Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  I*** o Wolne tematy (09 – …
  Irmina Blad o Wolne tematy (09 – …
  francobollo o Judejczykowie falą na nas…
  Olo o Oblicza totalniactwa
  revers o Rosja wysłała potężny sygnał d…
  Piotr B. o Zniewoleni przemocą
  semperparatus o Tajna geoinżynieria – projekt…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  revers o Brak pomysłów na Ukrainę
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Adrian o Wolne tematy (09 – …
  kolejarz o Oblicza totalniactwa
  I*** o Oblicza totalniactwa
  jasiek z toronto o Rosja wysłała potężny sygnał d…
  Maverick o Wolne tematy (09 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Czy Kaczyński i Morawiecki znów padną na kolana przed Żydami? Specjalna delegacja z Izraela przyjeżdża pilnie do Polski w sprawie roszczeń.

Posted by Marucha w dniu 2019-05-12 (Niedziela)

[Na zadane w tytule pytanie odpowiadamy: nie ma innej możliwości, padną, padną… i ogłoszą to jako wspólne zwycięstwo Izraela i Polski nad Putinem – admin]

W kampanii wyborczej można gadać sobie różne rzeczy, tak jak robią to politycy PiS zarzekając się, że nie zapłacą ani złotówki roszczeń. Gorzej kiedy przychodzi do konkretnych działań i rozmów z drugą stroną.

Specjalna delegacja z Izraela przyjedzie do Polski w sprawie roszczeń żydowskich. Co teraz zrobią Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki?

[Po pierwsze – wszystko utajnią – admin]

Jak pamiętamy rządzący PiS padł na kolana przed Izraelem w sprawie ustawy o IPN i w kilka godzin zmienił prawo. Jak donosi dziennikarz Marcin Makowski, w poniedziałek do Polski przybędzie specjalna delegacja z Jerozolimy, aby rozmawiać z polskim rządem o amerykańskiej ustawie 447 i żydowskich roszczeniach. Czy PiS znowu padnie na kolana?

„Z tego co słyszę formalna delegacja rządu izraelskiego uda się jutro do Polski w sprawie rozmów o JUST Act 447” – napisał na Twitterze Makowski.

https://nczas.com

Komentarze 94 do “Czy Kaczyński i Morawiecki znów padną na kolana przed Żydami? Specjalna delegacja z Izraela przyjeżdża pilnie do Polski w sprawie roszczeń.”

 1. Parapsychopatolog said

  Przylecą i pokażą „naczelnikowi” kilka filmów z pedalskim porno z lat 90 nagrywanych w hotelu WAT i on będzie sam wiedział co robić.

 2. bryś said

  Znów padną – a kiedy stali?

 3. kojak said

  Wiadomo ze po cos Zyd Kurwa – Morawiecki (kurwa to ulubione jego slowo ! ten degenerat z luboscia uzywa go przy kobietach ! ) zostal premierem zeby realizowac kryminalne zydowskie szwindle geszefty i oszustwa !

 4. Jack Ravenno said

  Lachociągi i żydowskie swołocze. Kiedyś może i mogli mieć rzydzi w Polsce jakiegoś tam sojusznika w Europie. Ale za to całe „dobro”, którym nas raczą przyjdzie im zapłacić. Już sporo ludzi zaczyna zauważać, że coś się niedobrego dzieje ale nie wiedzą konkretnie co. Obyśmy cało z tego wyszli i proszę Pana Jezusa aby przed tymi bękartami szatana ochronił Polskę i Polaków.

 5. rafal z said

  Parapsychopatolog said
  2019-05-12 (Niedziela) @ 19:48:19

  No właśnie… Największą słabością polityków w Polsce jest uwikłanie się w obyczajowe lub finansowe skandale. I tylko z tego powodu gdy prawdziwi decydenci chcą coś uchwalić to mogą to zrobić w ciągu 1 dnia jak to zrobili z ustawą o IPN.

  Tu nie chodzi o lobbing etc.

  Po prostu istnieją realne sznureczki a ci którzy mają dostęp do sznureczków robią co chcą…

  Negatywna selekcja

  ———–
  Chyba nie są potrzebne żadne sznureczki. „Polskie” władze robią to chętnie, bo należą do tego samego plugawego plemienia.
  Admin

 6. Czy Kaczyński i Morawiecki znów padną na kolana przed Żydami z Izraela? Tak.Proszę jeszcze nie zapominać o dostawach gazu i ropy z Izraela.

 7. Parapsychopatolog said

  Re 5 . Panie Marku, zapomniał Pan dodać że chodzi o dostawy rosyjskiego gazu o czym mówili prezydent Putin i Nataniahu podczas konferencji prasowej w czerwcu 2016 lub 2017 r. Netaniahu śmieszkował że żydzi mają wielowiekową tradycje zarabiania na Polakach. Aktualnie w sieci niema już oryginału – jest pocięta wersja.

 8. JerzyS said

  Tusk, Komorowski i Schetyna za wypłatą bezpodstawnych roszczeń Żydowskich. Gigantyczny przekręt na miliardy.

  Posted By globalne-archiwum.pl on Maj 12, 2019
  ,,Umiejętna polityka finansowa sprawi, że wyjdziemy z twarzą wśród narodów świata a Polacy tego nie odczują. Będę popierał, zatem zwrot mienia żydowskiego w walucie, ziemi i niesłusznie zabranych nieruchomości. Ci ludzie tyle wycierpieli, że należy im się zadość uczynienie i sowita rekompensata za krzywdy, jakie spotkały ich w Polsce od Polaków.’’ Grzegorz Schetyna.

  „Moją żonę przechowała rodzina Królikowskich, wiedząc, że w tym samym domu było Gestapo. Oni narażali swoje życie! (…) Gdyby Niemcy nie głosowali wtedy za Hitlerem, to nie byłoby nazizmu, nie byłoby obozów niemieckich na terenie Polski. Te wszystkie obozy zagłady i koncentracyjne były niemieckie. Nie istniały polskie obozy.”

  Edward Mosberg.

  Sprawa roszczeń żydowskich związanych ze zwrotem mienia po II wojnie światowej jest kwestią szalenie ważną z punktu widzenia racji stanu oraz przyszłości Narodu Polskiego. Nie oszukujmy się, jeżeli Polska zostanie zrównana z Niemcami w kwestii odpowiedzialności za okropieństwa tamtego czasu, wówczas przyszłe pokolenia Polaków będą dosłownie targane po całym świecie by spłacać jakieś wyimaginowane sumy pieniędzy, których zapewne końca nie będzie.

  To sprawia, że o roszczeniach żydowskich względem Polski należy pisać i mówić, dodatkowo ta sprawa jest o tyle zuchwała, ponieważ to nic innego jak próba przeprowadzenia haraczu na naszym narodzie. Absurdy z tym związane sięgają szczytów, otóż Rzeczpospolita w trakcie II wojny światowej została dosłownie zmieciona z powierzchni ziemi ponad to Niemcy mieli zamiar przeprowadzić eksterminację narodu Polskiego, a mimo to, pewne środowiska i międzynarodowe lobby za wszelką cenę zakłamują prawdę historyczną na oczach całego świata, który de facto milczy.

  Polska i Naród Polski obwiniony za holocaust nie ma przyszłości, jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, wówczas Polacy staną się poniekąd finansowymi zakładnikami lobby żydowskiego. Zatem, jeżeli sami nie zadbamy o prawdę historyczną wówczas nikt za nas tego nie zrobi. Przy tej okazji zwróćmy uwagę na haniebne postulaty i działania niektórych polskich polityków, którzy bardziej służą interesom zagranicy aniżeli własnej Ojczyźnie.

  ,,Musimy raz na zawsze rozwiązać problem zwrotu majątku żydowskiego. Oddajmy, co im się należy i po kłopocie. Polska jest finansowo przygotowana na zwrot nawet sześćdziesięciu miliardów dolarów w 2015 roku.

  Umiejętna polityka finansowa sprawi, że wyjdziemy z twarzą wśród narodów świata a Polacy tego nie odczują. Będę popierał, zatem zwrot mienia żydowskiego w walucie, ziemi i niesłusznie zabranych nieruchomości. Ci ludzie tyle wycierpieli, że należy im się zadość uczynienie i sowita rekompensata za krzywdy, jakie spotkały ich w Polsce od Polaków.’’

  Grzegorz Schetyna.

  Grzegorz Schetyna, Bronisław Komorowski oraz Donald Tusk to czołowi politycy frontu postulującego uiszczenie miliardów złotych na konta organizacji żydowskich w ramach spłaty wyimaginowanych roszczeń. Nie dajmy się jednak oszukać, Schetyna, Komorowski i Tusk to tylko wierzchołek góry lodowej, to figuranci i ci, którzy mieli za zadanie postawić swoje podpisy w odpowiednim miejscu. Za tymi ludźmi stoją potężne antypolskie siły, które posługując się wyżej wspomnianymi politykami chcą dokonać grabieży na Rzeczpospolitej.

  Drodzy Czytelnicy, Rodacy, stawką są setki miliardów złotych i przyszłość naszego Narodu, miejmy tego świadomość. Obecnie bezpodstawne roszczenia żydowskie oscylują w graniach trzystu miliardów złotych, notabene nie wiadomo skąd w ogóle wzięła się ta suma, jednak to pokazuje bezprecedensowy i bezpodstawny atak na Polskę, w którym nie chodzi o fakty i twarde dowody, lecz drenaż gigantycznego majątku z naszej Ojczyzny.

  Pamiętajmy również o sytuacji, w której Prezydent Andrzej Duda zawetował skandaliczną ustawę o polskich lasach. Przypominamy depeszę, która nie tak dawno została zamieszczona na portalu Wikileaks. Dokument ten wysłany został 23 stycznia 2009 roku z ambasady Stanów Zjednoczonych w Polsce do Waszyngtonu. W dokumencie tym opisano spotkanie Bronisława Komorowskiego z ambasadorem Victorem Ashem.

  W trakcie rozmowy pojawił się temat wypłat za mienie odebrane w czasie II wojny światowej, co miało zostać sfinansowane ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży części mienia narodowego, w tym Lasów Państwowych. Komorowski podkreślił, że premier Donald Tusk jest zdeterminowany, by problem ten rozwiązać i naciska przede wszystkim na Ministerstwa Rolnictwa i Środowiska, by zgodził się na finansowanie roszczeń ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży własności narodowej, w tym lasów.

 9. zatroskana o MW said

  ad4
  Kaczynscy ( uwiklani?) byli staranie uksztaltowani przez przyjaciela matki masona JJ Lipskiego. Wykonywali i wykonuja to do czego byli przeznaczeni. Polecenia wydaja prezesowi i Morawieckiemu podrzedni urzednicy z kraju polozonemu w Palestynie. I niech tylko mine zrobia nie taka, to wytresowane ich wsciekle amerykanskie psy zrobia porzadek!
  Choc moga ich zignorowac i np udac sie rano do wykonywania swoich sluzbowych obowiazkow!. Ech marzenia!
  Zeby sie chociaz pos..li ze strachu.

 10. Lily said

  Ciekawe czy Greenberg,(przed zmiana
  nazwiska) przyleci?.Tate,zmienil nazwisko
  po przyjezdzie do USA z Niemiec,po II.W.S.
  Syn rowniez zyciorys sobie podmienil.
  Wiecej,pod Greenberg family.

 11. Lily said

  Re 5;Marek Lipski
  Panie Marku,swoi z wizyta.
  Dla niektorych jak widac.
  „GREED IS ENDLESS”.
  PAZERNOSC NIE ZNA GRANIC.

 12. Parapsychopatolog said

  Jutrzejszy pokaz filmów odwołany. Nasze zuchy z MSZ odwołąły wizytę 🙂
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/msz-wizyta-delegacji-izraelskiej-zostala-odwolana/qycdbm4

 13. PISKORZ said

  re 1 w hotelu WAT „,,czyli w tzw. popularnie Hiltonie.?! Czy w tzw, Domku Myśliwskim, który znajduje się niedaleko WATu, ale nie leży na jego terenie..?

 14. NC said

  Specjalna delegacja pilnie przyjeżdża?
  Czy rząd w Warszawie ją zaprosił?
  Jeśli nie, to dlaczego ma się z nią spotykać?
  Zatrzymać na Okęciu i odesłać z powrotem.

 15. Marucha said

  Re 14:
  Żadnych delegacji izraelskich czy amerykańskich nikt nie musi do Polski zapraszać. Po prostu przyjeżdżają, stawiając „polski” rząd w sytuacji faktów dokonanych.
  Właściciel psa nie musi go informować, że przeniesie mu budę na inne miejsce i skróci łańcuch.

  A że MSZ „odwołał wizytę”? Gówno prawda. MSZ nie jest zdolny do żadnej samodzielnej decyzji, gdy w grę wchodzi Izrael, USA albo Unia. Po prostu Rzydzi przełożyli wizytę na czas, kiedy w Polsce skończy się słomiany zapał protestów przeciwko żydowskiej bezczelności.

 16. ami said

  Izraelska wizyta ws. 447 odwołana przez MSZ – mimo, iż Konfederacja Narodowa przygotowała jej uroczystości wręczania Orła Białego w Koronie, szumnie i dudnię pod miejskimi szaletami – szafotami. Słowianie sie ogarneli i postanowili zrewanżować się żydom za całokształt holokaustu oraz dołączyć do obchodów święta Purim, z tym, że rolę będą odwrócone. Teraz diabeł będzie pracował na trzy zmiany, bez pomocników i podżegaczy. Będzie co świętować, odpali się też parę świeczek, coby w ciemnościach transcendentni się nie pogubili.

  https://wawel.neon24.pl/post/148884,izraelska-wizyta-ws-447-odwolana-przez-msz

  ——-
  Pan wierzy w to, że „Słowianie się ogarnęli”? Co Słowianie mają do gadania w kwestiach polityki?
  Żydzi przełożyli sobie wizytę na dogodniejszy czas i tyle. MSZ miał gówno do gadania.
  Admin

 17. Blazkowitz said

  No dobrze maja przylecic do Warszawy.
  A czy obrona Lotnicza wie cos na ten temat ?Jesli tak to czekac na przylot I wypuscic caly wianuszek .
  Na co to czekac?

 18. ŻYDY gangu PiS-PO wyszarpneli nam polski dom i nas Polaków RABUJĄ ! said

  Przeklęte chciwe żydy gangsterzy PO-PiS z polskim obywatelstwem jak duda, morawieckie, kaczyński, tusk, schetyna, macierewicz, komorowski, michnik, glinski, gowin, terlecki, kuchcinski, ziobro, graś . . . itp zamieszkałe zdegenerowane bydlaki w Polsce biorący łapówki żydo-amerykańskich pustych żydo-dolarów.

  Oni krwipijcy gangsterzy PiS-PO KUPCZĄ nami Polakami i owocami naszej ciężkiej pracy o 1000-krotnie bezczelniej oraz zuchwalej niż żydo-komuniści z PRL-u !

  Ich należy zacząć rozrywać na kawałki za ich zuchwałe ZBRODNIE zdrady !

  A to gówniane „polskie wojsko” z tymi śmierdziuchami zdegenerowanymi generałami po żydoskich dokształatach w CIA w żydo-lewackiej ameryce też PRZEKUPIONYMI za pare zielonych żydoskich dolarów, klaszczą oni tym degeneratom zdrajcom gangsterom PiS-PO, „polskie wojskowi i generały zamiast BRONIĆ Naród przed RABUNKIEM obcych to wspierają swoją bezczynnością RABUNEK Polaków, nieszczenia polskiego domu przez żydów !

  Ta rabunek Polaków przez żydów to właśnie jest żydoski kapitalizm, jako kiła, HIV lub syf żydoski na którą ZARAZILI zdegenerowaną przez też przez nich zbankrutowaną ameryką . . .

  O wiele bezpieczniej i spokojniej się yło ludziom w PRL niż teraz w tym zafałszowanym żydoskim strasznym talmudyźmie.

 19. yogi said

  O marszu 11 maja ani słowa a odwołanie delegacji odtrąbione gdzie się da. Śmierdzi ustawką.

 20. Czy squrwiele zdrajcy żydy PiS+PO podpisali cyrograf aby OBRABOWAĆ Polaków ?? said

  Wszystko wygląda na to, że ci ZBODNIARZE zdrajcy squrwysyny żydy PiS+PO POTAJEMNIE już dawno podpisali z żydami złodziejami w New Yorku i Tel-Avivie CYROGRAF na Polaków:

  Teraz tym zbrodniarzom zdrajcom żydom z PiS+PO jedynie chodzi o to, aby przeciętni Polacy jak NAJPÓŹNIEJ się dowiedzieli, że faktycznie zostali OBRABOWANI, a emeryci i renciści będą ŻYWIĆ się trawą, zielskiem i śmieciami ze śmietników w nagrodzie za to, że głosowali w wolnych wyborach na tych squrwieli PiS+PO+PSL+SLD.

  Niestety, ale te anty-polskie qaurwy PiS(wcześniej PC)+PO(wcześniej żydoska Unia Wolności)+SLD(wcześniej PZPR) +PSL czyli żydy „okrągłostołowcy” z Magdalenki z 1989r dogadali się miedzy sobą, aby razem z żydami z USA totalnie atakować i zdezintegrować, ROZBIĆ Polonie Światową zwłaszcza w USA / Kandzie / Niemczech tak aby byli bardzo słabi politycznie, NIE byli w stanie organizować lobingu w różnych krajach w obronie interesów Polaków.

  Tych co podpisali „cyrograf” na Polaków, czyli dopuścili się ZBRODNI zdrady interesów Polaków o tak trzeba rozliczyć:

 21. irtur said

  Ustawka przedwyborcza PiSiorów dla ogłupionych gojów

 22. Adrem said

  Za głośno się zrobiło, uznali , że może wpłynąć na wynik wyborów.
  Muszą na trochę odpuścić.
  Na trochę.

  Bo tak w ogóle, to oni nigdy nie odpuszczają.

  Bądźmy czujni.

  Na świecie wiele się zmienia.
  Na moje oko robią się nerwowi.

  Patrzmy na ręce naszym pejsom.
  To , co trudno załatwić oficjalnie, łatwo załatwia się pod stołem.

 23. Parapsychopatolog said

  Re 13. Panie Piskorz, aż takich szczegółów to nie znam 🙂

 24. Rafał said

  Konfederacja rozbije układ – Spot nr 4:

 25. re1truth2 said

  No i ten „film” Sekielskiego pewnie z przyczyny tego komentarza w sieci???

  „Żeby pokazać absurd tych żądań i zmobilizować przeciwko nim poważną masę obywateli należy zaangażować w sprawę Kościół. A najprościej zrobić to tak: Watykan wydaje oświadczenie, że popiera starania żydów o przygarnięcie mienia bezspadkowego po żydach, którzy zgninęli w IIWŚ i jednocześnie sam wzywa polski rząd do zwrotu mienia bezspadkowego po zmarłych katolikach… polskiemu kościołowi.”

 26. Plausi said

  Skoncentrujmy się na przypadku bezprawia

  o jakie tu chodzi. Patrz: „USA – TALMUDYCZNE PAŃSTWO BEZPRAWIA”

  https://marucha.wordpress.com/2019/05/12/co-kaczynski-obiecal-zydom/#comment-831147

  Tylko szaleniec może oczekiwać, że ze strony tego państwa mogą Polacy oczekiwać jaikiejś obrony, wezwanie przez obecny tzw. „żąd” w Warszawie, słowo „żąd” pochodzi od „żądać”, bowiem ta banda rezydująca w budynkach administracji Polski, żąda od nas zapłaty trybutu na rzecz pasożydów.

 27. Plausi said

  Talmudyczne k…y

  tworzą obecnie zarządzającą Polakami grupę zdrjaców

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/

  określenie w tyutule jest kopią terminu używanego chętnie w Izraelu.

  https://marucha.wordpress.com/2019/05/08/z-szacunku-do-izraela-polscy-pilkarze-nie-beda-mogli-spozywac-miesa/#comment-830276

 28. Olo said

  Jeżeli chodzi o żydowski rozbój w ramach ustawy 447 realizowany we współpracy z żydo-banderowskim reżimem PiS, to nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Polacy się budzą i to jest najważniejsze. Gdyby tak nie było, marsz w stolicy by się nie odbył. Teraz czas pomyśleć o zapisaniu się na pobliską strzelnicę i tym podobnej aktywności. To co żyd ukradnie, trzeba będzie mu odebrać.

 29. Czy Kaczyński i Morawiecki znów padną na kolana przed Żydami?

  Jak się klęczy, to można co najwyżej paść na twarz. 🙂

 30. PISKORZ said

  re 15 Właściciel psa nie musi go informować, że przeniesie mu budę na inne miejsce i skróci łańcuch.” P/ MARUCHA SUPER…Dzięki panu humor będę miał jak cholera..!!!

 31. PISKORZ said

  re 22 B. dziękuję…wysyłam gdzie trzeba..!! Dobrze, że krótkie..

 32. PISKORZ said

  Ksiądz z filmu Sekielskiego odchodzi z kapłaństwa ” ..JUŻ ZACZĘLI…FILM SEKIELSKIEGO…w takim momencie, aby odwrócić uwagę OD SPRAW DLA KRAJU NAJWAŻNIEJSZYCH…Macherzy od socjotechniki..

 33. JerzyS said

  Przecież ustawa 447 dotyczy nie tylko Polski , dotyczy również:

  Ukrainy

  Białorusi

  Rosji

  Słowacji
  Węgier
  Czech
  Austrii
  i innych

  Ciekawe co inni myślą na temat tej rasistowskiej ustawy?

  Może zebrac wszystkich zainteresowanych na jednej konferencji i sobie wyjaśnić?

 34. Adrem said

  JerzyS ad 33

  Ale one od NAS chcą i na nas najeżdżają na całym świecie !

  Jakoś innych krajów tak nie szkalują.

  Ciekawe czemu ?

 35. Maciejasz said

  https://www.m.pch24.pl/zamieszanie-wokol-wizyty-przedstawicieli-izraela-w-warszawie–polski-msz-zabral-glos,68181,i.html

  Moze się nas boją?

  ——
  No pewnie…
  Admin

 36. revers said

  Oficjalnie odwolano wizyte, ale naciski, dogodnego czasu przed po wyborach do PE i krajowych na jesien 2019, negocjacje trwaja do ostaniego guzika i buta cydyka z radomia co mial ich 17 na skladzie w tym 4 do reperacji, za 4 mln. rocznej produkcji butow na caly swiat zakladow „Alka” w Slupsku.

  https://www.gov.pl/web/dyplomacja/komunikat-msz?fbclid=IwAR0wEFnFoWL9sa6OJ5kPVHc2ipJJMfgiIXUPPVxnnqaBq5FxY-_RPoUlQV4

 37. Olo said

  Re. 35 Revers

  Nic nie odwołano, nic nie odwołano. To tylko kolejna ustawka. Talmudyczny teatrzyk dla gojów. Żydowscy bandyci z Izraela wymyślili sobie wizytę, a następnie w porozumieniu z żydo-banderowskim reżimem PiS „odwołali ją”, by po pierwsze stworzyć zastępczy temat odwracajacy uwagę od żydowskiego rozboju w biały dzień (tzw. roszczeń), po drugie uwiarygodnić pisowską agenturę przed wyborami z dnia 26 maja. Ludzie, nie dajcie sie nabrać pisowskim żmijom!

 38. Sarmata said

  Koci, koci, łapci,
  pojedziem do babci,
  ale ani słówka,
  bo babcia Żydówka

  Jadą, jadą Icki,
  Na nich wszawe mycki …

  P.S. Tylko Konfederacja (Wolnych Polaków!) Negocjacje PiS w 447 to jest ZDRADA!
  Podsumuję: kopa w d… PiS i ich żydom też. Dosyć tych kłamstw i ośmieszania Polaków w tych ich ustawkach z PO i resztą tego dziadostwa.
  Tyle na dzisiaj a od jutra bierzemy się ostro za promowanie Konfederacji w naszych rodzinach i w śród znajomych. To jest klucz do powodzenia Konfederacji!
  PiS ma iść w niebyt, bo jak czas pokazał, jest do niczego. Dla przykładu, jak my zachcemy sobie żydów (uchowaj Boże od takich zachcianek) to sami sobie weźmiemy oryginalnych mośków z Izraela albo NYC a nie te sowieckie podróbki, co to ich ojcowie przyjechali na ruskich tankach, razem z wszami i Informacją Wojskową z Riazania.
  PiS ma iść w niebyt, bo jak czas pokazał, jest do niczego. I tu nie są winni żadni żydzi, tylko te rodzime jołopy, których oglądacie co dzień w TVP, TVN, POLSAT, których to od 30 lat wybierają niegramotni Polacy i koegzystujący z nim naród sowiecki wychowany po 1944 jak nowa rasa psa. A co do żydów – to w końcu dostaną od nas. Oj, dostaną!
  Jeszcze trochę a mośki dostaną takiego tęgiego kopa w d… – a z nimi ten cały PiS z tymi swoimi Danielsami i resztą przebierańców – że na zakrętach się nie wyrobią w drodze na pustynię Negeb.

  P.S. O badziewiu typu PO, Wiosna, Nowoczesna nawet nie wspomnę. Kulturalny człowiek nie wymienia tych nazw. Co do organizowanej naprędce wrześniowej „zachęty przedwyborczej” zwanej „WIZY” organizowanej przez PiS – to niech USA włożą swoje wizy sobie w buty. Dosyć tej hucpy.
  Króluj nam Chryste

 39. plausi said

  Po co jest armia

  także w Polsce ?

  https://www.youtube.com/watch?v=sIJXEidmCXc&t=5m20s całe wideo patrz komentarz 20, Czy squrwiele …

  Naturalnie armia polska nie służy polskim interesom a jedynie interesom MWF, jak długo ta będzie potrzebowała dolar jako pieniądz wymiany międzynarodowej.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Walka USA przeciwko Rosji jest też spowodowana jej dywersyjną działalnością w świecie pieniądza, kraje BRICS (wspomina je także powyższe wideo) chcą wyeliminować dolar z wymiany międzynarodowej, szczególnie aktywna jest Rosja, po tym ChRL, które skupują złoto gdzie się tylko da. Ktoś, kto zrozumiał artykuł Petrova w linku powyżej, z łatwością zinterpretuje wydarzenia ostatnich dwudziestu lat i to zupełnie inaczej niż media gówne, z to poprawnie.

  Poniższy rysunek usiłuje wyjaśnić czytelnikom sens demokratycznych wyborów w Polsce

  jak też zadań, jakie postawiono hodowcom Polaków.

 40. Marek said

  Tyle na dzisiaj a od jutra bierzemy się ostro za promowanie Konfederacji w naszych rodzinach i w śród znajomych. To jest klucz do powodzenia Konfederacji!
  ===
  Idź pan do sąsiadów z tymi hasełkami. Już pan przestań wklejać do gajówki te same pitu pitu
  „Konfederacja wolnych Polaków” na czele z żydkami.
  Aj waj, już lecę.

 41. Acan said

  [Po pierwsze – wszystko utajnią – admin]

  Tak jak utajniono i zamilczano tasme z rozmowa braci Kaczynskich przed ladowaniem w Smolensku na ktorej jest odpowiedz jak doszlo do podjecia samobojczej decyzji ladowania we mgle na zamknietym lotnisku. Gdyby ja ujawniono, Kaczynski przestalby byc nia szantazowany, ale cala legenda Kaczynskich skonczyla by sie tak jak legenda Walesy.

  Konfederacja to „nasz” najnowszy garnitur rzadzacych dla polskich gojow. Potrzebna jest nowa ekipa.
  Skoro Kaczynski juz lezy na Wawelu w krypcie polskich krolow to i Brauna, wyznawce monarchizmu, oglosza krolem.

 42. Birton said

  raz jeszcze:
  Pojawiła się niedawno w internecie nowa koncepcja, że Izrael, jak dziedzic i spadkobierca wszystkich światowych Żydów bierze w całości moralną, prawną i materialną odpowiedzialność za wszelkie zbrodnie żydowskiego aparatu przemocy jak MBP i UB w Polsce , CzK i NKWD w Rosji, a to za wymordowanie sumarycznie ponad 30 milionów obywateli tych krajów, a następnie bierze całkowitą odpowiedzialność materialną za żydowską grabież majątku narodowego tych krajów na szkodę Polaków w latach 1944-2019 i Rosjan w latach 1917 -2019 wypłacając poszkodowanym obywatelom lub ich rodzinom stosowne odszkodowania , w kwocie nie mniejszej niż 200 miliardów w przypadku polskich ofiar lub ich rodzin oraz zwraca zagrabione przez żydowskie rządy w tych krajach mienie wraz ze stosownymi procentami, w kwocie nie mniejszej niż 1200 miliardów w przypadku Polski

 43. MatkaPolka said

  ŻYDOM NIC SIĘ NIE NALEŻY – „WŁASNOŚĆ ŻYDOWSKA” – powstała w wyniku przestępczej działalności, spisków –przeciw Polakom i Polsce, lichwę, oszustwa, za zdrady, donosy – …

  Nie było aktów notarialnych dziedziczenia przez żydów – aktów nadania PRZEZ ZABORCÓW,

  ŻYDZI PŁACIĆ

  Za co żydzi powinni zapłacić Polsce i Polakom

  Za II wojnę światową

  Holocaust – A. Szczesniak – WIELKI ŻYDOWSKI KAPITAŁ WSPIERA HITLEROWCÓW
  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl.html

  HOLOKAUST SŁOWIAN – 52,496 MILIONÓW – SŁOWIAŃSKICH OFIAR II WOJNY ŚWIATOWEJ

  Kogo muszą przeprosić Żydzi? – (i zapłacić)

  Jerzy Robert Nowak, Maron, Warszawa 2001

  I. Powinni przeprosić Polaków:
  Za zdradzanie nas na rzecz zaborców
  Za jakże licznych Żydów, szpicli i donosicieli w służbie carów
  Za koncepcje Judeo-Polonii
  Za rozliczne kampanie antypolonizmu
  Za rolę w partii zdrady narodowej – KPP
  Za zdradę Polski na Kresach wiatach 1939-1941
  Za zbrodnie w Koniuchach i Nalibokach
  Za rolę Żydów w Stalinizacji Polski
  Za gospodarcze niszczenie Polski w dobie stalinowskiej
  Za zaprzepaszczenie tak wielu polskich szans po 1989 roku

  Za zbrodnie MBP i UB

  Za zbrodnie Sądów stalinowskich w Polsce – Za bezkarność opanowanego przez żydów Systemu Sądowniczego w Polsce

  Za rabowanie Polski i Polaków– od początku pobytu na ziemi Polskiej, w okresie rozbiorów, w powstaniach i zrywach narodowych, w okresie II Rzeczpospolitej -ogałacanie Polski z kapitału – wysyłka do Palestyny na budowę przyszłego Izraela, rabowanie PRL-u – wysyłka pieniędzy do Izraela, przekręty w handlu zagranicznym,

  Za kryminalną „prywatyzację”– rozprzedanie po cenach złomu nowoczesnej Polski i Kolonizacje

  Za afery – afery PO – ponad 3000 afer, za afery PiS – FOZZ, Art-B, „Oscylator”

  Za upadek szkolnictwa

  Za demoralizację Polski i polskich dzieci – NAJMOCNIEJSZE KAZANIE KS.P.NATANKA:
  ” Polsko błądzisz! ht..tps:/../w..w..w.youtube.co..m/watch?v=kntUlTM2TEs

  Za żydowski, lichwiarski System Bankowy

  Za finansowanie dwóch wojen, – Polska była największą ofiarą wojen – Wschód -Zachód

  Za zadłużanie Polski, zniewalanie, wywożenie miliardów – przez „zachodnie” żydowskie banki

  Za Talmud–to kodeks przestępczy.

  HOLOKAUST SŁOWIAN! – w drugiej wojnie światowej

  OFIARY – A więc liczby zamordowanych:

  – Polacy – Słowianie – 12 milionów 759 tysięcy ofiary II wojny światowej – 6 mil. Polaków to FAŁSZ

  – Żydzi ogółem 574,000, w tym 47,000 Chazarów – przez pomyłkę

  – Niemcy 14 milionów 700 tysięcy, z czego 35% to Słowianie,
  w tym 2,5 miliona pochodzenia polskiego – 5,145 mln

  – Rosjanie 25,5 miliona, – niemal 100% Słowianie

  – Rumuni 4,7 miliona, 78% to Słowianie – 3,666 mln

  – Bułgarzy 4,3 miliona, 80% to Słowianie – 3,44 mln

  – Amerykanie 780,000, z czego 78% to Słowianie – 0.6084 mln

  – Czesi i Słowacy, 500,000, 90% Słowianie – 0,45 mln

  – 560,000 Cyganów, z czego 67% pochodzenia słowiańskiego 0,3752 mln

  – Inne kraje Europy ogółem – ok 800,000 zamordowanych, 69% Słowianie 0,552

  RAZEM 52,496 MILIONÓW – SŁOWIAŃSKICH OFIAR II WOJNY ŚWIATOWEJ

  Oprawcy:

  – Przywództwo niemieckie – 672 osoby, z czego 659 to żydzi chazarscy, z Hitlerem na czele

  – Wszystkie armie niemieckie 4 mln 730,000, z czego 35% to żydzi chazarscy

  – Gestapo ok. 570,000 z czego 91% to żydzi chazarscy

  – SS 4,4 mln, z czego 84% to żydzi chazarscy

  – Ukraińcy współpracujący z nazistami – 2,4 mln z czego 97% to żydzi chazarscy

  – Przywództwo wojsk rosyjskich – 1384 osoby, z czego 91% to żydzi chazarscy, ze Stalinem na czele
  – NKWD – W 100% ŻYDZI

  – Przywództwo wojsk brytyjskich 1683 osoby, z czego 89% to żydzi chazarscy

  – Przywództwo wojsk amerykańskich 1427 osób, z czego 89% to żydzi chazarscy

  ZA, CO ŻYDZI POWINNI PRZEPROSIĆ POLAKÓW – ZA CO POWINNI ZAPŁACIĆ

  ZA MORDOWANIE POLAKÓW

  ZA OKRADANIE POLAKÓW

  ZA ZDRADY – WSPÓŁPRACĘ Z NAJEŹDZCAMI i ROZBIORCAMI POLSKI – Szwedami, Prusami, Austriakami, Rosjanami – spiskowanie, donoszenie, kolaboracja, za żydowskie GESTAPO.

  FINANSOWANIE WROGÓW POLSKI – wybór elektora, brandenburskiego na króla Polski, np. finansowanie przewrotu majowego Piłsudskiego, finansowanie KOR-u, finansowanie wyboru Tuska…

  TORPEDOWANIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI – w rokowaniach w Wersalu

  ZA SYSTEM BANKOWY – FINANSOWANIE WOJEN, grabież i wywóz pieniędzy z Polski przez obce Banki – teraz, przed wojną do Palestyny na założenie Izraela

  ZA STWORZENIE ZBRODNICZYCH TOTALITARNYCH IDEOLOGII – Komunizmu, Nazizmu, Syjonizmu, Kapitalizmu

  Za stworzenie komunizmu przez niemieckich żydów

  Za „Rewolucję Bolszewicką” – powstanie państwa komunistycznego – Rosyjskie i Polskie – 60 mln ofiar Czerwony Terroru – kierowanego przez żydów w Rosji , finansowanego prze żydów z Wall Street.

  FINANSOWANIE WOJEN I REWOLUCJI – Wall Street i dojście Hitlera do władzy, Wall Street i Rewolucja Bolszewicka – finansowanie dwóch stron konfliktów.

  PODSYCANIE I PROWOKOWANIE FINANSOWANIE WOJEN – PODŻEGANIE DO WOJEN, KONFLIKTOWANIE I WZAJEMNE NAPUSZCZANIE na siebie Słowian– Polaków Rosjan, Rusinów, Litwinów, Czechów, Serbów Chorwatów

  ZA ŻYDOWSKICH PRETORIANÓW HITLERA, – wszyscy nazistowscy to żydzi

  HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA ? HANNECKE KARDEL

  Click to access hizpol.pdf

  Najwyżsi ranga przywódcy nazistowscy byli Żydami lub pól żydami
  • Eichman 100% żydem był – ten od ostatecznego rozwiązania .
  • Goebbels – syn rabina – ten od propagandy.
  • Hans Frank był Żydem – ten od Generalnej Guberni – a wiec Polski pod butem niemieckich nazistów

  Na terenie okupowanej Polski Niemcy pod kierunkiem Żydów niemieckich urządzili i obozy koncentracyjne głownie dla Polaków, a od 42r również dla Żydów. Żyd Hans Frank był panem i władcą GG
  Reinhard Heydrich, -żyd -szef policji i służby bezpieczeństwa

  Badając kwestię mordów na Żydach, które są faktem historycznym, zobaczymy, że wśród tych, którzy ich dokonywali trudno jest znaleźć ludzi niemających żydowskiego pochodzenia żeby wymienić choćby trzech namiestników na Wschodzie: Heydricha, Franka i Rosenberga. (…)

  Czytelnik musiałby długo szukać, by znaleźć niezwykle pouczającą, a prawie całkowicie niedostępną na rynku księgarskim książkę „Zanim przyszedł Hitler” (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder.

  Pisze on co następuje: „żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy „Adolf Hitler; jego zastępcy: minister RzeszyRudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”.

  Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa,

  Za zbrodnie UPA -kierowanej przez Żydów
  Za żydowskie kierownictwo UPA, – wszyscy przywódcy UPA to żydzi – Bandera, Szuchewycz, Stećko

  ZA KATYŃ – mord żydowskiego NKWD –wszyscy strzelających w Katyniu to żydzi -nie wśród nich nie było Rosjan.
  W dołach obok 20 tys. polskich oficerów leży 46 tys. rosyjskich oficerów

  Za Terror KIEROWANYCH PRZEZ ŻYDÓW ORGANIZACJI – stworzenie terrorystycznych organizacji – GESTAPO, SS, UPA, NKWD, CzeKa, GRU, Mossad.
  W Polsce – UB, MBP, Informacja Wojskowa, Sądy, Sądy Wojskowe

  Za mordy zbrodniczej, nazistowskiej III Rzeszy Niemieckiej – KIEROWANEJ PRZEZ ŻYDÓW – przywódcy nazistowscy byli żydami

  ZA RASIZM I DYSKRYMINACJE POLAKÓW W Polsce –RUGOWANIE z POSAD – w dzisiejszej „DEMOKRATYCZNEJ” Polsce, za oczernianie i ANTYPOLONIZM – Gross, Miłosz….

  ZA ZŁODZIEJSKĄ TRANSFORMACJE USTROJOWĄ – grabież dorobku narodu odbudowanej po wojnie Polsce – ZACHODNIE BANKI WYWOŻĄ z Polski MILIARDY

  ZA WYWÓZ PIENIĘDZY do IZRAELA – przed II wojną światową i po II wojnie światowej

  ZA NARZUCENIE SYJONISTYCZNYCH WŁADZ, za fałszowanie wyborów

  Za fałszywe przysięgi -Kol Nidre,

  ZA KODEKS PRZESTĘPCZY ZWANY TALMUDEM

 44. MatkaPolka said

  ŻYDOM NIC SIĘ NIE NALEŻY – „WŁASNOŚĆ ŻYDOWSKA” – powstała w wyniku przestępczej działalności, spisków –przeciw Polakom i Polsce, lichwę, oszustwa, za zdrady, donosy – …

  Nie było aktów notarialnych dziedziczenia przez żydów – aktów nadania PRZEZ ZABORCÓW,

  ŻYDZI PŁACIĆ

  Za co żydzi powinni zapłacić Polsce i Polakom

  Za II wojnę światową

  Holocaust – A. Szczesniak – WIELKI ŻYDOWSKI KAPITAŁ WSPIERA HITLEROWCÓW
  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl.html

  HOLOKAUST SŁOWIAN – 52,496 MILIONÓW – SŁOWIAŃSKICH OFIAR II WOJNY ŚWIATOWEJ

  Kogo muszą przeprosić Żydzi? – (i zapłacić)

  Jerzy Robert Nowak, Maron, Warszawa 2001

  I. Powinni przeprosić Polaków:
  Za zdradzanie nas na rzecz zaborców
  Za jakże licznych Żydów, szpicli i donosicieli w służbie carów
  Za koncepcje Judeo-Polonii
  Za rozliczne kampanie antypolonizmu
  Za rolę w partii zdrady narodowej – KPP
  Za zdradę Polski na Kresach wiatach 1939-1941
  Za zbrodnie w Koniuchach i Nalibokach
  Za rolę Żydów w Stalinizacji Polski
  Za gospodarcze niszczenie Polski w dobie stalinowskiej
  Za zaprzepaszczenie tak wielu polskich szans po 1989 roku

  Za zbrodnie MBP i UB

  Za zbrodnie Sądów stalinowskich w Polsce – Za bezkarność opanowanego przez żydów Systemu Sądowniczego w Polsce

  Za rabowanie Polski i Polaków– od początku pobytu na ziemi Polskiej, w okresie rozbiorów, w powstaniach i zrywach narodowych, w okresie II Rzeczpospolitej -ogałacanie Polski z kapitału – wysyłka do Palestyny na budowę przyszłego Izraela, rabowanie PRL-u – wysyłka pieniędzy do Izraela, przekręty w handlu zagranicznym,

  Za kryminalną „prywatyzację”– rozprzedanie po cenach złomu nowoczesnej Polski i Kolonizacje

  Za afery – afery PO – ponad 3000 afer, za afery PiS – FOZZ, Art-B, „Oscylator”

  Za upadek szkolnictwa

  Za demoralizację Polski i polskich dzieci – NAJMOCNIEJSZE KAZANIE KS.P.NATANKA:
  ” Polsko błądzisz! ht..tps:/../w..w..w.youtube.co..m/watch?v=kntUlTM2TEs

  Za żydowski, lichwiarski System Bankowy

  Za finansowanie dwóch wojen, – Polska była największą ofiarą wojen – Wschód -Zachód

  Za zadłużanie Polski, zniewalanie, wywożenie miliardów – przez „zachodnie” żydowskie banki

  Za Talmud–to kodeks przestępczy.

  HOLOKAUST SŁOWIAN! – w drugiej wojnie światowej

  OFIARY – A więc liczby zamordowanych:

  – Polacy – Słowianie – 12 milionów 759 tysięcy ofiary II wojny światowej – 6 mil. Polaków to FAŁSZ

  – Żydzi ogółem 574,000, w tym 47,000 Chazarów – przez pomyłkę

  – Niemcy 14 milionów 700 tysięcy, z czego 35% to Słowianie,
  w tym 2,5 miliona pochodzenia polskiego – 5,145 mln

  – Rosjanie 25,5 miliona, – niemal 100% Słowianie

  – Rumuni 4,7 miliona, 78% to Słowianie – 3,666 mln

  – Bułgarzy 4,3 miliona, 80% to Słowianie – 3,44 mln

  – Amerykanie 780,000, z czego 78% to Słowianie – 0.6084 mln

  – Czesi i Słowacy, 500,000, 90% Słowianie – 0,45 mln

  – 560,000 Cyganów, z czego 67% pochodzenia słowiańskiego 0,3752 mln

  – Inne kraje Europy ogółem – ok 800,000 zamordowanych, 69% Słowianie 0,552

  RAZEM 52,496 MILIONÓW – SŁOWIAŃSKICH OFIAR II WOJNY ŚWIATOWEJ

  Oprawcy:

  – Przywództwo niemieckie – 672 osoby, z czego 659 to żydzi chazarscy, z Hitlerem na czele

  – Wszystkie armie niemieckie 4 mln 730,000, z czego 35% to żydzi chazarscy

  – Gestapo ok. 570,000 z czego 91% to żydzi chazarscy

  – SS 4,4 mln, z czego 84% to żydzi chazarscy

  – Ukraińcy współpracujący z nazistami – 2,4 mln z czego 97% to żydzi chazarscy

  – Przywództwo wojsk rosyjskich – 1384 osoby, z czego 91% to żydzi chazarscy, ze Stalinem na czele
  – NKWD – W 100% ŻYDZI

  – Przywództwo wojsk brytyjskich 1683 osoby, z czego 89% to żydzi chazarscy

  – Przywództwo wojsk amerykańskich 1427 osób, z czego 89% to żydzi chazarscy

 45. Birton said

  a co na to żydowskie kundle : Morawer , Kalkstein i sfora oraz Juda – pies wierny Izraela ?
  a zażydzony Episkopat , na który już piekło czeka ?

 46. MatkaPolka said

  SPRAWA ROSZCZEŃ ŻYDOWSKICH

  Żydowskie „Rządy polskie”- już kilka razy wypłacili „odszkodowania ŻYDOM

  W 1947 roku – https://wolna-polska.pl/wiadomosci/syjonistyczny-przekret-1947-2017-2019-03

  W 1960 r – 40 mln do USA – Według umowy USA – Polska – wszelkie przyszłe roszczenia ma pokryć USA. – obszernie omawiane na Wierni Polsce Suwerennej i klub Inteligencji polskiej

  W 2006 r – http://www.infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=10&Itemid=65 – OBRONA SKARBU PANSTWA

  Ustawa 447 – to już 4 (czwarty) RAZ, -kiedy żydzi chcą odszkodowań

  Wszystkie roszczenia żydowskie od Polski były i są nieuzasadnione

  – TO POLSKA POWINNA MIEĆ ROSZCZENIA – TO ŻYDZI MAJĄ ZAPŁACIĆ POLSCE

  ZWROT 65 mld DOLARÓW w 2006

  Myślę, że warto powtórzyć kilka informacji na ten temat

  Po pierwsze – sprawy zostały uregulowane przez rząd polski w 1960 r – umowa z USA i innymi 14 krajami. USA dostała 40 milionów – i wg. tej umowy wszelkie przyszłe roszczenia ma pokryć USA

  Po drugie – pozew kilku Żydów amerykańskich w 2006 o 65 mld został odrzucony przez sądy USA, jako nieuzasadniony – mimo tej decyzji sądów USA – to Polski Sejm przeforsował ustawę o zwrocie żydom – inicjatorami ustawy byli L. oraz J. Kaczyńscy – ZA głosował cały Sejm – wszystkie partie – poza SLD

  Po trzecie – głosowanie w Sejmie Polskim – 08-09-2006 o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia – JEST W CAŁOŚCI KRYMINALNE – ci posłowie, którzy za tym głosowali – popełnili przestępstwo kryminalne i Zbrodnie Zdrady Stanu – powinni być ukarani – powieszeni

  Po czwarte – ci obywatele amerykańscy, którzy uzyskali mienie na podstawie tych przestępczych działań – Powinni być ukarani, a pozyskane mienie powinno być odebrane
  Poniżej kilka wpisów – wyjaśniających temat – warto zachować

  Sprawa roszczeń dla USA – NASZEGO Sojusznika – wraca jak bumerang wymaga omówienia.

  Roszczenia od Polski i Skarbu Państwa 65 mld mają amerykańscy Żydzi, a akt prawny uchwalił Amerykański Senat i zatwierdzić ma prezydent USA.

  To jakieś ponure Deja Vu – to już było – warto wiec przypomnieć

  Roszczenia są i były bezprawne – w świetle prawa obowiązującego w USA – Pozew 11 Żydów został oddalony przez wszystkie sądy apelacyjne w USA.

  Ale znając bezczelność, chciwość i arogancje amerykańskich Żydów – tym razem może się udać obejść prawo – na zasadzie „Prawa braku Prawa”.

  Problem jednak to nie amerykańscy Żydzi – problem to polscy Żydzi

  Mimo, Że SĄD NAJWYZSZY W USA odrzucił kategorycznie żądania żydów odszkodowań od Polski, GRUPA ZDRAJCÓW OJCZYZNY, która podstępem uzyskała stanowiska reprezentujące interes narodu polskiego – DOBROWOLNIE, BEZ WIEDZY POLAKÓW (podjęła sejmową UCHWAŁĘ – O PRZEKAZANIU NIEUZASADNIONYCH ODSZKODOWAŃ.

  Projektodawcy uchwały: Prezydent Polski LECH KACZYNSKI i Premier Jarosław Kaczyński (obszerne omówienie – decyzje sądu amerykańskiego, głosowanie w „Polskim Sejmie” – poniżej)

  Polska już wypłaciła odszkodowaniach dla 12 Państw Zachodu za mienie pozostawione w Polsce po II Wojnie Światowej – dla USA, dla Wielkiej Brytanii, Dla Francji, Kanady, – NASZYCH Sojuszników, dla Danii, Szwecji, Norwegii, Holandii, Belgii, Luksemburga, Austrii, Szwajcarii, Włoch – zaraz po wojnie.

  Dlaczego Polska kraj najbardziej poszkodowany w obu ostatnich wojnach światowych ma płacić odszkodowania tym, którzy te wojny wywołali, finansowali i rękami Niemców dokonali ludobójstwa kilkudziesięciu milionów Słowian ?

  Polska była sojusznikiem tych państw.

  Żydowskie władze w Polsce, -po II wś, – żeby się uwiarygodnić i przypodobać Zachodowi i być przez Zachód uznane – zapłaciła te odszkodowania – zupełnie niepotrzebnie – To zachód finansował Hitlera – żydowskie banki – „Wall Street and the rise of Hitler” – Anthony Sutton

  To Żydzi amerykańscy –USAir Force – pośrednio zbombardowali własność żydowską w Polsce. To Zbrodnicza nazistowska III Rzesza niemiecka – finansowana przez żydowskie banki – POLSKA ZOSTAŁA ZAMIENIONA W STERTĘ GRUZÓW – została zniszczona w 75%

  Jeśli w ogóle – ŻYDOM NALEŻY SIĘ JEDYNIE KUPA GRUZÓW!!!

  JA ZAŚ TWIERDZĘ ŻE TO POLSKA POWINNA MIEĆ ROSZCZENIA od Niemiec , od USA, od Wielkiej Brytanii, od Izraela.

 47. MatkaPolka said

  JA ZAŚ TWIERDZĘ ŻE TO POLSKA POWINNA MIEĆ ROSZCZENIA od Niemiec , od USA, od Wielkiej Brytanii, od Izraela.

  Od Niemiec to oczywiste – za materialne zniszczenia wojenne, za depopulację narodu

  Od USA i WB – pewnie to zaskoczenie, – ale za ofiary polskiego żołnierza, za miskę ryżu po wojnie – Polska została rozkradziona i zniewolona.

  NIELEGALNE ŻADANIA ODSZKODOWAŃ DLA ZYDÓW Z USA

  http://polskainfo2.tripod.com/028_SENATOR.html

  Akt nr 447 jest sprzeczny z innym aktem prawnym w USA

  Ustawy o Immunitetach Suwerennych Państw Obcych z 1976 roku [Foreign Sovereign Immunities Act] (dalej zwanej w skrócie według tytułu angielskiego tej ustawy „FSIA”), 28 USC §§ 1330, 1602-1611, co dałoby sadom Stanów Zjednoczonych właściwość do rozpoznania powództwa powodów.

  Była decyzja Najwyższego Sądu Apelacyjnego USA odrzucający roszczenia grupy Żydów w stosunku do Polski – właśnie na podstawie tego prawa – Immunitetach Suwerennych Państw Obcych

  Żadne roszczenia od Polski Żydom się nie należą i nie należały – mimo tego Polska już raz zapłaciła, chociaż nie powinna – mamy więc tu do czynienia z Recydywą – powtarzanie tego samego przestępstwa.

  Ale ŻYDA obowiązuje inne Prawo – PRAWO BRAKU PRAWA

  Kradzież lub morderstwo – to czyny karalne – zabronione przez prawo
  Ale złodziej i morderca – z definicji nie przestrzega prawa – gdyby przestrzegał prawo – to nie kradłby i nie mordował – nie byłby złodziejem i mordercą

  I tu dochodzimy do właściwej konkluzji – do właściwej definicji tzw. ŻYDA –

  ŻYD TO ZŁODZIEJ I MORDERCA – PRZESĘPCA –
  Przeczy żydowskiej definicja Żyda, – że Żyd to – rasa, naród, religia, semita, – jest to definicja NIEPRAWDZIWA –

  PRAWDZIWA DEFINICJA ŻYDA – Żyd to przestępczość zorganizowana

  OD, KOGO I ZA, CO POLSKA MOŻE I POWINA MIEĆ ROSZCZENIA I UZYSKAĆ ODSZKOOWANIE

  Od Niemców – za zniszczenie Polski 75% w wyniku II wś – za śmierć 8 mln , kalectwa 3mln i pracę niewolniczą w niemieckich Obozach Koncentracyjnych i przymusowych wywózkach na roboty

  Od USA – ZA FINANSOWANIE Hitlera – za IG Farben, Kruppa, AEG -General Electric …– kapitał amerykańsko – niemiecki – żydowski – współudział w niszczeniu Polski.

  Od Banków na Wall Street i City of London

  Za złodziejską Transformacje ustrojową – I osadzenie marionetkowych rządów w Polsce –złupienie Polski.

  Od Ukrainy – Za kolaboracje UPA – ze zbrodniczą, nazistowska III Rzeszą niemiecką.

  Od Wielkiej Brytanii – za naczelną doktrynę polityczną – zapewnienia Niemcom nieograniczonego „Parcia na wschód – Dragn nach osten”.

  Za City of London – finansujący Hitlera

  Za udawane, fałszywe sojusze z Polską 1939 – „za dziwną wojnę” – nie wypełnienie zobowiązań sojuszniczych i zniszczenia Hitlera

  Za MASONERIĘ BRYTYJSKĄ, – która wiecznie knuje przeciw Polsce –tajne działania przeciw Polsce – również teraz.

  Za obstrukcje przybycia Armii Hallera do Polski – i jej ostateczne rozwiązanie

  Za przewrót majowy Piłsudskiego – finansowany przez Wielką Brytanie, przez Masonerie Brytyjska – Piłsudski mason brytyjski

  Za sojusz Brytyjskiego Tronu z Pruskim Tronem – ustawiczne knucie przeciw Polsce

  Za „Operację Unthinkable” – planów napaści na zwycięskie w II wojnie światowej – ZSRR I Polskę

  Za śmierć polskich lotników – w Battle of Britain, – którzy polegli w obronnie Anglii – za niedopuszczenie Polaków w Paradzie Zwycięstwa w Londynie

  Za zamach na gen. Władysława Sikorskiego

  http://www.polishclub.org/2018/02/09/zydowskie-zbrodnie-narodzie-polskim/

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/tag/zbrodnie-zydowskie

 48. JerzyS said

  Skoro:
  „Po drugie – pozew kilku Żydów amerykańskich w 2006 o 65 mld został odrzucony przez sądy USA, jako nieuzasadniony – mimo tej decyzji sądów USA – to Polski Sejm przeforsował ustawę o zwrocie żydom – inicjatorami ustawy byli L. oraz J. Kaczyńscy – ZA głosował cały Sejm – wszystkie partie – poza SLD”

  To gdzie tu patrioci?

 49. PISKORZ said

  re 23 ten tzw. Domek myśliwski znajduje się za „hotelem Hilton”. Swego czasu był w gestii…szefa ochrony lot. Okęcie. I wtedy działo się tam, co- chciało..

 50. Franz said

 51. JerzyS said

  DoRzeczy.pl
  Delegacja z Izraela i tak przyleciała do Polski? „Odbywa nieoficjalnie spotkania bez udziału polskich władz”

  Dziennikarz „Do Rzeczy” Marcin Makowski poinformował na Twitterze, że według jego źródeł „delegacja Izraela pomimo odwołania wizyty ze strony polskiego MSZ i tak przyleciała do Warszawy”. „Odbywają nieoficjalnie inne spotkania bez udziału polskich władz. Póki co nie jest jasne z kim dokładnie i na jaki temat” – napisał.

  Jak informował dziennikarz „Do Rzeczy” Marcin Makowski, formalna delegacja rządu izraelskiego miała dzisiaj przyjechać do Polski. Wizyta miała być związana z rozmowami na temat tzw. Just Act, czyli przepisów dot. bezspadkowego mienia ofiar Holokaustu.

  Do sprawy w nocy odniósł się MSZ, który zdementował informację o wizycie izraelskiej delegacji. „W nawiązaniu do publikacji medialnych MSZ pragnie zdementować, że 13 bm. złoży wizytę w Warszawie izraelska delegacja na czele z panem Avi Cohen -Scali, dyrektorem generalnym Ministerstwa Równości Społecznej. W związku z dokonaną w ostatniej chwili przez stronę izraelską zmianą składu delegacji, która mogła sugerować, że rozmowy miałyby koncentrować się na kwestiach restytucji mienia, strona polska podjęła decyzję o odwołaniu wizyty izraelskich urzędników” – czytamy w oświadczeniu resortu.

  Jak się jednak okazuje, Marcin Makowski poinformował na Twitterze, że według jego źródeł „delegacja Izraela pomimo odwołania wizyty ze strony polskiego MSZ i tak przyleciała do Warszawy”. „Odbywają nieoficjalnie inne spotkania bez udziału polskich władz. Póki co nie jest jasne z kim dokładnie i na jaki temat” – napisał

 52. NICK said

  Ze stałych i rozsądnych bywalców cenię, m.in. Matkę Polkę i Plausi’ego.

 53. Boydar said

  „… m.in. …”

  Cóż za Czomolungma dyplomacji 🙂

 54. Parapsychopatolog said

  Re 46 MatkaPolka
  Żydzi dostali przede wszystkim odszkodowania od Niemiec (także za mienie przejęte w Polsce) oraz chyba najważniejsze a pomijane:
  DOSTALI PALESTYNĘ na swoje państwo.

 55. Ola said

  I wywolali wilka z lasu…
  Przed wojna mieszkalo 3 miliony zydow w Polsce , wiec skad te 300 miliardow zlotych???? oczywiscie juz upomnial sie nie raz jakis zydek o jego niby wlasnosc w Polsce, ale jak dotad po dlugiej drodze sadowej i bez zamierzonych efektow i nic mu podpis Trumpa nie dal. Ale teraz to juz afera miedzynarodowa, dobrze naglosniona i wyraznie antysemicka. Z jednej strony bardzo dobra karta w grze wyborczej , ale z drugiej?? bedzie ciekawie i dosc nieprzewidywalnie. Samoboj wielkiej Polski youtubowej paypalowej?

 56. Parapsychopatolog said

  Re 55. Ola 330 mld USD = ok. 1250 000 mld PLN. Za to można kupić 1 250 000 (1 mln 250 tys.) willi za 1 mln PLN. Czyli jedna willa dla 2-2,5 żyda mieszkającego w Polsce przed 1939 r.

 57. zofia said

  Obowiazkiem rzadu jest przedstawic dokladna liste nieruchomosci i ich wycene na podstawie ktorej strona izraelska zada takiej sumy.

  Ta lista musi byc umieszczone oficjalnie na stronach rzadowych z podaniem : adres nieruchomosci, nazwisko wlasciciela, podstawa wyceny i wartosc nieruchomosci w 1939 roku.

  Kazdy Polak musi miec prawo dostepu do takiej listy!

  Mam nadzieje, ze takie oficjalne dokumenty IIIRP posiada!

  Powinna byc rowniez lista nieruchomosci juz zwroconych po 1989r, rowniez z adresem i nazwiskiem kto odzyskal oraz podstawa prawna.

 58. Wieloimienny said

  ami @

  Byłoby rzeczą wielce naiwną sądzić, że 447 otworzy oczy polskim gojom na to kim i jacy są naprawdę żydzi i jankesi.

  To tak jak z tą Szwedką molestowaną przez Araba. Mąż chce ją obronić, a ona męża torebką zamiast napastnika.

 59. Birton said

  dzisiaj i wczoraj na Onecie, WP, Interii, O2 tylko pedofilia w Kościele, o izraelskiej delegacji prawie cisza, i o to chodziło – Żydowie Sekielscy spisali się na medal, a Żydowie Kalkstein, Morawer – cicho sza

 60. NC said

  Re 56: Ponieważ chodzi tu o mienie bezspadkowe (bo Żydzi którzy udowodnili prawa do nieruchomości – często posługując się sfałszowanymi dokumentami – nieruchomości te dawno odzyskali, lub otrzymali rekompensatę w gotówce), to pzrdsiębiorcy od holocaustu powinni przedstawić szczegółowa listę nieruchmości i dóbr ruchomych, o które im chodzi, i uzasadnić swą wycenę na $330 milardów. Przedstawić oczywiście nie rządowi polskiemu, bo żadne państwo nie może negocjować niczego z prywatnymi organizacjami, ale ogłosić ja n.p. w internecie.

  Oczywiście – nic im się nie należy, ale będzie interesujące zobaczyć, jaki to majątek rzekomo miały posiadać przed wojną miliony głodnych chałaciarzy, który to majatek rzekomo przejął Skarb Państwa. Prosta arytmetyka pokazuje, że $330 miliardów podzielone 3 miliony chałaciarzy = $110 tysiecy majatku, który rzekomo posiadał każdy chałaciarz stojący na chodniku sztetla, każda baba handlująca śledziami i każde usmarkane bose dziecko. Bogaci byli.

  Do tego większośc ich mieszkała na terenach obecnej Litwy, Białorisi i Ukrainy, więc dlaczego te żadania są kierowane pod adresm Polski?

  Jeśli przedsiębiorcy od holocaustu przedstawia taką liste ( a nie są w stanie, bo to wszystko wyssane z palca urojenia), to wystarczy znaleźć jeden błąd faktyczny i odrzucić cała listę. Beda mogli ją tak rewidować do końca świata.

 61. ami said

  Bezpośrednio, to wina nalotów powodujących braki w zaopatrzeniu, które przełożyło się na tyfus, od którego umierali więźniowie.
  Dla nich w planach był, nie Izrahell, ale odosobniona czerwona wyspa Madagaskar, gdzie uprawialiby kawę, pasożytując na Lemurach.

 62. Adrem said

  Choć rząd Mateusza Morawieckiego ogłosił w nocy, że nie przyjmie izraelskiej delegacji zamierzającej rozmawiać o świadczeniach finansowych, Izraelczycy jednak przybyli do Polski.

  W niedzielę w polskich i izraelskich mediach pojawiły się doniesienia o zaplanowanej na poniedziałek wizycie delegacji izraelskiego ministerstwa ds. równości społecznej z dyrektorem generalnym Avi-Cohenem Scalą na czele. Media twierdziły, że izraelska delegacja ma odbyć szereg spotkań z przedstawicielami polskiego rządu w sprawie uzyskania płatności za mienie obywateli polskich narodowości żydowskiej, którzy zginęli podczas Holokaustu i nie pozostawili spadkobierców. W Polsce jako pierwszy o wizycie informował dziennikarz tygodnika „Do Rzeczy” oraz portalu Wirtualna Polska, Marcin Makowski.
  Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.
  Przekaż 50 zł

  Zwalczaj propagandę.

  Początkowo redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz usiłował przedstawiać informację o przyjeździe izraelskiej delegacji jako fałszywą pogłoskę, jednak w nocy swój komunikat opublikowało polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, w którym poinformowało, że „strona polska podjęła decyzję o odwołaniu wizyty izraelskich urzędników”. Jednak Marcin Makowski twierdzi, że przedstawiciele Izraela i tak przylecieli do Warszawy.

  „Ciekawa sprawa, z tego co mówią moje źródła delegacja Izraela pomimo odwołania wizyty ze strony polskiego MSZ i tak przyleciała do Warszawy, odbywając nieoficjalnie inne spotkania bez udziału polskich władz. Póki co nie jest jasne z kim dokładnie i na jaki temat” – napisał na Twitterze Makowski.

  Wcześniej Makowski napisał, że Izraelczycy próbowali przechytrzyć polską dyplomację. „Zmiana agendy delegacji izraelskiej na restytucję miała być trzymana w tajemnicy, a dopiero wieczorem zakomunikowana izraelskim mediom, tak, aby Polska nie mogła jej odwołać. Opisałem całą sprawę, wizytę odwołano ale i tak usłyszałem, że jestem ruskim agentem” – napisał w południe dziennikarz „Do Rzeczy”.

  twitter.com/kresy.pl

 63. GÓWNOZJADZIE Morowiecki w marszach żydoskich rasistów lub GEJÓW maszerujesz w pierwszym szeregu ?? said

  Ta ganida morawiecki wspiera razem z „polskim” ANTY-polskim MSZ-em i uczestniczy ale marszach żydoskich wiecznie żywych chciwców, rozczeniowców idąc z nimi w pierwszym szeregu trzymając ich pod ramie tych brodatych OSZCZERCÓW żydów uzurpatorów, którzy wcześniej oczerniali Polaków lub opluwali Polskę !

  Przecież tak jest od 1989r do dzisiaj, że solidaruchy i KOR-cy skrzyknięci w gangach PiS-PO-PSL_SLD wspierają ale jedynie akcje żydoskiej mniejszości, jakiś grossów lub grabowskich lub jakiś inne przybłędy zamieszkałe w Polsce, którzy zwalczają polskość w tej mafijnej III RP

  Te szmaty anty-polskie z anty-polskich rządzących gangów PiS-PO uczestniczą oraz FINANSUJĄ ale w marsze „równości” zboczenców i GEJÓW organizowanej w Warszawie też przez ambasadę USA w Warszawie, która zwołuje zboczeńców z całej Europy wspierając LEWACTWO !

  TVP za pieniądze podatnika transmituje GODZINAMI to zbiegowisko ZBOCZENCÓWA:

 64. Dictum said

  Polska odwołała rozmowy dyplomatyczne z Izraelem.

  Robocze spotkanie delegacji izraelskiej w Warszawie miało się odbyć wczoraj. Odwołała je w ostatniej chwili strona polska. Wcześniej w mediach izraelskich podała, że planowana wizyta związana jest z problematyką restytucji mienia żydowskiego. Delegacji miał przewodniczyć dyrektor generalny w izraelskim ministerstwie równości społecznej Avi Cohen-Scali. W niedzielę resort ten wydał oświadczenie wzywające do „poszerzenia kręgu otrzymujących odszkodowania”, ale wyraźnie chodziło o część zamordowanych w czasie wojny Żydów rumuńskich, która wcześniej z powodu niejasności prawnych nie była uważana za ofiary holokaustu. Ale już wczoraj szefowa tego resortu Gila Gamliel odniosła się także do Polski. Jak stwierdziła, naciskanie w sprawie zwrotu żydowskiego mienia to dla państwa Izrael „moralny nakaz”. – Żadna grupa, ani rząd, ani antysemicka banda, nie powstrzymają nas od wypełniania tego nakazu. Gratuluję polskiemu rządowi postępu dokonanego już w tej kwestii i czytelnego sprzeciwu wobec głosów antysemickich, zwłaszcza w trakcie kampanii wyborczej. Czas biegnie szybko i musimy rozwiązać te kwestie, zanim będzie za późno – powiedziała. Według polskiego MSZ, wcześniej zaplanowana tematyka rozmów była inna. „W związku z dokonaną w ostatniej chwili przez stronę izraelską zmianą składu delegacji, która mogła sugerować, że rozmowy miałyby koncentrować się na kwestiach restytucji mienia, strona polska podjęła decyzję o odwołaniu wizyty izraelskich urzędników” – napisano w oświadczeniu. – W mojej ocenie, jest to bardzo dobra decyzja, odcinająca wszelkie próby poruszenia tej sprawy. Możemy rozmawiać z Izraelem o wielu innych tematach, jest o czym, natomiast ten temat nie podlega dyskusji – ocenia Jan Dziedziczak, poseł PiS i były wiceszef MSZ, w rozmowie z „Naszym Dziennikiem”. Co było pierwotnym tematem rozmów polsko-izraelskich, nie jest jasne. Rzecznik Ambasady Izraela w Warszawie Michał Sobelman potwierdza odwołanie wizyty, ale nie fakt zmiany składu delegacji. Jak przekazał „Naszemu Dziennikowi”, była ona jedynie dwuosobowa, a poza dyrektorem Cohenem-Scalim miał przylecieć jeszcze jeden urzędnik z izraelskiego MSZ. Izraelskie media podają, że chodzi o Dana Haezrachiego, szefa wydziału zajmującego się właśnie restytucją mienia żydowskiego. Według Sobelmana, spotkanie miało dotyczyć „ogólnie relacji polsko-izraelskich”. Avi Cohen-Scali to rabin i polityk partii Shas (izraelskiej prawicy religijnej), zaś izraelskie ministerstwo równości społecznej, mające szerokie kompetencje w zakresie krajowej polityki społecznej, zajmuje się też sytuacją Żydów spoza Izraela. Równie wstrzemięźliwa jest Ewa Suwara, rzecznik polskiego MSZ. – Tematy były różnorodne, obejmowały wszystko, co znajduje się w zakresie ministerstwa równości społecznej. W Polsce mieli rozmawiać z ambasadorem Jackiem Chodorowiczem, pełnomocnikiem ministra spraw zagranicznych ds. kontaktów z diasporą żydowską – powiedziała „Naszemu Dziennikowi”. Chodorowicz to były wieloletni polski ambasador w Tel Awiwie, obecnie zajmuje się relacjami z organizacjami żydowskimi na świecie. To właśnie one są bardzo aktywne w kwestii restytucji mienia żydowskiego, w tym tzw. mienia bezspadkowego (bezdziedzicznego), czyli majątku Żydów, którzy zginęli w czasie holokaustu i nie mają żadnych legalnych spadkobierców. Jest to potencjalnie ogromny majątek, szacowany na kilkadziesiąt miliardów dolarów. Organizacje żydowskie uważają, że powinien być on przekazany na rzecz ocalałych z holokaustu, edukacji na temat zagłady, jej upamiętnienia i „innych celów”. Niesłuszne żądania Zainteresowanie kwestią restytucji nasiliło się w związku z amerykańską ustawą JUST (inaczej S.447), która nakłada na Departament Stanu obowiązek przedstawienia do listopada raportu na ten temat dotyczącego 46 państw, w tym Polski. W ostatnim czasie prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki zapewniali, że nie ma mowy o wypłacie żadnych pieniędzy przez Polskę. Jednak cały czas toczą się intensywne rozmowy dyplomatów Polski i USA na ten temat, także w związku z ustawą JUST. Przy okazji głośnej nowelizacji zmiany ustawy o IPN w ubiegłym roku wyszło na jaw, że podczas konsultacji na temat tego projektu cały czas pojawiał się wątek planów uchwalenia ustawy reprywatyzacyjnej w Polsce i innych kwestii majątkowych. W rozmowach tych uczestniczyli dyplomaci Izraela i USA, a także Wielkiej Brytanii, Francji i Kanady oraz przedstawiciele międzynarodowych organizacji żydowskich. Krok MSZ wydaje się więc zmianą stanowiska. – Myślę, że ta decyzja jest spowodowana poruszeniem opinii publicznej i protestami, które miały miejsce. Natomiast jest pytanie, czy nastąpiła jakaś refleksja ze strony rządzącej koalicji, czy też jest to działanie taktyczne w okresie przedwyborczym. Mamy przecież w pamięci, jak wycofano się z nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej – zauważa dr Krzysztof Kawęcki, prezes Prawicy Rzeczypospolitej. Naszego rozmówcę niepokoi bagatelizujący i uspokajający ton wypowiedzi wielu polityków PiS i bliskich im mediów w kontekście żydowskich roszczeń majątkowych i ustawy JUST. W sobotę w Warszawie miała miejsce manifestacja przeciwko możliwym konsekwencjom amerykańskiej ustawy. Posłowie Kukiz’15 oraz politycy koalicji wyborczej Konfederacja zaprezentowali projekty ustaw, które mają uniemożliwić przekazanie jakichkolwiek środków z tytułu mienia bezspadkowego.

  Piotr Falkowski

  Artykuł opublikowany na stronie: https://naszdziennik.pl/polska-kraj/208683,zerwane-rozmowy.html

 65. revers said

  ad36

  sa juz glosy polskich fink tanek, polinek, trulek, tuftek, feminek, etc. ekspertek, -ow wojen hybrydowych Putina.

  http://telewizjarepublika.pl/joanna-lichocka-o-447-to-moze-byc-element-wojny-hybrydowej-po-prostu-rosyjska-propaganda,79919.html?fbclid=IwAR3vqjG4YF3ERnRuYspOT-LHjJLuER00JvSWisCwFfERA6MZ2dxIeqdIKXU

  sprawa wyjasniona, przynajmiej dla moherek i moherow europejskich.

 66. Żydoskie LOKAJE Morawiecki, Duda, Kaczynski, Tusk itp są KUPIENI przez żydo-banksterów ! said

  Żydoski LOKAJ Morawiecki został wyznaczony na „premiera” przez żydoską masonerię Chabadu z USA spowinowaconą rodzinnie z banksterami oszustami Morgan Bank, którzy wydali polecenie temu LOKAJOWI żydoskiemu mega-szkodnikowi ZŁODZIEJOWI j.kaczyńskiemu.

  Ameryka jest poniewierana tzn. prowadzona przez żydoskich mafiozów z gangu AIPAC, gdzie krzyżują się interesy różnych mafii grasujących w USA.

  Obecnie różne frakcje żydowskich MAFII złodzeji są w konflikcie, spowodowanym kłótnią, o to kto ma mieć większe prawa bezkarnie rabować amerykańskiego podatnika i różne kraje poza ameryką, gdzie żydoskie mafie swoje AGENTURY jak w III RP-polin.

  Faktycznie władza w USA należy do różnych rodzin mafijnych walczących ze sobą o kontrolę finansów, tak aby się jak najwięcej nakraść. Tramp w tym złodziejskim cyrku jest zwykłym PAJACEM:

  Grasująca bezkarna bezczelna żydo-masoneria w Wielkiej Brytanii WYCISKA POTAJEMNIE rocznie $6 miliardów z finansów publicznych U.K., która to forsa wpływa jako prezent do Izraela rok w rok jako „rękompesata” za wcześniejsze „okupowanie” kolonii Palestyny, którą jakoby w starożytności był ten oszukańczy MIT „izrael” .

  Egzystencja złodziejskiego izraela i jego dostanie życie, które jest oparte na ZRABOWANYCH pieniądzach z wielu krajów pod pozorem „rekompensaty MITU holokaustycznej martyrologi”(nawet Szwajcarii !).

  Ten RABUNEK organizuje międzynarodowa żydoską mafia z USA, która od 30 lat wykozystuje swoje zbrojne RAMIĘ US Army.

  Rabunek wielu ULEGŁYCH skorumpowanych krajów jest faktycznie zakamuflowany uskuteczniany przez złodziejski system finansowy GLOBALISTÓW, którzy teraz usiłują DYMAĆ w 100% wynajętych AGENTÓW jak Tusk, Kaczynski, Morawiecki, Schetyna, którzy uważają przeciętnych Polaków za FRAJERÓW do metodycznego stałego RABOWANIA pod różnymi wymyślonymi pozorami.

  Coś takiego nie było możliwe w PRL-u, gdyż Kreml na coś takiego NIE pozwalał tym chciwcom z zachodu.

  Jeśli młodzi Polacy z Konfederacji + Ruchu Narodowego nie przejmą centralnej władzy w Warszawie to polscy EMERYCI tak za dwa lata będą latem WPERDALAĆ zieloną trawę na ugorach i odpadki ze śmietników, a zimą będą WPERDALAĆ SIANO !

  Jeśli młodzi Polacy NIE rozwalą fizycznie tych bandytów mega-złodzieji z gangów PiS-PO-PSL itp. którzy kupczą owocami ciężkiej pracy Polaków, to wkrótce 80% emerytów będzie się MUSIAŁO poddać EUTANAZJI lub ZDECHNĄ z głodu !

 67. Wieloimienny said

  Ten wyżej, długie zdanie @

  Młodzi Polacy z Konfederacji powinni przyjąć wszyscy i jednogłośnie stanowisko oparcia polskiej polityki zagranicznej o wschód, tak jak to ostatnio napisał K. Rękas.
  W przeciwnym razie (gdyby nawet zdobyli władzę) skończy się na patriotycznych manifestacjach i legalizacji marihuany, a wojska USA będą nadal siedzieć w Polsce.

 68. Adrem said

  Prof. Wolniewicz o pachołkach Żydów którzy zdradzili Polskę.

  „Polaku…”

  Zatrzymaj sie ,prosze i powiedz
  kiedy i jak to sie stalo:
  Ty-kiedys twardy i dumny,
  co z tego dzisiaj zostalo ?

  Z ogone wtulonym pod siebie
  zyjesz swe zycie sobacze
  Ochlapy z okraglego stolu
  i szaty Ci dali zebracze

  Ten rzad,ktory niby jest Twoj
  i ktory sie z Toba nie liczy
  Codziennie obelgi nowe
  ma w zlotej papierosnicy

  I widze jak idziesz przed siebie
  bezdomny,wloczega Ty bosy
  I widze jak lza sie przeglada
  w kropelkach rosy… „

 69. Czytajac anonsy zapowiadanej wizyty myslalem, ze Zydzi z Izraela przybywaja tu organizowac ewakuacje swoich ziomali z tego przesiaknietego antysemityzmem terenu … ile mozna egzystowac w jego oparach, no ile ?!

 70. veri said

  ad.46

  ” To Zbrodnicza nazistowska III Rzesza niemiecka – finansowana przez żydowskie banki ” –

  – juz 24.03.1933 Zydzi calego swiata wypowiedzieli Niemcom wojne … zgrzyta ?

 71. JerzyS said

  Zorganizowana grupa przestępcza ,
  która chce od Polski wyłudzić olbrzymie pieniądze,
  powinna być zaproszona do kraju
  i aresztowana, osądzona i posadzona za próbę zuchwałej kradzieży.

  Czy to są Żydzi , czy nie Żydzi, to mnie nie obchodzi, bo nie jestem rasistą!

 72. PISKORZ said

  re 20 Dzięki za przypomnienie tego filmu..!! Wieczna chwała naszym Bohaterom.! ps A bandytę Koppego nie udało się ustrzelić..A „Sokół” i „Juno” nie posłuchali czyjejś rady i samochodem jechali na Pragę..i tam na moście K. ich dopadli.

 73. PISKORZ said

  re 65 Należy dodać że w” ROKU 1965 W RZYMIE KLUB 300 …zaplanował nam ludność kraju rzędu 15/17 mln mieszkańców..Tak to było..a nie inaczej!

 74. Maverick said

  Trzymają Polaków w ciemnocie, przy okrągłym stole doprowadzili do zniszczenia przemysłu, potem przejęli wszystko co się dało, za grosze. Dzisiaj pomawiają nas o holocaust gdy sami przeprowadzili poprzez NKWD drenaż polskiego intelektu mordując lub zsyłając na Syberię 1 800 000 Polaków już po zakończonej wojnie. Ponieważ żydowski eksperyment z komunizmem im nie wyszedł mimo wymordowania ponad 100 milionów Słowian. Dzisiaj dzieci żydowskich enkawudzistów, dyrektorów gułagów sowieckich emigrują do Izraela z Rosji i innych republik, a że przyzwyczajeni do pasożytniczego trybu życia na koszt innych ubzdurali sobie że skolonizują Polskę, przy pomocy naszych kundli wywodzących się z chazarskiego badziewia nasłanego do Polski na sowieckich czołgach. Dlatego też lubią nas straszyć Putinem, aby nas całkowicie spacyfikować i okraść.

 75. PISKORZ said

  re 70…dokładnie tak jak mówił na demo G. Braun…na kasie się nie skończy..
  A p. Budzyński to jeden z tych uczciwych z tej firmy ha ha. Dzięki Niemu W. Sumliński miał tyle info..

 76. Lily said

  Re 63;
  „Wszedzie mamy swoich ludzi”. Sz.P.
  Jakies skojarzenie?. Mowil prawde.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Ron_Masak
  https://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Trump

 77. ami said

  Re 68
  Panie Veri przydupasom i żydom nigdy nie zazgrzyta. Polakom pod masońską batutą też nie idzie, opowiedzenie sie, po właściwej stronie życia.
  Nie posłuchaliśmy Papieża, hodując sobie zakale narodów – szydowstwo. Mamy za to, co nasi elitarni bracia, dla własnej wygody upichcili – Gehenne, „sponsorowana” za ukradzione, polskie złote dukaty, wokół świata. To paskudztwo przejęło nasze Imperia. Tak opisują Bibliści oraz jasnowidzący.

  Re70
  Panie Maverick dałbym panu szóstkę za skrzętne podsumowanie sporego rozdziału naszej egzystencji z ohydą spustoszenia.

  Re69
  Rasistą panie jest sama natura czyt. BÓG, bo tak stworzyła świat. Natomiast żydzi tworzą takich jak pan. Hybrydy.

  Re67
  Strachy na lachy. Stare ale jare. Ich mieczem i ogniem, lub na pal. Sami z ledwością chodzą do wychodka, zajęci liczeniem włosów na głowie goja.

  Re63
  Tak, jest bardzo źle a będzie jeszcze gorzej. Co do przyszłości, to Chazary czyt. żydzi, planują nam 3 zderzenie cywilizacji. Nie bez powodu antagonizują Rosję i Chiny. Nie bez powodu wysadzili sobie wieżę i zaatakowali Bliski Wschód.
  Rosja Putina jest w połowie zarządzana Chazarami. Ameryka w całości. Chazary planują zderzenie imperiów wojny atomowej. Sami, jak przy wieżach, chcą uciec do zawczasu przygotowanych schronów pod ziemia. To wysoce zorganizowana partyzantka – kahały. Jeśli ludzkość się nie rozbudzi z zażydzenia – satanizmu, polegnie ponad 3/4 populacji. Holywood inscenizuje te paranoję dość obrazowo. Ludzie są pod wpływem czarów, jeśli nie reagują na zło, które ich ogarnia.

 78. NC said

  Nieoczekiwana wypowiedź przewodniczącego World Jewish Restitution Organization:

  Gideon Taylor, head of the World Jewish Restitution Organization, told The Associated Press on Monday that there is a huge misconception about his organization’s campaign and it is being manipulated for political reasons.

  „The reality is that Poland was a victim country. But what we are talking about here is not property that the Nazis confiscated. We are talking about confiscation after the war, after the Holocaust by the communist government,” Taylor said. „We are not seeking what was taken by the Germans. We are seeking compensation for what was taken by Poland and I think this issue has been lost.”

  Poland is the only European Union country that hasn’t passed legislation regulating the compensation or restitution of property lost as a result of the war and communism. A string of Polish governments has said that it can’t afford to do so.

  Poland’s right-wing government had been vowing to made demands on Germany and saying that it wouldn’t pay any compensation for Jewish claims.

  The nationalists who protested on Saturday said that Poland would be forced to give $300 billion (po polsku 300 miliardów) to Jewish organizations.

  Taylor said that this number is based „on nothing.”

  „Our priority is to deal with people who have individual claims,” he said. „No one has any idea what the value of the properties is. What we want is a fair process that would address it. We are not looking for a sum of money.”

 79. JerzyS said

  Jak Żyd z Żydem rozmawiali i co nam zaplanowali?
  Administrator
  10 godzin ago

  0

  0
  248
  arussia_-_putin_and_rabbis-800×445
  0Shares
  0
  0
  0
  0

  Internet obiegła informacja, że deputowany rosyjskiej Dumy Władimir Żyrinowski stwierdził że „…NKWD składało się w 84% z Żydów… likwidowali milionami ludzi…

  Żydowscy żołnierze, a raczej oficerowie polityczni, bo jak taki był Żydem, to automatycznie otrzymywał stopień oficera politycznego, to tylko krępowali ręce oficerowi radzieckiemu. Bez nich nie mógł nawet samodzielnie rozkazywać. Stalin to zrozumiał pod koniec wojny i trochę ukrócił panowanie oficerów politycznych, Żydów. … Jak Niemcy byli pod Moskwą, to Rosjanie wywozili za Ural całe fabryki, żeby one nie wpadły w ręce Niemców. Dzień i noc szły transporty za Ural. I … Żydzi, oficerowie NKWD, którzy obłowili się w czasie rewolucji i po niej, rabując z cerkwi obrazy i inne dzieła sztuki, załadowali swoje kufry z różnymi kosztownościami na te transporty za Ural…”

  Ale jak dotrzeć do sedna sprawy, ów cytat oraz inne, znajduje się wyłącznie w opracowaniu Albina Siwaka – komunistycznego działacza z czasów PRLu.

  To obszerne opracowanie można znaleźć w linku.

  Chociaż robotnik, murarz, polityk i działacz związków zawodowych oraz członek biura politycznego KC PZPR rozpisuję się o swojej miłości do Rosji – jak tam jest pięknie i ładnie, w rozdziale 14. owej pracy opisał rosyjski program telewizyjny p. t. „Pojedynek„.

  W swoim opracowaniu odwołuje się do wypowiedzi niby z początku 2011 roku, która miała mieć miejsce we wspomnianym programie telewizyjnym. Lecz scenariusz telewizyjny emitowany w opisanym czasie na rosyjskich antenach (20 stycznia 2011) dot. dyskusji w temacie mniejszości narodowych w Rosji!

  Oczywiście, padły tam propagandystyczne zagadnienia oraz było dużo sformułowań dalekiej niezrozumiałej dla nas ideologii, ale takich słów w wypowiedziach Pana Żyrinowskiego nie było.

  Faktem jest, że nie lubi Żydów, choć sam jest z pochodzenia Żydem. Jego stwierdzenia, przeradzające się w okropny krzyk na antenach telewizyjnych, sprawiają dziwne wrażenie. W sieci można znaleźć wideo, gdzie mówi o tym, że jest ruskim człowiekiem.

  Nie chciałoby się opisywać wszystkiego co Pan Żyrinowski wypowiadał, dlatego, że wysokie posady nie idą w parze z inteligencją ani tym bardziej z wykształceniem, ale za to w innym programie telewizyjnym opisywał, powiedzmy – bardziej realne rzeczy – o tym, że rządzą nami Żydzi. Czy ktoś ma wątpliwości? Raczej nie. Opowiadał o tym, że siedzą na stanowiskach międzynarodowych – w funduszach europejskich, światowym banku, radach europejskich oraz innych poważnych instytucjach. Tą audycję nazwano „Żydzi – zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego„.

  Nie mija się to z prawdą, ale ta ideologia pozostaje dla nas obca. Pod każdym względem. To jest inny, niby daleki świat, ale tego świata skosztowali nasi przodkowie. Wtedy wydarzyła się katastrofa. Dzięki tej właśnie ideologii, którą próbuje nam narzucić praca towarzysza Albina Siwaka, wprowadzająca w błąd czytelników.

  Konflikt Pana Siwaka z Leszkiem Millerem spowodował usunięcie go w latach 90. z SdRP. Po przejściu na emeryturę, jak to zazwyczaj bywa, zajął się działalnością pisarską. Żonaty człowiek, ojciec trójki dzieci, okres okupacji niemieckiej przeżył wraz z rodziną w Warszawie. Ukończył 7 klas szkoły podstawowej, po czym wyjechał do pracy do Warszawy i zdobył szybki awans.

  Opisał w pracy p.t. Bez strachu, dyskusję, która odbywała się przed wyborami w Rosji. Władimir Żyrinowski dyskutował z Leonidem Gozmanem o „braku wzmianki o ruskim narodzie w konstytucji federacji, anulowaniu dzielenia wg oznak narodowych” i t.d. Rozmowa dotyczyła mniejszości narodowych, a Pan Leonid Gozman do 2013 roku był członkiem Rady Żydowskiego Rosyjskiego Kongresu.

  Towarzysz Siwak pracował w branży budowniczej i niejednokrotnie był wyróżniany wysokimi państwowym odznaczeniami. Tylko dokładnie nie wiadomo za co. Przeciwnik Solidarności, członek Komitetu Warszawskiej egzekutywy, a także członek Światowej Federacji Związków Zawodowych, był w KC i biurze politycznym partii w latach 80., później nawet radcą ambasadora PRL w Trypolisie.

  Powrócił do „działania” jako zarządca społecznego Komitetu obrony symboli pamięci ofiar wojen. Odznaczony m. in. oprócz polskich różnych wysokich nagród, medalem 40-lecia Zwycięstwa w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej w ’85 roku przez ZSRR. Zmarł w kwietniu w Warszawie, a jego praca, pisana nie wiadomo o czym – niby zaczyna się od wspomnień, czasów wojennych, opowieści ludzkich, ale… od spodu, od podstaw przesiąknięta ideologią – niepojętą i okrutną dla nas.

  Jaka jest różnica pomiędzy żydowską a rosyjską ideologią? Jeden czort! Czasem różnią się metody.

  Praca, oparta na kłamstwach, bo o nierozumieniu języka rosyjskiego wątpię, ma jeden cel – zbliżenie nas do cudzych wyrafinowanych ideałów. Dziękujemy. Już widzieliśmy. A nasi dziadkowie poznali je na własnej skórze. Z każdej strony.

  Kto jest w stanie zdementować kłamstwa i obnażyć całą agenturę aparatu, lata temu zaplanowanego?

  Maria Pyż

  za:
  http://polmedia.pl/jak-zyd-z-zydem-rozmawiali-i-co-nam-zaplanowali/

 80. provincjal said

  Niech żmijowate pokażą skąd mieli pieniądze na ten ich rzekomy majątek, czy to nie jest tak, że pieniądze te zostały pożyczone u Polaków ?
  20 bilionów $ są winni żydzi Polakom !!!
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zydzi-moga-byc-winni-polsce-co-najmniej-20-bilionow-dolarow

 81. Lolek said

 82. JerzyS said

  „Polska to bezczelny przestępca”. Ohydny atak Żydówki w brytyjskiej Izbie Lordów
  Przez Last updated Maj 14, 2019

  „Najbardziej bezczelnym przestępcą jest Polska, która rozsiadła się na majątku trzech milionów ofiar nazistów. To jedyny kraj we współczesnej Europie, który odmówił ustanowienia systemu odszkodowań” – oświadczyła w brytyjskiej Izbie Lordów Ruth Deech.
  Ten ohydny atak na Polskę miał miejsce w zeszłym tygodniu podczas debaty na temat restytucji mienia ofiar Holokaustu. Przedmiotem debaty były przepisy umożliwiające brytyjskim muzeom zwrot dzieł sztuki spadkobiercom ich prawowitych właścicieli.

  „Parlament Europejski, Kongres Stanów Zjednoczonych i brytyjscy parlamentarzyści wezwali Polskę do uczynienia sprawiedliwości – do tej pory bezskutecznie” – oświadczyła Deech.
  Powiedziała też, że restytucja jest „ważna jako symbol”, ponieważ „jest to wiadomość dla tego rozdartego wojną świata, że ​​jeśli wrogi łupieżca zrobi to, co najgorsze, to jednak ostatecznie to zło zostanie naprawione”.
  W swoim przemówieniu Deech odniosła się do Deklaracji Terezińskiej jako dokumentu nakazującego dokonanie restytucji mienia.

  Ruth Deech (panieńskie nazwisko Fraenkel), to Żydówka, której rodzina pochodzi z Ustrzyk Dolnych.

  Deech jest prawnikiem, bioetykiem i politykiem. Od 2005 roku jest członkiem Izby Lordów.

 83. JerzyS said

  A tu ta żydowska płeć piękna we własnej osobie

  Urocza jak klapa od srocza…
  Admin

 84. Olo said

  Żmijowi bandyci z Izraela fingują „napad” na „polskiego” ambasadora, by w ten przebiegły sposób uwiarygodnić żydo-banderowski reżim PiS przed polskim społeczeństwem i najbliższymi wyborami. Dzieki tej komedii żydzi i banderowcy z PiS zaczną w oczach polactwa z obrzezanymi mózgami uchodzić za broniących polskich interesów, co pozwoli żydostwu na utrzymanie pisowskiej agentury na rządowych i administracyjnych pozycjach, a następnie na przeprowadzenie grabieży w ramach ustawy 447. Nie dajmy się nabrać żydowskim żmijom!

  https://wiadomosci.wp.pl/marek-magierowski-zaatakowany-w-izraelu-sprawca-w-rekach-policji-6381170286446721a

 85. Adrem said

  Projekt Kukiz’15 w związku z ustawą 447 zdjęty z obrad Sejmu

  Projekt Kukiz’15 dotyczący ochrony własności RP przed roszczeniami wysuwanymi m.in. w związku z amerykańską ustawą 447 został zdjęty z porządku obrad obecnego posiedzenia Sejmu. Obrady zostały skrócone do dwóch dni – poinformowała wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek.

  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-projekt-kukiz-15-w-zwiazku-z-ustawa-447-zdjety-z-obrad-sejmu,nId,2991674#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 86. provincjal said

  Jednak mieli rację ci co wygnali żydów z tzw. europy zachodniej, nie warto było ich przyjąć i ratować, i świat i Polska byłaby oazą szczęścia i spokoju, dzięki tym żmijowatym ssynom bogactwo jest w ich parszywych lichwiarskich łapskach !
  żydzi, Polacy się was WYRZEKAJĄ I NIE CHCĄ ZNAĆ, DLA NAS JUŻ NIE ISTNIEJECIE !!!

 87. MatkaPolka said

  W drugiej wojnie światowej rozpętanej przez zbrodniczą, nazistowską III Rzeszę Niemiecką – finansowaną przez kapitał żydowski z Wall Street zginęło ponad 12 milionów Polaków

  Sprawozdania dla Ligi Narodów z sierpnia 1939 wymienił 35,8 miliona polskich obywateli

  Spisu Powszechnego z końca 1946 r. (23,6 mln)* oraz ciągłości trendu demograficznego do połowy lat 1970-tych, stan ludności polskiej, zamieszkującej powojenną Polskę od Odry po Bug w końcu 1945 r. można szacowaćć na 23,2 mln osób

  12 milionów ofiar, a nie 6 milionów –Ta liczba 6 milionów obywateli Polski w tym 3 miliony Żydów , którzy zginęli w II wojnie światowej ofiar jest WZIĘTA Z KSIĘŻYCA – dziwnie jest zbieżna z liczbą ofiar tzw. Holokaustu..

  Należy przy tym przypomnieć Sympozjum Warszawskiego Towarzystwa Demograficznego i Warszawskiego Towarzystwa Miłośników Historii . Uczestnicy Sympozjum zwracali uwagę na konieczność wyjaśnienia znacznej różnicy pomiędzy liczbą utraconych przez II.RP obywateli [ponad 12 mln] a wyraźnie zmanipulowaną liczbą 6.028tys. zabitych
  Stefan Pągowski – Straty wojenne Polski w latach 1939-1945 – Uwagi do Sprawozdania Biura Odszkodowań Wojennych

  ILU OBYWATELI UTRACILA RZECZPOSPOLITA W LATACH 1939-45
  http://www.polishwinnipeg.com/…/STRATY%20WOJE… –
  File Format: Microsoft Word – Quick View

  35,8 – 23,2 = 12,6 milionów – tylu zginęło obywateli Polski w tym ok. 500, 000 żydów

  Liczba żydów w Polsce- wynosiła 2,7 miliona osób w 1939
  Z 2,7 milionów żydów polskich – większość była na Kresach lub uciekła do ZSRR.

  Regres demograficzny polski – uwzględniając kaleki i 3 miliony dzieci nienarodzonych ( trendu demograficznego do połowy lat 1970-tych) – trzeba szacować na 15 milionów Polaków.

  Jeśli przyjąć odszkodowanie za śmierć na 1 milion dolarów – To żydzi są winni Polsce

  12 x 1012 = 12,000,000,000,000

  To jest $12 trylionów – po amerykańsku lub po polsku 12 bilionów dolarów amerykańskich

  To odszkodowanie tylko za śmierć Polaków.

  Inna kategoria to odszkodowania za zniszczenia materialne –

  A jeszcze inna to odszkodowanie od żydów za pracę niewolniczą w niemieckich obozach koncentracyjnych i sowieckich GUL-ach ,to inna kategoria –

  Wszystkie, powtarzam wszystkie, obozy niewolniczej pracy czy to w Niemczech, czy to w Rosji były pod zarządem żydów

  W hitlerowskich Niemczech obozy koncentracyjne były pod zarządem SS – ZYDA Himmlera
  A w ZSRR GUL-agi były pod zarządem ZYDA Bermana

 88. MatkaPolka said

  miało być 12 razy 10 do potęgi 12

 89. MatkaPolka said

  ALBIN SIWAK – „Chciałbym Dożyć Takich Dni” – Jak żydzi nabywali majątki

  Dziwię się, jak mogą zebrani gloryfikować pana książki. Przecież w nich kłamstwo goni kłamstwo. Nieuczciwie pan pisze np. o sprawie zwrotu majątków po Żydach, którzy zginęli w czasie wojny. Uczciwość nakazuje, by te majątki zostały, – jeśli nie tym, do których należały – zostały zwrócone ich krewnym, a jeśli takich nie ma to państwu Izrael. Dotyczy to majątków ziemskich, młynów, tartaków, olejarni oraz stawów, gdzie hodowano ryby. A pan pisze, że to należy do Polaków. To nieuczciwe to raz, a po drugie my będziemy się domagać zwrotu tych nieruchomości na Światowej Radzie Żydów i na pewno uzyskamy poparcie w tej sprawie, a Polska, pod naciskiem opinii światowej, musi to zwrócić prawowitym właścicielom, czyli Żydom. Byłem przygotowany by na podobne zarzuty odpowiedzieć i to za pomocą niepodważalnych argumentów, związanych z tą sprawą, jednak stało się inaczej. Jednocześnie podniosło się kilka osób, które domagały się by im udzielić głosu

  Pan pozwoli, że ja jej odpowiem. A to, dlatego że pochodzę z rodziny, której zabrano olbrzymi majątek i oddano Żydowi zdrajcy za szpiegostwo. Ta pani, panie Siwak, to matka Aliny Całej, tej samej doktor historii z Instytutu Historii Żydów, która napisała obraźliwy duży artykuł o Polakach, jacy wyrachowani byli w czasie wojny i jakże współpracowali z Niemcami w zabijaniu Żydów. Ten artykuł nie tylko w Polsce, ale i na świecie wywołał liczne protesty. Nawet i Żydów. A pan odniósł się do niego w swojej książce, słusznie pisząc jak bardzo pani Alina Cała na każdym kroku kłamie.

  Otóż ja, oficer Wojska Polskiego, tu, w obecności wszystkich tu zebranych, daję słowo honoru, że panią przeproszę, jeśli na następne spotkanie przyniesie, chociaż jeden akt notarialny, że taki to a taki lcek otrzymał od swego ojca czy matki, spadek w postaci majątku ziemskiego, czy młyna itd., bo tak odbywa się przekazywanie majątków kolejnemu pokoleniu na całym świecie, a także i w Polsce. Ale pani go nie przyniesie, bo takich aktów notarialnych żaden Żyd nie posiadał. Posiadał inny akt nadania mu tych dóbr – Dekret cara Aleksandra II, który Żydom i każdemu innemu nadawał taki majątek. Wie pani, za co? Za zdradę Polski. Polski, która jako jedyne państwo na świecie przyjmowała Żydów ze wszystkich krajów, które Żydów wyrzucały. A wyrzucały liczne kraje Europy – dekretami królów, wyrzucały wielokrotnie na przestrzeni kilku wieków. I przecież nie za dobrą pracę dla kraju, w którym byli, ale za grabież, oszukaństwa, morderstwa, lichwę i przejmowanie władzy w swoje ręce. Polska ich przygarniała i nadawała liczne przywileje, szczególnie w handlu.

  W okresie rozbiorów Polski Żydzi – ich przywódcy podsycali i podgrzewali atmosferę do powstań. Ale nie, dlatego, żeby Polska zrzuciła jarzmo ucisku caratu. Ale dlatego, że widzieli w dekrecie cara okazję, by posiąść majątki Polaków. A przypomnę tu państwu, że w tym okresie, kształcić swoje dzieci mogli ziemianin, właściciel tartaku czy młyna lub olejarni lub apteki. To była warstwa ludzi, gdzie patriotyzm przekazywano z pokolenia na pokolenie. Chłopi posiadający kilka mórg ziemi i klepiący biedę nie myśleli o wykształceniu swych dzieci. I do powstań nie szli synowie biednych chłopów, a właśnie tych ludzi, których stać było na naukę swych dzieci. Żydzi, skwapliwie i dokładnie donosili do władz carskich o tych, co poszli do powstania. I na mocy dekretu carów przejmowali te wszystkie dobra.

  Odpłacili narodowi i Polsce za to, że ich jak swych synów przygarniała w dniach, gdy wypędzano ich z wielu krajów. Odpłacali zdradą na rzecz ciemiężyciela i zaborcy i to bez żadnych skrupułów. Zresztą nie tylko pod zaborem rosyjskim to robili, u Niemców zażądali, by wydzielić część Polski dla nich. A na świecie żądali zrobienia z Polski Judeo-Polonii. Na tę okoliczność zachowały się liczne dokumenty tak na świecie jak i w Polsce.

  Mojemu dziadkowi i jego bratu, którzy poszli do powstania, nie tylko odebrano całe majątki na rzecz Żydów zdrajców, ale zesłano ich na Sybir. I na zawsze zostali na Syberii lub może zginęli po drodze na Syberię.

  A pani śmie się tu dopominać zwrotu tych majątków?! W ten sposób zabieracie całe ulice, np. w Krakowie. Domy, które zostały przez Polskę Ludową, czyli przez Naród, odbudowane lub wyremontowane wy mając swoich prezydentów lub premierów i ministrów odbieracie po cichu, bez rozgłosu. Myślicie, że naród Polski o tym się nie dowie?

  Jeśli uważa pani, że pan Siwak pisze nieprawdę w swoich książkach, a jednocześnie twierdzi pani, że Tomasz Gross pisze prawdę, to nie mamy, o czym tu mówić i lepiej zrobi pani, jeśli wyjdzie z tej sali, gdzie Polacy zrobili zebranie.

  No i oczywiście wyszła. Dyskusja siłą rzeczy przeszła na temat Żydów, jako tych, którzy Polskę uważali i uważają za miejsce do objęcia władzy i pasożytowania na Polsce.

 90. Birton said

  Przemówienie Bąkiewicza pod ambasadą amerykańską dyskwalifikuje Konfederację: „Nie mamy takich pieniędzy żeby zapłacić” ! To wyraźny sygnał że Konfederacja akceptuje ustawę 447 ! Był Tam Winnicki, Braun, Mikke, nikt go nie sprostował, nie poprawił, wszystko ok !

  ————–
  No to mamy czarno na białym…
  Admin

 91. Maverick said

  # 83 ta bestia żydowska to zwykła cmentarna hiena.

 92. Joannus said

  Ad 89
  Śp Pan Albin Siwak mąci spokój co niektórym. Pluli nań za życia, będą i po śmierci.

 93. irtur said

  Pierdolone pasożyty

 94. Martusia said

  Na pewno padna. Bynajmniej na zydowskich stronach nie zala sie na goscinnosc wladz w padalskich. Bakiewicz ludzi sie jeszcze w dobra wole wladz, ze poprzemy sukinsynow jak nie bed ryli pod narodowym interesem, tylko beda go bronic. Czy on mysli, ze nawet ustawa powstrzyma ich przed oskubaniem narodu na rzecz Zydow ? Sto ustaw tych zbirow nie powstrzyma, w zebach zadane podadza. Ja na kaczych gadach poznalam sie szybko i nigdy nie zmienilam zdania. Erdogan by wiedzial co z nimi zrobic, Xi takze. Dlatego panstwa te sa potezne.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: