Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marian Max Kolanko o Polskość czarnych Polaków na…
  *♫¨*•☆.¸.•*¨*•.. ☼ •… o Wolne tematy (08 – …
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Kojak o Tymoszenko pod palmami
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Listwa o Przejściowe trudności z ostate…
  Bezpartyjna o Siergiej Andriejew: Jesteśmy p…
  Łowca głuptaków o Najpierw czołgi, później broń…
  Echo z Węgier o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Kojak o Najpierw czołgi, później broń…
  Liwiusz o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Bezpartyjna o Łukaszenka wyciąga rękę do skr…
  Bezpartyjna o Viktor Orban: Zachód jest w st…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Handel dziećmi w Polsce – protest 14 czerwca pod Sejmem

Posted by Marucha w dniu 2019-05-19 (Niedziela)

Natychmiast wstrzymać wszystkie adopcje zagraniczne do wyjaśnienia, jak i odnaleźć każde dziecko, które pod przykrywką adopcji zagranicznej w ciągu ostatnich kilkunastu lat zostało wywiezione z kraju.

O takie rzeczy ponownie Polacy będą apelować do rządzących pod przewodnictwem organizatora Dariusza Peruna Dobrzańskiego, który to od 2 lat nawołuje pomoc dla tych dzieci. Manifestacja odbędzie się 14 czerwca o godz. 16.

Handel dziećmi ciągle trwa

Dzieci muszą być bezpiecznie.

Niejednokrotnie ukazywaliśmy przed państwem dramatyczną sytuację polskich dzieci, które to niczym towar na targu, są sprzedawane do najprzeróżniejszych miejsc. Brak kontroli państwa nad takimi dziećmi to świetna pożywka dla ludzi, którzy zajmują się m.in. handlem organami.

Dzieci trafiają do burdeli, zboczeńców, a w najgorszym przypadku na rytualne msze.

Dramat porzuconych dzieci

Pan Paweł Bednarz nieustannie od czterech lat zgłasza zawiadomienia do prokuratury, organom ścigania, jak i składa dokumenty na ławę samego prezydenta Andrzeja Dudy.

Jednak porażający jest fakt, że nikt z tym absolutnie nic nie zrobił, a pisma składane przez Pawła Bednarza, odbijają się głuchym echem, co tylko ukazuje skale procederu.

[Władze nic z tym nie robią, bo same są wmieszane w zbrodniczy proceder, to oczywiste – admin]

Milczenie władzhttps://www.odkrywamyzakryte.com/handel-dziecmi-protest/

Poseł Piotr Liroy Marzec, jak i poseł Robert Majka, złożyli oficjalne interpelacje w tej sprawie do premiera i prezydenta, jednak tak samo, jak w przypadku Pawła Bednarza, panowie nie dostali żadnej odpowiedzi.

Ukazuje to tylko skalę procederu, którą ciężko oszacować.

Od 1992 roku w ten sposób, mogło zostać wywiezionych nawet kilkadziesiąt tysięcy dzieci.

Milczenie władz i przedstawicieli wszystkich ugrupowań politycznych to spektakl fałszywego teatru, jakim każdego dnia karmione jest nasze społeczeństwo, DLATEGO NAJWYŻSZY CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ.

Manifestacja odbędzie się 14 czerwca o godz. 16 pod sejmem.
Kontakt do organizatora: 578 200 018

Wsparcie niezależnych portali

https://www.odkrywamyzakryte.com

Komentarzy 18 do “Handel dziećmi w Polsce – protest 14 czerwca pod Sejmem”

 1. Easy Rider said

  A co na to ruchy Pro life? Prawdopodobnie nic, bo dla nich liczy się tylko „życie poczęte” – taki ideologiczny taran, którym można skutecznie posługiwać się, jeżeli trzeba wywołać w kraju wojnę religijną, dla odwrócenia uwagi od niewygodnych spraw. Czy te ruchy naprawdę mają na względzie walkę o życie?

  Bo jeżeli dziecko się urodzi – zainteresowanie „prolajferów” znika. Czyżby uważali, że już po urodzeniu można dziecku aplikować szczepionki z dawkami aluminium i rtęci przekraczających kilkunastokrotnie dopuszczalne w toksykologii, powodując autyzm i inne trwałe uszkodzenia organizmu, a w późniejszym wieku – wywozić za granicę w ramach „adopcji”?

 2. Zbyszko said

  „Dzieci trafiają do burdeli, zboczeńców, a w najgorszym przypadku na rytualne msze.”
  Każdy z tych przypadków jest najgorszym sadystycznym barbarzyństwem, ponieważ każdy z tych przypadków kończy się ogromnym cierpieniem dzieci.
  Pedofilia, związana jest z ogromnym sadyzmem, m.in znany jest opis dziewczynki która cudownie przeżyła pedofilskie tortury a widziała jak, zboczeniec w trakcie stosunku krajał kilkuletnie dziecko, nożem elektrycznym, po kawałku odcinając kończyny…
  Pobieranie organów związane jest także z wyjątkowym bólem, bo organy pobierane są na żywo, bo od martwych są już bezwartościowe. Wątpię w to że „lekarze”-oprawcy „inwestują” w środki znieczulające. Swego czasu w tzw dniu transplantacji w wywiadzie radiowym, lekarz transplantolog opowiadał jak to jest ciężka robota, to pobieranie organów, bo pacjenci… bronią się…
  Msze rytualne i inne morderstwa rytualne są nieopisanym draństwem zadającym ból tym biednym porwanym dzieciom…

  CZY NADAL POLACTWO BĘDZIE MIAŁO W DUPIE TEN PROCEDER I NADAL BĘDZIE MIAŁO POPRZYKLEJANE ŁBY DO TELEWIOZORÓW? które będą im tłumaczyły, że to są teorie spiskowe?

 3. Zbyszko said

  Easy Rider @1 Ruchy prolife robią bardzo duże a co Ty robisz w tej sprawie? pisać (głupoty oczrrniające innych) w cieple na klawiaturze to każdy potrafi

 4. Easy Rider said

  Ad 3.
  Co ruchy Prolife dokonały oprócz organizowania marszy i szermowania hasłem „życie poczęte”? Szczególnie, w sprawie depopulacyjnych szczepionek, podawanych na drugi dzień po urodzeniu? A czy ktoś z tych aktywistów włączył się w znaną sprawę małżeństwa z Białogardu, które „porwało” własne dziecko, aby ratować jego potencjalnie zagrożone ŻYCIE?

 5. JO said

  ad.2. Pan zarazil sie Zbyszko… To system a nie „polactwo”. Co Zbyszko jako dupopolak zrobil dla ratowania dzieci?

 6. Marucha said

  @EasyRider,

  Proszę Pana, ruchy „Pro Life” mają swój dobrze określony zakres działań i nie mogą zajmować się wszystkim – w tym handlem dziećmi, poziomem szkolnictwa, seksualizacją przedszkolaków, szczepieniami, żywieniem itp.

  Tak samo, z zachowaniem proporcji, gajowy zajmuje się gromadzeniem i udostępnianiem informacji (niewygodnych dla rządzących), a nie magazynowaniem broni i amunicji.

 7. Tekla said

  Dlaczego po kolei kraje, takie jak Rumunia, Wietnam, Korea, Etiopia, Rosja, Gwatemala – zakazują wydawania swoich dzieci w procesie adopcyjnym za granicę? Może za tą pastelową fasadą międzynarodowych adopcji – zdobioną altruizmem i dobrymi intencjami, kryje się obrazek zgoła bardziej mroczny?

  Siostry miały trafić do tej samej rodziny, jak się jednak okazało – zaraz po przylocie do Stanów, już na lotnisku, zostały rozdzielone   i starsza trafiła do innej rodziny niż uzgadniano z polskim ośrodkiem adopcyjnym. W sierpniu 2016 roku przewieziono ją do szpitala z okaleczeniami wskazującymi na to, że była wykorzystywana seksualnie. Dziewczynka miała liczne rany na ciele, siniaki, krwawiła też z miejsc intymnych. Obrażenia były na tyle poważne, że dziewczynka wymagała natychmiastowej operacji narządów intymnych, jak też założenia worka kolostomijnego. Niestety mimo interwencji lekarzy uszkodzenia ciała jakich doznała dziewczynka są trwałe, będzie też wymagać ona kolejnych operacji w przyszłości. O całej sprawie głośno było w mediach amerykańskich:

  http://przeczywistosc.pl/adopcje-zagraniczne-przemilczany-skandal/

 8. revers said

  W Reichu jakis ciapaty i gosc Merkel podpali w samochodzie 3 letnia corke, moze po zuzyciu, i jest cymes.

  Inny 17 letni ciapyty w 2014 w Berlinie zaprosil 14 letnia Helge na dopalacza i dymek szisy do parku i znaleziona ja spalona w kuferku an kolkach i dlugo cicho sza bylo jak juz nie wykasowano.

 9. Greg said

  Za takie czyny kara śmierci z natychmiastowym wykonaniem.
  Inaczej tego procederu nie da się powstrzymać.
  Społeczeństwo które nie chroni własnych dzieci, dopuszczając do takich odrażających zbrodni, może być tylko skazane na zagładę i pogardę.

  Porywanie dzieci to najwyższy stan degeneracji człowieczeństwa.
  Obojętność na to – również.

 10. hulajdusznik said

  Podpisuję się obiema rękoma pod komentarzem pana Grega!

 11. Głos Prawdy said

  Ten problem stał się już codziennym dla całego świata, nikt, żaden kraj nie jest bezpieczny. Bóg daje nam ochronę, gdy o nią prosimy i żyjemy odpowiednio. Szatan rządzi bal w tym świecie

 12. Listwa said

  @ 1 Easy Rider

  Ćwierć inteligentne

 13. Listwa said

  @ 4 Easy Rider

  Każdy może się pomylić, ale jeśli tłumaczą, to trzeba być gamoniem nieprzeciętnym żeby taki komentarz napisać.
  Więcej robią niż wy z wielką Lechią w marzeniach

 14. AniaK said

  Nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywa nasz największy nawrócony aborcjonalista z czasów komuny. Ciekawa jestem co u niego słychać. Może ktoś mi przypomni.

 15. AniaK said

  Przypomniało mnie się.
  .https://www.youtube.com/watch?v=bdQPrvCo8hM

 16. Troll Polonii said

  Dajcie spokoj!
  Easy Rider ma duzo racji.
  Tylko tak zwane wzmozone sily i absolutnie narodowa awantura moze cokolwiek zdzialac!!
  Jesli za takim durniem, blaznem i nieukiem, ubekiem- 10 milionow Polakow stalo murem i ryzykowalo rozpad panstwa – to za polskimi dziecmi powinny stanac wszystkie organizacje spoleczne , charytatywne, szkoly, koscioly, domy dziecka, lekarze, pielegniarki, matki z dziecmi, ojcowie rodzin…
  Na pacanow w sejmie nie ma co liczyc…
  Ani na tych, co pieprza o wielkich slowianskich tradycjach …. wielkiego narodu polskiego..
  Stawiamy pomniki mordercom naszych dzieci…

  Nie wystarczy zabronic skrobanek…trzeba noworodkom dac szanse normalnego ludzkiego zycia. To im gwarantuje konstytucja i miedzynarodowe prawo.
  Ani pro-life nie ani zadna inna humanitarna organizacja nie powinna dzialac w izolacji. Przeciez to chyba oczywiste.

  Pamietam, ze tu, na gajowce ze dwa lata temu jakis pacan z Pacanowa pyskowal na Putina, ze zabronil zagranicznych adopcji w mysl zasady, ze ..Rosja moze i ma obowiazek zajac sie swoimi sierotami.
  W Polsce taki zakaz sprzedazy zywym towarem jest niemozliwy, bo rzad w Polsce dawno zapomnial jak wyglada konstytucja ale chetnie wprowadzilby zmiany dotyczace na przyklad dozgonnej lojalnosci wobec morderczej organizacji NATO. NATO slynie z tego, ze morduje dzieci.

  A w kapitalizmie?
  Wiadomo.
  Zysk sie liczy- wiec wszystko na sprzedaz.
  Nawet dzieci.

  Trudno mi zrozumiec dlaczego w Polsce karane jest znecanie sie nad szczenietami i w ogole zwierzetami domowymi. A nie ma kary za handel dziecmi,
  Dziecmi sie nikt nie przejmuje.
  Milion polskich ‚dam’ i alfonsow wyszlo na ulice w obronie seksu na krzywy ryj i roznych dewiacji seksualnych.
  Polskie wojsko i policja pilnuja pedofilom biznesow w Kosowie.
  Polacy udaja, ze o tym nie wiedza.

 17. ami said

  Handel dziećmi, to zaledwie jeden z objawów zażydzenia społeczeństw, nie sposób pominąć milczeniem artykułu P. Jezierskiego z „Wolnej Polski”, który taktownie punktuje zarazę białych narodów Chrześcijan – żydów..

  Tego co prawda nie powinno się czytać, bez odrazy, ale takie właśnie mamy czasy, do których należy się ustosunkować, nie chowając zawartości w piasek. Wciąż zastanawiam się, jak to możliwe, że ONI chodzą wśród nas, krzycząc o antysemityzmie..

  Czyżby film Johna Carpenter’a urzeczywistnił się, pod wpływem magii i czarów.. a te Ohydne stworzenia zarządzają nami, chrześcijanami, to dość osobliwe i wręcz obrzydliwe,.

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dzisiaj-pederasta-jutro-pedofil-a-nawet-od-razu-dwa-w-jednym-henryk-jezierski-2019-05

 18. Alina said

  @ Ami

  Przeczytałam tekst Henryka Jezierskiego i mam wrażenie że on się trochę wygłupia.

  W Bernie od 500 lat stoi pomnik „pedofila”, jak nazywają go teraz tamtejsze zastraszone pedały, choć ja mam wrażenie że chodzi tam raczej o upamiętnienie ofiar żydowskiego mordu rytualnego. No ale się nie znam. Obiekt jednak stoi prawie 500 lat, nazywa się Kindlifresserbrunnen i wygląda tak:

  Ami może nie wie, ale są na to papiery. Ostatni uczciwy spis powszechny w Warszawie miał miejsce w 1915 roku i wykazał, że ~40% ludności miasta to żydzi. I podobnie było w Łodzi, Białymstoku, Grodnie, Lwowie i innych miastach zwłaszcza byłego Królestwa Polskiego.

  Uczynni badacze sekty frankistów donoszą, że już koło 1830 roku większość warszawskich prawników to byli właśnie frankiści. To było 200 lat temu!

  Problem pedofilii wśród kleru Jezierski łączy z „zażydzeniem” tego środowiska i ostatnim soborem. Nie wiem czy to właściwa diagnoza ale sądzę że „zażydzenie” kleru dokonało się w Polsce dużo wcześniej niż w ostatnich 50 latach, że Jezierski pomylił się tak o 100-200 lat co najmniej.

  A Carpenter oczywiście miał rację, choć po latach wszystkiego się wyparł.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: