Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JW o O śp. Janie Ciechanowiczu słów…
  Greg o Dziennik Apokalipsy: Każda nie…
  Enya o Pisać trzeźwo o wyklętych…
  Ale dlaczego? o Kotka każdego miesiąca rodziła…
  Boydar o Wolne tematy (4 – 2…
  Ale dlaczego? o Kotka każdego miesiąca rodziła…
  bryś o Wolne tematy (4 – 2…
  NC o Dziennik Apokalipsy: Każda nie…
  bryś o Wolne tematy (4 – 2…
  Piskorz o Szwecja: Wojsko rozlokowało si…
  Enya o Co jedzą Polacy?
  Jacek o Kolejny sukces przewoźnika lot…
  Zenon_K o Wolne tematy (4 – 2…
  bryś o Co jedzą Polacy?
  bryś o Co jedzą Polacy?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 584 obserwujących.

Komu na rękę jest robienie z księży pedofilów?

Posted by Marucha w dniu 2019-05-26 (Niedziela)

Pedofilia jest jednym z najbardziej ohydnych przestępstw, jakie można popełnić. Jest to bowiem czyn nie tylko sprzeczny z ludzką naturą, ale także robiący wielką krzywdę najbardziej niewinnym i bezbronnym, czyli dzieciom.

[Ale nie według Talmudu, drogi autorze. – admin]

Nigdy nie wolno usprawiedliwiać pedofili. Antykatolickim mitem jest jednak twierdzenie, że w Kościele katolickim pedofilia jest czymś częstym. Dziennikarze w Stanach Zjednoczonych i w Europie używają wprost sformułowania „księża-pedofile” (ang. paedophile priests), które sugeruje, że wszyscy kapłani mają takie skłonności.

Obserwując, jak media i politycy mówią o przypadkach pedofilii w Kościele trudno nie nabrać przekonania, że nie chodzi im wcale o dobro dzieci. Gdyby tak bowiem było, nagłaśniano by wszelkie przypadki pedofilii, publikowano wiarygodne statystyki, które ukazywałaby z jakich grup społecznych pedofile najczęściej się wywodzą, proponowano by środki zaradcze itd.

Rzeczywistość jest jednak taka, że mówi się przede wszystkim o przypadkach księży-pedofili, które się nagłaśnia, wielokrotnie komentuje, sugerując przy tym, że jest to problem tylko Kościoła katolickiego i istnienia celibatu.

Wszystkie uczciwe statystyki mówią natomiast, że zjawisko pedofilii w Kościele jest czymś marginalnym. Warto jest zapoznać się z nimi, aby zobaczyć, jak wielkim kłamstwem i manipulacją jest tworzenie obrazu księdza-pedofila. Przykładowo rządowy raport Children’s Bureau podaje, że w całych Stanach Zjednoczonych w 2011 r. wykryto ponad 60 tys. przestępstw seksualnych przeciwko dzieciom. W tym samym roku ośrodek CARA opublikował statystyki, z których wynikało, że w tym czasie liczba doniesień do władz kościelnych przeciwko księżom popełniającym czyny seksualne wobec dzieci wyniosła 21, z których zresztą nie wszystkie były wiarygodne. Jest to ułamek procenta.

Inne statystyki również potwierdzają, że księża nie należą do tych grup społecznych, w których jest najwięcej przypadków pedofilii. Polska policja opublikowała statystyki za 2013 r., z których wynika, że na prawie 500 osób skazanych za pedofilię w Polsce, przypada jeden ksiądz. W grupie tej liczny odsetek stanowili rolnicy i murarze. Czy ktoś jednak słyszał, aby z tego powodu zainteresowano się tymi grupami?

Ewidentnie sposób podejścia do oskarżeń księży o pedofilię (z których wiele się nie potwierdza) wskazuje na to, że wielu ludziom chodzi jedynie o szkalowanie Kościoła.

Katechizm Kościoła Katolickiego w sposób jednoznaczny potępia pedofilię.

Ci, którym udowodniono przestępstwa seksualne wobec dzieci zostają usuwani z kapłaństwa. Takie osoby są osądzane przez cywilne sądy, jak wszyscy inni obywatele. Pojawiają się jednak oskarżenia, że reakcja hierarchów Kościoła była spóźniona. Miały zdarzać się przypadki tuszowania takich spraw, lekceważenia ich, czy nakładanie zbyt małych kar na tych, którzy popełnili przestępstwa seksualne wobec dzieci.

Tego rodzaju nadużycia mogły się zdarzać i są one godne ubolewania. Nie można ich usprawiedliwiać. Trzeba jednak zachować odpowiednie proporcje. Kapłani są oczywiście ludźmi, od których wymaga się więcej. Są jednak wciąż ludźmi i także wśród nich zdarzają się wszelkiego rodzaju przestępstwa, chociaż powinny się one wśród nich zdarzać znacznie rzadziej. Statystyki potwierdzają, że tak jest.

Powstaje więc pytanie dlaczego to właśnie Kościół stał się przedmiotem olbrzymiej krytyki i wielu ataków związanych z oskarżeniami o pedofilię. Można na to odpowiedzieć, że Kościół zawsze był atakowany przez wiele środowisk, którym nie podobała się jego nauka. To właśnie oskarżenie jest zaś na rękę tym, którzy się nim posługują. Władza świecka buduje swoją siłę na całym aparacie przemocy, którym dysponuje.

Władza Kościoła zaś, patrząc po ludzku, opiera się na wiarygodności. Samo oskarżenie o pedofilię, chociażby zupełnie bezpodstawne odbiera tę wiarygodność, niszcząc zaufanie wiernych i odbierając znaczenie Kościołowi. Wielu ludzi nie powierzy swoich dzieci pod opiekę sąsiada, o którym ktoś „życzliwy” powiedział, że jest pedofilem. Podobnie wielu rodziców zastanowi się zanim pośle swoje pociechy na ministrantów, czy wyśle je na obóz z duszpasterzem młodzieży.

Jest to przerażający skutek kampanii nienawiści jaką rozpętano. W ten sposób także odwraca się uwagę od faktu,
że pedofilia jest często powiązana z homoseksualizmem. Chociażby według badań W. D. Ericksona aż
86% pedofilów deklaruje się jako homoseksualiści. Kościół, w sposób jednoznaczny potępia czyny homoseksualne, uznając je za sprzeczne z naturą i zalicza je do czynów „wołających o pomstę do nieba”.

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że w momencie, kiedy przekracza się pewną granicę inne przestają mieć znaczenie. Jeżeli mężczyzna może współżyć z innym mężczyzną to powstaje pytanie dlaczego nie może tego robić z dzieckiem, członkiem własnej rodziny, czy ze zwierzęciem.

W Starożytnej Grecji, gdzie aprobowano homoseksualizm, popularna była też pederastia, czyli miłość do chłopców. Dorośli mężczyźni czynili swoimi kochankami już 12 letnich chłopców. Była to naturalna konsekwencja akceptacji homoseksualizmu. Czytając blogi współczesnych gejów także można natknąć się na sympatię dla pedofilii. Na Zachodzie Europy, gdzie przyjęto homoseksualizm za normę, zaczęły pojawiać się ruchy domagające się legalizacji pedofilii.

W tolerancyjnej Holandii przez wiele lat legalnie działało stowarzyszenie pedofilów zanim zostało
zdelegalizowane. Gdyby dziennikarzom i politykom naprawdę zależało na dzieciach to pokazywaliby związek
homoseksualizmu z pedofilią. Tak naprawdę jednak walczą oni z Kościołem, który pokazując prawdę o
homoseksualizmie i ludzkiej naturze najbardziej przyczynia się do walki z pedofilią.

Michał Krajski
https://prawy.pl/

Komentarze 23 do “Komu na rękę jest robienie z księży pedofilów?”

 1. Sekta homobolszewików posługuje się swoim dekalogiem. Nie jest on wielce odległy od chrześcijańskiego. Ma również 10 przykazań, jednakże minimalnie różniących się od oryginału.
  https://stonkaziemniaczana.wordpress.com/2019/05/21/10-przykazan-homobolszewizmu/

 2. Olo said

  Jak to komu? Parchatym dewiantom. Moszczą sobie w Polsce gniazdko i chcą tu pełnej swobody w zaspakajaniu swoich chorych potrzeb. Żydo-banderowski PiSrael da im wszystko czego potrzebują.

 3. Kula said

  Wladza warszawska TO WROG NR 1 NARODU POLSKIEGO .
  POLACY MUSIMY TO ZMIENIC .
  Tak zmienic INNEJ ALTERNATYWY NIE MAMY .Wybory to sa zarty kpiny z NARODU.
  W drodze wyborow ich nie USUNIEMY.

 4. Marucha said

  Re 3:
  A komu zależy, żeby tę władzę zmienić (jak zresztą i wszystkie pozostałe władze)?
  Niewielkiej mniejszości.

 5. Kula said

  Komu jak to komu .Narodowi Spoleczenstwo.Przecie widac jak oni wszyscy nami rzadza.Jest to wielka zdrada Narodowa
  Nadczym tu sie zastanawiac I polemizowac.To wlasnie Oni nas zmieniaja na innne spoleczenstwo ;;multikulti z domieszka tego tatalajstwa (z ukrainy) I jelita rzadzaca
  czyli ;;;;;;;;;;;zydami podajacymi sie za Polakow.Pasuje to Panu Bo mnie nie.

 6. jazmig said

  Trzeba pamiętać, że przez długi czas uważano, iż pedofilia jest uleczalna. Biskup posyłał księdza – pedofila na kurację, on wracał z zaświadczeniem, że został wyleczony, więc kierowano go do pracy z dziećmi i niestety okazywalo się, że choroba wróciła.

  Dzisiaj wiemy, że pedofilia jest nieuleczalna i dyskwalifikuje z pracy przy dzieciach, ale niegdyś medycy mówili coś innego.

 7. RomanK said

  KOmu???? IM!!!!
  New Work Odrer!!!!!
  ONi nie chca nic zmieniac …oni tylko podmieniaja….pan zobaczy wokol… ile juz podmienili….
  Zmiany rzucaja sie w Oczy ..podmianki nikogo nie budza ze snu…zaby gotuje sie bez budzenia…
  Popatrzy pan na Figure Bahometha…lewa reka w gore prawa w dol ” Jak na Gorze , tak i na Dole””..i poczyta nowe tlumaczenie ekumeniczne na nowe jezyki…satrej modlitwy, jaka nauczyl nas Jezus Chrystus::

  Our Father in heaven, Ojcze nasz w Niebiosach
  Reveal who you are. Objaw nam KIm Jestes
  Set the world right; Nadaj Swiatu wlasciwy Porzadek
  Do what’s best— as above, so below. Uczyn co najlepsze tak w gorze , jak na dole
  Keep us alive with three square meals. Utrzymuj nas przy zyciu zapewniajac trzy posilki
  Keep us forgiven with you and forgiving others. MIej nas za usprawiedliwionych wobec siebie I innych
  Keep us safe from ourselves and the Devil. Zachowuj nas bezpiecznych od samych siebie i Diabla
  You’re in charge! Ty wladasz
  You can do anything you want! TY mozesz zrobic co chcesz
  You’re ablaze in beauty! TY ploniesz pieknoscia
  Tak. Tak. Tak/////
  Yes. Yes. Yes.

  Read more: https://www.lords-prayer-words.com/lord_contemporary_message_bible.html#ixzz5p3vpISMo

 8. Deparchator I said

  Pierwszy etap to było zaparszywienie kościoła, potem obstawianie całej struktury wszelkiego rodzaju patologią w tym seksualną. Ostatni etap – który obserwujemy – całkowicie kontrolowana implozja wykorzystująca pozakładane przez lata ładunki.

  Sam kościół jako struktura hierarchiczna jest/był bardzo łatwo do przejęcia i jak widać nie posiada mechanizmów zabezpieczających/uzdrawiających.

 9. RomanK said

  ad8..w zasdzie nie powinienem sie odzywac…ale..panie Deparchator..byc moze to panu pomoze na przyszlosc.
  Jak pan sam widzi patrzac na historie…KOsciol jest trudny do przjecie wbrew pozorom- jakie pan uwaza za glowna wade Kosciola:-))) Niech pan popatrzy przypadek za przypadkiem…. w VI wieku przy kosciele Tradycyjnycvm zstalo nie wiecej niz 7% duchownych…..Arianizm zapanowal nad calym Kosciolem …w sumie kosciol stal sie Kosciolem Arianskim bo takim de facto byl!..laczenie z papiezem….to tylko jeden przyklad….
  Niech pan patrzy dalej….i zauwazy pan- ze zupelnie odmienne, jak w kazdej innej ludzkiej instytucji Kosciol odnawia sie i regeneruje przez upadek i zgnilizne….niektore czlonki kosciola nawet bardzo exponowane parchleja , lapia bzyda..zaczynaja wiednac ..gnic , zamieniaja w strupy i…odpadaja…odpada strup i ……piekne cialo odradzajace nowe czlonki zdrowe i silne….
  TO cos jest phenomenenem…z prostej przyczyny….bo Kosciol jest przepelniony Duchem. Paracletas …Stworzycielem- Odnowiciele- Wskrzesicielem -0 Zbawicielem….i dlatego Bramy Piekiel i tych na Gorze i tych na Dole nie przemoga Go….nawet jesli zostanie Jemu wiernych tylko tyle, ze …ubiqumque fuerit corpus illuc congregabuntur et aquillae…..

 10. Deparchator I said

  –>9 Jeśli chodzi o Historię, to oczywiście trzeba znać/poznawać, problem w tym że każdy wyciąga z niej wnioski takie jakie jemu akurat pasują. Ja na przykład taki:

  „Na początku było Słowo”, w greckim zapisie nie Słowo a Logos (Ἐν ἀρχῇ ἦν ὁ λόγος καὶ ὁ λόγος) i to bardzo istotna różnica. LOGOS czyli Pra-myśl z której powstało wszystko i z której wszystko się cyklicznie odradza. Innymi słowy – Źródło życia. Źródło z którego wypływa całe życie, które żyje i utrzymuje przy życiu cały świat. Świat, którym kierują określone prawa, określone mechanizmy i w którym tylko jedno pytanie jest tak na prawdę istotne: czym jest śmierć, skąd pochodzi.

  Nie widzę w kościele praw czy harmonii płynącej z Logosu. Widzę kościół jako miejsce skąd sączy się do duszy narodu trucizna.

 11. San said

  Arianizm zapanowal nad calym Kosciolem …w sumie kosciol stal sie Kosciolem Arianskim bo takim de facto byl!..laczenie z papiezem….to tylko jeden przyklad….

  Nieprawda z Papieżem Liberiuszem. Brak jednoznacznych źródeł epoki. Czyn pod przymusem nie ma wartości. Papież Liberiusz nie zobowiązał Kościoła Katolickiego do wyznawania herezji arianizmu więc wystąpił jako osoba prywatna.
  Protestanckie kłamstwo. Dogmat o Nieomylności Papieża byłby wtedy łatwo podważony i Kościół Katolicki nigdy by go nie ogłosił.
  Prawowita władza Kościoła Katolickiego nie orzekła że Liberiusz to antypapież.
  Arianizm to IV wiek po n.Ch.

 12. RomanK said

  Panie Deparchaotr zapyta pan Logopedy- dlaczego go tak ……glupio nazwali:-))))))
  Panie San..sikal pan???? IV wiek to wyjsci Kosciola z Katakumb…wroc pan do ksiazek..please….

 13. Troll Polonii said

  Najlepszym dowodem na to, ze pomowienia o pedofilie w Kosciele katolickim sa jednym z instrumentow walki przeciwko Kosciolowi jest fakt, ze NIKT jeszcze nawet nie zaczal krytykowac Krolowej Anglii, ktora jest Glowa Kosciola Anglikanskiego, w ktorym roi sie od pedofilow, rowniez w rodzinie krolewskiej.
  Bardzo niewielu jest zainteresowanych faktem, ze zarowno Londyn jak i Waszyngton – to siedziby pedofilii.
  Teraz w USA bedzie robil za kandydata na prezydenta niejaki pan Biden, przed ktorym wszystkie dzieci uciekaja.

  Zwlaszcza USA ma klopot z prawodawstwem.
  Nie ma dokladnej definicji pedofilii: jak trzeba kogos zaskarzyc, to wystarczy pomowienie o ‚klepniecie ‚ po dupie a nawet po raminieu (sic!).
  Widac koniokrady nigdy we Wloszech nie byli ani nie jezdzili przepelnionymi autobusami w PRL.

  W Niemczech, wystarczy dwoch anonimowych swiadkow, ktorzy znaja przypadek sprzed 20 lat, jak ksiadz, ktory juz umarl, gwalcil dzieci szkolne.
  I taki anonimowy donos wystarczy!! zeby nawet posmiertnie oskarzyc kogos, kto juz nie ma zadnych szans ani praw do obrony.
  Znane sa przypadki roznych pomowien w celu wyludzania pieniedzy.
  Oskarzanie tez ksiezy/ biskupow , ze ‚nie reagowali na zjawisko pedofilii w swoich diecezjach, jest tak glupie, ze az sie rzygac chce.
  Krolowej Anglii nikt nie oskarza o zjawiska dewiacji w COE (Czurch of England)
  U nas ostatnio, sedzia odrzucil oskarzenie, w ktorym jakies blazny wypisaly, ze pewien ksiadz po KAZDEJ mszy gwalcil chlopcow w …zakrystii.

  Tego juz nawet sedzia nie wytrzymal i zapytal jak dochodzi do penetracji, gdy ksiadz poubierany w komze, sutanne i w ogole kupe ciuchow, moze tasmowo gwalcic dzieci w zakrystii, gdzie oprocz innych ksiezy kreci sie zawsze po mszy troche obcych tzn. rodzicow i roznych wiernych, ktorzy chca na przyklad porozmawiac z ksiedzem.

  Ja rozumiem, ze zdarzaja sie przypadki dewiacji i tzw. „brak powolania w trakcie powolania” – ale prawo nakazuje rozpatrywac takie przypadki indywidualnie a pomowienie o zbiorowa odpowiedzialnosc jest nielegalne z punktu widzenia kazdego prawa.

  Pedofilow w Kosciele Anglikanskim jest pelno – ale nikt nie probuje nawet zwalic odpowiedzialnosci na pastorow czy na Glowe Kosciola.

  Pedalow i pedofilow jest pelno wsrod swieckich zawodow: lekarzy, prawnikow, politykow. wychowawcow a nawet socjologow i psychologow od
  dzieci!
  Jskos nikt nie oskarza Zwiazku Lekarzy o zbiorowa odpowiedzialnosc za przypadki pedofili, czy zwiazkow prawniczych, ze:
  System Sprawiedliwosci generuje pedofilie, a edukacja powinna byc zabroniona bo jakis pedal nauczyciel zgwalcil dziecko.

  Wedlug takiego rozumowania powinno sie zniesc …prezydenture w USA!

 14. […] Źródło:  https://marucha.wordpress.com/2019/05/26/komu-na-reke-jest-robienie-z-ksiezy-pedofilow/ […]

 15. Ad. 3

  W drodze wyborow ich nie USUNIEMY.

  Kwestia skali.

 16. Anty psychol said

  Komu na rękę? A żydo-chazarom talmudycznym jest na szpony. Talmud oficjalnie toleruje a nawet NAMAWIA do pedofilii i w nim podofilja jest czymś LEGALNYM, NORMALNYM. I zapamiętajcie że: „WSZELKA OHYDA BIERZE SIĘ OD ŻYDA”. Uważam, że słowa takie jak „obżydliwy”, „bżydal” czy „bżydki” też wzięły się od żyda i powinny być pisane przez samo „ż”.
  Poczytajcie coś w książce o psychopatycznej …rwie o nazwie SOROS:
  https://www.znak.com.pl/ksiazka/george-soros-najniebezpieczniejszy-czlowiek-swiata-andreas-von-rtyi-65245
  https://bialykruk.pl/ksiegarnia/ksiazki/oferta-tygodnia-george-soros-najniebezpieczniejszy-czlowiek-swiata-i-banksterzy-kulisy-globalnej-zmowy

 17. Marucha said

  Re 10:
  Panie Deparchator…
  Proszę potwierdzić, że Pan to naprawdę napisał:

  Widzę kościół jako miejsce skąd sączy się do duszy narodu trucizna.

 18. Deparchator I said

  —> 17 Tak, to ja napisałem i tak uważam.

 19. Boydar said

  To bardzo niefortunne ujęcie kwestii; bo sączy się w istocie, ale nie z Kościoła tylko z Jego okupantów. Może być Pan Deparchatorem ale po polskiemu nie kumaty.

 20. NICK said

  Tak NIE wolno.
  De-parchaty.
  Zginiemy bez sakramenckich.
  .
  Nawet ja we katakumbie… .

 21. Marucha said

  Re 17, 18:
  Trzeba mieć czelność, aby ośmielić się napisać w ten sposób na katolickim forum.
  Nie będę się bawił w połajanki, że „nie wolno”, że „niefortunnie”.

  WON stąd.

 22. Listwa said

  @ 18 Deparchator I

  Masz robala.

 23. Myślę, że Deparchator w istocie nie chciał obrazić Kosciola, a tak mu wyszło, bo niedouczony nie wie jakich słów dobrać na to co widzi. Jest on pokrzywdzonym, skrzywionym …, który jak wielu Polaków zdezorientowani chlapia I czynią tak jak im żyd podpowie.

  ———–
  Gajówka nie jest gabinetem terapii psych

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: