Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Mg-42 o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Marek Rogalski o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Kura domowa o Wolne tematy (67 – …
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Zanim spadnie miecz Damoklesa

Posted by Marucha w dniu 2019-05-29 (Środa)

Sytuacja jest jasna, przeraźliwie jasna. Wszystko wskazuje na to że rządzący Polską zamierzają zaspokoić roszczenia żydowskie – wspierane przez naszego „sojusznika”, Stany Zjednoczone. Przypomnę, że owe żądania wobec naszego kraju zostały wycenione na kwotę 300 mld USD.

Aby je „wesprzeć”, Żydzi – zarówno politycy, jak i media światowe prowadzą bezustanną kampanię oczerniającą Polskę i Polaków, co sprowadza się do oskarżeń o współudział, względnie zasadniczy udział w eksterminacji Żydów podczas II Wojny Światowej. Że stanowi to podły absurd? No to co. Amerykańskiemu czy zachodnioeuropejskiemu konsumentowi mediów można wmówić wszystko.

Początkowo władze RP przyjęły taktykę przemilczania znaczenia słynnej ustawy S 447 JUST lub jej lekceważenia, twierdząc, że nie ma ona znaczenia dla polskiego porządku prawnego. A przecież nie o to chodzi. USA mają cały szereg środków nacisku na Polskę, by zmusić nas do realizacji roszczeń żydowskich. Nikt myślący kategoriami politycznymi przecież nie ma złudzeń, kto realnie sprawuje władzę nad Potomakiem.

Michalkiewicz odsłania kulisy

Tymczasem – by użyć języka młodzieżowego – „sprawa się rypła”. Na zwołanej przez Konfederację Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy, konferencji red. Stanisław Michalkiewicz ujawnił notatkę MSZ z rozmów o roszczeniach żydowskich między stroną polską a żydowsko-amerykańską.

Rozmowy odbyły się 25.10.2018 r. w siedzibie polskiego MSZ z udziałem: Jacka Chodorowicza – Pełnomocnika Ministra SZ d /s Kontaktów z Diasporą Żydowska i jednocześnie przewodniczącym polskiej delegacji w IHRA, a ze strony amerykańskiej Thomasem Yazgerdim – Wysłannikiem Departamentu Stanu ds. Holocaustu i jednocześnie przewodniczącym amerykańskiej delegacji w IHRA.

Amerykanie postulowali, aby w okresie do wyborów parlamentarnych w Polsce strona polska „w konkretny sposób posunęła kwestię restytucji do przodu”. W myśl tego żądania Polska powinna przystąpić do „definitywnego rozwiązania kwestii restytucji”, co miałoby oznaczać podjęcie rozmów z przedstawicielami żydowskimi w sprawie „konkretnych kwot możliwych rekompensat”.

Amerykańscy rozmówcy nie oczekują i nie spodziewają się działań legislacyjnych w okresie wyborczym, natomiast naciskali na „konkretne rozmowy i działania nie mające wymiaru publicznego i formalnego”.

Strona amerykańska zdaje sobie sprawę z trudnego charakteru tych rozmów w związku z czym oferuje swoją pomoc w charakterze pośrednika i mediatora. Yazgerdy jednocześnie powtórzył zastrzeżenia odnośnie do projektu ustawy reprywatyzacyjnej opracowanej przez wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego. Wskazał on następujące „wady” projektu: „wykluczenie z grona uprawnionych osób nieposiadających aktualnie obywatelstwa polskiego oraz ograniczenie kręgu uprawnionych do najbliższych spadkobierców”. Podkreślił on,że realizacją roszczeń w równym stopniu są zainteresowani tak Republikanie, jak i Demokraci. Amerykanie podkreślili też z naciskiem współpracę Ambasady USA w Polsce z Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Ambasador Jacek Chodorowicz poinformował o opracowaniu tzw. Białej Księgi dotyczącej mienia przejętego przez Polskę po II Wojnie Światowej oraz upamiętnieniach ofiar holocaustu. Stanowczo potępił on publikacje „Gazety Warszawskiej” o stosunkach polsko-żydowskich jako „antysemickie”.

Chodorowicz wyciągnął z tych rozmów następujące wnioski: po pierwsze – Amerykanie chcą wciągnąć Polskę w bezpośrednie negocjacje ze stroną żydowską; po drugie – strona amerykańska chce w tych sprawach rozmawiać nie tyle ze stroną rządową i służbą zagraniczną, tylko z kierownictwem politycznym koalicji rządzącej.

Z notatki tej jasno wynika bardzo silny nacisk USA na stronę Polską a jednocześnie prezentuje wyjątkowy cynizm doradzający władzom polskim załatwienie tajnych uzgodnień z Holocaust Industry.

Natomiast do wyjątkowej bezczelności rozmówców amerykańsko-żydowskich należy zaliczyć wybór kontrahentów tych rozmów.

10 pytań Roberta Winnickiego

!2 maja br. pojawiła się informacja, że do Polski przylatuje delegacja z Izraela mająca na celu przeprowadzenie rozmów w sprawie roszczeń. Natychmiast po tym MSZ wydało komunikat o odwołaniu tej wizyty w związku ze zmianą charakteru delegacji. A jednak – jak się okazało Izraelczycy przylecieli i spotkanie z przedstawicielami rządu polskiego odbyło się, o czym poinformował na konferencji prasowej lider Konfederacji pos. Robert Winnicki.

Według uzyskanych przez niego informacji spotkanie to miało miejsce w ośrodku ABW w Bemowie, a ze strony polskiej udział w obradach wzięli: min. Jan Sellin, senator Adam Bielan, doradca premiera Andrzej Pawlusek, wiceminister SZ Piotr Wawrzyk. Uczestnikiem był również Jonny Daniels, atoli nie wiadomo po której stronie.

W tej sytuacji Winnicki złożył interpelację do premiera Mateusza Morawieckiego, rządu i MSZ. Zawiera ona 10 pytań:
1. Czy faktycznie delegacja izraelska przyleciała do Polski,
2. czy doszło do spotkań z przedstawicielami rządu polskiego,
3. jeśli doszło, to dlaczego komunikaty rządu, MSZ twierdziły zupełnie coś odwrotnego,
4. czy rozmowy odbyły się w ośrodku ABW,
5. jaka była agenda rozmów,
6. czy rozmawiano o roszczeniach żydowskich,
7. jakie rząd polski zajął stanowisko w tej sprawie,
8. jak przedstawiał się skład delegacji izraelskiej,
9. czy istnieją plany kontynuowani tych rozmów,
10. czy rząd zamierza opublikować kompleksową informację w sprawie roszczeń?

„To tajne i zakłamane negocjacje dotyczące bezpieczeństwa państwa państwa jako takiego i bezpieczeństwa materialnego obywateli polskich” – mówił lider Konfederacji. Należy podkreślić iż Konfederacja stanowi jedyne ugrupowanie polityczne, które publicznie i w sposób bezkompromisowy podnosi kwestię roszczeń żydowskich i co najmniej niejasną postawę władz polskich.

Przerwane milczenie rządzących

Jak się okazało, notatka opublikowana prze red Michalkiewicza nie została zakwestionowana przez ośrodek rządowy. Natomiast po raz pierwszy odezwali się najwyżsi dostojnicy państwa. Tak więc Jarosław Kaczyński stanowczym głosem oświadczył, że żadnych roszczeń Polska nie będzie płacić, innym razem dodał „ nie będziemy płacić za zbrodnie niemieckie”. W ślad za nim odezwał się premier Morawiecki, który również odrzucił żądania żydowskie, a nawet zapowiedział opracowanie ustawy w tej sprawie. Również Joachim Brudziński szef MSWiA w sposób dość obrazowy ogłosił zanegowanie roszczeń. Co jednak charakterystyczne żaden z tych dygnitarzy mówiąc o roszczeniach nie dodał przymiotnika „żydowskie”.

Zapytajmy również jaki charakter miały te buńczuczne wypowiedzi. Otóż są to głosy panów Kaczyńskiego. Morawieckiego i Brudzińskiego, ale nie mają one charakteru stanowiska władz polskich, a więc są niewiążące. Za oficjalne stanowisko władz można tylko uznać publiczne oświadczenie podpisane prze premiera rządu i ewentualnie ministra SZ. Tymczasem mamy do czynienia z opiniami trzech ww. panów, które nie wiążą państwa polskiego.

Poza tym cytowane wypowiedzi są wybitnie niewiarygodne. Świadczy o tym fakt zdjęcia z porządku obrad Sejmu projektu ustawy autorstwa Klubu Kukiz 15 przez marszałka Marka Kuchcińskiego. Z pewnością nie uczyniłby on tego bez wyraźnego polecenia Kaczyńskiego lub Morawieckiego. Drugim faktem przeczącym prawdziwości cytowanych słów jest fakt polsko-izraelskich rozmów 13 maja br.

Przypominany tu kilkakrotnie Stanisław Michalkiewicz nie tylko zdemaskował obłudę rządzących poprzez publikację notatki MSZ, ale również przedstawił projekt „Ustawy o ochronie własności RP i własności obywateli polskich przed grabieżą” . Ustawa ta, gdyby weszła w życie, stanowiłaby najkrótszy akt prawny w dziejach III RP. Brzmi ona następująco:

Art 1.
1. Zobowiązuje się Radę Ministrów do oświadczenia, że Rzeczpospolita Polska nie zadośćuczyni żadnym roszczeniom kierowanym pod adresem Polski przez środowiska żydowskie, a odnoszącym się do tzw. własności bezdziedzicznej.
2. Oświadczenie, o którym mowa w ust. 1. powinno zostać ogłoszone niezwłocznie po wejściu w życie niniejszej ustawy.
Art 2. Kto wbrew postanowieniom niniejszej ustawy podejmie próbę zadośćuczynienia w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej roszczeniom, o których mowa w art 1, albo podejmie próbę obejścia wynikającego z niej zakazu, podlega karze jak za kradzież zuchwałą.
Art 3. Ustawa wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

To doprawdy świetny przykład legislatury. Jasno, precyzyjnie, bez najmniejszych wątpliwości. Jak się wydaje ten właśnie projekt chce złożyć Koło Konfederacji.

Możliwości oszukania Polaków

Powstaje pytanie czy ekipa władzy, trzymając się swoich oświadczeń anty-roszczeniowych może mimo wszystko zrealizować żydowskie żądania. Odpowiedź brzmi – niestety, tak.

Pierwszą taką możliwość stanowi zabieg legislacyjny. Rząd, a z nim większość sejmowa może uchwalić nową ustawę reprywatyzacyjną, która będzie w sposób ukryty zawierała możliwość wypłaty – w postaci majątku ruchomego – roszczeń. Od tego są pozostający na każdych usługach prawnicy mogący sprokurować w akcie prawnym zapisy umożliwiające ten zabieg. Jest to jednak metoda dość ryzykowna, gdyż opozycja propolska może z kolei zatrudnić własnych prawników, którzy takie oszustwo wykryją.

Inną metodą byłaby cicha rzekoma sprzedaż, a w rzeczywistości oddanie majątku państwowego drogą przekazania udziałów i akcji tego majątku. Taki zabieg można byłoby przez pewien czas ukrywać przed opinią publiczną.

Trzecią metodą, o charakterze międzynarodowym, byłoby utworzenie z zachodniej części Ukrainy oraz południowo-wschodniej części Polski żydowskiego państewka Polin, o ile Żydzi wyceniliby tę część naszego terytorium na 300 mld dolarów. Taki zabieg musiałby przebiegać etapami, np. poprzez powołanie w pierwszym etapie euroregionu, gdyż inaczej opinia publiczna wystąpiłaby przeciwko pozbyciu się części terytorium państwowego. Są to oczywiści hipotezy, ale w większym lub mniejszym stopniu prawdopodobne.

Jak z tego wyjść?

Prześledzenie historii stosunku kolejnych ekip władzy do uroszczeń żydowskich świadczy o tym, że wśród rządzących (bez względu na opcję polityczną) nie ma stanowczej woli przeciwstawienia się próbie wrogiego przejęcia państwa polskiego przez Żydów.

Założywszy, co bardzo prawdopodobne, odrzucenie prze ekipę władzy prawnego zabezpieczenia majątku Skarbu Państwa, należy odwołać się do społeczeństwa polskiego. Społeczne przeciwdziałanie nie może jednak ograniczać się do demonstracji , wieców oraz innych form protestu. W tym celu należy powołać organizację pilnującą naszego majątku i patrzącą pilnie na ręce władzy zarówno centralnej jak i terenowej. Taki projekt już powstał, a brzmi on następująco:

Polsce zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo, porównywalne tylko do zagrożenia z 1939 roku. Państwo Izrael oraz organizacje zrzeszone w tzw. Holocaust Industry żądają od Polski majątku wartości 300 mld dolarów za mienie bezspadkowe. Obowiązek dopilnowania tego rabunku wzięły na siebie władze Stanów Zjednoczonych uchwalając ustawę 447. Ustawa ta – przyjęta zresztą w skandalicznych okolicznościach – jest również sprzeczna z prawem USA.

Podstawową zasadę cywilizowanych państw stanowi przechodzenie majątku bezspadkowego na rzecz Skarbu Państwa, co obowiązuje także w Stanach Zjednoczonych, natomiast nasz „sojusznik” i „przyjaciel” nalega, aby Polska od tego prawa odstąpiła.

Polska nie jest w stanie wyasygnować tak ogromnej kwoty, nawet w ratach. W związku z tym roszczący domagają się przekazania im polskich nieruchomości. Gdyby to żądanie zostało spełnione, groziłyby nam następujące konsekwencje:

1. Polacy, pozbawieni zarówno mienia komunalnego, jak i indywidualnego staliby się obywatelami trzeciej kategorii, podczas gdy klasa żydowskich właścicieli stanowiłaby pierwszą, a ich polscy kolaboranci drugą.
2. Wyposażeni w ogromną własność Żydzi bardzo szybko przejęliby władzę polityczną, tym samym odsuwając Polaków od jakichkolwiek uprawnień decyzyjnych we własnym kraju.
3. Mieszkający w domach przejętych przez Żydów zostaliby oczynszowani.
4. W ten sposób zrealizowana zostałaby koncepcja Polin, a więc drugiego państwa żydowskiego na terenie Polski. Ekipa rządząca Polską milczy na ten temat, milczy również opozycja, milczą media zarówno związane ze Zjednoczoną Prawicą, jak i opozycyjne. W związku z tym groźnym milczeniem istnieją uzasadnione podejrzenia, że obecny rząd podjął już zobowiązania wobec Holocaust Industry, a być może już ich żądania po cichu realizuje.
5. Nie możemy stać się niewolnikami we własnym jeszcze kraju. Polacy muszą wziąć tę najważniejszą dziś sprawę w swoje ręce i zapobiec kompletnej utracie suwerenności i niepodległości.
6. Z tych też względów powołujemy do życia Ruch Obrony Polskiego Majątku Narodowego, który stawia sobie dwa cele:
7. Uświadomienie Narodowi Polskiemu olbrzymiego zakresu niebezpieczeństwa tak dla Narodu Polskiego, jak i Państwa Polskiego;
8. Przeciwdziałanie wszelkim zamiarom przejęcia polskich nieruchomości.”.

Dokument ten podpisali: Zbigniew Lipiński (autor) – prezes Ligii Narodowej, Bogdan Kulas – wiceprezes Polonii Norweskiej, Stanisław Michalkiewicz – publicysta, Hubert Gorczyca – działacz Polonii Norweskiej, Grzegorz Braun – reżyser, publicysta, polityk Konfederacji, Robert Bąkiewicz – prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Winnicki – prezes partii Ruch Narodowy.

Powyższy dokument to propozycja walki, walki bez broni, bez wywołania postania, bez stawiania barykad. To propozycja stoczenia walki o nasz byt narodowy i państwowy drogą pokojową, niemniej bardzo trudnej w realizacji. Innymi słowy kolejny narodowy egzamin do zdania. Czy go zdamy, pokażą już najbliższe miesiące.

Zbigniew Lipiński
25 maja 2019 r.

http://mysl-polska.pl

Czy w ogóle potrzebne jest zdanie „Polska nie jest w stanie wyasygnować tak ogromnej kwoty, nawet w ratach”?
A gdyby była w stanie, to co? Należałoby dać się ograbić żydowskim bandziorom?
Admin

Komentarzy 16 do “Zanim spadnie miecz Damoklesa”

 1. hulajdusznik said

  I co mnie sropicie?

 2. Moher49 said

  Zdanie – Polska nie jest w stanie… jest szkodliwe. Może jest w stanie, ale to nie Polska wyrządziła żydom szkodę. Kaczyński powiedział Polska nie jest nikomu nic winna. Bredziński pokazał żydom figę z makiem, dobrze by było, gdyby to nie była ściema.

  ——-
  Proszę Pana, gajowy Marucha też odmawia jakichkolwiek pieniędzy Żydom.
  Ciężar gatunkowy jego wypowiedzi jest taki sam, jak Kalksteina, Muravitzkiego czy Bredzińskiego: to są PRYWATNE opinie.
  Admin

 3. Kar said

  ..te 300mld dalbym im, ale pod jednym warunkiem;..wyczyscilbym/wyiskalbym co do 1 gudla do 6 pokolenia nazad, i odpierdolta sie…macie szlaban gudly na wieki wiekow z wjazdem do kraju..

  – bzdury nonsens, gadam, jak mozna wyczesac cos co siedzi we krwi od 10 wiekow w tym zatrutym kraju

 4. Hozjusz said

  wtorek, 28 maja 2019
  Notatka WikiLeaks: Jarosław Kaczyński zgodził się na żydowskie roszczenia

  W 2009 roku prezes PiS, Jarosław Kaczyński, wówczas lider opozycji, rozważał w rozmowie z amerykańskim ambasadorem czy dwudziestoprocentowa rekompensata dla środowisk żydowskich za tzw. mienie bezspadkowe będzie wystarczająca – podaje notatka Wikileaks, o której pisze serwis http://www.medianarodowe.com.

  Notatka dotyczy spotkania szefa PiS z ambasadorem USA, Viktorem Ashe. Odbyło się ono w 2009 roku. Wówczas Prawo i Sprawiedliwość było w opozycji, ale władzę sprawował prezydent popierany przez tę partię, Lech Kaczyński.

  Spotkanie, jak wynika z notatki WikiLeaks opisywanej przez medianarodowe.com, dotyczyło m.in. kwestii polityki wobec Rosji, obrony przeciwrakietowej, polityki wewnętrznej oraz tematu restytucji mienia żydowskiego. Wówczas ta ostatnia kwestia nie była tematem publicznej dyskusji. Na wokandzie pojawiła się stosunkowo niedawno, głównie za sprawą amerykańskiej ustawy 447, która ma wywrzeć presję na polskim rządzie, by wypłacał odszkodowania organizacjom żydowskim.

  Co dokładnie Żydosław Kaczyński mówił na temat restytucji mienia żydowskiego w 2009 roku? Warto przytoczyć całą treść fragmentu notatki opisującej wypowiedź szefa PiS:

  „Odpowiadając na pytanie, Kaczyński powiedział, że jest „przekonany”, iż Sejm uchwali przepisy prawa, dotyczące rekompensat za konfiskaty II wojny światowej i ery komunizmu.

  Dodał: „Prawo będzie przyjęte. Decyzja już zapadła. Nikt wpływowy w polskiej polityce nie będzie tego kwestionował. To jedynie kwestia czasu”.

  Wyjaśnił też, że jeśli notowania akcji spadną, rząd RP nie będzie w stanie wygenerować odpowiednich funduszy, pochodzących z prywatyzacji dużych przedsiębiorstw państwowych.

  Głośno rozważał czy dwudziestoprocentowa rekompensata, przewidziana przez obecnie obowiązujące przepisy prawa, będzie satysfakcjonującą odpowiedzią.

  Zauważył, że jako premier spotykał się z szeroką gamą opinii ze strony zaangażowanych środowisk żydowskich. Kaczyński powiedział także, że byłoby lepiej, gdyby porozumienie z organizacjami żydowskimi zostało osiągnięte przed uchwaleniem prawa, ale przyznał, że może to potrwać od dwóch do trzech lat”.

  Jak wynika z notatki, prezes PiS nie odnosił się wówczas negatywnie do wypłacania przez Polskę odszkodowań organizacjom żydowskim. Rozważał natomiast niektóre scenariusze, dotyczące wysokości rekompensat czy konieczności wypracowania porozumienia w tej sprawie.

  Źródło: http://www.medianarodowe.com

  Za: http://www.pch24.pl/notatka-wikileaks–kaczynski-zgodzil-sie-na-zydowskie-roszczenia-,68155,i.html

  https://kin-rchristusrex.blogspot.com/2019/05/notatka-wikileaks-kaczynski-zgodzi-sie.html

  https://wikileaks.org/plusd/cables/09WARSAW339_a.html

  https://wikileaks.org/plusd/cables/09WARSAW33_a.html

  http://www.bibula.com/?p=107879

  Kaczyński skrytykował także „politykę historyczną” Tuska w odniesieniu do Niemiec. Cicho dodał, że gdyby gazociąg Nordstream obecnie działał, „Polska nie miałaby w ogóle gazu.”

  POLITYKA WEWNĘTRZNA

  6. (C) Kaczyński stwierdził, że polityka rządu Tuska była „zasadniczo identyczna” z polityką jego własnego rządu, lecz jest inaczej przedstawiana przez media. „Ataki na nas (PiS) były kompletnie bezpodstawne. Mimo to, nauczyliśmy się wartościowych lekcji, które nas poprowadzą dalej”.

  Podczas spotkania z ambasadorem, Kaczyński emanował spokojną pewnością siebie, w szczególności odnośnie perspektyw PiS na powrót do władzy. W kontraście do swego płomiennego wystąpienia przeciwko polityce ekonomicznej premiera Tuska, które zaledwie kilka godzin wcześniej z sali obrad Sejmu nadała telewizja, Kaczyński mówił cicho (do tego stopnia, że jego tłumacz miał problemy z usłyszeniem jego słów) i był refleksyjny. Gdy słuchał, jego wzrok często błądził w przestrzeni, a on sam unikał kontaktu wzrokowego. ASHE*

  (*Victor Ashe, ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce w latach 2004-2009 – przyp. tłum.)

 5. Moher49 said

  Organizacja żydowska chce utworzyć „służbę bezpieczeństwa” w Budapeszcie
  Żydowska organizacja pozarządowa Fundacja Czyn i Obrona (TEV) zdecydowała, że w jednej z dzielnic Budapesztu powstanie wolontariacka „służba bezpieczeństwa” w celu zapobiegania przejawom antysemityzmu – podał w środę lewicowy dziennik „Nepszava”. (Interia).

  W Polsce już są od dawna, żydowska władza i żydowska policja.

 6. Inkwizytor said

  Niestety ale bez wojny domowej się nie obędzie, no chyba, że polactwo za żydem morawietzkym i pederastą kalksteinem ogłoszą oddanie Polski garbatym nosom jako kolejny sukces

 7. PISKORZ said

  re art Polska nie jest w stanie wyasygnować tak ogromnej kwoty, nawet w ratach.” … ZDANIE KARYGODNE !!!

 8. Archiw said

  Na dzień przed ostatnimi wyborami J Kaczyński oświadczył w swojej K-wizji że jeśli wygra opozycja to wypłaci roszczenia, nie wspominając komu i jakie roszczenia.
  Poza tym: Wielokrotnie powtarzał że z antysemityzmem i antysyjonizmem trzeba walczyć 50, 100, 500 i 1000 lat… A pkt 5 Deklaracji Premierów Izraela jest wprost haniebny – dot kalamstw Grossa i inn ich „historyków” cyt żadne prawo nie może tego zmienić i nie zmeni

 9. Katarzyna T said

  Ad,5″W Polsce już są od dawna, żydowska władza i żydowska policja”https://www.youtube.com/watch?v=2ExgzfNsI1s.

 10. Shia said

  Nie wiem czy to dobra wiadomosc czy nie, ale ow „sojusznik” nie wie, ze jak zydzi skoncza z Polska to wezma sie za amerykanow…

 11. Boydar said

  To znaczy się za żydów i protestantów, potomków żydów i protestantów ? To już im żadna baza nie zostanie, wątpię.

  Poza tym, tak żyd jak protestant lubi sobie postrzelać, a ma czym; niech spróbują.

 12. Ale dlaczego? said

  „Amerykańskiemu czy zachodnioeuropejskiemu konsumentowi mediów można wmówić wszystko.”

  Coraz więcej „Polaków” myśli tak o swym narodzie, nie utożsamiając się z nim. Za sprawą głównych telewizyjek i innych szmatławców…

  Einstein powiedział te słowa:

  „Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej.”
  I choćby za to go bardzo szanuję…

 13. revers said

  Powoli rzond i PIS wycofuje sie z bunczucznych zapowiedzi o prawnej ustawie przeciwko ustawce 447

  „Szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski powiedział w Radiu Plus, że nie ma potrzeby, aby zmieniać prawo ws. amerykańskiej ustawy 447. Dziennikarz przypomniał Suskiemu, że szef rządu zapowiadał prawo zabezpieczające Polskę przed roszczeniami.”

  a po jesiennych wyborach maski, sztandary, chorgiewki zupenie opdana, ku chwale miedzynarodowej lichwy i przemyslowi holocaust, nowej prawnej doktrynie, nie majacej w prawie rzymskim odpowiednika.

  https://medianarodowe.com/pis-wycofuje-sie-z-deklaracji-ws-447-suski-nie-ma-potrzeby-wprowadzenia-prawa/

 14. Re: 9 Katarzyna T.
  Od samego poczatku jego dzialalnosci publicznej L. Bubla nie popieralem, ani nawet nie darzylem sympatia tylko dlatego, ze „otulal” sie zydami…, no I dlatego pozostal tam gdzie jest…
  Gdybym do mnie jakis zyd sie „przylepil” z „wiarygodnymi papierami” nawet „narodowca”, a ktos udowodnilby, ze jest ten czy tamten zydem, to niezwlocznie wypier…olilbym go (tego zyda) na zbity pyst I zerwalbym z nim jakiekolwiek kontakty…do konca swiata I jeden dzien dluzej…
  Nie istnieje dla mnie „dobry” ani „zly zyd”…, bo nie wiadomo kiedy obudzi sie w nim przynaleznosc do krwi I przekonan…
  Tak wiec, jesli p. Leszek Bubel uprawia kompromis z zydami, to konsekwencje sa takie, a nie inne…
  ============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 15. Okadwa said

  Co do tych dwóch nieskończoności…
  Widzimy obydwie: jedna na górze a druga na dole.
  Na ogół poruszamy się w obrębie tylko tej drugiej nieskończoności.
  Głupota to sine qua non dla ziemskiego bytowania homo sapiens i spółki.
  Cóż to by było gdyby wszystko było mądre?… zimny pot oblewa czoło na samą myśl.
  – Gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego – mówi Szwejk.
  I dajmy na to że siadamy we fotelu i chcemy włączyć telewizor… a tu telewizora ni ma!… przecież to głupota co ogłupia.
  Mądry by tego nie wymyślił… a głupiemu tam ganc pomada i świruje na Facebooku ile fabryka dała.
  Ha!… gdyby wszyscy byli mądrzy to być może i samej Gajówki nie było by w nieskończoności.
  Tak że kiedy idziemy i mija nas głupota kłaniamy się pierwsi a czapką do ziemi… po polsku.
  Gombrowicz wziął i zapodawał takie prawo że: – Im mądrzej, tym głupiej.
  … a przecie o wiele słodsza jest wersja vice versa.

 16. Ale dlaczego? said

  AD 15.

  Relatywizowanie najlepiej wychodzi w fizyce.
  Co do mądrości…

  Czy za 100 lat będzie jeszcze ludzkość? A za 1000???
  TU jest potrzebna mądrość…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: