Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Mg-42 o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Marek Rogalski o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Kura domowa o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Szpiedzy skonfederowani

Posted by Marucha w dniu 2019-05-09 (Czwartek)

Szpiedzy są wszędzie i dobrze się maskują. Wykorzystują powiązania rodzinne, biznesowe, wpływy polityczne, szermują hasłami patriotycznymi na lewo i prawo i próbują wpływać na życie państwa. Mają rozmach… rzekłbyś, prawie cytując klasyka.

Na szczęście istnieją w Polsce ludzie, którzy potrafią ich demaskować.

Rodziny się nie wybiera

Kilka dni temu Gazeta Polska zainteresowała się jednym z liderów Konfederacji, koalicji narodowców, liberałów, pro-liferów, monarchistów i niedobitków spod mętnego sztandaru Kukiza, którzy skutecznie umykają próbom szufladkowania poprzez brak wyraźnej linii ideowej.

Ta interesująca postać to Krzysztof Bosak, działacz Ruchu Narodowego. Dziennikarze GP odkryli, że jego brat pracuje w firmie mającej powiązania z kapitałem rosyjskim. Od kilku już dni słychać coraz więcej o prorosyjskości Konfederacji jako całości i Konfederatów jako jednostek. A przypadek Bosaka zdaje się to jedynie potwierdzać. Wiadomość ta okazała się tak ważna, że przetoczyła się przez kilka innych mediów związanych z rządem.

Nie mogę powiedzieć, że ta wiadomość nie miała znaczenia także dla mnie. Zaniepokojony okrążaniem Polski przez wrażych szpiegów Putina i pouczony przykładem pracy wywiadowczej GP, zlustrowałem także własne rodzeństwo w poszukiwaniu śladów obcych wpływów. Jakie było moje zdziwienie, odkrywając że sam mogę być szpiegiem izraelskim lub amerykańskim… lub jednym i drugim naraz… Uświadomiłem sobie mianowicie, że moja rodzona siostra pracuje w szkole państwowej, a wiadomo przecież z kim nasze państwo ma silne powiązania finansowe, polityczne, gospodarcze i także, o zgrozo, ideowe…

Czego boi się PiS

Według mediów rządowych, Polska to silne państwo, stojące na straży prawa i sprawiedliwości [… a Dorota Wellman jest atrakcyjną, młodą kobietą – admin]. Dedukuję wiec, że takie państwo nie może obyć się bez silnych służb.

Idąc tą drogą dalej, pozwolę sobie stwierdzić, że PiS nie boi się rosyjskich szpiegów, ale boi się utraty władzy, w co Konfederacja może mieć spory wkład. Tworząc alternatywę na prawo od PiS, staje się kandydatem osób o poglądach wyraźnie katolickich, wolnościowych i ogólniej – konserwatywnych.

Może to być te kilka procent, które pozwolą wygrać PO i spółce. To z kolei może mieć przełożenie na politykę PiS przed wyborami parlamentarnymi na jesieni. Czy będzie to oznaczało zniszczenie Konfederacji przy pomocy prowokacji i działań służb, dezinformacji, blokady medialnej? A może PiS stwierdzi, że osób głosujących na Konfederację już nie odzyska i trzeba pomyśleć o odebraniu wyborców PO. W końcu PiSowi znacznie bliżej do lewicy niż prawicy.

Walka o wyborców z PO będzie oznaczała dalsze staczanie się PiS w lewicową otchłań. A z PiSem tonąć będzie także Polska. Więcej socjalu, więcej walki z antysemityzmem, więcej szacunku dla odmienności, mniej tolerancji dla „faszyzmu”, więcej Polin w Polsce.

Dobry szpieg

Wracając do szpiegów Putina, należy stwierdzić, że ostatnio prezentują oni bardzo spójny zestaw poglądów, które przynajmniej na pierwszy rzut oka, bardziej zgadzają się z Polską racją stanu niż działania polskiego rządu.

Biorąc chociażby liderów Konfederacji, rzekomych szpiegów Putina, mamy wśród ich postulatów wszystko, czego Polska naprawdę potrzebuje: katolicyzm reprezentowany przez Brauna, penalizację aborcji postulowaną przez ruchy związane z Kają Godek, nacjonalizm Ruchu Narodowego, wolny rynek i minimum państwa z silną armią, mogącą stawić czoła także Rosji [a po co? – admin]. Wszystko to pozwoliłoby uczynić z Polski państwo poważne.

Czy można sobie wyobrazić, że szpiedzy obcego państwa działają na korzyść państwa szpiegowanego? Może to jedynie zasłona dymna? Może tak naprawdę Konfederacja działa na rzecz powrotu do władzy PO wysługującej się interesom rosyjskim i niemieckim? Dlaczego więc ciągle przypomina o fatalnych w skutkach działaniach PO? Dlaczego formuje swoich wyborców w duchu oporu wobec tego, co niosłyby ze sobą rządy PO? Jeśli Konfederacja pracuje na rzecz PO lub Rosji, to należałoby jej działanie nazwać niedźwiedzią przysługą.

Bądźmy poważni

Nawet jeśli PO przejmie władzę w Polsce, to sprzeda jedynie to, czego PiS nie zdąży oddać Żydom. Marna to dla Polaków alternatywa.

Jeśli Konfederacja służy Rosji, to wygląda na to, że Rosja chce dla Polski lepiej niż jej właśni obywatele. Przypominam, że to Polacy, a nie Putin wybrali w ostatnich latach rządy, które przyprawiły nasz kraj o katastrofę. Oczernianie przeciwników, szczególnie tak pod pewnymi względami niewygodnych jak Konfederacja, to dla PiSu jeden ze stałych punków politycznego dziennika i nie ma się czemu dziwić. Dziwić się można i trzeba tym, którzy PiSowi wierzą i na niego głosują.

Jedynym głosem oddanym dla dobra i Europy i Polski jest głos na Konfederację. To ta koalicja może ośmielić zmarginalizowane dotąd środowiska i poprowadzić je do walki. Jest to jedyna opcja dająca nadzieję, mimo że póki nie oczyści się z nazbyt liberalnych elementów, nosi w swoim wnętrzu zaczątki rozpadu.

Karol Kilijanek
https://myslkonserwatywna.pl

Komentarze 24 do “Szpiedzy skonfederowani”

 1. Stach said

  Ukrainiec i Rosjanka na liście Konfederacji !!! To potwarz dla Polaków i to ma być ta alternatywa dla Po i PIS u ??

 2. hulajdusznik said

  Każdy okres przedwyborczy charakteryzuje się zwiększeniem agitacji wszelkiego autoramentu „elit”, wzywających społeczeństwo do „uniknięcia grzechu zaniechania” i wzięcia udziału w wyborach „w celu wpłynięcia na losy naszej kwitnącej ukochanej ojczyzny”.

  Warto więc zadać sobie pytanie, czy i w jakim stopniu można tego dokonać przy pomocy wspomnianego „demokratycznego” procesu?

  Patrząc z perspektywy, w okresie tzw. „transformacji ustrojowej”, istniały realne możliwości wpłynięcia na losy Ojczyzny w ten sposób. Podczas przekazywania Polski spod okupacji Wschodniego Imperium Zła do Zachodniego, „transformacji”, a raczej cudownemu przemienieniu ulec musiały okupacyjne elity. Najbardziej spektakularnym cudem tego okresu była „transformacja” tow. „profesora” Balcerowicza z tępego doktrynera komunistycznej gospodarki nakazowej w „mesjasza wolnego rynku”. Cudownej przemianie ulegli także wszyscy pozostali członkowie „elit”, a zwłaszcza funkcjonariusze służb specjalnych.

  Proces przeformowywania „elit” i służb z podległości wschodniemu ośrodkowi decyzyjnemu na zachodni nie mógł odbyć się całkowicie bezproblemowo. Stąd też mógł zaistnieć w Sejmie, legendarny już pryncypialny i nieprzekupny poseł Gabriel Janowski ( https://en.wikipedia.org/wiki/Gabriel_Janowski), a nawet nastąpić taka wpadka chronicznie nieudolnych braci Kaczyńskich, jak sformowanie koalicji rządzącej PiS/LPR/Samoobrona, miast planowanego POPiSu! Co prawda, na polecenie swych autentycznych pryncypałów, „pan prezes” Jarosław skorygował ten błąd w połowie kadencji, ale niesmak wpadki pozostał do dziś.

  Natomiast dziś, w okrzepłej już w III RP „zachodniej demokracji parlamentarnej”, władza trzymana jest pewnymi dłońmi przez zmieniające się marionetki sceny politycznej, posłusznie wypełniające wszelkie polecenia zachodnich ośrodków decyzyjnych.

  Oczywiście nasi krajowi władcy mają pewne pole do działania, mogą oni na przykład wprowadzić nakaz używania świateł mijania w samochodach przez całą dobę, lub wymiany opon letnich na zimowe w październiku, ale już likwidacja sezonowych zmian czasu musi być zaakceptowana przez wyższą hierarchię unijnych marionetek w Brukseli. Truizmem jest stwierdzenie, że wszelkie bez wyjątku strategiczne decyzje dokonywane są przez oligarchię finansową rządzącą światem Zachodnim.

  Tak więc, motywowanie udziału w wyborach, zarówno biernego (kandydowania) jak i czynnego (głosowania), chęcią poprawy istniejącej sytuacji, jest po prostu groteskowe. Zwłaszcza w przypadku wyborów do tzw. „europarlamentu”, nie posiadającego żadnych uprawnień, twierdzenie takowe jest najzwyklejszym kłamstwem.

  Z drugiej strony uczestnictwo w wyborach legitymizuje władzę i jej system funkcjonowania, czyli wyrażając się kolokwialnie, uwiarygadnia dzisiejszą władzę szatana nad Zachodem. Jeśli ktoś siada do gry w karty z szulerami, to automatycznie akceptuje swą porażkę i nie może mieć o to pretensji do nikogo innego poza sobą.

  Tak więc można założyć, że również nasi obecni patrioci z tzw. Konfederacji motywowani są jedynie swymi ambicyjkami politycznymi i/lub chęcią nabicia sobie kieszeni unijnymi srebrnikami.

  Gdyby naprawdę pragnęli dobra Ojczyzny i niczego innego, miast wikłać się w przepychanki polityczne, zakasaliby rękawy i wzięli się za pracę organiczną u podstaw. A obecnie możliwe są jej trzy etapy:

  1. Niekonfrontacyjna budowa równoległych struktur państwowych we wszystkich kluczowych dziedzinach życia społeczno-politycznego; w przypadku oporu okupanta, przejść do kolejnej fazy:

  2. Budowy państwa podziemnego na podobieństwo tego z okresu Generalnej Guberni, ze wszystkimi jego atrybutami, w tym władzy sądowniczej i wykonawczej; pozostawiając sobie jako ostateczną alternatywę:

  3. Powstanie przeciw administracyjnym strukturom okupacyjnym.

  Szanse na sukces takiego stopniowego scenariusza są nikłe, ale innych alternatyw ,poza modlitwą, nie widać na mrocznym horyzoncie.

  Ignacy Nowopolski

 3. Sarmata said

  Tylko Konfederacja (Wolnych Polaków!) Negocjacje PiS w 447 to jest ZDRADA!
  Podsumuję: kopa w d… PiS i ich żydom też. Dosyć tych kłamstw i ośmieszania Polaków w tych ich ustawkach z PO i resztą tego dziadostwa.
  Tyle na dzisiaj a od jutra bierzemy się ostro za promowanie Konfederacji w naszych rodzinach i w śród znajomych. To jest klucz do powodzenia Konfederacji!
  PiS ma iść w niebyt, bo jak czas pokazał, jest do niczego. Dla przykładu, jak my zachcemy sobie żydów (uchowaj Boże od takich zachcianek) to sami sobie weźmiemy oryginalnych mośków z Izraela albo NYC a nie te sowieckie podróbki, co to ich ojcowie przyjechali na ruskich tankach, razem z wszami i Informacją Wojskową z Riazania.
  PiS ma iść w niebyt, bo jak czas pokazał, jest do niczego. I tu nie są winni żadni żydzi, tylko te rodzime jołopy, których oglądacie co dzień w TVP, TVN, POLSAT, których to od 30 lat wybierają niegramotni Polacy i koegzystujący z nim naród sowiecki wychowany po 1944 jak nowa rasa psa. A co do żydów – to w końcu dostaną od nas. Oj, dostaną!
  Jeszcze trochę a mośki dostaną takiego tęgiego kopa w d… – a z nimi ten cały PiS z tymi swoimi Danielsami i resztą przebierańców – że na zakrętach się nie wyrobią w drodze na pustynię Negeb.

  P.S. O badziewiu typu PO, Wiosna, Nowoczesna nawet nie wspomnę. Kulturalny człowiek nie wymienia tych nazw. Co do organizowanej naprędce wrześniowej „zachęty przedwyborczej” zwanej „WIZY” organizowanej przez PiS – to niech USA włożą swoje wizy sobie w buty. Dosyć tej hucpy.
  Króluj nam Chryste

 4. Moher49 said

  PiS, PO pokazali komu służą. Wiosna to zboki. KONFEDERACJA – lista Nr 1, to teraz jedyny racjonalny wybór.

 5. Marek said

  W czym Konfedracja jest lepsza od Kukizowców?

  Kukiz15 złożył w sejmie 7 maja projekt ustawy anty447.
  https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C448382%2Ckukiz15-zlozyl-w-sejmie-projekt-ustawy-anty-447.html

 6. NICK said

  a wszystko skończy się jak zwykle… .
  Wróć.
  Będzie gorzej.

  Konfederacja dostała licencję ograniczoną.
  Mówi „mądrością etapu”.

  Człowieki.
  Zajmijcie się sobą i dobrymi ludźmi z otoczenia najbliższego.
  Porzućcie ‚partie polityczne’.

  Gdybyście… .
  Ech.

  To co widzimy upadnie a to co zachowacie w sobie zostanie.
  Co zaś zachować?
  Trąbię od zawsze.
  Wiara/Dusza.

 7. emeryt said

  NICK said
  2019-05-09 (Czwartek) @ 18:29:48

  „Co zaś zachować?
  Trąbię od zawsze.
  Wiara/Dusza.”
  ================================================

  No tak – a to akurat zawsze nam kradli i kradną nadal…

  Dowód na to :

  KONRAD
  Warchoły, to wy! – Wy, co liżecie obcych wrogów podłoże, czołgacie się u obcych rządów i całujecie najeźdźcom łapy, uznając w nich prawowitych wam królów. Wy hołota, którzy nie czuliście dumy nigdy, chyba wobec biedy i nędzy, której nieszczęście potrącaliście sytym brzuchem bezczelników i pięścią sługi. Wy lokaje i fagasy cudzego pyszalstwa, którzy wyciągacie dłoń chciwą po pieniądze – po łupież pieniężną, zdartą z tej ziemi, której złoto i miód należy jej samej i nie wolno ich grabić. Warchoły, to wy, co
  się nie czujecie Polską i żywym poddaństwa i niewoli protestem. Wy sługi! Drzyjcie, bo wy będziecie nasze sługi i wy będziecie psy, zaprzęgnięte do naszego rydwanu, i zginiecie! I pokryje waszą podłość NIEPAMIĘĆ!

  KONRAD
  A co jest mi wstrętne i nieznośne, to jest to robienie Polski na każdym kroku i codziennie.
  MASKA 11
  ?
  KONRAD
  To manifestowanie polskości.
  MASKA 11
  Ach!
  KONRAD
  Bo to tak wygląda, jakby Polski nie było, Polaków nie było… Jakby ziemi nawet nie bylo polskiej i tylko trzeba bylo wszystko pokazywać, bo wszystkiego zostało na okaz, po trochu; … pokazywać, jakby srebra stołowe w zastawie, pokazywać, jakby kartki i karteczki zastawnicze – i kryć się, i udawać, i udawać.
  MASKA 11
  ?
  KONRAD
  Po co, na co? Bez tych manifestacji wszystko jest: i ziemia, i kraj, i ojczyzna, i ludzie.
  MASKA 11
  I naród.
  KONRAD
  Tylko naród się zgubił.
  MASKA 11
  ?
  KONRAD
  Tak, tylko naród się zgubił, a wszystkie czynniki jego
  składowe są, są, są.
  MASKA 11
  I kto go zgubił?
  KONRAD
  A tak – więc kto go zgubił?
  My, my, tak jest, my.

  KONRAD
  Ja wiem, czego ty chcesz: że Polska ma być mitem, mitem narodów, państwem ponad państwy, prześcigającym wszystkie, jakie są. Republiki i Rządy; oczywiście niedościgłym, wymarzonym. Ma być marzeniem – tak, ideałem. Tak! Według ciebie ma się nie stać nigdy. Tak, a nigdy ma się STAĆ, nigdy BYĆ, nigdy się urzeczywistnić.
  MASKA 11
  A ty chcesz?
  KONRAD
  A ja chcę tego, co jest wszędzie.
  MASKA 11
  ?
  KONRAD
  I tego, co jest, CO JEST, tak, jak jest! tylko…
  MASKA 11
  Tylko?
  KONRAD
  Tylko z usunięciem oszustwa narodowego.
  MASKA 11
  ?
  KONRAD
  Z usunięciem kradzieży narodu; oszustów, którzy rujnują naród! złodziei, którzy okradają naród!
  MASKA 11
  Z czego?
  KONRAD
  Po pierwsze z duszy! z duszy! z duszy! DUSZĘ MU KRADNĄ!!!

  KONRAD
  U nas jest kraj gościnny. No, tak – ZMIEŚCI SIĘ KAŻDY ZŁODZIEJ.

 8. emeryt said

  Z netu :

  Dobrze wykorzystane 5 minut na antenie :

 9. Cadyk z Radomska said

  „PiS ma iść w niebyt, bo jak czas pokazał, jest do niczego” 🤣🤣🤣 Sarmata ale masze refleks mendo…. oj czuję, że wierzyłeś, oj wierzyłeś panu prezesowi. Czuć cię pisuarem na kilometr

 10. Mafia Chabad-Lubavitch ZAINSTALOWAŁA swoje 33 centra ADMINSTROWANIA tzw"ukrainą" , said

  WYKOŃCZONA rozwalona(unicestwiona) w 2014r tzw. „ukraina” przez „ukrainców” pogrobowców UPA, neobanderowców „ukraińców” z Kanady/USA czyli przekupioną tzw. „diasporę ukraińską” – WYNAJĘTYCH za $ przez neokonów żydów amerykańskich + podstępnych lewaków z Brukseli, zwłaszcza Niemców, którzy ZAWSZE „grali” sobie tymi prostakami „ukraińcami”.

  W ostatnim czasie żydostwo PODZIELIŁO tą tymczasową „ukraine” na 33 podregiony i zorganizowali SWOJE 33 administracyjne ośrodki tymczasowej zalegalizowanej władzy, którymi są tzw. Centra „Chabad-Lubavitch”, tak jak to podaje strona internetowa światowej mafii Chabad-Lubavitch, tutaj:

  https://www.chabad.org/centers/default_cdo/country/Ukraine/jewish/Chabad-Lubavitch.htm

  Oto przekopowany spis tych 33 ośrodków administracyjnych Centrów ADMINISTRACJI „Chabad-Lubavitch” w obecnej „ukrainie”:

  1. Belaya Tserkov, Ukraine

  2. Belgorod-Dnestrovsky, Ukraine

  3. Berdichev, Ukraine

  4. Cherkassy, Ukraine

  5. Chernigov, Ukraine

  6. Chernovtzy, Ukraine

  7. Dneprodzerzhinsk, Ukraine

  8. Dnepropetrovsk, Ukraine

  9. Donetsk, Ukraine

  10. Haditch, Ukraine

  11. Ivano-Frankovsk, Ukraine

  12. Izmail, Ukraine

  13. Kharkov, Ukraine

  14. Kherson, Ukraine

  15. Kiev, Ukraine

  16. Kirovograd, Ukraine

  17. Korosten, Ukraine

  18. Kremenchug, Ukraine

  19. Krivoy Rog, Ukraine

  20. Lugansk, Ukraine

  21. Makeevka, Ukraine

  22. Mariupol, Ukraine

  23. Nikolayev, Ukraine

  24. Odessa, Ukraine

  25. Pervomaisk, Ukraine

  26. Poltava, Ukraine

  27. Rovno, Ukraine

  28. Simferopol, Crimea Ukraine

  29. Sumy, Ukraine

  30. Uzhgorod, Ukraine

  31. Vinnitza, Ukraine

  32. Zaporozhye, Ukraine

  33. Zhitomir, Ukraine

  Otóż mafia brodatych BEZKARNYCH cwaniaków złodzieji poprzebieranych w czarne kapelusze i czarne płaszcze teraz się PANOSZĄCY we Wschodniej Europie organizuje pełnowymiarowe swoją administracje terenową na „ukrainie” z planem jej rozszerzenia po kolejnym rozbiorze III RP przez żydowską mafię wspieraną wszystkimi mośliwymi środkami przez zażydzoną „administracje amerykanską” z Waszyngtonu/New Yorku.

  Wszystko wyglada na to, że ta tak rozbudowana czyli „nowa administracja” majaca znamiona AGENTURY bezkarnych mącicieli Chabad-Lubavitch” w miejsce obecnej tzw. „ukrainy”, Polski i zachodniej części Rosji w pełnym rozmiarze organizuje swoją SIATKĘ administracyjną, wykorzystując sprzedajność skorumpowanych marionetek gangów PiS-PO-PSL w III RP „polin dudy” i tej dziadoskim zdemoralizowanym cyrku o nazwie tzw. „ukraina”.

  Bezkarna mafia Światowa „Chabad-Lubavitch” wspierana przez oficjalny „rzad USA” zamienia „ukrainę polin” z pełną KONSEKWENCJĄ w swoje jakieś TYMCZASOWE państwo aktywistów Chabad-Lubavitch, które ma się nazywać tzw. „khazaria”:

  http://www.khazaria.com/

  do której Chabad-Lubavitch zapowiedział sprowadzenie i zainstalowanie broni jądrowowej ukradzionej w USA + tą NIELEGALNIE wyprodukowanej w Izraelu.

  Budowa nowego panstwa żydowskiego o nazwie „khazari” jest od ponad 125 lat GŁÓWNYM realizowanym PROJEKTEM Światowej mafii Chabad-Lubavitch na terenie tymczasowej „ukrainy i polin dudy/PiS”.

  Wszystko wyglada na to, że Centralne AGENTURY mafii Chabad-Lubavitch zostały zorganizowane, jako PIERWSZE faktyczne OŚRODKI władzy administracyjnej na tzw. „ukrainie”.

  Wyglada na to, że tak WIELKA liczba 33 nowo utworzonych administracyjnych „centrów czabadu” to PRZYGOTOWANIE do przejęcia przez „żydów” całkowitej władzy na TYMCZASOWYM obszarze tzw. „ukrainy”, która wg. planów „chabadu” już w najbliższej przyszłości zostanie ZAMIENIONA w ich nowe panstwo o nazwie „khazaria”.
  Ojcami założycielami tej „khazrii” są brodaci mafiozi ubierający się w czarne kapelusze, czarne długie plaszcze z pod szyldu „Chabad-Lubavitch”.

  Brodaci agresywni oszuści i kombinatorzy skrzyknieci pod szyldem Chabad-Lubavitch w III RP posiada jak narazie tylko 2 swoje „centra” administracyjno-dowodzące w III RP:

  https://www.chabad.org/centers/default_cdo/country/Poland/jewish/Chabad-Lubavitch.htm

  które powinny być MONITOROWANE przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu, aby KONTROLOWAĆ czym FAKTYCZNIE oni się zajmują w Polsce ?

  Agentura mafii Chabad-Lubavitch w Krakowie:

  Ul. Kupa 18
  Krakow, 31-057 Poland
  http://www.chabadkrakow.org

  Atywiści zainstalowani w Krakowie:
  Rabbi Eliezer Gurary, Co-director
  Mrs. Esther Gurary, Co-director
  Rabbi Refael Popack
  Mrs. Dini Popack

  Agentura mafii Chabad-Lubavitch w Warszawie:

  Slominskiego 19
  Suite 508
  Warsaw, Poland

  Aktywiści zainstalowani w Warszawie:
  Rabbi Shalom DovBer Stambler, Director
  Mrs. Dina Stambler, Co-director
  Rabbi Nechemia Segal, Rabbinic Ordination

  Brodaci mafiozi z „chabadu” oficjalnie twierdzą, że nowy „prezydentem ukrainy” to prawdziwy żyd, który będzie wspierał „projekty” mafii Chabad Lubavitch:

  First Jewish President of Ukraine Holds ‘Historic’ Meeting With Rabbis

  https://www.chabad.org/news/article_cdo/aid/4377198/jewish/First-Jewish-President-of-Ukraine-Holds-Historic-Meeting-With-Rabbis.htm

  Administracja mafii Chabad-Lubavitch w Rosji:

  https://www.chabad.org/centers/default_cdo/country/Russia/jewish/Chabad-Lubavitch.htm

 11. Sarmata said

  Cadyk Z Radomska said 2019-05-09 (Czwartek) @ 22:49:55

  Anonimom bez nazwiska nie odpisuję, bo mam ich – tak jak oni samych siebie – za nic. Za NULL.
  Znamy takich cwaniaczków bez nazwiska i żadnych danych. Cwaniaczków jednorazowych jak kondon.
  Dla Ciebie zrobię jednak wyjątek i odpowiem.

  Jesteś wyjątkowo tępy.
  Od 30 lat głosuję tylko na Korwina a w ostatnich prezydenckich na Brauna.
  Jesteś wyjątkowo tępy, jak typowy cadyk zresztą.

 12. Deparchator I said

  Tylko niech rebe Braun ustali z przełożonym czyim agentem w końcu jest, bo albo:

  a) ruskim,
  b) zydowskim,
  c) ruskim i zydowskim,

 13. Deparchator I said

  Tu rebe z Kowalskim i pastorem Chojeckim z Lublina a haggada o Układzie wrocławskim i agenturze niemieckiej, sowieckiej i sowiecko-niemieckiej. Nb rebe Braun pochodzi właśnie z Wrocławia.

 14. Deparchator I said

  A tu rebe Braun peroruje nt swojego pochodzenia z pozycji godnościowych.

 15. Żydoskie ZDRADZIECKIE szuje PiS-PO-PSL już czują się "SPADKOBIERCAMI" wyłudzanych $300 milardów ! ! ! said

  Wszystkie zdradzieckie QURWY pod-żydy PO-PiS jak te a.duda, macierewicz, tusk, komorowski, schetyna, kwaśniewski, gowin, pawlak, kaczyński, gliński, kopacz . . . itp. MEGA-złodzieje razem ze swoimi pod-żydoskimi rodzinami zamieszkali w Polsce staną się w 1-szej kolejności w 100% BENEFICJENTAMI pozostałych „okruchów” z tego RABUNKU polskiego majątku, lasów państwowych Polskiego Narodu przez żydostwo z „biznesu holokaustycznego” z żydowskiego New Yorku, Waszyngtonu czy nawet ruskich żydów z Izraela !

  Przecież te żydoskie zdradzieckie QURWY jak ta złodziejka gronkiewicz-walc i cała szarańcza złodzieji żydów najbardziej się NAKRADLI na przywłaszczaniu dla siebie TYSIĘCY odbudowanych przez POLSKIEGO podatnika od kompletnej ruiny czyli od „zera” budynków w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu itd.

  Właśnie DALTEGO te ZŁODZIEJE suqinsyny żydy z gangów PiS-PO+SLD+PSL najbardziej darli mordy i to ONI jako PIERWSI otwarcie WSPERALI rozczeniowy „holokaust biznes” z Waszyngtonu/New Yorku i ten miejscowy zdradziecki jak takie żydy grossy, glinskie, gowiny, dudy, czy ten bandyta tusk . . . itp którzy faktycznie widzieli SIEBIE w pierwszej kolejności jako LOKALNE żydy „boneficjenci” w przywłaszczaniu sobie polskiego majątku !

  To przecież te zdradzieckie MEGA-SQURWYSYNY złodzieje gangsterzy z PO-PiS-PSL-SLD + kupiony Kukiz już od dawna SPRZYJALI nakręcaniu RABUNKOWEGO napadu na etnicznych Polaków oraz ZLIKWIDOWANIA instytucji Panstwa Polskiego przez grasującą bezkarną żydowską mafie Chabad, która rytualnie OKRADA narody pod protektoratem centralnej MELINY żydowskiej „białego domu” tak, jak to się dzieje na 30 lat na GŁUPIEJ tzw. „ukrainie”:

  „First Jewish President of Ukraine Holds ‘Historic’ Meeting With Rabbis,
  Comedian-turned-politician Volodymyr Zelensky greeted Ukraine’s Chabad rabbis”

  https://www.chabad.org/news/article_cdo/aid/4377198/jewish/First-Jewish-President-of-Ukraine-Holds-Historic-Meeting-With-Rabbis.htm

  To te żydoskie mega-złodzieje z Polski „warszawki” razem z „polskim” MSZ-em od lat 1990 napuszczali nowo-jorskich, waszyngtońskich i rusko-izraelskich żydów, aby oni domagali się kłamliwych „odszkodowań” w Polsce, wiedząc że to aktywiści ŻYDY z gangów PiS-PO-SLD-PSL będą 1-szymi w kolejce do PRZYWAŁASZCZENIA dla siebie Polskich majątków.

 16. NICK said

  Deparchator.
  Pan wybiega przed konie… .
  Po betonie.
  🙂 .

 17. Parapsychopatolog said

  [… a Dorota Wellman jest atrakcyjną, młodą kobietą – admin]. No i modelką jeszcze. Książke chyba nawet o tym wydała.

 18. andzia said

  re:5
  „W czym Konfedracja jest lepsza od Kukizowców?”
  Tym, że dla kukizowców pisowcy zbierali podpisy, a Konfederację wyzywają od ruskiej agentury.

 19. andzia said

  Fronda już Cejrowskiego zakwalifikowała do ruskich agentów, bo popiera Konfederację. Wszyscy, którzy nie są agentami usraelskimi, są agentami ruskimi. I co z tego wynika? Rosja nie planuje skoku na majątek Polaków, przygotowania już zaawansowane do kradzieży poczynił Usrael. Wynika z tego, że agenci usraelscy to zdrajcy Polski i Polaków. A że tego nie dostrzegają, to oznacza, że mają pomieszane rozumy i nie należy ich traktować poważnie.

 20. Marek said

  Tym, że dla kukizowców pisowcy zbierali podpisy, a Konfederację wyzywają od ruskiej agentury.
  ===
  Męska Andzia:)
  Pisowcy prawie wszystkich wyzywają od agentów Kremla, więc to żaden argument.
  Poproszę potwierdzenie na zbieranie podpisów przez pisowców dla Kukiza15?
  Poważne potwierdzenie.

 21. Marek said

  Braun + Cejrowski – twarze Konfederacji, hehe.
  Ty Andzia, nie skichaj się przypadkiem, bo będzie smród.

 22. Wieloimienny said

  Andzia @

  „Konfederację wyzywają od ruskiej agentury.”

  Jakoś rusofob numer jeden wśród celebrytów, niejaki Cejer Owski nie dopatrzył się w Konfederacji ruskiej agentury, ba un nawet ją poparł. Wspominał, że taka antyaborcyjna i kapitalistyczna, ale tego, że ostatnio protestowała przeciw 447 nie powiedział.
  No i nie powie, bo bosonogi z Osieka ma w USA pełno posiadłości i nie raz publicznie chwalił tę męską dziwkę trumpa, który 447 podpisał!!!

  .https://youtu.be/r-v2QLmAmOs

 23. UAZ said

  Konfederacja jasno i zdecydowanie opowiada się przeciwko 447 UNJUST i to jest teraz najważniejsze. Nasza Ojczyzna dawno już nie stała przed tak wielkim niebezpieczeństwem. Na polskiej scenie politycznej potrzebna jest siła polityczna, mówiąca głośno i wyraźnie: NIE dla roszczeń. I nie wystarczy mówić o tym w internetowych telewizjach, ten głos (zwielokrotniony) powinien być słyszany w Sejmie i przybrać postać aktów prawnych .
  PS. Misiek na obrazku jest po prostu uroczy.

 24. morgan said

  Panie Marek, o umiarkowanie prosze.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: