Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Krzysztof55 o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Peryskop o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

To boli, bardzo boli

Posted by Marucha w dniu 2019-05-16 (Czwartek)

„Polacy współpracowali przy tworzeniu i prowadzeniu obozów zagłady, Polacy wydawali Żydów Niemcom i tym samym wysyłali ich na śmierć. (…) Nie przypadkiem hitlerowcy stworzyli swoje centrum zagłady w Polsce. Wiedzieli, że ludność polska im pomoże” – powiedział 9 maja 2019 roku polityk izraelski Jair Lapid – lider liberalnego ugrupowania Jest Przyszłość (Yesh Atid), należącego w Izraelu do centrowej koalicji Niebiesko-Biali (Kahol Lawan) [1].

Anna Smoleńska – więźniarka KL Auschwitz (Archiwum Państwowego Muzeum Obozu Auschwitz-Birkenau)

To boli, bardzo boli.

[Żydowskim kurwom i gadzinom wlaśnie o to chodzi, żeby bolało – admin]

Do dzisiaj mam przed oczami tę Ciocię, która spędziła trzy lata w Auschwitz i Ravensbrück, wzięta latem 1942 roku w łapance z ulicy w Krakowie. W obozach tych przebywała tak naprawdę nie trzy lata, ale do końca życia, czyli w sumie 43 lata, ponieważ chorowała na KZ-Syndrom – syndrom poobozowy uniemożliwiający normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.

O ile bowiem ocaleni żydowscy więźniowie niemieckich obozów koncentracyjnych natychmiast otrzymali pomoc psychologiczną w Europie Zachodniej i USA, to Polska Ludowa nie przejmowała się byłymi polskimi więźniami tych obozów. Nie można bowiem za wyraz troski PRL o tych więźniów uznać społeczne działania Stanisława Kłodzińskiego (więźnia Auschwitz nr 20019), w wyniku których po wielu latach powstała w Krakowie jedyna w Polsce przychodnia lekarska diagnozująca KZ-Syndrom. Nikt mojej krewnej nie wypłacił żadnego odszkodowania i nie udzielił żadnej pomocy.

To boli, bardzo boli. Więźniami niemieckich obozów koncentracyjnych było 400 tys. Polaków. Większość z nich tam zginęła. Byli pierwszymi więźniami Auschwitz, Stutthof, Gross-Rosen i Majdanka. Cały czas mam w pamięci setki, a może już tysiące relacji tych więźniów – w większości przeczytanych, ale w kilku wypadkach odebranych osobiście. Cały czas mam przed oczami dzieci polskie – aresztowane podczas tzw. akcji „Oderberg” (11.08.1943 r.) – i więzione w niemieckim obozie karnym w Potulicach za działalność konspiracyjną ich rodziców. Dzieci, z których najmłodsze dobiegają dzisiaj do 80 lat i z których ostatnie spotykają się co roku 19 lutego w rocznicę powrotu do Czeladzi z obozu w Potulicach w 1945 roku. Cały czas widzę ten bezmiar polskiej martyrologii – poniesionej w latach 1939-1945 z rąk niemieckich, sowieckich i ukraińskich.

Wypędzenie z ziem wcielonych do Rzeszy, zagładę Zamojszczyzny, rzeź Woli i Ochoty podczas powstania warszawskiego, deportacje w głąb ZSRR, wyrzynane wsie na Wołyniu i w Galicji Wschodniej. Kto o tym chce poza Polską wiedzieć? Kto nas za to przeprosi? I kto przeprosi za powojenny terror komunistyczny, którego ofiarą padali także ci Polacy, którzy przeżyli niemieckie obozy koncentracyjne?

Jednego ze sprawców tego terroru pan sekretarz stanu Mike Pompeo przedstawił w Warszawie w lutym br. jako „świadectwo odporności polskiego narodu i amerykańskiego ideału”. [Chciałbym osobiście temu chujowi rozłupać czaszkę siekietą na dwie, niekoniecznie równe, połowy…  – admin]

To boli, bardzo boli. Pan Lapid twierdząc, że Niemcy założyli centrum zagłady Żydów w okupowanej Polsce, ponieważ wiedzieli, że ludność polska im pomoże, profanuje pamięć także żydowskich ofiar Chełmna nad Nerem, Treblinki, Bełżca, Sobiboru, Auschwitz i Majdanka. Profanacji tej dopuszcza się również izraelski dziennikarz Nissan Tzur, przyjmujący bezrefleksyjnie wywiad Lapida, oraz wszystkie media zachodnie z ochotą rozpowszechniające te brednie.

To boli, bardzo boli. Mam przed oczami Szymona Wojdyłę, prostego rolnika ze wsi Braciejówka w powiecie olkuskim, który za ukrywanie rodziny żydowskiej został rozstrzelany wraz z trzema innymi mieszkańcami tej miejscowości 2 czerwca 1943 roku pod Ścianą Śmierci w KL Auschwitz. Mam przed oczami świadków, w tym członków jego rodziny, z którymi spisywałem relacje na ten temat i odmowną odpowiedź Instytutu Yad Vashem w sprawie przyznania Wojdyle i pozostałym Medalu Sprawiedliwego Wśród Nardów Świata, ponieważ instytucja ta honoruje tylko relacje Żydów i dokumenty niemieckie. Ilu takich Wojdyłów pozostało na zawsze zapomnianych?

Dzisiaj dowiadujemy się od utytułowanych naukowo osób, że Polacy uratowali za mało Żydów i że wspominanie o heroizmie ratujących ma przykryć fakt rzekomego wymordowania przez Polaków 200 tys. Żydów podczas wojny.

To boli, bardzo boli. W Polsce pieczołowicie i z ogromnym nakładem środków dba się o wszystkie miejsca zagłady Żydów, upamiętnia żydowską martyrologię i żydowską historię. Pieczołowicie i z ogromnym nakładem środków dba się o wszystkie zabytki historii i kultury żydowskiej. O każdy cmentarz i każdą synagogę. Nie zasłużyliśmy sobie na krzywdę, która nas spotyka. [Ależ jak najbardziej zasłużyliśmy swoją bezdenną glupotą i skretynieniem, która każe nam tolerować obecność tego plugastwa na polskiej ziemi – admin]

Pan Jair Lapid nie pozostawił wątpliwości o co mu tak naprawdę chodzi. Powiedział: „Polacy są katolikami i wiedzą, że w Starym Testamencie napisano: »Czy zabiłeś i wziąłeś w posiadanie?«. Nie można mordować ludzi i mówić, że chce się odziedziczyć własność zamordowanych. Ta własność powinna zostać zwrócona ocalałym z Holokaustu i ich rodzinom, ponieważ jest to ich własność. Jeśli wykonuje się na kimś egzekucję bez powodu, to czy można domagać się również własności tej osoby?”.

To boli, bardzo boli. Bo z takiego właśnie powodu jesteśmy obrażani. Z takiego właśnie powodu profanowana jest pamięć polskich i żydowskich ofiar niemieckiego ludobójstwa. I jeszcze bardziej boli świadomość, że to się nie skończy także po zrealizowaniu celu, o którym wspomniał pan Lapid. Żeby bowiem spacyfikować polski sprzeciw i czyjąkolwiek solidarność z Polską trzeba będzie narrację o rzekomych „polskich obozach” oraz rzekomej polskiej współpracy przy tworzeniu i prowadzeniu obozów zagłady przez III Rzeszę powtarzać stale i bez przerwy.

To boli, bardzo boli. Polityka, która po 1989 roku doprowadziła do jednostronnego i bezalternatywnego uzależnienia kraju od USA pozbawiła Polskę jakiegokolwiek pola manewru międzynarodowego wobec rysującego się dyktatu w sprawie Act 447. Najgorsze w tym wszystkim będzie to, że realizacja tego dyktatu będzie musiała doprowadzić do przyjęcia narracji historycznej pana Lapida także w Polsce. W USA, na Zachodzie i w Izraelu już ją przyjęto.

Bohdan Piętka

[1] Polityk izraelski oskarżył Polaków o stworzenie obozów zagłady wspólnie z Niemcami, http://www.kresy.pl, 10.05.2019.

http://mysl-polska.pl

Komentarzy 21 do “To boli, bardzo boli”

 1. Plausi said

  Kanalie żydowskie

  najłatwiej spotkać w Izraelu, tak n.p. Arik Lederman napadł na ambasadora reprezentującego Polskę w Izraelu,

  https://fakty.interia.pl/swiat/news-jest-oswiadczenie-mezczyzny-ktory-zaatakowal-marka-magierows,nId,2993410

  ale w tym momencie jest kolej na kanalie w mendiach w Polsce:

  „Arik Lederman, mężczyzna, który we wtorek zaatakował ambasadora Polski w Izraelu Marka Magierowskiego … Miał też poruszyć kwestie dotyczące zwrotu mienia.”

  Kanalie w żydowskich gadzinówkach w Polsce piszą o „zwrocie” polskiego mienia, a nie jak byłoby poprawnie o bezprawnych roszczeniach o wydanie żydom polskiego mienia, dodajmy połączono z szantażem, jest to semantyczne przygotowanie artyleryjskie:

  https://marucha.wordpress.com/2019/05/09/alternatywy-iii-rp-praca-organiczna-u-podstaw-czy-wybory/#comment-830548

  aby wmówić co tępszym Polakom, że chodzi nie o rabunek ale o „zwrot”, tym bardziej, że „sojusznik” USA też się do nas dobrał:

  https://marucha.wordpress.com/2019/05/12/co-kaczynski-obiecal-zydom/#comment-831147

  W roku 1939 wiedzieli Polacy, że zostali napadnięci, tego napdu do dziś nie zauważyli. Co to jest za system demokracji, kiedy od dziesiątków lat odbywają sią wybory pod okupacją ?

 2. Natan said

  Troszkę wulgarnie i tak na szybko:

  To boli, bardzo boli – chazarstwo goja w du pe pier doli,
  to boli, bardzo boli – chazarstwo goja z wszystkiego ogoli.

  ale nadzeja…..

 3. Plausi said

  Kogo boli ?

  Nas nic nie boli, bełkot jakiegoś parszywego żyda nie robi na nas żadnego wrażenia, Polacy ratując żydów zignorowali fakt, że w ten sposób kręcą na siebie bicz. Ci uratowani żydzi mają bowiem dziś w Polsce zupełnie inne zadanie, to poleca im ich tora, nie musimy wcale sięgać do talmudu:

  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1401#P3


  10 Jeśli podejdziesz pod miasto, by z nim prowadzić wojnę, [najpierw] ofiarujesz mu pokój, 11 a ono ci odpowie pokojowo i bramy ci otworzy, niech cały lud, który się w nim znajduje, zejdzie do rzędu robotników pracujących przymusowo, i będą ci służyli. 12 Jeśli ci nie odpowie pokojowo i zacznie z tobą wojować, oblegniesz je. 13 Skoro ci je Pan, Bóg twój, odda w ręce – wszystkich mężczyzn wytniesz ostrzem miecza. 14 Tylko kobiety, dzieci, trzody i wszystko, co jest w mieście, cały łup zabierzesz i będziesz korzystał z łupu twoich wrogów (por 447), których ci dał Pan, Bóg twój. 15 Tak postąpisz ze wszystkimi miastami daleko od ciebie położonymi, nie będącymi własnością pobliskich narodów.
  16 Tylko w miastach należących do narodów, które ci daje Pan, twój Bóg, jako dziedzictwo (Polin), niczego nie zostawisz przy życiu.

  Ileż to miast otwosrzyło już w Polsce żydom drzwi ?

  Jak widać, ci uratowani przez Polaków żydzi zrealizowali już polecenie 11., polecenie 16. jest w przygotowaniu.

  Takie są konsekwencje dobroduszności wobec żydów.

 4. Jack Ravenno said

  Od siebie dodam. Jak już tu przylezą i będą z nami „wojować” – nie będzie dla nich litości. Już nigdy więcej!

  Panie Jacku… będzie, będzie…
  Admin

 5. Barbara Chojnacka said

  Przecież oni wszyscy mają ten KZ Syndrom

 6. Barbara Chojnacka said

  To znaczy ci, którzy się erewują, z całym szacunkiem dla Cioci Pana Piętki

 7. Kwal said

  Żydzi nie są żadnym narodem, to jest społeczność plemienna, której jedynym czynnikiem wiążącym jest lichwa i zbrodnia, a więc chodzi o społeczność lichwiarzy i zbrodniarzy. Żydzi to genetycznie szubrawcy, złodzieje i pasożyty. Henry Ford słynny producent samochodów powiedział, że żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał, tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to, jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to plemię wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To plemię mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak potrzeba to i morderców !

 8. JO said

  ad. 6. Zydzi sa NARODEM

 9. Birton said

  a oto odpowiedź na żydowskie penia:
  „Nas, Polaków, nic nie obchodzi żydowski holocaust i 6 milionów zabitych Żydów, tak samo jak Żydów nie interesuje ludobójstwo na Polakach.
  My, Polacy, mamy tam żydowskie ofiary, gdzie Żydzi ofiary polskie .
  Nas , Polaków nie interesuje żydowski holocaust, my zajmujemy się ludobójstwem Polaków.
  My, Polacy, nie modlimy się za żydowskie ofiary, tak samo jak Żydzi nie modlą się za polskie ofiary.
  Nas, Polaków, nie ciekawi antysemityzm, my zajmujemy się tylko antypolonizmem .”

 10. Siekiera_Motyka said

  „O ile bowiem ocaleni żydowscy więźniowie niemieckich obozów koncentracyjnych natychmiast otrzymali pomoc psychologiczną w Europie Zachodniej i USA, to Polska Ludowa nie przejmowała się byłymi polskimi więźniami tych obozów. Nie można bowiem za wyraz troski PRL o tych więźniów uznać społeczne działania Stanisława Kłodzińskiego (więźnia Auschwitz nr 20019), w wyniku których po wielu latach powstała w Krakowie jedyna w Polsce przychodnia lekarska diagnozująca KZ-Syndrom. Nikt mojej krewnej nie wypłacił żadnego odszkodowania i nie udzielił żadnej pomocy.”

  Boli boli, że prawie wszystko Niemcy Polakom zniszczyli i figa zapłacili.
  Boli boli, że dzieci Polskie które rodziców zgubili w czasie wojny pomocy psychologicznej nie dostali tak jak na Zachodzie. Nikt im cukierka nie dawał na pocieszenie bo cukierków nie było ale w pole musieli pójść by być pożytecznym w rodzinie zastępczej. 10, 12 ile by nie mieli, poszli w pole harować. Tam Czerwonego Krzyża nie było.
  ….
  ….

  A tu 2019 Żydów Boli ? A mnie to figa nic nie boli że ich niby boli.

  https://dzieje.pl/sites/default/files/styles/open_article_750x0_/public/201707/odbudowa_warszawa.jpg?itok=oKV37IIA

 11. PISKORZ said

  re 6 czynnikiem wiążącym jest lichwa i zbrodnia, a w” W jęz. ros. rostowszczik tzn lichwiarz…I MAMY ZAGADKĘ ROZWIĄZANĄ..Wiemy dlaczego nasz były szpenio od finansów nazywa się Rostowski..

 12. Boydar said

  O murwa kać … ! A Szechter znaczy oszust, szachraj.

  Ne dość że nas rżną w odbyt to jeszcze rżą ze śmiechu.

 13. Jowram said

  Jutro M.Piskorski opuszcza PiSowski areszt.Reżim PiSu, za 200.000 okupu, w dniu jutrzejszym, 16 maja 2019 r., zwalnia Mateusza Piskorskiego z aresztu.

  Odbędzie się to niemal po 3 latach przetrzymywania przewodniczącego partii Zmiana, bez udokumentowanego postawienia mu zarzutów.

 14. Boydar said

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/mateusz-piskorski-wyszedl-z-aresztu/44rbn2q

 15. ibrahim ibn jakub said

  jajco lapid – a tu chuj pierdolony.

 16. Jack Ravenno said

  @4 ADMIN: „Panie Jacku… będzie, będzie…
  Admin”

  Dobrze więc. Mówię za siebie. Nie będę miał dla nich litości. Ze złem trzeba się po prostu ostro napieprzać. Niech no zaczną jazdę z podatkiem katastralnym…

 17. Parapsychopatolog said

  „ogromnym nakładem środków dba się o wszystkie zabytki historii i kultury żydowskiej. O każdy cmentarz i każdą synagogę”
  Jaka kultura?? Synagoga? cmentarz??? Jeżeli już to jest to sztuka sakralna (w tym przypadku judaistyczna)
  Już kiedyś pytałem czy znacie jakichś żydowskich twórców sprzed 1800 r?? Malarzy, architektów, muzyków, kompozytorów, pisarzy????
  Judaizm to sekta religijna a żydzi są plemieniem a nie narodem – i ci obecni są na dodatek złożeni z afrykańskich felaszy, chazarów i sefardyjczyków.
  Nawet język (jidisz) ukradli Niemcom (choć kto wie jak to było 🙂
  Ta sekta religijna nie zdążyła stworzyć włąsnego narodu a następnie państwa.
  To jest poodobny przypadek jak cyganie.

 18. Inkwizytor said

  Dopóki my Polacy nie pozbędziemy się garbatych nosów z Ojczyzny, dobrze nie będzie. Nadchodzi czas fizycznej konfrontacji z dziećmi Szatana i tylko żal każdego Polaka, który ratował to plugawe nasienie podczas wojny. Nie warto było !!!

 19. gnago said

  List gończy za tą kłamliwą mendą wydać . Nauczy się trzymać mordę na kłódkę

 20. amexpo said

  Moje dziadek nr obozowy 37995 zginal w Auschwitz 4 VIII 1942 roku –
  a moja matka [30619] przezyla 19 miesiecy [1.1943 – VIII.1944]
  .

 21. Lily said

  ” Eksploatowac ile mozna,gdzie mozna i
  kiedy mozna”. Cytat z pewnej ksiegi.
  Przetlumaczone z jezyka angielskiego.
  Zrodlo; znalezione w internecie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: