Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anucha o Czy Polska ma politykę wschodn…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (60 – …
  Dziadzius o Step we krwi?
  Rokitnik o Step we krwi?
  Alina@Warszawa o Step we krwi?
  revers o List otwarty do łajdaka
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  Maverick o Eksperci ONZ: „Aborcja podstaw…
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  Maverick o List otwarty do łajdaka
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  Siekiera_Motyka o Wolne tematy (60 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (60 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 497 obserwujących.

Skandal medyczny we Francji. Postanowiono zagłodzić pacjenta.

Posted by Marucha w dniu 2019-05-21 (Wtorek)

Francją wstrząsnął skandal medyczny. Wszystko za sprawą pacjenta, Vincenta Lambert, którego zdecydowano zabić w majestacie prawa, za pomocą przymusowej eutanazji. Na dodatek wybrano wyjątkowo niehumanitarną metodę, postanowiono go zagłodzić odcinając mu pożywienie.

Europejczycy są poruszeni dramatem jaki rozgrywa się aktualnie we Francji. Ujawniła się tam w całej okazałości europejska cywilizacja śmierci. Postanowiono zabić 42 letniego pacjenta, który od 2008 roku jest w stanie ograniczonego kontaktu.

To ostatnio coraz częstsze przypadki, gdy w Unii Europejskiej legalizuje sie zabijanie nie tylko nienarodzonych, ale i urodzonych już osób, które mogą zostać legalnie zamordowane na mocy prawa jeśli nie spełniają określonych kryteriów. Taki los spotkał małego Alfiego Evans w Wielkiej Brytanii, który po uszkodzeniach neurologicznych na skutek szczepionki, znalazł się w stanie wegetatywnym i w końcu został odłączony od aparatury podtrzymującej życie na wniosek szpitala.

Podobny los miał spotkać Vincenta Lamberta, pacjenta, który od 10 lat pozostaje w stanie ograniczonego kontaktu z otoczeniem. Wyrok na niego podpisała Agnès Buzyn, francuska minister zdrowia, która zadecydowała, aby zagłodzić na śmierć chorego człowieka odcinając mu pożywienie, a nawet wodę.

Matka chorego była zdruzgotana. Zwłaszcza, że zabroniono jej pożegnać się z synem. Poprosiła go tylko, żeby nie płakał i pogłaskała go na pożegnanie, bo zakazano jej go przytulić. Vincent od 2008 pozostaje w stanie minim. świadomości, sądy i trybunały skazały go na śmierć przez zagłodzenie.

Na szczęście sprawa zrobiła się głośna, a francuskie media zaczęły interesować się sprawą. Presja społeczna spowodowała, że Sąd Apelacyjny w Paryżu nakazał szpitalowi wznowienie odżywiania Vincenta Lamberta. Oprócz tego zobligowano państwo francuskie do podjęcie wszelkich działań, w celu zapewnienia środków na przeżycie Lamberta, o które w dniu 3 maja 2019 wystąpił Komitet ds. Niepełnosprawnych ONZ. Prawdopodobnie skończy się to przeniesieniem Lamberta do innego szpitala.

Mordowanie chorych i niepełnosprawnych w UE stało się ostatnio upiornym standardem. Bez cienia przesady przypomina to praktyki nazistowskich Niemiec. Odbywa się to przy jednoczesnym braku kary śmierci dla skazanych morderców, co najlepiej świadczy o upadku cywilizacyjnym jaki następuje w Europie w ostatnich latach.

https://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 11 to “Skandal medyczny we Francji. Postanowiono zagłodzić pacjenta.”

 1. Barbara Chojnacka said


  Vincent będzie żył

 2. revers said

  ostanio czytalem wzmianke o przymusowym poborze probek krwi przez policje i sluzby w Francji od sic! „zoltych kamizelek”.

  Czyzby tez szukano skuteczna szczepionke lub bron biologiczna dla nosicieli innych genow i krwinek jak zastrzezzonych dla wladz Francji lub pejsouni?

  A nawet usypianiu osobnikow po ponownym kontakcie z „zoltymi kamizelkami”.

 3. Wyrwa said

  Do czego dochodzi w dzisiejszych czasach. Metody jak za Nerona, tylko w majestacie prawa i „z zaleceń lekarzy”. Co to jest? Gdzie my żyjemy?

 4. bardzo said

  Jak za Llikurga

 5. Barbara Chojnacka said

  Vincent Lambert chodził do szkoły FSSPX

 6. nnn said

  Pacjent może mieć niską b12 po odżywianiu sondą. Poza tym wskazana byłaby komora normobaryczna ,DMSO, kwas alfa liponowy, glutation, d3, k2, coq10,skwalen, wit. b1, lit,endogenna melatonina i rózne rodzaje stymulacji.

 7. Alina said

  Dobrze że udało się chłopaka uratować, ale sam artykuł – mam wrażenie – to zafałszowanie rzeczywistości.

  Bo „eutanazja” obowiązuje w całym Beneluksie. W samej Holandii państwowa służba zdrowia zabija średnio jedną osobę dziennie. I nie ma problemu?

  Aa przecież może to dotknąć każdego samotnego, dotkniętego depresją. Skoro nie może kupować zakupów – to należy go zabić. Takie reguły obowiązują w Beneluksie.

  ——
  Francja to nie Beneluks.
  Admin

 8. Listwa said

  @ 7 Alina

  Tymczasowo. Jeszcze nie uratowany.

 9. lewarek.pl said

  29 lat temu w Stanach Zjednoczonych zagłodzono kobietę Terri Schiavo, która żyła w „stanie wegetatywnym” 15 lat. Nie pomogła nadzwyczajna inicjatywa ustawodawcza prezydenta Busha. Sąd stanowy Florydy, a potem sędzia federalny nakazał odciąć jej pożywienie i wodę. Pozwolono tylko udzielić jej Komunii św. pod postacią kropli Krwi Pańskiej. Umierała dwa tygodnie. Stało się tak na żądanie jej „prawnego opiekuna”, czyli męża, którego przypiliło do kochanki.

 10. ami said

  Eutanazja, jak aborcja, to zaledwie jedne ze śmiertelnych metod anihilacji „białych odpadów” – to żydowska narracja powtarzana przez negroidalny kolor kundli.
  Prawdziwa wojna, żydów z Białymi, toczona jest podczas „pokoju”, ukryta pod ; „ratowaniem zdrowia”, „nauczaniem toksycznym historii”, „obrony przed bezprawiem”, itd,. tego śmiecia bez końca. Mało im mordu i rabunku na białych narodach, to wzięli się za matkę Ziemię – walka z dwutlenkiem węgla, niszczenie atmosfery fotonami i aerozolami,.. tu np. zawarte jest jedno zdanie, kwestionujące „leczenie onkologiczne dzieci”, gdzie w większości przypadków wmawiają nowotwory i straszą śmiercią, za parę Farmy złotych z budżetu państwa, ściąganych z podatków, zabranych tym samym rodzicom, nie mającymi pojęcia, co robią potwory poprzebierane za onkologów. Inaczej mówiąc, wierza diablu, przebranemu za plebana.

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/smierc-slawnego-onkologa-po-kilku-minutach-od-przyjecia-szczepionki-na-skutek-calkowitej-niewydolnosci-narzadow-2019-05

  „W ciągu swojej kariery nadzorował wyrządzanie szkód dziesiątkom tysięcy dzieci, które poddawano toksycznej chemioterapii i radioterapii.”

  Jeśli RODZIC oddaje swe dziecko, najdroższy skarb na tortury i częstokroć śmierć w mękach, to Bóg odwraca się od takich, następują kataklizmy i wojny, bo żydzi mordują maluczkich. To bezwzględna nacja satanistyczna, pora pokazywać ich karty, nazywając ich gre po imieniu – Satanizm.

 11. brys said

  To już nie jest jedna osoba dziennie.

  W Belgii stale rośnie liczba przypadków „wspomaganej śmierci”. Raport Federalnej Komisji Kontroli Eutanazji podaje, że w 2017 r. na eutanazję zdecydowało się 2309 osób. To aż o 13 proc. więcej w porównaniu z rokiem 2016

  Read more: http://www.pch24.pl/belgia–rosnie-liczba-osob-korzystajacych-z-eutanazji–wsrod-usmiercanych-takze-nieletni,61710,i.html#ixzz5odJbyBJJ

Sorry, the comment form is closed at this time.