Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  bryś o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Janekzlasu o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Novy o Nasza demokracja po „operacji…
  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  brys o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Marsz nienawiści do Boga i chrześcijan pod patronatem prezydent Gdańska

Posted by Marucha w dniu 2019-05-27 (Poniedziałek)

Do obrzydliwego skandalu doszło podczas piątego Trójmiejskiego Marszu Równości, w którym wzięła udział i objęła patronatem prezydent miasta Aleksandra Dulkiewicz. Uczestnicy przygotowali prowokacyjną planszę, na której rysunek waginy zastąpił Najświętszy Sakrament.

Impreza odbyła się pod hasłem „Miłość może tylko łączyć”. Było to nawiązanie do marszu sprzed dwóch lat, który otworzył zamordowany w styczniu prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Zdaniem organizatorów ze Stowarzyszenia na Rzecz Osób LGBT Tolerado, tegoroczny marsz był liczniejszy niż ubiegłoroczny, a w 2018 r. wzięło w nim udział około sześciu tysięcy osób.

Marta Magott z Tolerado mówiła, że „dziś jest dzień upamiętnienia naszego prezydenta, który jako pierwszy dał patronat nad Trójmiejskimi Dniami Równości, jako pierwszy stworzył w Polsce Model na Rzecz Równego Traktowania”.

– Był osobą, dla którego liczył się każdy mieszkaniec i każda mieszkanka; dla którego nasze problemy i nasze potrzeby były ważne. To on stał na czele tego marszu, więc to dzisiaj w jego stronę i jego żony pani Magdaleny chcemy złożyć wielkie brawa i wielkie podziękowanie i ukłony. My, jako społeczność LGBT, jesteśmy wdzięczni za Gdańsk, że nasze miasto jest wolne i otwarte – dodała aktywistka LGBT.

[Dziwnym przypadkiem – a może znakiem? – jest, iż nazwisko Magott przypomina słowa „maggot”, oznaczające obrzydliwą larwę muchy żyjącą w zgniliźnie, szambach itp. – admin]

Głos przed rozpoczęciem marszu zabrała prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. – „Miłość może tylko łączyć”. Pamiętacie, kto powiedział te słowa? Wiem, że pamiętacie. Bardzo się cieszę z tego, widząc ile jest tu rodzin, bo to w rodzinie rozpoczyna się nauka równości, a potem kiełkuje w naszym dorosłym życiu – mówiła. Dodała, że to w rodzinie „uczymy się otwartości na innego, wrażliwości i pomocy słabszym”.

– Chcę was zapewnić, że w Gdańsku nie ma miejsca na przejawy nienawiści i zgody nie będzie. Zrobię wszystko, żeby Gdańsk był miastem otwartym, solidarnym, wrażliwym na każdego człowieka. Ale to zależy od każdej i każdego z nas – ja sama mogę niewiele. To my wszyscy musimy reagować na to, gdy dzieje się zło. Bądźmy odważni i postawmy tamę złemu językowi, postawmy tamę złu. Kiedy widzimy, że ktoś słabszy potrzebuje pomocy – wyciągnijmy mu rękę. Bo taki marzy mi się mój Gdańsk. Wierzę, że marzenie o tym podzielacie wszyscy, jak tu jesteście – mówiła prezydent.

Aleksandra Dulkiewicz
@Dulkiewicz_A
· 25 maj 2019
Jestem dumna i zaszczycona, że mogłam otworzyć i uczestniczyć w V Trójmiejskim Marszu Równości 🏳️‍🌈@gdansk nie boi się różnorodności❣️

Szymon Ruman
@SzymonRuman
Olu, to piękne i wzruszające, że znów można ponabijać się z katolików, a oni musza siedzieć cicho bo jak nie to będzie nietolerancja i homofobia… Prawda?
Zdjęcia za @Radio_TOK_FM pic.twitter.com/s6f456Mbl9

Oprócz Dulkiewicz i wdowy po prezydencie Gdańska w Marszu Równości uczestniczył też zastępca prezydenta Gdańska ds. zrównoważonego rozwoju Piotr Grzelak oraz kilku gdańskich radnych Koalicji Obywatelskiej. Wszyscy trzymali oni podczas przemarszu baner z napisem „#Twój Gdańsk, prezydencie”. Marsz przeszedł głównymi ulicami Gdańska z Targu Rybnego na plac na terenie postoczniowym, gdzie zorganizowano „tęczowy piknik”.

Przygotowano wiele transparentów i tablic, niektóre były prowokacyjne. Ogromne kontrowersje wzbudził rysunek waginy imitujący Najświętszy Sakrament na drzewcu, przy którym szła grupa osób z tęczowymi aureolami.

Internauci nie zostawili na prowokatorach suchej nitki. „Olu, to piękne i wzruszające, że znów można ponabijać się z katolików, a oni musza siedzieć cicho bo jak nie to będzie nietolerancja i homofobia… Prawda?” – spytał prezydent miasta na Twitterze Szymon Ruman. „A w Warszawie Marsz Pileckiego, taka zasadnicza różnica” – skomentował użytkownik Greg Zabrisky.

[No i mogą sobie popisać i pokomentować do woli. A marsze zboczeńców i plugawców spokojnie sobie maszerują, nie niepokojone przez nikogo… nawet przez huliganów – admin]

/TVP Info/
https://www.magnapolonia.org/

Komentarze 23 do “Marsz nienawiści do Boga i chrześcijan pod patronatem prezydent Gdańska”

 1. Olo said

  Marsz miłości do zdegenerowanego i plugawego żyda.

 2. Listwa said

  @ Jowram

  głupoty

 3. Listwa said

  Aleksandra Dulkiewicz to umie przeżyć żałobę po meżu.

 4. Minus said

  nie ma u nas kozaków jak Kozacy? https://www.youtube.com/watch?v=7ozhx7TirRg

 5. ibrahim ibn jakub said

  Widzę, że tęczowym zjebom już całkiem palma odbija, bo słońce grzeje coraz mocniej.

 6. Moher49 said

  Lodowce topnieją, poziom wody się podnosi, Gdańska nie będzie.

 7. Okadwa said

  Że też się im chce…
  Skąd ten nadmiar ochoty do głupoty?
  Niby pani prezydent a nachalny ten patronat i zuchwały.
  Ha!… wagina i do przodu!… niekiepska niewiasta – musi być z trójmiasta!
  I cóżże publika na panopticum takowe?… czy powiadomiono prokuraturę że zelżono Najświętszy Sakrament?
  Ha!… ani jeden dzwon nie bił na trwogę i w ogóle nikt nie bił… żadnego mordobicia!
  Wstyd i sromota… wszystko się poodwracało i na odwyrtkę pieje.
  – Bądźmy odważni i postawmy tamę złemu językowi, postawmy tamę złu. – agitowała pani prezydent.
  Dobrze że choć Janek Wiśniewski tego nie widział.
  … Janek Wiśniewski padł.

 8. abcdef said

  No, jeśli myśli się p…ą lub ch…m. Psychopaci.

  Koszmar.

 9. piwowar said

  Im nie tylko chodzi o jakąś dee, a problem jest znacznie szrszego zasięgu. Chodzi o to, żeby Polaków nie tylko sk—ić (co „uczciwie” zawczasu zapowiedział Urban), ale także dogłębnie ogłupić dp poziomu herbatnika. A przeszkody na ich drodze są do usunięcia. Kto pamięta Rewiry, ten widział jak się to robi.

 10. Boydar said

  Czy jeśli wyrażę emocje poprzez „A chuj im w dupę !” to nie popełnię jakiegoś faux pas ? No bo antysemityzm to raczej nie będzie.

  Na wszelki wypadek w takim razie dodam „i kawałek szkła, może być szyjka od butelki”

  To jest stricte ludowe powiedzonko, tylko cytuję.

 11. Kapsel said

  Marsz obżydliwy.

 12. Alf said

  ad6 Moher49 said
  woda poniesie szumowinę w głąb lądu

 13. Maverick said

  Eskimosi wiedzą jak dzielić narody aby je podbić, no cuż IQ Polakom spada ale i na całym świecie dzieje się to samo eskimosi wszystkich podtruwają. Wszędzie wstawiają swoich agentów a wasale im czołobitniw służą zamiast własnym narodom.

 14. Przemysław said

  Faktycznie te czerwie są obrzydliwe, ale one przynajmniej, w przeciwieństwie do tych zboczeńców i profanatorów, są niekiedy pożyteczne, bo używa się ich do oczyszczania trudno gojących się ran, tzw. larwoterapia.\\

  ——
  A to prawda.
  Admin

 15. Boydar said

  @ Pan Maverick

  „… eskimosi wiedzą jak dzielić narody aby je podbić …”

  A czy my wiemy ? Mam wrażenie że nie. Ale może się mylę, niech Pan spróbuje napisać co uważa, tak własnymi słowami. Może ktoś się przyłączy.

  Szczególnie interesuje mnie jaką metodą podbito Polaków.

 16. marek13 said

  Larwoterapia? nie słyszałem wcześniej, ale skoro starożytne ludy stosowały to musi mieć sens. jako akwarysta dodam, ze te larwy są przysmakiem dla ryb. nie hoduje specjalnie (choć są tacy aqua- ortodoksi) ale kilka razy w lecie z kompostu wypełza mi taki peleton „gąsieniczek”, wyłapuję większość i karmie nimi moja płetwiastą trzódkę. nawet ryby z gatunku mylehus (wegetariańskie piranie) jedzą, aż im się uszy trzęsą.
  co do bandy homostwa z gdańska, tez pierwsze co pomyślałem, ze skini powinni przetrzepać im skore. tak jak fiut nergal nie zdecydował się na znieważenie koranu, tak homosy będą znieważać tyko Chrześcijan (mam nadzieje do pierwszego, rychłego i solidnego wpierdolu).
  We Francji Rassemblement National pokonało makrona, temu prezydencikowi jednak Żółte Kamizelki dały na tyle popalić, ze wplątał się w kampanie swojej zasranej partii jak 15-o letni młokos. Marine Le Pen wezwała go do dymisji, ale czy homosy i larwy maja honor?

 17. hulajdusznik said

  A co tam huligani, kiedy sam Pan Bóg nie reaguje, tylko cierpliwie czeka. Chyba.

 18. revers said

  Z komentarzy do Dulkiewicz „Jestem dumna i zaszczycona, że mogłam otworzyć i uczestniczyć w V Trójmiejskim Marszu Równości. Gdansk nie boi się różnorodności” Rafał A. Ziemkiewicz
  „Naprawdę? Z czego jesteś taka dumna, żałosna idiotko? Z chamskiego znieważania katolików? Z prowokacyjnego profanowania świętości? Ze wspierania gówniarstwa, którego jedynym celem jest nasrać Polakom na wycieraczkę i napluć do zupy?
  Bosh, ależ wy „fajnoplacy” jesteście żałośni „

 19. revers said

  ad13

  http://www.national-geographic.pl/national-geographic/nauka/ludzkosc-glupieje-iq-spada-nawet-o-7-punktow-na-pokolenie?fbclid=IwAR2x680dseyE5LcFPLZ61Iky17Mud6I2PJZNqDAEm1RASv7yBXBbydAy-TI

  i to 7 puntow na pokolenia, liczac ze 30 lat temu polacy milei srednia IQ104, bo nawet w komunie potrafili sie zachowac, w innych realich produkowac, wyrabiac od igiel, widel, przez mikroprocesory MCY8080, po samoloty Gawron, rakiety meterologiczne Meteor to teraz pozostanie im srednio 97.

  Nastepne pokolenie ponizej 90 IQ to juz swiadomi niewolnicy spelniajace kryteria syjonistow ludy poganskie, wspolczesni nomadowie.

 20. Kar said

  ..smieszne, i nieprawdopodobne, zeby jawnie z ukoronowana cipa (mam nadzieje, ze mloda, bo jak stara to juz siara na calego) obnosic sie po miescie.

  Czlowieki dumnie zamienily godlo na Snatch. Za moich czasow, to stare baby na odlew walilyby wypelnionymi nocnikami przez okno w ten piekny teczowy tlum..A dzisiaj za „nia-koronna” schowany podpierajacy w bieli (slabo widac-chyba) ksiundz..tffu!

 21. Zdziwiony said

  Ks. Henryk Zieliński wyjaśnił, jaka jest różnica między biblijną tęczą, a tą, która widnieje na fladze LGBT oraz na sprofanowanym wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej.

  Jest próba przełamania paradygmatu w Polsce. Państwo nie jest od tego, żeby pilnować Boga i strzec religii. Ale państwo jest od pilnowania praw obywateli. Dlatego jest potrzeba, żeby urażeni obywatele zgłaszali się do państwa, bo ono z urzędu nie ściga profanacji. Dziwię się, że tych doniesień jest tak mało, albo nie ma ich wcale. Trzeba umieć o to walczyć

  – mówił ks. Henryk Zieliński.

  Co do obrazu Memlinga, tam Chrystus zasiada na tęczy sądząc, ponieważ sądzi świat na mocy przymierza Boga z człowiekiem. Nie jest przypadkiem to, że tęcza w Biblii i ta fizyczna na świecie, jest siedmiobarwna. W Biblii i naszej judeochrześcijańskiej(?) kulturze siódemka jest symbolem pełni. Natomiast szóstka jest symbolem niedoskonałości, jest w Biblii cyfrą szatańską. Bestia z Apokalipsy nazywa się Sześćset sześćdziesiąt sześć

  – zwrócił uwagę red. naczelny tygodnika „Idziemy”.

  Jeśli pozwalamy sobie na to, żeby w miejsce aureoli wpisywać sześciobarwną flagę gejowską, która w Biblii jest symbolem sodomii, to w miejsce świętości podstawiamy katolikom grzech. To świadome bluźnierstwo

  – podkreślił ks. Henryk Zieliński, zwracając uwagę, że Elżbieta Podleśna jako psycholog wie, jak dokuczyć ludziom wierzącym, żeby zabolało.

  Przypomniał także, że w czasach, kiedy nie można było posługiwać się godłem Polski, jest miejsce zastępował ryngraf właśnie z Matką Boską.

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/ks-zieli%C5%84skisze%C5%9Bciobarwna-t%C4%99cza-to-biblijny-symbol-sodomii/ar-AABdHQL

 22. jasiekztoronto said

  Re: Artykul…
  Ten caly ku…rewski cyrk jest jedynie testem pokazujacym jak daleko jest polska gawiedz zdemoralizowana i jak duzo zydowskiego go..wna mozna jej wylac na glowe…
  No i jak widac…jednak mozna…

  Czeka nas wszystkich jednak cierpienie…Zasluzylismy na nie w pelni…
  (jedni cierpia, bo wiedza i nie moga nic zrobic (dotrzec do oglupionych lbow), a drudzy (w wiekszosci) ze zezwalaja na takie czy inne „cyrki”).
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 23. Andrzej said

  Chrystus był, jest i będzie znieważany, opluwany, wyszydzany i nieustannie krzyżowany, aż do skończenia świata. Diabeł działa zawsze, aż do końca. I nie spocznie. Ale ostatecznie przyjdzie Pan. Czy znajdzie wiarę? Niech im Trójjedyny Bóg wybaczy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: