Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  JackTheCrasher o Wolne tematy (08 – …
  bryś o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  brys o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Czytelnik z Północy o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Anucha o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Anucha o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
  Anucha o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Kojak o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  antoni o O paranoi giedroyciowych i bar…
  gnago o Transmutacja biologiczna – ską…
  4Kartofle o Transmutacja biologiczna – ską…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Teraz można to ujawnić

Posted by Marucha w dniu 2019-05-18 (Sobota)

11 maja przeszła przez centrum Warszawy potężna, bo co najmniej 20-tysięczna demonstracja przeciwko amerykańskiej ustawie numer 447 JUST, której konsekwencją może być żydowska okupacja Polski i degradacja historycznego narodu polskiego we własnym państwie do III kategorii.

Ani biuletyn telewizyjny Prawa i Sprawiedliwości, ani biuletyn telewizyjny nieprzejednanej opozycji demonstracji tej nie zauważyły, co dowodzi, że i jedni i drudzy już nawet nie starają się zachowywać pozorów „rzetelnego informowania”, o którym wspomina Prawo prasowe. Kto by się tak jednak przejmował jakimś prawem prasowym, kiedy idzie o partyjny interes PiS i Platformy Obywatelskiej?

„Kiedy Padyszachowi wiozą zboże, kapitan nie troszczy się, jakie wygody mają myszy na statku” – pisał Franciszek Maria Arouet, zwany Wolterem. Toteż pan Jacek Kurski ze strony obozu płomiennych dzierżawców monopolu na patriotyzm, a pan Jarosław Kurski ze strony obozu zdrady i zaprzaństwa, zgodnie współpracują nad utrzymaniem politycznego porządku ustanowionego w Magdalence.

Widać to również z tym, że chociaż obydwa obozy uczestniczą w walce kogutów, w której gdakanie unosi się aż pod niebiosa, a pierze sypie się na wszystkie strony, to jednak zgodnie pilnują wspólnego interesu, żeby ani z jednej, ani z drugiej strony nie pojawiła się polityczna alternatywa.

Niezależnie do tego, propagandziści na usługach jednego i drugiego obozu dwoją się i troją, by politycznych konkurentów – oczywiście każdy swego – nieustannie demaskować. Za mnie na przykład zabrał się pan redaktor Tomasz Sakiewicz, który – podobnie zresztą jak pan doktor Targalski – demaskuje mnie jako ruskiego agenta i poplecznika ubeków. W ogóle ruskim agentem jest każdy, kto nie jest gotów poświęcić się bez reszty dla Jarosława Kaczyńskiego, który jest Jedyną Nadzieją Białych, a w każdy razie – pana redaktora Sakiewicza.

Wprawdzie po mieście krążą fałszywe pogłoski, jakoby pan redaktor Sakiewicz był za swoje usługi hojnie wynagradzany za pośrednictwem spółek Skarbu Państwa, ale kto by tam w takie fałszywe pogłoski wierzył, kiedy przecież wiadomo, że pan redaktor Sakiewicz dla Jarosława Kaczyńskiego gotów jest na wszystko?

Skoro na wszystko – to dlaczego miałby nie demaskować ruskich agentów i ubeckich popleczników? Ma w tym zresztą pewną wprawę, bo kiedy dyrektor Radia Maryja, ojciec Tadeusz Rydzyk, nie chciał w podskokach przekształcić tej rozgłośni i stacji telewizyjnej w partyjny biuletyn PiS, pan redaktor Sakiewicz razem z panią red. Katarzyną Hejke, zdemaskowali go wprawdzie nie jako ruskiego agenta – bo takie podejrzenia znacznie wcześniej wysuwał sam Jarosław Kaczyński, wspominając o nadajnikach Na Uralu – tylko jako zakałę polskiego duchowieństwa, który „jątrzy” i „dzieli”, zamiast służyć jedności moralno-politycznej narodu pod przewodnictwem Par… – to znaczy pardon – nie żadnej tam „Partii”, tylko oczywiście Jarosława Kaczyńskiego.

Takie zarzuty zostały wysunięte w donosie do Benedykta XVI. Iedy się o tym dowiedziałem, napisałem dla „Gazety Polskiej” felieton, przypominający, jak to pan Zagłoba był regimentarzem. Kiedy do obozu przybył hetman Sapieha, pan Zagłoba zdawał mu sprawę ze swoich czynności, między innymi – z korespondencji, jaką prowadził. Hetman Sapieha, którego ta relacja trochę nudziła, zapytał pana Zagłobę, czy nie korespondował z cesarzem niemieckim. Na to pan Zagłoba dotknięty do żywego odparł, że z takim potentatem nie korespondował z obawy, by nie powiedziano o nim: jakaś głowa kiepska, musi być z Witebska.

Następnego dnia po wysłaniu felietonu do redakcji, zadzwoniła do mnie sekretarka pana red. Sakiewicza z informacją, że ten felieton już się nie ukaże i żaden następny też. Podziękowałem, że mi o tym powiedziała, bo właśnie zabierałem się do napisania następnego. Wspominam o tym, by pokazać, że pan redaktor Sakiewicz zaczął ten proceder uprawiać dość wcześnie.

Ale jestem pewien, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, więc pewnie już wkrótce usłyszymy nową wersję wydarzeń, przeznaczoną specjalnie dla wyznawców Jarosława Kaczyńskiego.

Ponieważ nie bardzo można zaprzeczyć ani istnieniu amerykańskiej ustawy nr 447 JUST, ani tajnym negocjacjom, jakie odbywały się między panem Tomaszem Yazdgerdim i ambasadorem Chodorowiczem w sprawie realizacji przez Polskę żydowskich roszczeń dotyczących tak zwanej „własności bezdziedzicznej”, to trzeba będzie te wydarzenia odpowiednio zinterpretować.

Otóż uchwalenie wspomnianej ustawy nakazał Kongresowi USA zimny ruski czekista Włodzimierz Putin, który następnie przykazał podpisanie jej panu prezydentowi Dondaldowi Trumpowi.

Złowrogiemu Putinowi chodziło bowiem o to, by zmuszając Stany Zjednoczone do tych posunięć, doprowadzić do zmiany dotychczasowego, życzliwego stanowiska opinii polskiej wobec Stanów Zjednoczonych na stanowisko nieżyczliwe. Na tą zmianą pracują intensywnie ruscy agenci, nagłaśniając sprawę wspomnianej ustawy i ujawniając tajne negocjacje, podczas gdy rząd „dobrej zmiany” ma zadanie utrzymanie jednego i drugiego jak najdłużej w tajemnicy przed polską opinią publiczną.

Jak najdłużej, to znaczy – przynajmniej do jesiennych wyborów do Sejmu i Senatu, bo potem trzeba już będzie podjąć przedsięwzięcia o charakterze „publicznym i formalnym”, to znaczy – trzeba będzie przeforsować „kompleksowe ustawodawstwo”, które bezpodstawnym żydowskim roszczeniom nada pozory legalności i o którym 14 lutego wspominał sekretarz stanu USA pan Mike Pompeo.

No i co wtedy? Ano, wtedy trzeba będzie spreparować jeszcze jedno wyjaśnienie. Pan Jarosław Kaczyński przemówi do swoich wyznawców w sposób następujący: no dobrze, zdradziliśmy was, wydaliśmy was na pastwę żydowskiej okupacji – ale to dobrze, że to właśnie my, obóz „dobrej zmiany”, was zdradziliśmy, bo w przeciwnym razie musiałby zdradzić was Donald Tusk na czele obozu zdrady i zaprzaństwa. Dlatego, zamiast słuchać zdradzieckich podszeptów ruskich agentów i narzekać, powinniście się radować i uważać się za szczęściarzy, że – po pierwsze – znaleźliście się pod żydowską protekcją, a po drugie – że ten sukces zawdzięczacie nam, obozowi „dobrej zmiany”, którego interes jest jednoznaczny z interesem Polski.

Jestem pewien, że bardzo wielu wyznawców Jarosława Kaczyńskiego w to wyjaśnienie uwierzy, podobnie, jak uwierzyło, że pan prezydent Lech Kaczyński „musiał” ratyfikować traktat lizboński, który amputował Polsce ogromny kawał suwerenności. Jestem też pewien, że pan redaktor Tomasz Sakiewicz w upowszechnieniu tej wiary w szerokich masach ludowych będzie miał wielki udział.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 37 do “Teraz można to ujawnić”

 1. Irek said

  Kolejny raz Eskimosi chcą zwieźć Polaków!

  Posłuchajcie, kto tworzy „nową zmianę” na scenie politycznej Polski.

  Dziękujemy Ci panie Leszku za włożony trud, by odkryć prawdę o tych osobnikach!

 2. No proszę, mimo niewątpliwych osiągnięć i zasług pana Bubla w dziedzinie deparchacji/za to piątka/ ….jednak te dawne życiorysy są bardziej skomplikowane niż nam się wydaje!Jak to mówią o rzucaniu kamieniem.
  https://wmeritum.pl/leszek-bubel-w-ukladzie-material-fundacji-lexnostra/84906

 3. andzia said

  re:1
  Skoro taki ałtorytet jak Bubel tak twierdzi. to widocznie robi teraz dla kogoś wiadomego. Pecunia non olet i Bubel znowu wchodzi do akcji.

 4. Easy Rider said

  Kim jest Michalkiewicz, że wszedł w posiadanie takiego tajnego dokumentu, jak notatka o spotkaniu między Yazdgerdim i Chodorowiczem? Ale jeszcze ciekawsze jest pytanie, dlaczego nikt go nie oskarża o naruszenie tajemnicy państwowej, ani nie podejmuje najmniejszych czynności śledczych, choćby tylko dla zachowania pozorów? A przecież łatwo byłoby go oskarżyć o szpionaż na rzecz Rosji, o wiele łatwiej, niż M. Piskorskiego, bo tutaj jest konkretny dowód.

  Sprawa tej notatki tak jakoś dziwnie wpisuje się w ciąg działań, które doprowadziły do wylansowania Konfederacji („ustawa Michalkiewicza”, marsze 1 maja i 11 maja). Znowu przyszli „faceci z całkiem innej wsi”, jak w piosence Młynarskiego? (pierwszy raz w 1980).

 5. kojak said

  Syjonistyczne zydowskie lajdaki z PPYYYSS kolejny raz udowodnily kim sa i jakie kryminalne zlodziejstwa i szwindle chca zrobic . Caly czas mowie ze te gnoje sa recznie sterowane przez mordercow i bandytow zydowskich z Usraela ! Kazdy kryminalny geszeft i zlodziejstwo zrobia jesli takie polecenie dostana od zydowskich kryminalistow z Usraela !

 6. Ale dlaczego? said

  Rozpier…ala mnie ta fala nowych oburzonych na Konfederację na Gajówce…
  Nie ma przypadków, są znaki?
  Macie mondrale alternatywę?
  Czy zadanie obrzydzania alternatywy dla zdrajców?
  Bierzecie za to pieniądze, czy jesteście jak polaczki(z małej) w niepilnowanym kotle w piekle?

 7. Boydar said

  Ja biorę, chociaż obecnie przelicznik rubla trochę marny. Chyba zażądam w juanach.

 8. NICK said

  Huany to.
  NWO.
  Najpierwsze.

 9. Marek said

  ad1) Konfederacja oszołomów – bardzo ciekawy materiał Bubla.
  Jednak wątpię, by większość gajówkowiczów go obejrzał w całości, a cóż dopiero szersza widownia.
  W każdym razie, pisałem już tutaj, że Konfederacja z żydami na czele, to bardzo podejrzany twór.
  Ciekawa jest tu rola Michalkiewicza w promowaniu tegoż.

 10. Boydar said

  Że niby ta ta pekunia śmierdzi ? Przecież tu wszystko śmierdzi. Nie ma co wybrzydzać, takie czasy.

 11. Ale dlaczego? said

  A właśnie.
  Może nie na temat, ale w cieniu wojny o IRAN to … cholernie ciekawe…
  Kushnera rodzinka kupiła za 1,8mld $ posiadłość na 666 Fifth Avenue w Nowym Jorku…
  Nawet w wikipedii jest, więc chyba to nie fake news…
  https://en.wikipedia.org/wiki/Jared_Kushner

  Co szanowni Gajówkowicze na to?

 12. NICK said

  Chiny.
  Są pierwsze.
  Do
  NWO.

 13. Boydar said

  Po mojemu to CWO, u nich nic się nie zmieniło w planach od pięciu tysięcy lat. Ale to nie jest przesądzone, nie przewidziały Kitajce Putina, a to Biały Człowiek, straszna maszyna 🙂

 14. NICK said

  Zmieniło się.
  Lubelaku.
  Nie rozpoznaję czy na dobre… .

  To chyba nie jest tak by Chiny rządziły światem.
  Tak być nie powinno.

 15. andzia said

  re:4
  Może i wśród agentów są prawdziwi patrioci. Wyjątki potwierdzają regułę.
  A ten agent i red.Michalkiewicz zrobili dobrą robotę. To kłuje?

 16. Boydar said

  Oni nie mają tylko jednego celu. Jak się uda opanować inne obszary gospodarczo to dobrze, jak nie to też przeżyją, nie denerwują się. Natomiast wojna jest im potrzebna bezwzględnie, bo bez wojny właśnie nie przeżyją, żeby miało po niej zostać tylko jedna czwarta czy piąta, też im pasuje.

 17. andzia said

  re:6
  Ja też czytając niektóre wpisy nie jestem pewna czy to nie niepoprawni.pl albo co gorsza niezależna.pl
  A tak a~`propos red. Michalkiewicza: w jednym z ostatnich felietonów doniósł, że USA nałożyły na Polskę sankcje w postaci torpedowania Dudy i Morawieckiego (pisałam już kiedyś, że to dla nich i w ich pojęciu dla Polski okrutny cios), Jest to słuszny policzek wzamian za kundlizm. I będą bici tak długo jak nie nabiorą rozumu.
  Gdzie indziej przeczytałam o spotkaniu MSZ Polski i Rosji. I naszła mnie refleksja, że to chitra gra przedwyborcza, bo skoro nie mogą sobie poradzić z ruskimi agentami, to chca ich kupić. Strona pisowska zapewnia, że to normalne kontakty międzypaństwowe. Red. Michalkiewicz we wspomnianym felietonie radzi zwrócić się do Rosji, skoro przyjażń i sojuczniczość ma polegać na wydzieraniu pieniędzy przez Żydów.
  Gotując młoda kapustkę z mięsem (albo odwrotnie, bo to danie jednogarnkowe) w kuchni włączyłam radio Maryja. Było tam emitowane spotkanie przedwyborcze Morawieckiego w jakimś mieście południowej Polski. Odniosłam wrażenie, że na te spotkanie pojechał z klakierami. Moje podejrzenie jest oparte na tym, że po wygłoszeniu jakiegoś sloganu robił pauzę, po której rozpoczynały się owacje. Najbardziej rozśmieszyły mnie owacje (wszystkie były bez sensu) po deklaracji, że koniec roku szkolnego nastąpi nie w piątek ale w środę tego samego tygodnia. Cyrk z małpami.

 18. MatkaPolka said

  Takie czasy, że trzeba to powtarzać w nieskończoność

  Nie byłoby ROSZCZEŃ ŻYDOWSKICH gdyby nie przyzwolenie spisek i zmowa żydów polskich i żydów amerykańskich – ja większą winą obciążam żydów polskich. Są zrzeszeni w licznych międzynarodowych organizacjach takich jak np. B’nai B’rith – tam się dzielą łupami.

  Gdyby rząd w Polsce był polski – zerwałby stosunki dyplomatyczne z Izraelem i USA, wystąpił z roszczeniami do żydów. Rząd tego nie robi, opozycja „Konfederacja” tego nie robi – biadoli, że nie ma pieniędzy (bo gdyby miała to by oddała) – ściema – napędzanie frekwencji wyborczej

  To już było

  SPRAWA ROSZCZEŃ ŻYDOWSKICH

  Żydowskie „Rządy polskie”- już kilka razy wypłacili „odszkodowania” ŻYDOM

  W 1947 roku – NIEPOTRZEBNIE

  W 1960 r – 40 mln do USA – Według umowy USA – Polska – wszelkie przyszłe roszczenia ma pokryć USA. –

  W 2006 r –pozew kilku Żydów amerykańskich w 2006 o 65 mld został odrzucony przez sądy USA, jako nieuzasadniony –Mimo tej decyzji sądów USA – to Polski Sejm przeforsował ustawę o zwrocie żydom – inicjatorami ustawy byli L. oraz J. Kaczyńscy – ZA głosował cały Sejm – wszystkie partie – poza SLD

  Ustawa 447 – to już 4 (czwarty) RAZ, -kiedy żydzi chcą odszkodowań

  Wszystkie roszczenia żydowskie od Polski były i są nieuzasadnione

  Polska i Polacy byli największą ofiarą (%) II wojny światowej – finansowanej przez Żydów

  TO POLSKA POWINNA MIEĆ ROSZCZENIA – TO ŻYDZI MAJĄ ZAPŁACIĆ POLSCE

  To już było komentowane – ZAPRASZAM DO KOPIOWANIA I ZACHOWANIA – w osobnym dokumencie
  https://marucha.wordpress.com/2019/05/12/czy-kaczynski-i-morawiecki-znow-padna-na-kolana-przed-zydami-specjalna-delegacja-z-izraela-przyjezdza-pilnie-do-polski-w-sprawie-roszczen/#comment-831253

  ŻYDOM NIC SIĘ NIE NALEŻY – „WŁASNOŚĆ ŻYDOWSKA” – powstała w wyniku przestępczej działalności, spisków –przeciw Polakom i Polsce, lichwę, oszustwa, za zdrady, donosy – …

  Kluczem do zrozumienia problemu jest odpowiedź na pytanie „jak powstała własność żydowska”?

  Nie było aktów notarialnych dziedziczenia przez żydów – były akty nadania PRZEZ ZABORCÓW, za zdradę.

  Nie ma czegoś takiego jak WŁASNOŚĆ ŻYDOWSKA – w świetle obowiązującego w Polsce prawa. Tak zwana WŁASNOŚĆ ŻYDOWSKA powstała w wyniku przestępczej działalności zorganizowanego w Kahałach żydostwa.

  Złodziej zawsze twierdzić, że skradziona należy do niego, – ale wg. prawa należy do właściciela..

  W książce, broszurze Kaz. Gajewski daje przykłady jak w latach 1930 zorganizowane żydostwo (przestępczość zorganizowana), monopolizuje np. rynek handlu zbożem i bezwzględnie niszczy konkurencję nie-żydowską, bankrutując konkurencje. Podobnie jak ruguje z ziemi prawowitych właścicieli.

  P o z n a j Żyda
  (Talmud i Dusza Żydowska)

  P o z n a j Żyda. (Talmud i Dusza Żydowska). 1937 r. Wydawnictwo Samoobrony Narodu – Poznań. Kazimierz Gajewski. Red. Nacz. Samoobrony Narodu
  https://www.powrotdonatury.net.pl/czytelnia/Czytelnia/Czas%20Apokalipsy/Poznaj%20%C5%BByda.pdf/download.html

  Nabycie praw do własności od prawowitych właścicieli – nie-żydów (Gojów), przez żydów odbywało się zawsze przez działania niezgodne z prawem polskim, a więc w sposób kryminalny.

  Nie jest to zgodne z prawem polskim – Jest za to zgodne z prawem żydowskim

  „Żydostwo jest, jako formacja historyczna na wskroś produktem nauki talmudzkiej”.

  Książka Brafmana pt. „Żydzi i Kahały” omawia działalność kahałów w Polsce.

  Kahały istnieją już od czasów upadku Jerozolimy Wtedy rabin Johanan ben Sakkai (umarł w r. 80 po Chrystusie) uzyskał od Cesarza Wespazjana pozwolenie na otwarcie „szkoły” w mieście palestyńskim Jabne (Jamna). Z biegiem wieków „szkoły” te wyrodziły się w zwarte, silne, sprężyste organizacje, utrzymujące w karbach posłuszeństwo żydowskie, aż wreszcie kahały, czyli te „szkoły” zamieniły się raczej w rząd żydowski

  Kahały, bowiem za główny cel mają ułatwianie żydom eksploatację gojów.

  Kahały i rabini – podporządkowują i terroryzują całą społeczność żydowską. Jeśli ktoś się wyłamuje z władzy i nie podporządkowuje kahałowi – spotyka go sroga kara.

  Jednym słowem żydostwo przez swoją organizację, spoistość, solidarność i karność stanowi państwo w państwie, podporządkowuje się własnemu rządowi i ustawom, lekceważąc rządy i prawa kraju, który zamieszkuje.

  Również ALBIN SIWAK przedstawia to i w swojej – „Chciałbym Dożyć Takich Dni”
  – fragment – rozdział 1 – W Ciechocinku (już cytowane)

  Jak żydzi nabywali majątki? – w powyższym linku w Gajówce – poprzednie posty

  Wypowiedź Aliny Całej i odpowiedź oficera Wojska Polskiego, którego rodzinie zabrano olbrzymi majątek i oddano Żydowi zdrajcy za szpiegostwo.

 19. MatkaPolka said

  ŻYDOM NIC SIĘ NIE NALEŻY – „WŁASNOŚĆ ŻYDOWSKA” – powstała w wyniku przestępczej działalności, spisków –przeciw Polakom i Polsce, lichwę, oszustwa, za zdrady, donosy – …

  Kluczem do zrozumienia problemu jest odpowiedź na pytanie „jak powstała własność żydowska”?

  Nie było aktów notarialnych dziedziczenia przez żydów – były akty nadania PRZEZ ZABORCÓW, za zdradę.

  Nie ma czegoś takiego jak WŁASNOŚĆ ŻYDOWSKA – w świetle obowiązującego w Polsce prawa. Tak zwana WŁASNOŚĆ ŻYDOWSKA powstała w wyniku przestępczej działalności zorganizowanego w Kahałach żydostwa.

  Złodziej zawsze twierdzić, że skradziona należy do niego, – ale wg. prawa należy do właściciela..

  W książce, broszurze Kaz. Gajewski daje przykłady jak w latach 1930 zorganizowane żydostwo (przestępczość zorganizowana), monopolizuje np. rynek handlu zbożem i bezwzględnie niszczy konkurencję nie-żydowską, bankrutując konkurencje. Podobnie jak ruguje z ziemi prawowitych właścicieli.

  P o z n a j Żyda
  (Talmud i Dusza Żydowska)

  P o z n a j Żyda. (Talmud i Dusza Żydowska). 1937 r. Wydawnictwo Samoobrony Narodu – Poznań. Kazimierz Gajewski. Red. Nacz. Samoobrony Narodu
  https://www.powrotdonatury.net.pl/czytelnia/Czytelnia/Czas%20Apokalipsy/Poznaj%20%C5%BByda.pdf/download.html

  Nabycie praw do własności od prawowitych właścicieli – nie-żydów (Gojów), przez żydów odbywało się zawsze przez działania niezgodne z prawem polskim, a więc w sposób kryminalny.

  Nie jest to zgodne z prawem polskim – Jest za to zgodne z prawem żydowskim

  „Żydostwo jest, jako formacja historyczna na wskroś produktem nauki talmudzkiej”.

  Książka Brafmana pt. „Żydzi i Kahały” omawia działalność kahałów w Polsce.

  Kahały istnieją już od czasów upadku Jerozolimy Wtedy rabin Johanan ben Sakkai (umarł w r. 80 po Chrystusie) uzyskał od Cesarza Wespazjana pozwolenie na otwarcie „szkoły” w mieście palestyńskim Jabne (Jamna). Z biegiem wieków „szkoły” te wyrodziły się w zwarte, silne, sprężyste organizacje, utrzymujące w karbach posłuszeństwo żydowskie, aż wreszcie kahały, czyli te „szkoły” zamieniły się raczej w rząd żydowski

  Kahały, bowiem za główny cel mają ułatwianie żydom eksploatację gojów.

  Kahały i rabini – podporządkowują i terroryzują całą społeczność żydowską. Jeśli ktoś się wyłamuje z władzy i nie podporządkowuje kahałowi – spotyka go sroga kara.

  Jednym słowem żydostwo przez swoją organizację, spoistość, solidarność i karność stanowi państwo w państwie, podporządkowuje się własnemu rządowi i ustawom, lekceważąc rządy i prawa kraju, który zamieszkuje.

 20. MatkaPolka said

  Denerwujące, że się moderuje – nie wiadomo dlaczego?

 21. NICK said

  To nie nikomu.
  Jak Chińczykom.
  Ta wojna jest potrzebna.
  I ta Mandżuria Wielka.
  To „żółtki”.
  Kierują.

  Zatem, także z tej strony.
  Polegliśmy… .

  Ciekawym oceny Alexa, Jasia, Romana et consortes.

  Czyżby Nas żółtki śliną zapluli?

 22. Boydar said

  „… nad tą zmianą pracują intensywnie ruscy agenci, nagłaśniając sprawę wspomnianej ustawy i ujawniając tajne negocjacje …” – artykuł

  A czem to ostatniemi czasy zajmuje się serdecznie Mój Ulubiony Stanisław ? Czyżby dał się „przekonać” ? I kiedy ?

 23. Boydar said

  Panie NICK’u, nie po to Ruskie „wyszły” w ’93 żeby tu Żółtka czy żydoszkopa wpuścić, pomyśl Pan logicznie 🙂

 24. NICK said

  NIC.
  Nowego.
  Proszę Pana.
  NIC.

 25. NICK said

  Logicznie… .

 26. andzia said

  re : Boydar i Nick
  Reasumując-brakuje wam kindersztuby. To forum jest publiczne a szyfry moglibyście sobie przekazywać w inny sposób. W przeciwnym wypadku i robota Maruchy pójdzie wniwecz. A szkoda.

 27. Boydar said

  Panie NICK’u, lorneta i dwie meduzy ! A dla Pani Andzi lemoniadę, podwójną.

 28. Wieloimienny said

  Ale dlaczego? @

  „Rozpier…ala mnie ta fala nowych oburzonych na Konfederację na Gajówce…
  Nie ma przypadków, są znaki?
  Macie mondrale alternatywę?
  Czy zadanie obrzydzania alternatywy dla zdrajców?
  Bierzecie za to pieniądze, czy jesteście jak polaczki(z małej) w niepilnowanym kotle w piekle?”

  Panie szanowny pan kieruj te pytania do Korwina, Bosaka i Brauna. To co oni zaczynają wygadywać o możliwości koalicji z PiS, o Kościele czy masonerii to jest jakiś sabotaż albo zrzucanie maski. Raczej jednak to drugie.

  I co z tego, jak PE nie ma władzy i znaczenia? Przetrwają do jesieni, wejdą do sejmu i pomogą kaczorowi? Tego pan chcesz?

  Alternatywa? Nie ma w już w ogóle ŻADNEJ opcji.

 29. Boydar said

  Czy tak będzie dobrze, Pani Andziu ?

 30. andzia said

  Boydar tu nie o żarty chodzi.

 31. Boydar said

  No co też Andzia powie, kto by pomyślał … czuję się skonfundowany.

 32. NICK said

  Pani Andziu.
  Wprost.
  Rosja się zwija.
  USA się zwijają; te powszechnie rozumiane stany.
  Polskę zwijają.

  Kto się rozwija?
  Widać kto szaleje.

  Tzw. żyd. Czyli kto?
  „Klub Rzymski”.

  Kto to jest klub rzymski?

  Czyżby Mieszko numer pierwszy? Prekursor nadany i inne millenia typu 1000 szkół na „pierwsze” tysiąclecie?
  „Prymas” tysiąclecia i ‚sancto subito’?

  Znowu będzie nie halo. Ja, pies, tylko szczekam.
  Pani też szczeka.
  TU nie ma człowieka.

  TAM jest RAJ.
  Tam podążaj.
  144 000.

 33. Wieloimienny said

  Już w XVI wieku okultysta, gnostyk i różokrzyżowiec uważany przez masonów za prekursora nowoczesnej edukacji niejaki Komeniusz twierdził, że przyjdą żółci i muzułmanie wykonać dzieło nowego porządku.

  Kiedyś myślałem, że Chiny są ok ale to nieprawda. Zostaną one użyte do zrobienia światowej rozpierduchy. Jak się nie uda sprowokować Rosji, to może CHRL, albo napuszczą jednych na drugich. USA już ich podżega i drażni. Chińczyków jest dużo i będą się tym tłumaczyć, że muszą podbijać. A skoro dużo to łatwo im to pójdzie. Już się zbroją. Koniec końców syjon ich pokona, bo tak jest napisane, że musi być antychryst. Przy okazji chińskiej wojny będą się wyrzynać inni (muzułmanie spalą zachód Europy). Po tej wojnie i ich pokonaniu nastanie nowy porządek świata. I zostanie te 0,5 miliarda jak sobie oszołomy napisały na tym nowym Stonehenge w Georgii.

 34. Ale dlaczego? said

  Ad. 1
  I
  AD.

  Poświęciłem te 1,5 godz. I słuchałem co pan Bubel ma do powiedzenia.
  I…
  Po częsci ma rację, że jedzie po RN.
  Mikke i Jakubiak to mi też nielubiane persony. Zgoda.
  Sam się zastanawiam, dlaczego RN z nimi.
  Ale…
  Co w zamian???
  Pan Bubel może „zaoferuje” siebie z kolegami. Taka jego alternatywa. Albo i nie zaoferuje.
  Ale on jest bez skazy.(nie wiem).
  A CAŁA Konfederacja to osoby z PRZESZŁOŚCIĄ i RODOWODAMI.
  Więc pan Bubel błaga: nie głosujcie na nich, „Konfederacja tylko dla idiotów”.

  A pisiory albo platfusy po jesiennych wyborach sprzedadzą nas Żydom.

  Ale tym pan Bubel w 2,5 godzinnym materiale się nie przejmuje.
  DLACZEGO DO CHOLERY?!!!

 35. Re: 34…
  Ja tez sie nie bede przejmowal, ze sprzedadza nas zydom…, bo dla dzisiejszego „polactwa” (czyt. „plazmowej gawiedzi”) potrzebny jest drugi zydowski „katyn”… Jak nie zobacza, to nie uwierza…, a cierpienie jest najkrotsza droga do poznania prawdy…
  Takie sa koncowe czasy…powodziowe, tajfunowe, wulkaniczne, trzesieniowe…I finansowo depresyjne…
  To wszystko bylo zapowiadane…
  =================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 36. NICK said

  To początek końca, Jaśku Panie.

  Ale, jedziemy dalej.

 37. jasiekztoronto said

  Re: 36 NICK
  Faktycznie, koniec to bedzie dla nas Polakow jak sie nie obudzimy i nie zbierzemy do kupy, a poczatkiem bedzie zydowska okupacja na wzor NKWD…w wersji MOSADU…

  Najlepiej NIC nie robic, czekac i moze jakos to bedzie…I z pewnoscia Bog na nas wszystko pozalatwia kiedy sluszna wiekszosc bedzie siedziala przed „plazmowym oltarzem” sledzac niekonczace sie dzieje panstwa „kiepskich” czy „kurtyzany na przedmiesciach”…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Warto przypomniec (o czym jeszcze durnie „teczowe”nie wiedza), ze wszystkim „homo-odmiencom”, ze w zydowskim swiecie prawa talmudycznego (syjonistycznego) zostana ZLIKWIDOWANI z zycia publicznego…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: