Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  1956 o Polska przygotowuje się na „in…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Wladca o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  1956 o To Wojna
  Józef Bizoń o „Nigdy więcej” zamordyzmu!
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  1056 o To Wojna
  1956 o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Emilian58 o Wolne tematy (68 – …
  Jack Ravenno o To Wojna
  Marguar o To Wojna
  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

To jest zwyczajna hucpa

Posted by Marucha w dniu 2019-05-18 (Sobota)

„Gazeta Wyborcza” i jej polityczne zaplecze dmą w trąby oburzenia w związku z filmem Sekielskich o pedofilii wśród kleru katolickiego. Nawet z tego filmu wynika jednak, że przedstawione w nim przestępstwa dotyczą marginesu kleru.

Ale ten margines próbuje się teraz utożsamiać z całym klerem, tworząc stereotyp „ksiądz-pedofil”.

Jakoś środowiska „postępowe” nie oburzały się, gdy pięć lat temu prof. Jan Hartman proponował legalizację stosunków kazirodczych i pedofilii kazirodczej. Wręcz przeciwnie – „obóz postępu” odniósł się wtedy do tego z wyrozumiałością. Tenże Hartman jest dzisiaj także oburzony pedofilią wśród części kleru katolickiego. W związku z tym postanowiłem przypomnieć co pisał pięć-sześć lat temu. Co prawda owe wpisy zniknęły z bloga pana Hartmana pt. „Loose blues. Jana Hartmana zapiski nieodpowiedzialne”, ale można je znaleźć w innych miejscach.

Tak np. w roku 2013 pan Hartman skrytykował pomysł Zbigniewa Ziobry stworzenia rejestru pedofilów i w związku z tym napisał, że

„Polowanie na czarownice to nie jest sposób na pedofilię. Piętnowanie pedofilów nie tylko narusza prawa tych osób, ale jednocześnie wywołuje niepotrzebny niepokój społeczny. Pedofilom należy się farmakoterapia” (cyt. za: wPolityce.pl).

Na całość poszedł w 2014 roku. Oto cytaty (za: niezalezna.pl):

„Ostatnio poważne państwa zaczynają przyglądać się swojemu surowemu prawu i zastanawiać się nad jego liberalizacją. Ostatnio Rada Etyki, organ doradczy rządu Niemiec, zaapelowała o zmianę prawa i dopuszczenie stosunków pomiędzy przyrodnim rodzeństwem, które nie wychowywało się razem. Nie jest więc tak, że nikt o tym dotychczas nie mówił publicznie. Jak dotąd drażliwa sprawa spoczywa jednak prawie wyłącznie na barkach artystów. Pomijając greckie i nie tylko greckie mity, mamy więc odważne interwencje artystyczne, otwierające nas na tę tematykę i dodające odwagi debacie publicznej, której bodajże jednak nigdy, aż do dziś, na serio nie podjęto”.

„W wolnym społeczeństwie nie wymagamy już od nikogo, aby w życiu prywatnym praktykował takie czy inne obyczaje, a od tego czy owego się powstrzymywał. Zgorszenie możliwe jest tylko co najwyżej publicznie. Argumenty obyczajowe mogą mieć siłę perswazyjną, lecz nie nadają się na uzasadnienie zakazów”.

„(…) legalizacja takich stosunków mogłaby doprowadzić do zwiększenia liczby par kazirodczych. (…) trudno zakładać, aby miało to jakiś dewastujący wpływ na życie ludzi, którzy na takie związki by się skusili, jakkolwiek dla innych członków rodziny świadomość o istnieniu takiej relacji w rodzinie może być trudna. (…) jeśli udaje się powiązać harmonijnie miłość macierzyńską albo bratersko-siostrzaną z miłością erotyczną, to osiąga się nową, wyższą jakość miłości i związku”.

„Czy powinniśmy zamykać drogę do takiego szczęsnego fenomenu, nawet jeśli statystycznie (w co wierzę!) związki kazirodcze są bardziej psychicznie obciążające, a nawet złe i toksyczne niż związki normalne? Swoją drogą, jeśli najczęściej są toksyczne, to raczej dlatego, że są zakazane, a nie odwrotnie. Nie mówię, że jestem za legalizacją związków kazirodczych. Twierdzę tylko, że warto rozpocząć dyskusję na ten temat”.

Dyskusji nie było. Palikot, pod pływem oburzenia opinii publicznej, wywalił wtedy Hartmana z Twojego Ruchu. Dzisiaj Hartman pisze, że:

„Nadchodzi dla Kościoła czas kary, a dla narodu czas słusznego gniewu i wyzwolenia. (…) Kościół zawsze był i nadal jest systemowo zły, jego doktryny fałszywe, pełne pychy i często wprost nieludzkie, a dobroć zjawia się w nim rzadko i wyjątkowo, wyrastając jak kwiaty na bagnie. Kościół zawsze był siedliskiem zbrodni, pychy i rozpusty, zawsze zabijał, zawsze niewolił, zawsze niszczył, gnębił i dyskryminował. Jest wzorem i natchnieniem dla wszelkiego totalitaryzmu i ucisku aż po dziś dzień. (…) Apogeum rozpasania Kościoła – złodziejstwa i zboczenia – przypadło na lata pontyfikatu Jana Pawła II. (…)

Wkrótce skończy się płaszczenie się przed księżmi i biskupami, składanie niekończących się danin i hołdów, lęk przed nadprzyrodzoną mocą zaklętą w insygniach kapłaństwa, obrzydliwy, niewolniczy odruch uniżoności wobec księdza, jaki do dziś jeszcze zdarza się u starszych ludzi. Skończy się zabobonna wiara w moc obrazków i święconej wody, skończy się bulgot nienawiści o »dżenderach« i »seksualizacji dzieci«, w wykonaniu owładniętych obsesją seksualną pogromców masturbacji” (cyt. za: fronda.pl).

Jeśli tę wypowiedź zestawimy z jego wypowiedziami sprzed lat, zacytowanymi powyżej, dojdziemy do prostego wniosku, że nie o pedofilię ma pretensje do Kościoła. Uwaga ta dotyczy całego „obozu postępu” wymachującego maczugą w postaci filmu Sekielskich. Nie można tego określić innym słowem jak hucpa.

Bohdan Piętka
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 19 do “To jest zwyczajna hucpa”

 1. Jest takie żydowskie przekleństwo: „Żeby ci wypadły wszystkie zęby, żeby ci został tylko jeden ząb i żeby ten ząb nie pozwolił ci zapomnieć, co to jest ból zęba!”
  Hartman to jeden z takich „jednych zębów”. Reszta wprawdzie nie wypadła, ale po ugryzieniu żuje z przymkniętą paszczą. Ten dla odmiany, reprezentuje swój naród efektywniej, bo cierpi na słowotok i kocha błyszczeć. To sprawia, że mieszanka głupoty i arogancji wyłazi mu przez otwór gębowy bez żadnej dyskrecji i z zadziwiającą regularnością.
  Hartman ciężko pracuje nad utrzymaniem w polskim społeczeństwie wysokiego poziomu pogardy wobec swojego plemienia i wyraźnie nie peszy go świadomość, że gdyby żył i pyskował w latach trzydziestych, to miałby wszelkie powody, aby bać się wyjść na ulicę (a bali się czasem płazowania przez oficerów nawet Tuwim i Słonimski).

 2. Boydar said

  Ich bohater żyje po to żebyśmy go powiesili. A my nic. To kto tu jest głupim chu.jem ?

 3. Sarmata said

  Tylko prawda jest ciekawa (Józef Mackiewicz).
  Chcesz zrozumieć żyda – to poznaj fragment pozycji ks. prof. JUSTYNA BONAWENTURY PRANAJTISA (wyd. drugie z 1937 r.) – „CHRZEŚCIJANIN W TALMUDZIE ŻYDOWSKIM CZYLI TAJEMNICE NAUKI RABINÓW O CHRZEŚCIJANACH KTÓRE UJAWNIŁ J. B. PRANAJTIS”
  str. 153
  ARTYKUŁ II CHRZEŚCIJAN NALEŻY MORDOWAĆ
  Wreszcie Talmud nakazuje zabijać chrześcijan bez żadnej litości.
  Talmud, trak ta t Aboda zara 26b:
  ۞ «Heretyków, zdrajców i odstępców n a l e ż y s t r ą c a ć
  (do studni), ale nie wyciągać.»
  Po dodaniu do nich jeszcze ciemiężcow, trzymających teraz Izraela w niewoli, będziemy mieli cztery rodzaje tych, których żydzi mają zabijać, a to: zdrajcy, odstępcy, ciemiężcy, wreszcie wszyscy heretycy-chrześcijanie, nie wyłączając nikogo, nawet najlepszego.
  I. NALEŻY MORDOWAĆ ZDRAJCOW *)
  Za największych wrogów żydów słusznie uważani są ci,
  _____________________________________________________________
  28) Deuteronomium VII, 2.
  *) [Podtytulik ze spisu rzeczy ks. P r a n a j t i s a . ]

  str. 154
  którzy odsłaniają tajemnice ich nauki talmudycznej lub stają się dla nich przyczyną szkody pieniężnej, chociaż niewielkiego znaczenia. Są to: moserot — z d r a j c y . [105—106]
  Szulchan aruch, część Choszen ha-miszpat § 388, art. 10:
  ۞ «Dozwala się zabić d o n o s i c i e l a , n a w e t w na s z y c h c z a s a c h , na każdym miejscu (gdziekolwiek zostanie spotkany). Można go zabić zanim doniesie. Zarazem, gdy powiedział, że chce kogoś zdradzić co do (dobór) życia lub majątku, chociażby te były małe i wielkiej szkody nie miały wyrządzić, już wydał na siebie dostateczny wyrok śmierci. Niech go przestrzegą jednak i powiedzą mu: „nie wyjawiaj“. Jeżeli zaś powie bezwstydnie: „nie, wyjawię to”, powinien być zabity i im pierwej go kto zabije, tem większą będzie miał zasługę. Hagah. Jeżeli brak czasu, żeby go prze strzec, przestroga nie jest konieczna Niektórzy twierdzą, że zdrajcę tylko wtedy należy zabić, kiedy nie można się od niego uwolnić, (pozbawiając go) jakiegoś członka jego. Jeżeli zaś można się uwolnić od niego (w ten sposób), np. przez wyrwanie języka, lub oślepienie jego oczu, wtedy nie wolno go zabijać, ponieważ on nie jest gorszy od innych prześladowców.»
  Szulchan aruch, część Choszen ha-miszpat § 388, art. 15:
  ۞ «Jeżeli zostało stwierdzone, że ktoś trzy razy zdradził Izraela lub sprawił, że ich pieniądze przeszły do akumow, [ 106—107], należy szukać sposobu i rozsądnego (chytrego) pomysłu, aby go zgładzić ze świata.»
  A nawet samo studiowanie prawa żydowskiego zasługuje na karę śmierci.
  Talmud, traktat Sanhedrin 59a:
  R. J o c h a n a n mówi: Goj badający prawo winien jest śmierci. *)
  _____________________________________________________________
  *) [W Talmudzie lipskim, wydanym w 1932 r.: w traktacie Sanhedrin 59a i Aboda zara 3a, Toseftc: „akum badający prawo winien jest śmierci“. W Chesronot haszas do Aboda zara 3a, Tosrfta: „goj badający prawo wanien jest śmierci“.]

  str. 155
  II. NALEŻY ZABIJAĆ ŻYDÓW PRZYJMUJĄCYCH CHRZEST
  Ma jm o n i d e s w Hilchot akum, rozdz. X, § 2:
  ۞ «To powiedziane je s t30) o bałwochwalcach. Lecz tych z pośrod Izraelitow, ktorzy odstąpili od religji lub stali się epikure
  jeżykami, mamy rozkaz z a b i j a ć i aż do piekieł ścigać. Jako że niszczą Izraela i odwracają narod od Boga. »
  Szulchan aruch, część Jare dea § 158, art. 2, Hagah:
  ۞ «Przeniewiercy, ktorzy przechodzą na służbę akumow, ktorzy się plugawią między akumami, czczae gwiazdy i planety,
  jak czczą tamci, podobni są tym, ktorzy prowokują gniew (Boga); dlatego należy ich strącać, a nie wyciągać.*
  [107—108)
  Tamże i w Choszen ha-miszpat § 425, art. 5:
  ۞ «Epikurejczykow z Izraela, tych mianowicie, ktorzy poświęcają się czci gwiazd i planet, ktorzy grzeszą złośliwie, wywołując gniew; także tych, ktorzy jedzą padlinę, lub ktorzy ubierają się na pośmiewisko (w suknię zrobioną z wełny i płotna), (są bowiem) prawdziwymi epikurejczykami; podobnie tych, ktorzy nie uznają Tory i Prorokow Izraela; wszystkich tych nakazane jest z a b i j a ć : kto ma władzę zabijać, niech zabija mieczem publicznie; jeżeli nie ma, niech przedsiębierze chytre sposoby, aż zginą. » 31)
  Kim są ci, ktorzy się zapierają Prawa, jasno wykazuje r. Ma jm o n i d e s w Hilchot teszuba, rozdz. III, § 8 32).
  ۞ «Trzy są klasy nieuznających Tory: 1. Ktorzy mowią, że Tara nie od Boga została dana, lub (nie od Boga) ani nawet jeden jej wiersz ani nawet jedno słowo, lecz (utrzymują) , że Mo j ż e s z od siebie to powiedział, każdy (kto tak mowi) nie uznaje Tory. 2. Ktorzy odrzucają jej objaśnienie, zwane Torą ustną (Miszną), ani nie uznają jej uczonych, jak (zrobili) C a d o k 33) i B a j t h o s 34). 3. Ktorzy mowią, [108—109) że Stworca zamienił to prawo na inne prawo; Tora zaś nie ma już więcej znaczenia żadnego,
  _____________________________________________________________
  30) W § poprzednim, że nie należy rzucać n a głowę do studni pogańskiej.
  31) Następuje przykład, przytoczony n a str. 153.
  32) U J. E c k e r a : „Judenspiegel…“ w prawie 50, n a str. 35.
  33) Ktorego zwolennikami byli znani Q Sadduceusze.
  34) Także tworca pewnej sekty religijnej w Izraelu.

  str. 156
  chociaż nie zaprzeczają, że została dana od Boga, jak c h r z e ś c i j a n i e i Turcy. Każdy z tych nie uznaje Tory. »
  III. NALEŻY MORDOWAĆ CIEMIĘŻCOW TRZYMAJĄCYCH IZRAELA W NIEWOLI *)
  C h r z e ś c i j a n n a l e ż y z a b i j a ć , p o n i e w a ż s ą c i em i ę ż c am i , resztkami Amalekitow, ktorych nakazuje
  tępić starożytne prawo.
  Księga Zohar, część I, 25a:
  ۞ «Narody ziemi są bałwochwalcami. O nich jest powiedziane: „niech zostaną zgładzeni z ziemi“, są bowiem z tych, o ktorych
  jest powiedziane: „zniszcz pamięć Amaleka“. Resztki ich są także w c z w a r t e j n i e w o l i 36), to jest s p r a w u j ą c y rządy. . . , ktorzy są (prawdziwymi) Amalekitami.»
  1. S p r a w u j ą c y c h r z ą d y przeto przedewszystkiem należy zabijać, kiedy bowiem oni pozostaną nietknięci, prożna jest nadzieja żydow, że zostaną kiedykolwiek uwolnieni z tej czwartej niewoli, prożna jest ich modlitwa.
  Księga Zohar, część I, 219b:
  ۞ «Pewne jest, że niewola (nasza) będzie trwała aż dotąd, poki nie zostaną wytępieni z ziemi sprawujący rządy nad ludami, czczącemi bożkow. » [109—110]
  Księga Zohar, część II, 19a:
  ۞ «Rzekł r. J e h u d a : Przyjdź i zobacz, jak się rzecz ma: od tego czasu, gdy księciu ich została oddana władza nad Izraelem, nie jest wysłuchane ich (Izraelitow) wołanie; (jest zaś wysłuchiwane), gdy książę upada; o nich bowiem jest napisane: umarł krol egipski i wkrotce odpoczęli synowie Izraela od niewoli; wołali i wstąpiło ich wołanie do Boga. »
  2. Ze wszystkich jednak najbardziej jest żydom nienawistna ta władza, ktorej metropolją jest Rzym. Nazywają ją: Krolestwo Ezawa, Edomitow, Krolestwo pychy, Krolestwo niegodziwe, Rzym bezbożny. Państwo tureckie nazywa się Krolestwem Izmaelickiem; jego nie mają zamiaru obalać; wszel-
  _____________________________________________________________
  *) [Podtytulik ze spisu rzeczy ks. P r a n a j t t s a . ]
  35) Mianowicie rzymskiej. Tę poprzedziły: egipska, asyryjska, babilońska.

  str. 157
  kiemi zaś siłami [zamierzają] zgładzić Krolestwo rzymskie; tem bardziej, że z zagładą Rzymu ma być połączone zbawienie
  i oswobodzenie narodu wybranego. 36)
  R. D a w i d Kimc h i pisze wyraźnie do O b a d j i : 37)
  ۞ «Cokolwiek powiedzieli prorocy o zniszczeniu Edom w ostatnich dniach, to rozumieli o Rzymie, jak wyjaśniłem w Izajaszu w wierszu „Przybliżcie się ludy, aby słuchać“. Ł8) Albowiem, gdy Rzym zostanie zniszczony, nastąpi odkupienie Izraelitow. » [110—111]
  To samo twierdzi i r. A b r a h a m w księdze „Ceror hamor w rozdziale „Szojtim” i często gdzie indziej:
  W zburzeniu Rzymu leży rychłe nasze odkupienie. 39) [111—112]
  _____________________________________________________________
  36) Porownaj: Synayoyu ludaivu, rozdz. X, n a s tr. 212.
  37 ) U J. B u x t o r f a : Lexicon w źrodłosłowach: d i x i c r
  38) Izajasz XXXIV, 1.
  39) Wiele je st w księgach żydowskich rzeczy pisanych o Rzymie, o jego powstaniu i losie przyszłym, ktore uważałem za pożyteczne tu przytoczyć.
  O powstaniu. Metropolji świata chrześcijańskiego czyta się w Talmudzie, w trak ta c ie Sanhedrin 21b:
  ۞ « Tej godziny, w ktorej S a l o m o n pojął corkę Faraona, zstąpił G a b r j e l i wetknął trzcinę w morze i s p r a w i ł , że wystąpiło (wyciągnął)
  błoto i n a niem zostało zbudowane wielkie miasto, ktore je s t Rzymem. »
  W Talmudzie, w trak ta c ie Szabbat 56b, czyta się to samo i mowi się dalej:
  ۞ « W dniu, w ktorym J e r o b o a m wprowadził dwa cielce, jednego
  do Betel, drugiego zaś do Dan, została zbudowana pewna chałupa, k to rą je s t I ta lja Grecji>, to je st Rzym. Albowiem w trak ta c ie Megilla, rozdział
  I, czyta się:
  ۞ Italją Grecji jest wielkie miasto Rzym. »
  To samo czyta się w Talmudzie Jerozolimskim, w trak ta c ie Aboda zara, rozdz. I:
  « W dniu w ktorym J e r o b o a m wzniosł dwa cielce, przybyli R e m u s i R o m u l u s i zbudowali dwie chaty w Rzymie i t. d. »
  Pełniej i z liczniejszemi szczegołami czyta się tę bajkę w Midrasz rabba do Pieśni Nad Pieśniami [Szir ha-szirim rabba] I, 6 — k a r ta 93’
  « Rzekł r. L e w i : w tym dniu, w ktorym krol S a l o m o n ożenił się z corką F a rao n a N e c h o, zstąpił Michał wielki książę z nieba i włożył trzcinę do morza, aby błoto lub brud wstąpiło do niej zewsząd 1 przylgnęło do niej, ktore to miejsce zrobiło się potem n a k sz tałt lasu i je st on tym samym, k to ry dał miejsce miastu Rzymowi do budowania. Albowiem, gdy J e r o b o a m b e n N e b a t wzniosł dwa złote cielce, zbudowali w Rzymie dwie chałupy, ktore wkrotce runęły, a gdy je na nowo zbudowali, zwaliły się znowu. Był tam wtedy mąż sędziwy, k to remu było n a imię A b b a Ko l o n , k to ry im powiedział: Jeżeli nie przyniesiecie tu wody z rzeki E u fra tu i nie zmieszacie jej z tem błotem

  str. 158
  IV. NALEŻY ZABIJAĆ WSZYSTKICH CHRZEŚCIJAN *)
  Wreszcie należy zabijać w s z y s t k i c h chrześcijan, nie wyłączając nawet najlepszych. [ 112—113]
  i z tego icn nie zbudujecie, nigdy nie będą stały. Rzekli do niego: A ktoż nam przyniesie? Odpowiedział: Ja. Wyruszywszy więc, zrobił z siebie jakby handlarza winem, ktory przenosi wino z jednego miejsca do drugiego do sprzedania i ta k szedł z jednego mia sta do drugiego, z jednego k ra ju do drugiego, aż wreszcie doszedł do E ufra tu. Gdy tam przybył, wziął wody z E u fra tu i przyniosł ją im, k to rą zmieszali ze swojem błotem i ta k znowu wystawili te chałupy, ktore wtedy stanęły mocno. Od tego czasu mowili ludzie w przysłowiu:
  ۞ «„Każdy kraj, w ktorym niema A b b y K o l o n a , nie zasługuje na nazwę k ra ju .“ » „I nazwali to miejsce Rzym Babilon” .
  To je st tam. I żeby ktoś nie sądził, że się to mowi o innym Rzymie, do tych słow $ „miejsce Rzymu“ komentator zaznacza: „miejsce, w ktorem zbudowany został Rzym, sprawiający Izraelowi przykrości,,.
  R. B e c h a j w książce Kad ha-kemach (wydania krakowskiego) – litera Gimel, rozdział $ Gaawa 17d — podaje:
  ۞ «„Ono wstąpiło ponad spalenie” (Leviticus VI, 2) to je st n i e g o d z i w e krolestwo rzymskie, ktore się pyszni i wynosi, końcem jego będzie, że będzie sądzone przez ogień jak je s t powiedziane: „Ono wstąpiło do spalenia”. Leviticus VI.≫
  R. S a l o m o n do ostatniego wiersza O b a d j i : „I wstąpią Zbawiciele n a gorę Syjon, aby sądzić gorę Ezaw i P an będzie miał krolestwo”, tak pisze: „Naucza cię, że krolestwo jego nie je st doskonałe, aż weźmie zemstę z gory Ezaw”, to je st według p a ra fra sty |komentatora] chaldejskiego $ wielkie miasto Ezaw“, O k t o r e m j e s t Rz ym.
  Ten sam do tych słow: „Uderz pasterza i rozproszą się owce” (Zacharjasz XIII, 7) — „pa ste rz a“, t. j. $ „Krola Rzymu bezbożnego” czyli niegodziwego rzymskiego imperjum.
  R. A b r a h a m w księdze „Ceror ha-mor“ do tych słow: „W czasie, w ktorym zachwieje się ich noga“ (Deuteronomium XXXII, 35): $ jakby mowi: „kiedy zachwieje się ich ste r i fundament, to jest Rzym bezbożny“.≫
  Uo więcej, spodziewają się, że sam ich Wybawca wyruszy z tego miasta. R. B e c h a j w literze O Nim, księgi Kad ha-kemach, pod koniec ta k mowi:
  ۞ Tak znajdziesz o Zbawcy ostatnim, ktory pojawi się prędko w dniach
  naszych, ktory wyjdzie z metropolji Rzymu i zburzy ją.≫
  I że już tylko tam siedzi Mesjasz okazuje się z Talmudu — tr a k ta t Sanhedrin 98a — w sprawie Mesjasza, gdy zapytują, gdzieby był Mesjasz, odpowiada się, że je st w mieście Rzymie. A jakiż znak jego? „Siedzi w Rzymie wśrod owrzodziałych1′ t. j. trędowatych. Tak się przytacza w Szulchan aruchu; lecz dziś czyta się w Talmudzie „Siedzi między ubogimi noszącymi choroby”. Lexicon B u x t o r f a , w żrodlosłowie Co oznacza to wszystko, co się przepowiada o konieczności zburzenia niegodziwego Rzymu i kogo oznaczają po upadku państwa rzymskiego, zwłaszcza w naszych czasach, w ktorych nawet nie pozostało nazwy imperjum rzymskiego, pozostawiam sądowi każdego, mogącego osądzić.
  *) [Podtytulik ze spisu rzeczy ks. P r a n a j t i s a . ]

  str. 159
  Talmud, traktat Aboda zara 26b, Tosefta: N a j 1 e P s z y w ś r o d gojow z a s ł u g u j e na śmi e r ć .
  To zdanie wielokroć powtorzone spotyka się w rozmaitych księgach żydowskich, chociaż nie w tych samych słowach. Np: r. S a l omo n J a r c h i do rozdziału XIV Exodus (wiersz 7), wydania Amsterdamskiego 40) , mowi:
  ۞ «Najlepszy wśrod E g i p c j a n 41) zasługuje na śmierć. »
  Szulchan aruch, po słowach Jore dea 158, § 1, że nie należy zabijać własnoręcznie tych akumow, ktorzy nie są dla żydow
  szkodliwi, (ktorzy nie prowadzą wojny z Izraelem) w komentarzu Biur hetib, taką uwagę robi przy słowie 0 milchama —
  wojna:
  ۞ «Lecz w czasie wojny niech go (akuma) zabijają rękami, według tego, co jest powiedziane: D o b r y wś r o d akumow
  z a s ł u g u j e na śmi e r ć . » 11. d.
  V. WYTĘPIENIE CHRZEŚCIJAN JEST MIŁĄ BOGU OFIARĄ. *)
  Ż y d z a b i j a j ą c c h r z e ś c i j a n i n a n i e g r z e s z y , l e c z , j a k u w a ż a j ą , s k ł a d a B o g u p r z y j e m n ą o f i a r ę .
  Sefer Or Izrael 177b12) :
  ۞ «Zniszcz życie klif ot i zabij je; będziesz bowiem miły Majestatowi Boskiemu, jako ten, ktory składa ofiarę kadzidła. »
  1113—114]
  Tamże, karta 180:
  ۞ «Izraelita powinien starać się gorliwie wyrwać ciernie z winnicy, t. j. wykorzenić i wytępić klif ot z ziemi; nie można bowiem zrobić Błogosławionemu Panu większej przyjem-
  _____________________________________________________________
  40) w wydaniu weneckiem, jak w Talmudzie: Najlepszy wśrod gojow i t. d. W bazylejskiem zaś wogole niema. [W Talmudzie lipskim:
  „Najlepszy wśrod akumow zasługuje n a śmierć.“]
  41) Słowo ۞ Mecrim [Egipcjanie] można złośliwie czytać $ Nocrim, wskutek podobieństwa litery 2 do dwoch, obok siebie stojących: i;.
  Nie brak zapewne egzemplarzy, w ktorych otwarcie chrześcijan się wymienia. E d z a r d pisze „ J a r c h i do Exodus XIV, 7, wyd. Amsterdamskiego śmielej podstawił & „Najlepszego z c h r z e ś c i j a n należy zabić“.
  *) [Podtytulik ze spisu rzeczy ks. P r a n a j t i s a.]
  42) Ten te k st i następne 4 p a trz u R o h l i n g a: „Die Polemik…“
  str. 160
  ności niż ta, jaką my sprawiamy wytępiając bezbożnych i klifot z tego świata. »
  R. S z yme o n : Jalkut 245c, numer 772; i Bamidbar rabba 229c:
  ۞ «Każdy, kto wylewa krew bezbożnych, (tak jest przyjemny) jak ten, kto składa Bogu ofiarę. »
  VI. PO ZBURZENIU ŚWIĄTYNI JEROZOLIMSKIEJ NIEMA WIĘCEJ INNEJ OFIARY, OPROCZ WYTĘPIENIA CHRZEŚCIJAN
  W księdze Zohar, część III, 227b, mowi „dobry pasterz“ :
  ۞ Nie mamy innej ofiary oprocz tej, ktora polega na usuwaniu strony nieczystej. »
  W komentarzu Mikdasz Melech do karty 62 Zoharu czytamy:
  ۞ «Kozioł, ktorego posłali (w dniu pokuty) Az a z j e l o w i , jest dowodem, że także my obowiązani jesteśmy usuwać klifot ze świata. »
  Księga Zohar, część II, 43a, wyjaśniając nakaz Mo j ż e s z a o wykupieniu pierworodnego osła, jako ofiary baranka, mowi:
  & ≪Osioł oznacza nieżyda. Odkup go z niewoli, jako ofiarę baranka, ktorym jest rozproszona owca Izraela (t. j. zrob go
  żydem). Jeżeli zaś odmowi, złam kark jego;… [114—115] muszą być bowiem wymazani z księgi żyjących, ponieważ o nich powiedziano : kto zgrzeszy przeciw mnie, tego wykreślę z księgi. »
  VII. MORDERCOM CHRZEŚCIJAN OBIECUJE SIĘ NAJWYŻSZE MIEJSCE W RAJU
  Księga Zohar, część I, 38b i 39a:
  ۞ W czwartym pałacu raju znajdują się wszyscy, ktorzy opłakiwali Syjon i Jeruzalem i wszyscy zabojcy pozostałych narodow bałwochwalczych… I jak purpura [jest] szatą (chlubną i wyrożniającą Boga), tak wyrożnia się i odznacza tych wszystkich, ktorzy zabijali pozostałe narody czczące bożkow. »
  _____________________________________________________________

  str. 161
  VIII. NIE WOLNO ZAPRZESTAĆ TĘPIENIA CHRZEŚCIJAN*)
  W takim stanie rzeczy, I z r a l i t a ni e mo ż e ni g d y w e d ł u g p r a w a s w e g o z a n i e c h a ć t ę p i e n i a gojow, n i e w o l n o im d a ć w c a l e s p o koj u, n i e wo l n o z o s t a w i ć ż a d n e g o mi e j s c a .
  Ma jm o n i d e s w Hilchot akum, rozdz. X, § 1:
  ۞ «Niech nie wchodzą w układy z bałwochwalcami, tak aby im zostawić możność czczenia bożkow; ponieważ mowi się: 43) „Nie będziesz z nimi zawierał pr zymierza“ i t. d. Lecz a l b o n i e c h do o d s t ę p s t w a od k u l t u n a k ł o n i ą , a l b o n i e c h z a b i j ą. »
  Tamże, rozdział X, § 7:
  O ≪Gdzie Izraelici gorują siłami, niegodziwością jest pozostawiać między nami jakiegokolwiek bałwochwalcę; jeśliby nawet tylko przypadkowo wśrod nas bawił, albo [115—116] z jednego miejsca przejeżdżał na drugie dla handlu, ani przejść nawet nie pozwolmy przez ziemię… »
  IX. NALEŻY PRZEŚLADOWAĆ WSPOLNEMI SIŁAMI*)
  Ws z y s c y ż y d z i s ą o b o w i ą z a n i d z i a ł a ć w s p o l n em i s i ł ami , a b y z n i s z c z y ć w r o g i c h s o b i e z d r a j c o w ; j e ż e l i n i e c z y n n i e , to p r z y n a j m n i e j f i n a n s o w o .
  Szulchan aruch, część Choszen ha-miszpat § 388, art. 16:
  ۞ Wydatki zrobione na zgładzenie zdrajcy obowiązani są zwrocić wszyscy mieszkańcy miasta; także ci, ktorzy uiszczają
  daninę gdzie indziej. »
  X. ŻADNA UROCZYSTO SC CHOCBY BARDZO WIELKA NIE MOŻE PRZESZKODZIĆ W ZABIJANIU CHRZEŚCIJAN
  Talmud, traktat Pesachim 49b:
  ۞ Powiedział r. E l i e z e r : narod ziemi (om ha-arec) dozwala się z a b i j a ć w święto pokuty, przypadające na dzień sabatu44). Rzekli mu jego uczniowie: Rabbi, powiedz
  _____________________________________________________________
  *) [Podtytulik ze spisu rzeczy ks. F r a n a j t i s a . ]
  43 ) Deuteronomium VII, 2.
  44) W tym wypadku żadnego innego świętego dnia. w ktorym b a rdziej należy się wstrzymać od wszelkiej pracy, nie można sobie nawet wyobrazić.

  str. 162
  raczej o f i a r o w a ć . Na to im odpowiedział : Bynajmniej; przy ofiarowaniu trzeba odmawiać odpowiednie modlitwy, przy zabijaniu zaś niema p !trzeby modlitw. » 45)
  Że wogole należy prostakow [arn ha-arec] zabijać jak zwierzęta, ujawnia także księga Zohar, część II, 119a:
  ۞ I śmierć ich niech bvdzie z zamknięciem gęby, jak bydlęcia, ktore zdycha bez głosu i bez słowa. » [116—117]

  XI. OCZEKIWANY JEST MESJASZ — MŚCICIEL*)
  S p o w o d o w a ć wi ę c o b a l e n i e r e l i g j i c h r z e ś c i j a ń s k i e j , j e s t j e d y n y m c e l e m w s z y s t k i c h d z i a ł a ń , a n a w e t m o d l i t w I z r a e l a . 46) Nic dziwnego, jeżeli wyczekują także Mesjasza, swojego wybawcę, nie innego jak prze: iladowcę, ktory wygubi najcięższemi klęskami wszystkich nieżydow.47) Dlalego czas przyjścia Mesjasza zalicza się w Talmudzie do trzech najcięższych kar, ktore mogą spotkać ludzi.
  Talmud, tia k ta t Szabbat, 118a:
  O ≪Ktokolwiek przestrzega trzech posiłkow w sabat, uwalnia się od trzech kar: od c i e r p i e ń M es j a s z a , od sądu piekieł i od wojny Goga i Mag >ga. Od c i e r p i e ń Mes j a s z a , ponieważ napisano tu „Dzień“, i napisano tam:
  „Oto ja posyłam wam Proroka E 1 j a s z a, zanim przyjdzie dzień Pana“ i t. d. »
  Talmud, traktat Sanhedrin 98b:
  ۞ «Coż zrobi człowiek, aby się uwolnić od cierpień Mesjasza?
  Będzie przestrzegał prawa dobroczynności i t. d. »
  _____________________________________________________________
  45) Człowiek z gminu przeto Jest zupełnie niegodny, aby być ofiarowanym!
  *) [Podtytulik ze spisu rzeczy ks. P r a n a j t i s a ]
  46) B u x t o r f : Synagoga Iudaica, n a str. 24.
  47) Nie takiego więc oczekują Mesjasza, jakiego przepowiadali P ro rocy: pokornego, ubogiego, Księcia pokoju, dziś w całym świecie czczonego; lecz temu wogole przeciwnego — Anti-Chrysta; że chrześcijanie dobrze wiedzą o jego nadejściu, nie je st dla żydow tajemnicą. Np. r. A b e rb i n e l ta k mowi (do Daniela k a r ta 68b): , Usłyszeli (rozumie się: chrześcijanie od żydow), że będą bardzo ciężkie klęski w czasie Mesjasza, k tore nazywają się Chable ha-masziach — bole Mesjasza, tak, że nazywają szczęśliwym tego, k to ich nie będzie widział, ani nie będzie żył w tych czasach. » (Mateusz XXTV, 8). P a trz : Lexicon B u x t o r f a w ćrodłosłowie $ Chebel.

  str. 163
  XII. MODLITWY ŻYDOW O ZAGŁADĘ CHRZEŚCIJAN *)
  O t e g o m ś c i c i e l a M e s j a s z a w z d y c h a j ą b e z u s t a n n i e w s w o i c h mo d l i t w a c h , zwł a s z c z a k t o r e z a n o s z ą w w i l j ę P a s c h y . 48)
  ۞ «Wylej gniew twoj na narody, ktore cię nie poznały i na krolestwa, ktore twego imienia nie wzywały; 48) [117—118] wylej na nich gniew twoj i szał gniewu twego niech ich ogarnie; 60) prześladuj ich w uniesieniu twojem, i zetrzyj ich pod niebiosami Panie.B1) » 52)
  ۞ «Dokąd-że wreszcie siła twoja będzie w niewoli, a piękność twoja będzie spoczywała w ręku gnębiciela? O Boże! pobudź siłę twoją i gorliwość twoją przeciw nieprzyjaciołom naszym; niech zginie siła ich i niech się przerażą i t. d… »
  ۞ «Zgubionym niech będzie odjęta wszelka nadzieja; wszyscy heretycy niech zginą, jakby w jednej chwili; wszyscy nieprzyjaciele narodu twego niech szybko zostaną wycięci; krolestwo pychy wyrwij, złam i zniszcz, niech zostaną ujarzmieni
  wszyscy, prędko, w dniach naszych. » B3) [118—119]
  _____________________________________________________________
  „) i-foatytulik ze spisu rzeczy ks. P r a n a j t i s a ]
  48) P a trz : Synagoga Iudaica, rozdz. XVIII,na s tr. 416 i rozdz. XIV,
  n a str. 283.
  49) Psalmy LXX1X, 6—7.
  50) Psalmy LXIX, 25. 51) Treny III, 66.
  52) Zanim odmawiają tę modlitwę „śpiewają dość długi hymn o wyzwolenie z Egiptu, w ktorym, kiedy te k s t dojdzie do dziesięciu plag, ktoremi zostali dotknięci w Egipcie, śpiewają [go] wolno i jednym palcem wylewają krople wina z kielicha, zaznaczając, ż e . owych dziesięć plag, powinno wyjść z ich domow n a ich wrogow, mianowicie chrześcijan”. Synagoga Judaica, n a s tr. 412. Minhagim, n a str. 25. Odmawiając zaś ją powinni otworzyć drzwi domow, aby zaświadczyć, że, zaufawszy Bogu, nie mają się czego obawiać; aby sobie przypomnieli, że „ ta noc czuwan ia “ je st tą, w ktorej Bog strzeże ich od wszelkiego złego (Pesachim 109b) i dla te j wiary przyśle im Mesjasza, k to ry wyleje gniew swoj n a akumow. Szulchan aruch, część Orach chajim § 480, Hagah. [Porownaj tak że : Z b i g n i e w K r a s n o w s k i : „Światowa polityka żydowska“,
  Warszawa 1934; n a str. 33.]
  Str 53) „że zaś modlitwy te kie rują także przeciw władzy chrześcijańskiej, możemy łatwo przekonać się u r. B e c h a j a, k to ry o te j modlitwie ta k pisze w Kad ha-kemach, k a r ta 80a: M o d l i t w ę t ę p r z e z n a c z y l i p r z e c i w h e r e t y k o m , c z y l i u ł o ż y l i n a o b a l e n i e t e g o b e z b o ż n e g o p a ń s t w a t. j. n a zniszczenie państwa rzymskiego, i wszystkich rządow chrześcijańskich, k tore p a n u ją nad żydami. » J. B u x t o r f : Synagoga Iudaica, rozdz. X, n a str. 212.

  str. 164
  W tym samym czasie Książę owego pysznego Imperjum, t,ak się modli i nakazuje się modlić wszystkim swoim, po całym świecie rozsianym, „zgubionym“ i „heretykom”:
  Modlmy się leż i za wiarołomnych żydow: niech Pan i Bog nasz zedrze zasłonę z serc ich, aby z nami poznali Pana naszego Jezusa Chrystusa.
  Wszechmogący, wieczny Boże. ktory w miłosierdziu swojem nikomu, nawet wiarołomnym żydom. przebaczenia nie odmawiasz, wysłuchaj modlitw naszych za lud len zaślepiony, aby wreszcie poznał światło prawdy, klorem jest Chrystus
  i z ciemności został wybawion. Przez tegoż Pana…
  _____________________________________________________________

  Przeczytaj książkę „„ Chrześcijanin w Talmudzie żydowskim” a poznasz prawdę.
  Pamiętaj: i Ty możesz być jak ks. prof. Justyn Bonawentura Pranajtis!

 4. Greg said

  T@deu$z M@tu$zyk: STOP żydowskim oszustwom wobec Polski i Polaków – plemię żmijowe STOP!

  .https://www.youtube.com/watch?v=qSdDg162_ZE

 5. Birton said

  Jeśli 2-3% pedofili to księża, to gdzie jest film o 97% pedofili, w tym pedofili koszernych?
  Doda, w zasadzie mało rozumna, powiedziała jednak ostatnio rzecz rozsądną: ” To nie księża zostają pedofilami, ale pedofile zostają księżmi”

 6. Deparchator I said

  Żydo-system III-żydo-rp żeby się utrzymać musi zarządzać opiniami/emocjami ludzi i to jest klasyczny przykład. Na poprzednim etapie Żyd Hartman miał zadanie pedofilie zachwalać, a na obecnym ma ją zwalczać. Ale oczywiście tylko w Kościele katolickim.

 7. NICK said

  Kler. Niestety jest jaki jest.
  Każdy widzi.
  A Księża Prawdziwi są marginizowani.

  Zresztą, x. Natanek mówi jak są uczeni we współczesnych Seminariach.
  Pomsta.

  Bogu należy dziękować, że są jednostki, które wspierać należy!

  Mają oni Dar Kapłaństwa.

 8. Piotr Podgórni said

  W mieście Salem ulokowała się podająca się za chrześcijańską sekta. Pewnego razu mała dziewczynka zaczęła opowiadać, że widziała jak pewna kobieta latała na miotle. Przedstawiciele sekty powiesili tą kobietą. Potem opwiadała, że widziała inną kobietę latającą na miotle i tą też powieszono. W ten sposób powieszono 20 kobiet, tzw. czarownic z Salem. Dzisiaj w rolę dziecka wcieliły się organizcje ateistów, satanistów i zboczeńców a rolę sekty pełni masoneria kościelna czyli słudzy szatana na ziemi. Pan Sekielski powinien zrobić film o tym co organizacje zboczeńców i degeneratów robią w szkołach i przedszkolach dobierając się do coraz młodszych dzieci, woli jednak odgrywać przydzieloną mu rolę. Ci sami ludzie, jak np. Franciszek i inni apostaci, którzy promują hohmoseksualistów twierdzą, że będą walczyć ze skutkami tego zboczenia czyli pedofilią metodą bicia się w cudze piersi. Jeśli pokazani w filmie pedofile byli agentami UB to znaczy, że to UB stworzyło ten problem i już wiemy dlaczego nie było lustracji w Kościele.. Moim zdaniem pedofilia została celowo wykreowana aby przy jej pomocy zniszczyć prawdziwy Kościół Chrystusowy i stworzyć kościół antychrysta z kapłankami, telebimami ale bez Boga.. O pedofilię można oskarżyć każdego i dzięki takiemu oskarżeniu zniszczyć.
  A Hartman ma popsuty układ wydalania i zamiast kupić i sikać do kibla to gromadzi swoje kupy w miejscu, w którym inni mają mózg. Dusza ludzka też ma taki układ.

 9. Gość said

  Oczywiście. Pedofilstwo w koście dotyczy marginesu ale żydowskiego. Ciekawe co by było jakby taki Hartman został księdzem? To od tych chazarów udających żydów bierze się wszelka degrengolada.

 10. Artnemo said

  Dla tych co jeszcze mają czas na książki polecam: , „Tajemnicę Talmuda czyli zasady Żydów względem Boga, wiary i chrześcijan”, autorstwa niemieckiego teologa Augusta Rohlinga z przełomu XIX i XX wieku. Wyd. (www.3dom.pro).

 11. Alina said

  Tam przecież nie chodzi o to że jeden czy drugi ksiądz jest zboczeńcem.

  Tam chodzi o to że instytucja pod nazwą Kościół katolicki od dziesiątek lat zna problem, zresztą dopuściła do jego powstania bo przecież prowadzi seminaria, gdzie w warunkach totalitarnych każdego kleryka sprawdza przez pięć lat i gdyby chcieli to przecież mogliby się pozbyć większości kandydatów na zboków zanim ci by zaczęli szkodzić. Kościół katolicki zna problem i od dziesiątek lat toleruje to i mataczy w tej sprawie, ukrywa zboków. I nie robi tego jeden biskup czy drugi, ale robi to ta instytucja jako taka pod nadzorem rzymskiego papieża.

  Tak samo oczywiście zachowują się inne korporacje: lekarze, farmaceuci, sędziowie, itp. Tylko że Kościół katolicki twierdzi że ma plenipotencje do odpuszczania lżejszych i cięższych grzechów popełnianych przez swoje owieczki, a sam został złapany na popełnianiu ciężkiego grzechu. Chodzi o przestępstwo instytucjonalne hierarchicznego Kościoła a nie poszczególnych księży. I ludzie będą tracić zaufanie do Kościoła właśnie z tego powodu.

  Oczywiście ten cały atak jest reżyserowany, Sekielski to TVN a TVN to reptilianie. Ale prymas Polak czy arcybiskup Nycz to także reptilianie więc na szczycie to jest kłótnia w rodzinie. Reżyserowana kłótnia, taka dla gawiedzi.

 12. Boydar said

  Wytłumaczenie jest bardzo proste – aby ocalić królówkę oddajemy wieżę. Co powtarzam od dłuższego czasu.

  Ukradł czy był okradziony, dla Pani Aliny zamieszany jest w kradzież. Ktoś ten Kościół musiał zaminować i wysadzić; skąd więc pretensja że fruwa ?

 13. NICK said

  KTO?
  Jest królówką?????

 14. Alina said

  Nie Panie Marucha. Nie rozumie Pan. Nie chodzi o to, że jeden czy drugi ksiądz był/jest zbokiem. Chodzi o to, że cały Kościół katolicki, CAŁY od samego papieża na szczycie (ważną rolę odgrywał tutaj nieoceniony Karol Wojtyła) mataczył i ciągle mataczy w tej sprawie. Tam obowiązuje bezwzględne posłuszeństwo i mataczenie w tej sprawie narzucał sam papież. Z tego właśnie powodu cała hierarchia jest w to wmieszana, im wyżej tym gorzej. I to jest chyba powód, dla którego lud odwraca się od hierarchii – następuje utrata zaufania do hierarchii.

  Wiemy doskonale że Karol Wojtyła był wmieszany w ukrywanie pedofilii wśród kleru, podżegał biskupów do ukrywania tej działalności wśród swoich podwładnych, do zamiatania takich przypadków pod dywan. Jeśli to go nie kompromituje to nie wiem czy cokolwiek może go skompromitować.

  Gdyby, dajmy na to, w policji zdarzyła się taka afera, przez dziesiątki lat zdarzałyby się przypadki pedofilii czy aktywnego handlu narkotykami i zamiatane byłyby pod dywan za wiedzą najwyższego kierownictwa na mocy ustanowionych przez kierownictwo procedur, to ludzie obwinialiby kierownictwo a nie szeregowych przestępców i musiałyby polecieć głowy na szczycie. W Kościele żadnego oczyszczenia, nawet reżyserowanego, na pokaz, nie było. Obecny papież dalej zachęca do mataczenia, od czasów Wojtyły niewiele się zmieniło.

 15. karlik said

  Pamiętam, że drzewiej, żony za więzionymi mężami krzyczały, że są niewinni..
  Mówiło się również, że brudy we własnym domu się pierze..

  Aż nagle zrobiło się zamieszanie, że jakiś ksiądz kogoś skrzywdził…
  Jest oczywiście to naganne..Ale czy to nie jest nagonka na Kościół???
  Czy to księża są statystycznie najbardziej zboczonymi wśród Polaków…
  Ilu statystycznie jest ukaranych księży, a ilu pedagogów..Może warto o pedagogach film nakręcić…
  Krzyże zdjęto z karetek pogotowia i nikt nie zauważył – przypadek????

  Ale najbardziej mnie wkurwiło jak zbok Biedroń pouczał Kościół …

 16. sanning said

  Jestem głęboko poruszony tym, co zobaczyłem w filmie Pana Tomasza Sekielskiego.
  Przepraszam za każdą ranę zadaną przez ludzi Kościoła – napisał w oświadczeniu przesłanym w sobotę PAP
  prymas Polski abp Wojciech Polak, odnosząc się do filmu Tomasza Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu”.

  „Ogromne cierpienie osób skrzywdzonych budzi ból i wstyd. W tym momencie przed oczami mam także dramat osób pokrzywdzonych, z którymi spotkałem się osobiście. Dziękuję wszystkim, którzy mają odwagę opowiedzieć o swoim cierpieniu. Przepraszam za każdą ranę zadaną przez ludzi Kościoła”.

  .https://wpolityce.pl/kosciol/446189-abp-polak-po-obejrzeniu-filmu-sekielskiego-jestem-poruszony

  ———-
  Prymas Polski to gnój.
  Admin

 17. Boydar said

  „… KTO? Jest królówką????? …”

  Po „oddaniu” marginesu pozostaje czyste bez mydła, albo wedle Göring’a. Końce w wodę.

  Chociaż, mam kolegę żyda – proboszcza. Znam Go przeszło trzydzieści lat. Nie zauważyłem żeby Boga, w którejkolwiek Osobie obraził, a i do ludzi sprawiedliwy jest a przykładny. Ba, robiono Mu koło pióra ostro, i poniewierano odgórnie. Może właśnie dlatego.

  Wyjątek potwierdza regułę, a Duch Święty też czasem zagra, jak ma czym.

 18. Boydar said

  … Der Rattenfänger von Hameln …

 19. Jowram said

  My tam stoimy murem za naszym arcybiskupem i też nie oglądamy byle czego.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: