Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jerzy o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Zbigniew Kozioł o Upadek nauki? W przyszłym roku…
  Lily o Wolne tematy (81 – …
  zen o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  JanuszT o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Boydar o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o Trzeci Rzym – czy Święta …
  Yah o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Yah o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o „Strajk Kobiet” chce ingerować…
  . o O JKM i nie tylko…
  . o O JKM i nie tylko…
  lewarek.pl o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  lewarek.pl o Trzeci Rzym – czy Święta …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 527 obserwujących.

W imię „Chrystusa” i „Ewangelii”

Posted by Marucha w dniu 2019-05-17 (Piątek)

Nie ma przypadków, są tylko znaki – mawiał ksiądz Bronisław Bozowski z kościoła Panien Wizytek przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Jak pamiętamy, ekipa telewizji TVN, którą podejrzewam, że została utworzona przy udziale pieniędzy ukradzionych z Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego – więc ekipa tej telewizji podróżowała przez lasy w pobliżu Wodzisławia Śląskiego i w pewnym momencie usłyszała dochodzące z głębi lasu odgłosy obchodów urodzin Adolfa Hitlera.

Kierując się tymi odgłosami dotarła na miejsce uroczystości i ją sfilmowała. Jednak ścisłe kierownictwo stacji nie opublikowało tego atrakcyjnego materiału od razu, tylko 9 miesięcy później, akurat w momencie, gdy w Stanach Zjednoczonych rozpoczęły się prace nad ustawą numer 447 JUST, a Polonia Amerykańska podjęła desperacką próbę jej zablokowania.

Publikacja filmu, jak to pogrobowcy Hitlera odprawują po lasach swoje sabaty, miała na celu osłabienie polonijnego lobbingu i dodanie odwagi senatorom i kongresmenom, by ustawę uchwalili. Wprawdzie jeden z uczestników uroczystości urodzinowych twierdził, że cała impreza została przez TVN zamówiona, ale pani Zorżeta Mosbacher, będąca ambasadorem USA w naszym bantustanie, obsztorcowała Polskę za „represje” wobec TVN, wobec czego wszyscy podkulili pod siebie ogony i na tym się skończyło.

Pewne światło na tę sprawę rzuca okoliczność, że TVN należy do Discovery Communications, kierowanej przez pana Dawida Zaslawa z pierwszorzędnymi korzeniami.

11 maja pan redaktor Tomasz Sekielski, który wcześniej zasłynął z tak zwanej „prowokacji dziennikarskiej”, polegającej na tym, że wraz z panem red. Morozowskim, który też legitymuje się pierwszorzędnymi korzeniami, namówili panią Renatę Beger z „Samoobrony”, żeby złożyła rozmaite propozycje panu Adamowi Lipińskiemu z Prawa i Sprawiedliwości, a oni ukrytą kamerą to nagrają i będą jaja jak berety – więc tenże pan Sekielski 11 maja, a więc na dwa tygodnie przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, puścił w internecie film „Tylko nie mów nikomu”, w którym zdemaskował grupę księży katolickich, że dopuścili się pedofilii.

Film wywołał potężny rezonans, zwłaszcza w środowisku autorytetów moralnych i ludzi przyzwoitych, co to rozpoznają się po zapachu – ale również wśród duchowieństwa, z którego szeregów kilku księży z hukiem wyleciało, a wielu innych zaczęło bić się w piersi. Co prawda nie wszyscy biją się z jednakowym entuzjazmem, ale tych, którzy jeszcze nie złożyli samokrytyki, autorytety moralne nieubłaganym palcem już dźgają w chore z nienawiści i obłudy oczy.

Przypadkowo film ten wychodzi naprzeciw pomysłom pana Jażdżewskiego ze sponsorowanego przez korporację „Lewiatan”, niemiecką Fundację Neumanna i żydowską Fundację Batorego Magazynu Liberte, który 3 maja na Uniwersytecie Warszawskim nawoływał, by zrobić porządek z Kościołem w Polsce, bo „zaparł się” on „Chrystusa” i „Ewangelii”.

Dlaczego panu Jażdżewskiemu tak zależy na Ewangelii i Chrystusie – tajemnica to wielka – ale być może dlatego, że Nasza Złota Pani surowo zabroniła swojej polskiej ekspozyturze uprawiania prawdziwej polityki, więc z braku innych możliwości muszą „gryźć proboszcza” – podobnie jak to było we Francji na przełomie XIX i XX wieku.

Z podobnym programem wystąpił również ostentacyjny sodomita pan Biedroń, któremu z kolei zależy na zrobieniu porządku z Kościołem, by „wyzwolić kobiety”. Z czego chce te „kobiety” wyzwolić i co potem mają takie wyzwolone kobiety robić – tego na razie nie wiadomo – ale być może pan Biedroń coś tam dla nich obmyśli, a nawet, jak nie on – to obmyślą coś dla nich starsi i mądrzejsi, którzy kiedyś takie wyzwolone wywozili do domów publicznych w Argentynie.

Na początek jednak trzeba zrobić porządek z Kościołem, by w obliczu nadchodzącego zagrożenia żydowską okupacją, pozbawić w ten sposób mniej wartościowy naród tubylczy nawet tej namiastki szlachty i tej namiastki przywództwa. Trzeba przyznać, że ze swoim filmem pan redaktor Sekielski wstrzelił się idealnie, co pewnie zostanie zauważone przez kogo trzeba i odpowiednio wynagrodzone.

Nie ma jednak dymu bez ognia, więc i pan redaktor Sekielski niewiele by wskórał, gdyby nie kryzys przywództwa w Kościele, wskutek czego przypadki łajdactwa w szeregach duchowieństwa nie zostały wypalone ogniem i żelazem. Skoro przymknięto oczy na konfidentów, co to „bez swojej wiedzy i zgody”, to nic dziwnego, że i inne rodzaje łajdactwa się rozpleniły.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 7 do “W imię „Chrystusa” i „Ewangelii””

 1. ami said

  No, i czy żydostwo nie jest mistrzem intrygi i łgarstwa. To plugastwo piekielne opanowało nasz świat i zaciska macki. Polska ma dzięki swej wiernej żydostwu światowemu postawie i dzielnym zwalczaniu SS – Okrojoną Ojczyznę, niemal 50 lat terroru, brak polskiej elity, biedę – zawszoną sowiecką onucą, oraz pożałowania godną ustawkę żydowską, która w efekcie zjadła ich własność oraz ustanowiła POLIN. Brawo Polacy. Jesteście niedoścignieni w potyczce o władcę pierścieni – diabła na tronie.

  ————
  Niech Pan nie przesadza z tym „terrorem”, bo nie był gorszy niż w wielu krajach Zachodu.
  I niech przestanie wpieprzać w dyskusję „zawszoną sowiecką onucę”. Przekazy podprogowe to nie dla nas.
  Admin

 2. abcdef said

  @ 1:
  (1) To plugastwo piekielne opanowało nasz świat i zaciska macki.
  (2) Brawo Polacy. Jesteście niedoścignieni w potyczce o władcę pierścieni – diabła na tronie.

  Coś się tu p. Ami pokręciło. W chwili obecnej jesteśmy, my Polacy, na celowniku tej grandy ekstortionistów. Tak się złożyło (chichot historii?), że to plugastwo upodobało sobie nasze ziemie (Judeopolonia?) i szykuje sobie desant, kiedy nie będzie można dłużej kontrolować spraw z Arabami. A że polityków, żal się Panie, mamy jakich mamy… Społeczeństwo i politycy: dwie różne sprawy.

  Brzytwa Ockhama.

 3. ami said

  Nawrócę, łatwiej zrozumieć, P.ABCDEF…. „kto z kim przestaje,. to ma, co wymieniam”, w tym przypadku, ekstra rżniecie w podzięce za służalczość. Tego pana, co ma w poprzek i na odwrót, trzeba utrzymywać, a jak cię gwałci krzyczeć, że ci dobrze. W przeciwieństwie do filmiku Chazarii Siekierskich na temat Kościoła i Księży, co robią po stu latach igły z widły, ustawiając kahał polski. Pedofilia kościelna powinna być surowo zabroniona i egzekwowana, włącznie z kastracja. To obrazowanie ma na celu temperowanie Chazarii przebranej za księży, by Kościół ich nie wyekspediował do diabła, gdzie ich miejsce.

 4. Plausi said

  I znowu żydowska propaganda

  Zdawać by się mogło, że po etapie II Rzeczepospolitej i czasach Trybuny Ludu mają Polacy dosyć żydowskiej propagandy, ale gdzie tam:

  „TVN należy do Discovery Communications, kierowanej przez pana Dawida Zaslawa z pierwszorzędnymi korzeniami”

  Przypomnijmy przeto, co czeka Polaków ze strony żydostwa, zapisane zresztą w księgach od tysiącleci

  https://marucha.wordpress.com/2019/05/16/to-boli-bardzo-boli/#comment-831748

  także dla katolików, ST, w co katolicy powinni uwirzyć, gdyż jest to podstawa ICH wiary.

  Polacy, milionowe masy jeśli spojrzeć na NSZZ, ten misternie uknuty spisek, jeśli powołać się na teorie spiskowe, tak miłe panu Michalkiewiczowi,

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  są jak widać rozmiłowani w tej propagandzie i z niebywałym upodobaniem idą jej na lep, nie bacząc, że jest może grzechem, jak widać nawet karanym śmiercią.

  Uwaga: tekst nieco aluzyjny, może nie przemawiać do każdego.

 5. revers said

  te zawszone „zawszoną sowiecką onucę” to uratwoaly przed odmrozeniem konczyny, twarz, niejedenmu zachodniemu turyscie z armii hitlera, innych zachodnich doopkow, bo takie sie tylko nadawaly w zimowych warunkach – 30 stopni lub pogardzane filcaki o ktore niemce az bily sie miedzy sobaa by sciagnac w mrozie z trupa sowieta.

  w inynch nowszych czasach swietnie nadawaly sie do czyszczenia broni, bez ktorej nie mogli by celnie ustrzelic nie jedengo z.eba zachodniego z mosina, lub pepeszy.

  Reszta moze Magdalena Ogorek dopowie jak mozna w bucikach za 3 tys zlp. opowiadac o stresie ksiedza, odbywjacego stosunek z dzieckiem, jak martwii sie o wczesna edukacje lbtq.

  https://aszdziennik.pl/126475,magdalena-ogorek-ujawnia-gwalt-na-dziecku-to-wczesna-inicjacja-seksualna

  ————-
  Spokojnie, Asz dziennik to zmyślone newsy.
  Admin

 6. NICK said

  Sezon ogórkowy z Magdą?
  Znowuż… .

 7. Rox said

Sorry, the comment form is closed at this time.