Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Siekiera_Motyka o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  revers o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  Carlos o Wolne tematy (11 – …
  Szczepan Zbigniewski o Kultura przeciw tradycji
  revers o W domu wisielca
  UZA o Walka z wiatrakami – wal…
  Marek o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  osoba prywatna o Wolne tematy (10 – …
  Marek o Powstał Polski Ruch Antyw…
  osoba prywatna o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  osoba prywatna o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  osoba prywatna o Wolne tematy (10 – …
  Marek o Powstał Polski Ruch Antyw…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Prawda w straszliwej postaci

Posted by Marucha w dniu 2019-05-19 (Niedziela)

Sytuacja powoli zaczyna się wyjaśniać. 15 maja pan marszałek Kuchciński, który za młodych lat zasłynął pseudonimem „Penelopa”, zdjął z porządku obrad Sejmu projekt ustawy blokującej realizację żydowskich roszczeń dotyczących tzw. „Własności bezdziedzicznej”, o której mówi amerykańska ustawa nr 447 JUST, jaki klub Kukiz’15 złożył niedawno do laski marszałkowskiej, co zgodnie z polskim prawem uruchamia procedurę legislacyjną.

Nie ulega wątpliwości („nie ulega wątpliwości, jak mawiała stara niania, lepiej”… no, mniejsza z tym), że za tą decyzją pana marszałka Kuchcińskiego, podobnie jak za wszystkimi innymi decyzjami dygnitarzy sejmowych, senackich, a zwłaszcza rządowych, stoi Naczelnik Państwa, czyli prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński – ten sam Jarosław Kaczyński, który na wiecach wykrzykiwał, że nie odda Żydom ani guzika.

Czym innym jednak są wiecowe deklamacje, które żadnych skutków prawnych dla nikogo nie rodzą, a czym innym – ustawa, zwłaszcza, gdy zawiera sankcje karne za próby realizacji tych roszczeń.

Jak przy innej okazji pisał poeta: „Tak wylazła z Archanioła stara świnia…” – bo gdy przyszło do konkretów, to projekt ustawy został zdjęty z porządku obrad, podobno „w panice” spowodowanej obawą „pogorszenia stosunków międzynarodowych”, to znaczy – stosunków z Naszym Najważniejszym Sojusznikiem, jakim formalnie są Stany Zjednoczone no i stosunków z Sojusznikiem Naszego Sojusznika, czyli bezcennym Izraelem, w którym gwoli jeszcze większej ironii losu, tego samego dnia został przez jakiegoś krewkiego Izraelitę znieważony i pobity ambasador Rzeczypospolitej Polskiej, pan Marek Magierowski.

Gdyby pan Magierowski nie reprezentował tam majestatu Rzeczypospolitej, to powiedziałbym, że dobrze mu tak, za to, co zrobił na początku ubiegłego roku podczas swojej wizyty w USA, kiedy też występował oficjalnie, jako wiceminister spraw zagranicznych i – jak przypuszczam – namawiał działaczy Polonii Amerykańskiej do zbojkotowania konferencji w Waszyngtonie, której celem było lobbowanie w Kongresie przeciwko ustawie nr 447 JUST – ale skoro pan Magierowski jest Ekscelencją, to oczywiście tak nie powiem.

Ciekawe, jak skomentuje to pan redaktor Sakiewicz w „Gazecie Polskiej” – o ile oczywiście uzyska na to pozwolenie od starszych i mądrzejszych. Pewnie ogłosi, ze zdjęty projekt ustawy został tak naprawdę napisany przez Putina, podobnie jak ustawa nr 447 JUST – że Putin nakazał Kongresowi USA jej uchwalenie, a prezydentowi Donaldowi Trumpowi – jej podpisanie – by w ten sposób ruscy agenci w naszym nieszczęśliwym kraju mogli sięgnąć po fałszywe argumenty przeciwko kierowniczej roli PiS-u i oczywiście – przeciwko sojuszom – podobnie jak w swoim czasie robili przedstawiciele reakcyjnego podziemia.

Ale może już nie będzie mówił, podobnie jak telewizyjny biuletyn rządowy pod dyrekcja pana Jacka Kurskiego, który zwyczajnie nie zauważył 20-tysięcznej manifestacji w centrum Warszawy przeciwko ustawie nr 447 JUST, podobnie zresztą, jak telewizyjne i prasowe biuletyny obozu zdrady i zaprzaństwa, gdzie miesza w kotle brat prezesa Jacka Kurskiego, pan red. Jarosław Kurski, który właśnie zaprasza na debatę pod tytułem: „Przyszłość wolnych mediów”.

W ten sposób familia Kurskich obstawia wszystkie niezależne media, które chyba będą musiały skorzystać ze wsparcia cenzury, jak za pierwszej komuny – bo wtedy też trzeba było kłamać, ale cenzura sprawiała, że podejrzliwcy nie mieli argumentów, których teraz dostarczają im media społecznościowe. To może zapoczątkować etap świetlanej przyszłości „wolnych mediów” i pani Barbara Engelking nie będzie musiała wycofywać się ze swojej freudowskiej pomyłki, kiedy mówiąc o „Gazecie Wyborczej”, użyła określenia: „gazeta żydowska”.

Rację tedy może mieć pan poseł Jakubiak, który podczas konferencji prasowej Konfederacji, zwołanej już po zdjęciu przez marszałka Kuchcińskiego projektu ustawy przeciwroszczeniowej z porządku obrad wyraził przypuszczenie, że mimo wiecowych deklaracji, rząd jednak prowadzi z Żydami tajne rozmowy, których efektem będzie „kompleksowe ustawodawstwo”, o którym 14 lutego wspominał w Warszawie sekretarz stanu USA Michał Pompeo – ale oczywiście – dopiero po jesiennych wyborach.

Wtedy nie będzie już można ukrywać prawdy, więc Jarosław Kaczyński powie swoim wyznawcom: macie rację, zdradziliśmy was, ale to dobrze, że to my was zdradziliśmy, bo w przeciwnym razie zdradzić by was musiał Donald Tusk, a to dopiero byłaby katastrofa. W tej sytuacji możecie uważać się za szczęściarzy, bo Polska odniosła kolejny sukces.

W tej sytuacji nie można wykluczyć, że połajanki Izraelitów pod adresem Polski i Polaków, a nawet pobicie pana ambasadora Magierowskiego, mogło być zaplanowane, by pan Morawiecki nie tylko mógł odprosić izraelską delegację, ale również zademonstrować inne przedstawienia, jak to broni interesów Polski i godności narodowej.

Czyżby w tej operacji maskującej został wykorzystany również pan Sekielski ze swoim filmem „Tylko nie mów nikomu” – o pedofilii w szeregach duchowieństwa? Tego też wykluczyć nie można, by Pan Sekielski i wcześniej uprawiał „prowokację dziennikarską”, bedącą elegancką nazwą łajdactwa. Razem z panem red. Morozowskim, który legitymuje się pierwszorzędnymi korzeniami, wynajął panią Renatę Beger z Samoobrony, żeby zwabiła pana Adama Lipińskiego z PiS, gwoli składania mu rozmaitych propozycji, a oni to wszystko nagrają i puszczą w swojej nierządnej telewizji.

Skoro pan red. Sekielski już wtedy nabrał takiej eksperiencji w realizowaniu leninowskich norm na odcinku organizatorskiej funkcji prasy (media nie tyle mają relacjonować wydarzenia, co je kreować według zaplanowanego scenariusza, a potem ciskać gromy i palić kadzidła), to skąd możemy mieć pewność, że i teraz nie został przez nikogo wynajęty? Na taką możliwość wskazuje okoliczność, że księża, do których pan Sekielski „dotarł”, byli tajnymi współpracownikami SB. Skoro w korcu maku natrafił akurat na tych, to możliwe, że mięsisty nos („wszędzie mięsiste węszą nosy, w powietrzu kłębią się donosy…”) wetknęły mu w świeży trop stare kiejkuty, które przecież wynalazły pana Roberta Biedronia, a być może – również pana Jażdżewskiego, którzy właśnie proklamowali wojnę z Kościołem, jako program wyborczy.

Ano – nie da się ukryć, że wojna z Kościołem w obliczu nadchodzącej żydowskiej okupacji Polski, ma na celu pozbawienie mniej wartościowego narodu tubylczego nawet takiego przywództwa.

Nawet takiego – bo pan Sekielski niewiele by wskórał, gdyby nie tolerowanie rozmaitych łajdactw wśród duchowieństwa. Zaczęło się – jak pamiętamy – od tolerancji dla konfidentów, co to „bez swojej wiedzy i zgody”, co inni odebrali, jako rodzaj przyzwolenia na wszystkie inne łajdactwa. Myślę, że za prymasa Wyszyńskiego takiego przyzwolenia by nie było, co pokazuje, jak głęboki jest dzisiaj kryzys przywództwa.

Obawiam się, że bez drakońskich środków dyscyplina nie zostanie przywrócona. Właśnie zwrócił się do mnie znajomy ksiądz z pytaniem, co bym w tej sytuacji zrobił, będąc biskupem. Odpowiedziałem, że wolałbym duchowieństwo swojej diecezji i kazałbym każdemu złożyć przysięgę na Trójcę Przenajświętszą, że nie jest ani konfidentem, ani sodomitą, ani pedofilem – a następnie dyskretnie zbadał, czy przypadkiem nie doszło do krzywoprzysięstwa. Winny krzywoprzysięstwa wylatywałby ze stanu kapłańskiego bez żadnych ceregieli, a wtedy zajmowałyby się nim już organy państwowe – bo zgodnie z zasadą rozdziału Kościoła od państwa, Kościół nikogo do więzienia wsadzić nie może.

To właśnie dlatego tak się aktywizują rozmaite „aktywistki” w rodzaju pani Elżbiety Podleśnej, która już została ukarana za swoje wybryki, bo całe męczeństwo, które tak dobrze się zapowiadało, cały show, został pani Elbiecie zmarnowany przez pana marszałka Kuchcińskiego, no i pana red. Sekielskiego.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 20 do “Prawda w straszliwej postaci”

 1. Easy Rider said

  To było piękne z tą Engelking. Gdyby to powiedział goj, to niechybnie poszedłby w tiurmu za „antysemityzm”. Ale czy Żyd może być „antysemitą”? Ciekawe, co zrobią z tym kłopotliwym casusem?

 2. Ale dlaczego? said

  Nie można się z panem Michałkiewiczem nie zgodzić…

  Zdaje się w 3 tajemnicy fatimskiej jest o upadku Kościoła. I… w Apokalipsie.
  Czy duchowni, prawdziwi duchowni katoliccy w Polsce nie wiedzą o tym?

  A w temacie roszczeń… Chyba uruchomiono sporą liczbę ukrytych i jawnych „komentatorów”.
  By odciągnąć ludzi od głosowania na Konfederację.
  Co to potrafią tylko biadolić: „Nie ma ratunku”.
  Czyli: ” Bądźcie DOBRYMI Palestyńczykami”…
  Nawet tu, na Gajówce.

 3. Deparchator I said

  @Easy Rider Jeśli ktokolwiek może być w tym systemie antysemitą to właśnie tylko Żyd. Taki „antysemita” ma do dyspozycji wszystkie systemowe szczekaczki każdego obiegu, podczas gdy niesystemowi „antysemici” są ciągani po prokuraturach czy wręcz mordowani jak dr Ratajczak.

 4. Easy Rider said

  Ad 3.
  W końcu, największymi antysemitami są chazarscy Izraelici, którzy mordują prawdziwych Semitów – Palestyńczyków. Ale krytyka tych morderców jest też antysemityzmem – czyż nie żyjemy w orwellowskiej rzeczywistości?

  P.S. Czyżby Marek P? Tak mi się skojarzyło z nazwą urządzenia.

 5. jasiekztoronto said

  Re: 3…
  I autor tekstu nie zwrocil uwagi na napis pod zydowska kreatura?…
  „Naczelny rabin Polski”… Co za k…wsko bezczelne te zydostwo jest…i nie napisze: „Naczelny rabin w Polsce”…
  Jak widac, zydzi sa „naczelnikami Polski” i juz nie beda naczelnikami gmin w Polsce…..

  Co za k….wskie zmijowe plemie…
  =================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 6. ami said

  Roszczenia żydowskie wobec Polski. „Wrócimy do sprawy po wyborach”.

  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=321&v=kEQ3q2pQ61U

  To żydzi powinni płacić, nie odwrotnie. Oni powodują wojny i rewolucje. Chociażby ostatnia wielka wojna żydowska, została spowodowana przez nich. Oni wypowiedzieli wojnę Niemcom. Ustawili Sowiety, USA i resztę opętanych satanicum. Ludzie nie dajcie się ogłupić, jak barany dać zarzynać, jak bydło doić.. To nie pobożni, uciskani ludzie lecz przeciwnie – bandyci, złodzieje i mordercy – sataniści.

 7. Moher49 said

  Sodoma i Gomora. Kara Boża będzie straszna.

 8. Longinus said

  Z tymi parobkami ;;szatana trzeba poprostu pojechac I to rowno.
  POLACY budzimy sie I wlaczaimy sie w zycie polityczne naszego kraju

 9. abcdef said

  Czekam na dzień, w którym wykolei się ta lokomotywa wszarzy. Nie tylko w Polsce.

  Syjonista (nie wiedziałem wcześniej) do mnie, niedawno, podczas wieczoru towarzyskiego: „Musisz przyznać, że żydzi zawsze walczyli o dobro ludzkości.” Nie odpowiedziałem.

  Ci ludzie naprawdę w to wierzą — tak są wychowywani. Mój (chwilowy) rozmówca był/jest wykształconym człowiekiem, z doktoratem w historii sztuki. Był kiedyś przewodnikiem turystycznym w Wenecji dla rosyjskich grup. I pacykuje (nie ma talentu) skandalicznie anty-chrześcijańskie obrazy.

  Wyprane mózgi. Bowiem skąd tyle nienawiści. Gułag.

 10. abcdef said

  Zdenerwowałem się i jakoś umknęło mi podreślenie analogii między moim rozmówcą, a tym karłem, który rządzi Polską.

  Wiedzą, jak zachować się nienagannie i wślizgują się w strategicznie najwaważniejsze funkcje organizacji społeczeństw: bankowość, legislatura, business.
  Well. Nie mówię tu niczego nowego. Sorry.

  Ufamy (ufaliśmy?) im. Nienawidzą nas.

 11. Św. Jan Chryzostom przeciwko judaizantom i Żydom:
  „Skoro są tacy, co uważają synagogę za miejsce czcigodne, trzeba, abym im powiedział kilka słów. Dlaczego szanujecie miejsce, którym powinno się pogardzać, nienawidzić i od którego należy się trzymać z daleka? Złożone są tam Prawo i księgi proroctw – odpowiadają. No i co z tego? Czyżby miejsce w którym złożone są takie księgi, stawało się miejscem świętym?

  Absolutnie nie! Z tego powodu tym bardziej nienawidzę synagogi i odwracam się od niej, ponieważ Żydzi mając proroków, nie wierzą w nich, komentują Pismo, ale nie przyjmują jego świadectwa. Przecież to bezeceństwo szczególnego rodzaju! ” https://swietatradycja.wordpress.com/2019/05/20/sw-jan-chryzostom-przeciwko-judaizantom-i-zydom-1/

 12. Marek said

  Easy Rider said
  2019-05-19 (Niedziela) @ 21:07:12

  To było piękne z tą Engelking. Gdyby to powiedział goj, to niechybnie poszedłby w tiurmu za „antysemityzm”. Ale czy Żyd może być „antysemitą”? Ciekawe, co zrobią z tym kłopotliwym casusem?
  ===
  Gooowno zrobią.
  Reakcja audytorium była adekwatna, wszystko jest ok.

 13. Marek said

  ad11)
  Jan Chryzostom:
  „Wielbicie Ukrzyżowanego a świętujecie z tymi, którzy Go przybili do krzyża. To nie tylko objaw głupoty ale wyjątkowej niegodziwości.”

 14. Tadeusz said

  My tu sobie gadu gadu. Namiestnik Mosbacher uspokaja Morawieckiego . Kaczyński nie chce oddać ani euro. A tymczasem ? Światowa Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego (World Jewish Restitution Organization, WJRO) opublikowała listę 2613 warszawskich nieruchomości, które mają być przedmiotem roszczeń.
  Sporo adresów ze ścisłego centrum – Chmielna, Nowy Świat, Grzybowska itd.Na razie tylko Warszawa, ale można przypuszczać, że inne miasta to kwestia czasu.
  No k…a gratulacje panie pRezydencie Duda

 15. Boydar said

  Dobrze, niech pokażą kwity 🙂

 16. Easy Rider said

  Ad 15 – Boydar.
  Nie można pytać o żadne kwity, bo to oznaczałoby zgodę co do zasady na roszczenia plemienne. W ogóle, pytanie tego rodzaju jest bezprzedmiotowe w sytuacji, gdy roszczenie jest pozbawione podstaw prawnych i ustawa 447 też takiej podstawy expressis verbis nie tworzy.

  Natomiast dziwne, że przy okazji tych wszystkich protestów i marszy STOP447 nie mówi się o tym, że wyłudzanie żydowskiego mienia bezdziedzicznego trwa od wielu lat, chyba od początku tzw. „odzyskania niepodległości”, głównie w Krakowie – na podstawie fałszywych świadków testamentów, czy też ustanawianiu pełnomocników na osoby, które powinny mieć 140 lat (Warszawa). W Israelu powstały w tym celu wyspecjalizowane kancelarie prawne. Czy ktoś policzył skalę finansową tych już zrealizowanych żydowskich oszustw?

 17. Boydar said

  Nie zrozumieliśmy się. Dopóki „mają być” to szczamy na to. Jeśliby jednak wnosili to muszą okazać. A jak nie to art. 286

 18. bebrave2019 said

  TO BĘDZIE LUDOBÓJSTWO POLAKOW GDY UCZYNIĄ NAS BEZDOMNYMI
  https://m.cda.pl/video/21814710?fbclid=IwAR3ExN48XYFoAC10n5QT2SviZ0-3YdkGo8Qsr2Wx12l1PV-raUSLYNm-pBE

 19. bebrave2019 said

  Film „Nikt” o Prezydencie Nowinie-Sokolnickim

 20. Henry Boldarowsky said

  zachodni 🙂 biegli „badacze” od kodu biblijnego wraz z „badaczami” od kodu DaVinci niemal jednoczesnie:) doczytali w kodach:) ze gwozdzie ktorymi przybito chrystusa pochadza z …okolic dziesiejszej Moskwy:).Tylko patrzec ja ci sami badacze odeszyfruja ze Putin to daleki krewny samego Judasza?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: