Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Listwa o Przejściowe trudności z ostate…
  włodo o Przejściowe trudności z ostate…
  Liwiusz o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Bezpartyjna o Łukaszenka wyciąga rękę do skr…
  Bezpartyjna o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Bezpartyjna o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Piotr B. o Polskość czarnych Polaków na…
  Listwa o Przejściowe trudności z ostate…
  Zbigniew Kozioł o Nieukiem Polska stoi
  misio o Przejściowe trudności z ostate…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Liwiusz o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Listwa o Przejściowe trudności z ostate…
  Bezpartyjna o Polskość czarnych Polaków na…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Co Kaczyński obiecał Żydom?

Posted by Marucha w dniu 2019-05-12 (Niedziela)

Według depeszy ujawnionej przez WikiLeaks, szef PiS Jarosław Kaczyński już w styczniu 2009 roku w rozmowie z ówczesnym ambasadorem USA zapewniał, że Sejm przyjmie odpowiednią ustawę ws. rekompensat za mienie skonfiskowane w czasie II WŚ i po niej.

Jak wynika z tego dokumentu, wyrażał zamiar prywatyzowania polskich przedsiębiorstw w celu zadośćuczynienia roszczeniom i otwarcie deklarował chęć dostosowania polskiego prawa do oczekiwań środowisk żydowskich.

Według WikiLeaks, w depeszy z poniedziałku 12 stycznia 2009 roku, ówczesny ambasador USA w Warszawie Viktor H. Ashe relacjonował swoje spotkanie ze „stonowanym i refleksyjnym” byłym premierem i liderem PiS, Jarosławem Kaczyńskim, które miało miejsce 9 stycznia [2009]. Rozmowa dotyczyła różnych kwestii, w tym „restytucji własności prywatnej”, w odniesieniu do mienia pożydowskiego, najpewniej w kontekście prac nad ustawą reprywatyzacyjną. Sprawę opisały jako pierwsze Media Narodowe.

W dalszej części ambasador Ashe, wg WikiLeaks, tak zrelacjonował ten wątek: „W odpowiedzi na pytanie, Kaczyński powiedział, że jest „pewien”, że Sejm przyjmie ustawodawstwo ws. odszkodowań/rekompensat za konfiskaty z czasów II wojny światowej i komunistycznych. „Ustawa zostanie przyjęta. Decyzja została już podjęta. Nie będzie to kwestionowane przez nikogo, kto ma wpływy w polskiej polityce. To tylko kwestia timingu” – powiedział Kaczyński.

Wyjaśnił, że jeśli ceny akcji spadną, to Rząd RP nie będzie w stanie wygenerować niezbędnych funduszy z prywatyzacji dużych przedsiębiorstw państwowych. Kaczyński głośno zastanawiał się, czy 20 proc. rekompensata przewidziana w obecnej legislacji zostałaby uznana za „satysfakcjonującą odpowiedź”. Zaznaczył, że jako premier słyszał szeroką gamę stanowisk ze strony zaangażowanych środowisk żydowskich. Kaczyński powiedział, że byłoby lepiej osiągnąć porozumienie z organizacjami żydowskimi przed przyjęciem ustawy, ale przyznał, że takie podejście może zająć 2-3 lata”.

Z treści przytoczonej notatki wynika, że Kaczyńskiego zapytano o temat roszczeń i odszkodowań, a on wyraził przekonanie, że odpowiednia ustawa w tej sprawie zostanie bez wątpienia przyjęta przez Sejm. Z notatki wynika, że szef PiS konsultował z ambasadorem obcego państwa kluczową polską ustawę. Jednocześnie, według ujawnionego dokumentu, wyrażał zamiar prywatyzowania polskich przedsiębiorstw w celu zadośćuczynienia roszczeniom i otwarcie deklarował chęć dostosowania polskiego prawa do oczekiwań środowisk żydowskich.

Przypomnijmy, że w marcu 2007 roku Kaczyński jako premier spotkał się Izraelem Singerem, słynącym z antypolskich wypowiedzi ówczesnym szefem Żydowskiej Konferencji Roszczeniowej i Rady Polityki World Jewish Congress, domagającym się wprowadzenia ustawy ws. zwrotu mienia. „Nie pytasz o czyjąś religię, rasę, wyznanie, po prostu to zwracasz. Jesteśmy tu po to, by zwrócić się o to do [polskiego] rządu” – powiedział Singer, publicznie domagając się zwrotu nieruchomości lub 100-proc. rekompensat. Nie ukrywał, że przyjechał do Warszawy po pieniądze, które polski rząd miał zapewnić poprzez przyjęcie ustawy reprywatyzacyjnej, otwierającej organizacjom żydowskim pole do działania ws. roszczeń.

Miesiąc później ówczesna senator Hillary Clinton wraz z innymi członkami tzw. Komisji Helsińskiej, amerykańskiej agencji rządowej, wystosowała list do premiera Kaczyńskiego, w którym domagała się wprowadzenia przez polski rząd korzystnego dla Żydów prawa. Posunięto się wręcz do wyrażenia zaniepokojenia „licznymi opóźnieniami”, stwierdzając, że ciągną się one „o wiele za długo”.

W kontekście depeszy WikiLeaks nt. rozmowy Kaczyńskiego z Ashe’em należy zwrócić uwagę, że w tym samym czasie amerykański ambasador rozmawiał na ten temat z politykami PO, w tym z ówczesnym marszałkiem Sejmu Bronisławem Komorowskim. „Komorowski stwierdził, iż premier Tusk zmusi niepokornych ministrów, m.in. rolnictwa i ochrony środowiska, by ‘dołożyli się do rekompensat’, sprzedając państwowe lasy i nieruchomości” – pisał amerykański ambasador w depeszy z 23 stycznia 2009 r., czyli ze spotkania, które najpewniej miało miejsce już po rozmowie z Jarosławem Kaczyńskim.

Tusk miał być „zdeterminowany, by jak najszybciej uchwalić odpowiednią ustawę” i przekonywał, że w istniejącym projekcie ustawy przewidziano „10-letni plan wypłaty rekompensat”, jako „mechanizm bezpieczeństwa”, rodzaj gwarancji dla poszkodowanych. W tym celu koalicja PO-PSL próbowała pod osłoną nocy zmienić konstytucję, żeby umożliwić prywatyzację lasów państwowych. Zaznaczmy, że ujawnienie notatki Ashe’a w 2015 roku wywołało skandal i oburzenie, a temat ten eksploatowały media sympatyzujące z PiS. Zwracano wówczas uwagę, np. na portalu wPolityce.pl, że choć ambasador Ashe unikał określenia „mienie pożydowskie” w notatce, to „można się domyśleć, że właśnie o to chodzi”.

Należy też zaznaczyć, że według depesz ujawnionych przez WikiLeaks, amerykański ambasador używa analogicznego określenia na odszkodowania/rekompensaty, jakiego użyto w treści ustawy JUST Act S. 447, w tym w części dotyczącej tzw. mienia bezspadkowego.

Za: kresy.pl
http://mysl-polska.pl

Znacznie krótszy byłby artykuł pt „Czego Kaczyński odmówił Żydom?”
Admin

Komentarzy 36 do “Co Kaczyński obiecał Żydom?”

 1. Franz said

 2. Sarmata said

  Tylko Konfederacja (Wolnych Polaków!) Negocjacje PiS w 447 to jest ZDRADA!
  Podsumuję: kopa w d… PiS i ich żydom też. Dosyć tych kłamstw i ośmieszania Polaków w tych ich ustawkach z PO i resztą tego dziadostwa.
  Tyle na dzisiaj a od jutra bierzemy się ostro za promowanie Konfederacji w naszych rodzinach i w śród znajomych. To jest klucz do powodzenia Konfederacji!
  PiS ma iść w niebyt, bo jak czas pokazał, jest do niczego. Dla przykładu, jak my zachcemy sobie żydów (uchowaj Boże od takich zachcianek) to sami sobie weźmiemy oryginalnych mośków z Izraela albo NYC a nie te sowieckie podróbki, co to ich ojcowie przyjechali na ruskich tankach, razem z wszami i Informacją Wojskową z Riazania.
  PiS ma iść w niebyt, bo jak czas pokazał, jest do niczego. I tu nie są winni żadni żydzi, tylko te rodzime jołopy, których oglądacie co dzień w TVP, TVN, POLSAT, których to od 30 lat wybierają niegramotni Polacy i koegzystujący z nim naród sowiecki wychowany po 1944 jak nowa rasa psa. A co do żydów – to w końcu dostaną od nas. Oj, dostaną!
  Jeszcze trochę a mośki dostaną takiego tęgiego kopa w d… – a z nimi ten cały PiS z tymi swoimi Danielsami i resztą przebierańców – że na zakrętach się nie wyrobią w drodze na pustynię Negeb.

  P.S. O badziewiu typu PO, Wiosna, Nowoczesna nawet nie wspomnę. Kulturalny człowiek nie wymienia tych nazw. Co do organizowanej naprędce wrześniowej „zachęty przedwyborczej” zwanej „WIZY” organizowanej przez PiS – to niech USA włożą swoje wizy sobie w buty. Dosyć tej hucpy.
  Króluj nam Chryste

 3. ibrahim ibn jakub said

  norma….żyd żydowi oddaje co nie jego.

 4. LeonPlichta said

  E pisiory powinniscie wszyscy zrobic ;SAMOBUJSTWO.
  Gdyz marny wasz los ;;;;;;;zdrajcy szmaty I wazeliniarze .K.S.to wszystko co wyleczy zdrajcow OJCZYZNY.
  Ludzie wladzy czy to w POLSCE to poprostu ;;;;;;;sludzy ;;;zla sludzy ;;;;;;;masonerii ;;;swiatowej czy w innych krajach.To WROGOWIE rodzaju Ludzkiego….
  To sa nasi krwiopijcy I wrogowie NR 1 SPOLECZENSTWA.A pracodawcy sa jeszcze GRORSI .
  Jebac ich wszystkich…..KONIEC MILOSCI wzgledem tych szmat.

 5. Siekiera_Motyka said

  Kaczor obiecywał i na pewno tylnymi drzwiami daje to co obiecywał.

  „PRIVATE PROPERTY RESTITUTION 7. (C) In response to a question, Kaczynski said he was „certain” that the Sejm would pass legislation on compensation for WWII and Communist-era confiscations. „The law will be adopted. The decision has already been made. It will not be questioned by anyone who has influence in Polish politics. It’s only a matter of timing,” Kaczynski said. If stock prices drop, the GoP would not be able to generate the necessary funds from privatization of large-scale state-owned enterprises, he explained. Kaczynski wondered aloud whether the 20% compensation envisioned in the current legislation would be considered „a satisfactory response.” He noted that as PM he had heard a wide range of positions from concerned Jewish groups. Kaczynski said it would be better to reach agreement with Jewish organizations before passing legislation, but conceded such an approach might take two-to-three years. ”

  „4. (C) Kaczynski said he had been reassured by President-elect Obama’s picks for top national security positions, noting that statements made during the campaign had „raised some doubts.” It is now clear, Kaczynski said, that the new administration’s policy will be within the „normal swing of the pendulum.” Kaczynski said recent developments in Russia’s foreign policy had proven the merits of his government’s efforts to strengthen U.S.-Polish relations. We were clear on our policy toward Russia and Germany, Kaczynski said, „and we were right.” In contrast, PM Tusk’s efforts to engage Russia and Germany had yielded „no positive results.” He criticized Tusk’s „historical policy” with respect to Germany.

  He quietly argued that, were the Nordstream pipeline in operation today, „Poland would not have any gas.” ”

  „Cicho przekonywał, że gdyby gazociąg Nordstream działał dzisiaj, „Polska nie miałaby gazu”.” —> Idiota czy obłąkany ?

  https://wikileaks.org/plusd/cables/09WARSAW33_a.html

 6. Marek said

  I tu nie są winni żadni żydzi, tylko te rodzime jołopy, których oglądacie co dzień w TVP, TVN, POLSAT, których to od 30 lat wybierają niegramotni Polacy
  ===
  Sarmata, gadaj zdrów.
  Nie są winni żadni żydzi?
  A kto niby?
  Żydy z przędsiębiorstwa holoszwindel działają przede wszystkim z zagranicznych ośrodków, a tutejsze żydy – rodzinne yełopy, jak ich pan określił – tylko im pomagają, bo nie potrafią powiedzieć „dość”.

 7. jasiekztoronto said

  Re: Artykul..
  A co kaczynskie k…rwy moglby obiecac i-sra-hell’skim k…rwom za wyjatkiem zlodziejskiego k…rwienia???…
  Czy „zmijowe plemie” stanie sie nagle „plemieniem uczciwych owiec???”…
  (na uczciwosc, sprawiedliwosc i gloszenie prawdy „plemie zmijowe” mialo ponad 2000 lat czasu na nawrocenie…)…

  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 8. Marek said

  Tyle na dzisiaj a od jutra bierzemy się ostro za promowanie Konfederacji w naszych rodzinach i w śród znajomych
  ===
  Sarmata.
  Gdyby ten cały Braun powiedział choć raz: tak jestem żydem, ale wyrzekam się żydostwa dla dobra Polski. Ale nie. On pier.oli że jest „Polakiem cywilizacji łacińskiej”. Ktoś tu dał jego wypowiedź niedawno z YT.
  Węgorz gietrzwałdzki:)
  Coś jak Kaczor odeski.

 9. Cóż, negocjować trzeba.Braun to żyd ale jaki, to już się niedługo dowiemy.Braun to być może I Polak z Ducha, a to też niedługo wyjdzie, bo Braun uda a się za Polaka a I ma do tego prawo.
  Korwin Mikke..skompromitowany wiele razy żyd ..
  W moich oczach to wygląda tak że frakcja Pulawian ..I innych żydów ma orzech do zgryzienia, bo czuje że może być z nami razem wzięte do jednego obozowego wora holokaustu I teraz zbiera siły oczywiście nas Polaków teraz biorąc jako argument I NEGOCJUJE

 10. Konfederacja to jest szansa dla nas Polaków..by w tych negocjacjach coś ugrać dla Polski I Polaków, ALE w międzyczasie my musimy zorganizować własną siłę czysto Polska wyłącznie Tradycyjnie Katolicka..PRL to ciąg dalszy…wyciągamy wnioski z doświadczenia naszych Ojców I Dziadów!!

 11. abcdef said

  Szabrownicy.

 12. bebrave2019 said

  Victor Ashe ambasador USA w Polsce, 16 marca 2009 r. został uhonorowany przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej za wkład w polsko-amerykańską współpracę. Został odznaczony 25 września 2009 r. Przez Mariusza Handzlika, podsekretarza stanu w Urzędzie Prezydenta

 13. Plausi said

  Jeszcze jeden Kret w Warszawie

  Pan J. Kaczyński, pseudonim operacyjny „Kret” pracuje dla okupantów już o wielu lat, naturalnie już od wielu dziesięcioleci w ramach organizacji wywiadów zachodnich i Mossadu NSZZ

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  oficjalnie utrzymuje się, że PiS został wybrany przez Polaków do pełnienia funkcji rządu, można być innego zdania

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  nie przez Polaków, tylko w najlepszym przypadku przez polskich tępaków, co to nie wiedzą, co by tu jeszcze po 40 latach ekscesów spieprzyć, którzy nawet nie stanowią ćwierci polskich wyborców.

  Nie jest to, jak wiadomo jedyny kret, pracujący dla obcych sił okupacyjynych, inny kret wielce dla nich zasłużony:

  https://marucha.wordpress.com/2019/05/06/jan-pawel-ii-nieznan/#comment-829579

 14. jasiekztoronto said

  Re: 11
  Powtorze po raz setny:
  „Tam gdzie pojawiaja sie zydzi, to tam zawsze pozostawiaja po sobie zgnilizne i plesn”
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 15. AniaK said

  „Bezwzględna kara za pedofilię dla wszystkich, szczególnie surowa dla tych, którym powierzono opiekę nad dziećmi, również księży, ale też celebrytów” – zaznaczył. (Jarosław Kaczyński)

  O Żydach i politykach głośno nie wspomniał, ale na pewno i ich miał na myśli 🙂

  https://fakty.interia.pl/polska/news-kaczynski-to-my-podjelismy-walke-z-pedofilia,nId,2986353

 16. Boydar said

  Przyjmując za dobrą monetę stwierdzenie, że była to rozmowa „… w odniesieniu do mienia pożydowskiego”, sami potwierdzamy niejako, że mienie stanowiło własność żydów.

  Jeżeli coś jest czyjeś, obojętnie, Cygana, Rumuna, Niemca, Angola, czy nawet i Żyda, to prawo własności należy uszanować. Podejrzewam, że Kaczor to wiedział i rozumiał.

  Nikt go jednak nie pytał, czy wie, że owo „mienie bezspadkowe” nie było legalną własnością żydów; albo było ukradzione albo otrzymane od pasera, kimkolwiek paser by nie był.

  Tak więc, wypowiedź Kaczyńskiego, de facto nie ma negatywnych konsekwencji, dla Polski i Polaków. Warunkiem zamknięcia rozdziału, jest ujawnienie kwitów przechowywanych na Łubiance. I tego można się spodziewać oraz oczekiwać w stosownym momencie.

 17. Lily said

  ” W Polsce mamy pelna demokracje,
  mozna powiedziec, ze jedna z najlepszych
  w Europie”,oswiadczyl J.Kaczynski.
  O jakiej „demokracji”myslal ?.Pomyslcie
  sami,bo widac ja na kazdym kroku,codziennie.

 18. Birton said

  jeśli Kaczyński cokolwiek obiecał Żydom, to powinien wisieć za zdradę stanu

 19. Boydar said

  @ Pani Lily

  „… że z tylu różnych dróg przez życie,
  każdy ma prawo wybrać źle …” 🙂

  .https://www.youtube.com/watch?v=zEZB0U5okVU

 20. yebany PiS+PO SQURWYSYNY j. kaczyński POWIEŚ się QURWO anty-polska ! said

  Te neobanderowskie anty-polskie squrwiele kaczyńscy ZAWSZE posługiwali się „TALMUDCZYM rozumowaniem” klasyfikując etnicznych Polaków jako PODLUDZI tzn. „gojów” którzy wg żydów nie są ludzmi lecz wołami pracującymi na złodzieji rasistów żydów.

  Wskutek tego TALMUDCZEGO rozumowania jakim posługują się tacy żydoscy RASIĆI zdegenerowane ANTY-polskie squrwysyny z polskim obywatelstwem jak te ŚMIERDZIELE kaczyński, tusk, morawiecki, komorowski, duda, schetyna, gowin, gliński, ziobro . . . itd. oraz pozostałe BYDŁO z gangów PiS+PO+PSL+SLD współpracujący z OPRAWCAMI Polaków.

  Ci chciwcy UZURPATORZY mega ZŁODZIEJE chciwcy zwyrodnialcy z Waszyngtonu, New Yorku i Tel-Avivu z długimi brodami chciwcy przebierańcy z talmudczych sekt poprzebierani w czarne kapelusze i garmitury grabarzy, którym coś UBZDURAŁO osaczyli tych SPRZEDWACZYKÓW z PiS+PO, którzy wsześniej jako żydy „solidaruchy” i KOR-y brali milionowe łapówki od CIA, Mosadu czy BND siedli na łby tym zasrańcom i usiłują usiłując wydusić od Polaków terrorystyczne finansowe haracze.

  Cały ten mechanizm oraz jak wygląda metodologia osaczenia Polaków przez tych bezkarnych złodzieji terrorystów z Waszyngtonu, New Yorku, Tel Avivu na czele z tym LOKAJEM żydowskim trumpem i przekupionej „warszawki” NAJLEPIEJ z internetu wyjaśnia ten krótki wykład:

  „Robią nas w konia: #Stop447 Roszczenia majątkowe wobec Polski – o co chodzi? #197” :

 21. stach said

  Jak podaje nczas.com, Czy Kaczyński i Morawiecki znów padną na kolana przed Żydami? Specjalna delegacja z Izraela przyjeżdża pilnie do Polski w sprawie roszczeń. https://nczas.com/2019/05/12/czy-kaczynski-i-morawiecki-znow-padna-na-kolana-przed-zydami-specjalna-delegacja-z-izraela-przyjezdza-do-polski-w-sprawie-roszczen/?fbclid=IwAR0FYnJsi7M18M5MC9LABwv9ZvHess3_SFfFE50EENHXDTqhrfG_VlMsDJw

  A co to za „delegacja” ?
  dlaczego przyjeżdża? ktoś ich zapraszał? kiedy? czy są znane bodaj szczegóły dotyczące tego jaki jest status tej wizyt?”

 22. Plausi said

  USA – TALMUDYCZNE PAŃSTWO BEZPRAWIA

  Jak prezenter słusznie zauważa, wideo w komentarzu 20:

  https://www.youtube.com/watch?v=S6Sij22k4Cg&t=2m30s

  USA i Izrael chcą wymusić na pełniących funkcje administratorów Polaków złamanie obowiązującego na całym świecie prawa, aby spełnić bezprawne talmudyczne zachcianki środowisk żydowskich, od tysiącleci przywykłych pasożydować na innych społeczeństwach. Takiego talmudycznego przestępstwa oczekują zarządzający USA od tzw. „żądu” w Warszawie. Pełniący władzę USA dopuściły się szantażu wobec Polski, to jest także w USA przestępstwem, USA są talmudycznym państwem bezprawia. Należy tych reprezentantów USA uznać za zdecydowanych i niebywale groźnych wrogów naszego narodu.

  Jak z innych doniesień wiadomo

  https://marucha.wordpress.com/2019/05/12/co-kaczynski-obiecal-zydom/#comment-831000

  krety talmudu, uszminkowane na „patriotów” k…wy talmudyczne w tzw. „żądzie” w Warszawie, chcą wykorzystać przyznane im bezmyślnie przez niewielką część polskich wyborców pełnomocnictwa

  https://marucha.wordpress.com/2019/05/12/co-kaczynski-obiecal-zydom/#comment-831000

  aby pogwałcić wszelkie zasady prawny i okraść swych wyborców i innych Polaków. Jest rzeczą oczywistą, że wyznawcy talmudu okupujący nasz kraj od wieku, jak widać w USA jest sytuacja podobna, wprowadzają sytuacyjne prawo talmudu jako nadrzędne wobec wszelkich uznanych reguł prawnych. Chcą uczynić także z Polski talmudyczny kraj bezprawia.

  Wezwanie sił USA do Polski przez zdrajców zarządzających dziś Polakami, należy ocenić przy tym, za bezprzykładną zdradę interesów narodowych mający swój odpowiednik w Targowicy.

 23. Lily said

  Re 3; Ibrahim Ibn Jakub
  Jak rowniez,przepraszaja w NASZYM imieniu.

 24. […] Plausi said 2019-05-13 (Poniedziałek) @ 07:01:24 […]

 25. NIEZALEŻNY said

  TYLKO SPRÓBUJCIE ŻYDOSTWU COŚ ZWRACAĆ ………………………

 26. Wicia said

  W czasie trwania II Wojny Światowej mienie Żydom kosfiskowali NIEMCY. I to oni powinny się z tego z nimi rozliczyć. Tak że ten okres zadość uczynienia należy do Niemców. Co innego z okresem gomółkowskim, ale w tym okresie ŻYDZI, którzy wyjeżdżali z Polski w większości swój majątek nieruchomy jak i ruchomy przedtem sprzedawali.

 27. PISKORZ said

  re 26 ruchomy przedtem sprzedawali.” ALBO ZE ZŁOTA ROBILI..patelnię, potem powlekali ją czymś i wywozili jako część gospodarstwa domowego..!!

 28. PISKORZ said

  re 1 Franz..b. dziękuję..!

 29. Nil 1976 said

  To żydowski Beach katolicy wyniesie go na wyżyny swiety żyd heee oj głupie polaczki nie pisze że jestem nie polskim tylko żal mi mojej teściowej bo dobra kobita była w solidarności i jak mówiłem że Wałęsa to meda to mnie obsuwala A teraz tamtędy z PiS następne rozczarowanie zydzi w pełnej okrasie narazie mama nie dopuszcza następnego szwinglu oszustwa szkoda mi jej bardzo bi znowu slepo wierzy jeslijateknad tak wyroluje to mam nadzieje ze jego koty wydrapia mu oczy za moja mname tesciowa bo ona naprawde w niego wierzy

 30. jasiekztoronto said

  Re: 18 BIrton…
  Choc jestem przeciwko karze smierci, to kalkstain’a powiesilbym wlasnymi rekami (i nie tylko…)
  (takich samych a nawet gorszych… s…synow w „kneSejmie” jest az nadto…)…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 31. teraz said

  Skandal! Izraelskie żydowskie judaistyczne wojsko i służby rządzą na polskich lotniskach? Sumliński: „Żołnierz izraelski zagradza mi drogę i mi pokazuje, że mam się stąd wynosić”
  Aktualizacja: 2019-05-13 2:16 pm

  Kolejne doniesienia dotyczące izraelskich żołnierzy, tudzież służb na polskich lotniskach. Tym razem interesująca jest w tej sprawie wypowiedź Wojciecha Sumlińskiego. To nie pierwsze tego typu doniesienia dotyczące w tym przypadku lotniska Warszawa – Okęcie.

  – My jesteśmy państwem na niby, nie mam co do tego wątpliwości, jest na to wiele dowodów. Ostatni z nich miał miejsce dwa dni temu, kiedy leciałem do Sztokholmu. Wchodzę i próbuje przejść przez jedne przejście na lotnisku, drugie przejście, nie wolno mi przejść – strzałka, że mam zostać skierowany w lewo – mówi Sumliński.

  – Natrafiłem na izraelskiego żołnierza z długą bronią. Okazuje się, że całe lotnisko było obstawione przez kilkunastu żołnierzy izraelskich z karabinami z długą bronią, nawet nie z pistoletami. Zacząłem się zastanawiać, gdzie ja jestem? Gzie żołnierz izraelski zagradza mi drogę i mi pokazuje, że mam się stąd wynosić? Na lotnisku Okęcie w Warszawie – dodaje.

  To nie pierwsze tego typu doniesienia. Przypomnijmy, że w październiku 2018 roku Internauta będący pracownikiem lotniska Chopina, chcący zachować anonimowość z wiadomych względów, opisał sytuację, która ma miejsce na Okęciu.

  – Witam Serdecznie. Jestem pracownikiem Lotniska Chopina w Warszawie. Mało kto wie, ale żydzi mają na miejscu swoje służby. To tak jakby policja żydowska. Mają oznakowane auta na sygnałach. Samolotów żydowskich chroni zawsze kilku ludzi – informował wówczas.

  – Za wózkami z bagażem israel airlaines zawsze jadą żydzi. Państwo w państwie. Ja jestem nowym pracownikiem i dla mnie to jest szok. Nigdzie na szkoleniach nie wymienia się tych służb. Ogólnie dowiadujesz się dopiero z codziennej pracy – dodawał.

  – Jak tacy ludzie mają mieć szacunek do nas? Przecież widzą na co mogą sobie pozwolić (…) Dlaczego utrzymuje się to w tajemnicy i ile takich tajemnic mają jeszcze przed nami politycy? – pisał mężczyzna o nicku „inko-gnito-1441810”.

  https://wprawo.pl/2018/10/17/na-okeciu-pracuja-tajne-zydowskie-sluzby-nie-tylko-na-okeciu/

  http://www.bibula.com/?p=107910
  http://www.bibula.com/?p=107892
  http://www.bibula.com/?p=107894

  https://mobile.twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1127668889641467904?p=p
  https://mobile.twitter.com/KONFEDERACJA_
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/polska-informacje/konfederacja-sklada-skarge-do-krrit-na-cenzure-polityczna-w-tvp/

 32. NC said

  Notatka ambasadora Ashe dotyczyła rozmowy o„restytucji własności prywatnej”.

  Restytucja oznacza „zwrot w formie ekwiwalentu (np. pieniężnego) lub w naturze mienia bezprawnie skonfiskowanego przez rząd lub władze samorządowe.”

  Obecne żądania mafii od holcaustu nie mają nic wspólnego z restytucją, bo nie ma komu zwracać mienia bezprawnie skonfiskowanego (brak spadkobierców), a majatek bezspadkowy zgodnie z prawem przeszedł na rzezc Skarbu Państwa, nie jest to więc „bezprawna konfiskata”.

 33. Wieluń said

  Ci rozwydrzeni zbrodniarze zdrajcy jak ten prostak lokaj zydoski duda, kaczynski, morawiecki, ziobro, schetyna, macierewicz, czy ten POMYLENIEC jacek czaputowicz w funkcji ministra MSZ . . . itp. bełkoczą, że ten akt żydosko-amerykanski 447 nie obowiązuje w III RP . . . bo został podpisany w Ameryce . . .

  Ci POPIERDOLENCY rozwydrzeni ZDRAJCY z gangów PiS-PO już dzisiaj będą też nam tłumaczyć tzn. KŁAMAĆ w żywe oczy, że ten akt podpisany przez Niemcy i ZSRR w sierpniu 1939r, podpisony też w nie Polsce przez Joachima von Ribbentropa i Mołotowa dotyczący rozbioru Polski jakoby wtedy też nie była poważnym wydażeniem ocenianym przez tych cymbałów „warszawki” z 1939r, a podpisanie tego aktu poza Polską zakonczyło się TRAGICZNIE, kosztem zabitych 6 milionów polskich obywateli . . . !

  Jeśli jeszcze raz jakiś zakłamany zdradziecki squrwysyn z PiS-PO będzie coś bełkotał, że akt 447 dotyczacy rabunku Polaków podpisany w za-żydzonym Waszyngtonie jest jakoby też nie istotny, bo nie podpisany w Polsce, to tym co tak bredzą natychmiast należy rozwalić te głupie łaby, a następnie ich należy ROZERWAĆ na kawałki . . .

 34. Birton said

  ad 30
  Lecha Kaczyńskiego – Aviatora Smoleńskiego Zimnego i Architekta Nordstreamów należy wraz z Maryą wykopać z polskiego, katolickiego, królewskiego Wawelu, na który bezprawnie się dostał za przyczyna żydowskiego Episkopatu, jak również usunąć stamtąd agenta niemieckiego i przechrztę – Marszałkunia – na Litwę najlepiej

 35. Żydy w Polsce "mieli posiadłości" ale na KREDYT z POLSKICH banków, czyli mieli DŁUGI hipoteczne ! said

  Generalnie żydostwo w Polsce do 1939r było bardzo BIEDNE, ponad 85% żyło na KREDYT, mieszkali w wynajętych mieszkaniach, nic faktycznie NIE posiadali, 90% co „posiadali” to NIE byóło ich, gdyż to było obłozone DŁUGAMI hipotecznymi tak jak teraz u żydów w USA !

  Całe USA to przecież BANKRUT finansowy z długiem $35 TRYLIONÓW zaciagnietym w pierwszej kolejnosci właśnie przez ŻYDÓW !

  95% żydoskich właścicieli kamienic w Warszawie, Łodzi, Lublinie i innych miastach SPŁACALI te kamienice, czy też żydoskie biznesy gdyż one były „kupione” NA KREDYD w polskich bankach, zatem były DŁUGAMI hipotetcznymi !

  Faktycznie WSZYSTKIE „własnosci żydoskie” w przed 1939r były własnoscią POLSKICH banków, bo żydy tym sposobem płacili MNIEJSZE podatki, gdy coś „posiadali” ale na KREDYT z długiem hipotecznym do spłacenia !

  Obecne żydy ZŁODZEJE – kłamcy z Waszyngtonu/New Yorku/ruskie-żydy-z-Izralea mają NASRANE w swoich łabach i plotą głupoty o „posiadłosciach” w Polsce które w 90% NIE były spłacone w POLSKICH bankach bo były KUPIONE na KREDYT, czyli faktycznie żydy NIE byli ich włascicielami.

  To ZŁODZIEJE żydy z WNĘTRZA dzisiejszej III RP-polin, czyli te zdradzieckie łachudry QURWY z PiS-PO-PSL-SLD jak Duda, Kaczynski, Michnik, Tusk, Schetyna, Pawłowicz, Macierewicz, Glinski, Czaputowicz, Kuchcinski, Gwin. . . to oni WSPIERAJĄ rosczenia żydoskich kłamców z Waszyngtonu, gdyż oni z WNĘTRZA III RP-polin już stoją w kolejce jako:

  PIERWSI BONIFICJENCI

  tych rozczeń „talmudczego prawa” głupów z Tel-Avivu , więc ci z WNĘTRZA III RP-polin dudy pragną z dnia na dzien stać się MILIONERAMI w durnowatej Polsce, gdzie to głupcy wykołowani telewizorniami żydowskimi te prostaki EMERYCI głosują w wolnych wyborach na te żydoskich złodzieji z tych bandytów gangsterów PiS-PO-PSL-SLD !

  Ta III RP powinna zerwać stosunki dyplomatyczne z izraelem-pustynię zamieszkałą przez ruskich chazarów, gdyż ten gówniany izrael działa dosłownie wszędzie na SZKODĘ Polski na arenie międzynarodowej !

 36. Wrogie PRZEJĘCIE polskiego majątku przez żydów!! said

  To te żydoskie squrwysyny ZŁODZIEJE a.duda, michnik, j.kaczynski, morawiecki, sakiewicz, macierewicz, gliński, tusk, gowin, komorowski i wielu, wielu . . . innych żydów z gangów PiS-PO-PSL-SLD z WNĘTRZA Polski od 30 lat organizowali to wrogie przejecie polskiego majątku i przekazanie jego w CAŁOŚCI uzurpatorom żydom.

  Wrogie przejęcie – to cel spisku „okrągłostołowców” z 1989r czyli zjadłych wrogów WEWNĘTRZNYCH motywowanych i kierowanych zewnętrznie.

  Zjawisko „wrogiego przejęcia” ma swój przypadek szczególny w postaci próby ZRABOWANIA polskiego majątku przez szowinistów żydowskich z Tel-Avivu i Waszyngtonu, wspieranych przez oficjalny rząd USA.

  Taki ich cel RABUNKI potwierdziła to ostatnio izraelska minister ds. równości społecznej Gila Gamliel swoimi publicznymi wypowiedziami:

  „nikt nie powstrzyma Żydów przed przejęciem mienia bezspadkowego, sprawa restytucja jest ‚ważna i bezprecedensowa’, ani polityczne, ani antysemickie elementy nie powstrzymają nas przed wypełnieniem tego ważnego moralnego obowiązku”. . .

  Czytajcie dalej tutaj:

  http://miarka-neon24pl.neon24.pl/post/148910,wrogie-przejecie

  jak bredzą rozwydzreni ZŁODZIJE i mordercy posługujacy się „talmudczymi obyczajami” z tzw. izraela lub Waszyngtonu, zajadli wrogowie Państwa Polskiego z Trumpem na czele !

  Te ZAJADŁE ataki na polskich obywateli z zamiarem OBRABOWANIA Polaków pojawiły się zwłaszcza po zainstalowaniu w III RP tych zabijaków US Army przez bandytów złodzieji z gangów PiS+PO.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: