Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Józef Bizoń o Izolacja Zełenskiego
  re1truth2 o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  1957 o Trucie kurczaków w USA?
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marian Max Kolanko o Polskość czarnych Polaków na…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Kojak o Tymoszenko pod palmami
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Listwa o Przejściowe trudności z ostate…
  Bezpartyjna o Siergiej Andriejew: Jesteśmy p…
  Łowca głuptaków o Najpierw czołgi, później broń…
  Echo z Węgier o Viktor Orban: Zachód jest w st…
  Kojak o Najpierw czołgi, później broń…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Anna Maria Anders – w służbie PiS

Posted by Marucha w dniu 2019-05-29 (Środa)

Pisałem nieco ponad rok temu o skandalicznej postawie senator Anny Marii Anders z PiS, która w krytycznym dla Polski momencie stanęła w obronie polityki Izraela i USA, wymierzonej w Polskę.

Pani Anders znalazła się w świecie polityki dzięki swojemu nazwisku i cynizmowi Prawa i Sprawiedliwości.

Spin doktorzy partii rządzącej postanowili wykorzystać nośne patriotyczne nazwisko w celu zrobienia dobrego wyniku wyborczego. Następnie, kiedy już pani Anders została senatorem, postanowili wykorzystać ją do pacyfikowania przy jej osoby i rzekomego autorytetu, niezadowolenia z polityki PiS-u narastającego w środowiskach kombatanckich.

Senator Anders pełni rolę strażaka gaszącego PiS-owskie pożary, w tym celu przypomina, że jest córką generała Władysława Andersa, dając do zrozumienia, że jej ustami przemawia do kombatanckiego ludu głosem swojego ojca.

Mija kolejna rocznica zdobycia Monte Cassino, te kolejne rocznice i związane z tym obchody, to właściwie podstawa dla uzasadnienia funkcjonowania w życiu społecznym i politycznym tej kobiety.

Pani Anders to osoba na wskroś cyniczna, bo wykorzystująca nazwisko Anders do realizacji swoich prywatnych celów i ambicji. To osoba o mentalności amerykańskiej, słabo znająca język polski, słabo osadzona w polskich realiach, w dodatku mówiąca wprost, że jej syn nie zna języka polskiego w ogóle.

Pełniła i pełni rolę maskotki na uroczystościach o charakterze patriotycznym. Jak informują media, z pieniędzy podatników, a więc każdego z nas, wydała ponad pół miliona złotych na loty do Stanów, gdzie na stałe mieszka. Posiada obywatelstwo amerykańskie i brytyjskie.

Przez dwa i pół roku omijała obowiązkowy rejestr korzyści, który powinna była przesłać do Państwowej Komisji Wyborczej.

Dzięki temu, że podczas zmasowanych ataków na Polskę w światowych mediach stanęła w obronie Izraela i USA, zagraniczne media mogły pisać, że nawet w szeregach partii rządzącej są tacy, którzy wspierają izraelsko-amerykańską wizję holokaustu. Wydawać by się mogło, że PiS-owska wierchuszka wyciągnie z tego wnioski. Uzna, że ta osoba przynosi partii rządzącej wstyd i kłopoty.

Tymczasem PiS zamiast kary, postanowił nagrodzić panią Marię Anders ciepłą, prestiżową posadką. To co, że pani Anders nie ma bladego pojęcia ani o Polsce, ani o Italii, ani o meandrach polityki zagranicznej. Przez trzy dekady III Rzeczpospolitej w taki właśnie sposób prowadzi się i kształtuje polską politykę zagraniczną, która ma przecież odzwierciedlać naszą rację stanu.

Najbardziej prestiżowe i decyzyjne stanowiska obsadza się albo wprost tzw. „starszymi braćmi” w wierze, albo polskimi sługusami realizującymi politykę USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Izraela. Nieważne czy rządził AWS, SLD, PO czy PiS, bo zawsze i tak MSZ oraz podległe mu placówki dyplomatyczne opanowują ludzie niekompetentni lub agentura wpływu, która na pierwszym miejscu stawia interes swoich mocodawców.

Arkadiusz Miksa
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 19 do “Anna Maria Anders – w służbie PiS”

 1. revers said

  Jak to pani Anders nie ma pojecia o Italli, wystarczy ze jej ojciec gen.Anders poslal na smierc swoja armie pod Monte Cassino bez starozakonnych ktorzy zostali sie w Jerozolimie, a potem ocallil ukrainskich siepaczy z wlasowskiej dywizji SS Gallizen

  https://kresy24.pl/tej-hanby-zadna-wojna-z-rosja-nie-usprawiedliwia-ukrainski-parlament-uczcil-minuta-ciszy-kata-polakow/?fbclid=IwAR2eefbsby7A-oDWmdIvVDQpzk55pYngynFO_2idN3aUAY70QGCnEil6FP8

  Efekt: Wierchowa w Kijewie oddaje 1 minutowa cisza czesc kata polakow z UPA Romana Szuchewycza

 2. Lily said

  W koncu jak to jest z tym Tatusiem?,
  bo sa rozne opinie.
  Anna Anders,po mezu Casta,rozpoczela
  kariere polityczna,w partii Kaczynskiego,
  jako senator z importu.J.K,chcial kogos,
  ze znanym nazwiskiem.Jak dla mnie,
  W.A,to zaden bohater.
  Bylam na grobach Naszych,na Monte Cassino,pochowany jest tam sam
  kwiat Polskiego narodu.Mlodzi chlopcy.
  To jest bardzo przygnebiajace miejsce.

  ———–
  Tatuś? Jedna z tych typowo polskich legend…
  Admin

 3. Irek said

  gen. Władysław Anders (1892–1970) …..Tauchert (nazwisko rodowe matki), ewangelik do VI/1942 r., kiedy przeszedł na katolicyzm. Rodzice, to protestantcy Niemcy z Inflant.
  W 1939 r. dowodził Nowogródzką Brygadą Kawalerii w bitwie pod Mławą. W czasie odwrotu spod Mławy nie wykonał rozkazu osłony ruchu 20 Dywizji Piechoty, co było jedną z przyczyn jej rozbicia. Następnie kilkakrotnie Naczelne Dowództwo zmieniało przydział jego brygady. W związku z wielokrotnie zmienianymi rozkazami nie są jasne powody, dla których jednostka nie wzięła, mimo otrzymanego rozkazu, udziału w bitwie nad Bzurą. W czasie przebijania się Armii Poznań i Pomorze przez Kampinos do Warszawy odmówił gen. Tadeuszowi Kutrzebie wykonania rozkazu obrony skraju Puszczy Kampinoskiej, motywując to przewidywanymi zbyt dużymi stratami swojej brygady.
  Od 12 września 1939 dowodził Grupą Operacyjną Kawalerii swojego imienia. Stoczył ciężkie walki przeciwko Niemcom w okolicach Mińska Mazowieckiego i Tomaszowa Lubelskiego (w ramach drugiej bitwy tomaszowskiej). W tej ostatniej bitwie, po osiągnięciu poważnego sukcesu, jakim było zdobycie 22 września Krasnobrodu, wraz z Nowogródzką Brygadą Kawalerii opuścił zdobyte miasto i dotarł do Majdanu Sopockiego, skąd po krótkim odpoczynku udał się w kierunku Lwowa, wychodząc samowolnie z bitwy i nie powiadamiając o tym dowództwa Frontu Północnego.
  Za namową Stalina oraz jego sojusznika premiera Anglii W. Churchilla, zdradził swojego przełożonego gen. Władysława Sikorskiego. Wbrew rozkazom premiera RP gen. Sikorskiego wyruszył do Iranu by bronić pól naftowych. Rtm. J. Klimkowski, który przez prawie dwa lata, poczynając od 20 sierpnia 1941 r. w Buzułuku, był osobistym adiutantem-sekretarzem Andersa, przygotowania Andersa do ewakuacji wojska wbrew i w tajemnicy przed gen. Sikorskim, oceniał jako zdradę własnego premiera, również jako złamanie umowy, zawartej w lipcu 1941 r pomiędzy rządami polskim i radzieckim.
  Rozwiedziony (co to za oficer, który porzuca żonę dla aktoreczki rewiowej; dał zły przykład żołnierzom II Korpusu we Włoszech); najbliższy jego doradca: Żyd Sakowski. Pomógł wydostać się z ZSRR ok. 4 tys. Żydów (zamiast Polaków), którzy w Palestynie zdezerterowali (ok. 3 tys.) bez żadnych konsekwencji dyscyplinarnych i zasilili partyzantkę żydowską.
  Po wojnie żołnierze ukraińskiej 14 Dywizji Grenadierów SS nie zostali wydani Stalinowi… nie ponieśli kary za mordowanie tysięcy Polaków… a kto nie pozwolił na to? – Anders! Wystawił im dokumenty obywatelstwa polskiego i mogli pozostać na Zachodzie, kontynuując w USA i Kanadzie struktury i ideologię szowinizmu ukraińskiego.
  Bitwa pod Monte Cassino (V/1944) dla polskiego interesu narodowego była szkodliwa – zginęło ponad 1000 Polaków, gdy było już wiadomo, że Alianci zdradzili nas w Teheranie (XI/1943)!
  Anders finansował pieniędzmi II Korpusu powstanie „Kultury” paryskiej. Bez tej pomocy, ten żydowski organ nie mógłby powstać i rozwinąć się.
  Od 1954 był członkiem Rady Trzech – kolegialny, niekonstytucyjny organ opozycyjny w stosunku do Rządu Rzeczypospolitej Polskiej na Uchodźstwie z prerogatywami prezydenta (od 1956) istniejący w latach 1954–1972; opozycyjny wobec nielegalnej zdaniem członków rady prezydentury Augusta Zaleskiego.
  4 sierpnia 1954 wręczył Prezydentowi RP Augustowi Zaleskiemu list, w którym między innymi stwierdził, że „(…) po głębokim rozważeniu wytworzonej sytuacji, stwierdzam, że nie może Pan wykonywać obowiązków Prezydenta Rzeczypospolitej i – zgodnie z nakazem sumienia – oświadczam, że przestałem uważać Pana jako Prezydenta Rzeczypospolitej i Zwierzchnika Sił Zbrojnych. Oświadczenie niniejsze przekazuję do opublikowania w dniu jutrzejszym”. Tego samego dnia Prezydent Zaleski zwolnił go z zajmowanych stanowisk i przeniósł w stan spoczynku. W liście skierowanym tego samego dnia Prezydent RP Zaleski napisał: „przykro mi, że tak zasłużony żołnierz splamił się w obliczu pokoleń potomnych buntem wobec swoich legalnych władz, uzurpując sobie prawa, które tak z obowiązujących przepisów prawnych, jak i dobrych obyczajów politycznych do niego nie należą”.

  Dwukrotnie żonaty. Pierwsze małżeństwo z Ireną Marią (1894 -1981) z domu Jordan-Krąkowską (rozwódka z dzieckiem); z tego związku było dwoje dzieci: Anna (1919-2006) – autorka wydanych pośmiertnie wspomnień „Mój Ojciec generał Anders”, i Jerzy (1927-1983). Drugie małżeństwo z rozwódką Ireną Renatą z d. Jarosewycz (pochowana obok generała na cmentarzu pod Monte Cassino); z tego związku pochodzi Anna Maria (ur. 1950) Costa vel Anders. Pierwsza żona z dziećmi w 1945 r. dostała się do Włoch, aby połączyć się z mężem, jednak gen. Anders odrzucił ich dla nowej kochanki.
  Zdrajca własnej rodziny nie może być polskim bohaterem.
  Anders jest podejrzewany przez niektórych historyków, że przeszedł na stronę sowietów. Zdaniem gen. M. Boruty-Spichowicza inicjatorem werbuku był ludowy komisarz bezpieczeństwa państwowego (…) Mierkułow, jeden z najinteligentniejszych funkcjonariuszy sowieckich służb. Wiadomo, że uważał Andersa za „oficera armii rosyjskiej, lubiącego dziewczynki i pieniądze”, którym „kierować” i z którym „rozprawić się nie będzie trudno”.
  • Irena Renata Anders (1920 – 2010), z domu Jarosewycz, aktorka rewiowa, pseud. art. Renata Bogdańska, pierwsza żona Gwidona Boruckiego (1912-2009), druga żona gen. Władysława Andersa (ślub w 1948 r.). Wychowana w ukraińskiej rodzinie o tradycjach muzycznych. Jej ojciec Mykoła Jarosewycz był księdzem grekokatolickim, matka Ołena z Niżankiwśkich, pochodziła również z rodu księży grekokatolickich, była siostrą znanego ukraińskiego kompozytora, księdza greckokatolickiego Ostapa Niżankiwśkiego. Jedna z sióstr była aktywnym członkiem OUN – po wojnie mieszkała w USA. Irena Anders należała do komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed przyspieszonymi wyborami prezydenckimi 2010. W sierpniu 2010 roku przyjechała na jego zaprzysiężenie.
  • Anna Maria Anders jest owocem związku gen. Władysława Andersa z Ukrainką, Iriną Jarosewycz. Była ona urodzoną w Czechach córką duchownego grecko-katolickiego i siostrą starszej od siebie Tatiany ( działaczki ruchu banderowskiego ) a także piosenkarką rewiową. Występując z polską orkiestrą Henryka Warsa w okupowanym przez sowietów Lwowie i na tournées po ZSRR czasu wojny, posługiwała się polsko brzmiącym pseudonimem Renata Bogdańska (odkąd w 1940 r. zawarła związek małżeński z polskim aktorem kabaretowym, Gwidonem Boruckim). To jemu – gdy Borucki już był żołnierzem 2 Korpusu – Anders odbił we Włoszech, już po bitwie pod Monte Cassino, jego ślubną małżonkę, posługując się, jako kuplerką, jej koleżanką z teatrzyku 2 Korpusu – popularną przed wojną warszawską piosenkarką, Zofią Terné. Mówiono wtedy o nowej miłostce generała, spośród członkiń jego „haremu”. Jednak romans przemienił się we wspólne pożycie na oczach całego II Korpusu.
  Na skutek, zaiste, karcianych zagrywek matrymonialno-religijnych, ślub Renaty Bogdańskiej z Władysławem był rzymsko-katolicki, bowiem jako grekokatoliczka, która zawarła pierwszy związek małżeński przed władzami sowieckimi, Bogdańska była w oczach Kościoła katolickiego osobą wolną. Również generał – przyjęty do Kościoła katolickiego przez biskupa Gawlinę w dniu jego imienin 27 czerwca 1942 r. w Jangi Julu w Uzbekistanie – był też „wolny”, bo jego ewangelicki ślub z Ireną Prószyńską, która w oczach Kościoła katolickiego była mężatką, również nie był ważny…
  Anna Maria Costa z d. Anders (1950 – ), ukończyła filologię romańską (jęz. francuski i hiszpański) na Uniwersytecie w Bristolu. Kontynuowała naukę w USA, gdzie na Uniwersytecie w Bostonie uzyskała tytuł MBA (Master of Business Administration) z ekonomii.
  Była pracownikiem m.in. agendy ONZ w Biurze Prasowym UNESCO w Paryżu. Przez wiele lat pracowała także w jednej z największych na świecie firm naftowych.
  W 1984 r. wychodzi za mąż za płk. Roberta Costa (1934-2007) (podobno Żyd pochodzący z Rumonii) – amerykańskiego dyplomatę wojskowego w Rzymie, a później pracownika Pentagonu i Sekretarza Obrony USA w administracji prezydenta Ronalda Reagana. W końcu lat 80-tych ponownie osiedla się w Europie, gdzie mąż objął obowiązki attaché w ambasadzie amerykańskiej w Rzymie, a następnie – po zakończeniu służby wojskowej – pracował w Monachium, jako szef oddziału jednego z największych koncernów zbrojeniowych świata. Posiada obywatelstwo Polski, Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.
  Jedyny syn Robert Władysław (ur. 1993) w 2015 otrzymał pierwszy stopień oficerski w armii amerykańskiej. Syn nie mówi ani nie pisze po polsku (!)
  W wyborach parlamentarnych w Polsce w 2015 roku kandydowała bezskutecznie na senatora w okręgu wyborczym nr 44(Warszawa) z ramienia PiS. 15 stycznia 2016 została przewodniczącą Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa oraz sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i pełnomocnikiem premiera do spraw dialogu międzynarodowego.
  W 2016 jako kandydatka PiS, wygrała wybory uzupełniające do Senatu w okręgu nr 59 (woj. podlaskie: Łomża, Kolno, Augustów, Suwałki), zaprzysiężona 9.03.2016.
  Jej wypowiedzi na tematy polityczne są żenujące. Ona nie ma wypoczucia interesów polskich! Np. w IV/2018 zaproponowała, aby wspólnie obchodzić święto niepodległości Polski i Izraela (sic!), a symbolem tego byłaby osoba Menachema Begina! ¬– dezertera z Armii Andersa, terrorysty, mordercy, endemicznie nienawidzącego Polaków!

 4. PISKORZ said

  re 2 Bylam na grobach Naszych,na Monte Cassino,”..JA TEŻ..przynajmniej Włosi sprzedawali na dole taniej owoce dla Polaków..ps Można było to M. Cassino załatwić inaczej, ale ktoś chciał tak jak się stało..Zwykły żołnierz dostaje rozkaz i idzie..Potrzebne to nam było jak psu boczna kieszeń..

 5. PISKORZ said

  re 4 A syn Berii pisze w swojej książce, że gen Anders…był gościem w domu jego ojca..!!

 6. PISKORZ said

  re 3 . Ona nie ma wypoczucia interesów polskich! …PROSZĘ MNIE NIE ROZŚMIESZAĆ…ona nie ma zielonego pojęcia o naszych, polskich sprawach..!

 7. Sowa said

  Re 5: „A syn Berii pisze w swojej książce”
  Poproszę dokładniejsze dane: autor, tytuł, rok, wydawnictwo.

 8. Nina said

  Na yt jest wywiad z emigracyjnym prezydentem Juliuszem „Nowiną” Sokolnickim. Mówi o Monte Casino a w zasadzie o kulisach tej bitwy. To zachodowi zależało na tym, aby na tę bezsensowną rzeź wysłać polskich żołnierzy.

  Planowano później winą obarczyć rząd emigracyjny, wskazać na jego niepoczytalność i głupotę.

  Polityka, proszę państwa, brudna polityka, za którą tylu oddało życie

 9. Lily said

  Re 3;Irek
  Wielkie dzieki.
  A to,obywatelstwo Polski,to w jaki sposob?.
  Po Tatusiu?.Dla Naszych ze Wsch.jak juz,
  to Karta Polaka,po zdaniu odpowiednich testow.
  Taki to juz los ludzi,”z gorszego sortu”.

 10. dzidek1 said

  re 7. Anders mieszkał w domu Beri kilka miesięcy

  .https://fakty.ua/111958-sergo-beriya-quot-moj-otec-lavrentij-beriya-byl-dobrym-i-myagkim-chelovekom-quot

 11. PISKORZ said

  re 7 Tytuł,,,{„Byłem synem Berii”…proszę wklepać w kompa to reszta wyskoczy. Warto to przeczytać. Niektórzy sugerowali mi, że….chodziło o Berlinga.! Jak Beria miał takiego gościa w domu, to mały Beria nie miał wtedy 5/6 lat tylko trochę więcej…

  ————-
  Czy Pan próbował to wklepać? Co Panu wyskoczyło?
  Admin

 12. PISKORZ said

  re 10 O kurczę ! Wlk. dzięki za przypomnienie..Tak było..!!

 13. JO said

  „Rodzice, to protestantcy Niemcy z Inflant.”

  To raczej Zydzi z Inflant…

 14. PISKORZ said

  re 11 Np to .. Beria mój ojciec. W sercu stalinowskiej władzy
  Sergo Beria
  Tłumaczenie: Józef Waczków
  Wydawnictwo: Magnum A TEJ PROPONOWANEJ ..nie znalazłem. Trzeba szukać..Tej wyżej nie czytałem..

  ————
  To jest info, gdzie kupić książkę. A gdzie przeczytać?
  … Znalazłem, niedługo będzie w gajówkowej biblioteczce.
  Admin

 15. jasieniek said

  @10 , etc
  za to info na neonie człowieka zbanowali (za nic) a tu „admin” PRÓBÓJE WSZYSTKO PODWARZAĆ CHOĆ MA JAK NA WIDELCU CO MU PODALI

  @gerro28 http://miksa.neon24.pl/post/149149,obronczyni-roszczen-zydowskich-polskim-ambasadorem-w-rzymie

  ——
  Co niby „próbóje” „podwarzać”?
  Kolejny głópek zabłądził do gajufki.
  Admin

 16. zofia said

  To co mowi senator A Anders w tym wywiadzie wielu moich znajomych nazwaloby to tepa propaganda.
  Dzis jest to „patriotyzm” co sie z nimi stalo?
  .https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/anna-maria-anders-wolna-polska-ma-wiele-do-nadrobienia/8c3gg5

 17. hulajdusznik said

  Książka syna Ławrientija Berii o jego ojcu – w oryginale i w polskim przekłądzie:

  http://www.mediafire.com/file/uxndrtkjrlhtdy6/Beriya_Sergo._Moy_otec_Lavrentiy_Beriya.zip/file

  http://www.mediafire.com/file/jfr67e91zpcy8q7/Sergo_Beria_-_Beria%252C_m%25C3%25B3j_ojciec.pdf/file

  Proszę.

 18. hulajdusznik said

  Gen. Władysław Anders był zdrajcą! Film Andrzeja Kępińskiego.


  __________________________________________________
  Żydzi w armii Andersa.

  https://sztetl.org.pl/pl/slownik/zydzi-w-armii-andersa
  ___________________________________________________
  Ku pamięci:

  https://marucha.wordpress.com/2015/08/12/wladyslaw-anders-i-wladyslaw-sikorski-zdrajcy-polski/
  ___________________________________________________
  Kim jest bohaterka niniejszego artykułu?

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/10-pytan-kim-jest-anna-anders-vel-costa-2016-01

 19. Plausi said

  W czyjej służbie ?!

  „Anna Maria Anders – w służbie PiS”, a w czyjej służbie jest PiS ?

  https://www.youtube.com/watch?v=iF35z8JntfU

  Znowu gdzie indziej

  http://miksa.neon24.pl/post/149149,obronczyni-roszczen-zydowskich-polskim-ambasadorem-w-rzymie

  „Anders, znakomite imię dla zdrajcy i zparzańca”

  albo

  Anders „żądał wydania tych dolarów swoim służbom wbrew rozkazom Eządu RP i Wodza Naczelnego”

  albo

  „Relacja z USA: Na obchodach Dnia Pamięci Gen. Pułaskiego … Polskę reprezentował Jonny Daniels.”, dość mroczna postać żyda występuje już dziś w USA jako reprezentant Polin, jakby już Polski wcale nie było. No, ani się Polacy obejrzą, a istotnie będą musieli nosić dowód osobisty z hebreiskimi napisami.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: