Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Mg-42 o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Marek Rogalski o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Kura domowa o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Onuce redaktora Sakiewicza

Posted by Marucha w dniu 2019-05-16 (Czwartek)

Największy miłośnik onuc w Polsce, posiadacz świeżo cuchnących onuc żydowskich i ukraińskich, od pewnego czasu szuka gorączkowo onuc ruskich. Niestety, robi to w sposób typowy dla słonia w składzie porcelany.

Trochę więcej finezji panie „Sakowicz”. Czy jest Pan pewien, że na tym poziomie na którym Pan się znalazł łatwo natrafić na ruskie onuce? Mam na myśli poziom redaktora Michnika, poziom braci Kurskich, Dawida Wildsteina i Jonnego Danielsa. Nie zauważył Pan, że akurat tam są tylko i wyłącznie onuce żydowskie i ukraińskie?

Osiągnął Pan już tak wiele – osiągnął poziom Gazety Wyborczej. To nie byle co. Proszę tego nie zmarnować, może przydać się w Polin, lecz ruskich onuc, tak jak pisałem, tam nie ma. Mam jednak dla Pana dobrą wiadomość. Jako nagrodzonemu przez ukraińską bezpiekę proponuję pewien trop.

Po co Sakiewiczowi trzecia para onuc?

Nie wnikajmy. Widocznie są mu potrzebne. Na trop ruskich onuc wpadłem dzięki felietonowi pani Katarzyny Treter- Sierpińskiej, która napisała o wzroście importu rosyjskiego węgla.

Mariusz Błaszczak: „Ze sprzedaży tego węgla Putin czerpie określone korzyści. To powoduje, że ma pieniądze na to, żeby napadać na sąsiednie kraje, żeby odtwarzać imperium rosyjskie, imperium postsowieckie”

Czy po objęciu władzy PiS wprowadził embargo na rosyjski węgiel? Nie! Pod rządami PiS import rosyjskiego węgla wzrasta. Takich ilości nie sprowadzano nigdy wcześniej! Kto zatem jest „agentem Putina” i „rosyjskim trollem”? Wychodzi na to, że jest nim Prawo i Sprawiedliwość.

Do dzieła „Sakowicz” ! Ma Pan przecież bardzo blisko – ruskie onuce leżą na wyciągnięcie ręki. W innym przypadku będziemy zmuszeni przeprowadzić upokarzającą zrzutkę.

https://www.ekspedyt.org

Komentarzy 7 do “Onuce redaktora Sakiewicza”

 1. Delphi said

  „Ze sprzedaży tego węgla Putin czerpie określone korzyści. To powoduje, że ma pieniądze na to, żeby napadać na sąsiednie kraje, żeby odtwarzać imperium rosyjskie, imperium postsowieckie” – jeśli by to jakieś dziecko te słowa wypowiedziało, nasłuchawszy się wszechobecnej antyrosyjskiej propagandy, to bym jeszcze zrozumiał, ale człowiek na stanowisku ministra spraw wewnętrznych takie dyrdymały opowiada – naprawdę żałosne jest to jakich mamy polityków.

 2. ibrahim ibn jakub said

  miś uszatek jest kvrfa ładniejszy.

 3. vulgarus said

  W języku polskim inwektywa lub wulgaryzm „onuca” nie istnieje!

 4. Boydar said

  a jednak … sprawa jest rozwojowa

  .https://www.dailymotion.com/video/xx4h9l

 5. vulgarus said

  No co jest, do ch…a wafla!!? Nikogo nie interesuje zagadnienie „wulgaryzmy a poprawna polszczyzna” albo „polszczyzna a inwazja obcych inwektyw i wulgaryzmów”?

  ———–
  Nie interesuje.
  Admin

 6. vulgarus said

  Szanowny Panie Gajowy!
  Byłbym bardziej rad, gdyby Pan zsuważył i skomentował moją I-szą wypowiedź (3-cią w kolejności) tę z onucą. Ta druga wypowiedź, ta z ch…em waflem (wojskowe!), to tania prowokacja, wynikająca z braku zainteresowania tematem inwazji inwektywy/wulgaryzmu „onuca (kacapska – wprost lub w domyślnie)” na polskie fora internetowe, a obliczona (prowokacja) na zainteresowanie tą I-szą. Ta „onuca” zdaje się przyszła do nas z kierunku południowo-wschodniego. Na mój literacki gust brak w niej językowej finezji, albo lepiej, wręcz zawiera cały prymitywizm osób ją używających.

 7. max said

  Te zboki wachaja onuce – pervers 🙂 Mozna sie spodziewac po takiej mordzie.
  Niech napisza jaakie go kreca najbardziej

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: