Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Zabójstwo Roberta Kennedy…
  Emilian58 o Ukraina: pomoc humanitarna z P…
  Emilian58 o Cała para w gwizdek
  Emilian58 o Podłość nad podłościami
  Listwa o Wolne tematy (59 – …
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  Emilian58 o Endlösung dla nieszczepionych”…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  corintians o Endlösung dla nieszczepionych”…
  Kojak o Money, money, money…!
  re1truth2 o Wolne tematy (59 – …
  re1truth2 o Wolne tematy (59 – …
  revers o Wolne tematy (59 – …
  Carlos o Zabójstwo Roberta Kennedy…
  Carlos o Zabójstwo Roberta Kennedy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Watykan odmówił azylu kobiecie, która cierpiała za wiarę w Chrystusa i gotowa była ponieść dla Niego śmierć.

Posted by Marucha w dniu 2019-05-08 (Środa)

Asia Bibi w Kanadzie! Watykan odmówił azylu i ściągnął na siebie hańbę.

Osiem lat w więzieniu. Znęcanie się psychiczne i fizyczne. Istna gehenna, którą przechodziła Asia Bibi nareszcie się skończyła. Pakistańska katoliczka, matka pięciorga dzieci została skazana na karę śmierci za „bluźnierstwo” przeciw islamowi przez sąd w Nankana Sahib w Pendżabie.

Franciszek woli całować murzyńskich kryminalistów po butach, niż zająć się prześladowaną chrześcijanką.

Jak informuje Al Jazeera, kobieta wyleciała do Kanady, gdzie otrzymała azyl. Nie otrzymała jednak go w Watykanie, o co usilnie proszono.

Franciszek nie znalazł czasu dla prześladowanej chrześcijanki. Był pochłonięty całowaniem Żydów po rękach, a murzynów po cholewkach oraz przyjmowaniem pod swoje skrzydła islamskich imigrantów, których nazywa „wojownikami nadziei”. [Gdyby mógł, całowałby ich w dupę i wylizywał jaja. – admin]

Kard. Petro Parolin, sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej, stwierdził że bezpodstawne skazanie na śmierć chrześcijańskiej matki „to wewnętrzna sprawa Watykanu”. Tak postąpiłby pasterz czy tani populista?

Na czym dokładnie polegało przewinienie chrześcijanki? 14 czerwca 2009 Asia Bibi pracowała w polu ze swoimi muzułmańskimi koleżankami przy zbiorach falsy. Ze względu na panujący tego dnia upał kobieta napiła się wody ze znajdującej się na polu studni. Niektóre z jej muzułmańskich koleżanek uznały wówczas, że woda ze studni stała się „nieczysta”, ponieważ napiła się z niej chrześcijanka.

Koleżanki Asi Bibi dodały, że aby mogła się napić, chrześcijanka musi przejść na islam. W odpowiedzi Asia Bibi wypowiedziała m.in. słowa: „Jezus Chrystus umarł za moje grzechy i za grzechy świata. A co zrobił Mahomet dla ludzi?”. Natychmiast po wypowiedzeniu tych słów Asia Bibi została poturbowana i uciekła z miejsca zdarzenia. Według niektórych źródeł rzeczywistym powodem incydentu był spór między Asią Bibi a jedną z jej muzułmańskich sąsiadek o zniszczenie mało wartościowego przedmiotu.

19 czerwca 2009 Asia Bibi wraz ze swoją chrześcijańską koleżanką Józefiną ponownie przybyły na pole w celu kontynuacji przerwanej pięć dni wcześniej pracy. W niedługim czasie zostały otoczone przez grupę agresywnie zachowujących się mężczyzn i kobiet, którzy ciężko pobili Asię Bibi. Tłum zabrał kobietę do wsi do domu miejscowego imama, domagając się jej ukarania.

Miejscowi chrześcijanie poinformowali o całym zajściu policję, która interweniowała i przewiozła kobietę na posterunek policji dla jej własnego bezpieczeństwa. Jednak pod wpływem presji tłumu oraz lokalnych duchownych Asia Bibi została aresztowana pod zarzutem bluźnierstwa zgodnie z prawem zawartym w rozdziale 295 C Pakistańskiego Kodeksu Karnego.

Pomimo próśb chrześcijan o rezygnację z oskarżenia, urzędnicy podtrzymali swą decyzję, tłumacząc się naciskami ze strony lokalnych przywódców islamskich. Asia Bibi trafiła przed sąd i 7 listopada 2010, po trwającym ponad 16 miesięcy procesie, została jako pierwsza kobieta w Pakistanie skazana na karę śmierci przez powieszenie „za bluźnierstwo przeciw Mahometowi”.

Jak to teraz wygląda? Lewacki kraj jakim jest Kanada udziela azylu prześladowanej chrześcijance, a nie czyni tego papież Franciszek, który w myśl 15. rozdziału Ewangelii według Świętego Łukasza, winien pędzić z pomocą, nawet z narażeniem życia.

Następca Świętego Piotra lekceważący los represjonowanych chrześcijan, całujący stopy islamskich imigrantów, stał się karykaturą pasterza chrystusowego. Owszem, Franciszek spotkał się z rodziną Asi Bibi, ale tylko po to by wylansować się w blaskach fleszy. Populizm to jego pierwsze imię (o sprawie szeroko piszę w książce pt. „Moja walka o prawdę”).

Źródło informacji: Al Jazeera, Wikipedia
https://wprawo.pl/

Komentarzy 17 do “Watykan odmówił azylu kobiecie, która cierpiała za wiarę w Chrystusa i gotowa była ponieść dla Niego śmierć.”

 1. RomanK said

  OZzzz cie….co za strszna wiadomosc…bedzie sie Francisek w Piekle poniewieral..oj bedzie,,,,, Bo ja,,jakbym bylbym papiezem to bym Asi udzielil azylu w Vatykanie , ba posunalby sie jej w lozku i przykryl pierzyna..
  I co by Al Jazira wtedy napisala???
  Ze co???? ,ze papiez Roman I je obkurwieniec, ze Chrzescijanki do Haremu azyluje, Vatykan w burdel zamienia…ze trzeba mu urznac grzechomierz…
  Znam ja was donosiciele:-))))obzydliwe….

  PS>
  Ile wczesniej Vatykan udzielil azylii religijnych i przyjal azylantow..????

  ——
  Czy w Państwie Watykańskim nie mieszkają kobiety?
  Kiedy będzie uroczyste całowanie negroidów i muślimów w dupę?
  Admin

 2. Ad komentarz Pana Gajowego

  Może zakulisowo miało już to miejsce. Oficjalnie pokazano takie całowanie:

  .https://www.independent.co.uk/news/world/europe/pope-francis-washes-and-kisses-feet-of-muslim-hindu-and-christian-refugees-a6951771.html

 3. emeryt said

  Ludzie przeważnie mówią o tym co wiedzą – natomiast ten człowiek sprawia wrażenie, że wie co mówi :

 4. Miet said

  Mnie w tym wpisie czegoś brakuje.
  Jestem całym moim sercem po stronie tej Chrześcijanki.
  Ale wyjaśnijcie mi parę rzeczy.
  Została skazana przez sąd Pakistanu na karę smierci.
  Jak to się stało, że mogła się ubiegać o azyl gdziekolwiek – a w szczególności w Watykanie i Kanadzie.
  To co , wypuszczono ją z więzienia i pozwolono jej starać się o azyl???
  A może jest taka możliwość, że jakieś instytucje w jej imieniu starały się dla niej o azyl.???
  Może ktoś mi to wyjaśni???

 5. Marucha said

  Re 4:
  Pod wpływem nacisków międzynarodowych, sąd w Pakistanie ją uniewinnił. Nie uniewinnili jej fanatycy. Cały czas groziła jej śmierć.

 6. miet said

  Re.5.
  Dzięki panie Wacławie.
  Teraz mi pod czszką jaśniej.

 7. Deparchator I said

  W jego zachowaniu nie ma ŻADNYCH męskich cech. Ani męskich, ani ojcowskich ani przywódczych (w rozumieniu: pasterskich).

 8. Listwa said

  @ 4 Miet

  Po 10 latach odsiadki.

 9. Listwa said

  ad 8
  Oczywiście Sąd najwyższy Pakistanu ją uniewinnił.

 10. RomanK said

  You

  Sz. P. Roman Kafel,

  Asia Bibi jest WOLNA!
  Jej prawnik potwierdza: Asia jest już z rodziną w Kanadzie.

  Trudno powstrzymać emocje, które towarzyszą mi, gdy piszę do Państwa te słowa. Jednak najpilniejsze, co naprawdę pragnę Państwu powiedzieć to: Dziękuję!!!
  Dzięki Państwa nieustającej pomocy w ciągu ostatnich 10 lat osiągnęliśmy wspaniały sukces, coś z czego możemy być wszyscy dumni: udało nam się uratować od śmierci niewinną kobietę, która po 10 latach niewyobrażalnego cierpienia tylko dlatego, że jest chrześcijanką, może teraz cieszyć się pełnią wolności i przytulić swoje córki i męża.
  Dzięki Państwa wytrwałości i niezwykłej hojności udało nam się (razem z wieloma innymi organizacjami międzynarodowymi) uwrażliwić opinię publiczną, media, zachodnie rządy i instytucje.

  Państwa niezłomność, oraz wielu milionów obywateli całego świata, pokonała radykalnych islamistów wzywających do egzekucji Asia Bibi. Sprawiła, że premier Pakistanu Imran Khan oparł się zabójczej presji fundamentalistów na ulicach Islamabadu i wielu miast Pakistanu. O to prosiliśmy w jednej z naszych ostatnich kampanii, jednej z wielu, które tworzyliśmy, aby uwolnić Asię Bibi.

  Sz. P. {{lead.First Name:default=}} {{lead.Last Name:default=}}, pragnę jedynie podziękować.
  Dziękuję za podpisy pod petycjami, za to, że wraz z tysiącami ludzi na całym świecie dołączyli Państwo do tej międzynarodowej kampanii za pośrednictwem platform CitizenGO, HazteOir.org i MasLibres.
  Dziękuję za Państwa udział w czuwaniach modlitewnych oraz demonstracjach. Dziękuję za dostarczanie podpisów do ambasad i instytucji, a także za Państwa hojność, dzisiaj Asia Bibi jest WOLNA!

  Za nami tak wiele lat zmagań, że trudno w kilku zdaniach podsumować podjęte działania, w przeprowadzeniu których Państwa wsparcie finansowe było, jak zawsze, kluczowe.
  Czy pamiętają Państwo, że udało się nam sprowadzić rodzinę Asia Bibi do Hiszpanii i że jej córka, Eisham, podzieliła się z nami swoim świadectwem wiary i nadziei podczas Pierwszego Kongresu prześladowanych chrześcijan WeAreN 2015?

  Co więcej, również dzięki Państwu, podczas II Kongresu WeAreN 2016 (w siedzibie ONZ w Nowym Jorku) transmitowaliśmy na cały świat historię dramatu, który spotkał tę dzielną kobietę, wyłącznie z powodu bycia chrześcijanką w Pakistanie, jedynego powodu dla którego chciano ją zabić!
  To dzięki hojności tak wielu z Państwa udało nam się sprowadzić rodzinę Asi Bibi na spotkanie z papieżem Franciszkiem w Watykanie, które było wielką pociechą dla niej w chwilach smutku.

  Państwa solidarność z prześladowaną chrześcijanką oraz Państwa hojność pozwoliła opłacać pomoc prawną dla Asi Bibi przez cały okres tak trudnego i długiego procesu karnego.
  Dzięki temu, że dla Państwa i tysięcy ludzi z całego świata losy Asi nie pozostały obojętne, mogliśmy stworzyć film dokumentalny “Wolność dla Asi Bibi”. Został on nawet włączony do materiału dowodowego w jej procesie przed Sądem Najwyższym.
  31 października 2018 r. Sąd Najwyższy Pakistanu uchylił wyrok śmierci Asi Bibi i uniewinnił ją ze wszystkich zarzutów, postanawiając jej natychmiastowe uwolnienie.
  Jednak zaowocowało to jeszcze większym zaognieniem i radykalizacją nastrojów wśród islamskich fanatyków. Protesty grup ekstremistycznych, politycznych i religijnej partii TLP rozprzestrzeniły się na cały kraj, wymuszając powrót sprawy na wokandę. Paradoksalnie życie Asi Bibi, mimo korzystnego wyroku sądowego, jeszcze bardziej stawało się zagrożone.
  Napięcie trwało miesiącami. Asia była już wolną kobietą, lecz nie mogła wyjechać z Pakistanu. W styczniu tego roku, Sąd Najwyższy podtrzymał jej uniewinnienie, oddalając złożoną apelację i ponownie orzekł o oczyszczeniu jej ze wszystkich zarzutów. Pozostało już tylko wydostać się z kraju … Ale nawet to nie było łatwe.

  Ogromne dziękuję za ten ogromny i niestrudzony wysiłek. Towarzyszyły mu smutki i frustracja… Dzisiaj możemy powiedzieć, że było warto!
  Jesteśmy szczęśliwi, że Asia jest w Kanadzie, gdzie żyje silna pakistańska wspólnota chrześcijańska i bez wątpienia ona i jej rodzina będzie się tam czuła dobrze wśród swoich rodaków.
  Uwolnienie Asi Bibi jest rezultatem wysiłków ludzi z całego świata.
  To zwycięstwo zachęca nas wszystkich do kontynuowania pracy na rzecz wolności religijnej dla chrześcijan prześladowanych na całym świecie, a szczególnie tych, którzy wciąż są niesprawiedliwie więzieni.
  Lekcja płynąca dla nas i mam nadzieję dla Państwa z tego szczęśliwego zakończenia jest taka, że Państwo, jako grupa zaangażowanych, zdeterminowanych obywateli walczących ze wszystkich sił, może zmieniać świat.
  Dzięki Państwu i szerokiej mobilizacji społecznej Asia Bibi żyje i jest już naprawdę WOLNA.
  Świętujmy, ponieważ jest to wielkie zwycięstwo, a jeśli są Państwo chrześcijanami, dziękujmy Panu Bogu za ocalenie życia jej i jej bliskich.
  Dziękując Państwu jeszcze raz, także w imieniu Asi Bibi, serdecznie pozdrawiam.

  Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO

 11. Troll Polonii said

  To takie samo muzulmanstwo jak w Londynie.
  Z Julianem Assangem w roli glownej..
  Dostal azyl i obywatelstwo.
  I siedzi dalej w wiezieniu i czeka go go smierc w USA. Bez oskarzenia tlumu….

 12. revers said

  A czy watykan broni setki tysiecy chrzescian na bliskim wschodzie, Kosowie, czy w Donbassie? to raczej paps Franek modlil sie za dzihadzistow, czyli tak tzw. zrebelionowanych i zmoderowanych terrorystow z Syrii, ktorzy na codzien wysadziali koscioly chrzesianskie w Syrii, pld.sudanie i etiopi, koprow i to nieraz starsze i antyczniejsze niz podobne swiatynie w Rzymie.

  W tej chwili Indie nastwaia przeciwko Pakistanowi, i odwrotnie a biora w tym udzial niezawodne sluzby mossadu, czy cia.

 13. Troll Polonii said

  12
  Revers
  Watykan bronil Chorwatow przeciwko Serbom. Kosowa nie mysli bronic bo tam sa Serbowie.
  Wojne miedzy Indiami i Pakistanem rzeczywiscie chca wywolac medrcy syjonu. Nie powiodlo sie wywolac wojny Chin z Indiami – trzeba poprobowac z drugiej strony.
  I w Sri Lance poprawic.

 14. Info2 : OBŁUDA FRANCISZKA -to jeszcze nic : światowej sławy autorka wieszcząca o nowej medycynie i tajnej technologii b.główny lekarz Finlandii sp Rauni Kilde poświęciła cały rozdział o naszej religii katolickkiej a głównie o papieżach(Rozdział XX: Kościół Katolicki i pedofilia ). Współcześni papieże są świetymi w porównaniu z niektórymi poprzednikami I( JASNE ŚWIATLO W CIEMNOŚCI TUNELU – W J. POLSKIM I BRIGHT LIGHT ON BLACK SHADOWS). Jestem dumny będąc Kanadyjczykiem i coraz mniej z tego że Polakiem bedąc obecnie bezlitośnie zmasakrowany przez system sprawiedliwości (http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=14077:2018-12-08-16-42-39 )

 15. de_ent said

  Może czas wyświetlić te stare historie o księdzu konfidencie i znikających konkurentach. Coś o tym było na początku pontyfikatu

 16. Jacek said

  Watykan kolaborowal z Hitlerem więc tam nie ma wiary

 17. Marucha said

  Re 16:
  Wszystko się Panu Jackowi pomyliło. To jego dziadkowie współpracowali z Hitlerem.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: