Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  bryś o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Janekzlasu o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Novy o Nasza demokracja po „operacji…
  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  brys o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Wywrotowiec o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Boydar o Tragedia Ukrainy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Okragłostołowe partie zdobywają 90% w Eurowyborach. „Ludzie są tacy głupi, że to działa”

Posted by Marucha w dniu 2019-05-27 (Poniedziałek)

Sondaż wyborczy o nazwie Eurowybory już za nami. Niestety rezultaty tego plebiscytu są tragiczne. Partie reprezentujące zmowę Magdalenkową znaną oficjalnie jako porozumienie Okrągłego Stołu, zaprezentowały, że mają narzędzia do tego aby utrzymać władzę. W sumie PiS, KE i Wiosna Biedronia (niegdyś polityka SLD) zdobyły aż 89,9% ogółu głosów.

Opozycja wobec Okrągłego Stołu w postaci Konfederacji, zdobyła 4,55% głosów i nie wprowadzi ani jednego europosła. Partia Wiosna Roberta Biedronia wprowadzi do Parlamentu Europejskiego trzech europalamentarzystów, a resztę zgarnia POPiS, czyli formacja, która obecnie rządzi Polską i będzie nią rządzić nadal. Konfederacja, jeszcze wczoraj miała trzy mandaty i 6,1 proc. poparcia, ale w ciągu nocy komitet ten stracił tajemniczo 300 tysięcy głosów, które równie magicznie znalazły się nagle u PiSu. Być może ten „cud” zostanie jeszcze zbadany, ale raczej nić to nie zmieni.

Wybory te pokazały oblicze POPiS, które bardzo przypomina to znane z czasów wszechwładzy PZPR. Różnica polega tylko na tym, że jeszcze nie zamyka się ludzi za poglądy, chociaż przypadek Mateusza Piskorskiego trzymanego w areszcie bez sądu przez trzy lata, który został ostatecznie oskarżony o „próbę wpływania na opinię publiczną”, przeczy i tej tezie.

Wielką zagadką jest to dlaczego Polacy zagłosowali masowo za partiami, które są gotowe oddać część Polski i jak można podejrzewać, wykonujące zadania zagranicznych centrali. Wszystko wskazuje na to, że premier Mateusz Morawiecki miał rację mówiąc w przypływie szczerości, że „Ludzie są tacy głupi, że to działa”. Obecny premier mówił to w kontekście reklam telewizyjnych jego banku i zatrudnienia do nich amerykańskiego gwiazdora kina akcji Chucka Norrisa. Powyższa teza premiera została najwyraźniej wprowadzona w życie na poziomie politycznym i przyniosła sukces.

Rządowe media zmieniły się w jedną wielką reklamę z Chuckiem Norrisem. Reklamowano nawet program 500+ i zaplanowano przekupienie kolejnych wyborców ich własnymi pieniędzmi. Rozszerzono program 500+ czyli zwrot części podatku nawet gdy ma się tylko jedno dziecko, oraz zdecydowano o zwrocie podatku dochodowego od emerytury, oddając wszystkim emerytom i rencistom w formie pogłównego 888 zł na każdego.

W rezultacie większość emerytów, którzy nie interesują się polityką i oglądają głównie tureckie seriale w TVP, zostało zaskoczonych „darem” w postaci jednorazowej jałmużny i trzeba było im tłumaczyć w telewizji, że to prezent od Jarosława Kaczyńskiego, który nazwano „Jarkowe”.

To właśnie ci ludzie oszołomieni prezentem przedwyborczym, nie patrząc na przeszkody, kuśtykając z laseczkami pobiegli podpisać się na liście płac i wykonali zleconą im pracę w postaci prawidłowego skreślenia kandydatów, których kazał im popierać ich pseudo-darczyńca Jarosław Kaczyński.

Niestety PiS żeruje na elektoracie, który jest tak łatwowierny, że trzeba go chronić przed oszustami wmawiającymi tym ludziom, że są ich wnuczkami. Skoro można im wmówić takie absurdy nic dziwnego w tym, że gdy dostają od kogoś cześć swoich własnych pieniędzy z podatku, wierzą w to, że ktoś zabrał je mitycznym bogaczom i oddał im. Mit Janosika jest wiecznie żywy, bo mało kto chce pracy, a wszyscy chcą pieniędzy, najlepiej cudzych.

Partia PiS ma teraz przed sobą wielkie wyzwanie jakim jest zaspokojenie haraczu oczekiwanego przez środowiska żydowskie, zatem kluczowe dla nich stało się uśpienie narodu, poprzez przekupienie go ich własnymi pieniędzmi. Jest to o tyle zabawne, że to środowisko przyszło do władzy twierdząc, że zlikwiduje korupcję. Zamiast tego skorumpowali miliony wyborców.

Zamiast obniżać podatki postanowiono rozdawać to co jest plus, to co uda się pożyczyć od banksterów, bo celem głównym jest utrzymanie władzy jesienią. Układ Magdalenkowy robi po prostu wszystko, aby spolaryzować polską scenę polityczną na dwa przeciwstawne obozy, a celem nadrzędnym jest taka wygrana PiS, aby ta partia osiągnęła większość konstytucyjną w wyborach jesiennych.

Dzięki temu projekt Polin będzie się rozwijał, a roszczenia żydowskie do bezspadkowego mienia gwarantowane przez amerykańską ustawę 447 wejdą w etap finalizacji. Ogłupienie tubylców przeznaczonych do fiskalnego „strzyżenia” jest w związku z tym kluczowe dla osiągnięcia sukcesu, a jak najlepiej ogłupić ludzi, jak nie rozdając im pieniądze?

Sytuacja wygląda na beznadziejną, bo niestety Polacy zamiast przyjąć do wiadomości historyczne zagrożenia postanowili udawać, że wszystko jest w porządku i tłumnie zagłosowali na tych, którzy okłamują ich od 1989 roku i będą robić to nadal. Ludzie chcą żyć w świecie składającym się ze złudzeń, a nasz bal na Titanicu będzie trwał do czasu gdy nie będzie można już udawać, że wszystko jest w porządku.

[Gajowy powtarza za Piłsudskim, że Polacy są narodem idiotów, co spotyka się ze świętym oburzeniem prawdziwych patriotów, co to „ja z synowcem na przedzie i jakoś to będzie” – admin]

https://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 11 do “Okragłostołowe partie zdobywają 90% w Eurowyborach. „Ludzie są tacy głupi, że to działa””

 1. NC said

  „Konfederacja, jeszcze wczoraj miała trzy mandaty i 6,1 proc. poparcia, ale w ciągu nocy komitet ten stracił tajemniczo 300 tysięcy głosów, które równie magicznie znalazły się nagle u PiSu.”

  Generalissimus Stalin powiedział:
  „Nie ma znaczenia, kto i jak będzie głosować, ale najważniejsze jest to, kto i jak będzie liczyć głosy.”
  Inna wersja: „Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy.”

 2. Joannus said

  „Jeszcze się nikt nie zawiódł, kto w polityce liczył na głupotę Polaków.”

 3. Maciejasz said

  Kicha. Dałem się porwać temu oddolnemu zrywowi prawicowych internautów, na tyle świadomych by popierać Konfederatów, ale ostateczny rezultat deprecjonuje. I weź tu człowieku myśl o swojej przyszłości w tej rzeczywistości.

 4. Piotr Podgórni said

  W Polsce system wyborczy od czasów Stalina został udokonalony więc nie ważne kto liczy głosy ale kto podaje wyniki.

 5. ? said

  Lecimy dalej:

  CYT: „Właśnie Żona wróciła z Komisji Wyborczej. Okolica to typowa wiocha. Same bieda-rolnictwo.
  Oddano 190 głosów z czego 127 na PiSS.
  Gratuluję wygranej sąsiadom rolnikom.
  A jak jeszcze raz zobaczę ryje protestujących rolników pod Ministerstwem Rolnictwa, to osobiście przyjadę napluć im w gęby.
  Życzę wam kochani rolnicy podwyżek cen paliw, nawozów, sprzętu, ubezpieczeń, ton gnijących jabłek, wieprzowiny po 3 zł w skupie i 16,99 w sklepie, wysokich kar za krzywo przypięty kolczyk na krowim uchu, grzywien za wyciętą samosiejkę, komorników zajmujących wam traktory, a na deser konfiskaty ojcowizny, bo czymś trzeba będzie wiadome uroszczenia spłacić.
  Będziecie mieli tak, jak lubicie.
  Powodzenia.”

 6. Irek said

  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/05/22-27-v-2019-roszczenia-zydowskie-po_67.html

  22 – 27 V 2019 Roszczenia żydowskie po wyborach będą zrealizowane
  / Braun, Liroy, Korwin – Mikke, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce/
  W bliskim czasie nie grozi tym Orędziom w Internecie niebezpieczeństwo/
  W Polsce musi być podobne ustawodawstwo jak w Izraelu

  (…)

  – Czy roszczenia żydowskie po wyborach będą zrealizowane?
  – Będą dziecko.
  – Niestety, Panie Jezu?
  – Czyż nie ma na was przyjść ucisk.
  – Ale im, Panie, Jezu, nie chodzi przede wszystkim o pieniądze ale o przejęcie własności w Polsce (?)
  – Tak, przede wszystkim dziecko. Dlatego kwota ta urosła tak aby Polska nie mogła jej dać waszym wrogom i wrogom Kościoła – synagodze szatana. Jak mówiłem synagoga szatana dotyczy przede wszystkim żydowskich elit i to tych, które mówią o sobie, że są żydami lecz nimi nie są lecz kłamią.
  – I nie wywoła to, Panie, protestów Polaków?
  – Wywoła dziecko lecz jeszcze nie w tym roku, to znaczy protestom przeciw którym wysyła się policję i wojsko. Jeśli robią to we Francji to myślicie, że nie zrobią tego u was?
  Gdyby to ugrupowanie (Konfederacja) oddało Polskę Chrystusowi i szło zawsze z moim sztandarem Chrystusa Króla byłoby inaczej. I musiałoby to być zapisane w ich statutach. Nie być tylko prywatną sprawę niektórych jej członków.
  Zresztą na jej czele stoją kryptożydzi a przecież to nie może przynieść nic dobrego.

  – Ty, Panie Jezu, mówiłeś, że potomkowie żydów nasłanych przez carat nie mają prawa do mieszkania w Polsce. Czy dobre zrozumiałem, że nie mają też prawa do reprezentowania Polski jako posłowie? Ale to przecież oczywiste.
  – Tak, to oczywiste. Braun, Liroy, Korwin – Mikke, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce.
  – To mocne Słowa Panie Jezu.
  – Moje słowa zawsze wydawały się mocne, także apostołom i uczniom. Jakże surowe były prawa dla Izraela ( nie mówię o naleciałościach poprzez faryzeuszy i uczonych w Piśmie), zwłaszcza na tle dzisiejszych czasów. Podobnie surowe prawa musi mieć Polska.
  – Podobne ustawodawstwo jak w Izraelu?
  – Można tak rzec moje dziecko.
  – Czyli nawet jakby Konfederacja podwoiła wynik wyborów w jesieni 2019 a nawet potroiła to i tak Polska zostanie sprzedana gdy idzie o ucisk żydów na Polskę?
  – Tak dziecko, nawet gdyby miała 20,25 procent głosów. Inaczej byłoby tylko w sytuacji gdyby mogła samodzielnie stworzyć rząd.
  – No tak, tak to Panie Jezu też wychodzi gdy idzie o rozum.
  – Jak, Panie Jezu, opublikuję Twoje Słowa, że Korwin, Braun, Liroy, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce wyjdzie, że jestem przeciw Konfederacji a i sympatyzujący jej będą może odrzucać te Orędzia.
  – Czy Ja jestem ważniejszy, czy ludzie?
  Polacy pozwalają ciągle by na ich czele stawali ich przedstawiciele ukrywający swoje pochodzenie, często będący agenturą i masonerią. Tak nie może być.
  -Tak Panie Jezu.

 7. Jowram said

  Fenomenalny Konrad Berkowicz

  Koniecznie odsłuchaj.

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1286940671461855&id=140962469393020

 8. jasiekztoronto said

  Re: 7 Jowram
  Moze wreszcie dowiem sie, kto w Konfederacji bedzie Ministrem Skarbu Narodowego jesli Konfederacja ma (ma miec wygrane) wygrac wybory ???…
  (bo o wszystkim mowia, ale nie o likwidacji lichwiarskiego procederu finansowego i jakos dziwnie ten temat pomijaja)..
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 9. Marucha said

  Re 6:
  A co Pan Jezus sądzi o dymisji Teresy Czerwińskiej?

 10. Sarmata said

  Ewidentne fałszerstwo na Konfederacji, ale i na pedalskiej Wiośnie. Skoro w Studio Wyborczym podali, że Exit Polls nie obejmuje małych wiejsko-miejskich okręgów to jest jasne, że pedalskiej Wiośnie powinien wynik znacząco spaść a tu ani drgnął spadł zaś Konfederacji. W małych wiejsko-miejskich okręgach nikt nie głosuje na pedałów. To jest ewidentne fałszerstwo! Zostawienie (łaskawe) Konfederacji 4,55% zabezpiecza PKW przed protestami, że czyjś głos na konfederację nie został uwzględniony tak jak to wcześniej bywało, że zerowali wynik Korwinowi a sąd najwyższy stwierdzał, że to nie wpłynęło na wynik wyborów. Teraz zastosowali inną metodę ustalając wynik Konfederacji na 4,55% i zamykając tym samym usta pojedynczym protestom, że nie ma ich głosu w protokole. Patrząc zaś szerzej to chodzi o odcięcie Konfederacji od zapraszania jej do programów informacyjnych w TVP. Przy 4,55% problemu nie ma i nikt Konfederata do październikowych wyborów nie zobaczy. Aby otrzymać w miarę prawdziwy wynik Konfederacji to trzeba dopisać jej wszystkie głosy nieważne (PKW: Zanotowaliśmy 112 390 głosów nieważnych. To poniżej jednego procenta.).

  Co do takiego fałszerstwa to można rozwiązać je w prosty sposób w postaci publicznego liczenia głosów jak w Wielkiej Brytanii lub rozwiązać częściowo wydając każdemu(!) głosującemu pokwitowanie z pieczęcią na kogo głosował, co przy zapewnieniu tajności, byłoby pewnym straszakiem pozwalającym w jakimś – teoretycznym przynajmniej – sensie sprawdzić głosy na taką Konfederację oddolnie w wybranych okręgach dla poszczególnych Obwodowych Komisji Wyborczych.

  I jeszcze z innej beczki: na tym polega kurewstwo tych żydowskich wyborów a wystarczyłoby żeby PKW publikowała wszystkie (WSZYSTKIE!) dane cząstkowe z poszczególnych poziomów sumowania aż do komisji z wywieszką wyników na drzwiach a każdy głos byłby sprawdzony gdyż nie brakuje ludzi którzy chcieliby się trochę pobawić.
  Tylko takie sprawdzenie ma sens, ale żydostwo celowo przerywa ten łańcuch liczbowy, aby po wieki fałszować wybory. Czasami to fałszerstwo wychodzi tylko jak np. ktoś (w przeszłości) głosował na JKM a na drzwiach JKM miał 0 (zero) głosów. Jednak stalinowski sąd najwyższy nie zwracał uwag na takie protesty wyborcze (mam taki jeden śmieszny wyrok) mówiąc wyborcom po żydowsku, że „to nie miało wpływu na ostateczny wynik wyborczy”.
  Ciekawe skąd ci stalinowcy znają ten „ostateczny wynik wyborczy”?
  Powiem więcej. W tej żydowskiej metodzie ukrywania pojedynczych głosów na poziomie komisji obwodowych jest głęboki sens fałszerstwa polegający na tym, że ludzie nie mogą sprawdzić takich pojedynczych głosów na JKM, bo jakby sprawdzili, to mogłoby wpłynąć do sądy stalinowskiego „na wysokościach” np. 123566 protestów i wybory musiałby być powtórzone. ze względy na to „że to miało wpływ na wynik wyborów” a tak pozbywają się tego oskarżenia w sposób cichy i „elegancki”.
  O to chodzi.
  Pokłony,
  Króluj nam Chryste

  P.S. Tak nawiasem to Kukizowi przydałoby się tęgie baty za to startowanie w wyborach poza Konfederacją. Ręki bym mu nigdy więcej nie podał. Konfidenta poznacie po owocach. W 2015 roku pisałem po co jest to pseudo-prawicowe „ugrupowanie”. Właśnie wykonali zadanie!

 11. revers said

  nastepny odkupiciel po naczelniku, co nawet ukrzyzowac sie da po menorze, szef ue Tusk w wywiadzie:

  „Jego zdaniem nie ma co ukrywać, że PiS miało w tych wyborach sporą przewagę. – Obóz rządzący ma media publiczne, a trzeba przyznać, że media publiczne w Polsce to teraz ukierunkowana, agresywna propaganda rządowa. Wynik PiS nie budzi mojego zdziwienia, chociaż moje serce biło dla koleżanek i kolegów z opozycji – przyznał były premier.

  Zapytany, czy czuje się odpowiedzialny za wynik wyborów, zażartował, że „przyzwyczaił się do różnych win Tuska”. – Jak będzie trzeba, to weźmie winę na siebie – dodał. „”

  https://natemat.pl/274241,donald-tusk-skomentowal-wynik-ke-w-wyborach-do-parlamentu-europejskiego

  w doborowym sanhedrynowo-chabatowo-pomagdalenkowym towarzystwie
  http://rmx.news/sites/default/files/styles/rmx_-_large/public/Tusk-opposition-Poland.jpeg?itok=QXG07Ao3

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: