Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Folksdojcze, Targowiczanie i Szabesgoje

Posted by Marucha w dniu 2019-05-23 (Czwartek)

Zachodni władcy są poważnie pokręconymi ludźmi, którzy wierzą, że demokracja polega na tym by ludzie głosowali tak jak oni im każą.

[Gajowy użył by słowa „pojebanymi”, albo, w damskim towarzystwie: niepoczytalnymi, obłąkanymi, szurniętymi – admin]

W debacie politycznej na temat wypowiedzi Pana Brauna, że nie należy wysyłać folksdojczów za granicę do Brukseli, jeden z jej uczestników dotknął sedna sprawy stwierdzając, że dla niego Bruksela to nie zagranica. W tym tkwi cały problem, że przygniatająca większość polskojęzycznych obywateli Unii, tak właśnie uważa.

W oczach zmarginalizowanej mniejszości są oni właśnie folksdojczami. Co prawda obecnie dzierży władzę w Warszawie “opcja patriotyczna” pod nazwą PiS, ale dla niej bardziej by pasowało określenie „szabesgoj”.

Miast jednak żonglowania różnymi określeniami, należałoby nazwać ich wszystkich po imieniu: folksdojczów – polskojęzycznymi renegatami wysługującym się Niemcom, targowiczan – polskojęzycznych renegatów wysługujących się Rosji i tych najgroźniejszych, szabesgojów – polskojęzycznych renegatów wysługujących się żydom. Reasumując, polski problem tkwi w tym, że tylu jest wśród Polaków renegatów. Dlatego należy myśleć nad możliwościami usunięcia przyczyny zła, a nie jego skutków.

Dla przykładu, problemem nie jest amerykańska „ustawa 447”, tylko kolonialny status III RP. Gdyby Polska była suwerennym państwem, to nikogo nie obchodziłyby ustawy promulgowane przez obce państwo (USA). Amerykańskim żydom nie przychodzi do głowy konstruowanie podobnej ustawy wymierzonej np. w Chiny, bo wywołałaby ona wśród Chińczyków jedynie uśmiech politowania.

Również tak reklamowane wybory do tzw. „parlamentu europejskiego” nie mają najmniejszego znaczenia, poza akceptacją przez wyborców formalnej zależności III RP od struktur unijnego superpaństwa. Parlament Europejski pozbawiony jest jakichkolwiek praktycznych uprawnień, a gdyby je posiadał to nie odbywałby się do niego wybory.

W najnowszym artykule traktującym o brexicie (https://russia-insider.com/en/politics/eu-bank-lords-making-brexit-so-torturous-no-country-ever-dares-leave-eu-again/ri27069), amerykański analityk tak charakteryzuje UE i jej sławetną demokrację (cytuję angielski oryginał z wolnym tłumaczeniem na język polski) :

„Western power players are seriously warped people, people who believe that democracy means voting how they tell you to vote.
Totalitarian EU bureaucrats don’t just want to punish Britain for leaving the EU, they want to make the process so complicated and torturous that no other European nation will ever even contemplate leaving the EU again. The EU is a fundamentally anti-democratic institution after all, and always has been.
The British people should have been prepared to play hardball. They should have been ready to shut the borders down, to shock their own economy for the sake of negotiating leverage.
Did they really think EU[SSR] bankster sociopaths like Guy Verhofstadt and Donald Tusk were going to make it that easy?
The UK Government is basically a Cultural Marxist puppet government controlled by banksters and oligarchs.
The truth is, you can’t reason with oligarch-puppets, which is why EU oligarch-puppets have never tried to reason with UK oligarch-puppets. You must hit oligarchs and corporations in their purses to change the conduct and negotiating positions of their puppets.”

Zachodni władcy są poważnie pokręconymi ludźmi, którzy wierzą, że demokracja polega na tym by ludzie głosowali tak jak oni im każą. Totalitarni unijni biurokraci, nie tylko chcą ukarać Brytanię za brexit, ale zrobić cały proces tak skomplikowanym i bolesnym, by żaden inny naród unijny nie odważył się nawet kontemplować wyjścia z UE. Unia jest fundamentalnie antydemokratyczną instytucją i zawsze nią była. Brytyjczycy powinni być przygotowani na ostrą walkę, na zamknięcie granic, a nawet pozwolić na szok gospodarczy w celu uzyskania przewagi negocjacyjnej.

Czy Brytyjczycy naprawdę myśleli, że banksterzy Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, socjopaci w osobach Guya Verhofstadta i Donalda Tuska ułatwią im proces wyjścia? Rząd brytyjski jest marksistowską marionetkową administracją kontrolowaną przez banksterów i oligarchów. Nie można negocjować z marionetkami i to jest przyczyna, dla której unijne marionetki oligarchów nawet nie próbowały negocjacji z brytyjskimi marionetkami oligarchów. Należy ostro uderzyć oligarchów i korporacje po kieszeni, tak by nakazały swym marionetkom prowadzić autentyczny dialog między sobą.”

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Szkoda, że dla dr-a Nowopolskiego Targowica jest symbolem zdrady. Bo nie była zdradą, lecz próbą – jakże rzadką w naszej historii – kierowania się politycznym rozsądkiem.
Admin

Komentarzy 12 to “Folksdojcze, Targowiczanie i Szabesgoje”

 1. Jack Ravenno said

  Zachodni „władcy” tańczą jak im ich pan każe i na jego rozkaz przerabiają dzieci boże na szatańskie odchody To logika szatana. Nie ludzi.

 2. kojak said

  Zachodni wladcy ? NIE ! To zydohitleryzm rozpisany na glosy !

 3. Brtyjska "Brexit Party" licząca 120 TYSIĘCY członków NOKAUTUJE system polityczny UK ! said

  Od 2

  W listopadzie 2018r ta PRZEKUPIONA oszustka Theresa May-premier UK zaczeła NAMAWIAĆ w imieniu kłamców „Labor Party” i „Konserwatystów” parlamencie UK , aby zorganizować ponowne-DRUGIE referendum w UK o wyjściu z tego ŻYDO-komunistycznego pedalskiego GÓWNA „unia europejska” !

  Brytyjskie społeczenstwo na te ZKŁAMANE mahinacje tej PRZEKUPIONEJ lewackiej oszustki Theresy May odpowiedziało UTWORZENIEM dnia 23-XI-2018 nowej partii o nazwie:

  Brexit Party !

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/33/Brexit_Party.svg

  „Partia Brexit” – to partia polityczna prowadzi kampanię na rzecz WYJŚCIA Wielkiej Brytanii z tego pedalskiego lewacko-marksistowskiego BIUROKRATYCZNEGO ŻYDO-leninowskiego ZŁODZIEJSKIEGO urzędu o nazwie „unia ęuropejska” która strasznie PASORZYTUJE też na ciele UK.

  „Partia Brexit” – liczy ok. 120 tysiecy członków, którzy złożyli się po 25 Funtów aby odbyć cykl spotkań aktywistów ze społeczenstwem informujacych jak obecny rząd UK przekupiony ŁAPÓWKAMI z Brukseli utrudnia wyjście UK z tego SZMBA o nazwie „unia europejska”, która DEPCZE demokracje a cały jej zarząd do uzurpatorzy wyznaczani przez centralne LOŻE MASOŃSKIE, żydoską mafię ZŁODZIEJI grasujacych w Europie, ZBOCZEŃCÓW, zbiegowisko komunistów i ZŁODZIEJI takich jak D.Tusk czy ATimermans, Junkier . . . itp z którymi trzyma sztamę ta przekupiona MIOTŁA Theresa May.

  Własnie w Londynie skonczył się „Rally” czyli zjazd delegatów w Londynie z „Partii Brexit” i posłuchajcie centralnego przemówienia aktywisty Nigel Farage, który NOKAUTUJE „elity polityczne” w UK za ich korupcje-branie łapówek, fałszowanie wyborów, oszukiwanie obywateli UK oraz ich okradanie przez urząd tej PROŚCIARYN Theresy May:

  Nigel Farage Delivers Knockout Punch At EU Election Rally In London

 4. Polonio ! NIE głosujcie na tego PAJACA szbasgoja trampka ! said

  Na dodatek organizowania RABNKU polskich obywateli przez tego pod-żydowskiego gówno-zjada:

  ten zasraniec LOKAJ żydoski Duda awansował na „polskich” generałów tych osobników, którzy przelecieli dogłebny „dokształt” prania mózgów holokaustycznymi ideologiami w USA i są pochodzenia żydowskiego, więc będą maltretować polskich obywateli na zamówienia zbrojnego RAMIENIA żydoskiej mafii czyli US military i US army.

 5. Alina said

  ///Zachodni władcy są poważnie pokręconymi ludźmi, którzy wierzą, że demokracja polega na tym by ludzie głosowali tak jak oni im każą.///

  Nie, kolego Nowopolski. Oni nie są „pokręceni”, czy jak chce Gajowy, „pojebani”. Na tym właśnie polega demokracja.

  Z pewnym zastrzeżeniem, albowiem „politycy” są tam zwykle wynajętymi aktorami, pajacami odgrywającymi zadany spektakl, a prawdziwi decydenci są starannie ukryci.

  Demokracja polega właśnie na tym, że ludzie sprawujący rzeczywistą władzę tak kierują masami wyborców sterując ich świadomością, że owi zmanipulowani wyborcy głosują tak, jak władcy każą. Oczywiście system jest dość złożony i zwykle wyborcy dostają wybór, dokładnie iluzję wyboru pomiędzy dwoma czy trzema gangami pajaców, z których każdy ma różny program, zwykle porzucany na dzień po wygranych wyborach.

  Demokracja polega jednak na tym, że dzierżący rzeczywistą władzę, rządząca oligarchia, sterują świadomością mas wyborców dając im iluzję wyboru, zmniejszając tym samym ryzyko buntu. Tak było zawsze i pewnie dlatego Platon uznał demokrację za jeden z najbardziej zdegenerowanych ustrojów politycznych.

 6. Easy Rider said

  @Uwaga Admina pod artykułem.

  Istotnie, kwestia Targowicy powinna zostać przewartościowana. Jeżeli Targowica była zdradą, to czym była Konstytucja 3 Maja, oddająca tron Polski na wieczność dynastii saskiej? Dobrze, że ta Konstytucja została później anulowana przez któregoś cara, że w ogóle był zabór rosyjski, bo dzisiaj może mówilibyśmy po niemiecku.

 7. ami said

  Ad4 Dziś zło tryumfuje. Gdzie nie spojrzeć, Tru m p, to nie goim ale żyd aszkenazyjski, który ma Słowiankę za żonę, a miał żydówkę. Dziadek dorobił na burdelach i hazardzie w Klondaik, bowiem żydzi uwielbiają używać nasze „jedwabiste” kobiety, a te zagubione w żydowskim złocie, popełniają błąd Ewiny, oddając się „wężowi” – prastaremu żydowi..to jeden z filarów panowania diabła na ziemi – porn. [ uzależnienia – wszelakiego rodzaju oraz fałsz, kłamstwa medialne,.]

  Ad5 Kunktatorstwo zawsze bokiem wyjdzie, zarówno dla knującego jak knutego.

  Wreszcie polskie nadbudowy parchate wysrebrzyły ilości barwnika parchatego zwartego w cieście polskim. Tych rodzynek, na wagę złota, jest około 30 %., w takiej ilości spodziewa się wierchuszka dwuklapowych zasobników na wyborach – dziękujemy żydowi, klap klap. Posłuszne i zdolne stadko, już nauczone, dziękować gudłajom podaja-cym brzy-twe tonącemu Polakowi. Każdy powinien ostrzegać przed wyborami żydowskimi, ponieważ branie w nich udziału jest grzechem. Capa, nie wiem jak utytłanego – przebranego, nie można wybierać na Urzędnika – Księdza, decydującego o twym losie P. Baranie, Lachu, nie wiem, jak można bardziej przebić sie, przez ich szatańska moc.

 8. PISKORZ said

  re 5 są tam zwykle wynajętymi aktorami, pajacami odgrywającymi zadany spektakl, a prawdziwi decydenci są starannie ukryci. ” SEDNO RZECZY..!! ps A jacyś znajomi mówili mi tyle lat temu, że ..Tusk i Płażyński..założyli PO.!!! O qrwska naiwność ludzka.

 9. Maverick said

  Czy jakiś żyd uratował kiedyś Polaka?

  https://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/3150-ile-zydzi-winni-polakom-za-nieoddane-dlugi-wedlug-stanu-z-1764-roku?fbclid=IwAR0yRLxI4W_ZWLUH541LzizcCxZT453F_GO-vaNh3xXJv7AyB93MhlzfAXA

 10. Maverick said

  Chodzą pogłoski że Trump przeszedł na tulmudyczny Judeizm. Fortelem chce załatwić Polaków że po Palestyńczykach będą kolejnym zniewolonym narodem.

 11. maj111968 said

  ” jeden z jej uczestników dotknął sedna sprawy stwierdzając, że dla niego Bruksela to nie zagranica ” A znacie państwo powiedzenie ” Kurica nie ptica Polsza nie zagranica ” Oni chyba z jednego miotu , tak podobnie to zabrzmiało ..

 12. bebrave2019 said

  W. Dobrzyński & M. Karliński: SKOK Wołomin – finansowanie partii politycznych

Sorry, the comment form is closed at this time.