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce, musieli użyć gazu łzawiącego, ponieważ nasi dzielni sojusznicy byli tak bardzo agresywni. [Pracują jeszcze w policji? – admin]

Absolutnym klasykiem gatunku jest już pijacka bójka na Piotrkowskiej w Łodzi z 2014 roku, kiedy Amerykanie dopiero zaczynali się u nas rozgaszczać. Na szczęście nikt wówczas nie ucierpiał, a nasi, podobnie jak Amerykanie, nie wylewali tego wieczoru za kołnierz.

Niemniej, zachowanie Amerykanów w Polsce to sprawa bardziej przerażająca niż humorystyczna. W styczniu tego roku Prokuratura Krajowa opublikowała pismo, z którego wynika, że w latach 2015-2018 aż 41 członków sił zbrojnych państw obcych, było lub nadal jest podejrzewanych o popełnienie przestępstw w 28 sprawach. Zgadnijcie, kto jest podejrzanym w większości z nich. [Putin? – admin]

Brawo! 22 sprawy dotyczą 35 członków sił zbrojnych USA. W odpowiedzi prokuratora krajowego Bogdana Święczkowskiego na interpelację posłanki Anny Siarkowskiej czytamy, że podejrzenia polskich prokuratorów wobec członków obcych sił zbrojnych dotyczyły najczęściej „spowodowania wypadku w ruchu, w tym poważnego wypadku, którego następstwem jest śmierć osoby lub jej ciężki uszczerbek na zdrowiu – 6 spraw. 4 sprawy dot. prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego.

Taka sama liczba spraw dot. zniszczenia lub uszkodzenia rzeczy. 3 sprawy dotyczą udziału w bójce lub pobiciu, 3 – kradzieży, a 2 – samowolnego dysponowania bronią. W pojedynczych sprawach zastosowanie miały artykuły dot. m.in. „gróźb karalnych, naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego, nieostrożnego obchodzenia się ze środkami walki, przestępstwa przeciwko czci i nietykalności cielesnej, nieumyślnego ujawnienia informacji niejawnej”.

Brawo, chłopcy noszący na mundurach paski i gwiazdy!

[A Polacy GÓWNO im mogą zrobić, bo są amerykańskimi wasalami, a amerykańskie niedorozowoje – panami.

Dziwić się żydom, że witali Niemców kwiatami… Admin]

Tomasz Dudek
Poglądy autora mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji
https://pl.sputniknews.com

Komentarze 23 do “„Nie ma tygodnia bez awantury”, czyli amerykańscy żołnierze w Polsce”

 1. Kozietulski said

  A kto nam ich tu sprowadzil?
  zydowski rzad z wiejskiej.I nasza wszechobecna glupota intelektualna .
  Do BRONI POLACY DO BRONI POLACY RODACY.
  Nami rzadza wrogowie SLOWIANISZCZYZNY.DO BRONI POLACY

 2. Sowa said

  Jeden z komentarzy pod linkowanym artykułem:

  Musimy zdać sobie sprawę., ze dla Amerykanów stacjonowanie w Polsce jest rodzajem kary, karnej kompanii. Owszem, Francja, Włochy, czy Niemcy to jeszcze Europa, ale Polska w oczach Amerykanów to rodzaj Mongolii, czy Jakucji. Parę lat temu polska TV transmitowała film amerykański, ktorego akcja rozgrywała się w środowisku amerykańskich dyplomatów i zwierzchnik beszta podwładnego słowami: „Jeszcze jeden taki numer i wylądujesz konsulacie w jakimś Krakowie!”. To najlepiej obrazuje stosunek Amerykanów do Polski. Poza tym taka szpica pod nosem Rosji jest w wypadku ataku przeznaczona na straty (jak i całe terytorium Polski) i nie wysyła się tam wzorowych żołnierzy, ale kogoś w rodzaju amerykańskich własowców, czy ludzi Dirlewangera. Prosze więc nie oczekiwać od nich innego zachowania.

 3. Troll Polonii said

  Jeszcze nikomu na dobre nie wyszla przyjazn z koniokradami.
  Ani zadne umowy miedzynarodowe, ktorych Amerykanie nie honoruja.
  Nikkey Haley, b. ambasador USA do ONZ straszyla panstwa czlonkowskie ONZ, ze nie maja prawa glosowac przeciwko decyzjom i pomyslom USA.
  Mieszkancy Okinawy od lat sie skarza na bestialskie zachowanie amerykanskich zolnierzy.
  I to nie tylko Okinawa.

  Amerykańscy żołnierze gwałcili małe dzieci i nagrywali to – wynika z kolumbijskiego raportu » Kresy

  https://kresy.pl/wydarzenia/amerykanscy-zolnierze-gwalcili-male-dzieci-i-nagrywali-to-wynika-z-kolumbijskiego-raportu/

  Mass-rape of women & children by American soldiers – YouTube

 4. Plausi said

  Tak zachowuje się okupant

  czy to w Iraku, czy na ziemiach Polski, nie ma znaczenia. Dobrze, że także młodsze pokolenie może poznać, jak to jest, keidy kraj jest pod okupacją. Niestety opowieściom pra-/dziadków pokolenie smartfonu uważa za fantazjowanie, bo tego nie ma na twiterze. Wprowadzenie do tematu, skąd się bierze okupacja:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  USA zastrzegają sobie bezkarność dla swego personelu wojskowego, Izrael zastrzega sobie bezkarność dla swych przestępców, dlatego żydowscy przestępcy jeśli uda im się ujść przed prawem do Izraela, nie zostaną wydani, Irael nie ma żadnej umowy o ekstradycji. Stąd jest Izrael chyba krajem o największej koncetracji elementów przestępczych, co zresztą znakomicie odpowiada profilowi żydów.

  https://marucha.wordpress.com/2019/01/26/izrael-grozi-irlandii-koncem-dobrych-relacji-z-usa-na-skutek-prawa-zakazujacego-importu-izraelskich-towarow/#comment-808447

  żyd jest w gruncie rzecze semantycznie równoważny terminowi przestępca, w szczególnym przypadku zbrodniarz. Na „międzynarodową sieć synagi”. tę organizację zarówno przestępczą jak i terrorystyczną, MSS, zwracaliśmy już uwagę. Reklama, jaką czynią kręgi hierarchii kościoła katolickiego, szczególnie Watykan od dziesięcioleci, członkom tej międzynarodowej sieci przestępczej, może a nawet powinno chrześcijan niepokoić.

 5. Czaruś said

  ad. 1/ „Do broni”?? Czy ktoś tu zapomniał, że przed kilku laty chazarscy najemni zdrajcy w sejmie, senacie (podpisał ją p-rezydent) zatwierdzili ustawę, że w przypadku nielegalnych zgromadzeń zaproszą sobie obce wojska do pacyfikacji tychże? A w ub. roku dodatkowa ustawa, że sprzęt wojska polskiego będzie w razie konieczności wydawany obcym wojskom? Zapomnieliście już to, panowie i panie?

 6. RomanK said

  i….lapali trollIi za loli
  brali te loli w paluchi
  i je rzucali na blachi…
  i mieli ubaw po pachi :-)))))

  to fszystko widziala klika
  Urbana z orbity Sputnika
  i przez wonpliwosci cienia
  podaje wam do wierzenia:-)))

  A teraz niech kazdy patriota
  wyrwie sztachete ze plota
  i spoza winkla wieczorem
  rozprawi sie z ..agresorem….

  —————-
  Słusznie, te wszystkie doniesienia o skandalicznych zachowaniach amerykańskich rzołnieży, to urbanowa lipa i pic na wodę.
  Urbanowa lipa jest popularna wszędzie, gdzie rezydują Amerykanie. Wszyscy się na nich sprzysięgli…
  Admin

 7. yogi said

  Czy jankesi jak idą w „miasto” (w Polsce) to mają ze sobą ostrą broń osobistą?
  Bo jakoś jeszcze nie czytałem, że kogoś postrzelili. Jak nie mają to cóż szkodzi pogłaskać ich w chwili konfliktu ciupaską czy innym palantem.

  Chyba jeszcze nie postrzelili (poczciwe chłopy!), niby coś tam ludzie bąkają o „niewłaściwym” używaniu broni – ale to pewnie tylko złośliwe plotki Sputnika, który, jak wiadomo, jest własnością Urbana.
  Admin

 8. RomanK said

  Uuuubuuuu..tera bedom Amerykany lapac Gajowych po lasach …na skorki:-)))) i babom dzieci z brzuchow wyrywac i pozerac….i odbierac krowom mleko….i..sami poczytajcie na Sputniku:-)))))
  Ale Chinczyki im pokaza..wlasnie przyjechali dac w tfasz…oszusci:-))))pardon oszustom:-_)_)__

  ————-
  Czytelnikom gajówki pozostawiam ocenę tej jakże rzeczowej wypowiedzi na b. nieprzyjemny temat.
  Admin

 9. RomanK said

  Panie Plausi….tak zachowuje sie wojsko na obcym terytorium. Obowiazuja go „Rules of angangement.
  Dlatego kazde szanujace swoja suwerennosc panstwo stara sie samo -swoja armia chronic swoje terytorium, a nie wypozyczac go wraz z nasieleniem obcym, dla obcych interesow. Podejmujac z gory ryzyko nie tylko nie dajacych sie kontrolowc zachowan obcego wojska , ktore jest wyjete spod prawa miejscowego, ale i ewentualnych dzialan w przypadku konfliktu.
  Ja juz nie oceniam rzadow, ale- jak pan by nazwal kolege- ktory wypozycza swoje lozko obcym na godziny wraz z zona i corkami …….. i rezygnuje z oplaty:-))) Alfonsem nie- bo nie bierze pieniedzy za uslugi zatem jak????

  ——-
  A wie Pan co… nie każdy człowiek widząc nie zamknięte drzwi u sąsiada, włazi do jego mieszkania i go okrada. I nie każdy widząc samotną kobietę od razu ją gwałci.

  PS.
  Najśmieszniejsze jest to, że Polactwo wciąż uważa bandytów z USA za swoich sojuszników i przyjaciół.
  Admin

 10. ad.9. hooojem…., bez przeproszenia

 11. Alina said

  Z zasady nie czytał bełkotu RomanaK, szóstej kolumny. Ale chyba chrzani.

  Armia Czerwona zachowywała się inaczej. Pamiętamy.

 12. RomanK said

  Skoro Alina z zasady nie czyta…to pragne wyjasnic od razu..ze ad 9 nie zawiera zadnej oferty….

 13. Joannus said

  Ad 3 Troll Polonii
  ”Jeszcze nikomu na dobre nie wyszla przyjazn z koniokradami.”

  Państwom i narodom bezspornie.
  Miejscowym zaprzańcom łasym na dolarki tak, bo posmakowali władzy i dobrobytu.

 14. Bóg MAMONA wspiera CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĘ pod znaczącym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.

 15. Troll Polonii said

  Joannus
  Miejscowym zaprzancom tez nie zawsze sie wiedzie.
  Hussein calowal sie z Bushem, Kadafi tez sie ‚powierzyl’ opiece armii USA, Shach Iranu, Reza Pahlawi zawdzieczal swoja ‚dynastie’ amerykanom, konikorady ‚pomogly’ wygrac wybory i Miloszewiczowi i Marcosowi.

  Udaje sie przecisnac przez sito nic nie znaczacym gnojkom, ktorzy nie moga zaszkodzic jankesom, a sa …mierni ale wierni, ciagna jak smrod za wojskiem, zywia sie okruchami z panskiego stolu i siedza w koniach trojanskich i na blogach, chetnie robia za zydowskich prowokatorow.. a przewaznie popisuja sie …farting in the lift.

 16. Deparchator I said

  Oni chronią III-żydo-RP.

 17. Deparchator I said

  http://www.wietrzneradio.com/aktualnosci/23137/elan-carr-polska-powinna-uszanowac-zalozenia-ustawy-447.html

  “Tu nie chodzi o to, czego my chcemy. Polska podpisała Deklarację Terezińską, która mówi, że ludzie, których własność ukradli naziści, powinni mieć możliwość odzyskania swojej własności. Co ważne, tu nie chodzi o żadne reparacje czy obwinianie któregokolwiek z 46 krajów o zbrodnie nazistów. To kwestia ofiar, które cierpiały i powinny mieć drogę dochodzenia swoich praw czy rekompensaty. Myślę, że wszyscy uczciwi ludzie uważają to za rozsądne” – mówił w Warszawie Elan Carr.

  „Polska” NICZEGO NIE PODPISYWAŁA co sprawdził i o czym przypomina dr Kękuś:https://www.youtube.com/watch?v=BwW_o_wFfbM

  Carr to aszkenazyjski żyd:https://en.wikipedia.org/wiki/Elan_Carr

 18. Troll Polonii said

  W Rosji hucznie obchodza Dzien Zwyciestwa nad armia hitlerowska. Bardzo wzruszajace sceny.
  Z jakiegos powodu, Amerykanie sie uczepili, ze to oni wygrali II wojne swiatowa. Bo mysla, ze zakonczyli wojne po zbombardowaniu Hiroszimy I Nagasaki.
  Kalendarza nie przeczytali. Wojna juz byla zakonczona.
  Ale jakos nie widac, zeby koniokrady obchodzily hucznie rocznice zwyciestwa …jakiegokolwiek.

  Rosjanie waczyli w obronie ojczyzny. Poniesli olbrzymie straty.
  Ale zolnierz rosyjski nie tylko walczy. Rosjanie uroczyscie obchodza swoje zwyciestwa. Celebruja wyzwolenie i kazde zwyciestwo.
  Rosyjscy zolnierze walcza, spiewaja, tanca, maszeruja i obchodza uroczyscie kazde zwyciestwo..
  Amerykanski zolnierz nie musi obchodzic zadnego zwyciestwa bo nie umie wygrywac, nie potrafi walczyc ani tanczyc czy spiewac. Nie graja na zadnych instrumentach.
  Amerykanski zolnierz nie spiewa, nie tanczy – bo ma inne zajecia: cpa, gwalci i morduje.
  Do 2009 roku obchodzilismy razem z Rosjanami rocznice zwyciestwa nad faszyzmem.

  W 1945 roku Polacy razem z Rosjanami weszli do Berlina….zakonczyc wojne i hitlerowska okupacje Europy.

  W 1999 roku razem z Amerykanami wkroczylismy do Belgradu…zeby rozpoczac wojne i jankesowska okupacje Europy.
  Zdarza sie.

  POWERFUL: The Most Popular Russian Patriotic Song Of All Time – The Sacred War (Священная война) – YouTube

  Tak bylo kiedys
  Polacy przyjęci brawami na Placu Czerwonym w Moskwie – YouTube

  A tak wczoraj
  Victory Day — RT
  https://9may.rt.com/

 19. Joannus said

  Ad 15 Troll Polonii

  Znam to. Jednakże nie doprecyzowałem słowa miejscowych, czyli naszych aktywistów obecnie beneficjentów..

 20. Troll Polonii said

  Zobaczcie jaka wspaniala pochwala zwyciestwa nad nieludzka wojna;
  I wielkie wyzwanie dla zbojeckich planow swiatowej mafii, ktora kradnie gaz i rope i probuje zniszczyc narody swiata.

  RT News — RT
  https://www.rt.com/on-air/

  Amerykanie instaluja w Europie bron atomowa a ich tanki zblizaja sie do granic Rosji.

  US Troops in Europe to Outnumber all European Troops Combined – Global ResearchGlobal Research – Centre for Research on Globalization

  https://www.globalresearch.ca/us-troops-in-europe-to-outnumber-all-european-troops-combined/5520272?utm_campaign=magnet&utm_source=article_page&utm_medium=related_articles

 21. Sprowadźmy czytelników na ziemię

  autor tekstu w linku wyjaśnia

  https://zagozda.neon24.pl/post/148813,przerywam-zmowe-milczenia-o-czym-nie-powiedzial-krajski#comment_1547245

  że II Wojna była zaledwie jednym z etapów, dość istotnym, w końcu udało się wymordować wg. oficjalnych danych ok. 60 milionów Europejczyków, no i parę tysięcy zbędnych dla talmudycznego projektu żydków, ałe jedynie etapem. Etap UE jest z II. Wojną bezpośrednio zwiłzany, o związku nazisotwoskiego eksperementu z UE i talmudem pisało już wielu, o ile sobie przypominam, także w tym forum.

  żadowski literat, imienia tego swołocza nie pamiętam, tak ujął sens II. Wojny: „Polacy utralicili swą elitę, żydzi pozbyli się pospółstawa”, ta wojna była w istocie wymierzona przeciwko Polsce, społeczeństwo Polskie utraciło największą swą część, ok. 20%, spośród wszystkich krajów, potwierdza to nawet gadzinówka Wikiepedia dla Polaków:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ofiary_II_wojny_%C5%9Bwiatowej

  Jeśli uwzględnić już tylko te fakty, dzisiejsza obecność żydostwa w Polsce i jej US Army jest zjawiskiem niebywale niepokojącym.

 22. Jaro said

  Chętnie strzeliłbym w pysk jakąś zhańbioną jankeskim mundurem świnię.

 23. Boydar said

  „… Polactwo wciąż uważa bandytów z USA za swoich sojuszników i przyjaciół …” – Pan Gajowy

  Tak można wnosić zarówno z treści artykułu jak i innych doniesień; gdyby jeszcze tak dużo nie srali – „… (kanalizacja nie wytrzymuje) …” to jeszcze byłoby o’k.

Sorry, the comment form is closed at this time.