Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  alejaja o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  revers o Niemcom i UE przekazano deklar…
  Marucha o Pius XII – Papież, który…
  Maverick o Polska przygotowuje się na „in…
  Mietek o O pożytkach z sentencji
  Antares o Pius XII – Papież, który…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  CBA o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  UZA o To Wojna
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Waszczykowski proponuje – my też…

Posted by Marucha w dniu 2019-05-09 (Czwartek)

Jeszcze gorszy ch00y, niż myślałem

Poseł Witold Waszczykowski, b.minister spraw zagranicznych, złożył zaskakujące oświadczenia wskazujące, że lepiej nadawałby się chyba na posła Knesetu lub ministra spraw zagranicznych Izraela.

Powiedział mianowicie niedawno, że „sprawa ekshumacji w Jedwabnem powinna być rozstrzygnięta w trójkącie Polska-Izrael-Stany Zjednoczone” dodając przy tym, że takie rozmowy „powinny być prowadzone nie przy otwartej kurtynie, ale poufnie”.

Takie stanowisko z pewnością wyraża punkt widzenia żydowskich rasistów i musi ich szczególnie cieszyć.

Sprawa ekshumacji w Jedwabnem celem ustalenia, jak było naprawdę – to wyłącznie sprawa polskich władz (polskiej prokuratury) i polskiego prawa, które w takich przypadkach wręcz nakazuje ekshumację. Żadni rabini ani żydowscy lub amerykańscy politycy nie są tu do niczego potrzebni.

Po wtóre: jakiekolwiek ewentualne rozmowy w tej sprawie z przedstawicielami Izraela czy Stanów Zjednoczonych powinny toczyć się nie „poufnie”, ale właśnie przy jak najszerzej otwartej kurtynie: odsłoniętej nie tylko wobec polskiej opinii publicznie, ale i europejskiej (Bruksela) i światowej (forum ONZ w Nowym Jorku).

Postulowana przez Waszczykowskiego „poufność” stwarza tylko żydowskim rasistom i ich poplecznikom możliwości manipulacji, szantażu i politycznej korupcji.

Na marginesie: jeśli Warszawa okazała się akurat dobrym miejscem dla „międzynarodowej konferencji bliskowschodniej dotyczącej bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie” – to dlaczego Teheran nie mógłby być akurat dobrym miejscem dla „międzynarodowej konferencji na temat zagrożenia żydowskim rasizmem w Europie Środkowowschodniej”?

Czy poseł Waszczykowski przynajmniej zaproponuje taką konferencję?…

Czy p.Waszczykowskiemu przychodzi to do głowy – czy raczej „takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy”?… Od działaczy o ambicjach politycznych należałoby jednak wymagać więcej wyobraźni.

Źródło: http://marianmiszalski.pl

PS:
Specjaliści od ruskiej agentury (np. pani Agnieszka Romaszewska przyznała kiedys, że ma taki wewnętrzny wykrywacz tejże, nie będziemy wnikać, wrodzony czy nabyty) zarzucą mi, że walę w ten biedny PiS bez opamiętania, jakby mi osobiście Putin płacił.

Nie rozumiem rzekomej moralnej wyższości jurgieltu wypłacanego w izraelskich szeklach nad jurgieltem w rublach – byle wymienić potem po dobrym kursie – ale niestety nie płaci mi ani Putin ani jego poputczikowie, może i szkoda. [A gajowemu płaci, ha ha! – admin]

Uważam, że akurat dekonstrukcja bredni p. Waszczykowskiego, byłego szefa MSZ, służy również samemu PiS-owi, zwracając uwagę na fakt, iż nie wolno powierzac najwazniejszych funkcji państwowych ludziom tego pokroju.

[Po prostu – zwykła, typowa żydowska prostytutka. Jak 90 „polskich” polityków. – admin]

http://macgregor.neon24.pl/

Komentarzy 12 do “Waszczykowski proponuje – my też…”

 1. Lily said

  O,ile dobrze kojarze,to ten osobnik bral
  udzial w zjezdzie,w Krakowie w 2014r.
  Nie ma co sie dziwic,to zaufany czlowiek szefa.

 2. Kwal said

  Ad !. Dobrze pamiętasz Lily. To było w Styczniu. Wtedy też, żydzi namaśili na prezydenta chłoptasia z Krakowa Andrzeja Dupę….

 3. Moher49 said

  Cały rząd w Polsce to taki zaoczny Kneset. PiS, PO – jedno zło.

 4. Joannus said

  Pupil ”muchomorka”

 5. JerzyS said

  ja proponuję, aby wszelkie spory łóżkowe załatwiać w czworokącie,
  Mąż , żona i sąsiad, lub sąsiadka, ale naprzemiennie!

 6. stach said

  [Po prostu – zwykła, typowa żydowska prostytutka. Jak 90 „polskich” polityków. – admin]
  To jest oczywiste. Ale ten typ, zwany Waszczykowski, nie przyjmuje do tego tępego labą ze przyjdzie czas rozliczenia. Wiecznie tak nie będzie, burza przychodzi i odchodzi. A typy, typu Waszczu, Kaczka i Sakiewicz.(Medal od ukraińskiej bezpieki)itp. pójdą pod szafot.

 7. stach said

  Czy zauważyliście, że ten, łobuz Tyma banderowiec, coś ucichł, co Polski chleb jadł. Znikł nie widać, mam nadzieje, że wilka z lasu nie wywołane.

 8. stach said

  Czy zauważyliście, że ten, łobuz Tyma banderowiec, coś ucichł, co Polski chleb jadł. Znikł nie widać. Mam nadzieje, że wilka z lasu nie wywołałem.

 9. III RP 'polin dudy' i żydów PiS-PO to istny dom WARIATÓW ! said

  Wygląda na to, że tzw. „polscy żołnierze WP” czyli ta zdemoralizowana wielka zgraja folksdojczy udajacych „polskich wojskowych” akceptują( i chyba POPIERAJĄ !) autentyczne zbrodnie ZDRADY Polskiej Racji Stany przez takich anty-polskich PiS-ch czy PO-ich squrwysynów ZDRAJCÓW jak ten rozwydżony śmieć „waszczykowski”, któremu mordę powinni rozklepać młotkami i rozetrzeć na glebie . . .

  200% ZBRODNIE zdrady Polskiej Racji Stanu w tej żydo-mafijnej III RP zdrajcy „polin dudy” już stały się CODZIENNOŚCIĄ, które wspierają te neobanderowskie qurwy kaczory czy folskdojcze żydo-niemieckie schetyny czy tuski lub róże thun czy boni i są już NIE do zniesienia !

  Polacy zamieszkali za granicą, absolutnie nie wysyłacie komukolwiek do tej zdemoralizowanej III RP „polin duda” swojej uciułanej gotówki czy jakiś innych dóbr !!!

  Polski już NIE MA !

  Polska ZNIKA na oczach, gdyż te anty-polskie sprzedajne qurwy gangsterzy PiS+PO+PSL+SLD, dziedzictwo naszych ojców i dziadów całkowicie roztrwonili, a ci co tam w „polin duda” pozostali to jedno zdegenerowane zgnuśniałe ścierwa bez duszy jak wykołowani EMERYCI czy te śmiecie tzw. „polscy wojskowi”, którzy akceptują wszystkie rozwydrzone zdradzieckie ścierwa jak taki gnój waszczykowski !

 10. NICK said

  A Tymiński ma się dobrze v. (8).

 11. Boleslaw Deperas said

  Krajowcy z Polin nie maja szans aby wieczyscie nie „uiszczac odszkodowan za straty MORALNE” 🙂 skoro nawet wiekszosc plemion z niedostepnych bagien Amazoni i Oceani jak : java ,Sumatra,Borneo i Celebes i Aborygeni Australijscy ! ,,,tez juz uiszczaja!!! za.. „biernosc ,brak reakcji ?!kiedy palono Zydow w jedwabnem? i mordowano w polskich obozach Zaglady? O o pogromie kieleckim i antysemickiej !odmowie szczepien!! Polskich niemowlat nawet nie wspomne :(:(

 12. anonim said

  Waszczykowski proponuje by kwestię kolacji rozwiązywać w trójkącie dwóch wilków i owcy…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: