Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o Unia Europejska atakuje Węgry…
  Tekla o Unia Europejska atakuje Węgry…
  anty o Przepisy o sygnalistach coraz…
  revers o Waszyngtonu powrót do Eur…
  Lily o Wolne tematy (43 – …
  Kar o Waszyngtonu powrót do Eur…
  Lily o Wolne tematy (43 – …
  I*** o Wolne tematy (43 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (43 – …
  Tadeusz o Przepisy o sygnalistach coraz…
  Pozytywne wiadomości o Wolne tematy (43 – …
  Pozytywne wiadomości o Wolne tematy (43 – …
  Pozytywne wiadomości o Wolne tematy (43 – …
  Voodoosch o Wolne tematy (43 – …
  Lily o Wolne tematy (43 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Zdrada dyplomatyczna rządzących elit.

Posted by Marucha w dniu 2019-05-17 (Piątek)

W chwili zagrożenia zewnętrznego, rolą rządzących elit jest mówić prawdę narodowi i wzmacniać czujność, a nie ją usypiać.

Będę się powtarzał, ale to jest uważam ważne: nie kieruję zarzutów do członków i sympatyków takiej czy innej partii, zresztą sam jestem przykładem, że można błądzić politycznie przez większość życia. Jako student dałbym się pokroić za Lecha Wałęsę, biegłem o szóstej rano w kolejkę po pierwsze numery „Gazety Wyborczej”, przez lata byłem „pisiorem” głoszącym, że ocalenie Rzeczpospolitej (salus Rei Publicae) w głosowaniu na Prawo i Sprawiedliwość, grzmiałem na blogu przeciw rosyjskiej agresji na Gruzję a potem byłem przez jakiś czas przekonany, że to Putin osobiście zestrzelił polski samolot w Smoleńsku.

Zawsze wszelako, mimo wszystkich tych żenujących przejawów naiwności, kierowałem się miłością do Ojczyzny – serce chciało dobrze i tylko rozum szwankował, najczęściej nie tyle w wyniku błędów w rozumowaniu, ile z racji fałszywych przesłanek (a także z intelektualnej inercji).

I jeśli dziś patrzę na patriotów wciąż popierających PiS to nie mam prawa do wywyższania się nad nich, albowiem sam tam byłem i tylko być może miałem o tyle więcej szczęścia, że nieco szybciej spadły mi łuski z oczu.

[Wczoraj przekonałem znajomą nauczycielkę do głosowania na Konfederację zamiast na PO – nie bardzo wiedziała, o co chodzi z tymi roszczeniami żydowskimi i trudno było jej uwierzyć, że moglibyśmy zostać ograbieni z wszelkiego majątku po raz kolejny. W końcu skonstatowała, że jeśli to się dzieje naprawdę, to jestemy w przededniu 1 września 1939 roku, bo przeciez głównym celem hitlerowskiej agresji nie była żadna zagłada Żydów (nikt jeszcze wtedy o tym nie myślał), ale przejęcie polskiego terytorium i jego zasobów, czyli dokładnie to, co jest prawdziwym celem żydowskich organizacji roszczeniowych wobec Polski obecnie].

Kiedy więc pisze o dyplomatycznej (co najmniej dyplomatycznej) zdradzie elit, to mam na myśli ścisłe polityczne kierownictwo obecnej partii rządzącej, a nie popierających ich w najlepszej wierze polskich patriotów z PiS-u (warto rozesłać apel – Grzegorz Braun przeszedł sam siebie! Polityk Konfederacji: „Szanowne, Drogie, Kochane Pisiory” [VIDEO]) czy wspaniałych społeczników z klubów „Gazety Polskiej”.

Nie ma żadnych formalnych roszczeń ze strony Izraela, bo nie ma żadnych powodów. (…) Jest miękkie lobby, głównie ze strony diaspory żydowskiej – mówił w poranku rozgłośni katolickich „Siódma 9” Witold Waszczykowski, były szef MSZ, a obecnie poseł PiS i kandydat na eurodeputowanego.

Otóż poseł Waszczykowski, były szef MSZ, kłamie jak bura suka, bo Izrael już w 2011 powołał specjalną agendę rządową HEART (Holocaust Era Assets Restitution Taskforce) z jednoznacznie nakreślonym celem: wspierania przedsiębiorstwa holocaust w jego wysiłkach  o g r a b i e n i a  Polski z majątku.

O potrzebie stworzenia specjalnego prawa mającego nadac rabunkowi Polski pozory legalności mówił na dzień dobry Mike Pompeo w Warszawie w lutym br.

Dlatego tez kłamie i prezydent belwederski i premier warszawski i naczelnik panstwa, kiedy zamiast wzmagac naszą czujność, robią wszystko, by ją uśpić, żeby można było nas przeczyścić, przenieść jak indian do rezerwatu, ale bez przerywania błogiego snu o 500+, flaszce plus, zakąsce plus itd.

[Kłamała też miła pani premier Szydło, kiedy na wcześniejszym etapie mieliśmy rozkaz podpisania TTIP, gdy drżącym glosikiem zapewniała, iz w umowie będą umieszczone mechanizmy zabezpieczające polski interes narodowy – na szczeście prezydent Trump zawiesił negocjacje w tej sprawie.

Miła pani, matka-Polka, matka księdza, ale dziś nie mam watpliwości, że klamała wówczas jak bura suka, mając tego w dodatku pełną świadomość, bo o wstawieniu do tysiącstronicowego (sic!) traktatu mechanizmów zabezpieczających i to w dodatku nie europejską, a polską gospodarkę nie mogło być mowy].

Pan Aleksander Ścios napisał wczoraj na Twitterze:

Gdy politycy @pisorgpl składają żarliwe deklaracje w/s roszczeń żydowskich, można przypuszczać trzy rzeczy:
1. tak nakazuje „pragmatyka” wyborcza,
2. rośnie wiara w głupotę wyborców,
3. ustalono kalendarz i sposób zaspokojenia tych roszczeń.

W obliczu agresji hitlerowskich Niemiec ówczesne władze też uspokajały Polaków, że nie oddamy ani guzika, choć przynajmniej nikt nie wmawiał, ze Niemcy to nasz najbliższy przyjaciel i współgospodarz, a zbroją się ot tak, z nudów i na pewno nas nie zaatakują, bo nie mają ku temu żadnego prawa.

Wobec coraz jaskrawiej bijącej w oczy zdrady fałszywych elit nie pozwólmy im nas uśpić i tym bardziej patrzmy im na ręce. Sprawmy, zeby po 26 maja głos polskich patriotów mówiących twarde NIE drugiej Palestynie nad Wisłą zagłuszył kłamstwa judaszy.

https://macgregor.neon24.pl/

Komentarze 23 do “Zdrada dyplomatyczna rządzących elit.”

 1. kojak said

  Zdrada ? Brednie ! W 1989 roku zydowskie grupy kryminalne mordercow, bandytow i zlodzieji objely w POlsce wladze absolutna i totalna ! Trwa to do dzis tylko kanalie zmieniaja szyldy ! Nikt nikogo nie zdradzil tylko zydowstwo realizuje swe kryminalne zlodziejstwa ,szwindle i geszefty ! Wiadomo od zawsze ze Zyd bez kryminalnych zlodziejstw i oszustw zyc nie moze ! TO BOWIEM JEST PODSTAWA ICH KRYMINALNEJ EGZYSTENCJI !

 2. revers said

  Lista nieruchomosci tylko w samej Warszawie ok 3000 super lokalizacji juz jest gotowa.

  https://dzienniknarodowy.pl/lista-2613-nieruchomosci-ktorych-chce-wysiedlic-polakow-swiatowa-organizacj-restytucji-mienia-zydowskie/?fbclid=IwAR1CPgTRLb5s64a-Maj40tXvke8wZOrbYAok3Og5xRxRSkLXsu_ZJj50gc4

  takze reszta pojdzie jak splatka, lacznie z Wawelem, bo przeciez dwoch swoich tam lezy.

  Stad swieta nawet warszawskich lazienkach, bo przeciez to listy?

 3. ami said

  To w końcu, kto jest zagrożeniem dla Polski, judzeni Niemcy, z terenu Polin, otwarcie podejmujący walkę z żydami oraz żydowskim komunizmem, czy sami żydzi. Z tego antagonizującego paszkwilu trudno wykoncypować, o co chodzi. Przecież Niemcy pytały się o współpracę i korytarz do Rosji Sowieckiej oraz o współprace w krucjacie przeciw żydostwu i komunizmowi.

  Poliniacy zamiast iść na ugodę, podburzali Niemców, na zlecenie masonerii kabalicznej, do wstąpienia na ścieżkę wojenna, bo francuskie i angielskie masonerie kahaliczne zagwarantowały pomoc w razie rozpoczęcia wojny, by potem przypatrywać się polskiej dezintegracji.

  Polacy zostali wystawieni na słupa, strasznie zniszczeni, okrojeni, umysły odstrzelone i wyemigrowane, oddani pod okupację Syjonu.

  Okrucieństwa kahaliczne na ogłupionych narodach białych ludzi do dziś budzą grozę i przerażenie jakością oraz ilością terroru żydowskiego. Według Talmudu, jak prawa sowieckiego, za wypowiedzenie słowa żyd, mogło się dać głowę. To przeszli Rosjanie.
  To nam planują. Wydaje się, że strach powoduje kolejki do wciąż żywego patriarchy komunizmu zalakowanego pod Kremlem.

 4. Easy Rider said

  Szanowny Autor chyba nadal błądzi, ale nie mam o to pretensji, gdyż początkowo sam uległem czarowi Konfederacji. Nie posądzam wszystkich biorących udział w tym ugrupowaniu o agenturalność, ale zastanawia mnie szczególnie postać G. Brauna, bo Korwin, jaki jest, każdy widzi już od wielu lat. Natomiast jeżeli osoba świecka zachowuje się jak duchowna, to dla mnie jest to sygnał ostrzegawczy. Tym bardziej, że chodzi o reżysera, czyli osobę ściśle związaną z aktorami, zwanymi niegdyś komediantami, których chowano w nie poświęconej ziemi.

  To mi wygląda na kolejną operację psychologiczną, wykorzystującą religię do sterowania masami. Wydawałoby się, że jest to zgrany numer, ale jak widać, w Polsce nadal może okazać się skuteczny. I proszę nie dać się zwieść antyżydowską retoryką, bo to wszystko jest potrzebne dla uwiarygodnienia aktorów tego ustawionego przestawienia sceny politycznej. Czy nie zastanawia taki spokojny, bezproblemowy przebieg marszu STOP447 mimo, że adresatami protestu były oprócz rządu USA i Israel? Układ okrągłostołowy (magdalenkowy) po 30 latach już się zużył i trzeba dokonać kontrolowanej zmiany, zapewniając dla niej poparcie społeczne.

  ————
  Zgadzam się z Panem co do osoby Brauna.
  Bardzo dobrze się legenduje, ale co i raz coś mu się wypsnie.
  Admin

 5. abcdef said

  Jeśli p. Easy Rider (i wielu innych) nie myli się w ocenie sytuacji politycznej i Konfederacji to wynika z tego, że nadzieja na cywilizowaną, poprzez głosowanie, zmianę rządzących jest niemożliwa. Podobnie mają się sprawy w innych krajach cywilizacji chrześcijańskiej, nie jesteśmy wyjątkiem.

  Żyjemy chyba w okresie apogeum żydowskiej machinacji, grabieży, prania mózgów i rozbijania tradycyjnych społeczeństw i ich kultury i moralności. Niekiedy sądzę, że jest to moment przesilenia w którym NWO i wpływowa hołota żydowska orientują się, że zostało im niewiele czasu, aby zmienić społeczeństwa na sposób, jaki sobie umyślili. Coraz głośniejszy bowiem staje się protest hoi polloi i coraz trudniej będzie go zatrzymać — a w takiej sytuacji doprowadzenie do nieodwracalnych zmian wydaje się logicznym przedsięwzięciem: np imigracja obcych kulturowo milionów do krajów Białych.

  Proszę spojrzeć na postać po lewej: 1795: Pierwszy rozbiór Polski: historia powtarza się i nie jest komedią:

 6. Rafal Cz. said

  Zdecydujcie sie komu chcecie sluzyc. Czy Polsce czy sztuce „dyplomacji”

 7. gnago said

  Prawo jest tym czego się trzeba trzymać . Aresztować usiłujących dopuścić się oszustwa . Za nieosiągalnymi fizycznie wystawić listy gończe na obszar UE. A kilka tuzinów ludzi ze służb pejsatych powinno ulec niewytłumaczalnym wypadkom….. kalectwom. A służącym im tubylcom zapewnić inhuminację

 8. Romuald said

  abcdef 1795 to nie pierwszy a ostatni rozbiór(oficjalny) .Nie liczę ostatnich

 9. ami said

  Miejmy nadzieje, ze Putin I Trump zawrą sojusz, i nie popełnią błędów 2 wojny światowej. Te będą katastrofalne dla ludzi jak i planety. Artykuł wyraźnie przedstawia elementy prowadzące do ewentualnej 3 wojny supremacji żydowskiej.

  http://stateofthenation2012.com/?p=98787

 10. Marucha said

  Re 3:
  Aha, kolejny, który podejmuje temat „współpracy” z Hitlerem celem zwalczania żydostwa i rosyjskiego komunizmu… Temat tu już parokrotnie przerabiany.
  Nawet mi się nie chce dyskutować.

 11. Boydar said

  „Wróg nie zdradza nigdy”

  To prawie jak tytuł z Bonda 🙂

 12. WI42 said

  „W chwili zagrożenia zewnętrznego, rolą rządzących elit jest mówić prawdę narodowi i wzmacniać czujność, a nie ją usypiać.”

  Doradca Putina Siegiej Głazjew ostrożnie powiedział cos, co wzburzyło całą opozycję w Rosji. Powiedział mianowicie, że możliwy jest rozwój wydarzeń, kiedy wschód Ukrainy może byc wykorzystany do przesiedleania Zydów z Izraela. Oburzenie totalne. Oto takie skutki mówienia prawdy…

  PS> Polecam do obejrzenia w linku poniżej zdjęcie Zieleńskiego – nowego prezydenta Ukrainy w towarzystwie swoich doradców

  https://politikus.ru/v-rossii/119280-antisemitizm-mnogogolosyy-gvalt-iz-za-teksta-sergeya-glazeva.html

 13. Marucha said

  Re 12:
  Jasne, że wzburzyło to całą opozycję w Rosji, która przecież ma pierwszorzędne korzenie.

 14. revers said

  ad5
  chyba nie kompletny obraz, bo sciete u gory obrazu aniolki z traabkami, odtraabily.

 15. Birton said

  sukinkot Żyd Ozjasz Goldberg
  https://pl.sputniknews.com/polska/2019051810412533-super-express-ujawnia-tajny-plan-korwina-mikkego-chce-sojuszu-z-pis/
  cała ta Konfederacja o dupę rozbić

 16. revers said

  Orban kwituje, klamstwo europejskie, czyli sankcje na Rosje sa korzystne dla G7 w tym Niemcy, bo i z sankcjami powstaja NordStream2, SouthStreamy, mosty Kerczanskie, fabryczna filia Mercedesa pod Moskwa czy wspolne platformy na morzu Barensa.

  A srodkowo europejczykom nie mozna nawet jablka, ostrej wegierskiej papryczki sprzdac na wschod.

  https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/598056,orban-rosja-sankcje-rynek-wegry.html?fbclid=IwAR3ZaYzh82lmsBA4fPQvlsfeLVdQuTP3kQgRGho0cAoerfPDs5p42QIRN8k

 17. Easy Rider said

  Ad 15 – Birton.
  Kto wchodzi w polityczny układ z JKM, sam sobie szkodzi. Czy nie wystarczy blisko 30 lat uprawiania przez niego fermentu na polskiej scenie politycznej, żeby trzymać się z daleka od tego niebezpiecznego osobnika?

  Felietoniści nie powinni w ogóle zajmować się uprawianiem polityki, a w wieku 77 lat, to pozostaje już tylko uprawa ogródka. Ciekawe, jaki numer wykręci drugi felietonista-kaznodzieja – Braun.

 18. Birton said

  Nie chce mi się wierzyć Panie MacGregor , że można być tak długo tak głupim, jak Pan byłeś.

 19. Ale dlaczego? said

  Mikke już za komuny był tym co teraz. Każdy myślący Polak powinien go omijać szerokim łukiem.
  Jednak w Konfederacji sednem jest Ruch Narodowy.
  Nie wiem, co z nich „wyrośnie”. Ale nie ma alternatywy. Jeśli wygrają szumowiny z po-pis, to będzie upadek Polski NA PEWNO…

 20. Boydar said

  „… ale nie ma alternatywy …”

  „… nie wiadomo, kogo bardziej trza się bać.
  Czy tego wójta, co na ludzi grzmi,
  Czy tych facetów z całkiem innej WSI …”

 21. Madera said

  Kolego 30 lat pizło a Ty niczego się nie nauczyłeś…dalej w żydów zaklinanie i przeklinanie wierzysz…Faktycznie wstyd ! Co wiesz o Braunie…życiorysy polityków żydowskich wszystkie są zmodyfikowane. Kalksteina jeszcze się modyfikuje…Braun to wychowanek Diaspory żydowskiej Stryj, Prezes Radiofonii i TV w Polsce cała rodzina w USA…tak przypadkiem, sam Braun kształcony przez diasporę żydowską w USA…Wilk, nienawidzi Polaków jak owiec, kolejny to biznesmen w skarpetkach, jak poszedł do Sejmu to browary sobie kupił……tak biznes zrobił……ale namawiasz na aby na nich głosować i TY jesteś Polakiem ?! Zamiast zbojkotować wybory żydów to ty namawiasz Polaków do samozagłady ?! OPAMIĘTAJ SIEBIE I NARÓD POLSKI JESTEŚ IM TO WINIEN !

 22. […] 2019-05-18 (Sobota) @ 01:48:17 […]

 23. Carlos said

  Madera uspokoj sie

Sorry, the comment form is closed at this time.