Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  CBA o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  UZA o To Wojna
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  bryś o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Włodek o To Wojna
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Marucha o To Wojna
  UZA o To Wojna
  osoba prywatna o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Ali-Baba-Izrael i 447 rozbójników

Posted by Marucha w dniu 2019-05-09 (Czwartek)

Od 2011 r. Izrael wziął sprawę restytucji mienia żydowskiego w swoje ręce.

BRUDZIŃSKI:
„…kogokolwiek, nawet jeśli ma siedzibę na prestiżowej ulicy Nowego Jorku”
„…jakiekolwiek odszkodowania organizacjom żydowskim z Nowego Jorku”

KACZYŃSKI:
„… próbuje się jeszcze czegoś więcej, próbuje się stwierdzić, że Polska ma w związku z II wojną światową jakieś zobowiązania finansowe…”
„Polska żadnych zobowiązań nie ma.”

MORAWIECKI
Polska ma prawo się domagać wielkich, ogromnych odszkodowań, a nie być przedmiotem jakichkolwiek odszkodowań”
„Dla mnie nie ma takiego tematu, że będziemy zwracać. W moim odczuciu, to jest absolutnie wykluczone, żebyśmy my byli odpowiedzialni za jakiekolwiek odszkodowania. My powinniśmy otrzymać ogromne odszkodowania”

Kabaret się rozkręca. Ale po kolei.

Brudziński udaje głupiego (wersja optymistyczna). WJRO nie ma siedziby „na prestiżowej ulicy Nowego Jorku” ani nie jest „organizacją żydowską z Nowego Jorku”. WJRO ma siedzibę w Jerozolimie. Jerozolima – największe miasto Izraela, stolica administracyjna Dystryktu Jerozolimy i stolica państwa Izraela według izraelskiego prawa (na marginesie: ciekawe sformułowanie: WEDŁUG IZRAELSKIEGO PRAWA, teoretycznie wg izraelskiego prawa któregoś dnia może zostać ogłoszona dowolna rzecz, np. wg izraelskiego prawa cała Jerozolima należy do Żydów, pół Polski należy do Żydów itd.).

Projekt HEART zainicjowany przez rząd Izraela (Holocaust Era Asset Restitution Taskforce) ma centrum organizacyjne w mieście Holon. Holon – miasto położone w dystrykcie Tel Awiw w Izraelu. Leży na nadmorskiej równinie Szaron w zespole miejskim Gusz Dan.

GDZIE RZYM, GDZIE KRYM?

Od 2011 r. Izrael wziął sprawę restytucji mienia żydowskiego, mienia pozostałego po holokauście w swoje ręce. To, że Amerykanie (tacy Amerykanie, jak Michnik Polak) pod naciskiem lobby żydowskiego zobowiązali się do nadzoru i szantażowania opornych płatników – to odrębna sprawa.

OBYDWA CENTRA RESTYTUCYJNE SĄ W IZRAELU. DLACZEGO TRZECH WODZIREJÓW O TYM ANI BE, ANI ME? Bo jakże to by było przyjęte przez wyborców, którym wodzireje piorą mózgi od 4 lat, że Izrael to największy przyjaciel polski? To jak to tak? NAJWIĘKSZY PRZYJACIEL SZYKUJE NAPAD RABUNKOWY, WYMUSZENIE ROZBÓJNICZE? NA KOGO BY WTEDY WYSZLI NASI rządowi FORDANSERZY? Na idiotów, frajerów, czy jeszcze inny gatunek? Może na najemników?

Ten, do kogo pieją pieśni miłosne, serenady, jeżdżą co tydzień, hołdy składają co 3 dni, świętują jego święta świeckie i religijne okazuje się RABUSIEM, ROZBÓJNIKIEM, WYŁUDZACZEM, NAPASTNIKIEM, SZANTAŻYSTĄ… Jak to możliwe? DLATEGO ANI PREZES ANI PREMIER NIE UŻYLI SŁOWA: Żydzi, żydowskie i Izrael. Użył tylko Filip z konopi Brudziński, ale zrobił to cwanie w swym nierozgarnięciu – bo całe odium wstrętu, jaki odczuwają Polacy do gangsterów chcących nas rąbnąć na 3 setki mld $ nasz Joachim zdjął z pleców Izraela i wrzucił na bliżej nie zidentyfikowane, nieistniejące nowojorskie organizacje restytucyjne.

Wszyscy trzej herosi, których zrodził… Michalkiewicz i jego notatka oraz akcje narodowców, wszyscy śpiewają z klucza nadużywając słów: jakichkolwiek, jakiekolwiek, ktokolwiek, jakieś oraz eksponują, że TAK IM SIĘ WYDAJE TERAZ, czy jak mówi Morawiecki: DLA MNIE, W MOIM ODCZUCIU.

11 maja w Marszu: Nie dla Roszczeń Żydowskich naród powie lub pokaże Mateuszowi, gdzie ma jego odczucia… Szef rządu, który w takiej sprawie mówi o swoich ODCZUCIACH? Żenada i sromota. Morawiecki bierze pieniądze za… komunikowanie swoich odczuć?!

Powstała sytuacja to kapitalna okazja dla środowisk narodowych, by na podstawie gangsterskich planów wobec Polski żywionych przez Izrael – wymusić na rządzie kompletną rewizję patologicznych relacji z tym niebezpiecznym państewkiem-utrzymankiem USA. Bez miliardów USA ten rozsadnik terroryzmu znika z mapy momentalnie. Miliardy od Niemców i Amerykanów sfabrykowały ten twór, a nie była jego twórcą – jak mówi Jarosław Kaczyński – siła boska.

Kapitalna jest sieć, w którą na swoje życzenie wpadł prezes. CUD NASZYCH CZASÓW (IZRAEL) OKAZAŁ SIĘ… GANGSTEREM WZGLĘDEM POLSKI!!! Państwo kierowane (według prezesa) przez Boga – chce nas ogolić do gołej skóry w imię 1000-letniej przyjaźni! To jak to jest? Wg prezesa sam… Bóg chce nas orżnąć na ponad 300 mld $? Bóg dokonuje wyłudzeń rozbójniczych? Jaki to Bóg? Skąd on się wziął… w Polsce? Skąd J. Kaczyński go przytargał nad Wisłę?

Bo to jakiś niezwykle dziwny Bóg, coś jakby… demon albo bezwzględny mafiozo. Prezesa wzywa chyba już emerytura… NA CZELE PAŃSTWA POWINNA STAĆ OSOBA ZDOLNA DOKONYWAĆ ROZRÓŻNIENIA DOBRA I ZŁA.

Całe pokrzykiwanie o „jakichś odszkodowaniach” to słynna piosenka wodzireja z filmu „Wodzirej” pod tytułem: „LA, LA, LA”.

Ale przecież obiecują ustawę – zakrzyknie jakiś zbłąkany pelikan. Z ustawami to już pokazali co robi się, na znak z Izraela :). Z TĄ BĘDZIE IDENTYCZNIE. Coś tam przegłosują a po wyborach… :))))) A po wyborach zadzwoni telefon… W ekspresowym tempie zbierze się sejm i…

*                        *                         *

Powstała strona poświęcona gromadzeniu informacji o represjach wobec niezależnych mediów, umysłów i publicystów oraz wobec środowisk narodowych. Prosimy blogerów o podawanie innych przykładów represji, które mają miejsce na wyspie wolności. Dopisywać inne przypadki rządowych działań pacyfikujących wszystkie niepokorne osoby i środowiska można w komentarzach na stronie.

Adres strony:
>https://rwrpmuzeum2.wordpress.com/

Wawel
http://wawel.neon24.pl

Komentarzy 10 do “Ali-Baba-Izrael i 447 rozbójników”

 1. Birton said

  winni są w znaczącym procencie polscy hierarchowie Kościoła Katolickiego, którzy na to zezwalają i milczą, jakby byli do cna skundleni

 2. Przypominamy historię mienia żydowskiego w okupowanej przez Niemców Polsce.

  file:///C:/Users/Bździsław%20Bączek/Downloads/Żydy/59/Przypominamy%20historię%20mienia%20żydowskiego%20w%20okupowanej%20przez%20Niemców%20Polsce.mhtml

  Kongres USA i ustawa 447, czyli slalom wokół Konstytucji USA.

  file:///C:/Users/Bździsław%20Bączek/Downloads/Kongres%20USA%20i%20ustawa%20447%20czyli%20slalom%20wokół%20Konstytucji%20USA%20–%20Wolna%20Polska%20–%20Wiadomości.mhtml

  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  Należy ym siem! Łoj, należy! Ale nie na leżenie sobie bykiem tu za życia! Należy ym siem to, na co sobie cienszko „zapracowaly”! Należy ym siem tak, żeby każden złodziej i oprych spode ciemnej sześcioramiennej miał ten obraz należenia przed gałamy przez calki swój parchaty żywot, będąc odciętym od jakiegokolwiek żywiciela, aż do jego skończenia w depopulacyjnym utylizatorze.

 3. Przepraszam za błędne odsyłacze. Wypadek przy pracy. 🙂 Oto te poprawne:

  Przypominamy historię mienia żydowskiego w okupowanej przez Niemców Polsce.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/05/przypominamy-historie-mienia-zydowskiego-w-okupowanej-przez-niemcow-polsce/

  Kongres USA i ustawa 447, czyli slalom wokół Konstytucji USA.

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/kongres-usa-i-ustawa-447-czyli-slalom-wokol-konstytucji-usa-2019-05

 4. NICK said

  Kalkstein użył słów brzmiących.

  Mniej więcej: „nic nie jesteśmy winni Zachodowi”.

  Pozostaje BLISKI wzwód.
  Tyle.

  No nie, jeszcze to.
  „Pan płaci, Pani płaci, My płacimy”.
  Taki, tam.
  Rejs.
  Na kursie.
  Lub odwrotnie.

  Wybaczcie.
  To nie ja zamiatam… .

 5. revers said

  I to teraz w momencie gdy ostanie wody morskie palestynczykow odcina sie od swobodnej zaglugi , szczegolnie dotknieci beda palesytnscy rybacy, ale i ludnosci cywilenj ubedzie i dodatkowych dochdoow z branzy, i pozywienia z morza.

  https://thegazapost.com/en/post/45731?fbclid=IwAR2GqihK1AoydwndzKf9vvhKiQmMWbAFOodcDQYa5o-J8MIdCAIJtaRSMDI

  Do tego sa juz gotowi izerelscy msciciele wyslac bombartdujace F35 za spalonaa kukle Judasza, a co dopiero za wieksza czesc ziemii obiecanej w RP.

  re1

  wlasnie w ustawie o podziale majatku narodowego lub odzyskania mienia sa wprowadzone strony wyznaniowe tj.kosciol, gminy zydowskie i jak by nie bylo przy okazji gminy muzulmanskie z czego korzystaja w Bialosttosckim Tatarzy.

  Widocznie rowniez gminy wyznaniwe prowadza utajnione podzialy majtku narodowego, lub swap na ziemei wy nam sprzedacie za zlotowke teren pod centrum handlowe w atrakcyjnym miejscu a my wam w innym miejscu nie mneij atrakcyjnym na handel lub pobierenie dotacji unijnych.

 6. NICK said

  Revers.
  Lata temu TU pisałem, że ‚zasymilowani’ przez wieki Tatarzy staną Nam ością.
  Żeście mnie wyśmiewali.
  No to powiem tak.
  To jest spolegliwa forpoczta.
  To jedno.
  Dwa: nawet wbrew woli swej aliboż chętnie, będą szkodzić Polsce. Pamięć mają.
  Jeszcze zasypią stawy. Kopane w Garbowie od Zawiszy.

  To był błąd.
  Sprowadzać Tatarów do Polski.

 7. Boleslaw Deperas said

  Krajowcy z Polin nie maja szans aby wieczyscie nie „uiszczac odszkodowan za straty MORALNE” 🙂 skoro nawet wiekszosc plemion z niedostepnych bagien Amazoni i Oceani jak : java ,Sumatra,Borneo i Celebes i Aborygeni Australijscy ! ,,,tez juz uiszczaja!!! za.. „biernosc ,brak reakcji ?!kiedy palono Zydow w jedwabnem? i mordowano w polskich obozach Zaglady? O o pogromie kieleckim i antysemickiej !odmowie szczepien!! Polskich niemowlat nawet nie wspomne :(:(

 8. jabadu said


  ciekawy zwrot poety „przenajświętrzy kolektywie”- czy to o pzpr

 9. jebudu said


  CIĄGLE AKTUALNE -?

 10. hulajdusznik said

  „Kabaret się rozkręca”.

  Ten kabaret jest dla matołów. Matoły płacą za kolejne spektakle, podniecają się „fabułą”, kładą swoje sympatie i antypatie na kukły widoczne na scenie. Animatorzy leją ze śmiechu po gaciach, widząc reakcje matołów. Kim są ci animatorzy? To czwartorzędne Garbulce sterujące kukłami, czyli tak zwaną „jelitą”. Nad poprawną pracą animatorów czuwają: System Rezerwy Federalnej (FED), International Monetary Fund (Międzynarodowy Fundusz Walutowy) (IMF), Illuminati Order (Zakon Iluminatów), Bilderberg Group (Grupa Bilderberga), Bohemian Club (Klub Bohemski), Skull and Bones (Czaszka i Kości), American Israel Public Affairs Committee (Amerykański Komitet Spraw Publicznych Izraela) (AIPAC), B’nai B’rith, Anti-Defamation League (Liga Antydefamacyjna) (ADL), Council on Foreign Relations (Rada Stosunków Międzynarodowych) (CFR), Club of Rome (Klub Rzymski), Chabad-Lubavitch (Chabad-Lubawicz), World Jewish Congress (Światowy Kongres Żydów) (WJC) i inne pomniesze gniazda Garbulców trzeciorzędnych kontrolujące między innymi media. Prace tych sztabów zadaniowych kontroluje kilkanaście rodzin Garbulców drugorzędnych. Pieczę nad wszystkimi sprawuje rodzina Koszerleone, która przytuliła sobie nazwisko od zardzewiałego szyldu i pozwoliła łaskawie obsypać się tytułami szlacheckimi w zamian za drobne datki uzyskane z kradzionych pieniędzy. Zatrudniają rabinów i innych niebiańskich pośredników, ideologów, okultystów, spirytystów, jasnowidzów, telepatów, hipnotyzerów, magików i podobnych pojebów. Nakradli już tyle, że prawdopodobnie do reszty ludzi, których uważają za bydło, należy niespełna 1/10 bogactw. Tego bydła jest według unych stanowczo za dużo, bo aż takiej liczby do spełniania wszelkich zachcianek Garbulce nie potrzebują.

  Jaki spektakl przewidziany jest w ychnim repertuarze na najbliższy sezon?

  Iran napadnie na Szatany Zjeboczone.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: